وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ایران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در ایران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد نمی توانند زمان بروز مشکلات متعدد حقوقی، در دادگاه از خود دفاع کنند و البته فن بیان قوی ندارند که در این گونه مواقع بهترین کار کمک گرفتن از وکیل باتجربه و خبره است؛ وکیل به موکلین خود در زمینه رسیدگی به پرونده و به جریان انداختن پرونده کمک بزرگی می کند و همین موضوع موجب شده که افراد برای مراجعه به دادگاه، ابتدا از یک وکیل متعهد و کارکشته مشورت می گیرند؛ اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا وکیل مورد نظر خود را بیابید.

بهترین وکیل در ایران کیست؟

در ایران شهرهای متعددی وجود دارد و افراد در هر شهری برای رسیدگی به امور مختلف خانوادگی، کیفری، ملکی و … به دادگاه مراجعه می کنند تا مشکلشان برطرف شود؛ زمانی که افراد خودشان نتوانند از عهده حل مشکل شان بربیایند یا در برابر دادگاه، نتوانند به خوبی صحبت کنند، از بهترین وکیل در ایران کمک می گیرند.

بهترین وکیل در ایران به کسی گفته می شود که می تواند مشکلات موکلین خود را با دقت و حوصله به صورت جزئی بررسی کند و علل بروز مشکل را بیابد؛ وکیل از تجربه و سابقه بسیار زیادی برخوردار است و همین مسئله موجب می شود که بتواند پرونده های موکلینش را به درستی به پایان برساند؛ وکیل شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین موکلین خود دارد و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا رضایت آن ها را برای وکالت جلب کند.

در همه شهرهای ایران از جمله تهران نیز، بسیاری از افراد به دنبال یافتن وکیل حاذق هستند، اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران یا بهترین وکیل در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل در ایران کیست؟

انواع وکالت

وکالت خود انواع مختلفی دارد که وکلا می توانند مطابق با آن ها وکالت کنند، برخی از آن ها را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

وکالت بلاعزل: به نوعی از وکالت گفته می شود که موکل هیچ حقی برای عزل وکیل و فسخ قرار داد ندارد.

وکالت تام الاختیار: در این نوع وکالت، بهترین وکیل ملکی در ایران نیاز ندارد که برای انجام بسیاری از امور از موکل خود اجازه بگیرد.

وکالت نامه رسمی: در این نوع از وکالت نامه، وکیل و موکل هر دو قراردادی را عقد می کنند که باید آن قرارداد در دفاتر رسمی ثبت شود.

وکالت قضایی: در این نوع از وکالت، بهترین وکیل خانواده در تهران می تواند امور قضایی موکل خود را مورد بررسی قرار دهد و وکالتش را برعهده بگیرد، البته این نوع وکالت به تخصص و دانش نیاز دارد؛ وکیلی که در حوزه دادگستری فعالیت کند، می تواند این پرونده ها را تقبل کند.

وکالت مطلق: برای انجام گیری این نوع وکالت، موکل به وکیل خود اجازه می دهد تا بتواند وکالت امور توافق شده را انجام دهد؛ وکیل می تواند انجام بسیاری از امور را انجام دهد.

وکالت مقید: در این نوع از وکالت، موکل سعی خود را می کند که با انجام دادن یک عقد قرارداد، بسیاری از امور و مشکلاتش را به دست وکیل مورد نظرش بسپارد؛ در وکالت مقید، بهترین وکیل کیفری در ایران تنها می تواند امور تعیین شده را در اختیار داشته باشد.

وکالت ساده: وکیل در وکالت ساده می بایست نسبت به انجام دادن امور سپرده شده توسط موکلش در مدت زمان دلخواه عزل گردد.

وکالت عادی: در عقد این نوع وکالت نامه بین دو طرفین، هیچ گونه نیازی به مراجعه کردن به هر یک از دفاتر رسمی نیست و فقط با نوشتن یک قولنامه انجام می شود.

وکالت غیر قضایی: در این گونه مواقع، یک نفر امور اداری اش را به یک شخص دیگر می سپارد تا پیگیری کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، خانواده، ثبتی، حقوقی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل در ایران را بشناسید!

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد یکی از بهترین وکیل در ایران اند و شهرت بسیار زیادی بین مردم عزیز شهر تهران دارند؛ بسیاری از افراد برای پرونده های حقوقی شان به دفتر ایشان مراجعه می کنند و از خدمات حقوقی شان بهره می برند؛ لازم به ذکر است جناب آقای عبدالمحمد جزو وکلای برتر تهران اند و توانسته اند تا به امروز با تکیه بر اطلاعات و دانش بالایشان، سخت ترین و سنگین ترین پرونده ها را برعهده بگیرند.

ایشان در حوزه های مختلف از جمله تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها تخصص دارند و به صورت تخصصی وکالت می کنند، در ضمن وی داور حقوقی،املاک و مستغلات، پژوهشگر و خبرنگار،نویسنده، ضمانت نامه بانکی، ال سی، امور مهاجرت،کیفری، خانواده می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی
 • عضو کانون وکلای دادگستری و اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری IBA

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

تلفن تماس: 09121574297

علی غزاله

علی غزاله

علی غزاله یکی از بهترین وکیل در ایران می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و وی می توانند دعاوی متعدد از جمله دعاوی مالی و خانواده را با موفقیت به پایان برسانند و از حق موکلشان دفاع کنند؛ در ضمن جناب آقای غزاله به دلیل نفوذ کلام بالا و فن بیان بسیار قوی، رفتار کاملا صحیحی و برخورد بسیار محترمانه، جزو وکلای برتر در ایران و کرمانشاه شناخته می شوند؛ ایشان تمام سعی خود را به کار می گیرند تا رضایت تک تک موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی حقوق قضایی
 • 13 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

تلفن تماس: 09126276620

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، با بیش از 16سال سابقه وکالت درخشان و موفق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان گیلان، عضو کمیسیون بازرسی دوره دوم هیات مدیره، عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا استان گیلان و همچنین بازرس هیات مدیره (دوره سوم) مرکز وکلا و مشاوران حقوقی استان گیلان بوده است. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، ایشان توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جز بهترین وکلای رشت بحساب بیایند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)
 • وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)
 • امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه) وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس:

09119341944

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه یکی از بهترین وکیل در ایران می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند؛ وی می توانند مشاوره های حضوری و غیرحضوری در اختیار تک تک موکلین خود قرار دهند؛ ایشان بهترین خدمات در زمینه حقوقی را به موکلینشان ارائه می دهند و برای جلب نظرشان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند؛ وی جزو وکلای برتر در ایران و شهر شیراز هستند؛ در شهر بزرگ شیراز بسیاری از مردم ایشان را می شناسند و تک تک پرونده هایشان را به وی می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری در زمینه پرونده های خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی، تصادفات
 • تنظیم قرارداد حرفه ای، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه، ارائه مشاوره به تمام ایران

آدرس: شیراز، خیابان پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 3، واحد 4

تلفن تماس: 09178002693

مرجان غفاری فارسانی

مرجان غفاری فارسانی

مرجان غفاری فارسانی به عنوان یکی از بهترین وکیل در ایران شناخته می شوند؛ ایشان در شهرکرد وکیل پایه یک دادگستری هستند و مشاوره حقوقی نیز انجام می دهند؛ بسیاری از افراد ساکن شهرکرد، ایشان را می شناسند و در صورت برخورد به مشکل حقوقی، به دفترشان مراجعه می کنند و از خدمات حقوقی شان بهره می برند؛ وی تجربه و سابقه بسیار زیادی دارند و می توانند پرونده های متعدد را برعهده بگیرند و به نتایج موفقیت آمیزی دست بیابند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی حقوق قضائی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • تخصص وکالت در زمینه حقوقی ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال

آدرس: شهرکرد، بلوار حافظ، روبه روی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

تلفن تماس: 0913384176

وظایف بهترین وکیل در ایران

هر فردی که در عرصه وکالت در حال فعالیت است، باید از برخی خصوصیات و ویژگی ها برخوردار باشد تا بتواند حرفه خود را ادامه دهد و نظر تک تک موکلینش را جلب نماید؛ برخی از این ویژگی های منحصر به فرد را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • بهترین وکیل خانواده در ایران باید فرد محترم و مودبی باشد و با هر یک از افراد مراجعه کننده به دفترشان با احترام کامل برخورد کند و سوالاتی که در زمینه پرونده دارند را پاسخ دهد.
 • بهترین وکیل در ایران باید اطلاعات کافی نسبت به رسم و رسومات شهرهای ایران داشته باشد و بتواند مطابق قانون و این مسائل، به موکل خود کمک کند.
 • وکیل وظیفه دارد موکلینش را در تمام پروسه های پرونده راهنمایی کند و اطلاعات کافی در اختیار او قرار دهد و در ضمن فرد را در جریان جزئیات پرونده قرار دهد.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران تمامی مواد قانون مدنی را می داند و می تواند از آن ها جهت کمک به موکل خود استفاده کند.
وظایف بهترین وکیل در ایران

چگونه وکیل عزل می شود؟

مطابق قانون مدنی در ماده 678، موکل می تواند بهترین وکیل در ایران را در حوزه وکالت، عزل کند و وکالتش را باطل نماید؛ شرایط عزل وکالت را برای شما شرح خواهیم داد:

 • فوت کردن یا جنون هر یک از طرفین وکالت
 • از بین رفتن مورد وکالت
 • انقضای مدت وکالت
 • ورشکستگی موکل
 • باطل شدن پروانه وکالت
 • عزل توسط موکل

برخی از وکلا در شهر اصفهان ساکن هستند و می توانند مشکلات موکلین شان را حل کنند، از این رو اگر شما به دنبال وکیل حاذق و باسابقه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در اصفهان مراجعه کنید.

کلام آخر

در ایران مردم ممکن است مشکلات متعددی در زمینه امور حقوقی داشته باشند اما نتوانند به تنهایی این مشکلات را حل کنند و از حق خود در برابر قانون دفاع کنند، در این شرایط بهتر است از وکیل مجرب و حاذق کمک گرفته شود؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل در ایران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

پرداخت نکردن نفقه، در چه صورت از موجبات طلاق می باشد؟

پرداخت نکردن نفقه زمانی جهت طلاق از طرف زن قابل استناد می باشد که مرد از دادن نفقه استنکاف و الزام وی به تائیدیه آن ممکن نباشد.

آیا محکوم کردن مرد از طرف به ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید زن، از موجبات طلاق است؟

ضرب و شتم یا هر گونه سوء رفتار مداوم مرد که به صورت عرف با توجه به شرایط زن قابل تحمل نباشد، از مصادیق عسر و حرج محسوب گردیده است.

تمکین به چه معناست؟

تمکین الزامی است و عدم تمکین به معنی ترک کردن منزل مشترک توسط زن بدون دلیل و عذر موجه می باشد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا