وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اصفهان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی بر این داریم تا شما همراهان عزیز و همیشگی را با بهترین وکیل مهریه در اصفهان آشنا کنیم. در زمینه مهریه و توقیف اموال، قوانین محکم و پیچیده ای وجود دارد که هر روز با تغییرات زیادی رو به رو است. در صورت عدم آگاهی به این قوانین ممکن است در پرونده های قضایی دچار مشکل شویم، بنابراین حضور بهترین وکیل مهریه در اصفهان جهت مشاوره، این اطمینان را به شما می دهد که با قوانین موجود، بیشتر آشنا شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا با مطالعه این مقاله با تعدادی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان آشنا شوید.

صداق یا مهریه چیست؟

هدیه و بخششی که بر سر نحوه پرداخت و تعداد آن توسط طرفین، قبل از عقد، توافق صورت گرفته است و در هنگام اجرای صیغه نکاح (دائم یا موقت)، از طرف مرد به زن داده می شود و در عقدنامه و یا صیغه نامه، به وضوح شرایط آن ذکر می شود، صداق یا مهریه نام دارد.

صداق یا مهریه لزوما سکه یا پول نقد نمی باشد و در بعضی موارد سفرهای زیارتی مهم، نیز جزو این دسته قرار می گیرند و مرد ملزم به پرداخت آن ها است. هدف از این کار پایبندی طرفین به زندگی مشترک و ارتباط سالم زناشویی است. از مهریه به عنوان پشتوانه زن و تضمینی برای آینده زن در زندگی مشترک نام برده می شود که در عقدنامه با دو عنوان عندالمطالبه یا عندالاستطاعه ذکر شده است.

صداق یا مهریه چیست؟

وکیل مهریه کیست؟

وکیل مهریه، مانند سایر وکلا دادگستری، یک وکیل پایه یک است که با داشتن دانش و تجربه کافی، در زمینه پرونده های خانواده و مهریه می تواند به درستی، اقدامات لازم را در محاکم قضایی انجام دهد و با تسلط کامل بر زوایای پرونده، این گونه دعاوی را به نتیجه برساند.

از آن جا که حفظ خانواده دارای اهمیت ویژه ای است و این گونه پرونده ها در محور خانواده اتفاق می افتد، باید در پیگیری و نتیجه گیری از این گونه پرونده ها احتیاط لازم را داشت. نام مهریه و گرفتن آن توسط زن به میان می آید، باور عام به سمت طلاق و از هم پاشیده شدن زندگی سوق داده می شود. ارزش مالی این گونه پرونده ها، بیشتر از یک دعاوی مالی است. بهترین وکیل مهریه در ایران باید بتواند به صورت تخصصی و حرفه ای در این زمینه فعالیت کرده و در احقاق حق موکل خود تلاش کند.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان نیز از ویژگی های مهم برخوردار می باشد و می تواند هر گونه مشکل ملکی را به خوبی حل نماید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

در شهر بزرگ اصفهان وکلای بسیار زیادی هستند که می توانند مشکلات متعدد افراد را حل کنند؛ در این شهر برای حل مشکلات خانوادگی مانند مهریه، طلاق، حضانت فرزندان بعد از طلاق و … می توانید از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اصفهان را بشناسید!

محمود عابدپور

محمود عابدپور

محمود عابدپور وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ اصفهان است که سابقه بسیار درخشانی در زمینه های مختلف وکالتی دارد. وی در دعاوی های متنوع از جمله خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره فعالیت می کند و نسبت به همه این دعاوی ها تسلط بسیار زیادی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان مشغول به کار است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131214442

آدرس: اصفهان، سپاهان شهر، بلوار توحید، فرعی دوازدهم، گوچه نگین، پلاک 41

علی اکبر خسروی

علی اکبر خسروی

 علی اکبر خسروی وکیل پایه یک دادگستری است که به عنوان بهترین وکیل مهریه در اصفهان شناخته شده است. وی یک وکیل مجرب و با تخصص در همه امور حقوقی می باشد و کاملا تخصصی به رفع کردن مشکلات حقوقی مردم می پردازد.ایشان چندین سال است که به انجام کار وکالتی مشغول می باشد و نتایج چشمگیری برای پرونده های وکالتی که بر عهده گرفته است را داشته است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 24 سال  سابقه کاری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131192506

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، روبروی پمپ بنزین، خیابان کاخ سعادت آباد غربی، پلاک 11

حامد امیری

حامد امیری

حامد امیری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر بزرگ و تاریخی اصفهان مشغول به کار و تخصص در همه امور وکالتی است. وی بهترین وکیل مهریه در اصفهان است که راه و روش های بسیار خوبی را به مردم عزیز ارائه می دهد؛ جناب آقای امیری تسلط بسیار کاملی به همه دعاوی های حقوقی دارد.

تخصص ومهارت:

 • 10 سال تجربه کاری در امور وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133028746

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول، واحد 11

 مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بزرگ اصفهان به کار وکالت مشغول می باشد؛ وی یک وکیل بسیار باسابقه و مجرب در همه دعاوی ها است و تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. آقای باباشاهی نتایج کاملا مطلوبی را برای هر یک از پرونده های حقوقی مردم شهر اصفهان رقم می زند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تخصص و سابقه کار در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133105270

آدرس: اصفهان، خیابان مقداد (آتش سابق)، نهرفرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تاریخی و بزرگ اصفهان به فعالیت های مختلف حقوقی به طور حرفه ای می پردازد. وی تلاش هایش را جهت اخذ یک نتیجه خوب و عالی از پرونده می کند و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم شهر اصفهان ارائه می دهد. ایشان بهترین وکیل مهریه در اصفهان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132013584

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، بن بست سپاهان، مجتمع پزشکی سپاهان، 4 طبقه اول واحد 5

علی شیرزاده

علی شیرزاده

 علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهریه در اصفهان است که توسط مردم عزیز معرفی شده است و تسلط بسیار زیادی به تمام قوانین حقوقی دارد. ایشان تاکنون مشاوره های حضوری و غیرحضوری به مردم شهر اصفهان ارائه داده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131800200

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

مریم جهانبخش

مریم جهانبخش

مریم جهانبخش وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل مهریه در اصفهان معرفی شده است. وی در حوزه دعاوی های مختلف خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره تخصص دارد و فعالیت می کند. سرکار خانم جهانبخش یک وکیلی بسیار صادق است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین و مراجعین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131106256

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3

اکرم بهشتی

اکرم بهشتی

اکرم بهشتی بهترین وکیل مهریه در اصفهان و وکیل پایه یک دادگستری است و در دعاوی های مختلف کاملا حرفه ای عمل می کند و مورد اعتماد و اطمینان مردم می باشد؛ ایشان مشاوره های بسیار تخصصی به موکلین و مشاورینش ارائه می دهد. سرکار خانم بهشتی در اصفهان مشغول به کار می باشد و مورد رضایت مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان
 • عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و غیره
 • رئیس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان

شماره تماس: 09139139163

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

مهدی علیجانی

مهدی علیجانی

 مهدی علیجانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر تاریخی اصفهان است و در ضمن مشاور حقوقی می باشد و همچنان به کار و فعالیت حقوقی در این شهر مشغول است؛ وی در وزارت ارشاد، نیروی انتظامی، بنیاد شهید و بهزیستی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت داشته است و یکی از وکلای باسابقه در شهر اصفهان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مدرس حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09137147314

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه سوم، واحد 37

حسن شیروانی فیل آبادی

حسن شیروانی فیل آبادی

 حسن شیروانی فیل آبادی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ اصفهان می باشد و هر یک از دعاوی ها را به طور کاملا حرفه ای انجام می دهد و مسلط است. وی با لقب بهترین وکیل مهریه در اصفهان معرفی شده است و به زبان انگلیسی جهت بررسی کردن قرارداد ها مسلط می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کاری وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 03132276920

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم شفایی اول کوچه سجاد ۲ پ ۶

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که به عنوان مشاور حقوقی خانواده نیز فعالیت دارند و بیشترین آمار پرونده هایی که توسط ایشان وکالت شده در حوزه مسائل خانواده، طلاق توافقی، مهریه، نفقه و غیره بوده است و به دلیل تخصص و تسلط بر قوانین خانواده و طلاق به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، جنب ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه2، واحد4

شماره تماس: 09132000186

قانون جدید مهریه چیست؟

نکته قابل اهمیت در زمینه پرداخت مهریه توسط مرد به زن که در سطح جامعه رایج بوده، این است که حبس مرد به دلیل عدم پرداخت مهریه فقط تا 110 سکه امکان پذیر است و اگر این تعداد سکه از طرف مرد به همسرش پرداخت شود دیگر بابت مهریه زندانی نمی شود. در این جا با کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در اصفهان، با قوانین جدید مهریه و شیوه های پرداخت آن ها آشنا می شویم.

طبق قانون جدید طلاق و مهریه، پس از درخواست مطالبه مهریه توسط زن در مراجع قضایی، در صورتی که مرد اموالی برای توقیف داشته باشد، زن می تواند به راحتی دارایی و اموال مرد را به میزان مهریه، به نفع خود مصادره کند، این موضوع نشانگر این است که اگر مهریه زن بیشتر از 110 سکه باشد، امکان توقیف اموال مرد توسط وی امکان پذیر است در صورتی که مرد اموالی برای توقیف مهریه نداشته باشد، موظف است به هر نحوی که می تواند حداقل 110 سکه بابت مهریه، برای زن تهیه و بپردازد.

قانون جدید مهریه چیست؟

مراحل مطالبه مهریه توسط بهترین وکیل مهریه در اصفهان

همه وکلا از جمله، بهترین وکیل در اصفهان، برای ایجاد و پیگیری پرونده مطالبه مهریه، نیازمند مدارک لازم هستند. پس در قرار ملاقات حضوری با بهترین وکیل مهریه در اصفهان، باید مدارک خود را تکمیل و به ایشان تحویل دهید. در این مرحله باید دقت شود که مدارک به وکیل متخصص ارجاع شود. حضور بهترین وکیل زن در اصفهان در جلسات دادگاه و پیگیری های لازم و همچنین حضور در زمان صدور حکم مبنی بر محکومیت زوج به پرداخت مهریه و تا پایان کار موکل، الزامی است.

اگر به دنبال وکیل زن هستید، می توانید مقاله بهترین وکیل زن در اصفهان را مطالعه کنید.

اعسار مهریه به چه معناست؟

پرداخت مهریه بر ذمه زوج است. کسی که طبق رای قاضی در دادگاه، محکوم به پرداخت مهریه می شود و در صورت ناتوانی از پرداخت آن و اثبات قانونی این ناتوانی و نداشتن مال می تواند، مانند سایر محکومیت های مالی، از مزایا و یا اعسار و یا تقسیط مهریه استفاده کند.

اعسار، به معنی نداشتن هیچ گونه مال و ناتوانی از پرداخت یک جا مهریه، زوج به زوجه است. قانون گذار بعد از پذیرفتن شرایط ناتوانی زوج، از پرداخت یک جا مهریه، به وی مهلت داده تا بتواند به صورت قسطی، مهریه را پرداخت کند.

کلام آخر

زمانی که به هر دلیل زندگی مشترک زن و مرد به مشکل اساسی دچار می شود و تصمیم بر جدایی زن و مرد قطعی می شود، زن به جهت داشتن پشتوانه مالی، مجبور به اجرای مهریه خود می شود. در این جاست که حضور بهترین وکیل مهریه در اصفهان، می تواند بهترین راه کارها را برای پیشبرد اهدافتان به شما نشان دهد.

در پایان از این که با ما همراه بودید، سپاس گزاریم. امیدواریم مطالب موجود در سایت و همچنین اگر به دنبال بهترین وکیل طلاق هستید می توانید مقاله بهترین وکیل طلاق در اصفهان را مطالعه کنید. در صورت داشتن هرگونه پرسش حقوقی و مهریه، به سایت وکیل چی مراجعه کنید و یا می توانید با وکلا ذکر شده در این مقاله در میان بگذارید.

داشتن وکیل برای پرونده مهریه اجباری است؟

خیر، در صورت تمایل می توانید خودتان پیگیر روند پرونده وصول مهریه باشید، اما حضور وکیل متخصص کارها را تسریع می کند.

در صورت خیانت زن به شوهر، آیا مهریه به او تعلق می گیرد یا خیر؟

بله، مهریه از دیون اصلی مرد به زن است و قابل ساقط شدن نیست. در صورت اثبات خیانت زن می توانید با ایشان بر سر میزان مهریه و شرایط پرداخت به توافق برسید.

آیا از اموال مردی که فوت شده، به همسرش مهریه تعلق می گیرد؟

بله، بعد از انجام مراحل انحصار وراثت، مهریه زن به طرفیت وراث اعلام می شود و مهریه از اموال به جا مانده از متوفی به زن پرداخت می شود.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا