طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد⭐【آپدیت1401】⚖️

رشد روز افزون آمار طلاق در کشور باعث شده است که بسیاری از وکلا تنها به ارائه خدمات وکالتی در حوزه خانواده و طلاق بپردازند. کسانی قصد جدایی از همسر خود را دارند، اغلب با اقدامات مورد نیاز برای طی کردن پروسه طلاق آشنا نیستند و ترجیح می دهند که یک وکیل زبده پرونده آن ها را پیگیری نماید. شهر مشهد نیز جزء کلان شهرهای کشور با جمعیت بالا می باشد و ما در این مقاله برای کسانی که به دنبال وکیل مناسب می گردند، لیستی از بهترین وکیل طلاق در مشهد را معرفی خواهیم کرد، پس در ادامه همراه ما باشید.

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در مشهد

کسانی که برای انجام طلاق به دنبال بهترین وکیل طلاق در مشهد می گردند، می توانند پروسه انجام آن را به دست وکیل خود بسپارند و خودشان کم تر درگیر مراحل کار شوند. بهترین وکیل خانواده در مشهد در مرحله اول سعی می کند بین زوجین سازش ایجاد کند. برای این کار برای زوجین حداقل پنج جلسه مشاوره روانشناسی بهزیستی را تجویز می کند و در صورت ارائه گواهی عدم انصراف از طلاق زوجین توسط روانشناس، پروسه طلاق را آغاز می کند. مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل در مشهد به شرح زیر می باشد:

 • ارائه دادخواست طلاق و ارسال آن به شورای حل اختلاف، این مرحله باید در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت شود.
 • تحویل شناسنامه، کارت ملی، عقدنامه، نسخه وکالت نامه دادگستری و وکالت نامه طلاق
 • درخواست پرداخت حقوق زن از جمله نفقه و مهریه در صورت طلاق بین زوجین و درخواست طلاق از طرف مرد
 • مسدود کردن اموال مرد توسط وکیل زن در صورت عدم پرداخت مهریه
 • رسیدگی به امور حضانت فرزند و ارائه ادله کافی برای آن به دادگاه

همچنین اگر مرد به دلایل غیر واضح بخواهد زوجه را طلاق دهد و حق طلاق با او باشد، باید نیمی از اموال خود را به زن ببخشد. اگر درخواست طلاق از طرف زوجه باشد مراحل سخت تر می شود و باید یکی از شروط 12 گانه عقد که در عقدنامه ذکر شده است ثابت شود تا زن بتواند از مرد جدا شود. در این شرایط حضور بهره بردن از بهترین وکیل طلاق در مشهد می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در مشهد

انواع طلاق مطابق با قوانین کشور

طلاق در ایران به دو دسته تقسیم می شود، طلاق بائن و طلاق رجعی که هر یک شرایط خاص خود را دارند و بهترین وکیل طلاق در ایران می تواند هریک از این موارد را در داگاه مطرح کند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم:

طلاق بائن:

منظور از طلاق بائن، طلاقی است که مرد پس از آن حق رجوع به زن را ندارد. طبق ماده 1145 قانون مدنی در صورتی طلاق بائن رخ می دهد که نزدیکی انجام نشده باشد، زن یائسه باشد، طلاق خلع و مبارات باشد و یا سه طلاق انجام شده باشد.

طلاق رجعی:

طلاقی که مرد در مدت زمان عده می تواند به زن رجوع کرده و زندگی مشترک را از نو شروع کند، طلاق رجعی می باشد. این رجوع مطابق با ماده 1148 قانون مدنی تنها در مدت عده امکان پذیر است و بعد از آن ممکن نیست.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد را بشناسید!

فرهاد حسینی مقدم

فرهاد حسینی مقدم

فرهاد حسینی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری است که در مدت زمان هشت سال سابقه وکالت حرفه ای، بالغ بر 1000 پرونده موفق در انواع دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی دارد. آقای حسینی مقدم تخصص ویژه ای در پرونده های طلاق دارد. وی در مرحله اول سعی در ایجاد صلح و سازش و پیشگیری از اختلافات بیش از حد می نماید و در ادامه و عدم سازش طرفین، با جمع آوری ادله کافی تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق موکل خود به کار می گیرد. فرهاد حسینی مقدم به دلیل داشتن تعهد کاری و اخلاق حرفه‌ای خود در بین موکلان از محبوبیت بالایی برخوردار است و با توجه به حق الوکاله منصفانه خود یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد شمار می‌رود.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده هایی در خصوص دعاوی کیفری، جرایم اینترنتی، سرقت و کلاه برداری
 • 8 سال سابقه درخشان و بیش از 1000 پرونده موفق
 • تخصص در دعاوی خانواده و طلاق، حضانت فرزندان و نفقه

آدرس: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم ، طبقه 3 ، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

حسین نجفی

حسین نجفی

حسین نجفی، وکیل پایه یک دادگستری با مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق از دانشگاه تهران می باشد که در سال 1399 خدمات وکالتی خود را با پذیرش در آزمون قوه قضائیه و دریافت پروانه وکالت به شماره 64811، آغاز نمود. علاوه بر ارائه خدمات وکالتی، ایشان تاکنون دو عنوان کتاب را نیز تالیف و به چاپ رسانده است. حسین نجفی علاوه بر رشته حقوق، فارغ التحصیل رشته روانشناسی دانشگاه تهران نیز می باشد و با توجه به رزومه خود و مدارج تحصیلی بالایی که دارد، پرونده های طلاق و خانواده را به خوبی می تواند پیگیری کند و از این رو جزو بهترین وکیل طلاق در مشهد به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • امکان ارتباط 24 ساعته با ایشان
 • حفظ آرامش موکلین با متدهای روانشناسی
 • تالیف کتاب، چاپ مقالات و تدریس در دانشگاه
 • اخذ پرونده های دعاوی خانواده، طلاق و مهریه
 • پرونده های حقوقی، ملکی و کیفری

آدرس: مشهد، بلوار فلسطین، سه راه فلسطین، قبل از فلسطین 28، پلاک 202، واحد 2

شماره تماس: 09153338576

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و سابقه 14 ساله خود، به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد معروف می باشد. آقای علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاوره حقوقی بوده و تاکنون پرونده های بسیاری را در حوزه موضوعات کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی با موفقیت به پایان رسانده است. همچنین ایشان برای کسانی که به دنبال یک وکیل خوب جهت دعاوی خانواده هستند، می تواند گزینه خوبی باشد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های خانواده و طلاق، ترک انفاق، عدم تمکین، اجرت المثل، طلاق و استرداد جهیزیه
 • پرونده های حقوقی، امور ثبتی، فسخ قراردادها، ارتباط با ایرانیان خارج از کشور
 • پذیرش پرونده های دعاوی دادگاه انقلاب و کیفری

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09151170211

محمد باقر بهروش

محمد باقر بهروش

محمد باقر بهروش، یکی دیگر از بهترین وکیل طلاق در مشهد است که سابقه قضاوت در قوه قضاییه را دارد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و پس از دوران بازنشستگی خود مشغول به ارائه خدمات وکالتی شده اند. جناب بهروش به دلیل داشتن تجربه قضاوت در قوه قضاییه، به خوبی از روند دادگاه و چگونگی هدایت پرونده آگاه می باشند. آقای بهروش ادعا دارند که می‌توانند در مدت زمان 10 روز پروسه طلاق توافقی را به سرانجام برسانند. همچنین لازم به ذکر است که آقای بهروش دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران بوده و 15 سال سابقه وکالت و قضاوت دارند.

تخصص و مهارت:

 • سابقه سال ها فعالیت در قوه قضائیه به عنوان قاضی
 • متخصص در پرونده های طلاق و مهریه
 • اخذ پرونده هایی با عناوین کیفری و حقوقی

آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهارراه ورزش، شاهد 33، برج ایلما، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس: 09151026897 – 09129170468

علیرضا امامی روشناوند

علیرضا امامی روشناوند

از دیگر وکلای پایه یک دادگستری که عضو کانون وکلای دادگستری خراسان است، آقای امامی روشناوند می باشد. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی بوده و از سال 1385 به عنوان وکیل پایه یک کار خود را آغاز نموده است. آقای روشناوند با 16 سال سابقه کار توانسته است پرونده های بسیاری را به سرانجام برساند. از جمله موضوعاتی که آقای روشناوند درآن تجربه و مهارت بالایی دارد، پرونده های خانواده و طلاق می باشد و از این رو به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه و تجربه بالا در پیگیری پرونده
 • انواع دعاوی حقوقی، بانکی، چک و سفته، مطالبات مالی و انواع خسارات
 • رسیدگی به موضوعات ملکی، تخلیه و تصرف ملک، تملک آپارتمان و ثبت و فسخ قرارداد
 • پرونده های خانواده، حضانت فرزند، طلاق به درخواست مرد و زن، طلاق توافقی، مهریه

آدرس: مشهد، بلوار خیام جنوبی، نبش خیام 30، طبقه همکف

شماره تماس: 09151002956

الهام سادات میرعاقل

الهام سادات میرعاقل

خانم الهام سادات میرعاقل با پروانه وکالت 9474 که در سال 1386 از مرکز وکلای قوه قضاییه صادر شد، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت می باشند. ایشان در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه مهارت و تبحر بالایی دارند و از این رو یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد به شمار می روند. خانم میرعاقل دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه تهران مرکز بوده و با تجربه بالایی که دارند به خوبی از پس پرونده های اخذ شده بر می آیند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های خانواده طلاق توافقی، طلاق خلع و مبارات، اجرت المثل و حضانت فرزندان
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم قرارداد
 • مطالبه خسارت، اجرائیات، رسیدگی به حساب های مالی و تجاری
 • 15 سال سابقه درخشان

آدرس: مشهد، بلوار فکوری، بین کوچه 6 و 8، پلاک 377

شماره تماس: 05138684670

مرتضی رشیدیان یزد

مرتضی رشیدیان یزد

مرتضی رشیدیان، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد رشته حقوق عمومی و دکترای حقوق عمومی بوده و علاوه بر تخصص در پرونده های طلاق و خانواده، در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری نیز بسیار موفق عمل نموده اند. وکیل رشیدیان علاوه بر وکالت، در دانشگاه نیز علوم تخصصی رشته حقوق را تدریس می نماید. شماره پروانه وکالت آقای رشیدیان 687 صادره از کانون وکلای دادگستری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه درخشان
 • مدرس دانشگاه
 • وکالت در شهرداری مشهد
 • مشاور قراردادهای سازمان پتروشیمی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک سپه

آدرس: مشهد، احمدآباد، بین میدان فلسطین و سراه راهنمایی، ساختمان مریم، طبقه 3، واحد 3

فاطمه غفرانی

فاطمه غفرانی

دیگر وکیلی که به عنوان بهترین وکیل طلاق در مشهد معرف حضور شما می گردد، خانم فاطمه غفرانی می باشد. ایشان تمام تلاش خود را برای تحقق عدالت و دفاع تمام قد از موکلین خود به کار می گیرد. خانم غفرانی از سال 1391 پس از صدور پروانه وکالت به شماره 19125 از مرکز وکلای قوه قضاییه، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شروع به فعالیت نموده و تاکنون پرونده های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است. مدرک تحصیلی خانم غفرانی کارشناسی ارشد رشته حقوق دانشگاه آزاد مشهد می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه درخشان
 • دعاوی راهنمایی و رانندگی، ارث و میراث، وصیت، فروش ماترک
 • تخصص در دعاوی خانواده و طلاق، طلاق توافقی، عسر و حرج و طلاق خلع

آدرس: مشهد، چهارراه میلاد، قبل از استقلال 5، پلاک 11

شماره تماس: 05136220423

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز، با پروانه وکالت 2890 از کانون وکلای دادگستری، یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد محسوب می شود. ایشان با مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی جزو وکلای حرفه ای و زبده می باشد که با تسلط به امور حقوقی و مواد و تبصره ها، به خوبی پرونده‌ها را با نتایج مثبت به پایان می رساند. از ویژگی های خانم دلاویز، ارائه راهکارهای موثر و کوتاه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و نفقه
 • ارائه مشاوره به مراجعین
 • متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد 7

شماره تماس: 091510268

سیده عاطفه مجیدی طهران

سیده عاطفه مجیدی طهران

سید عاطفه مجیدی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد به شمار می رود.وی فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی و رشته حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. همچنین خانم مجیدی رتبه یک آزمون اختبار را در سال 1395 به دست آورده و با این تفاسیر از وکلای با دانش و حرفه ای در مشهد محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش دعاوی مربوط به اختلافات خانوادگی، طلاق، استرداد جهیزیه و نفقه
 • دعاوی ملکی، بانکی، چک و سفته، پیش فروش آپارتمان

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمد آباد، نبش بلوار ابوذر غفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09153787748

بهترین وکیل طلاق در مشهد چه وظایفی بر عهده دارد؟

اگر برای انجام طلاق و پیگیری روند آن، فردی تصمیم به مشاوره با بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد و تحویل پرونده به او را داشته باشد، باید بداند که وکیلش چه وظایفی را بر عهده دارد. وظایف بهترین وکیل طلاق در مشهد عبارتند از:

 • تسلط کامل به قوانین مدنی در حوزه خانواده و طلاق
 • آشنایی با مراحلی که برای انجام طلاق باید طی شود
 • تخصص در تنظیم دادخواست و اوراق قضایی مثل لایحه های دفاعیه و درخواست اعتراض به حکم دادگاه
 • شناخت مراحل طلاق توافقی و درخواست صدور گواهی عدم سازش زوجین در کم ترین زمان
 • توانایی در ایجاد صلح و سازش بین طرفین

لازم به ذکر است؛ کلیه وظایف ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل زن در مشهد نیز صدق می کند.

بهترین وکیل طلاق در مشهد چه وظایفی بر عهده دارد؟

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در مشهد

هزینه بهره بردن از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد برای انجام پروسه طلاق با توجه به عواملی مثل توافقی بودن، درخواست از طرف مرد و یا زن، با یک دیگر متفاوت است. همچنین نوع طلاق و علت آن و داشتن شواهد و ادله کافی، می تواند در سختی و پیچیدگی پرونده اثرگذار باشد. برای پرونده های توافقی حق الوکاله کم تر از باقی موارد می باشد. زمانی که درخواست طلاق از طرف زن باشد، به علت پیچیدگی و زمان بر بودن پروسه، حق الوکاله درخواستی بیش تر می شود.

همچنین اگر شما ساکن شهر تهران هستید و به دنبال وکیل برای طلاق می باشید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق در تهران یا بهترین وکیل خانواده در تهران مراجعه کرده و آن را مطالعه کنید.

کلام آخر

در این مقاله ما 10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد را برای کمک به کسانی که در جست وجوی یک وکیل خبره برای رسیدگی به پرونده خود هستند، معرفی نمودیم. این لیست تنها به منظور معرفی می باشد و توصیه می شود اگر قصد انتخاب یکی از این وکلا را دارید به صورت حضوری در یک جلسه مشاوره موضوع خود را با وکیل مورد نظر مطرح کنید و در صورت تایید، حق الوکاله را برای ادامه کار پرداخت نمایید.

از همراهی شما تا پایان مقاله متشکریم. در صورت داشتن هرگونه نظرات، پیشنهادات و سوالات در زمینه حقوقی، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

عده طلاق چه میزان است؟

بسته به عواملی مانند باردار بودن، یائسه بودن، باکره بودن و شرایطی از این قبیل مدت متفاوت بوده و گاهی زن عده نگه نمی‌دارد.

بین گواهی عدم امکان سازش و حکم طلاق تفاوتی وجود دارد؟

گواهی عدم امکان سازش در طلاق توافقی و طلاق از جانب مرد صادر می‌شود؛ ولی در طلاق به درخواست زن صرفاً حکم طلاق صادر می‌گردد.

درخواست طلاق از جانب زن به چه شکل صورت می‌گیرد؟

زن باید برای درخواست طلاق دلایل و مدارک موجه مطابق قانون داشته باشد که از جمله آن می‌توانیم به عسر و حرج اشاره کنیم

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا