وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را معرفی نماییم. برای کسانی که امکان دفاع از خود را ندارند و یا با قوانین به طور کامل آشنا نیستند، توصیه می شود حتما برای دفاع از خود با وکلای حرفه ای در امور کیفری مشورت کنند و در صورت رضایت پرونده خود را به آن ها بسپارند. اگر شما هم ساکن اهواز و شهرهای حومه هستید و به دنبال یک وکیل خبره می گردید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

وکیل کیفری به وکیلی گفته می شود که پرونده های مربوط به دعاوی کیفری را تقبل می کند. در دعاوی کیفری پس از طرح دعوا از جانب وکیل، دادگستری و دادسرا رسیدگی به پرونده را آغاز می‌کنند و با تحقیقات انجام شده نوع اتهام وارده را تعیین می نمایند. بهترین وکیل کیفری در اهواز کسی است که در خصوص دعاوی هم چون جعل سند و استفاده از سند مجعول، سرقت، کلاه برداری، اختلاس، قتل و غیره فعالیت می کند.

بهترین وکیل کیفری در اهواز یکی از سخت ترین موضوعات را وکالت می کند، چرا که در این دعاوی علاوه بر دعاوی حقوقی که متهم به پرداخت غرامت محکوم می شود و با تسویه می تواند پرونده را به پایان برساند، با زندان و گاهی اوقات اعدام سر و کار دارد. در صورت اثبات نشدن حقیقت و عدم توانایی در متقاعد کردن قاضی، متهم می تواند به دلیل حکم اشتباه و غیرعادلانه مجبور به تحمل حکمی سنگین شود.

مطابق با ماده 35 قانون اساسی، در تمامی دعاوی، شاکی و متهم می توانند برای خود وکیل انتخاب کنند و در صورت عدم امکان اخذ بهترین وکیل اهواز، دادگاه برای آن ها وکیل تسخیری تعیین می کند. نحوه پیش برد این پرونده ها به این صورت است که ابتدا از طریق دادگاه قرار مجرمیت صادر می‌شود و نوع مجازات تعیین می گردد و در صورت اثبات آن و عدم اثربخشی اعتراضات، حکم اجرا می شود.

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

اثبات خیانت در امانت به چه نحوی است؟

دعوای خیانت در امانت یکی از موضوعاتی است که در گروه کیفری مورد بررسی قرار می گیرد و با به کارگیری یک وکیل حرفه ای می توان در دادگاه آن را به اثبات رساند. برای تعریف جرم خیانت در امانت چند نکته را باید در نظر داشت:

 • اولین عنصر، بیانگر این است که اگر کسی مالی را تصاحب و اتلاف کرده، حتما بدون مجوز بوده در این صورت می‌توان آن را خیانت در امانت تلقی کرد.
 • دوم اینکه که بتوان ثابت کرد که مال اتلاف یا تصاحب شده به شخص مقابل سپرده شده است.
 • سومین عنصر نیز بیان کننده این موضوع است که باید ثابت شود که فرد متهم از تصاحب مال سوء نیت داشته و قصدش ضرر رساندن به شاکی بوده است.

تمام این موارد را بهترین وکیل در اهواز می تواند با تحقیقات انجام شده و آوردن مدارک و شواهد به حضور دادگاه ثابت کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

چگونگی تنظیم شکایت نامه های کیفری

برای این که دعاوی مربوط به جرایم کیفری به جریان بیفتند، لازم است شکایت نامه ای برای آن تنظیم شود و به دادسرای عمومی ارسال گردد. البته این شکوائیه مربوط به دعاوی است که شاکی خصوصی دارند. در صورتی که جرم صورت گرفته جنبه عمومی داشته باشد و شاکی خصوصی برای آن وجود نداشته باشد، ضابطین قانون یعنی ماموران نیروی انتظامی، دادگستری و در برخی موارد بسیج و سپاه، این پرونده را به جریان می اندازند.
برای تنظیم شکواییه در دعاوی کیفری، توصیه می شود که حتما از یکی از وکلای پایه یک دادگستری در بهترین موسسه حقوقی در اهواز راهنمایی های لازم گرفته شود، چرا که کوچک ترین اشتباهی در تنظیم اوراق مربوط به آن، باعث جهت گیری غلط پرونده می گردد. همچنین این درخواست ها تنها یک بار قابلیت مطرح شدن را دارند و امکان اصلاحی برای آن وجود ندارد. نکاتی که برای تنظیم این اوراق باید مورد توجه قرار گیرد به شرح زیر می باشد:

 • داشتن اهلیت فرد شاکی، یعنی فردی که تصمیم به شکایت در مورد دعاوی کیفری دارد باید حتما اهلیت ایرانی داشته باشد و تابع قوانین جمهوری اسلامی باشد.
 • در برگه شکواییه لازم است تمامی مشخصات فردی شخص شاکی و آدرس محل سکونت به ثبت برسد.
 • در صورت اطلاع از مشخصات متهم و یا کسانی که با او همکاری کرده اند، باید تمام آن ها در شکایت نامه ذکر گردد. بهترین حالت این است که در کنار اطلاعات فردی متهم، آدرس او نیز به ثبت برسد.
 • چگونگی رخ داد واقعه و جرم صورت گرفته با مشخصات دقیق در مورد مکان و زمان آن در برگه شکوائیه با جزئیات ذکر شود.
 • مشخصات شاهدین جریان با امضای آن ها در شکایت نامه نوشته شود تا در صورت لزوم برای شهادت به دادگاه احضار شوند.
 • خسارت وارد شده و آسیب های رسیده به کمک بررسی‌ های کارشناسان و همراهی بهترین وکیل کیفری در اهواز تعیین شوند و به ثبت برسند.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اهواز

در رسیدگی به پرونده های کیفری زمان بسیار مهم می باشد از این رو بهتر است که حتما در انتخاب وکیل کیفری نهایت دقت خود را به کار برید. برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری به قرار ذیل است:

 • عادل بودن: وکیل کیفری باید همواره عدالت را در پیگیری پرونده هایی که به او واگذار شده رعایت کند  و سعی داشته باشد که حق هیچ کدام از طرفین دعوی ضایع نشود.
 • تسلط بر روانشناسی افراد: وکیل کیفری علاوه بر تسلط بر قوانین و مقررات در حوزه دعاوی کیفری باید در مورد علم روانشناسی افراد نیز مطالعه و بر آن سلطه داشته باشد. در امور کیفری غلبه بر کلیه امور حتی نحوه برخورد و رفتار طرفین پرونده بسیار حائر اهمیت بوده و می تواند در حل و فصل ابهامات پرونده موثر باشد.
 • پزشکی قانونی: یکی از مراحل پیگیری دعاوی کیفری مراجعه به پزشکی قانونی است که لازم است بهترین وکیل کیفری در اهواز در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند در صورت بروز هر گونه خطایی به راحتی آن را تشخیص دهد و از بیراهه رفتن پرونده جلوگیری به عمل آورد.
 • آگاهی علمی عملی: در میان پرونده هایی که در حوزه کیفری مطرح می شود کشف جعل و اثر انگشت بسیار مهم می باشد. لذا یک وکیل کیفری بایستی بتواند به درستی کشف جعل را تشخیص داده و در این زمینه در پیشبرد پرونده به موکل خود کمک کند.
 • افزایش اطلاعات: بهترین وکیل کیفری در اهواز باید همواره اطلاعات خود را در مورد تمامی موضوعات و جرائم کیفری جامعه به روز نگه دارد و از طریق مطالعه روزنامه، مجلات و کتاب های مختلف از شیوه های جدید جرم مطلع شود تا بتواند در زمان رسیدگی به یک پرونده کیفری با تکیه بر اطلاعات خود هر گونه نقطه ابهام را تشخیص و حل و فصل کند.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را بشناسید!

دکتر سید ایمان موسوی

سید ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

آدرس: اهواز، امانیه، خیابان شهید پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴، واحد 8

“جهت رزرو ملاقات مشاوره با وقت قبلی به شماره 09163138751 پیامک بدهید”

خانم نسیم گچ کار

خانم گچ کار

اگر بدنبال این هستید که یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی را برای پرونده خود که عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان می باشد، انتخاب کنید ، بی شک نسیم گچ کار می تواند این نیاز شما را برآورده کند . خانم نسیم گچ کار دارای شماره پروانه 2273 از کانون وکلای دادگستری خوزستان بوده که در رده ی بهترین وکلای خوزستان می باشد
ایشان دارای مدرک ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد .

همانطور که در ادامه مقاله بصورت کامل ویژگی های بهترین وکیل را تحلیل میکنیم . خانم گچ کار توانسته با سابقه خوبی که در پرونده های حقوقی ، کیفری و خانواده داشته، خود را به عنوان یک وکیل حرفه ایی معرفی کند . او همچنین توانسته به صورت تخصصی، موفقیتی در پرونده های کلاهبرداری، جعل، سرقت، دعاوی ملکی، اعسار، اسناد رسمی و تجاری بدست بیاورد . با توجه به اینکه ایشان توانسته بیشترین رضایت را از موکیلن خود کسب کند، به عنوان یکی از بهترین وکیل های اهواز شناخته می شود.

مشاوره به صورت حضوری و صرفا با هماهنگی قبلی می باشد.

آدرس: امانیه

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۲۰۲۳۲۹

رضا دانش

موسسه حقوقی داوری دادگران عدالتخواه امید اهواز

رضا دانش وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای چهارده سال سابقه موفق وکالت در امور کیفری و حقوقی و خانواده و مدیر موسسه حقوقی و داوری دادگران عدالت خواه امید می باشند.

ارائه مشاوره اصولی و توانمند از خصوصیات بارز وکیل موفق می باشد که با بهره گیری از جدیدترین قوانین مصوب کشور و آراء وحدت رویه و نظریات مشورتی و دکترین حقوقی و رویه های غالب محاکم قضایی در حل گره های پرونده های حقوقی و کیفری و ارائه راهکارهایی موثر، اقدام می نماید.

موسسه حقوقی و داوری دادگران عدالت خواه امید با مدیریت جناب آقای رضا دانش وکیل پایه یک دادگستری ، مفتخر است با بهره گیری از کادری مجرب از وکلای متخصص در تمامی امور حقوقی و کیفری ؛ آماده ارائه هرگونه خدمات وکالتی و مشاوره ای برای اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شرکتهای خصوصی و دولتی در تمامی مراجع قضایی و دادگستری می باشد.

آدرس موسسه : اهواز ، امانیه نبش خیابان مقدم بالای گل فروشی طبقه دوم

وب سایت : https://edalatkhah-omid.com/

بخش حقوقی : 09166229656

ایمیل : [email protected]

پست الکترونیک : [email protected]

مریم گودرزی

بهترین وکیل طلاق در اهواز

مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ خوزستان در شهر زیبا اهواز می باشد که در ده ها پرونده وکالتی در حوزه های مختلف طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره موفق شده اند؛ ایشان موفق شده است در زمینه وکالت در بین مردم جایگاه خوبی داشته باشد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد ۱۵

خانم مونا عباسعلی حسین

خانم مونا عباسعلی حسین

خانم مونا عباسعلی حسین وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان با شماره پروانه ۲۴۳۹ دارای تبحر در دعاوی حقوقی کیفری خانواده و از وکلای به نام هستند.در دسترس و پاسخگو میباشند.پیگیری در کارها.صداقت.فن بیان شیوا.منظم

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده

دفتر: اهواز کیانپارس

شماره تماس: ۰۹۱۶۰۴۲۸۰۸۷

علی شریعتی مهر

بهترین وکیل خانواده در اهواز

علی شریعتی مهر وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر اهواز فعالیت می کند؛ ایشان در دعاوی های متعدد مانند خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. جناب آقای علی شریعتی مهر اعتماد و اطمینان در مردم را با علم و دانش بالای خود جلب کرده است. ایشان از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، طبقه فوقانی بانک مسکن

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر زیبا و بزرگ اهواز است و مشغول به فعالیت داشتن در زمینه های متعدد وکالتی از جمله طلاق، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره می باشد. وی با تلاش و کوشش فراوانی که داشته، توانسته است به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز معرفی شود.

تخصص و مهارت:

 • 14سال سابقه کار در امور وکالت
 • 26 سال سابقه تدریس در دروس فقهی و حقوقی
 • عضو هیئت علمی در دانشگاه چمران اهواز
 • دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • سابقه تحصیلات حوزوی در حوزه های علمیه قم

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، بین زیبا و انوشه (زهره)، پلاک  ۲۴

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر بزرگ اهواز می باشد و مشغول به فعالیت حرفه ای وکالتی  است. وی تقریبا 300 مشاورحقوقی در سایت بنیاد وکلا را به عهده داشته است؛ ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در اهواز است.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 15 کانون وکلا در استان خوزستان
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اهواز، خیابان 24 ( آزادگان )، نبش آهنگری، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول، واحد نهم

وظایف بهترین وکیل کیفری در اهواز چیست؟

اگر قصد دارید برای شکایتی که قرار است انجام دهید و یا دفاع در برابر اتهام وارده وکیلی اختیار کنید، باید بدانید که چه انتظاراتی می توانید از وکیل خود داشته باشید. وظایف بهترین وکیل کیفری در اهواز به شرح زیر می باشد:

 • وظیفه اولیه یک وکیل کیفری، تهیه دعوی برای اتهام وارده یا شکوائیه می باشد. همچنین یک وکیل کیفری باید در زمان مقرر برای حضور در دادگاه لایحه یا دفاعیه های لازم را آماده و به قاضی ارائه دهد.
 • وظیفه دیگری که یک وکیل کیفری برعهده دارد این است که اگر وکالت شخص متهم را برعهده دارد باید تحقیقات لازم را انجام دهد و مشاهداتی را که می تواند جمع آوری کند، به صورت مدرک جهت درخواست تبرئه موکل خود و یا تخفیف در مجازات به دادگاه تحویل دهد.
 • بهترین وکیل کیفری همچنین در مرحله بازجویی و دادرسی نیز وظایف مهمی را برعهده دارد چرا که می‌تواند با شواهدی که دارد مجازات فرد مجرم را کاهش دهد.

بهترین وکیل مهریه در اهواز نیز باید این وظایف را برای موکلین خود انجام دهد و از هیچ تلاشی برای حل مشکل مهریه و نفقه افراد دریع نکند.

وظایف بهترین وکیل کیفری در اهواز چیست؟

اهمیت اخذ بهترین وکیل کیفری در اهواز

علت این که توصیه می شود حتما برای حضور در دادگاه و رسیدگی به پرونده از یک وکیل کمک گرفته شود، این است که در مورد جرایم کیفری، علاوه بر احتمال پرداخت خسارت مادی، حیثیت و آبروی فرد نیز در خطر می باشد و در این دعاوی ممکن است متهم در نهایت علاوه بر پرداخت جریمه نقدی به سال ها حبس نیز محکوم شود. ویژگی هایی که بهترین وکیل کیفری در اهواز باید داشته باشد عبارتند از:

 • بهترین وکیل کیفری در اهواز باید وقت شناس باشد و در موعد مقرر کارهای لازم را انجام دهد و به دادگاه برساند.
 • ویژگی دیگر این است که یک وکیل خوب باید عدالت را برقرار کند و طوری رفتار کند که حق هیچ یک از طرفین ضایع نشود.
 • وکلای کیفری اصولا با قوانین پزشکی قانونی آشنا هستند، چرا که بسیاری از دعاوی کیفری به پزشکی قانونی نیاز دارند.
 • از نظر علمی از سطح بالایی برخوردارند و می توانند با تشخیص صحیح، مدارک جعلی را کشف کنند و درست از غلط تشخیص دهند.

بهترین وکیل خانواده در اهواز نیز از این ویژگی ها برخوردار است و می تواند به مردم عزیز اهواز که با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم می کنند، کمک کند.

اهمیت اخذ بهترین وکیل کیفری در اهواز

کلام آخر

در این مقاله، ما توضیح مختصری در مورد جرایم کیفری و علت نیاز به استخدام یک وکیل کیفری در چنین مواردی را بیان کردیم. همچنین 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را برای کسانی که نیاز به مشاوره و سپردن وکالت خود به وکیل دارند را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. شما مس توانید نظرات و انتقادات و همچنین سوالات خود را با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا اسامی و نشانی شهود در شکوائیه لازم است قید گردد؟

خیر، زیرا در بند ت ماده ۶۸ آمده است که در صورت امکان قید گردد ممکن است به خاطر حفظ جان شهود و مصالح دیگر ذکر نشانی شهود و… لازم نباشد.

آیا لازم است شکایت در فرم چاپی مخصوص مطرح گردد یا اینکه در یک برگه عادی نیز قابل طرح است؟

شکایت لازم نیست در برگه چاپی مخصوص مطرح گردد زیرا ماده 69 آیین دادرسی، دادستان را مکلف نموده که شکایت شفاهی را قبول نماید.

تعریف افترا چیست؟

افترا به معنای آن است که یک فرد، ویژگی و یا عملی را به فرد دیگری نسبت دهد که حقیقت ندارد و از طرفی نیز توهین آمیز میباشد.

5/5 - (5 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا