وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اصفهان⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله سعی بر این داریم تا شما همراهان عزیز و همیشگی را با بهترین وکیل مهریه در اصفهان آشنا کنیم. در زمینه مهریه و توقیف اموال، قوانین محکم و پیچیده ای وجود دارد که هر روز با تغییرات زیادی رو به رو است. در صورت عدم آگاهی به این قوانین ممکن است در پرونده های قضایی دچار مشکل شویم، بنابراین حضور بهترین وکیل مهریه در اصفهان جهت مشاوره، این اطمینان را به شما می دهد که با قوانین موجود، بیشتر آشنا شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا با مطالعه این مقاله با تعدادی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان آشنا شوید.

صداق یا مهریه چیست؟

هدیه و بخششی که بر سر نحوه پرداخت و تعداد آن توسط طرفین، قبل از عقد، توافق صورت گرفته است و در هنگام اجرای صیغه نکاح (دائم یا موقت)، از طرف مرد به زن داده می شود و در عقدنامه و یا صیغه نامه، به وضوح شرایط آن ذکر می شود، صداق یا مهریه نام دارد.

صداق یا مهریه لزوما سکه یا پول نقد نمی باشد و در بعضی موارد سفرهای زیارتی مهم، نیز جزو این دسته قرار می گیرند و مرد ملزم به پرداخت آن ها است. هدف از این کار پایبندی طرفین به زندگی مشترک و ارتباط سالم زناشویی است. از مهریه به عنوان پشتوانه زن و تضمینی برای آینده زن در زندگی مشترک نام برده می شود که در عقدنامه با دو عنوان عندالمطالبه یا عندالاستطاعه ذکر شده است.

اگر در شهر شیراز ساکن می باشید و به دنبال گرفتن صداق و مهریه خود هستید، می توانید از بهترین وکیل مهریه در شیراز مراجعه نمایید.

صداق یا مهریه چیست؟

وکیل مهریه کیست؟

وکیل مهریه، مانند سایر وکلا دادگستری، یک وکیل پایه یک است که با داشتن دانش و تجربه کافی، در زمینه پرونده های خانواده و مهریه می تواند به درستی، اقدامات لازم را در محاکم قضایی انجام دهد و با تسلط کامل بر زوایای پرونده، این گونه دعاوی را به نتیجه برساند.

از آن جا که حفظ خانواده دارای اهمیت ویژه ای است و این گونه پرونده ها در محور خانواده اتفاق می افتد، باید در پیگیری و نتیجه گیری از این گونه پرونده ها احتیاط لازم را داشت. نام مهریه و گرفتن آن توسط زن به میان می آید، باور عام به سمت طلاق و از هم پاشیده شدن زندگی سوق داده می شود. ارزش مالی این گونه پرونده ها، بیشتر از یک دعاوی مالی است. بهترین وکیل مهریه در ایران باید بتواند به صورت تخصصی و حرفه ای در این زمینه فعالیت کرده و در احقاق حق موکل خود تلاش کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

در شهر بزرگ تهران وکلای بسیار زیادی هستند که می توانند مشکلات متعدد افراد را حل کنند؛ در شهر تهران برای حل مشکلات خانوادگی مانند مهریه، طلاق، حضانت فرزندان بعد از طلاق و … می توانید از بهترین وکیل خانواده در تهران مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اصفهان را بشناسید!

مهدی کشوری

مهدی کشوری

مهدی کشوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 18 سال سابقه درخشان و با شماره وکالت 868، به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان معرفی شده است. سابقه فعالیت قضایی ایشان نشان می دهد که در پرونده های مهریه و خانواده بسیار موفق عمل کرده و موکلین ایشان، از سپردن پرونده خود، و نتیجه آن بسیار خرسند هستند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • مهریه
 • اعسار
 • شرکت های تجاری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان 5، طبقه5 ، واحد53

شماره تماس: 09133195335

شهره رضائی کوجانی

شهره رضائی کوجانی

شهره رضائی کوجانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وکیل متخصص مسائل خانواده و از نگاه موکلین ایشان بسیار قابل اعتماد و باتجربه هستند. ایشان باشماره وکالتنامه 18302 و با 9 سال سابقه فعال و درخشان یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان می باشد. پرونده های درخشان و رضایت موکلین همگی سندی بر موفقیت های این وکیل کارکشته و حرفه ای است.

تخصص و مهارت:

 • دادخواست طلاق
 • مهریه
 • طلاق
 • طلاق توافقی
 • ارث

آدرس: اصفهان، ابتدای هشت بهشت شرقی، روبروی داروخانه دکتر عبدالهی، کوی جاوری، پلاک 2، طبقه 2

شماره تماس: 09137785466

مرتضی کلانتر

مرتضی کلانتر

یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان مرتضی کلانتر است که با 13 سال سابقه فعال سرآمد وکلای شهر اصفهان است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان و کارشناس حقوق قضایی است. تسلط و تبحر ایشان در پیگیری مسائل حقوقی و پرونده های خانواده، نام ایشان را بر سر زبان ها انداخته و از نگاه موکلین، ایشان یکی از بهترین وکلا شهر اصفهان است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • مهریه
 • اسناد رسمی و تجاری
 • حدود
 • اجراییات
 • مطالبه وجه
 • مطالبه خسارت

آدرس: اصفهان، هتل پل، مجتمع باران، طبقه 4، واحد523

شماره تماس: 09131156142

زهره آذربایجانی

زهره آذربایجانی

زهره آذربایجانی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان، به شماره وکالتنامه 46153، جزو یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان می باشد. تسلط این وکیل خبره در مسائل خانواده، نشان از درایت و تسلط ایشان بر امور قضایی و خانواده دارد. پیگیری و تلاش ایشان در امور موکلین خود ستودنی است و نشان از تعهد اخلاقی و حرفه ای ایشان دارد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • مهریه
 • دعاوی ملکی
 • تنظیم قرارداد
 • تنظیم اوراق قضایی
 • تنظیم لایحه
 • تنظیم اظهارنامه

آدرس: اصفهان، خیابان مشتاق دوم، پل شهرستان، خیابان بازارچه، کوچه نوروز، کوی نوبهار، پلاک19

شماره تماس: 09138275414

سید ناصر شجاعی

سید ناصر شجاعی

سید ناصر شجاعی، از سال 1391 مدرک کارشناسی حقوق گرفته و در سال 1395 کارشناس ارشد حقوق شده اند. وی جزو یکی از وکیل پایه یک دادگستری شهر اصفهان، به شماره پروانه وکالتنامه 3100، استاد دانشگاه و عضو رسمی کانون وکلا دادگستری استان اصفهان، دکترای حقوقی خصوصی و داور حل مسالمت آمیز اختلافات، از مرکز وکلا قوه قضاییه و یکی از بهترین وکیل مهریه در اصفهان است. ایشان درای 8 سال سابقه درخشان در امر وکالت هستند و در حال حاضر دکترای حرفه ای حقوق دارند. پیگیری در امر وکالت، همراه با اخلاق فوق حرفه ای تنها گوشه کوچکی از خصوصیات اخلاقی و اجتماعی ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • داوری
 • مهریه
 • ارث و وصیت

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ مفید، کوچه شماره 5، ساختمان57، طبقه اول

شماره تماس: 09120126454

قانون جدید مهریه چیست؟

نکته قابل اهمیت در زمینه پرداخت مهریه توسط مرد به زن که در سطح جامعه رایج بوده، این است که حبس مرد به دلیل عدم پرداخت مهریه فقط تا 110 سکه امکان پذیر است و اگر این تعداد سکه از طرف مرد به همسرش پرداخت شود دیگر بابت مهریه زندانی نمی شود. در این جا با کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در اصفهان، با قوانین جدید مهریه و شیوه های پرداخت آن ها آشنا می شویم.

طبق قانون جدید طلاق و مهریه، پس از درخواست مطالبه مهریه توسط زن در مراجع قضایی، در صورتی که مرد اموالی برای توقیف داشته باشد، زن می تواند به راحتی دارایی و اموال مرد را به میزان مهریه، به نفع خود مصادره کند، این موضوع نشانگر این است که اگر مهریه زن بیشتر از 110 سکه باشد، امکان توقیف اموال مرد توسط وی امکان پذیر است در صورتی که مرد اموالی برای توقیف مهریه نداشته باشد، موظف است به هر نحوی که می تواند حداقل 110 سکه بابت مهریه، برای زن تهیه و بپردازد.

اگر در شهر ارومیه ساکن اید و می خواهید مهریه خود را با کمک وکیل اخذ کنید، می توانید به مقاله بهترین وکیل مهریه در ارومیه مراجعه نمایید.

قانون جدید مهریه چیست؟

مراحل مطالبه مهریه توسط بهترین وکیل مهریه در اصفهان

همه وکلا از جمله، بهترین وکیل در اصفهان، برای ایجاد و پیگیری پرونده مطالبه مهریه، نیازمند مدارک لازم هستند. پس در قرار ملاقات حضوری با بهترین وکیل مهریه در اصفهان، باید مدارک خود را تکمیل و به ایشان تحویل دهید. در این مرحله باید دقت شود که مدارک به وکیل متخصص ارجاع شود. حضور بهترین وکیل در ایران در جلسات دادگاه و پیگیری های لازم و همچنین حضور در زمان صدور حکم مبنی بر محکومیت زوج به پرداخت مهریه و تا پایان کار موکل، الزامی است.

اعسار مهریه به چه معناست؟

پرداخت مهریه بر ذمه زوج است. کسی که طبق رای قاضی در دادگاه، محکوم به پرداخت مهریه می شود و در صورت ناتوانی از پرداخت آن و اثبات قانونی این ناتوانی و نداشتن مال می تواند، مانند سایر محکومیت های مالی، از مزایا و یا اعسار و یا تقسیط مهریه استفاده کند.

اعسار، به معنی نداشتن هیچ گونه مال و ناتوانی از پرداخت یک جا مهریه، زوج به زوجه است. قانون گذار بعد از پذیرفتن شرایط ناتوانی زوج، از پرداخت یک جا مهریه، به وی مهلت داده تا بتواند به صورت قسطی، مهریه را پرداخت کند.

کلام آخر

زمانی که به هر دلیل زندگی مشترک زن و مرد به مشکل اساسی دچار می شود و تصمیم بر جدایی زن و مرد قطعی می شود، زن به جهت داشتن پشتوانه مالی، مجبور به اجرای مهریه خود می شود. در این جاست که حضور بهترین وکیل مهریه در اصفهان، می تواند بهترین راه کارها را برای پیشبرد اهدافتان به شما نشان دهد.

در پایان از این که با ما همراه بودید، سپاس گزاریم. امیدواریم مطالب موجود در سایت و همچنین اگر به دنبال بهترین وکیل طلاق هستید می توانید مقاله بهترین وکیل طلاق در اصفهان را مطالعه کنید. در صورت داشتن هرگونه پرسش حقوقی و مهریه، به سایت وکیل چی مراجعه کنید و یا می توانید با وکلا ذکر شده در این مقاله در میان بگذارید.

داشتن وکیل برای پرونده مهریه اجباری است؟

خیر، در صورت تمایل می توانید خودتان پیگیر روند پرونده وصول مهریه باشید، اما حضور وکیل متخصص کارها را تسریع می کند.

در صورت خیانت زن به شوهر، آیا مهریه به او تعلق می گیرد یا خیر؟

بله، مهریه از دیون اصلی مرد به زن است و قابل ساقط شدن نیست. در صورت اثبات خیانت زن می توانید با ایشان بر سر میزان مهریه و شرایط پرداخت به توافق برسید.

آیا از اموال مردی که فوت شده، به همسرش مهریه تعلق می گیرد؟

بله، بعد از انجام مراحل انحصار وراثت، مهریه زن به طرفیت وراث اعلام می شود و مهریه از اموال به جا مانده از متوفی به زن پرداخت می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا