وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بجنورد❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در بجنورد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امور و مسائل مربوط به خانواده به عنوان یکی از رایج ترین پرونده هایی است که در حوزه حقوقی مطرح و بررسی می شود. اهمیت رسیدگی به این دعاوی به حدی است که پیگیری آن را به دادگاه خانواده اختصاص داده اند. به گونه ای که در این مرجع قضایی تنها به پرونده های خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و غیره پرداخته می شود. قوانین و تبصره های زیادی برای هر کدام از موضوعات مربوط به دعاوی خانواده توسط قانونگذار تعیین گردیده که لازم است در صورت مواجه به این پرونده ها از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در بجنورد کیست؟

وکیل خانواده شخصی است که از علم حقوق مربوط به امور خانواده برخوردار بوده و به تمامی قوانین و مباحث مربوط به این پرونده ها تسلط و اشراف کاملی دارد. بهترین وکیل خانواده در بجنورد علاوه بر آگاهی در زمینه علم حقوق خانواده دارای روحیه مسالمت آمیزی نیز بوده و سعی می کند که مسیر پرونده های خانواده را به سمت صلح و سازش هدایت کرده و مانع از فروپاشی بنیان خانواده گردد.

بهترین وکیل خانواده در مشهد دارای ویژگی های اخلاقی از قبیل رازداری، امانت داری، تلاش صادقانه و راستگویی بوده و همواره با تعهد کاری که نسبت به موکل خود دارد پیگیری پرونده او را به نحو احسن انجام می دهد و از حقوق موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل خانواده در بجنورد کیست؟

ضرورت مراجعه به وکیل خانواده

امروزه با توجه به بیشتر شدن اختلافات خانوادگی داشتن یک وکیل خانوادگی یکی از ملزومات زندگی محسوب می شود. ممکن است شما تصور کنید که دریافت مشاوره از بهترین وکیل خانواده در بجنورد تنها مختص زمانی است که بین زوجین اختلاف ایجاد شده و قصد طلاق و جدایی داشته باشند اما این تصور کاملا غلط بوده و افراد می توانند قبل از ازدواج نیز از مشاوره با وکیل خانواده بهره مند شوند تا بتوانند تصمیم مناسبی گرفته و از سوی دیگر از بروز هرگونه مشکل و اختلاف در آینده نیز جلوگیری به عمل آورند.

متاسفانه مشکلات و اختلافات خانوادگی در تمامی جوامع روز به روز در حال افزایش بوده و نتیجه آن نیز بیشتر شدن پرونده هایی است که به دادگاه خانواده ارجاع داده می شود که در این شرایط مراجعه به بهترین وکیل خانواده در بجنورد برای حل و فصل این اختلافات ضرورت داشته و می توان با راهنمایی و مشاوره های این وکلا برای روند پرونده خود در دادگاه بهتر تصمیم گیری کرد.

از سوی دیگر قوانین و مقرات مربوط به هر کدام از پرونده هایی که در حوزه خانواده مطرح می شود بسیار گسترده بوده که آشنایی و درک آن برای افراد عادی تقریبا غیر ممکن است و مراجعه به وکیل خانواده می تواند آنان را از هر گونه سردرگمی نجات داده و علاوه بر این موجب تسریع روند پرونده در دادگاه گردد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بجنورد را بشناسید!

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان یکی از بهترین وکیل خانواده در بجنورد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده های طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و غیره به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و با تسلطی که بر قوانین خانواده دارند تاکنون کسب موفقیت در پرونده های زیادی در این حوزه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹،ساختمان سپید

آزاده صابری

آزاده صابری

آزاده صابری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و بیمه ای سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و در حوزه دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه شناخته می شوند.  خانم صابری علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات ومیدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه 2

علی افشار

علی افشار

علی افشار یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بجنور می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده به صورت تخصصی سابقه فعالیت دارند و تاکنون دعاوی زیادی را در این زمینه به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی وکیل پایه یک و دکتری حقوق خصوصی در بجنورد می باشند. ایشان 18 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده را دارند و با تکیه بر تجریه و تخصص خود در این حوزه دعاوی زیادی را در زمینه طلاق، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و غیره به نتیجه دلخواه موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا

آدرس: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی وکیل پایه یک با 6 سال سابقه وکالت در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه وکالت و بررسی پرونده های خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و در این حوزه علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، میدان شهید، نبش داروخانه آریا، طبقه اول

جواد جعفر زاده

جواد جعفر زاده

جواد جعفرزاده یکی از وکلای پایه یک در بجنورد هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و در این حوزه سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای جعفرزاده در دیگر حوزه های ملکی، امور ثبتی، کیفری، بیمه ای و غیره نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی یکی از وکلای پایه یک با 13 سال سابقه وکالت در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارند و در حوزه بررسی و حل و فصل پرونده های خانواده به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، مقابل داروخانه محقر، طبقه 2

امید سعادتی

امید سعادتی

امید سعادتی وکیل پایه یک و متخصص در حوزه پرونده های خانواده در بجنورد می باشند. ایشان تاکنون دعاوی زیادی را با موضوعات طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه و حضانت فرزندان رسیدگی و به نتیجه مورد دلخواه موکلین خود رسانده اند. آقای سعادتی علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند و با در نظر گرفتن شرایط موکل بهترین و مناسب ترین راهکارهای قانونی برای دستیابی به نتیجه مطلوب را به آنان پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق
 • استاد حوزه و دانشگاه
 • 12 سال سابقه مدیریتی و مرتبط با حوزه حقوق

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی کوچه سمت چپ پلاک540T طبقه 2

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا

محمد مهدی علی نیا  وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و در این زمینه موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، کوچه گرمه ای، بن بست اول

حسین نصیری

حسین نصیری

حسین نصیری وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در بجنورد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه پرونده های خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و درصد بالایی از پرونده هایی که در این حوزه وکالت کرده اند را با کسب نتیجه موفقیت به اتمام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، امیریه، کوچه شهید رنجبر( کاریز سابق)، پلاک 108، طبقه دوم

طلاق توافقی با وکیل خانواده

یکی از موضوعاتی که در دادگاه خانواده مطرح می شود و تعداد زیادی از این پرونده ها را به خود اختصاص داده است طلاق است. طلاق دارای انواع مختلفی از قبیل طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی می باشد. در نوع طلاق توافقی همانگونه که از نامش نیز مشخص است زوجین هر دو برای جدایی توافق داشته و قبل از اقدام برای طرح دعوا در مورد تمام مسائل مالی و غیر مالی از قبیل مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره با هم به توافق رسیده اند.

در صورتی که در مراحل پیگیری پرونده طلاق توافقی در دادگاه یکی از طرفین عدم نارضایتی خود برای طلاق را اعلام کند قاضی حکم طلاق توافقی را صادر نمی کند و پرونده به عنوان طلاق یک طرفه خواهد بود. بهترین وکیل خانواده در بجنورد با توجه به تجربه و مهارتی که در این زمینه کسب نموده می تواند به زوجین در طلاق توافقی کمک کند تا روند پرونده خود را با سرعت بیشتری به اتمام برسانند.

مراحل طلاق توافقی به این صورت است که زوجین درخواست طلاق توافقی خود را به ضمیمه توافقات مکتوب در زمینه مسائل مالی و غیرمالی، از طریق یکی از سامانه های قضایی ثبت کرده و سپس پرونده به دادگاه خانواده ارجاع داده می شود.

در مراحل بعد زوجین باید در جلسات دادگاه شرکت کرده و دوره های مشاوره را نیز پشت سر بگذارند که این روند در حالت معمول حدود 6 الی 9 ماه به طول می انجامد ولیکن برای کوتاه تر کردن آن تنها کافی است که پیگیری پرونده را به بهترین وکیل خانواده در بجنورد بسپارید. با حضور وکیل دیگر نیاز به حضور موکل در جلسات دادگاه نبوده و مراحل طلاق توافقی ظرف مدت 10 الی 20 روز انجام خواهد گرفت.

طلاق توافقی با وکیل خانواده

مطالبه مهریه با بهترین وکیل خانواده در بجنورد

مهریه مالی است که بعد از جاری شدن عقد نکاح به زن تعلق می گیرد و مرد موظف است که هر زمان زن مهریه خود را طلب کرد آن را پرداخت نماید. مهریه شامل هر نوع اموال منقول و یا غیر منقول دارای ارزش از قبیل سکه و طلا، ملک، آپارتمان، باغ و غیره می شود.

معمولا زوجه در زمان طلاق برای مطالبه مهریه خود اقدام می کند که در این مورد لازم است حتما با بهترین وکیل خانواده در بجنورد مشورت داشته باشد. زیرا راه های مختلفی برای مطالبه و چگونگی طرح دعوا جهت دریافت این حق مالی وجود دارد. وکیل با در نظر گرفتن شرایط موکل و همچنین جزئیات پرونده مناسب ترین و کوتاه ترین مسیر را انتخاب می کند.

ذکراین نکته نیز حائز اهمیت است که مهریه از نظر نوع پرداخت به دو دسته عندالمطالبه و عندالاستطاعه تقسیم می شود که مراحل و روند پیگیری هر کدام از این دو نوع مهریه با هم فرق دارد و لازم است که در این زمینه از وکیل خانواده کمک بگیرید.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در بجنورد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا