کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را معرفی نماییم. برای کسانی که امکان دفاع از خود را ندارند و یا با قوانین به طور کامل آشنا نیستند، توصیه می شود حتما برای دفاع از خود با وکلای حرفه ای در امور کیفری مشورت کنند و در صورت رضایت پرونده خود را به آن ها بسپارند. اگر شما هم ساکن اهواز و شهرهای حومه هستید و به دنبال یک وکیل خبره می گردید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

وکیل کیفری به وکیلی گفته می شود که پرونده های مربوط به دعاوی کیفری را تقبل می کند. در دعاوی کیفری پس از طرح دعوا از جانب وکیل، دادگستری و دادسرا رسیدگی به پرونده را آغاز می‌کنند و با تحقیقات انجام شده نوع اتهام وارده را تعیین می نمایند. بهترین وکیل کیفری در اهواز کسی است که در خصوص دعاوی هم چون جعل سند و استفاده از سند مجعول، سرقت، کلاه برداری، اختلاس، قتل و غیره فعالیت می کند.

بهترین وکیل کیفری در اهواز یکی از سخت ترین موضوعات را وکالت می کند، چرا که در این دعاوی علاوه بر دعاوی حقوقی که متهم به پرداخت غرامت محکوم می شود و با تسویه می تواند پرونده را به پایان برساند، با زندان و گاهی اوقات اعدام سر و کار دارد. در صورت اثبات نشدن حقیقت و عدم توانایی در متقاعد کردن قاضی، متهم می تواند به دلیل حکم اشتباه و غیرعادلانه مجبور به تحمل حکمی سنگین شود.

مطابق با ماده 35 قانون اساسی، در تمامی دعاوی، شاکی و متهم می توانند برای خود وکیل انتخاب کنند و در صورت عدم امکان اخذ وکیل، دادگاه برای آن ها وکیل تسخیری تعیین می کند. نحوه پیش برد این پرونده ها به این صورت است که ابتدا از طریق دادگاه قرار مجرمیت صادر می‌شود و نوع مجازات تعیین می گردد و در صورت اثبات آن و عدم اثربخشی اعتراضات، حکم اجرا می شود.

بهترین وکیل کیفری در ایران می تواند بهترین خدمات را در اختیار موکلین خود در زمینه کیفری ارائه دهد.

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

اثبات خیانت در امانت به چه نحوی است؟

دعوای خیانت در امانت یکی از موضوعاتی است که در گروه کیفری مورد بررسی قرار می گیرد و با به کارگیری یک وکیل حرفه ای می توان در دادگاه آن را به اثبات رساند. برای تعریف جرم خیانت در امانت چند نکته را باید در نظر داشت:

 • اولین عنصر، بیانگر این است که اگر کسی مالی را تصاحب و اتلاف کرده، حتما بدون مجوز بوده در این صورت می‌توان آن را خیانت در امانت تلقی کرد.
 • دوم اینکه که بتوان ثابت کرد که مال اتلاف یا تصاحب شده به شخص مقابل سپرده شده است.
 • سومین عنصر نیز بیان کننده این موضوع است که باید ثابت شود که فرد متهم از تصاحب مال سوء نیت داشته و قصدش ضرر رساندن به شاکی بوده است.

تمام این موارد را بهترین وکیل در اهواز می تواند با تحقیقات انجام شده و آوردن مدارک و شواهد به حضور دادگاه ثابت کند.

کسانی که در سایر شهرها مثل مشهد به دنبال یک وکیل خوب جهت اثبات چنین جرایمی هستند، می توانند به مقاله بهترین وکیل کیفری در مشهد مراجعه کنند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

در شهر بزرگ تبریز نیز ممکن است مردم با مشل کیفری مواجه شوند و راه حلی برای آن ها نداشته باشند، در این صورت بهترین کار کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری در تبریز است.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را بشناسید!

رسول سواری

رسول سواری

رسول سواری، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با داشتن تحصیلات عالیه در یکی از بهترین دانشگاه های کشور به پذیرش انواع پرونده های وکالتی می پردازد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران بوده و همچنین دارای پروانه وکالت برای پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری به صورت قانونی می باشد. آقای سواری پرونده های بسیاری را در حوزه دعاوی کیفری با موفقیت به پایان رسانده و از این رو یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز به شمار می‌رود.

تخصص و مهارت:

 • تسلط به زبان عربی و مترجم حقوقی تخصصی عربی و فارسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • پذیرش رسیدگی به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09166211787

فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد. وی با تجربه‌ای که در اخذ پرونده های کیفری و انواع جرایم دارد، یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز شناخته می شود. خانم قلی زاده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی بوده و در سال 1393 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 24524 از مرکز وکلای قوه قضاییه شدند. فریبا قلی زاده با داشتن قدرت سخنوری بالا، یافتن راهکارهای اساسی، منظم بودن و وقت شناسی و به روز بودن اطلاعات در بین رقبای خود جزو وکلای سرشناس اهواز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد
 • 8 سال سابقه درخشان
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری و ارائه مشاوره

آدرس: اهواز، خیابان شهید محمدیان، خیابان قنواتی، پلاک 60، طبقه اول

شماره تماس: 09169831008

علی شریعتی مهر

علی شریعتی مهر

وکیل دیگری که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز به حضور شما معرفی می گردد، آقای علی شریعتی مهر می باشد. ایشان با داشتن فن بیان قوی، تخصص و تجربه کافی در انواع دعاوی، ارائه دهنده راهکارهای مناسب و کوتاه به مراجعین و مشاوره حضوری و غیرحضوری، رضایت مراجعین و موکلین خود را به خوبی جلب نموده است. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان و مشاور حقوقی در اهواز نیز می باشند و سال هاست که به صورت مستمر و فعال وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • اخذ وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • ارائه مشاوره حضوری و تلفنی
 • تهیه اوراق قضایی

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، طبقه فوقانی بانک مسکن، دفتر حقوقی آقای شریعتی مهر

شماره تماس: 09166169857

بهاره رستم زاده

بهاره رستم زاده

دیگر وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در انواع دعاوی کیفری، خانم بهاره رستم زاده با مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی می باشد. ایشان پس از گذراندن دوره کارآموزی به طور حرفه ای وارد دنیای وکالت شدند و تاکنون در مدت زمان 2 سال سابقه وکالت خود توانسته اند پرونده های بسیاری را در انواع موضوعات دفاع کنند. شماره پروانه وکالت خانم رستم زاده 2898 صادره از مرکز وکلای قوه قضائیه بوده و ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره به مراجعین به صورت حضوری و غیر حضوری
 • انواع دعاوی کیفری، جرایم اخلاقی، سرقت، اختلاس، کلاه برداری و …

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین خیابان امام و کاوه، طبقه اول

شماره تماس: 09161131636

مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد

وکیل دیگری که در لیست بهترین وکیل کیفری در اهواز قرار می گیرد، آقای مجتبی صالحی نژاد می باشد. ایشان با پروانه وکالت 1760 مدت 10 سال است که به صورت حرفه ای به پرونده های حقوقی و کیفری رسیدگی می کند. آقای صالحی نژاد علاوه بر امور وکالتی تجربه 8 سال حضور در قوه قضائیه را نیز دارد و از این رو با تسلط کامل پرونده را در مسیر درست پیش می برد.

تخصص و مهارت:

 • سابقه کار در قوه قضائیه به مدت 8 سال
 • 10 سال تجربه وکالتی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه های برتر کشور

آدرس: اهواز، خیابان 24 متری، روبروی خیابان شهید شمع خانی، ساختمان نگین، طبقه 2، پلاک 82

شماره تماس: 09166001809

سید ایمان موسوی

سید ایمان موسوی

سید ایمان موسوی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خوزستان بوده و دارای سابقه ای درخشان و پر از موفقیت های چشمگیر در دعاوی و پرونده های وکالتی به خصوص در موضوع کیفری می باشد. از این رو آقای موسوی را یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز می توان محسوب نمود. آقای موسوی با توجه به سخنوری، شیوایی بیان، مسئولیت پذیری، صداقت و صبوری انتخاب بسیاری از مراجعان برای سپردن پرونده های شان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی کیفری کیفری، سرقت، شرب و خمر، جرایم اینترنتی و کلاهبرداری
 • دعاوی ثبتی، انواع قراردادها، جعل سند و استفاده از اسناد مجعول
 • ارائه مشاوره یه صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس: اهواز، خیابان نادری، خیابان شهید موسوی، بین کوچه کاوه و طالقانی، طبقه اول، مجتمع تجاری ناجی

شماره تماس: 09163138751

مجید سودانی سادری

مجید سودانی سادری

مجید سودانی سادری، یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 35309 از مرکز وکلای قوه قضاییه است. رشته تحصیلی مجید سودانی حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و پرونده های بسیاری را در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری با موفقیت به ثبت رسانده است. آقای سودانی بسیار مسئولیت پذیر، صبور، قابل اعتماد و با دانش می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی
 • دارای 6 سال سابقه در امور وکالتی

آدرس: اهواز، امانیه، خیابان سقراط شرقی، ساختمان راد، طبقه هفتم، واحد 26

شماره تماس: 06133360912

علی تقی زاده

 علی تقی زاده

علی تقی زاده دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز به فعالیت می پردازد و به ارائه انواع خدمات وکالتی مشغول می باشد. وی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی که از دانشگاه شهید چمران اهواز کسب کرده است، در آزمون وکالت شرکت کرده و پروانه وکالت به شماره 1644 را دریافت نموده است. از جمله ویژگی هایی که آقای تقی زاده را با سایر وکلا متفاوت می‌کند، تسلط ایشان به زبان انگلیسی برای تنظیم قراردادها می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مسلط به زبان انگلیسی
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • اخذ پرونده های انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • دارای 6 سال سابقه وکالت

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی، ساختمان رامین، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09161180073

صادق دادک

صادق دادک

صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 12687 که مرجع صدور آن مرکز وکلای قوه قضاییه می باشد. وی در سال 1386 به طور حرفه ای آغاز به کار کرد و پس از اخذ پرونده های گوناگون تبدیل به یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز گردید. آقای دادک پرونده های بسیاری را در زمینه انواع دعاوی تاکنون با موفقیت به نتیجه رسانده است. تجربه ایشان به بیش از 14 سال می رسد و مدرک تحصیلی آقای دادک کارشناسی رشته علوم قضایی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • کارشناس رشته علوم قضایی
 • متخصص در دعاوی کیفری، اختلاس، سرقت، قتل و …

آدرس: اهواز، خیابان ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس09163002838

علی بیگ زاده

علی بیگ زاده

علی بیگ زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خوزستان است. مدرک تحصیلی آقای بیگ زاده دکترای رشته حقوق بوده و با 21 سال سابقه در وکالت انواع دعاوی به خصوص دعاوی کیفری دارد و به همین دلیل می توان ایشان را یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز نامید. آقای بیگ زاده علاوه بر وکالت در دانشگاه نیز تدریس می نماید.

تخصص و مهارت:

 • 21 سال سابقه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • مدرس دانشگاه
 • دکترای رشته حقوق
 • متخصص در دعاوی کیفری و حقوقی و ارائه مشاوره

آدرس: اهواز، کیانپارس، ابتدای خیابان سوم شرقی، مجتمع پارس، طبقه پنجم ، واحد چهارم

شماره تماس: 09166041449

وظایف بهترین وکیل کیفری در اهواز چیست؟

اگر قصد دارید برای شکایتی که قرار است انجام دهید و یا دفاع در برابر اتهام وارده وکیلی اختیار کنید، باید بدانید که چه انتظاراتی می توانید از وکیل خود داشته باشید. وظایف بهترین وکیل کیفری در اهواز به شرح زیر می باشد:

 • وظیفه اولیه یک وکیل کیفری، تهیه دعوی برای اتهام وارده یا شکوائیه می باشد. همچنین یک وکیل کیفری باید در زمان مقرر برای حضور در دادگاه لایحه یا دفاعیه های لازم را آماده و به قاضی ارائه دهد.
 • وظیفه دیگری که یک وکیل کیفری برعهده دارد این است که اگر وکالت شخص متهم را برعهده دارد باید تحقیقات لازم را انجام دهد و مشاهداتی را که می تواند جمع آوری کند، به صورت مدرک جهت درخواست تبرئه موکل خود و یا تخفیف در مجازات به دادگاه تحویل دهد.
 • بهترین وکیل کیفری در بندرعباس همچنین در مرحله بازجویی و دادرسی نیز وظایف مهمی را برعهده دارد چرا که می‌تواند با شواهدی که دارد مجازات فرد مجرم را کاهش دهد.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه نیز باید این وظایف را برای موکلین خود انجام دهد و از هیچ تلاشی برای حل مشکل کیفری افراد دریع نکند.

وظایف بهترین وکیل کیفری در اهواز چیست؟

اهمیت اخذ بهترین وکیل کیفری در اهواز

علت این که توصیه می شود حتما برای حضور در دادگاه و رسیدگی به پرونده از یک وکیل کمک گرفته شود، این است که در مورد جرایم کیفری، علاوه بر احتمال پرداخت خسارت مادی، حیثیت و آبروی فرد نیز در خطر می باشد و در این دعاوی ممکن است متهم در نهایت علاوه بر پرداخت جریمه نقدی به سال ها حبس نیز محکوم شود. ویژگی هایی که بهترین وکیل کیفری در اهواز باید داشته باشد عبارتند از:

 • بهترین وکیل کیفری در اهواز باید وقت شناس باشد و در موعد مقرر کارهای لازم را انجام دهد و به دادگاه برساند.
 • ویژگی دیگر این است که یک وکیل خوب باید عدالت را برقرار کند و طوری رفتار کند که حق هیچ یک از طرفین ضایع نشود.
 • وکلای کیفری اصولا با قوانین پزشکی قانونی آشنا هستند، چرا که بسیاری از دعاوی کیفری به پزشکی قانونی نیاز دارند.
 • از نظر علمی از سطح بالایی برخوردارند و می توانند با تشخیص صحیح، مدارک جعلی را کشف کنند و درست از غلط تشخیص دهند.

بهترین وکیل کیفری در تهران نیز از این ویژگی ها برخوردار است و می تواند به مردم عزیز تهران که با مشکل کیفری دست و پنجه نرم می کنند، کمک کند.

کلام آخر

در این مقاله، ما توضیح مختصری در مورد جرایم کیفری و علت نیاز به استخدام یک وکیل کیفری در چنین مواردی را بیان کردیم. همچنین 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را برای کسانی که نیاز به مشاوره و سپردن وکالت خود به وکیل دارند را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. شما مس توانید نظرات و انتقادات و همچنین سوالات خود را با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا اسامی و نشانی شهود در شکوائیه لازم است قید گردد؟

خیر، زیرا در بند ت ماده ۶۸ آمده است که در صورت امکان قید گردد ممکن است به خاطر حفظ جان شهود و مصالح دیگر ذکر نشانی شهود و… لازم نباشد.

آیا لازم است شکایت در فرم چاپی مخصوص مطرح گردد یا اینکه در یک برگه عادی نیز قابل طرح است؟

شکایت لازم نیست در برگه چاپی مخصوص مطرح گردد زیرا ماده 69 آیین دادرسی، دادستان را مکلف نموده که شکایت شفاهی را قبول نماید.

تعریف افترا چیست؟

افترا به معنای آن است که یک فرد، ویژگی و یا عملی را به فرد دیگری نسبت دهد که حقیقت ندارد و از طرفی نیز توهین آمیز میباشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا