وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در کاشان ❤️【سال1403】⭐

پرونده های قضایی با توجه به موضوع آن ها مورد بررسی قرار می گیرند. هر دعوا باید در دادگاه صالح خود مورد صدور حکم قرار بگیرد. دسته دعاوی حقوقی هم از این قاعده مسثنی نیستند و باید به دادگاه های حقوقی ارجاع داده شوند. این بخش از دعاوی دارای طیف گسترده ای هستند و مجموعه بزرگی از موضوعات را در بر می گیرند. برای پیگیری این پرونده ها برای بالا بردن احتمال موفقیت می توان از یک وکیل خبره کمک گرفت. اما یافتن وکیلی که در زمینه دعوای مورد نظر متخصص باشد، کار دشواری است. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در کاشان را به شما معرفی می کنیم، پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حقوقی در کاشان کیست؟

وکیل حقوقی یک حقوقدان است که به عنوان نماینده حقوقی برای افراد و شرکت های مختلف فعالیت می کند. این فرد می تواند یک مشاور حقوقی موفق نیز باشد. وکیل حقوقی در زمینه وکالت پرونده های حقوقی تسلط و مهارت بالاتری دارد. یک وکیل باید برای کسب این جایگاه مجوزهای رسمی را دریافت نماید. مجوز وکالت همان پروانه وکالت است که پس از قبولی در آزمون وکالت و ثبت نام در کانون وکلا دریافت می شود.

بهترین وکیل حقوقی در کاشان در زمینه نگهداری حقوق افراد، دفاع از آن ها در برابر قانون، مشاوره های حقوقی، تنظیم قراردادها، مسائل مالی و سرمایه گذاری  فعالیت می کند. وکیل حقوقی در تمام حوزه های مالی، خانوادگی، ملکی و غیره که جنبه حقوقی داشته باشند تخصص دارد و می تواند به موکلین خود کمک کند. یک وکیل خوب و موفق از تمام توانایی های بالقوه و بالفعل خود برای حمایت از موکل و حقوق او استفاده می نماید و هیچ گونه کوتاهی نمی کند. بهترین وکیل خانواده در کاشان بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارد و در بین مردم به محبوبیت و شهرت رسیده است.

بهترین وکیل حقوقی در کاشان

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در کاشان

یک وکیل حقوقی فردی مسئولیت پذیر است که سعی می کند با به روز نگه داشتن اطلاعات خود و استفاده از تکنیک های حقوقی به حمایت از موکلان خود بپردازد. وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه پرونده های حقوقی تخصص دارد، دارای ویژگی های زیر می باشد:

تخصص و تجربه: بهترین وکیل حقوقی در کاشان، باید در زمینه دعاوی حقوقی متخصص بوده و تجربه بالایی در وکالت این پرونده ها داشته باشد. وی با کمک تجربیات کسب شده از پرونده های پیشین، می تواند بهترین راه حل ها را برای پرونده ها بیابد.

اخلاق مداری: یک وکیل حرفه ای علاوه بر سواد دارای اخلاق خوب، تعهد و وفاداری نیز می باشد. نداشتن برخورد مناسب با موکلین سبب دور شدن آن ها از وکیل شده و مانع از جذب موکلین و کسب موفقیت و شهرت می شود.

مهارت های ارتباطی: وکیل زمانی می تواند در کار خود موفق شود که بتواند یک ارتباط خوب را با موکلین و اعضای دادگاه برقرار نماید. این موضوع نیاز به فراگیری مهارت های ارتباطی دارد.

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در کاشان را بشناسید!

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

امیرحسین حیدرزاده دماوندی

آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته حوزه و دانشگاه، خبره و باتجربه در حل وفصل دعاوی مردم نیز می باشد.
ایشان با بیست سال سابقه مدیریت در موسسه حقوقی نسیم صبح سعادت، با سوابق درخشان در حصول نتیجه در پرونده های ملکی، تقسیم ارث، دیه، چک، خانواده و دیگر امور حقوقی وکیفری است و دارای گواهینامه داوری بین المللی هم می باشد. آقای امیرحسین حیدرزاده دماوندی دارای سوابق درخشان در قبول وکالت از اشخاص حقیقی و حقوقی متبحر در تنظیم انواع قراردادهای داخلی وبین المللی نیز است و معروف به حسن خلق در برخورد با ارباب رجوع و پاسخگویی بی وقفه به ایشان با انگیزه و پرتلاش برای احقاق حقوق موکلان، حضور هر روزه و مستمر در دفتر کار و پیگیری مداوم پرونده ها را نیز به بهترین شکل انجام می دهد.

آدرس: کاشان، فاز ۲ ناجی آباد، بلوار بوستان، مقابل دادگستری، نبش شبنم ۱۰، طبقه فوقانی فروشگاه عسل، پلاک ۱۸۲، واحد ۴

شماره همراه: 09124888492

شماره تماس: 03155433659

سوده مینویی

سوده مینویی

سرکار خانم سوده مینویی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان فعالیت می نمایند. ایشان چندین سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در این مدت تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. حسن خلق، منصف بودن، تلاش و پشتکار ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده است. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. پروانه وکالت شماره 16662 متعلق به ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم لوایح و قراردادها
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف
 • وکالت دعاوی حقوقی مختلف

آدرس: کاشان، بلوار دانش، دانش 23، مجتمع امین، طبقه 4، واحد 3

علیرضا نقدی

علیرضا نقدی

جناب آقای علیرضا نقدی وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان هستند که در حال حاضر در کاشان به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان عضو کانون وکلای استان اصفهان هستند که سال ها است سابقه وکالت دارند. آقای نقدی پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را وکالت نموده اند که در درصد بالایی از آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان توان و سواد کافی برای وکالت کلیه دعاوی را دارا می باشند اما در برخی امور متخصص تر بوده و بر قوانین مسلط می باشند. وکیل علیرضا نقدی موفق به کسب عنوان بهترین وکیل حقوقی در کاشان شده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: کاشان، خیابان آیت الله کاشانی، جنب بانک دی، مجتمع اخوان، طبقه اول، واحد 7

پوران شرفی

پوران شرفی

سرکار خانم پوران شرفی جزو وکلای خوشنام اصفهان هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان و دارنده پروانه وکالت شماره 1024 از قوه قضاییه هستند. خانم شرفی وکالت دعاوی مختلف را به صورت تخصصی می پذیرند. ایشان به امور مختلف پرونده های ثبتی، ملکی و حقوقی تسلط دارند و حدود یک دهه است که به وکالت مشغول هستند. ایشان در مدت وکالت خود پرونده های بسیاری را در حوزه های مختلف وکالت کرده اند و موفقیت های چشم گیری را هم کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، ملکی و حقوقی

آدرس: کاشان، میدان کمال الملک، جنب ساختمان شیرین، کوچه پلیس به علاوه 10، دفترخانه اسناد رسمی شماره 318، طبقه اول، واحد 2

اصغر قیصری

اصغر قیصری

آقای قیصری وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان هستند که توانسته اند عنوان بهترین وکیل حقوقی در کاشان را کسب نمایند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود پروانه وکالت پایه یک به شماره 604 را دریافت نموده و شروع به وکالت کردند. جناب آقای قیصری با تکیه بر دانش و علم خود در وکالت پرونده های مختلف به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه قراردادها
 • نگارش دادخواست ها و لوایح
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: کاشان، میدان معلم، بلوار مطهری، طبقه دوم، پلاک 314

ام البنین فریدونی

ام البنین فریدونی

سرکار خانم فریدونی وکیل فعال در استان اصفهان هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در کاشان فعالیت می کنند. ایشان با به کارگیری دانش و تجربه خود موفق شده اند بسیاری از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکل برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط خانم ام البنین فریدونی سبب حل بسیاری از مشکلات مردم شده است و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد مردم را جلب نموده اند. تلاش، پشتکار، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های مهم این وکیل کارکشته است.

تخصص و مهارت:

 • نگارش قراردادها
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • قبول وکالت پرونده های مختلف در حوزه های گوناگون

آدرس: کاشان، میدان امام حسن به طرف میدان جهاد، نبش بلوار کشاورز

علی باهنر

علی باهنر

جناب آقای علی باهنر جزو وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان اصفهان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. اخلاق مداری، تلاش، پشتکار، صداقت و انصاف از ویژگی های برجسته ایشان است که منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان گردیده است. آقای باهنر با تکیه بر سواد و تجربه خود موفق به کسب نتایج مطلوب شده اند و به همین دلیل هم توانسته اند سابقه درخشانی را به ثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله شکوائیه ها و دادخواست ها

آدرس: کاشان، چهار راه آیت اله کاشانی، مجتمع سجاد، طبقه 3، واحد 18

حسام حسینی

حسام حسینی

آقای حسینی فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که در کاشان به عنوان وکیل به وکالت مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 960 از کانون وکلا می باشند. جناب آقای حسام حسینی با موفقیت در پرونده های مختلف نشان داده اند که سواد حقوقی لازم برای وکالت دعاوی گوناگون را دارند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم تجربه قابل قبولی دارند و موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. آقای حسینی در دسته بهترین وکیل حقوقی در کاشان قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه و حضانت فرزندان
 • قبول وکالت در حوزه جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی از جمله زنا و لواط
 • تخصص در وکالت پرونده های اسناد رسمی و تجارت، شهرداری و اختلاف در مالکیت

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان شاهد، کوچه شهید نجیب، پلاک 58

عوامل موثر بر دست مزد وکیل حقوقی

هزینه ای که یک وکیل حقوقی به عنوان حق الزحمه دریافت می کند به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این موارد، موضوع پرونده است، دعاوی حقوقی بسیار گسترده هستند و شامل موضوعات مختلفی می شوند. هر یک از این دعاوی، شرایط و پیچیدگی های خاص خود را دارند. هزینه های این پرونده ها نیز با هم متفاوت است و به میزان دشواری آن ها بستگی دارد.

بهترین وکیل حقوقی در کاشان، متناسب با تخصص خود هزینه دریافت می کند. در واقع میزان حرفه ای بودن یک وکیل از عوامل تاثیرگذار بر دست مزد او می باشد. هر چه وکیل با تجربه تر باشد، احتمال کسب نتایج مطلوب هم بیشتر می شود و طبیعتا حق الوکاله بیشتری به موکل تحمیل می شود. ناگفته نماند هزینه وکیل در مقایسه با خسارات ناشی از اشتباهات یک فرد ناآگاه کمتر است، به خصوص در مورد پرونده هایی که ارزش مالی آن ها نیز بالا است.

عوامل موثر بر دست مزد وکیل حقوقی

انواع دعاوی حقوقی

همان گونه که گفته شد، دعاوی بسیاری در حوزه حقوقی قرار دارند که باید از طریق مسیر دعاوی حقوقی حل و فصل گردند. انواع مختلف دعاوی حقوقی شامل پرونده های مالی، غیر مالی، امور حسبی، دعاوی خانواده هستند که هر کدام از این دسته ها، تقسیم بندی جزئی خود را دارند. برای مثال دعاوی مالی در دو دسته دعاوی مالی ذاتی و اعتباری قرار می گیرند.

بسیاری از پرونده های قضایی مانند دعاوی ملکی ممکن است شامل موضوعات حقوقی و یا کیفری باشند. به همین منظور باید ابتدا پرونده مورد بررسی قرار بگیرد که باید به کدام صورت پیگیری شود و به کدام دادگاه ارجاع داده شود.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در کاشان را به شما معرفی نمودیم. وکیل حقوقی فردی است که توان و سواد وکالت در پرونده های حقوقی را دارد. این وکیل باید تجربه، سواد، تخصص و اخلاق حرفه ای داشته باشد. موضوع پرونده هم در جهت پیگیری درست و شناخت مرجع صالح کمک می کند و هم در تعیین دست مزد وکیل موثر است. بسیاری از مسائل خانوادگی، ملکی و مالی در این حوزه قرار دارند. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =

دکمه بازگشت به بالا