طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز آشنا کنیم. بسیار از زوجین هستند که ممکن است در سال های اولیه ازدواج و یا پس از چندین سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی از یکدیگر می گیرند. گاهی زوجین تصمیم می گیرند با طلاق توافقی و بدون هیچ گونه تنشی به زندگی مشترک شان خاتمه دهند و گاهی نیز با کشمکش و چالش های زیادی این جدایی همراه می شود. در این زمان کمک گرفتن از یک وکیل خوب می تواند اختلافات موجود را در چارچوب قانون رفع کند. اگر از جمله کسانی هستید که به دنبال یک وکیل خبره هستید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

مراحل درخواست طلاق

طلاق یکی از موضوعاتی است که در حوزه پرونده های حقوقی پیگیری می شود. در کشور ما حق طلاق اصولا با مردان می باشد و اگر درخواست طلاق از سوی آن ها باشد، حتی بدون ارائه هیچ دلیل و مدرک موجهی می توانند به دفاتر خدمات قضایی برای ثبت دادخواست مراجعه کنند و با ارجاع به یکی از شعب دادگاه خانواده، روند طلاق را آغاز نمایند.

اگر درخواست طلاق از طرف زن باشد و دلایل موجهی بتواند به دادگاه ارائه دهد، حتی با وجود داشتن حق طلاق مرد، دادگاه رای به جدایی زوجه از زوج را می دهد. ممکن است در این مراحل هر یک از طرفین با توجه به عدم رضایت به طلاق و یا مطالبات مالی از طرف دیگر، از همکاری لازم ممانعت کنند. در این شرایط بهترین وکیل طلاق در اهواز می تواند روند پرونده را سرعت بخشد و دادگاه را مجاب به صدور حکم نماید. وظیفه اولیه بهترین وکیل طلاق در اهواز و دادگاه خانواده، تشویق طرفین به صلح و سازش است و در صورت عدم سازش زوجین، می توانند در مدت سه ماه از یکدیگر جدا شوند.

مراحل درخواست طلاق

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اهواز

در هنگام انتخاب بهترین وکیل طلاق در اهواز باید به ویژگی های وکیل مورد نظر برای دستیابی به نتایج مطلوب توجه کرد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • بهترین وکیل طلاق در مشهد باید علم و دانش کافی درمورد موضوع خانواده و طلاق داشته باشد.
 • به روند پیگیری پرونده و مراحل دادگاه آشنایی کامل داشته باشد.
 • به تمامی مواد قانونی حوزه طلاق مسلط باشد.
 • قدرت بیان قوی وتوانایی دفاع از موکل خود را در دادگاه داشته باشد.
 • مسئولیت پذیر و پیگیر باشد.

بهترین وکیل در تبریز نیز از این ویژگی ها برخوردار است و می تواند بهترین خدمات را به مردم عزیز شهر تبریز ارائه دهد.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

اگر ساکن شهر بزرگ ارومیه هستید و می خواهید برای حل انواع مشکلات خود از یک وکیل مجرب و ماهر کمک بگیرید، می توانید از بهترین وکیل در ارومیه کمک بگیرید.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز را بشناسید!

علی تقی زاده

علی تقی زاده

آقای علی تقی زاده، یکی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اهواز است که با داشتن مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی در این شهر به ارائه خدمات وکالتی می پردازد. آقای تقی زاده پروانه وکالت خود را در سال 1395 از کانون وکلای دادگستری اهواز به شماره 1644 دریافت نمود. ایشان با استفاده از مهارت هایی مثل تسلط کامل به زبان انگلیسی برای تدوین و بررسی قراردادها در سطح داخلی و بین المللی، تسلط به مسائل حقوقی، کیفری و خانواده، شیوایی بیان، صداقت و حفظ مصلحت موکل در بین وکلای اهواز مورد توجه متقاضیان می باشد. ایشان در زمینه مسائل طلاق و مهریه، پرونده های زیادی را با موفقیت به نتیجه رسانده و از این رو جزء بهترین وکیل طلاق در اهواز به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه درخشان
 • تسلط به زبان انگلیسی برای رسیدگی به پرونده های داخل و خارج از کشور
 • تسلط به دعاوی خانواده، طلاق، مهریه
 • پذیرش پرونده های کیفری و ملکی

آدرس: اهواز، كيانپارس، نبش خيابان 19 غربی، ساختمان رامين، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس: 09161180073

نسیم گچ کار

 نسیم گچ کار

یکی دیگر از بهترین وکیل طلاق در اهواز، خانم نسیم گچ کار می باشد. ایشان به این علت توانستند مورد توجه مراجعین و موکلین خود قرار بگیرند که در بسیاری از پرونده های خود در این حوزه موفق به کسب نتیجه مطلوب موکلین از دادگاه شدند. نسیم گچ کار با پروانه وکالت به شماره 2273 و مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی در بین وکلای برتر اهواز و حومه شناخته شده می باشد. خانم گچ کار با عضویت در کانون وکلای دادگستری خوزستان به صورت حرفه ای اقدام به پذیرش و دفاع از پرونده های کیفری، حقوقی و خانواده با انواع موضوعات جرایم پزشکی، رایانه ای، سرقت، ثبت سند و … می کنند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش و رسیدگی به پرونده های کیفری، کلاه برداری، جعل و استفاده از سند مجعول و سرقت
 • دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و حضانت فرزندان

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه فوقانی بانک رفاه

شماره تماس: 09166202329

اسماعیل شامیری

 اسماعیل شامیری

وکیل اسماعیل شامیری با شماره پروانه وکالت 21475 و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی، یکی از بهترین وکلای استان خوزستان و شهر اهواز می باشند. ایشان بیش از 11 سال است که به صورت فعال و حرفه ای به دفاع از پرونده هایی با موضوعات مختلف می پردازند و خدماتی همچون مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری و نوشتن انواع اوراق قضایی به مراجعین ارائه می دهند. از جمله موضوعاتی که ایشان با توجه به تعدد پرونده های پذیرفته شده و موفقیت آمیز در آن تخصص دارند، موضوع طلاق و مهریه می باشد و از این رو آقای شامیری یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز به شمار می روند.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی با موضوعات اقتصادی، راهنمایی و رانندگی، دیه، قصاص و غیره
 • دعاوی مالی، مطالبه خسارات، دعاوی چک و سفته
 • پرونده های ملکی، ثبت اسناد، موجر و مستاجر و عقود و معاملات

آدرس: اهواز، امانیه، نبش خیابان سقراط شرقی، مجتمع پارس، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09169001713

مژگان خدری

مژگان خدری

خانم مژگان خدری، یکی دیگر از بهترین وکیل طلاق در اهواز به شمار می رود. ایشان در سال 1388 با دریافت پروانه وکالت، کار خود را به طور رسمی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آغاز نمود و تاکنون به عنوان یکی از وکلای پایه یک قوه قضاییه و مشاوره حقوقی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی به فعالیت پرداخته است. از جمله سوابق کاری ایشان علاوه بر وکالت، اشتغال به عنوان کارمند دادگستری، وکیل بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید و وکیل و مشاور حقوقی شهرداری اهواز می باشد. خانم خدری تاکنون پرونده های بسیاری را در زمینه های خانواده، دعاوی شرکت ها و انواع دعاوی کیفری و جزایی با پیروزی به پایان رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • وکیل بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید
 • مشاور حقوقی شهرداری اهواز
 • ارائه مشاوره در انواع موضوعات به صورت حضوری و غیر حضوری و نوشتن اوراق قضایی
 • پذیرش وکالت پرونده هایی با موضوعات کیفری، خانواده و ملکی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکان پهلوان، طبقه 3

شماره تماس: 06132202372

مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد، دیگر وکیلی است که برای معرفی در لیست بهترین وکیل طلاق در اهواز قرار می گیرد. ایشان عضو اصلی کانون وکلای دادگستری شهر اهواز می باشند. آقای صالحی نژاد با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی و با سابقه درخشان خود در مدت 10 سال، تاکنون انواع پرونده های حقوقی و کیفری را اخذ و دفاع نموده اند. وکیل صالحی نژاد دارای پروانه وکالت از کانون وکلای اهواز به شماره پروانه 1760 می‌باشند.

تخصص و مهارت:

 • سابقه 8 سال خدمت در قوه قضائیه و 11 سال سابقه وکالت
 • اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی
 • پذیرش دعاوی خانواده، طلاق و مهریه

آدرس: اهواز، خیابان 24 متری، روبروی خیابان شهید شمع خانی، ساختمان نگین، طبقه 2، پلاک 8

شماره تماس: 09166001809

محمد علی ناصر الاسلامی

محمد علی ناصر الاسلامی

محمد علی ناصر الاسلامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اهواز می باشد. وی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی قریب به 11 سال است که به صورت مداوم و مستمر به ارائه خدمات وکالتی مشغول است. وکیل ناصرالاسلامی با تسلطی که بر قوانین و و دعاوی خانواده دارد به خوبی از چگونگی پیگیری پرونده های طلاق و مهریه مطلع است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز محسوب نمود.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه فعالیت
 • متخصص در دعاوی طلاق، مهریه، خانواده، حضانت و ارث
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان چهارم شرقی، مجتمع امین، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09169944414

مصطفی فیروزی

 مصطفی فیروزی

وکیل دیگری که یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز می باشد، آقای مصطفی فیروزی است. ایشان بیش از 4 سال سابقه در حوزه دعاوی خانواده و طلاق در رزومه خود دارد. با توجه به مسئولیت پذیری، دلسوزی و قابل اطمینان بودن ایشان رضایت بسیاری از موکلین را توانسته است جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • 4 سال سابقه وکالت
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: اهواز، نادری، پاساژ کارون، ساختمان مهندسی، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09165099921

مریم قاسم پور

 مریم قاسم پور

مریم قاسم پور یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز است که سابقه ایشان به 12 سال می رسد و در تمام این مدت به صورت مستمر و پیوسته دعاوی مختلفی از جمله خانواده و طلاق را تقبل کرده و آن ها را با موفقیت به پایان رسانده است. خانم قاسم پور دارای مدرک کارشناسی رشته حقوق بوده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه امور وکالتی
 • متخصص در دعاوی خانوادده، طلاق، مهریه
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اهواز، خیابان 24 متری، روبه روی باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه 4، واحد 5

شماره تماس: 09161911371

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده با رتبه 15 کانون وکلا در استان خوزستان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی وارد دنیای وکالت شد. وی تاکنون 300 مشاوره حقوقی را در سایت بنیاد وکلا به ثبت رسانده است. آقای محمد حسین اسماعیل زاده یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز محسوب می شود، چرا که بسیاری از پرونده‌هایی که به ایشان سپرده شده است با نتیجه دلخواه موکل، به سرانجام رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم اوراق قضایی
 • متخصص در دعاوی خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: اهواز، خیابان 24، نبش آهنگری، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول، واحد 9

شماره تماس: 09334374166

عبدالحسین رضایی راد

 عبدالحسین رضایی راد

دیگر وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز، آقای عبدالحسین رضایی راد می باشد که بیش از 14 سال سابقه تخصصی در وکالت و 26 سال سابقه تدریس در دروس مربوط به رشته های حقوق دارد. آقای رضایی راد عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز بوده و مدرک تحصیلی ایشان دکترای رشته فقه و حقوق می باشد. ایشان به خوبی از پس پرونده های مربوط به دعاوی خانواده و طلاق به دلیل داشتن تجربه لازم بر می آید.

تخصص ومهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، ملکی و کیفری
 • عضو هیات علمی دانشگاه و مدرس
 • تحصیل در حوزه علمیه

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، پلاک  24

شماره تماس: 09166064452

طلاق توافقی چیست؟

گاهی اوقات زن و شوهر به خاطر مشکلاتی که در زندگی مشترک شان پیش می آید، برای ادامه زندگی به بن بست می رسند و تصمیم به جدایی می گیرند. اگر زوجین قبل از جدایی با یکدیگر بر سر مسائل مربوط به جدایی به توافق برسند تا بدون کشمکش طلاق انجام شود به این نوع، طلاق توافقی می گویند. بهترین وکیل طلاق در اهواز می تواند در کم ترین زمان ممکن روند جدایی را برای زوج و زوجه پیگیری کند و به پایان برساند. زوجین در طلاق توافقی، بر سر مسائل مالی و وظایفی که بر عهده دارند، با هم به تفاهم می رسند. برای طلاق توافق شرایطی در نظر گرفته می شود که مهم ترین آنها به شرح زیر می باشد:

طلاق توافقی چیست؟

چگونگی درخواست طلاق از سوی زن

در صورتی که درخواست طلاق از طرف زن باشد، باید بسیار محتاطانه و دقیق تر نسبت به مرد عمل کند. همچنین زن، بدون کمک گرفتن از یک بهترین وکیل در ایران نمی تواند به راحتی و با دریافت حق و حقوق خود از مرد جدا شود. بهترین وکیل طلاق در اهواز با توجه به تجربیاتی که در این موضوع دارد می تواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد و مشکلات را به سرعت حل کند.

زن برای جدایی باید بتواند دلیلی موجه را به دادگاه ارائه دهد تا قاضی با تشخیص خود و طبق مدارک موجود حکم طلاق را صادر کند. طبق ماده 1119، 1129 و 1130 زوجه با توجه به شرایط تعیین شده می تواند دادخواست طلاق را برای یک مرجع قضایی ارسال کند. این شرایط شامل موارد زیر می شود:

 • داشتن حق طلاق و وکالت از شوهر
 • داشتن یکی از موارد عسر و حرج
 • استناد به طلاق خلع

بهترین وکیل خانواده در ساری می تواند به موکلین عزیز خود در شهر ساری کمک کند تا بتوانند بهتر برای طلاق اقدام کنند و سریعا به نتایج خود برسند.

کلام آخر

بسیاری از زوجین در کشور وجود دارند که ادامه زندگی مشترک خود را غیر ممکن می دانند و تصمیم به طلاق می گیرند، ولی نمی دانند باید از کجا و چگونه اقدام کنند. ما در این مقاله، برای کسانی که به دنبال یک وکیل خوب هستند 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله بسیار ممنونیم. برای ارائه نظرات و انتقادات و دریافت مشاوره می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

طلاق خلع چیست؟

وقتی زن از شوهر کراهت دارد و با بخشیدن مال طلاق می گیرد.

عده طلاق چه میزان است؟

برای زن زمان واحدی وجود ندارد و بستگی به بارداری، یائسگی، باکرگی و … دارد.

آیا می توان منزل مسکونی را بابت مهریه توقیف کرد؟

توقیف منزل مسکونی در مرحله تامین خواسته و یا همان توقیف اموال بلامانع است.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا