وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در زاهدان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل مهریه در زاهدان را به شما معرفی کنیم با همراه باشید. مهریه به مبلغ پول و دارایی هایی گفته می شود که مرد در زمان عقد نکاح به همسر خود وعده می دهد و در قولنامه ازدواج نیز ثبت می گردد. زن هر زمان که تمایل داشته باشد می تواند مهر خود را از مرد طلب نماید و مطابق با قانون کشور مهریه یکی از حقوق مالی زن بوده و مرد نمی تواند از پرداخت آن امتناع ورزد. به طور معمول و مطابق با عرف جامعه پرونده های مطالبه مهریه در زمان طلاق مطرح و به دادگاه خانواده ارائه می شود و با توجه به پیچیدگی های قوانین مصوبه در این حوزه حقوقی توصیه می کنیم قبل از هرگونه اقدامی با وکیل مهریه مشاوره داشته باشید.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان چه کسی است؟

وکالت در هر کدام از حوزه های حقوقی و کیفری امری تخصصی است و فردی که در این حوزه قضایی فعالیت دارد باید دارای پروانه وکالت پایه یک باشد. بهترین وکیل مهریه در زاهدان نیز ضمن بهره مندی از این مدرک رسمی از سطح دانش و مهارت بالایی در رسیدگی و پیگیری روند دعاوی خانواده و پرونده های مهریه برخوردار می باشد.

وکیل مهریه با قوانین روز و تبصره های مرتبط با آن آشنایی کاملی دارد و در جهت دفاع از منافع موکل خود کاملا مصمم بوده و خدمات حقوقی خود را به بهترین نحو ممکن به او ارائه می دهد. بهترین وکیل مهریه در زاهدان با اتکا بر تجربه خود روش مناسب برای دریافت مهریه را انتخاب کرده و پروسه های قانونی آن را برای دستیابی به نتیجه مطلوب دنبال می کند.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان چه کسی است؟

فواید کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه

پرونده های مهریه جزو پرونده های مالی محسوب می شوند که روال پیگیری آن در دادگاه خانواده انجام می پذیرد و الزامی به حضور وکیل در این پرونده ها وجود ندارد. اما حتی در این دعاوی بهره مندی از یک وکیل ماهر و متخصص می تواند نقش برجسته و تاثیر گذاری در نتیجه نهایی داشته باشد. بهترین وکیل مهریه در راهدان به دلیل این که با ساختار و روال قوانینی این دعاوی آشنا می باشد موجب تسریع در روند و حل پرونده شده و در نتیجه در زمان نیز تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

نظام اداری و قضایی کشور از قوانین و مقررات خاصی برخوردار است و ورود به آن برای انجام امور حقوقی بدون داشتن اطلاعات و آگاهی حقوقی تا حد زیادی دشوار خواهد بود. لذا بهترین وکیل مهریه در زاهدان که از مهارت و تجربه لازم برخوردار است در شرایط سخت تصمیمات مناسبی را اتخاذ می کند لذا سپردن پرونده مهریه به این افراد می تواند تصمیم درستی از جانب موکل باشد.

بهترین وکیل مهریه در زاهدان به رقم سابقه و تجربه خود می تواند با مراجع و اشخاص در حوزه قضایی مرتبط با این دعاوی ارتباط برقرار نموده و مشکلات موجود در مسیر پرونده را از میان بردارد. لذا در اختیار داشتن وکیل مهریه خبره در دسترسی به جدیدترین اطلاعات تاثیر گذار بوده و موکب نیز با آسودگی خاطر از کسب نتیجه مطلوب و دلخواه نهایی اطمینان خواهد داشت.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در زاهدان را بشناسید!

سمانه شکیبا

سمانه شکیبا

سمانه شکیبا یکی از بهترین وکیل مهریه در زاهدان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در حوزه رسیدگی به دعاوی خانواده شروع به فعالیت کردند. خانم شکیبا بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق را در پیگیری پرونده های مهریه و کسب نتیجه موفق به نفع موکلین را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند)
 • وکالت پرونده های ملکی
 • وکالت پرونده های کیفری

آدرس: زاهدان، بلوار قدس، روبروی دادگستری

زهرا بامدادی گریز پا

زهرا بامدادی گریز پا

زهرا بامدادی گریز پا وکیل پایه یک با 17 سال سابقه وکالت در زاهدان می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند و بر کلیه قوانین و مقررات مربوطه به دعاوی خانواده و دیگر حوزه های حقوقی تسلط و اشراف کاملی دارند. خانم بامدادی گریز در پیگیری پرونده های مهریه جزو یکی از وکلای باتجربه و متخصص معرفی می شوند و این دعاوی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه موفق می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی، شکوائیه، لایحه های دفاعیه، دادخواست، تنظیم قراردادهای تجاری و مدنی، ارائه مشاوره تخصصی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری: طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، فروش مال غیر، خیانت در امانت، کلاهبرداری، سرقت، رابطه نامشروع، مواد مخدر و غیره

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، مجتمع مهران، واحد ۲

علیرضا پور ملائی

علیرضا پورملائی

علیرضا پور ملائی عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 8 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده در زاهدان هستند. ایشان در طی سالیان وکالت خود پرونده های زیادی با موضوع مهریه را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین رسانده اند و با تخصص و تبحری که بر قوانین این دعاوی دارند و همچنین سوابق درخشانی که در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند جزو یکی از بهترین وکیل مهریه در زاهدان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی خانواده (مطالبه مهریه، طلاق، طلاق توافقی، نفقه، استرداد جهیزیه)
 • رسیدگی به دعاوی ملکی
 • رسیدگی به دعاوی امور ثبتی
 • پیگیری پرونده های امور حسبی

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت ۱۶، ساختمان سامسونگ، طبقه ۱، واحد ۳

علی روانان

علی روانان

علی روانان یکی از وکلای پایه یک و متخصص و مسلط بر قوانین خانواده در زاهدان هستند. ایشان سوابق طولانی در پیگیری پرونده های خانواده با موضوعاتی نظیر مهریه و طلاق دارند و با اتکا بر تجربه و پشتکار بالا و ارائه بهترین راهکارهای قانونی این دعاوی را در زمانی کوتاه به نتیجه موفق می رسانند. آقای روانان در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سابقه وکالت دارند و به عنوان مشاور حقوقی نیز موکلین خود را راهنمایی می کنند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به پرونده های خانواده (مهریه، طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، اجرت المثل و غیره)
 • رسیدگی به پرونده ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و غیره)
 • پرونده های کیفری (خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر و غیره)
 • پرونده های امور ثبتی و امور حسبی

آدرس: زاهدان، میدان امام علی (ع)، نبش خیابان امیرالمومنین ۳، مجتمع سپیده، طبقه اول، واحد 2

مسلم عمادی انور

مسلم عمادی انور

مسلم عمادی انور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان در حوزه پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی و سایر حوزه های حقوقی به صورت تخصصی فعالیت دارند و در زمینه رسیدگی به پرونده های مطالبه مهریه جزو یکی از وکلای متخصص و مجرب معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی امور ثبتی
 • پرونده های امور حسبی

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، مقابل بانک مسکن، ساختمان ٤٤ وکلا، طبقه

روش های مطالبه مهریه به چه صورت است؟

بهترین وکیل مهریه در زاهدان برای مطالبه مهریه به یکی از سه طریق ذیل اقدام می کند:

 • اجرا گذاشتن مهریه از طریق اداره ثبت: یکی از روش های متداول برای مطالبه مهریه اقدام از طریق اداره ثبت است. زن یا نماینده قانونی او برای درخواست صدور اجرائیه مهریه مدارک لازم را به اداره ثبت ارائه می دهد و بعد از بررسی این مدارک حکم اجرائیه صادر شده و در طی آن به مدت 14 روز به مرد فرصت داده می شود که برای پرداخت مهریه اقدام نماید در غیر این صورت حکم توقیف اموال برابر با میزان مهریه صادر شده و مهر زن از این طریق پرداخت می گردد.
 • ارسال اظهارنامه به شوهر: از دیگر روش های مطالبه مهریه ارسال اظهارنامه توسط بهترین وکیل مهریه در زاهدان به مرد است. در این مورد نیز به مرد 10 روز فرصت داده می شود که برای پرداخت مهریه زن اقدام نماید در غیر این صورت زن می تواند درخواست مطالبه مهریه خود را به دادگاه ارائه دهد.
 • مطالبه مهریه از طریق دادگاه: روش دیگری که زن یا نماینده قانونی او می تواند برای مطالبه مهریه اقدام نماید ارائه دادخواست به دادگاه خانواده است. این مرجع قضایی بعد از بررسی مدارک و شنیدن اظهارات طرفین دعوا حکم پرداخت مهریه با فرصت 10 روزه را صادر می کند و مرد موظف به پرداخت خواهد بود. چنانچه بعد از اتمام این مهلت مرد نسبت به پرداخت مهریه زن اقدام نکرده باشد اموال او توقیف و مهریه زن از فروش این اموال پرداخت می گردد.
روش های مطالبه مهریه به چه صورت است؟

هزینه بهترین وکیل مهریه در زاهدان

در تعیین میزان دستمزد وکیل مهریه هیچگونه قانون و یا تعرفه مشخصی تعیین نشده است و وکیل و موکل در این زمینه با هم به توافق می رسند. در حالت معمول بهترین وکیل مهریه در زاهدان به دلیل این که دعاوی مهریه ماهیت مالی دارد با توجه به نوع و میزان مهریه تصمیم گیری کرده و مطابق با عرف ده درصد مهریه به عنوان دستمزد و حق الوکاله تعیین خواهد شد.

همانطور که گفتیم نوع مهریه بر میزان هزینه وکیل مهریه تاثیر گذار است و از آن جا که مهریه انواع متعددی دارد از این رو میزان دستمزد وکیل نیز متغیر خواهد بود و به حالت عندالمطالبه و عندالاستطاعه بودن مهریه بستگی دارد.

کلام آخر

وکیل مهریه یکی از وکلای پایه یک دادگستری است که پرونده های مربوط به وصول و مطالبه مهریه را پذیرفته و با اطلاع از جدیدترین قوانین مربوطه این دعاوی را تا زمان دستیابی به نتیجه مطلوب به طور مصمم دنبال می کند. در این مقاله تعدادی از بهترین وکیل مهریه در زاهدان را در اختیار شما قرار دادیم برای انتخاب هرکدام از این وکلا لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید.

در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دو =

دکمه بازگشت به بالا