وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند⚡【سال1403】⚖️

قانون‌گذار برای جلوگیری از هرج و مرج در جامعه و ممانعت از ارتکاب آزادانه اعمال و رفتاری که از نظر قانون جرم تلقی می‌شود، مجازات‌های معینی را تعیین نموده است و در صورتی که افراد درگیر این جرایم به قوانین مربوطه واقف نبوده و توانایی دفاع از خود را نداشته باشند لازم است که از بهترین وکیل کیفری در بیرجند کمک بگیرند. وکیل چی در این مقاله ضمن معرفی وکیل متخصص کیفری در رابطه با نحوه طرح شکایت کیفری و لزوم حضور وکیل کیفری در این دعاوی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بهترین وکیل کیفری در بیرجند کجاست؟

 وکیل کیفری به وکیلی گفته می‌شود که با قوانین جزایی و کیفری آشنا بوده و بر تمامی بندها و تبصره‌های این قوانین تسلط و اشراف کاملی دارد. بهترین وکیل کیفری در بیرجند به عنوان نمایندگان قانونی و مشاوران حقوقی به افرادی که به عنوان شاکی و یا متهم درگیر دعاوی کیفری شده‌اند کمک می‌کند.
 وکیل کیفری با تخصص و تجربه‌ای که در این حوزه قضایی کسب نموده در دادگاه‌های کیفری از حقوق موکلین خود دفاع می‌کند و از طریق مشاوره آنان را در مورد حقوقشان آگاه خواهد کرد.
 بهترین وکیل کیفری در بیرجند با انجام تحقیق و بررسی‌های دقیق و جمع آوری اطلاعات کامل در مورد پرونده و همچنین استفاده از شواهد موجود و قابل اثبات بهترین دفاعیه را به دادگاه ارائه می‌دهد.

بهترین وکیل کیفری در بیرجند کجاست؟

نحوه طرح شکایت توسط بهترین وکیل کیفری در بیرجند

 اگر به‌عنوان شاکی برای جرم صورت‌گرفته نسبت به فرد یا افراد دیگر قصد طرح شکایت کیفری دارید کافی است روند طرح دعوا را به بهترین وکیل کیفری در بیرجند بسپارید. وکیل از طریق مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی برای این امر اقدام می‌کند. البته ثبت شکایت کیفری از طریق مراجعه حضوری به دادسرای محل وقوع جرم نیز امکان پذیر است.
 شکایت ثبت شده که از هر کدام از طریق فوق‌الذکر توسط وکیل کیفری انجام شده باشد در نهایت به دادسرای محل وقوع جرم ارسال و فرایند پیگیری آن آغاز می‌شود و اگر نظر بازپرس و یا دادیار برای وقوع جرم محرز باشد برای قرار جلب دادرسی اقدام می‌کنند و چنانچه برای اثبات جرم شواهد و مدارک کافی وجود نداشته باشد منجر به صدور قرار منع تعقیب خواهد شد که البته مطابق قانون شاکی می‌تواند اعتراض خود را ظرف مدت 10 روز در این زمینه اعلام نماید.
 بعد از قرار جلب دادرسی، پرونده برای صدور حکم نهایی به دادگاه کیفری ارسال می‌شود و قاضی پرونده بعد از انجام بررسی‌های لازم و مطابق با قانون، مجازات مربوط به جرم ارتکابی را صادر می‌کند. ذکر این نکته نیز لازم است که اعتراض برای رأی صادره از جانب متهم مطابق قانون امکان‌پذیر می‌باشد.
 بهترین وکیل کیفری در بیرجند در تمامی روند قضایی پرونده و با ارائه لایحه‌های دفاعیه می‌تواند از حقوق موکل خود در جایگاه شاکی و یا متهم دفاع نموده و مانع از تضییع حقوق او شود.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند را بشناسید!

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی

 سید حسن موسوی یکی از بهترین وکیل کیفری در بیرجند می‌باشند. ایشان سابقه طولانی در رسیدگی به دعاوی کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده‌اند و با اتکا بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده‌اند در مدت زمانی کوتاه این دعاوی را به کسب نتیجه موفق به پایان می‌رسانند.

 تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده‌های کیفری (سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح، شرب خمر، قاچاق مواد مخدر)
 • نوشتن اوراق قضایی، لایحه های دفاعیه، قراردادهای مالی و تجاری
 • رسیدگی به پرونده‌های ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی، فروش مال غیر، مستاجر و موجر، تخلیه ملک)
 • رسیدگی به پرونده‌های خانواده (طلاق توافقی، دریافت مهریه، نفقه، حضانت فرزند)

 آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک 14

حمیدرضا احمدی

حمیدرضا احمدی


 حمیدرضا احمدی یکی از وکلای پایه یک با 8 سال سابقه وکالت موفق در پیگیری پرونده‌های کیفری در بیرجند هستند. ایشان در پیگیری این دعاوی با بررسی دقیق پرونده و جمع‌آوری مدارک و ادله قابل اثبات در دادگاه کیفری به بهترین نحو ممکن از حقوق موکل خود دفاع می‌کنند.
 

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، حمل سلاح سرد و گرم، ضرب و جرح)
 • تخصص در پرونده‌های خانواده (طلاق فوری، مطالبه مهریه، نفقه فرزند، استرداد جهیزیه)
 • رسیدگی به پرونده‌های امور ثبتی
 • تهیه و تنظیم شکوائیه و لایحه‌های دفاعیه

 آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی 2، ساختمان آلما، طبقه 4، واحد 404

رسول جدی

رسول جدی

 رسول جدی یکی از وکلای پایه یک در بیرجند هستند. ایشان در رسیدگی به پرونده‌های کیفری، ملکی، خانواده و غیره فعالیت دارند و در پیگیری پرونده‌های کیفری سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده‌اند و جزو یکی از وکلای متخصص و حرفه‌ای در این حوزه قضایی معرفی می‌شوند.

 تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری دعاوی مالی و اقتصادی
 • دعاوی خانواده (طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه)
 • پرونده‌های عقود و معاملات تجاری

 آدرس: بیرجند، خیابان شهید مطهری، بین مطهری 12 و 14، پلاک 33

علیرضا مومنی

علیرضا مومنی

 علیرضا مومنی پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند. ایشان به‌عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در بیرجند شناخته می‌شوند و در این حوزه قضایی موفق به جلب رضایت اکثریت موکلین خود شده اند.

 تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری (سرقت، ضرب و جرح، قتل غیر عمد، حمل سلاح سرد و گرم و غیره)
 • دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند رسمی)
 • دعاوی خانواده و حقوقی (طلاق، مهریه، انحصار وراثت، ارث و وصیت، تقسیم ترکه، اجرت المثل ایام زوجیت)

 آدرس: بیرجند، انتهای طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه چهارم، واحد 15

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی

 محمدرضا یوسفی عضو کانون وکلای دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری در بیرجند هستند. ایشان درصد بالایی از پرونده‌هایی که وکالت کرده اند با تسلط بر قوانین در مدت زمانی کوتاه و کسب نتیجه موفق به اتمام می‌رسانند.

 تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی مالی و تجاری
 • تنظیم اوراق قضایی

 آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه 5 واحد 18

برخی از رایج‌ترین موضوعات کیفری کدامند؟

 سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، قتل، تهدید، جرایم مرتبط با امنیت ملی و جرایم سیاسی جزو رایج‌ترین موضوعات کیفری محسوب می‌شوند؛ اما ذکر این نکته لازم است که جرایم کیفری تنها به این موضوعات ختم نمی‌شود و عنوان‌های مجرمانه در حوزه کیفری بیش از این تعداد است.
 همانطور که پیش‌تر نیز گفتیم حساسیت موضوعات کیفری بسیار بالا بوده و در صورتی که اقدامات لازم در زمان مناسب برای رسیدگی به این پرونده‌ها انجام نگیرد موجب بروز ضرر و زیان‌های زیادی برای هرکدام از طرفین دعوا خواهد شد. فرایند طرح شکایت کیفری، تهیه و تنظیم شکوائیه و لایحه‌های دفاعیه از مسئولیت‌های بهترین وکیل کیفری در بیرجند بوده و کاملاً در تخصص این وکلا قرار دارد.
 بنابراین عدم راهنمایی و یا مراجعه به وکیل کیفری می‌تواند تبعات زیادی برای هرکدام از طرفین در جایگاه شاکی و یا متهم داشته باشد و تنها با اعتماد به وکیل متخصص کیفری می‌توان مراحل و روند پرونده را بدون هر گونه مشکلی طی نمود و از هرگونه خطر ریسک با جان، مال و آبروی خود جلوگیری به عمل آورد.

برخی از رایج‌ترین موضوعات کیفری کدام است؟


لزوم داشتن بهترین وکیل کیفری در بیرجند

 همان‌طور که می‌دانید دعاوی کیفری جزو حساس‌ترین پرونده‌های حوزه قضایی محسوب می‌شوند که دارای قوانین پیچیده‌ای نیز می‌باشند؛ لذا هرگونه سهل انگاری و خطا در پیگیری این دعاوی می‌تواند منجر به بروز خسارات جبران‌ناپذیری برای شاکی و متهم شود لذا انتخاب یک وکیل متخصص و کاربلد در این زمینه می‌تواند ضمن ایجاد دلگرمی برای موکل از بروز مشکلات زیادی در روند پرونده جلوگیری به عمل آورد.
 در جرایمی همانند قتل، تجاوز، زنا که دارای مجازات‌های سنگینی هستند حضور بهترین وکیل کیفری در بیرجند بسیار مهم است؛ زیرا اگر متهم نتواند بی گناهی خود را به اثبات برساند به حبس ابد و یا اعدام محکوم می‌شود، حضور وکیل کیفری حتی در صورت اثبات جرم به دلیل آشنایی با قوانین و تبصره‌های موجود می‌تواند در کاهش مجازات موثر باشد.

کلام آخر

 حضور بهترین وکیل کیفری در بیرجند در امور مربوط به جرایم کیفری از این جهت حائز اهمیت دارد که در صورتی که به شخص در جایگاه متهم آسیب روحی، جسمی و یا مالی وارد شده و یا این که مورد اتهام واقع شده باشد، می‌تواند کلیه امور حقوقی مربوطه را برای احقاق حقوق خود به این وکیل متخصص بسپارد.
 از این که برای کسب اطلاعات و پیداکردن پاسخ سوالات حقوقی و کیفری خود وکیل چی را انتخاب کرده اید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد از طریق کامنت با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

4.7/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا