کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مرجع قضایی تخصصی که به شکایات مردمی علیه مجریان قانون مانند نهادهای دولتی و اداری رسیدگی می کند دیوان عدالت اداری نام دارد که زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می کند اما با توجه به این که پیگیری پرونده در این دیوان ممکن است به دلیل پیچیدگی مراحل قانونی آن تا حدودی برای افراد عادی دشوار باشد از این رو توصیه می کنیم حتما در زمان ارائه دادخواست و همچنین برای تسریع روند آن از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری کمک بگیرید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز که در رشته حقوق تحصیل کرده و موفق به دریافت پروانه وکالت شده است می تواند به صورت تخصصی در حوزه دعاوی دیوان عدالت اداری فعالیت داشته باشد در واقع بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز تسلط کافی وکاملی بر قوانین دیوان دارد و بدین طریق می تواند بهترین دفاع و دادخواست را برای موکل خود به این مرجع قضایی ارائه دهد.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز کیست؟

ویژگی های وکیل دیوان عدالت اداری

از جمله مهم ترین ویژگی های  بهترین وکیل در شیراز که در حوزه دیوان عدالت اداری فعالیت دارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز بایستی تخصص و دانش کافی در مورد پرونده های مورد رسیدگی در این دیوان داشته باشد زیرا پیگیری شکایت در این مرجع قضایی و جلسات دادرسی آن به صورت غیر حضوری بوده لذا بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در ایران با توجه به مهارتی که دارد دادخواست را به گونه ای تنظیم می کند که موضوع شکایت برای قاضی کاملا روشن و آشکار باشد.
 • بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز بایستی قادر به طرح شکایت برای اشخاص حقیقی و حقوقی علیه ادارات و نهادهای دولتی به دیوان عدالت اداری باشد از این رو یکی از ویژگی های او اشرف کامل بر موضوعات مطرح شده در این دیوان است به گونه ای که با طرح شکایت برای احقاق حق موکل خود از سازمان های دولتی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
 • وکلایی که در حوزه دیوان عدالت اداری فعالیت می کنند بایستی دارای پروانه وکالت پایه یک باشند.

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز را بشناسید!

آقای جهانپور کرمی ارخلو

جناب آقای جهانپور کرمی یکی از وکلای سرشناش در شهر شیراز هستند. جناب کرمی آرخلو نفر اول ورودی آزمون وکالت سال 1391هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری شیراز با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق عمومی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

ایشان وکیل پایه برترکشوری در حوزه ی تصادفات اخذ دیه از بیت المال صندوق تامین خسارتهای بدنی،کلیه شرکتهای بیمه، راننده متواری، نداشتن بیمه نامه،سقف تعهدات بیمه ای هستند.

آدرس: شیراز

شماره تماس: 09374843954

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور جزو یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند که با 17 سال سابقه وکالت توانسته اند درصد بالایی از پرونده هایی که در این زمینه وکالت کرده اند را به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

شماره تماس: 09173175515 – 07132303505

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور عضو کانون وکلای دادگستری می باشند که 16 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند ایشان در زمینه پرونده های دیوان عدالت اداری نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند و بر مراحل پیگیری دادخواست و طرح شکایت در این دیوان تسلط کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک در شیراز می باشند که در طرح دادخواست و پیگیری شکایت در دیوان عدالت اداری سابقه فعالیت دارند و در این زمینه پرونده های زیادی را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

شماره تماس: 09172220205

سعید شبانی

سعید شبانی

سعید شبانی وکیل پایه یک با سوابقی درخشان در حوزه پرونده های دیوان عدالت اداری می باشند که البته در زمینه های دیگر نظیر دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی نیز فعالیت دارند.

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم لایحه دفاعی

آدرس: شیراز، خیابان پارامونت، روبروی پمپ بنزین، طبقه چهارم، ساختمان بانک ملی

شماره تماس: 09177138728

کاظم شایسته

کاظم شایسته

کاظم شایسته وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند ایشان در تنظیم دادخواست و لایحه های این دیوان تسلط و آشنایی کاملی دارند و علاوه بر این در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره نیز  فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری فارس
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، فلکه گاز، نبش کوچه ۱۵

شماره تماس: 09173063491 – 07132340158

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک با سوابق کاری درخشان وکالتی در شیراز می باشند که به عنوان بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز شناخته می شوند و علاوه بر این در دیگر حوزه های حقوقی خانواده ، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

شماره تماس: 09171263085

محمد هادی جعفرپور

محمد هادی جعفرپور

محمدهادی جعفرپور یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند ایشان بیش از 20 سال سابقه وکالت در دیگر حوزه های مختلف حقوقی را نیز دارند که با توجه به آشنایی با قوانین این دیوان پرونده های زیادی را در احقاق حقوق موکل خود به موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور شرکت های ساختمانی و انبوه سازان در تهران، کرج و شیراز
 • همکاری به عنوان مشاور در انجمن جامعه شناسان ایران
 • مدرس دانشگاه
 • بیش از 20 سال سابقه وکالت

آدرس: شیراز، معانی آباد، کوچه 5، روبروی ورودی اول گلدشت

شماره تماس: 09171052329

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی وکیل پایه یک در شیراز می باشند که در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و دیوان عدالت اداری فعالیت می کنند ایشان با 18 سال سابقه وکالت و تسلطی که بر قوانین و چگونگی طرح دادخواست در دیوان عدالت اداری دارند توانسته اند در رسیدگی و پیگیری درصدبالایی از پرونده های که وکالت کرده اند نتیجه مثبت را دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد51

شماره تماس: 09173049403

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز می باشند که در پیگیری پرونده های این دیوان تخصص و تبحر بالایی دارند و در سایر دعاوی دیگر نظیر ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • بیش از 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان عربی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35

شماره تماس: 09177102389

راحله کیانی بیگدلی

خانم راحله کیانی بیگدلی

خانم راحله کیانی بیگدلی به عنوان یک وکیل حرفه ای و باتجربه ، آماده ارائه خدمات وکالتی می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز است.

آدرس: شیراز ، خيابان قصردشت ، نرسیده به چهار راه ملاصدرا ، نبش کوچه ۲۴ ، طبقه دوم بانک پاسارگاد ، واحد ۵

شماره تماس: 09354994109

اهمیت داشتن بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

آنچه که موجب می شود تا به اهمیت بهره مندی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری پی ببریم طرح شکایت وتشریفات قانونی در این مرجع قضایی است. برای ارائه دادخواست به این دیوان بایستی از طریق سامانه الکترونیکی ساجد اقدام کنید و در صورتی که شکایت شما بر علیه ارگان دولتی مربوطه وارد باشد به آن رسیدگی خواهد شد که البته بایستی در طرح شکایت شرایطی که در ماده 53 قانون دیوان عدالت اداری اعلام شده در آن رعایت گردیده باشد لذا برای اینکه بتوانید پرونده خود را در این دیوان رسیدگی و پیگیری نمایید از همان ابتدای امر می توان به اهمیت داشتن وکیل دیوان عدالت اداری پی برد.

اهمیت داشتن بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

هزینه وکیل دیوان عدالت اداری

پیگیری و رسیدگی به پرونده های دیوان عدالت اداری در مقایسه با پرونده هایی که در دیگر مراجع قضایی مطرح می شود دارای پیچیدگی بیشتری می باشد و خدماتی که توسط بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز ارائه می شود نیز با توجه به حساسیت های قانونی موجود در این مرجع قضایی بسیار گسترده تر است و هزینه ای که به عنوان حق الوکاله وکیل پرداخت می شود نیز متناسب با نوع پرونده می باشد. لذا می توان گفت که مبلغ دستمزد وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند در جریان دادرسی پرونده های مختلف باهم فرق دارد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل دیوان عدالت اداری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

لازم به ذکر است؛ افرادی که درگیر مشکلات کیفری هستند و به دنبال بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشند، می توانند از طریق مقاله های موجود در سایت ما به اهداف خود دست یابند.

اعتراض به تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری به چه شکلی است؟

اگر برای شما رای صادر شده که نسبت به آن می خواهید شکایت کنید و به هیات های تشخیص سازمان تامین اجتماعی اعتراض داشته باشید، قانون گذار این اقدام را برای شما فراهم نموده است که نسبت به آرای صدور شده، شکایت داشته باشید.

آیا وکیل دیوان رایگان پرونده را انجام می دهد؟

با توجه به این که پرونده های مرجع دیوان عدالت کاملا تخصصی و لازم فرد متخصص می باشد، شما باید برای هراقدامی یک دادخواست تنظیم کنید، این نوشتن کار زمان بریست و به همین دلیل هیچ وکیل دیوانی این کارها را رایگان انجام نمی دهد.

چرا باید برای پرونده های دیوان عدالت اداری وکیل داشته باشیم؟

برای اینکه این وکیل دیوان تسلط کافی و جامع به قوانین مربوط به دیوان عدالت را دارد و شخص عادی نمی تواند پرونده را برای دیوان پیش ببرد. دقت کنید که در مرجع دیوان عدالت اداری تنها وکیلان پایه یک دادگستری دارای اعتبار نزد قاضی دادگاه هستند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا