وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مرجع قضایی تخصصی که به شکایات مردمی علیه مجریان قانون مانند نهادهای دولتی و اداری رسیدگی می کند دیوان عدالت اداری نام دارد که زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می کند اما با توجه به این که پیگیری پرونده در این دیوان ممکن است به دلیل پیچیدگی مراحل قانونی آن تا حدودی برای افراد عادی دشوار باشد از این رو توصیه می کنیم حتما در زمان ارائه دادخواست و همچنین برای تسریع روند آن از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری کمک بگیرید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز که در رشته حقوق تحصیل کرده و موفق به دریافت پروانه وکالت شده است می تواند به صورت تخصصی در حوزه دعاوی دیوان عدالت اداری فعالیت داشته باشد در واقع بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز تسلط کافی وکاملی بر قوانین دیوان دارد و بدین طریق می تواند بهترین دفاع و دادخواست را برای موکل خود به این مرجع قضایی ارائه دهد.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز کیست؟

ویژگی های وکیل دیوان عدالت اداری

از جمله مهم ترین ویژگی های  بهترین وکیل شیراز که در حوزه دیوان عدالت اداری فعالیت دارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز بایستی تخصص و دانش کافی در مورد پرونده های مورد رسیدگی در این دیوان داشته باشد زیرا پیگیری شکایت در این مرجع قضایی و جلسات دادرسی آن به صورت غیر حضوری بوده لذا وکیل دیوان عدالت اداری با توجه به مهارتی که دارد دادخواست را به گونه ای تنظیم می کند که موضوع شکایت برای قاضی کاملا روشن و آشکار باشد.
 • بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز بایستی قادر به طرح شکایت برای اشخاص حقیقی و حقوقی علیه ادارات و نهادهای دولتی به دیوان عدالت اداری باشد از این رو یکی از ویژگی های او اشرف کامل بر موضوعات مطرح شده در این دیوان است به گونه ای که با طرح شکایت برای احقاق حق موکل خود از سازمان های دولتی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
 • وکلایی که در حوزه دیوان عدالت اداری فعالیت می کنند بایستی دارای پروانه وکالت پایه یک باشند.

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
امیر فتح پورشیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس
احمدرضا کی پورشیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ
مجتبی کیومرثیشیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، ساختمان یاشیل
سعید شبانیشیراز، خیابان پارامونت، ساختمان بانک ملی
کاظم شایستهشیراز، فلکه گاز، نبش کوچه ۱۵

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز را بشناسید!

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور جزو یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند که با 17 سال سابقه وکالت توانسته اند درصد بالایی از پرونده هایی که در این زمینه وکالت کرده اند را به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور عضو کانون وکلای دادگستری می باشند که 16 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند ایشان در زمینه پرونده های دیوان عدالت اداری نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند و بر مراحل پیگیری دادخواست و طرح شکایت در این دیوان تسلط کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک در شیراز می باشند که در طرح دادخواست و پیگیری شکایت در دیوان عدالت اداری سابقه فعالیت دارند و در این زمینه پرونده های زیادی را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

سعید شبانی

سعید شبانی

سعید شبانی وکیل پایه یک با سوابقی درخشان در حوزه پرونده های دیوان عدالت اداری می باشند که البته در زمینه های دیگر نظیر دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی نیز فعالیت دارند.

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم لایحه دفاعی

آدرس: شیراز، خیابان پارامونت، روبروی پمپ بنزین، طبقه چهارم، ساختمان بانک ملی

کاظم شایسته

کاظم شایسته

کاظم شایسته وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند ایشان در تنظیم دادخواست و لایحه های این دیوان تسلط و آشنایی کاملی دارند و علاوه بر این در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره نیز  فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری فارس
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، فلکه گاز، نبش کوچه ۱۵

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک با سوابق کاری درخشان وکالتی در شیراز می باشند که به عنوان بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز شناخته می شوند و علاوه بر این در دیگر حوزه های حقوقی خانواده ، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

محمد هادی جعفرپور

محمد هادی جعفرپور

محمدهادی جعفرپور یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند ایشان بیش از 20 سال سابقه وکالت در دیگر حوزه های مختلف حقوقی را نیز دارند که با توجه به آشنایی با قوانین این دیوان پرونده های زیادی را در احقاق حقوق موکل خود به موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور شرکت های ساختمانی و انبوه سازان در تهران، کرج و شیراز
 • همکاری به عنوان مشاور در انجمن جامعه شناسان ایران
 • مدرس دانشگاه
 • بیش از 20 سال سابقه وکالت

آدرس: شیراز، معانی آباد، کوچه 5، روبروی ورودی اول گلدشت

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی وکیل پایه یک در شیراز می باشند که در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و دیوان عدالت اداری فعالیت می کنند ایشان با 18 سال سابقه وکالت و تسلطی که بر قوانین و چگونگی طرح دادخواست در دیوان عدالت اداری دارند توانسته اند در رسیدگی و پیگیری درصدبالایی از پرونده های که وکالت کرده اند نتیجه مثبت را دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد51

شماره تماس: 09173049403

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند که در پیگیری پرونده های این دیوان تخصص و تبحر بالایی دارند و در سایر دعاوی دیگر نظیر ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • بیش از 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان عربی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35

راحله کیانی بیگدلی

خانم راحله کیانی بیگدلی

خانم راحله کیانی بیگدلی به عنوان یک وکیل حرفه ای و باتجربه ، آماده ارائه خدمات وکالتی می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز است.

آدرس: شیراز ، خيابان قصردشت ، نرسیده به چهار راه ملاصدرا ، نبش کوچه ۲۴ ، طبقه دوم بانک پاسارگاد ، واحد ۵

اهمیت داشتن بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

آنچه که موجب می شود تا به اهمیت بهره مندی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری پی ببریم طرح شکایت وتشریفات قانونی در این مرجع قضایی است. برای ارائه دادخواست به این دیوان بایستی از طریق سامانه الکترونیکی ساجد اقدام کنید و در صورتی که شکایت شما بر علیه ارگان دولتی مربوطه وارد باشد به آن رسیدگی خواهد شد که البته بایستی در طرح شکایت شرایطی که در ماده 53 قانون دیوان عدالت اداری اعلام شده در آن رعایت گردیده باشد لذا برای اینکه بتوانید پرونده خود را در این دیوان رسیدگی و پیگیری نمایید از همان ابتدای امر می توان به اهمیت داشتن وکیل دیوان عدالت اداری پی برد.

اهمیت داشتن بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

هزینه وکیل دیوان عدالت اداری

پیگیری و رسیدگی به پرونده های دیوان عدالت اداری در مقایسه با پرونده هایی که در دیگر مراجع قضایی مطرح می شود دارای پیچیدگی بیشتری می باشد و خدماتی که توسط بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز ارائه می شود نیز با توجه به حساسیت های قانونی موجود در این مرجع قضایی بسیار گسترده تر است و هزینه ای که به عنوان حق الوکاله وکیل پرداخت می شود نیز متناسب با نوع پرونده می باشد. لذا می توان گفت که مبلغ دستمزد وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند در جریان دادرسی پرونده های مختلف باهم فرق دارد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل دیوان عدالت اداری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

اعتراض به تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری به چه شکلی است؟

اگر برای شما رای صادر شده که نسبت به آن می خواهید شکایت کنید و به هیات های تشخیص سازمان تامین اجتماعی اعتراض داشته باشید، قانون گذار این اقدام را برای شما فراهم نموده است که نسبت به آرای صدور شده، شکایت داشته باشید.

آیا وکیل دیوان رایگان پرونده را انجام می دهد؟

با توجه به این که پرونده های مرجع دیوان عدالت کاملا تخصصی و لازم فرد متخصص می باشد، شما باید برای هراقدامی یک دادخواست تنظیم کنید، این نوشتن کار زمان بریست و به همین دلیل هیچ وکیل دیوانی این کارها را رایگان انجام نمی دهد.

چرا باید برای پرونده های دیوان عدالت اداری وکیل داشته باشیم؟

برای اینکه این وکیل دیوان تسلط کافی و جامع به قوانین مربوط به دیوان عدالت را دارد و شخص عادی نمی تواند پرونده را برای دیوان پیش ببرد. دقت کنید که در مرجع دیوان عدالت اداری تنها وکیلان پایه یک دادگستری دارای اعتبار نزد قاضی دادگاه هستند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا