وکیلوکیل طلاق

لیست10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز آشنا کنیم. بسیار از زوجین هستند که ممکن است در سال های اولیه ازدواج و یا پس از چندین سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی از یکدیگر می گیرند. گاهی زوجین تصمیم می گیرند با طلاق توافقی و بدون هیچ گونه تنشی به زندگی مشترک شان خاتمه دهند و گاهی نیز با کشمکش و چالش های زیادی این جدایی همراه می شود. در این زمان کمک گرفتن از یک وکیل خوب می تواند اختلافات موجود را در چارچوب قانون رفع کند. اگر از جمله کسانی هستید که به دنبال یک وکیل خبره هستید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

مراحل درخواست طلاق

طلاق یکی از موضوعاتی است که در حوزه پرونده های حقوقی پیگیری می شود. در کشور ما حق طلاق اصولا با مردان می باشد و اگر درخواست طلاق از سوی آن ها باشد، حتی بدون ارائه هیچ دلیل و مدرک موجهی می توانند به دفاتر خدمات قضایی برای ثبت دادخواست مراجعه کنند و با ارجاع به یکی از شعب دادگاه خانواده، روند طلاق را آغاز نمایند.

اگر درخواست طلاق از طرف زن باشد و دلایل موجهی بتواند به دادگاه ارائه دهد، حتی با وجود داشتن حق طلاق مرد، دادگاه رای به جدایی زوجه از زوج را می دهد. ممکن است در این مراحل هر یک از طرفین با توجه به عدم رضایت به طلاق و یا مطالبات مالی از طرف دیگر، از همکاری لازم ممانعت کنند. در این شرایط بهترین وکیل طلاق توافقی در اهواز می تواند روند پرونده را سرعت بخشد و دادگاه را مجاب به صدور حکم نماید. وظیفه اولیه بهترین وکیل طلاق توافقی در اهواز و دادگاه خانواده، تشویق طرفین به صلح و سازش است و در صورت عدم سازش زوجین، می توانند در مدت سه ماه از یکدیگر جدا شوند.

مراحل درخواست طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز را بشناسید!

امین احمدی

امین احمدی

جناب امین احمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند

لیست فعالیت های وکیل :

_ قبول وکالت و داوری در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری و امور بانکی

_ همکاری با شرکت نفت ایرانول به عنوان وکیل

_ همکاری با بانک ملت به عنوان وکیل

_ همکاری با پست بانک ایران به عنوان وکیل

_ سابقه عضویت و‌ کار در شوراهای حل اختلاف

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، بین پارک و سنگر، نبش طهماسبی ،ساختمان پردیسان، طبقه ی 4 واحد 2

شماره تماس:

09163186118

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر بزرگ اهواز می باشد و مشغول به فعالیت حرفه ای وکالتی  است. وی تقریبا 300 مشاورحقوقی در سایت بنیاد وکلا را به عهده داشته است؛ ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز است.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 15 کانون وکلا در استان خوزستان
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09334374166

آدرس: اهواز، خیابان 24 ( آزادگان )، نبش آهنگری، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول، واحد نهم

رسول سواری

رسول سواری

رسول سواری وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر بزرگ اهواز است که سابقه موفق شدن در پرونده های متعدد وکالتی را در کارنامه شغلی خود برعهده داشته است. وی در سازمان ها و شرکت های معتبر به عنوان کارشناس و نماینده حقوقی مشغول به فعالیت است و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مترجم تخصصی زبان عربی به فارسی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166211787

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه دوم، واحد شش

نسیم گچ کار

بهترین وکیل طلاق در اهواز

نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان است که هم اکنون در شهر زیبا اهواز مشغول به انجام فعالیت های متعدد در حوزه های مختلف وکالتی می باشد. وی با لقب بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری خوزستان
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166202329

آدرس:  اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل طلاق در اهواز می باشد و سوابق بسیار زیادی در حوزه های متعدد وکالتی از جمله طلاق، ملکی، مالی، تجاری، کیفری و غیره دارد؛ ایشان به عنوان مدیر حقوقی قراردادها، مشغول به فعالیت در شهر بزرگ و زیبا اهواز می باشد و تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه چمران اهواز
 • مشاورحقوقی شرکت ها و سازمان های معتبر

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۱۰۳۹۰

آدرس: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه دوم، واحدچهارم

البرز حیدرپور

بهترین وکیل طلاق در اهواز

البرز حیدرپور در شهر بزرگ اهواز وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان نفوذ کلامی بسیار خوب با سابقه بسیار درخشان وکالتی دارد و همین مسئله موجب جلب رضایت و نظر مردم شده است. جناب آقای البرز حیدرپور در حیطه دعاوی های متعدد از جمله طلاق، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار زیادی کسب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09160730037

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩ غربی،  ساختمان رامین، طبقه پنجم، واحد ٢٠

بهاره رستم زاده

بهترین وکیل طلاق در اهواز

بهاره رستم زاده وکیل پایه یک دادگستری در خوزستان در شهر زیبا اهواز می باشد و در ضمن مشغول به انجام دادن فعالیت در حیطه های گوناگون وکالتی از جمله طلاق، کیفری، ملکی و ثبتی است. وی با ارائه مشاوره های تخصصی و حرفه ای اش در تلاش می باشد تا به مردم و مراجعینش کمک شایانی کند و در مدت زمان بسیار محدودی مشکلات حقوقی شان را برطرف سازد؛ سرکار خانم بهاره رستم زاده با لقب بهترین وکیل طلاق در اهواز معرفی شده.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار وکالتی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

مجتبی صالح نژاد

بهترین وکیل طلاق در اهواز

مجتبی صالح نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ اهواز است و در زمینه های متعدد وکالتی اعم از طلاق، کیفری، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. وی به دلیل داشتن صداقت و صراحت با مراجعینش، سبب شده تا او را به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز بشناسند و به اعتماد کنند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 8 سال سوابق کار در قوه قضاییه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166001809

آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 82

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر زیبا و بزرگ اهواز است و مشغول به فعالیت داشتن در زمینه های متعدد وکالتی از جمله طلاق، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره می باشد. وی با تلاش و کوشش فراوانی که داشته، توانسته است به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز معرفی شود.

تخصص و مهارت:

 • 14سال سابقه کار در امور وکالت
 • 26 سال سابقه تدریس در دروس فقهی و حقوقی
 • عضو هیئت علمی در دانشگاه چمران اهواز
 • دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • سابقه تحصیلات حوزوی در حوزه های علمیه قم

شماره تماس:  ۰۹۱۶۶۰۶۴۴۵۲

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، بین زیبا و انوشه (زهره)، پلاک  ۲۴

سکینه باقری

بهترین وکیل طلاق در اهواز

سکینه باقری وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا اهواز است و موفق گردیده است تا رضایت هر یک از موکلین خود را در این زمینه جلب کند. وی دعاوی در زمینه های طلاق، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره را قبول کرده است و با ارائه دادن بهترین راهکارها در تلاش است تا مشکلات تمام موکلینش را در زمان کوتاه حل کند؛ ایشان همچنین با لقب بهترین وکیل طلاق در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09187413055

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، دفتر وکالت علی محمد صالحی

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اهواز

در هنگام انتخاب بهترین وکیل طلاق در اهواز باید به ویژگی های وکیل مورد نظر برای دستیابی به نتایج مطلوب توجه کرد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • بهترین وکیل مهریه در اهواز باید علم و دانش کافی درمورد موضوع خانواده و طلاق داشته باشد.
 • به روند پیگیری پرونده و مراحل دادگاه آشنایی کامل داشته باشد.
 • به تمامی مواد قانونی حوزه طلاق مسلط باشد.
 • قدرت بیان قوی وتوانایی دفاع از موکل خود را در دادگاه داشته باشد.
 • مسئولیت پذیر و پیگیر باشد.

بهترین وکیل ملکی در اهواز نیز از این ویژگی ها برخوردار است و می تواند بهترین خدمات را به مردم عزیز شهر اهواز ارائه دهد.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

اگر ساکن شهر بزرگ اهواز هستید و می خواهید برای حل انواع مشکلات کیفری خود از یک وکیل مجرب و ماهر کمک بگیرید، می توانید از بهترین وکیل کیفری در اهواز کمک بگیرید.

طلاق غیابی از طرف زن چگونه انجام می شود؟

طبق قوانین مصوب در آیین دادرسی مدنی کشور که مربوط به امور خانواده می باشد، زن می‌ تواند در شرایط خاصی با وجود داشتن حق طلاق مرد، به صورت غیابی از او جدا شود. طلاق غیابی زمانی اتفاق می افتد که زنی که درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه داده است پاسخی از سوی همسرش دریافت نکند و در جلسات دادگاه حضور نیابد. در صورتی که بعد از چندین جلسه، مرد همچنان از حضور در دادگاه و بهترین موسسه حقوقی در اهواز ممانعت کند، قاضی پرونده به اجبار رای قطعی طلاق را به نفع زن صادر می نماید و زن پس از آن می تواند به صورت غیابی از همسرش جدا شود.

همان‌طور که می‌دانیم در هنگام جاری شدن عقد دائم، در قبال دریافت مهریه حق طلاق را به مرد می بخشد. پس اگر مرد بخواهد به صورت یک طرفه از همسرش جدا شود، به مراتب شرایط راحت تری را نسبت به زن تجربه می کند. اما زن در صورتی می تواند تقاضای طلاق کند که شرایط و دلایل او برای جدایی مورد قبول قاضی واقع شود و بتواند آن را اثبات کند. بعد از صدور رای طلاق غیابی به درخواست زن، مدت زمان 20 روز به مرد فرصت داده می شود که به رای صادر شده اعتراض کند و دادخواست واخواهی خود را ارائه دهد. اگر بعد از گذشت این 20 روز لایحه و اعتراضی از جانب مرد و یا وکیل او که یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز است دریافت نگردد، گواهی طلاق به طور قطعی صادر می شود و زن می تواند با در دست داشتن مدارک شناسایی، عقدنامه و گواهی طلاق به دفاتر ازدواج و طلاق مراجعه کند و از همسر خود به طور کامل جدا شود.

طلاق توافقی چیست؟

گاهی اوقات زن و شوهر به خاطر مشکلاتی که در زندگی مشترک شان پیش می آید، برای ادامه زندگی به بن بست می رسند و تصمیم به جدایی می گیرند. اگر زوجین قبل از جدایی با یکدیگر بر سر مسائل مربوط به جدایی به توافق برسند تا بدون کشمکش طلاق انجام شود به این نوع، طلاق توافقی می گویند. بهترین وکیل طلاق در اهواز می تواند در کم ترین زمان ممکن روند جدایی را برای زوج و زوجه پیگیری کند و به پایان برساند. زوجین در طلاق توافقی، بر سر مسائل مالی و وظایفی که بر عهده دارند، با هم به تفاهم می رسند. برای طلاق توافق شرایطی در نظر گرفته می شود که مهم ترین آنها به شرح زیر می باشد:

 • حضانت فرزندان بعد از طلاق
 • نفقه زن و فرزند
 • تخصیص جهیزیه
 • اجرت المثل دوران ازدواج
 • مهریه
طلاق توافقی چیست؟

چگونگی درخواست طلاق از سوی زن

در صورتی که درخواست طلاق از طرف زن باشد، باید بسیار محتاطانه و دقیق تر نسبت به مرد عمل کند. همچنین زن، بدون کمک گرفتن از یک بهترین وکیل زن در اهواز نمی تواند به راحتی و با دریافت حق و حقوق خود از مرد جدا شود. بهترین وکیل طلاق در اهواز با توجه به تجربیاتی که در این موضوع دارد می تواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد و مشکلات را به سرعت حل کند.

زن برای جدایی باید بتواند دلیلی موجه را به دادگاه ارائه دهد تا قاضی با تشخیص خود و طبق مدارک موجود حکم طلاق را صادر کند. طبق ماده 1119، 1129 و 1130 زوجه با توجه به شرایط تعیین شده می تواند دادخواست طلاق را برای یک مرجع قضایی ارسال کند. این شرایط شامل موارد زیر می شود:

 • داشتن حق طلاق و وکالت از شوهر
 • داشتن یکی از موارد عسر و حرج
 • استناد به طلاق خلع

بهترین وکیل خانواده در اهواز می تواند به موکلین عزیز خود در شهر اهواز کمک کند تا بتوانند بهتر برای طلاق اقدام کنند و سریعا به نتایج خود برسند.

حضانت فرزندان بعد از طلاق

بعد از جدایی پدر و مادر، یکی از مواردی که چه در طلاق توافقی و چه در طلاق غیر توافقی باید به آن به طور ویژه توجه شود، بحث سرپرستی فرزندان می باشد. بعد از طلاق پدر و مادر، فرزندان به خصوص در سنین کودکی بیش ترین آسیب را می بینند و باید والدین توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند تا آن ها احساس کمبود و ناراحتی نداشته باشند.

در تعیین و تصویب قوانین مربوط به حضانت فرزندان، دوره های سنی مختلفی در نظر گرفته شده است. در سنین کودکی، فرزندان بیش ترین نیاز را به حضور مادر و گرمای محبت او دارند، از این رو در این دوران، حضانت به مادر خانواده واگذار می شود. مدت زمانی که مادر می تواند فرزندان را در کنار خود داشته باشد، تا سن 7 سالگی است. اگر در زمان جدایی فرزندان سنی بیش تر از 7 سال داشته باشند، دیگر نمی توانندبا مادرشان باشند و دختران تا 9 سالگی و پسران تا 15 سالگی باید با پدرشان بمانند.

بعد از این سن می توانند بنا بر تصمیم خود یکی از آن ها را برای ادامه زندگی شان انتخاب کنند. در تمام این مدت والد دیگر حق ملاقات با فرزند را دارد و می تواند یک یا دو روز در هفته را با فرزندانش بگذراند. زمانی که حضانت فرزند با مادر و یا پدر است، والد دیگر اگر به این نتیجه برسد که همسر سابقش صلاحیت نگهداری از فرزندان را ندارد، یعنی اعمالی مثل خشونت های نابجا، کتک زدن و توهین، استفاده از فرزندان برای تکدی گری و مواد مخدر و غیره را انجام می دهد، می تواند با شکایت و اثبات این موارد حضانت را از او سلب نماید.

کلام آخر

بسیاری از زوجین در کشور وجود دارند که ادامه زندگی مشترک خود را غیر ممکن می دانند و تصمیم به طلاق می گیرند، ولی نمی دانند باید از کجا و چگونه اقدام کنند. ما در این مقاله، برای کسانی که به دنبال یک وکیل خوب هستند 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله بسیار ممنونیم. برای ارائه نظرات و انتقادات و دریافت مشاوره می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

طلاق خلع چیست؟

وقتی زن از شوهر کراهت دارد و با بخشیدن مال طلاق می گیرد.

عده طلاق چه میزان است؟

برای زن زمان واحدی وجود ندارد و بستگی به بارداری، یائسگی، باکرگی و … دارد.

آیا می توان منزل مسکونی را بابت مهریه توقیف کرد؟

توقیف منزل مسکونی در مرحله تامین خواسته و یا همان توقیف اموال بلامانع است.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا