وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل در ایران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در ایران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد نمی توانند زمان بروز مشکلات متعدد حقوقی، در دادگاه از خود دفاع کنند و البته فن بیان قوی ندارند که در این گونه مواقع بهترین کار کمک گرفتن از وکیل باتجربه و خبره است؛ وکیل به موکلین خود در زمینه رسیدگی به پرونده و به جریان انداختن پرونده کمک بزرگی می کند و همین موضوع موجب شده که افراد برای مراجعه به دادگاه، ابتدا از یک وکیل متعهد و کارکشته مشورت می گیرند؛ اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا وکیل مورد نظر خود را بیابید.

بهترین وکیل در ایران کیست؟

در ایران شهرهای متعددی وجود دارد و افراد در هر شهری برای رسیدگی به امور مختلف خانوادگی، کیفری، ملکی و … به دادگاه مراجعه می کنند تا مشکلشان برطرف شود؛ زمانی که افراد خودشان نتوانند از عهده حل مشکل شان بربیایند یا در برابر دادگاه، نتوانند به خوبی صحبت کنند، از بهترین وکیل در ایران کمک می گیرند.

بهترین وکیل در ایران به کسی گفته می شود که می تواند مشکلات موکلین خود را با دقت و حوصله به صورت جزئی بررسی کند و علل بروز مشکل را بیابد؛ وکیل از تجربه و سابقه بسیار زیادی برخوردار است و همین مسئله موجب می شود که بتواند پرونده های موکلینش را به درستی به پایان برساند؛ وکیل شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین موکلین خود دارد و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا رضایت آن ها را برای وکالت جلب کند.

بهترین وکیل در ایران کیست؟

انواع وکالت

وکالت خود انواع مختلفی دارد که وکلا می توانند مطابق با آن ها وکالت کنند، برخی از آن ها را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

وکالت بلاعزل: به نوعی از وکالت گفته می شود که موکل هیچ حقی برای عزل وکیل و فسخ قرار داد ندارد.

وکالت تام الاختیار: در این نوع وکالت، بهترین وکیل ملکی در ونک و ایران نیاز ندارد که برای انجام بسیاری از امور از موکل خود اجازه بگیرد.

وکالت نامه رسمی: در این نوع از وکالت نامه، وکیل و موکل هر دو قراردادی را عقد می کنند که باید آن قرارداد در دفاتر رسمی ثبت شود.

وکالت قضایی: در این نوع از وکالت، بهترین وکیل تمکین در تهران می تواند امور قضایی موکل خود را مورد بررسی قرار دهد و وکالتش را برعهده بگیرد، البته این نوع وکالت به تخصص و دانش نیاز دارد؛ وکیلی که در حوزه دادگستری فعالیت کند، می تواند این پرونده ها را تقبل کند.

وکالت مطلق: برای انجام گیری این نوع وکالت، موکل به وکیل خود اجازه می دهد تا بتواند وکالت امور توافق شده را انجام دهد؛ وکیل می تواند انجام بسیاری از امور را انجام دهد.

وکالت مقید: در این نوع از وکالت، موکل سعی خود را می کند که با انجام دادن یک عقد قرارداد، بسیاری از امور و مشکلاتش را به دست وکیل مورد نظرش بسپارد؛ در وکالت مقید، بهترین وکیل کیفری در ایران تنها می تواند امور تعیین شده را در اختیار داشته باشد.

وکالت ساده: وکیل در وکالت ساده می بایست نسبت به انجام دادن امور سپرده شده توسط موکلش در مدت زمان دلخواه عزل گردد.

وکالت عادی: در عقد این نوع وکالت نامه بین دو طرفین، هیچ گونه نیازی به مراجعه کردن به هر یک از دفاتر رسمی نیست و فقط با نوشتن یک قولنامه انجام می شود.

وکالت غیر قضایی: در این گونه مواقع، یک نفر امور اداری اش را به یک شخص دیگر می سپارد تا پیگیری کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، خانواده، ثبتی، حقوقی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل در ایران را بشناسید!

جناب آقای محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

آقای محمد حاجیلو از بهترین وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • وکیل متخصص در امور ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قرادادهای تجاری و بازرگانی
 • متخصص در امور تجاری و ورشکستگی
 • داوری در تمام قراردادهای داخلی میان اشخاص و شرکت ها
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط اسناد تجاری

آدرس دفتر: تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 02128425688

جناب آقای حامد اسکندری

حامد اسکندری

آقای اسکندری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه در زمینه وکالت دعاوی خانوادگی و مهریه می باشند. ایشان یکی از وکلایی هستند که در جلسه مشاوره با موکل، اسناد و مدارکی که وجود دارد را بررسی می کنند و طبق تجربه و دانشی که از قانون دارند، رای قاضی را به موکل ابلاغ می کنند تا موکل به خوبی از نتیجه دادگاه آگاه شود، در صورتی که رضایت داشت، وکالت پرونده او را می پذیرند. همچنین در صورتی که نتیجه موردنظر حاصل نگردد، مبلغ حق الوکاله برگشت داده می شود.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100 متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران، واحد 1

شماره تماس: 09171114836

جناب آقای محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

آقای محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 17 سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارند، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جزو بهترین وکلای رشت و همچنین بهترین وکیل در ایران به حساب بیایند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)
 • وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)
 • امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه) وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس: 09119341944

آقای جهانپور کرمی ارخلو

جناب آقای جهانپور کرمی یکی از وکلای سرشناش در شهر شیراز هستند. جناب کرمی آرخلو نفر اول ورودی آزمون وکالت سال 1391هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری شیراز با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق عمومی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

ایشان وکیل پایه برترکشوری در حوزه ی تصادفات اخذ دیه از بیت المال صندوق تامین خسارتهای بدنی،کلیه شرکتهای بیمه، راننده متواری، نداشتن بیمه نامه،سقف تعهدات بیمه ای هستند.

آدرس: شیراز

شماره تماس: 09374843954

امیرحسین آبادی

امیرحسین آبادی

امیر حسین آبادی وکیل پایه یک دادگستری است که حقوقدان در شهر تهران می باشد. وی تا به امروز توانسته 8 مقاله جدید را در چندین مجلات معتبر در ایران به چاپ برساند؛ ایشان حدود 20 سال قبل، به عنوان قاضی دادگستری نیز فعالیت داشته است. آقای امیرحسین آبادی بهترین وکیل در ایران معرفی شده است.

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۰۴۸۶۶

آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از استاد مطهری، کوچه شکر آبی پلاک 10

امین گلریز

امین گلریز

امین گلریز در شهر بزرگ تهران وکیل پایه یک دادگستری است که سوابق بسیار درخشان کاری و علمی بسیار خوب دارد و در حوزه های متنوع وکالتی فعالیت دارد. وی سابقه قضاوت دارد و کارنامه درخشانی در حوزه دعاوی های متعدد را به عهده داشته اند. آقای امین گلریز به عنوان بهترین وکیل در ایران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • رتبه یک دکتری حقوق
 • رتبه دوم کارآموزی قضات
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • نویسنده کاملترین شرح بر قانون مجازات اسلامی
 • پژوهشگر برتر کشور
 • سابقه قضاوت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09120899917

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی(سعدآباد)، نبش بن بست یکم، پلاک2، طبقه2

کارن روحانی

کارن روحانی

کارن روحانی وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در شهر بزرگ تهران مشغول به فعالیت می باشد. وی تخصص زیادی در دعاوی های مختلف کیفری، ملکی، ثبتی، طلاق، خانوادگی و غیره دارد و جزو بهترین وکیل در ایران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی و نائب رئیس هیئت مدیره وکلای دادگستری مرکز
 • استادیار حقوق بین‌الملل
 • سابقه عضویت در هیئت مدیره کانون وکلای مازندران
 • عضو هیئت رئیسه کانون مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٠٧۵٨٨۶١

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به جم

محسن یکتن خدایی

محسن یکتن خدایی

محسن یکتن خدایی وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بزرگ تهران مشغول به فعالیت می باشد؛ ایشان در سال های گذشته به عنوان قاضی فعالیت می کرده و هم اکنون بازنشسته شده است. آقای محسن یکتن خدایی به عنوان بهترین وکیل در ایران مشغول به فعالیت حقوقی است.

تخصص و مهارت:

 • 33 سال سابقه کار قضایی در سمتهای مختلف قضایی و مدیریتی
 • قاضی بازنشسته
 • رییس کل دادگستری
 • مدیرکل حقوقی و امور مجلس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • دکتری حقوق بین الملل ازدانشگاه شهید بهشتی
 • هیات علمی سابق دانشگاه آزاد

شماره تماس: 02144251299

آدرس: تهران، بلوار مرزداران

میترا ضرابی

میترا ضرابی

میترا ضرابی در شهر بزرگ تهران وکیل پایه یک دادگستری است که به عنوان بهترین وکیل در ایران شناخته شده است. وی کتاب بایسته های حقوقی را به عنوان نویسنده به چاپ رسانیده است و این کتاب هم اکنون در دانشگاه در مقطع کارشناسی تدریس می شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • استاد دانشگاه حقوق مدنی
 • عضو هیات علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۶٨۶٨١٢٠

آدرس: تهران، خیابان اسد آبادی (یوسف آباد)، نرسیده به خیابان چهارم ، پلاک ٣٨

حجت اله کریمیان

آقای حجت اله کریمیان

حجت اله کریمیان وکیل پایه یک دادگستری است که در کانون وکلای دادگستری اصفهان عضو هستند. وی در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی، تجاری و … تخصص دارند. وی در انواع دعاوی کیفری از جمله قتل، قطع عضو، ضرب و جرح عمدی، قتل غیرعمدی ناشی از تصادفات رانندگی، سقط جنین، شرکت در قتل و صدمات بدنی، کلاهبرداری، اختلاس، جعل و … فعالیت داشته اند و تجارب بسیار زیادی کسب نموده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارراه جهاد (فلکه صارمیه)، جنب شرکت آبفا، ساختمان تجاری کیان، طبقه 4، واحد 111

شماره تماس: 09132100173

وظایف بهترین وکیل در ایران

هر فردی که در عرصه وکالت در حال فعالیت است، باید از برخی خصوصیات و ویژگی ها برخوردار باشد تا بتواند حرفه خود را ادامه دهد و نظر تک تک موکلینش را جلب نماید؛ برخی از این ویژگی های منحصر به فرد را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • بهترین وکیل خانواده در تهران و ایران باید فرد محترم و مودبی باشد و با هر یک از افراد مراجعه کننده به دفترشان با احترام کامل برخورد کند و سوالاتی که در زمینه پرونده دارند را پاسخ دهد.
 • بهترین وکیل در ایران باید اطلاعات کافی نسبت به رسم و رسومات شهرهای ایران داشته باشد و بتواند مطابق قانون و این مسائل، به موکل خود کمک کند.
 • وکیل وظیفه دارد موکلینش را در تمام پروسه های پرونده راهنمایی کند و اطلاعات کافی در اختیار او قرار دهد و در ضمن فرد را در جریان جزئیات پرونده قرار دهد.
 • بهترین وکیل صدور حکم حجر در تهران و بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز تمامی مواد قانون مدنی را می داند و می تواند از آن ها جهت کمک به موکل خود استفاده کند.
وظایف بهترین وکیل در ایران

چگونه وکیل عزل می شود؟

مطابق قانون مدنی در ماده 678، موکل می تواند بهترین وکیل در ایران را در حوزه وکالت، عزل کند و وکالتش را باطل نماید؛ شرایط عزل وکالت را برای شما شرح خواهیم داد:

 • فوت کردن یا جنون هر یک از طرفین وکالت
 • از بین رفتن مورد وکالت
 • انقضای مدت وکالت
 • ورشکستگی موکل
 • باطل شدن پروانه وکالت
 • عزل توسط موکل

کلام آخر

در ایران مردم ممکن است مشکلات متعددی در زمینه امور حقوقی داشته باشند اما نتوانند به تنهایی این مشکلات را حل کنند و از حق خود در برابر قانون دفاع کنند، در این شرایط بهتر است از وکیل مجرب و حاذق کمک گرفته شود؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل در ایران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید. هم چنین برای مشاهده مقاله بهترین وکیل کیفری در ونک کلیک کنید.

پرداخت نکردن نفقه، در چه صورت از موجبات طلاق می باشد؟

پرداخت نکردن نفقه زمانی جهت طلاق از طرف زن قابل استناد می باشد که مرد از دادن نفقه استنکاف و الزام وی به تائیدیه آن ممکن نباشد.

آیا محکوم کردن مرد از طرف به ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید زن، از موجبات طلاق است؟

ضرب و شتم یا هر گونه سوء رفتار مداوم مرد که به صورت عرف با توجه به شرایط زن قابل تحمل نباشد، از مصادیق عسر و حرج محسوب گردیده است.

تمکین به چه معناست؟

تمکین الزامی است و عدم تمکین به معنی ترک کردن منزل مشترک توسط زن بدون دلیل و عذر موجه می باشد.

4.7/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا