وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد⭐【سال1403】⚖️

یکی از حوزه های شغل وکالت، پرونده های مربوط به طلاق است. متاسفانه به دلیل مشکلات اخلاقی، اقتصادی و سایر مسائل زندگی شاهد طلاق های بسیاری هستیم. پرونده های این حوزه دارای موارد مهمی از قبیل تقاضای طلاق یکی از زوجین و یا طلاق توافقی است که به دنبال آن مسائل دیگر مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و هزینه فرزندان ایجاد می شود. پیگیری چنین پرونده هایی نیاز به دانش و تجربه یک وکیل ماهر دارد. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در خرم آباد کیست؟

برای اعطای وکالت خود در جهت سهولت پرونده طلاق، باید دقت کنیم که وکیل موردنظر دارای تخصص در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله طلاق باشد. همچنین سابقه موفقیت وی در وکالت چنین پرونده هایی بالا باشد. زیرا قوانین مدنی مربوط به این حوزه بسیار متفاوت است و وکیل باید کاملا بر این قوانین مسلط باشد.

بهترین وکیل طلاق در خرم آباد، ابتدا باید با موکل خود یک جلسه تشکیل داده و دلیل طلاق را جویا شود. با توجه به این که تقاضای طلاق از طرف زن و یا مرد باشد قوانین و نحوه وکالت پرونده متفاوت خواهد بود. یک وکیل خوب علاوه بر دقت به این مسائل، سعی می کند زوجین را به صلح و سازش دعوت نماید. وکیل طلاق با تجربه، می داند برای درخواست مهریه، نفقه و یا حضانت فرزندان و انجام دفاعیه در برابر این دادخواست ها، باید از کدام قوانین و به چه صورتی استفاده کند تا نتیجه مطلوب برای موکل حاصل شود. پرونده های طلاق عموما به دلیل این که در آن ها هم زمان چندین دادخواست از طرف هر یک از زوجین مطرح می شود دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد.

بهترین وکیل طلاق در خرم آباد کیست؟

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در خرم آباد

افراد برای انتخاب بهترین وکیل در خرم آباد علاوه بر دانش و تخصص وکیل باید به موارد بسیاری توجه کنند. برخی از این نکات سلیقه ای است مثلا بعضی افراد دوست دارند که وکیل آن ها خانم باشد و برخی دیگر تمایل دارند وکالت خود را به وکلای مرد بسپارند. ممکن است برای برخی اشخاص نزدیک بودن محل دفتر وکیل اهمیت داشته باشد. اما برای اکثریت موکلین میزان حق الوکاله وکیل، بسیار حائز اهمیت است.

برای میزان دست مزد وکیل نمی توان مبلغ مشخصی را عنوان کرد، زیرا این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این قسمت به بیان این عوامل می پردازیم.

نوع پرونده: پرونده های طلاق انواع مختلفی دارد، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و یا طلاق غیابی صورت های مختلف طلاق هستند. هر یک از انواع این پرونده ها دارای مراحل مختلف و در نتیجه میزان دستمزد مختلفی هستند.

تجربه و دانش وکیل: دانش و تخصص بهترین وکیل طلاق در خرم آباد، مهم ترین عامل تعیین کننده میزان حق الوکاله است. هر چه وکیل با تجربه تر باشد و پرونده های بیش تری را با موفقیت وکالت کرده باشد دست مزد وی بیشتر است.

مرحله پرونده: زمانی که شخص به وکیل مراجعه می کند ممکن است پرونده طلاق در مرحله بدوی، تجدید نظر خواهی و یا فرجام خواهی باشد. وکالت پرونده در هر یک از این مراحل دارای دست مزدهای متفاوتی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد را بشناسید!

آقای حمید رحمانی پور

آقای حمید رحمانی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری لرستان هستند. ایشان دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشند , قادر هستند با تسلط بالا بر قوانین و مقررات، مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات حقوقی وکیفری را در اختیار موکلان قرار دهند و جزو بهترین وکلای فعال حال حاضر محسوب می شوند.

برخی از تخصص وکیل رحمانی پور:

 • تخصص و پیگیری در دعاوی کیفری(قتل، مواد مخدر، ضرب و جرح، دیات، تهدید، مزاحمت، کلاهبرداری، سرقت، تخریب…)
 • پیگیری انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت در دعاوی ثبتی( اجرای ثبت…)
 • پذیرش انواع دعاوی ملکی(ابطال سند، اخذ سند، رفع تصرف، خلع ید، تصرف عدوانی و دعوی ارثی…)
 • دعاوی بیمه(تصافات، ساختمان و کار…)
 • دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، تمکین، حضانت…)
 • دعاوی اطفال( جرائم کیفری افراد زیر هجده سال…)
 • دعاوی پزشکی(قصور پزشکی و نظام پزشکی…)
 • دعاوی جرایم سایبری(پلیس فتا، کلاهبرداری اینترنتی، توهین، تهدید و مزاحمت مجازی…)

آدرس: خرم آباد، میدان شهدا، ساختمان گلستان

جهت اعطای وکالت به حمید رحمانی پور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09166617773

سهیلا بیرانوند

سهیلا بیرانوند

خانم بیرانوند دکتری حقوق خصوصی و جزو بهترین وکیل طلاق در خرم آباد هستند. ایشان رتبه 4 کارشناسی ارشد در سال 96 و رتبه دوم آزمون وکالت در سال 95 بوده اند. وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری توسط خانم بیرانوند پذیرفته می شود. ایشان همچنین در وکالت دعاوی خانوادگی مانند طلاق، دانش و تجربه بالایی دارند. متقاضیان می توانند هم به صورت حضوری به محل دفتر وکالت خانم سهیلا بیرانوند مراجعه کرده و هم به صورت آنلاین و غیر حضوری با این وکیل با تجربه ارتباط برقرار کنند.

تخص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف

آدرس: لرستان، خرم آباد، خیابان انقلاب، بین کوچه آراسته 6 و آراسته 7، طبقه بالای کبابی بناب

حمزه مرادی نژاد

حمزه مرادی نژاد

آقای مرادی نژاد فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت هستند، همچنین عضو کانون وکلای لرستان هم می باشند. وکیل حمزه مرادی نژاد، در وکالت دعاوی مختلف حقوقی، خانوادگی، ملکی و کیفری تخصص دارند. ایشان همواره تلاش کرده اند به بهترین شکل از موکلین خود دفاع کنند و در این راه موفق هم بوده اند. به همین دلیل کارنامه کاری این وکیل مجرب بسیار درخشان بوده و موکلین از ایشان رضایت دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: لرستان، خرم آباد

احمد بشارت فرد

احمد بشارت فرد

آقای بشارت فرد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد خرم آباد هستند. ایشان در سال 96 در آزمون وکالت پذیرفته شدند و در سال 98 پس از گذراندن دوره کار آموزی پروانه وکالت خود را دریافت نمودند. ایشان وکالت دعاوی مربوط به مهریه، نفقه، اجرت المثل، مطالبه اموال و انحصار وراثت را می پذیرند. وکیل احمد بشارت فرد در طول سالیان وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. موکلین ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

 آدرس: خرم آباد، خیابان امام، میدان پلیس، طبقه فوقانی بیمه آرمان

عباس مرادی

عباس مرادی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری استان لرستان هستند. مدرک تحصیلی آقای مرادی کارشناسی ارشد حقوق عمومی می باشد. ایشان همچنین دارای پروانه وکالت به شماره 631 نیز هستند. تخصص آقای عباس مرادی در دعاوی مالی و تجاری، دعاوی اموال منقول و املاک، دعاوی خانواده و طلاق می باشد. ایشان تواتسته اند اعتماد مردم را جلب نموده و به عنوان بهترین وکیل خانواده در خرم آباد شناخته شوند. آقای مرادی با تکیه بر دانش و تخصص خود پرونده های بسیاری را به موفقیت به انجام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • تنظیم شکوائیه ها و دادخواست ها

آدرس: استان لرستان، خرم آباد، خیابان علوی، بالاتر از میدان امام، مجتمع هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

حمیدرضا فلاحیان

حمیدرضا فلاحیان

از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد می توان آقای حمیدرضا فلاحیان را نام برد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. حوزه فعالیت آقای فلاحیان، دعاوی خانواده، دعاوی ثبتی، خرید و فروش اموال غیر منقول، ثبت اسناد و دعاوی سرپرست و قیم است. ایشان تلاش می کنند همواره به احقاق حق افراد کمک کنند. به همین دلیل توانسته اند رضایت موکلین خود را به دست آورند. متقاضیان می توانند به صورت غیر حضوری هم از ایشان مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف
 • تنظیم انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: خرم آباد، خیابان انقلاب، رو به روی بیمارستان عشایر،ساختمان کلینیک دندان پزشکی آریا، نبش کوچه شهید بهرامی

الهام بیرانوند

الهام بیرانوند

خانم بیرانوند از وکلای شناخته شده در خرم آباد هستند. ایشان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد حقوقی خصوصی به پایان رسانده اند و در حال حاضر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کنند. ایشان همچنین دارای مدرک داوری داخلی و خارجی بین المللی هستند. خانم الهام بیرانوند موفق شده اند لوح و تندیس اولین کنگره ملی تحول و تعالی بانوان برند آفرین و همچنین دکترای افتخاری از دانشگاه می تی ماهان ژاپن را دریافت نمایند. ایشان در خصوص وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق، دعاوی مالی مانند چک و سفته و پرونده های ملکی تخصص و تجربه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم اوراق حقوقی

آدرس: خرم آباد، سه راه مطهری، نبش خیابان دکتر معین، طبقه سوم، مجتمع تجاری اطلس

سجاد کریمی

سجاد کریمی

ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه به شماره 2603 هستند. آقای کریمی حدود 12 سال است که به عنوان وکیل فعالیت می نمایند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده تخصص و سابق دارند. همکاری با بانک ها و موسسات مالی در سوابق این وکیل خوشنام دیده می شود. تلاش مصرانه ایشان و تسلط بر قوانین سبب شده است ایشان ده ها پرونده مختلف را با موفقیت به سرانجام برسانند. سابقه درخشان و اخلاق نیکوی این وکیل با تجربه و تحصیل کرده سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم قراردادها و لوایح

آدرس: خرم آباد، میدان شهدا، ابتدای خیابان شهدای شرقی، طبقه فوقانی بانک سینا

مهدی حسنوند

مهدی حسنوند

آقای حسنوند جزو وکلای خبره لرستان هستند. ایشان بهترین وکیل طلاق در خرم آباد و عضو کانون وکلا می باشند. وکیل مهدی حسنوند 11 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در طی این سالیان دعاوی مختلف حقوقی، خانوادگی، کیقری و ثبتی را وکالت نموده اند. ایشان همچنین 5 سال در دانشگاه به تدریس مشغول بوده اند. داور مرکز داوری وکلای قوه قضاییه، وکیل بانک ملت و وکیل بانک صنعت و معدن هم در لیست فعالیت های ایشان وجود دارد. متقاضیان می توانند به صورت تلفنی و آنلاین هم با آقای حسنوند در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و طرح دعوا
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس:خرم آباد، خیابان رازی، طبقه دوم داروخانه سینا

فرانک رومیانی

فرانک رومیانی

خانم فرانک رومیانی وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل هستند. وکیل رومیانی در طول 8 سال وکالت خود پرونده های بسیاری را با پیروزی به سرانجام رسانده اند. ایشان در دعاوی خانواده، اجراییات، موجر و مستاجر و شهرداری دارای تخصص هستند. سابقه کاری بسیار درخشان و تسلط کامل بر قوانین حقوقی و مدنی ایشان سبب شناخته شدن این وکیل شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: خرم آباد، نرسیده به چهار راه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه 3

وظایف بهترین وکیل طلاق در خرم آباد

وکیل طلاق، وکیلی است که هر یک از زوجین برای پیگیری پرونده طلاق به وی مراجعه می کنند. این وکیل دارای تجربه و دانش در قوانین مربوط به طلاق است. وظایفی که وکیل طلاق بر عهده دارد، با توجه به اختیاراتی که موکل در قرارداد وکالت به او داده است تعیین می گردد.

اما به طور کلی بهترین وکیل طلاق در خرم آباد، موظف است در ابتدا به موکل خود مشاوره بدهد و تمام جوانب درخواست وی را برای او بیان نماید. سپس وکیل طلاق باید دادخواست طلاق را تنظیم کرده و به دادگاه ارائه دهد. این وکیل باید در جلسات دادگاه حضور داشته باشد حتی اگر خود موکل هم در دادگاه حاضر شود. طی این جلسات وکیل موظف است ادله لازم برای دادخواست موکل خود را تدوین و به قاضی تحویل دهد.

هر جا که لازم باشد لایحه و دادخواستی تنظیم شود، وکیل موظف به تهیه آن ها است. در صورت نیاز به تجدید نظر، واخواهی و اعتراض، وکیل باید مراحل آن ها را انجام داده و داخواست ها را مطرح نماید. ممکن است در مسیر پرونده نیاز به مراجعه به مراکز داوری، مراجع قضایی و شبه قضایی باشد، که پیگیری این امور بر عهده وکیل طلاق است. وکیل طلاق می تواند در صورت خواست موکل، پرونده های مربوط به مهریه، نفقه و حضانت فرزندان را هم به عهده بگیرد.

وظایف بهترین وکیل طلاق در خرم آباد

حق طلاق چیست؟

مطابق با ماده 133 مدنی و شرع کشور، اجازه و حق طلاق با مرد است. یعنی زن بدون دلیل و رضایت شوهر نمی تواند درخواست طلاق بدهد، مگر این که شوهر به وظایف خود که در عقد نامه ذکر شده عمل نکند و یا شرایط عسر و حجر برقرار باشد.

 اما مرد می تواند حق طلاق را به همسر خود و یا شخص دیگری واگذار کند. این موضوع را حق طلاق می گویند. برای این که مردی حق طلاق را به همسر خود بدهد باید این موضوع جزو شرایط ضمن عقد باشد. همچنین مرد می تواند به یکی از دفاتر اسناد رسمی مراجعه نموده و حق طلاق را به صورت رسمی و دفتر خانه ای به زن بدهد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد را به شما معرفی نمودیم. همچنین گفتیم که وظایف وکیل طلاق با توجه به اختیاراتی که موکل به او می دهد تعیین می گردد. حق الوکاله وکیل بستگی به میزان تجربه، شرایط پرونده، توافق طرفین و نوع دادخواست طلاق متفاوت است. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما جالب و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا