کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم را به مردم عزیز شهر قم که برای حل مشکلات خود به عنوان شاکی یا متهم به دنبال یک وکیل حرفه ای هستند، معرفی کنیم. پرونده هایی با موضوعات کیفری، پیچیدگی های خاص خود را دارند و یک وکیل ماهر به خوبی می داند که چگونه باید از موکل خود رفع اتهام نماید. برای کسب اطلاعات در مورد موضوعات کیفری و شناخت وکلای حرفه ای در این حوزه، در ادامه همراه ما باشید.

منظور از دعاوی کیفری چیست؟

دعاوی کیفری نوعی از دعاوی هستند که فردی به اتهام محکوم می شود و در نتیجه در این میان یک شاکی و یک متهم داریم. شاکی ممکن است شخص و یا یک موسسه حقوقی و حتی ارگان دولتی باشد. بهترین وکیل کیفری در قم می تواند در جلسه مشاوره، نوع مشکل را موشکافی کرده و بعد از آن وکالت پرونده را بپذیرد.

در صورتی که بهترین وکیل کیفری در قم قرار باشد وکیل مدافع فرد شاکی باشد، در ابتدا باید به یکی از مراجع قضایی جرم طرف مقابل را اعلام کند. در ادامه این وکیل می تواند با پیگیری های انجام شده و جمع آوری ادله و اسناد به محضر دادگاه، جرم متهم را ثابت کرده و حق موکل خود را بگیرد.

جرایمی که یک وکیل کیفری در قم به آن رسیدگی می کند، همان جرایمی است که بهترین وکیل کیفری در مشهد می تواند پرونده های مربوط به آن را اخذ کند. موضوعاتی هم چون جعل سند، اهانت، سرقت، کلاه برداری، قتل و غیره دعاوی مربوط به امور کیفری می باشند.

اگر بهترین وکیل کیفری در قم وکالت فرد متهم را برعهده بگیرد، در این صورت موظف است به دادگاه ثابت کند که موکلش در اتهام وارده نقشی نداشته و یا برای حکم صادر شده برای او تخفیف و تغییر لحاظ کند. با سپردن وکالت به یک وکیل زبده، فرد می تواند با اطمینان تمامی کارهای خود را به وکیل خود بسپارد و دچار سردرگمی برای گرفتن حق خود نشود.

اگر ساکن شهر رشت هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در رشت مراجعه نمایید و از وکیل مورد نظر کمک بگیرید.

منظور از دعاوی کیفری چیست؟

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در قم

بهترین وکیل کیفری در قم موظف است که با اشراف به پرونده تمام تلاش خود را برای پیگیری و تحقق مطالبات موکل خود به کار گیرد. ویژگی هایی که باید یک وکیل خبره داشته باشد به شرح زیر می باشد:

 • بهترین وکیل کیفری در قم با دقت به صحبت های موکلین و مراجعین خود گوش می دهد.
 • در صورت لزوم دعاوی را به شکل لایحه و یا دفاعیه و شکوائیه تنظیم می کند.
 • مطالبات موکل خود را برای انجام امور و رسیدگی به پرونده در اولویت قرار می دهد.
 • ویژگی تمام وکلای کیفری مثل بهترین وکیل کیفری در شیراز این است که تحصیلات مرتبط در این حوزه داشته باشد.
 • در رزومه خود تجربه موفقیت در پرونده های کیفری را داشته باشد.
 • در مورد تمام مواد قانون کیفری اطلاعات کافی داشته باشد.
 • در صورت بروز خشونت بین شاکی و متهم، توانایی کنترل اوضاع را داشته باشد.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم را بشناسید!

حسن کاظمی

حسن کاظمی

حسن کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری و فعال در امور وکالتی و مشاور حقوقی در شهر قم می باشد. ایشان تخصص ویژه در رسیدگی به پرونده هایی با موضوعات کلاه برداری، سرقت، جرایم اینترنتی و دیگر امور کیفری دارند و از این رو یکی از بهترین وکیل کیفری در قم به شمار می روند. آقای کاظمی با وجود فن بیان قوی، سطح بالای اطلاعات، پیگیری پرونده و تجربه ای که دارند به خوبی از پس انواع پرونده های حقوقی و کیفری بر می آیند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در کانون وکلای دادگستری مرکزی
 • مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری در امور حقوقی
 • نگارش اوراق قضایی

آدرس: قم، خیابان دورشهر، نبش کوچه 28، ساختمان بعثت، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09123520213

مهدی رضازاده

مهدی رضازاده

مهدی رضازاده دیگر وکیلی است که در این مقاله به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در قم به حضور شما معرفی می گردد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 7913 می باشد. مدرک تحصیلی آقای رضازاده، کارشناس فقه و حقوق اسلامی است و در 16 سال سابقه وکالتی خود توانسته است پرونده های بسیاری را در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده با موفقیت به پایان برساند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ انواع دعاوی کیفری حقوقی و خانواده
 • بیش از 16 سال سابقه مفید در امور وکالتی

آدرس: قم، میدان سعیدی، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، واحد 2

شماره تماس: 09123536467

عبدالمجید باقری

عبدالمجید باقری

عبدالمجید باقری با 6 سال سابقه وکالت، از سال 1395 به طور رسمی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری کار خود را در شهر قم آغاز کرد. وی از کانون وکلای دادگستری موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 1928 شد و از آن پس تمرکز خود را بیش تر بر روی پرونده های کیفری گذاشت و با موفقیت هایی که به دست آورد، جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در قم شناخته شد. آقای باقری مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه آزاد قم را دارد.

تخصص و مهارت:

 • شش سال سابقه فعال در انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی به صورت لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: قم، دورشهر، کوچه 12، پلاک 8، طبقه 4

شماره تماس: 09197461710

محمدعلی موحدی

محمدعلی موحدی

محمدعلی موحدی وکیل پایه یک دادگستری است که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در قم محسوب می شود. ایشان پروانه وکالت خود را به شماره 35137 در سال 1391 از کانون وکلای قوه قضاییه دریافت نمود. آقای موحدی تجربه خوبی در مدت 10 سال فعالیت وکالتی خود در حوزه پرونده های ثبتی، ملکی و کیفری به دست آورده است. همچنین کسانی که برای امور مهاجرتی به دنبال یک وکیل خوب هستند می توانند از ایشان کمک بگیرند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های امور بین الملل، تعزیرات حکومتی و مجازات های بازدارنده
 • امور کیفری مثل قصاص، مطالبه دیه، جرایم اخلاقی و عفت عمومی
 • 10 سال سابقه درخشان

آدرس: قم، بلوار امین، کوچه 53، نبش فرعی، پلاک 12، طبقه 3

شماره تماس: 09125515786

حامد منفرد

حامد منفرد

وکیل دیگری که در گروه بهترین وکیل کیفری در قم قرار می گیرد، آقای حامد منفرد می باشد. وکیل منفرد، دارای رتبه وکیل پایه یک دادگستری بوده و خدمات بسیاری را در حوزه مشاوره و امور وکالتی به مراجعین خود ارائه می دهد. ایشان در مدت 13 سال سابقه وکالت، با تمام جزئیات دادگاه و روند پرونده آشنایی کامل دارد و در هر موقعیتی به خوبی می داند که باید چگونه عمل کند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی حقوقی، مطالبات مالی، چک و سفته
 • انواع دعاوی کیفری، سرقت، کلاه برداری، جعل سند و استفاده از سند مجعول
 • دعاوی ملکی، خلع ید، ابطال سند رسمی، اراضی مشاع

آدرس: قم، خیابان 19 دی، نبش کوچه 31، ساختمان آقایی، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09127583978

مجتبی توکلی

مجتبی توکلی

مجتبی توکلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل کیفری در قم می باشد. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و علاوه بر اخذ پرونده های وکالتی، مجوز داوری را نیز اخذ نموده است. آقای توکلی سابقه فعالیت در بانک مهر اقتصاد را نیز در رزومه خود دارد. همچنین ایشان رئیس هیئت مدیره موسسه حقوقی وکلای پیروز بوده و امور وکالتی موسسه حمایت از کودکان سرطانی کرامت را نیز عهده داشته است.

تخصص و مهارت:

 • همکاری با موسسه حقوقی مصباح قانون
 • وکیل ستاد عتبات استان قم
 • وکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر

آدرس: قم، میدان جهاد، طبقه فوقانی بانک سامان، واحد 3، موسسه وکلای پیروز

شماره تماس: 09120771658

رسول خیابانی

رسول خیابانی

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در قم معرفی می شود، آقای رسول خیابانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد. مدرک ایشان کارشناسی ارشد رشته جزا و جرم شناسی بوده و به صورت ویژه به اخذ پرونده های وکالتی در موضوعات کیفری و حقوقی می پردازد. از جمله سوابق ایشان، عضویت در انجمن آیین دادرسی مدنی ایران بوده و مدیر موسسه حقوقی و داوری کاتبان حقیقت عدالت گستر می باشد. آقای خیابانی با ویژگی هایی همچون قدرت بیان قوی، پیگیری مسائل و پرونده ها و مسئولیت پذیری بالا در پرونده های خود بسیار موفق عمل می نماید.

تخصص و مهارت:

 • دارای گواهینامه رسمی داوری از دانشگاه تهران
 • مدیر موسسه حقوقی و داوری کاتبان حقیقت عدالت گستر
 • عضو رسمی انجمن آیین دادرسی مدنی ایران

آدرس: قم، خیابان صفاشهر، روبروی کوچه 4، نبش داروخانه دکتر جوانمردی

شماره تماس: 09125514504

رحمت الله نصیرپور

رحمت الله نصیرپور

رحمت الله نصیرپور، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل پایه یک دادگستری و رئیس کانون وکلای دادگستری قم می باشد. وی به دلیل پیروزی های فراوان در پرونده های کیفری و جرم شناسی، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در قم به شمار می رود. ایشان در حال حاضر دانش پژوه دکتری تخصصی حقوق کیفری و جامعه شناسی هستند و در این حوزه مقالات بسیاری را به چاپ رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • وکیل و مشاور حقوقی سازمان ها و شرکت های بزرگ تجاری
 • عضویت در هیئت مدیره کانون داوری استان قم
 • مدیر عامل موسسه حقوقدانان و وکلای مدافع

آدرس: قم، خیابان 19 دی، قبل از میدان جهاد، پلاک 574، طبقه 2

شماره تماس: 09302571616

مریم عابدی

مریم عابدی

مریم عابدی، فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد رشته حقوق عمومی و دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت می باشد. خانم عابدی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم، پرونده های متفاوتی را به خصوص در موضوعات کیفری و جرایم عمدی و غیر عمدی اخذ می نماید و از این جهت از ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در قم نام برده می شود. وکیل عابدی تمام تلاش و ممارست خود را در راستای دریافت بهترین نتیجه به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در بانک کشاورزی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای 9 سال سابقه درخشان

آدرس: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

حسین خوشبخت

حسین خوشبخت

حسین خوشبخت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با پروانه وکالت شماره 1612 کانون وکلای دادگستری می باشد. وی از سال 1385 فعالیت خود را به عنوان وکیل پایه یک آغاز کرده است. آقای خوشبخت دارای مدرک دکترای رشته حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در دعاوی کیفری بسیار متبحر و کارکشته می باشند و از این رو می توان گفت ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در قم محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه مفید به مدت 12 سال
 • مسلط به زبان انگلیسی برای تنظیم قراردادها و مذاکرات انجام شده
 • مسلط به زبان فرانسه به طور کامل

آدرسقم، خیابان 19دی، نبش کوچه 81، پلاک 2

تماس09123536418

دسته بندی دادگاه های کیفری

دادگاه های کیفری در انواع مختلفی دسته بندی می شوند و هر یک مخصوص جرایم و گروه خاصی هستند که در ادامه آن ها را توضیح خواهیم داد.

دادگاه کیفری اول: این دادگاه مخصوص متهمانی است که محکوم به حبس ابد و یا اعدام می باشند. همچنین پرونده افرادی که جرم های سیاسی و مطبوعاتی دارند در دادگاه های کیفری یک مورد بررسی قرار می گیرند. وکیل انتخابی در این حوزه باید یکی از بهترین وکیل کیفری در ایران باشد تا بتواند پرونده را پیش ببرد.

دادگاه کیفری دو: همان دادگاه عمومی است و اگر پرونده ای در گروه دادگاه های دیگر قرار نگیرد، جزو دادگاه کیفری دو محسوب می شود.

دادگاه انقلاب: جرایمی که در دادگاه انقلاب بررسی می شوند مربوط به موضوعات اقدام علیه امنیت ملی، افساد فی الارض، محاربه، تبانی و تشکیل باند، بغی، برگزاری تجمع علیه جمهوری اسلامی، درگیری مسلحانه و حمل سلاح، توهین به رهبر و تخریب اموال در راستای اعتراض به حکومت و نظام می باشند. همه این جرایم سنگین هستند و اصولا دادگاه اجازه انتخاب بهترین وکیل در تهران را به صورت اختیاری نمی دهد و از وکلای تسخیری استفاده می کند.

دادگاه نظامی و روحانیت: در این دادگاه پرونده های مربوط به شخصیت مجرم بررسی می شود. بعضی از کسانی که در هنگام انجام وظیفه با لباس نظامی با روحانیت مرتکب جرم می شوند باید در این دادگاه ها محاکمه شوند.

دادگاه کودکان و نوجوانان: اگر متهم و مجرم در محدوده سنی کم تر از 18 سال باشد، باید در دادگاه مخصوص کودکان و نوجوانان مورد بررسی قرار گیرند.

بهترین وکیل کیفری در شیراز می تواند در دادگاه های مختلف کیفری فعالیت کند و بهترین خدمات را ارائه می دهد.

دسته بندی دادگاه های کیفری

دعاوی کیفری و حقوقی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

 • حکمی که برای جرایم حقوقی در دادگاه صادر می شود، جبران خسارت و ضرر و زیان را به متهم وارد می کند. اما در جرایم کیفری مجازاتی مثل حبس نیز برای متهم لحاظ می شود.
 • برای دادخواست های حقوقی، باید برگه های مخصوصی تهیه شود تا قاضی آن ها را مورد بررسی قرار دهد، اما برای دعاوی کیفری بهترین وکیل کیفری در اصفهان می تواند دادخواست خود را از هر طریقی اعلام کند.
 • در دعاوی حقوقی بعد از رضایت شاکی، پرونده مختومه اعلام می شود ولی در دعاوی کیفری مطابق با جرم صورت گرفته و جنبه عمومی آن مجازاتی برای متهم در نظر گرفته می شود.

کلام آخر

در این مقاله ما به توضیح دعاوی کیفری، انواع دادگاه هایی که در حوزه کیفری برگزار می شود و همچنین ویژگی های وکیلی که باید برای پرونده های کیفری انتخاب شود، پرداختیم. برای کسانی که ساکن قم هستند و به دنبال یک وکیل مورد اعتماد، منصف و حرفه ای می گردند، ما 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای دریافت مشاوره می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

افترا چیست؟

افترا به معنای آن است که یک فرد، ویژگی و یا عملی را به فرد دیگری نسبت دهد که حقیقت ندارد و از طرفی نیز توهین آمیز می باشد.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

واژه محکومیت چیست؟

واژه “محکومیت” به این معناست که دادگاه دلایل وقوع جرم را کافی دانسته و رای به مجازات مجرم صادر کرده است.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا