وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قشم❤️【سال1403】⚖️

هر جامعه‌ای با مسائلی نظیر: سرقت، کلاهبرداری، قتل و.. مواجه می‌شود، برای حفظ امنیت افراد بهترین وکیل کیفری در قشم که دارای پروانه وکالت دادگستری می‌باشد، به نیابت از موکلش در دادگاه از او در برابر جرایمی نظیر: کلاهبرداری، ارتشا، اخاذی و… دفاع می‌کند و یا ثبت شکوائیه را از طریق دفاتر خدمات قضایی برای موکلش انجام می‌دهد. او در زمینه دعاوی کیفری تخصص دارد و پرونده‌های موفق زیادی در سابقه کاری خود دارد.

وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری است و در حوزه حقوق کیفری و پرونده‌های جزایی تخصص دارد؛ هم‌چنین با تمامی قوانین کیفری و جزایی ایران آشنا است و مسئولیت دفاع از موکلان خود را در دادگاه برعهده می‌گیرد. او با قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب آشنا است. بهترین وکیل کیفری در قشم تمامی مطالبات شاکی و پرونده کیفری را بررسی کرده و تلاش می‌کند تا حقوق موکلش را حفظ کند.

او در دادگاه‌های عمومی و دادگاه‌های انتقلاب حضور می‌یابد و براساس آگاهی و تسلط خود در زمینه قوانین کیفری از موکل خود دفاع می‌کند. وکیل کیفری باید از تمام توانایی‌های حود برای پیگیری مداوم پرونده‌های جزایی استفاده کند و به دفاع از موکل خود در صورت طولانی شدن دادرسی متعهد باشد؛ از طرفی به علت پیچیدگی‌های پرونده‌های جزایی مانند: جرایم پیچیده مالی، جرم علیه امنیت ملی، جرم علیه شحخص یا اشخاص و.. باید در کار خود جدیت و دقت زیادی داشته باشد.

بهترین وکیل در قشم باید توانایی زیادی در برقراری ارتباط با موکلش داشته باشد تا بتواند با استراتژی‌های حقوقی، بهترین راه را برای دفاع از او انتخاب کند و با دلایل محکم نتیجه دادرسی را به نفع او تمام کند؛ هم‌چنین موکل باید مطمئن شود که وکیلی که انتخاب می‌کند، دارای تخصص کافی در زمینه جرایم کیفری است. او باید با وکیل خود مشاوره اولیه را انجام دهد تا مسائل و جزئیات مربوط به پرونده‌اش بررسی شود؛ هم‌چنین باید قبل از بستن قرارداد با وکیل کیفری درمورد هزینه‌ها و مدت زمان حل پرونده اطلاعات لازم را کسب کند.

وکیل کیفری کیست؟

خصوصیات بهترین وکیل کیفری در قشم

تخصص و تجربه کافی: یکی از ویژگی‌های وکیل کیفری مجرب تخصص او است؛ زیرا در دادرسی کیفری، تسلط و مهارت استفاده از قوانین و مقررات مربوط به جرم‌ها و استفاده از آن‌ها به نفع موکل اهمیت زیادی دارد؛ هم‌چنین بهترین وکیل کیفری در قشم باید با آخرین تغییرات در قوانین کیفری و تبصره‌های جدید آشنا باشد تا از آن‌ها به نفع پرونده موکلش استفاده کند.

حفظ اسرار و مسائل خصوصی موکل: یکی از ویژگی‌های بارز وکیل کیفری، حفظ اسرار و مسائل خصوصی موکل است. او وظیفه دارد که اطلاعات حاصل از مشاوره با موکلش را محرمانه نگه دارد و امانتدار باشد. او ملزم به حفظ حریم خصوصی موکلش می‌باشد و باید از افشای اطلاعات مربوط به پرونده او به دیگران خودداری کتد؛ هم‌چنین او باید برای حفاظت از اطلاعات موکلش از سیستم‌های امنیتی و محافظت از مدارک استفاده کند.

تلاش در جهت ایجاد صلح بین طرفین دعاوی: تلاش برای ایجاد صلح یک راهکار موثر در حل دعاوی و مسائل حقوقی است. برگزاری مذاکرات میان طرفین با هدف به دست آوردن توافق و تدوین توافق نامه‌ها اهمیت زیادی دارد در این توافق نامه مواردی باید ذکر شود که به حل و فصل دعوا کمک کند؛ از طرفی حضور وکیل یا مشاوران حقوقی با تجربه در جلسات صلح، به طرفین کمک می‌کند تا مسیرهای قانونی مناسبی برای حل و فصل دعوا ایجاد شود.

پیگیری مستمر در طول دادرسی پرونده: وکیل کیفری باید پرونده موکلش را به دقت مطالعه کند تا اطلاعات لازم را جمع آوری و تحلیل کند. او باید اسناد، شواهد، شهادت‌های مورد نیاز برای پرونده موکلش را آماده کند و در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و از موکلش دفاع کند که شامل: جلسات دادگاه ابتدایی، تجدید نظر و…. می‌باشد.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قشم را بشناسید! 

آرش ابوطالبی زنوزی

آرش ابوطالبی زنوزی

آرش ابوطالبی زنوزی، یکی از بهترین وکیل کیفری در قشم است. ایشان در تنظیم شکایت نامه و لوایح دفاعی تبحر ویژه‌ای دارند . جناب ابوطالبی زنوزی در زمینه دعاوی کیفری از جمله: کلاهبرداری، جعل، سرقت، اختلاس و موارد مشابه تخصص دارند. مشاوره‌های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به تنظیم شکایت‌نامه و لوایح دفاعی
 • متخصص در دعاوی کیفری نظیر کلاهبرداری، جعل، سرقت، اختلاس و…
 • ارائه مشاوره تخصصی در زمینه دعاوی کیفری

آدرس: قشم، کووه ای، به سمت درگهان، اولین جاده آسفالت، روبروی زمین فوتبال 17 شهریور، ملک شخصی علی صالحی کووه ای

فرزانه بزله

فرزانه بزله

فرزانه بزله، وکیل پایه یک دادگستری با تخصص و تجربه در زمینه نوشتن لوایح  دفاعی و شکایت نامه‌ها می‌باشد. ایشان با اخذ وکالت پروندهای مربوط به دعاوی کیفری به نحو احسن به دفاع از موکلان خود می‌پردازند. خانم بزله مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌دهند و پرونده‌های موفق زیادی در زمینه دعاوی کیفری دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در نوشتن لوایح دفاعی و شکایت‌نامه ها
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • قبول وکالت پرونده‌های مربوط دعاوی کیفری
 • اخذ انواع پرونده های کیفری

آدرس: قشم، روبروی تاپ ایلند، برج داماس، طبقه 2، واحد 212

هما اسدی

هما اسدی

هما اسدی، یکی از بهترین وکیل کیفری در قشم هستند. ایشان تنظیم اوراق قضایی و دادخواست‌های کیفری در انواع دعاوی کیفری و حقوقی تبحر دارند و به بهترین نحو ممکن از موکلین خود دفاع می‌کنند. خانم اسدی علاوه بر تخصص در دعاوی کیفری، در دعاوی خانواده نظیر: طلاق، حضانت فرزندان و ارث تبحر دارند و با دلایل محکمه پسند تلاش می‌کنند تا رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی کیفری و حقوقی
 • تنظیم اوراق قضایی و دادخواست‌های کیفری
 • پذیرش وکالت پرونده‌های کیفری و حقوقی
 • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث

آدرس: قشم، بازار قدیم، لاین نیلوفر، پلاک 714

بیت الله حسنی

بیت الله حسنی

بیت الله حسنی، وکیل ماهر و مسلط به نوشتن دادخواست‌ها، شکایت نامه‌ها و لوایح حقوقی هستند. ایشان سابقه درخشانی در وکالت دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل دارند و به موکلان خود درموفقیت روند پرونده کیفری و حقوقی‌شان یاری می‌رسانند. جناب حسنی در تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه‌ها و شکلایت نامه‌ها نیز تسلط و تبحر زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مسلط به نوشتن دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و  غیر حضوری
 • متخصص در تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و شکایت نامه‌ها

آدرس: قشم، جزیره قشم، خیابان اصلی، روبروی شورای حل اختلاف قدیم

روح الله اقبالی

روح الله اقبالی

روح‌الله اقبالی، یکی از بهترین وکیل کیفری در قشم هستند. ایشان در پذیرش و دعاوی خانواده مانند: طلاق، استرداد جهیزیه و… تخصص دارند. جناب اقبالی با حرفه‌ای‌ترین روش‌ها، لایحه‌های مربوط به دعاوی خانوادگی را تدوین می‌کنند و به موکلان خود اطمینان می‌دهند که مسیر پرونده را به نفع آن‌ها تغییر دهند و از منافع موکلشان به نحو احسن دفاع کنند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش دعاوی خانواده، طلاق، استرداد جهیزیه و…
 • ارائه مشاوره تخصصی حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در تنظیم و تدوین لایحه

آدرس:  قشم، خیابان ولیعصر، روبروی ساختمان سابق دادگستری، انتهای کوچه، هتل سناتور

علی احمدی

علی احمدی

علی احمدی، وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری سابقه طولانی دارند و پرونده‌های موفقی در سوابق ایشان موجود است. جناب احمدی در تدوین لوایح و شکوائیه تسلط و مهارت لازم را دارند و برای ارائه راه‌حل‌های مناسب برای هر پرونده، مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • دارای بیش از 5 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • مشاوره تخصصی با تعیین وقت قبلی

آدرس: قشم، خیابان ساحل، پلاک 12

هدیه امیدی

هدیه امیدی

هدیه امیدی، یکی از بهترین وکیل کیفری در قشم هستند. ایشان در دعاوی کیفری از جمله: مواد مخدر، خیانت در امانت و… تجربه و تخصص ویژه‌ای دارند؛ علاوه بر این توانایی تدوین و نگارش اوراق قضایی و حقوقی را داشته و تمام تلاش خود را برای حل و فصل دعاوی کیفری و احقاق حقوق موکلشان را انجام می‌دهند. خانم امیدی مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در کلیه دعاوی کیفری نظیر: مواد مخدر، نزاع و…
 • مشاور حقوقی در زمینه کلیه پرونده‌های کیفری
 • متبحر در تدوین و نگارش لوایح و شکواییه
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری

آدرس: قشم، مجتمع بین‌المللی ستاره، طبقه اول، روبروی بازار چینی‌ها، پلاک 2200

مریم بردبار

مریم بردبار

مریم بردبار، عضو فعال کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان وکالت دعاوی کیفری از جمله: کلاهبرداری، ارتشا و… را برعهده می‌گیرند. خانم بردبار پرونده‌های موفقی در دعاوی ملکی، ثبتی و خانواده دارند و تمام تلاش خود را در جهت احقاق حقوق موکلشان انجام می‌دهند. ایشان مشاوره‌های خود در زمینه دعاوی کیفری به صورت حضوری انجام می‌دهند تا با آشنایی با ابعاد پرونده مراجعین، مناسب‌ترین راهکار را برای پرونده‌های آن‌ها انتخاب کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • پذیرش وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس و…
 • متخصص در دعاوی ملکی و ثبتی و خانواده
 • مشاوره تخصصی و حقوقی در زمینه کلیه دعاوی کیفری

آدرس: قشم، کوچه حاج مبارکی، پلاک 2

فریبا اردشیری لاجیمی

فریبا اردشیری لاجیمی

فریبا اردشیری لاجیمی، یکی از بهترین وکیل کیفری در قشم هستند. ایشان وکالت در دعاوی مختلف از جمله: جعل اسناد، مواد مخدر، دیه و… را می‌پذیرند؛ هم‌چنین در زمینه دعاوی خانوادگی و ملکی نیز تخصص دارند. خانم اردشیری لاجیمی با مشاوره حقوقی به صورت غیر حضوری تلاش می‌کند، مسائل حقوقی مراجعین را به بهترین شکل ممکن و با استفاده از قوانین حقوقی و کیفری حل و فصل نمایند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، دیه
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • دارای سابقه وکالت در امور خانواده و ملکی
 • مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و آنلاین

آدرس: قشم، روبروی دادسرای قشم، کوچه عرفان

لیلی بسمی

لیلی بسمی

لیلی بسمی، حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری می‌باشند. ایشان در زمینه وکالت پرونده‌های کیفری تجربه و تسلط زیادی دارند. خانم بسمی سابقه طولانی در تدوین و تنظیم شکوائیه و لوایح در زمینه دعاوی کیفری دارند و مشاوره‌های ایشان در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری برای مراجعین بسیار کارساز می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • تسلط کامل با مراحل کاری پرونده کیفری در دادگاه‌ها
 • پذیرش وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی کیفری و خانواده
 • مسلط به تدوین و نگارش کلیه اوراق حقوقی

آدرس: قشم، بلوار ولیعصر، جنب دادگستری قدیم، ساختمان طاهری

دعاوی حقوقی و کیفری چه تفاوتی با هم دارند؟

در دعاوی کیفری، بنابه گفته بهترین وکیل کیفری در قشم، شخص به ارتکاب جرم یا نقض قوانین متهم می‌شود و در صورت اثبات گناه، دادگاه تصمیم به مجازات او می‌گیرد و ممکن است، این مجازات، جریمه نقدی و مالی، حبس و… باشد، در دعاوی حقوقی تاکید بر نقض مسئولیت‌ها و حقوق افراد نسبت به یکدیگر است. اما هدف مجازات مستقیم نیست، این دعاوی مربوط به حقوق مالکیت و قراردادها یا خسارت‌های مالی می‌باشد.

دادگاه به چگونگی نقض مسئولیت یا حقوق افراد در ارتباط با موضوع مورد نظر پرداخته و رای به اجرای تعهدات یا پرداخت خسارت می‌دهد؛ هم‌چنین هزینه دادرسی برای شکایت کیفری و حقوقی با یکدیگر تفاوت دارد؛ از طرفی در برخی موارد دادخواست کیفری از طرف دولت انجام می‌شود.

مواردی مانند جنایت که متهم تحت تعقیب است، هزینه‌های دادگاه را دولت پرداخت می‌کند. اما در دعاوی حقوقی معمولا طرف‌های درگیر پرونده مسئولیت هزینه دادرسی را به عهده می‌گیرند که شامل: هزینه‌های وکالت، دادگاه و سایر هزینه‌ها می‌باشد.

دعاوی حقوقی و کیفری چه تفاوتی با هم دارند؟

نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل کیفری در قشم

 • انتخاب وکیل متخصص در حوزه مربوط به پرونده اهمیت زیادی دارد؛ زیرا مهارت و تجربه وکیل، تاثیر زیادی بر نتیجه پرونده دارد. آگاهی از تغییرات قوانین و بروز یودن او نقش حیاتی در دفاع از موکلش خواهد داشت.
 • تحقیق درباره سابقه و تجربه بهترین وکیل کیفری در قشم به شما در مورد توانمندی وکیل در حل پرونده‌تان کمک می‌کند. مراجعه به صفحه اجتماعی وکیل و مشاهده نظرات موکلان قبلی ایشان، موجب اعتماد بیشتر شما به او خواهد شد.
 • توجه داشته باشید که سن و جنسیت وکیل نباید معیار اصلی انتخاب شما باشد، بلکه مهارت‌ها، تخصص و قابلیت‌های حرفه‌ای او از  عوامل مهم در انتخاب او محسوب می‌شود. یک وکیل جوان پرانرژی که ایده‌های خلاقانه در دفاع از موکلش دارد، ممکن است از وکیلی با سابقه طولانی که از تجربیات خود در حل پرونده استفاده می‌کند، کارایی بهتری داشته باشد.
 • فن بیان وکیل در دفاعیه به ویژه در دادگاه کیفری تاثیر قابل توجهی بر نتیجه پرونده دارد، او می‌تواند قاضی را متقاعد کند تا حکم دادگاه را براساس ادله محکمی که او بیان می‌کند، صادر کند. بیان موثر وکیل در دفاعیه شامل: استدلال‌های قوی، ارائه شواهد قاطع، تفسیر درست و قانونی از حقایق می‌باشد.
 • وکیل باید امانت دار باشد و اطلاعات موکلش را حتی بعد از اتمام پرونده محرمانه نگه دارد و به عنوان حامی قانونی او، هرگز بدون اجازه موکلش اطلاعات شخصی او را افشا نکند.

کلام آخر

جرایم کیفری، آن دسته از جرایم هستند که موجب نقض قانون شده و مستحق مجازات می‌باشد و بهترین وکیل کیفری در قشم از موکلین خود در برابر این جرایم نظیر: خیانت در امانت، قتل، زنا، ارتشا و… با استناد قوانین کیفری و دلایل متقن دفاع می‌کند.

از شما کمال تشکر را داریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قشم را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا