وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایران✅️【سال1403】⭐

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل ایران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد نمی توانند زمان بروز مشکلات متعدد حقوقی، در دادگاه از خود دفاع کنند و البته فن بیان قوی ندارند که در این گونه مواقع بهترین کار کمک گرفتن از وکیل باتجربه و خبره است؛ وکیل به موکلین خود در زمینه رسیدگی به پرونده و به جریان انداختن پرونده کمک بزرگی می کند و همین موضوع موجب شده که افراد برای مراجعه به دادگاه، ابتدا از یک وکیل متعهد و کارکشته مشورت می گیرند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا وکیل مورد نظر خود را بیابید.

بهترین وکیل ایران کیست؟

در ایران شهرهای متعددی وجود دارد و افراد در هر شهری برای رسیدگی به امور مختلف خانوادگی، کیفری، ملکی و … به دادگاه مراجعه می کنند تا مشکلشان برطرف شود؛ زمانی که افراد خودشان نتوانند از عهده حل مشکل شان بربیایند یا در برابر دادگاه، نتوانند به خوبی صحبت کنند، از بهترین وکیل ایران کمک می گیرند.

وکیل به کسی گفته می شود که می تواند مشکلات موکلین خود را با دقت و حوصله بررسی کند و علل بروز مشکل را بیابد؛ وکیل از تجربه زیادی برخوردار است و همین مسئله موجب می شود تا بتواند پرونده ها را به درستی به پایان برساند؛ بهترین وکیل ایران شهرت و محبوبیت زیادی بین موکلین خود دارد و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا رضایت آن ها را جلب کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل حقوقی در تهران

 بهترین وکیل ایران

انواع وکالت

 • بلاعزل: به نوعی از وکالت گفته می شود که موکل هیچ حقی برای عزل وکیل و فسخ قرار داد ندارد.
 • تام الاختیار: در این نوع وکالت، بهترین وکیل ملکی در ونک و ایران نیاز ندارد که برای انجام بسیاری از امور از موکل خود اجازه بگیرد.
 • وکالت نامه رسمی: در این نوع از وکالت نامه، وکیل و موکل هر دو قراردادی را عقد می کنند که باید آن قرارداد در دفاتر رسمی ثبت شود.
 • مطلق: برای انجام گیری این نوع وکالت، موکل به وکیل خود اجازه می دهد تا بتواند وکالت امور توافق شده را انجام دهد؛ وکیل می تواند انجام بسیاری از امور را انجام دهد.
 • مقید: در این وکالت، موکل سعی خود را می کند که با انجام دادن یک عقد قرارداد، بسیاری از امور و مشکلاتش را به دست وکیل مورد نظرش بسپارد؛ در وکالت مقید، وکیل تنها می تواند امور تعیین شده را در اختیار داشته باشد.
 • عادی: در عقد این نوع وکالت نامه بین دو طرفین، هیچ گونه نیازی به مراجعه کردن به هر یک از دفاتر رسمی نیست و فقط با نوشتن یک قولنامه انجام می شود.
 • غیر قضایی: در این گونه مواقع، یک نفر امور اداری اش را به یک شخص دیگر می سپارد تا پیگیری کند.

10 تا از بهترین وکیل ایران به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
علیرضا دانشیتبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6
دکتر امین گلریزتهران، زعفرانیه، ابتدای خیابان آصف، برج امین
محمدحسن فعالرشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، ساختمان آدنیس
ثریا جعفریالبرز، کرج، عظیمیه، ضلع شمالی، بلوار بسیج، ساختمان آفتاب
دکتر محمد تقی زادهتهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، ساختمان خانه سبز

10 تا از بهترین وکیل ایران را بشناسید!

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی ، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی ، با بیش از 3000 پرونده موفق ، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “ واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان ” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌ پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است.

اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند ، وکیل تی‌پی هلدینگ ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

شامل کلیه دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال ومنافع غیر ، جعل واستفاده از مجعول ، تحصیل مال از طریق نامشروع ، ربا ، چک

شامل کلیه دعاوی راجع به اموال غیر منقول از جمله خلع ید ، تخلیه ، تصرف عدوانی ، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات ، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات ، اسناد مالکیت معارض ، قرارداد مشارکت ، الزام به انجام تعهدات ، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ، سرقفلی ، دستور فروش ، افراز ، تقسیم مال مشاع

آدرس : تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس : 09144892734

شماره واتساپ و تلگرام : 09149370237

دکتر امین گلریز

امین گلریز

دکتر امین گلریز در شهر بزرگ تهران وکیل پایه یک دادگستری هستند که دارای سوابق بسیار درخشان کاری بوده و از رزومه علمی بسیار قوی نیز برخوردار هستند . نامبرده در حوزه های متعدد وکالتی فعالیت مینمایند . همچنین ایشان دارای سابقه قضاوت نیز میباشند و در این موارد کارنامه کاملا درخشانی دارند. آقای دکتر امین گلریز به عنوان بهترین وکیل ایران شناخته شده اند.

تخصص و مهارت :

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • رتبه یک دکتری حقوق
 • رتبه دوم کارآموزی قضات
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • نویسنده کاملترین شرح بر قانون مجازات اسلامی
 • پژوهشگر برتر کشور
 • سابقه قضاوت
 • مشاورحقوقی

آدرس: تهران ، زعفرانیه (سه راه زعفرانیه) ابتدای خیابان آصف(اعجازی)برج امین طبقه 7 واحد 703

شماره تماس : 09121691987

شماره تلفن:

02122418581 _ 02126806503

02122417636 _ 02122414989

02122413735 _ 02122412858

جناب آقای محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

تخصص دعاوی ملکی وحقوقی : ۱- اثبات مالکیت ، خلع ید ، تخلیه ، اجرت المثل ایام تصرف ، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار ،اخذ صورتمجلس تفکیکی ، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی ، مطالبه سهم الارث ،تخلیه املاک تجاری ومسکونی ، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی وتعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .و.کالتایرانیان خارج ازکشور و…
۲- مطالبه اسنادتجاری چک ، سفته و رسیدعادی کتبی ،اثبات صلح سرقفلی ، مطالبه اجاره معوقه ، اعلام بطلان معامله وبطلان فروشنامه ، رجوع ازهبه ، بطلان صلح نامه عادی ، ابطال وکالت نامه ، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله وقراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی ،ابطال رای داور وموسسات داوری ، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی واثبات مالکیت وابطال سند ، اصلاح سند ،رفع تصرف ،ممانعت ازحق ومزاحمت ملکی ( دعاوی ثلاثه ) .و…
۳-قبول پرونده ها ودعاوی کیفری : جرایم قتل ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، انتقال مال غیر ،انتقال منافع مال غیر ( اجاره مال غیر ) ،خیانت درامانت اموال واسناد تجاری ، جعل واستفاده ازسند مجعول عادی ورسمی ، اختلاس ،ارتشاء و رباخواری ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر ، شرب خمر ( نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر ) ، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی ، اتهامات جرایم سیاسی وامنیتی ، تصرف عدوانی و …
جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد :
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان ، بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان ، عضو کمیسون های بازرسی ، معاضدت ووکالت تسخیری ، فرهنگی ادوارمختلف مرکزوکلا استان گیلان ومشاورحقوقی شرکتها وگروه صنعتی پارس خزر ، …

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی خانواده
 • دیوانعالی کشور
 • دیوان عدالت ادرای
 • جرایم پزشکی
 • جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس: 09119341944

ثریا جعفری

ثریا جعفری

ثریا جعفری وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین وکیل کرج با کسب موفقیت های پی در پی در پرونده های متعدد حقوقی بالاخص موضوعات ملکی ،سرقفلی ، حق کسب و پیشه و تجارت ،خلع ید ،تنظیم سند و دعاوی خانواده مهریه ،طلاق ،اجرت المثل و دعوای شهرداری ، کمیسیون ماده 100,
دیوا ن عدالت اداری، گزینه ای عالی به عنوان وکیل برتر برای افرادی است که حساسیت و دغدغه ی پیروزی و موفقیت در پرونده های خود را دارند .خانم ثریا جعفری به همراه تیم حقوقی متشکل از وکلای زبده و خبره پایه یک دادگستری ،درصد موفقیت شما را در پرونده ها دو چندان می نماید ،طعم شیرین پیروزی و موفقیت را با انتخاب وکلای متبحر در کرج که به صورت تیم ورک ،پرونده های شما را پشتیبانی می کنند ،تجربه کنید و از نتیجه نهایی کار خرسند باشید .

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی حقوقی  بالاخص ملکی
 • دیوان عدالت اداری
 • خانواده مهریه
 • طلاق
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مفید قم
 • کسب رتبه ممتاز در مقطع کارشناسی
 • چاپ مقالات متعدد در زمینه های مختلف حقوقی

آدرس: البرز کرج عظیمیه ضلع شمالی بلوار بسیج نرسیده به پل هوایی پلاک 263ساختمان آفتاب طبقه 6واحد 15

شماره تماس:

09398444301

09120287238

وب سایت: adlradin.com

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای ایران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند . در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

آدرس دفتروکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

وکیل سجاد موسوی

سجاد موسوی

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی و قضایی در عرصه وکالت و دانش پژوه دوره دکتری حقوق از دانشگاه تهران می باشد.
ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

۱.وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
۲. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
۳. وکالت در دیوان عالی کشور
۴. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
۵. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
۶. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

برای اعطای وکالت به آقای سجاد موسوی، میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: ۰۹۱۱۹۱۰۴۹۶۶

شماره تماس دفتر وکالت: ۰۱۱۴۴۴۲۰۷۶۲

وب سایت: www.sajjadmousavi.com

آدرس ایمیل: [email protected]

آقای موسی الرضا میر

آقای موسی الرضا میر

وکیل جناب آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها جرایم مالی و اقتصادی را پیگیری می‌نماید.

ایشان با توجه به تخصص خاص خود در خصوص جرایم مالی و اقتصادی از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها اقتصادی را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم اقتصادی وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در سازمان تعزیرات
 • حکومتی(قاچاق کالا و ارز ، دعاوی رفع تعهد‌ ارزی ، دعاوی تعزیرات در امور پزشکی ، بهداشتی ، دارویی‌ و دعاوی گمرکی‌ )
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

امیر والایی

امیر والایی باشیز

امیر والایی وکیل پایه یک دادگستری ، کارشناس ارشد حقوق و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران میباشند
ایشان ۷سال سابقه کار در زمینه های قاچاق کالا و ارز دارند و از بهترین وکلای مربوط به قاچاق می باشند همچنین در دیگر زمینه های مربوط به امور جرایم اقتصادی ، تعزیرات حکومتی ، قاچاق خودروهای قطعی و گذر موقت ، امور گمرکی ، کمیسیون های حل اختلاف گمرکی و کلیه امور مربوط به ترخیص کالا نیز فعال می باشند .

تخصص و مهارت :

۷سال سابقه وکالت در امور جرایم اقتصادی
عضو کانون وکلای دادگستری شهر تهران
مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس : تهران ، چهار راه پاسداران ، خیابان دولت ، پلاک ۲۵ ، واحد ۹

تلفن : ۰۹۱۲۱۰۰۹۶۵۵

۰۹۱۲۳۴۸۱۰۰۲

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

وظایف بهترین وکیل ایران

هر فردی که در عرصه وکالت در حال فعالیت است، باید از برخی خصوصیات و ویژگی ها برخوردار باشد تا بتواند حرفه خود را ادامه دهد و نظر تک تک موکلینش را جلب نماید؛ برخی از این ویژگی های منحصر به فرد را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • بهترین وکیل ایران باید فرد محترم و مودبی باشد و با هر یک از افراد مراجعه کننده به دفترشان با احترام کامل برخورد کند و سوالاتی که در زمینه پرونده دارند را پاسخ دهد.
 • بهترین وکیل ایران باید اطلاعات کافی نسبت به رسم و رسومات شهرهای ایران داشته باشد و بتواند مطابق قانون و این مسائل، به موکل خود کمک کند.
 • وکیل وظیفه دارد موکلینش را در تمام پروسه های پرونده راهنمایی کند و اطلاعات کافی در اختیار او قرار دهد و در ضمن فرد را در جریان جزئیات پرونده قرار دهد.
 • بهترین وکیل تمامی مواد قانون مدنی را می داند و می تواند از آن ها جهت کمک به موکل خود استفاده کند.
وظایف بهترین وکیل ایران

در چه صورت وکیل عزل می شود؟

 • فوت کردن یا جنون هر یک از طرفین وکالت
 • از بین رفتن مورد وکالت
 • انقضای مدت وکالت
 • ورشکستگی موکل
 • باطل شدن پروانه وکالت
 • عزل توسط موکل

کلام آخر

در ایران مردم ممکن است مشکلات متعددی در زمینه امور حقوقی داشته باشند اما نتوانند به تنهایی این مشکلات را حل کنند و از حق خود در برابر قانون دفاع کنند، در این شرایط بهتر است از وکیل مجرب و حاذق کمک گرفته شود؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ایران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظرتان را بیابید.

از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

پرداخت نکردن نفقه، در چه صورت از موجبات طلاق می باشد؟

پرداخت نکردن نفقه زمانی جهت طلاق از طرف زن قابل استناد می باشد که مرد از دادن نفقه استنکاف و الزام وی به تائیدیه آن ممکن نباشد.

آیا محکوم کردن مرد از طرف به ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید زن، از موجبات طلاق است؟

ضرب و شتم یا هر گونه سوء رفتار مداوم مرد که به صورت عرف با توجه به شرایط زن قابل تحمل نباشد، از مصادیق عسر و حرج محسوب گردیده است.

تمکین به چه معناست؟

تمکین الزامی است و عدم تمکین به معنی ترک کردن منزل مشترک توسط زن بدون دلیل و عذر موجه می باشد.

4.7/5 - (13 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا