کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل ایران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل ایران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد نمی توانند زمان بروز مشکلات متعدد حقوقی، در دادگاه از خود دفاع کنند و البته فن بیان قوی ندارند که در این گونه مواقع بهترین کار کمک گرفتن از وکیل باتجربه و خبره است؛ وکیل به موکلین خود در زمینه رسیدگی به پرونده و به جریان انداختن پرونده کمک بزرگی می کند و همین موضوع موجب شده که افراد برای مراجعه به دادگاه، ابتدا از یک وکیل متعهد و کارکشته مشورت می گیرند؛ اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا وکیل مورد نظر خود را بیابید.

بهترین وکیل ایران کیست؟

در ایران شهرهای متعددی وجود دارد و افراد در هر شهری برای رسیدگی به امور مختلف خانوادگی، کیفری، ملکی و … به دادگاه مراجعه می کنند تا مشکلشان برطرف شود؛ زمانی که افراد خودشان نتوانند از عهده حل مشکل شان بربیایند یا در برابر دادگاه، نتوانند به خوبی صحبت کنند، از بهترین وکیل ایران کمک می گیرند.

وکیل به کسی گفته می شود که می تواند مشکلات موکلین خود را با دقت و حوصله بررسی کند و علل بروز مشکل را بیابد؛ وکیل از تجربه زیادی برخوردار است و همین مسئله موجب می شود تا بتواند پرونده ها را به درستی به پایان برساند؛ وکیل شهرت و محبوبیت زیادی بین موکلین خود دارد و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا رضایت آن ها را جلب کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل حقوقی در تهران

بهترین وکیل در ایران کیست؟

انواع وکالت

وکالت خود انواع مختلفی دارد که وکلا می توانند مطابق با آن ها وکالت کنند، برخی از آن ها را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

وکالت بلاعزل: به نوعی از وکالت گفته می شود که موکل هیچ حقی برای عزل وکیل و فسخ قرار داد ندارد.

وکالت تام الاختیار: در این نوع وکالت، بهترین وکیل ملکی در ونک و ایران نیاز ندارد که برای انجام بسیاری از امور از موکل خود اجازه بگیرد.

وکالت نامه رسمی: در این نوع از وکالت نامه، وکیل و موکل هر دو قراردادی را عقد می کنند که باید آن قرارداد در دفاتر رسمی ثبت شود.

وکالت قضایی: در این نوع از وکالت، بهترین وکیل می تواند امور قضایی موکل خود را مورد بررسی قرار دهد و وکالتش را برعهده بگیرد، البته این نوع وکالت به تخصص و دانش نیاز دارد؛ وکیلی که در حوزه دادگستری فعالیت کند، می تواند این پرونده ها را تقبل کند.

وکالت مطلق: برای انجام گیری این نوع وکالت، موکل به وکیل خود اجازه می دهد تا بتواند وکالت امور توافق شده را انجام دهد؛ وکیل می تواند انجام بسیاری از امور را انجام دهد.

وکالت مقید: در این نوع از وکالت، موکل سعی خود را می کند که با انجام دادن یک عقد قرارداد، بسیاری از امور و مشکلاتش را به دست وکیل مورد نظرش بسپارد؛ در وکالت مقید، بهترین وکیل کیفری در تهران تنها می تواند امور تعیین شده را در اختیار داشته باشد.

وکالت ساده: وکیل در وکالت ساده می بایست نسبت به انجام دادن امور سپرده شده توسط موکلش در مدت زمان دلخواه عزل گردد.

وکالت عادی: در عقد این نوع وکالت نامه بین دو طرفین، هیچ گونه نیازی به مراجعه کردن به هر یک از دفاتر رسمی نیست و فقط با نوشتن یک قولنامه انجام می شود.

وکالت غیر قضایی: در این گونه مواقع، یک نفر امور اداری اش را به یک شخص دیگر می سپارد تا پیگیری کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، خانواده، ثبتی، حقوقی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ایران را بشناسید!

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی ، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی ، با بیش از 3000 پرونده موفق ، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “ واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان ” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌ پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است.

اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند ، وکیل تی‌پی هلدینگ ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

شامل کلیه دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال ومنافع غیر ، جعل واستفاده از مجعول ، تحصیل مال از طریق نامشروع ، ربا ، چک

شامل کلیه دعاوی راجع به اموال غیر منقول از جمله خلع ید ، تخلیه ، تصرف عدوانی ، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات ، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات ، اسناد مالکیت معارض ، قرارداد مشارکت ، الزام به انجام تعهدات ، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ، سرقفلی ، دستور فروش ، افراز ، تقسیم مال مشاع

آدرس : تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس : 09144892734

شماره واتساپ و تلگرام : 09149370237

اینستاگرام : adaneshi209

دکتر امین گلریز

امین گلریز

دکتر امین گلریز در شهر بزرگ تهران وکیل پایه یک دادگستری هستند که دارای سوابق بسیار درخشان کاری بوده و از رزومه علمی بسیار قوی نیز برخوردار هستند . نامبرده در حوزه های متعدد وکالتی فعالیت مینمایند . همچنین ایشان دارای سابقه قضاوت نیز میباشند و در این موارد کارنامه کاملا درخشانی دارند. آقای دکتر امین گلریز به عنوان بهترین وکیل ایران شناخته شده اند.

تخصص و مهارت :

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • رتبه یک دکتری حقوق
 • رتبه دوم کارآموزی قضات
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • نویسنده کاملترین شرح بر قانون مجازات اسلامی
 • پژوهشگر برتر کشور
 • سابقه قضاوت
 • مشاورحقوقی

آدرس: تهران ، زعفرانیه (سه راه زعفرانیه) ابتدای خیابان آصف(اعجازی)برج امین طبقه 7 واحد 703

شماره تماس : 09121691987

شماره تلفن:

02122418581 _ 02126806503

02122417636 _ 02122414989

02122413735 _ 02122412858

جناب آقای محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، بیش از 19 سال سابقه وکالت درخشان و موفق، یکی از وکلای خوب استان گیلان می باشند. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جزو بهترین وکلای رشت به حساب بیایند. برخی از سوابق بازرس هیات مدیره و عضو کمیسیون های فرهنگی و معاضدت وکالت تسخیری مرکز وکلا قوه قضائیه استان گیلان و مشاور حقوقی  شرکت های گروه صنعتی پارس خزر میباشد.

قبول پرونده های قتل، مواد مخدر، ملکی (زمین و آپارتمان مسکونی و مغازه) و قاچاق کالا و تعزیرات و دعاوی سهم الارث، تقسیم ماترک، فروش اموال مشاعی، تخلیه و خلع ید، اجرت المثل، دعاوی دادگاه نظامی، دیوانعالی کشور و دیوان عدالت اداری.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)
 • وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)
 • امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه) وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس: 09119341944

ثریا جعفری

ثریا جعفری

ثریا جعفری وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین وکیل کرج با کسب موفقیت های پی در پی در پرونده های متعدد حقوقی بالاخص موضوعات ملکی ،سرقفلی ، حق کسب و پیشه و تجارت ،خلع ید ،تنظیم سند و دعاوی خانواده مهریه ،طلاق ،اجرت المثل و دعوای شهرداری ، کمیسیون ماده 100,
دیوا ن عدالت اداری، گزینه ای عالی به عنوان وکیل برتر برای افرادی است که حساسیت و دغدغه ی پیروزی و موفقیت در پرونده های خود را دارند .خانم ثریا جعفری به همراه تیم حقوقی متشکل از وکلای زبده و خبره پایه یک دادگستری ،درصد موفقیت شما را در پرونده ها دو چندان می نماید ،طعم شیرین پیروزی و موفقیت را با انتخاب وکلای متبحر در کرج که به صورت تیم ورک ،پرونده های شما را پشتیبانی می کنند ،تجربه کنید و از نتیجه نهایی کار خرسند باشید .

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی حقوقی  بالاخص ملکی
 • دیوان عدالت اداری
 • خانواده مهریه
 • طلاق
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مفید قم
 • کسب رتبه ممتاز در مقطع کارشناسی
 • چاپ مقالات متعدد در زمینه های مختلف حقوقی

آدرس: البرز کرج عظیمیه ضلع شمالی بلوار بسیج نرسیده به پل هوایی پلاک 263ساختمان آفتاب طبقه 6واحد 15

شماره تماس:

09398444301

09120287238

وب سایت: adlradin.com

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

برخی از خدمات ایشان عبارتند از:

مشاوره حضوری و غیرحضوری مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

پذیرش پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص _ دعاوی ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی

پذیرش دعاوی خانواده، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح _ وکالت پرونده های تخلفات صنفی نظیر عدم ثبت ورود و خروج کالا در سامانه ثبتی

پذیرش دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی _ مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس دفتر: بلوار بنت الهدی روبروی دادگستری کل استان ساختمان وکلا

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09188555470

کارن روحانی

کارن روحانی

کارن روحانی وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در شهر بزرگ تهران مشغول به فعالیت می باشد. وی تخصص زیادی در دعاوی های مختلف کیفری، ملکی، ثبتی، طلاق، خانوادگی و غیره دارد و جزو بهترین وکیل ایران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی و نائب رئیس هیئت مدیره وکلای دادگستری مرکز
 • استادیار حقوق بین‌الملل
 • سابقه عضویت در هیئت مدیره کانون وکلای مازندران
 • عضو هیئت رئیسه کانون مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٠٧۵٨٨۶١

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به جم

محسن یکتن خدایی

محسن یکتن خدایی

محسن یکتن خدایی وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بزرگ تهران مشغول به فعالیت می باشد؛ ایشان در سال های گذشته به عنوان قاضی فعالیت می کرده و هم اکنون بازنشسته شده است. آقای محسن یکتن خدایی به عنوان بهترین وکیل ایران مشغول به فعالیت حقوقی است.

تخصص و مهارت:

 • 33 سال سابقه کار قضایی در سمتهای مختلف قضایی و مدیریتی
 • قاضی بازنشسته
 • رییس کل دادگستری
 • مدیرکل حقوقی و امور مجلس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • دکتری حقوق بین الملل ازدانشگاه شهید بهشتی
 • هیات علمی سابق دانشگاه آزاد

شماره تماس: 02144251299

آدرس: تهران، بلوار مرزداران

میترا ضرابی

میترا ضرابی

میترا ضرابی در شهر بزرگ تهران وکیل پایه یک دادگستری است که به عنوان بهترین وکیل ایران شناخته شده است. وی کتاب بایسته های حقوقی را به عنوان نویسنده به چاپ رسانیده است و این کتاب هم اکنون در دانشگاه در مقطع کارشناسی تدریس می شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • استاد دانشگاه حقوق مدنی
 • عضو هیات علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۶٨۶٨١٢٠

آدرس: تهران، خیابان اسد آبادی (یوسف آباد)، نرسیده به خیابان چهارم ، پلاک ٣٨

حجت اله کریمیان

آقای حجت اله کریمیان

حجت اله کریمیان وکیل پایه یک دادگستری است که در کانون وکلای دادگستری اصفهان عضو هستند. وی در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی، تجاری و … تخصص دارند. وی در انواع دعاوی کیفری از جمله قتل، قطع عضو، ضرب و جرح عمدی، قتل غیرعمدی ناشی از تصادفات رانندگی، سقط جنین، شرکت در قتل و صدمات بدنی، کلاهبرداری، اختلاس، جعل و … فعالیت داشته اند و تجارب بسیار زیادی کسب نموده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارراه جهاد (فلکه صارمیه)، جنب شرکت آبفا، ساختمان تجاری کیان، طبقه 4، واحد 111

شماره تماس: 09132100173

وظایف بهترین وکیل ایران

هر فردی که در عرصه وکالت در حال فعالیت است، باید از برخی خصوصیات و ویژگی ها برخوردار باشد تا بتواند حرفه خود را ادامه دهد و نظر تک تک موکلینش را جلب نماید؛ برخی از این ویژگی های منحصر به فرد را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

 • بهترین وکیل ایران باید فرد محترم و مودبی باشد و با هر یک از افراد مراجعه کننده به دفترشان با احترام کامل برخورد کند و سوالاتی که در زمینه پرونده دارند را پاسخ دهد.
 • بهترین وکیل ایران باید اطلاعات کافی نسبت به رسم و رسومات شهرهای ایران داشته باشد و بتواند مطابق قانون و این مسائل، به موکل خود کمک کند.
 • وکیل وظیفه دارد موکلینش را در تمام پروسه های پرونده راهنمایی کند و اطلاعات کافی در اختیار او قرار دهد و در ضمن فرد را در جریان جزئیات پرونده قرار دهد.
 • بهترین وکیل تمامی مواد قانون مدنی را می داند و می تواند از آن ها جهت کمک به موکل خود استفاده کند.
وظایف بهترین وکیل در ایران

چگونه وکیل عزل می شود؟

مطابق قانون مدنی در ماده 678، موکل می تواند بهترین وکیل ایران را در حوزه وکالت، عزل کند و وکالتش را باطل نماید؛ شرایط عزل وکالت را برای شما شرح خواهیم داد:

 • فوت کردن یا جنون هر یک از طرفین وکالت
 • از بین رفتن مورد وکالت
 • انقضای مدت وکالت
 • ورشکستگی موکل
 • باطل شدن پروانه وکالت
 • عزل توسط موکل

کلام آخر

در ایران مردم ممکن است مشکلات متعددی در زمینه امور حقوقی داشته باشند اما نتوانند به تنهایی این مشکلات را حل کنند و از حق خود در برابر قانون دفاع کنند، در این شرایط بهتر است از وکیل مجرب و حاذق کمک گرفته شود؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ایران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

پرداخت نکردن نفقه، در چه صورت از موجبات طلاق می باشد؟

پرداخت نکردن نفقه زمانی جهت طلاق از طرف زن قابل استناد می باشد که مرد از دادن نفقه استنکاف و الزام وی به تائیدیه آن ممکن نباشد.

آیا محکوم کردن مرد از طرف به ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید زن، از موجبات طلاق است؟

ضرب و شتم یا هر گونه سوء رفتار مداوم مرد که به صورت عرف با توجه به شرایط زن قابل تحمل نباشد، از مصادیق عسر و حرج محسوب گردیده است.

تمکین به چه معناست؟

تمکین الزامی است و عدم تمکین به معنی ترک کردن منزل مشترک توسط زن بدون دلیل و عذر موجه می باشد.

4.7/5 - (12 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =

دکمه بازگشت به بالا