وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ساری⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کیفری در ساری را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. دعاوی کیفری اعمالی هستند که از نظر قانون جرم تلقی می شوند و قانون گذار برای آن ها مجازات های سنگینی را در نظرمی گیرد این دعاوی در دادسرا مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند و تمام مراحل تحقیقات و صدور رای نهایی نیز در دادگاه کیفری انجام می شود و افرادی که عنوان متهم درگیر این پرونده ها شده اند برای کاهش مجازات می توانند از بهترین وکیل کیفری کمک بگیرند.

بهترین وکیل کیفری در ساری کیست؟

وکیل کیفری به وکیلی اطلاق می شود که از تخصص لازم در مسائل و موضوعات کیفری برخوردار بوده و توانایی دفاع از هر نوع جرم و امور کیفری براساس قواعد و مقررات را داشته باشد. لازم است که بدانید بهترین وکیل کیفری در ساری براساس تخصص وتجربه ای که در زمینه دعاوی کیفری دارد می تواند برای مواردی از قبیل خیانت در امانت، فروش مال غیر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، آدم ربایی و غیره شکایت نامه طرح کرده و در دادگاه به دفاع از موکل خود بپردازد.

بهترین وکیل کیفری کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در ساری

از جمله مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در ایران می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • عادل بودن: بهترین وکیل در ساری در حوزه دعاوی کیفری به منظور جلوگیری از ضایع شدن حق هر کدام از طرفین دعوی بایستی براساس مفاد قانون عمل کرده و عدالت را رعایت کند.
 • وقت شناسی: زمان برای تمامی پرونده های حقوقی بسیار حائز اهمیت می باشد لذا یکی از ویژگی های وکیل کیفری وقت شناسی است به گونه ای که در زمان لازم بهترین تصمیم را اتخاذ و عملی کند. وقت شناس بودن وکیل می تواند تاثیر بسزایی در تسریع مراحل پرونده و نتیجه نهایی آن داشته باشد.
 • پزشک قانونی: اکثر پرونده های کیفری به پزشک قانونی مرتبط می باشند لذا بهترین وکیل کیفری بایستی اطلاعات و آگاهی لازم در مورد پزشک قانونی را به منظور جلوگیری از هر گونه خطا و ایراد احتمالی داشته باشد.
 • افزایش اطلاعات: از دیگر ویژگی های در خور توجه وکیل کیفری به روز بودن اطلاعات است به گونه ای که از تمامی رخدادها و موضوعاتی که در جامعه وجود دارد مطلع بوده و مدام در حال مطالعه و پیگیر اخبار روز باشد.

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل:

⚖️پروانه وکالتیکی از مهم ترین ملاک ها در انتخاب وکیل؛ داشتن پروانه وکالت می باشد.
❤️️مهارت کافیبهترین وکیل، وکیلی است که در روند پرونده ها؛ مهارت کافی داشته باشد.
⚖️سابقه درخشانبرخورداری از سابقه و تجربه بالا از دیگر معیارهای انتخاب بهترین وکیل است.
❤️️موفقیت های قبلیوکیل خوب باید در جهت به نتیجه رسیدن پرونده ها کوشا باشد و موفقیت های بسیاری کسب کرده باشد.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ساری را بشناسید!

صابر باقری کولایی

صابر باقری کولایی

صابر باقری کولایی وکیل پایه یک داگستری و مدرس دانشگاه در ساری می باشند که در زمینه پرونده های کیفری، خانواده، اسناد رسمی و تجاری و غیره فعالیت می کنند و در مدت سابقه کاری خود در امر وکالت توانسته اند پرونده های زیادی را در حوزه کیفری به نتیجه مورد نظر موکل برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مسئول دفتر شورای حل اختلاف
 • معاونت حقوقی اداره آب
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان بیتا

الهام پیشگر

الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای ۱۳ سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری( مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)،دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه،طلاق توافقی ،مهریه .نفقه ،تمکین ، و به طور کلی دعاوی خانوادگی) ،دعاوی ملکی، ثبتی، و ….فعالیت می‌کنند.
-عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
-مدرس دانشگاه
-۱۳ سال سابقه وکالت
-سابقه وکالت برای بانکهای ملت ،ملی ،تجارت و پست بانک
-کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، میدان شهرداری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد17

شماره تلفن: 09112230668

وحید سرپرست

وحید سرپرست

جناب وحید سرپرست جز قبولی سال ۱۳۸۳ مرکزوکلاء و مشاوران حقوقی هستند کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در پرونده های حقوقی ، ملکی ، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها ، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته ،مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی ، امور مربوط به ورشکستگی و غیره ، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … می باشند. بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت داشته اند.

آدرس: مازندران شهرستان ساری خیابان قارن کوچه قارن ۶ ساختمان نیک طبقه دوم واحد۴ دفتر وکالت وحید سرپرست

شماره تماس:

09111295643

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه به عنوان وکیل تخصص کیفری در زمینه وکالت فعالیت دارند و پرونده های متعددی در دعاوی کیفری را به نتیجه مورد نظرموکل خودرسانده اند، ایشان قبل از عقد قرارداد و قبول پرونده در طی یک جلسه مشاوره و بررسی اسناد و مدارکی که توسط موکل ارائه می شود براساس تجربه ای که در امر وکالت دارند نتیجه احتمالی و رای دادگاه را تشخیص داده و آن را با موکل در میان می گذارد و از این طریق به او کمک می کند تا تصمیم درستی را برای طرح دعوا بگیرد.

تخصص ومهارت:

 • 11 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت
 • دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، خیابان امیرمازندرانی، نرسیده به سه راه شهبند، طبقه 3 داروخانه رنجبر

کتایون عسکری

کتایون عسکری

کتایون عسکری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در ساری می باشند که پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری مازندران دریافت کرده اند و سابقه فعالیت در پرونده های کیفری، خانوادگی، ملکی و ثبتی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ·       11 سال سابقه وکالت

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار ٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ساری شناخته می شوند و در این زمینه از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند ایشان در دیگر زمینه های دعاوی حقوقی فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای استان مازندارن
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا

ثمینه بابایی

ثمینه بابایی

ثمینه بابایی وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند و سابقه درخشانی در پیگیری پرونده های کیفری دارند و در این حوزه با توجه به تسلطی که بر قوانین مربوطه دارند در زمره یکی از بهترین وکیل کیفری در ساری معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای ساری
 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه 4، واحد8

جواد حبیبی

جواد حبیبی

جواد حبیبی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 790 عضو کانون وکلای ساری می باشند ایشان در حوزه وکالت دعاوی کیفری در زمره وکلای باتجربه و بامهارت بالا قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای ساری
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: ساری، بلوارطالقانی، مقابل شرکت گاز استان، ساختمان روزنامه بشیر مازندران، طبقه 1

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی وکیل پایه یک دادگستری در ساری که در زمینه های حقوقی طلاق، خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری فعالیت دارند ایشان علاوه بر وکالت پرونده های کیفری مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

 • عضوکانون وکلای ساری
 • 3 سال سابقه فعالیت در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان بیتا

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که یکی از بهترین وکلا در پیگیری و رسیدگی به دعاوی کیفری محسوب می شوند ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند و در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی شرکت ساری ساروج
 • مشاور حقوقی شرکت عرفان طبرستان
 • مشاور حقوقی شرکت شن و ماسه 109

آدرس: ساری، ۱۵ خرداد، کوچه خالقی، ساختمان هلیا، طبقه ۵

وظایف بهترین وکیل کیفری چیست؟

 • یکی از وظایف بهترین وکیل کیفری در ساری طرح دعوی است، اگر وکیل کیفری وکالت فرد شاکی را قبول کرده باشد در گام نخست موظف است شکوائیه ای را براساس اظهارات موکل خود تنظیم کند و همزمان نیز وظیفه تهیه دفاعیه را نیز دارد.
 • وکیل کیفری می تواند وکالت متهم ارتکاب جرم نیز قبول کند و در مورد جرم صورت گرفته تحقیق نماید که آیا به روشی مطابق قانون انجام شده یا خیر؟ و با توجه به نتیجه تحقیقات و دفاع از موکل می تواند تقاضای تخفیف در مجازات را برای او داشته باشد.
 • بهترین وکیل کیفری در ساری در زمان بازجویی و دادرسی نیز نقش داشته و هرگونه شواهدی که موجب کاهش در مجازات شود را جمع آوری کرده و به دادگاه ارائه خواهد داد.
وظایف بهترین وکیل کیفری چیست؟

تفاوت دعوی کیفری و حقوقی

 • در دعاوی حقوقی براساس قانون خوانده موظف است که حقوق زیان دیده را جبران کند ولیکن در شکایت کیفری بعد از این که جرم متهم اثبات گردید دادگاه برای او تحمل مجازات را تعیین می کند.
 • دادخواست در دعاوی حقوقی بایستی در برگه های مخصوصی تنظیم و به دادگاه ارائه شود در غیر این صورت دادگاه درخواست را قبول و مورد بررسی قرار نمی دهد اما شکایت کیفری برگه مخصوصی نداشته و می توان آن را در هر نوع برگه ای تنظیم نمود.
 • در شکایت حقوقی در صورتی که خواهان رضایت دهد دعوی خاتمه می یابد ولیکن دعاوی کیفری در صورتی که جرم جنبه عمومی داشته باشد مانند رشوه وکلاهبرداری با رضایت شاکی پرونده خاتمه پیدا نخواهد کرد.

کلام آخر

پرونده های کیفری به دلیل پیچیدگی قوانین مرتبط به آن و همچنین برای دریافت حداکثر میزان تخفیف در مجازات نیاز به مشاوره با وکیل حرفه ای و با تجربه ای دارد ما در این مقاله  سعی کردیم  مطالب مفیدی را در مورد وکیل کیفری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ساری را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در این رابطه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین موسسه حقوقی در ساری کلیک کنید.

در دادگاه کیفری مدت زمان صدور حکم نهایی چقدر است؟

پس از ارسال پرونده از دادسرا به دادگاه و تعیین شعبه ، وقت رسیدگی تعیین شده و پس از برگزاری جلسه دادرسی اگر مساله ای برای تحقیق و بررسی وجود نداشته باشد ، ظرف یک تا دو هفته رای صادر خواهد شد.

سابقه کیفری بعد از چند سال پاک می شود؟

۱ ـ محکومان به قطع عضو در جرایم مشمول حد، پنج سال پس از اجرای حکم. ۲ ـ محکومان به شلاق در جرایم مشمول حد، یک سال پس از اجرای حکم. ۳ ـ محکومان به حبس تعزیری بیش از سه سال، دو سال پس از اجرای حکم. (تبصره۲ ـ چنانچه اجرای مجازات اعدام به جهتی از جهات متوقف شود در این صورت آثار تبعی آن پس از انقضای هفت سال از تاریخ توقف اجرای حکم رفع می شود).

حکم کیفری چک برگشتی چیست؟

کمتر از ۱۰ میلیون ريال : تا حداکثر 6 ماه حبس – از ۱۰ میلیون ريال تا 50 میلیون ریال : از 6 ماه تا 1 سال حبس – بیشتر از 50 میلیون ریال : حبس از 1 سال تا 2 سال / ممنوعیت از داشتن دسته چک به مدت سال

4.7/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا