وکیل حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران⭐【سال1403】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران را به شما معرفی کنیم؛ در شهر تهران موسسه های متعددی در حال حاضر فعالیت حقوقی انجام می دهند و خدمات تخصصی در این زمینه به مردم ارائه می دهند؛ تمام فعالیت های هر موسسه حقوقی، کاملا مطابق قانون می باشند و در ضمن حکومت و مقامات قضایی این موسسه ها را صددرصد تائید می کنند؛ در این موسسه ها، وکلای بسیار کاردان و متعهد مشغول وکالت هستند و به موکلین کمک شایانی می کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن موسسه حقوقی معتبر و سرشناس در تهران هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

موسسه حقوقی در شهر تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران یک نهاد کاملا رسمی و ثبت شده می باشد که از چند فرد حقوقدان از جمله اساتید دانشگاه، کارشناسان رسمی دادگستری، بارنشسته، وکلای دادگستری، مشاوران حرفه ای حقوقی و … تشکیل شده است؛ در این موسسه وکلای متعددی هستند که می توانند وکالت دعاوی مختلف را تقبل کنند، از این رو این موسسه پرونده های بسیاری را می تواند پوشش دهد؛ اخیرا علم حقوق بسیار گسترش یافته است و همین موضوع موجب شده که یک وکیل نتواند در همه زمینه ها تخصص داشته باشد و بتواند هر پرونده ای را با موفقیت به پایان برساند.

موسسه حقوقی در برابر دفاتر وکالت برتری هایی دارد که این مسئله خود باعث جلب نظر موکلین می شود، برخی از این برتری ها شامل استفاده از مشورت قضات بازنشسته، تعدد پرونده ها، استفاده از مشاوران، هم فکری حقوقدانان و … است؛ تجربه و مهارت وکلایی که در این موسسه فعالیت می کنند، تاثیر بسزایی در جلب موکلین دارد و در ضمن نتایج حاصل از پرونده ها می تواند بهتر باشد.

موسسه حقوقی در شهر تهران

ویژگی بهترین موسسه حقوقی در تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران باید از ویژگی های خاص و منحصر به فردی برخوردار باشد، در ادامه برخی از این ویژگی ها را برای شما شرح خواهیم داد:

موسسه حقوقی باید به صورت کاملا تخصصی و طبقه بندی شده، خدمات قضایی ارائه دهد؛ بدین معناست که یک موکل می تواند بهترین وکیل حقوقی در تهران را مطابق با رشته فعالیت و تجربه انتخاب کند.

یک موسسه حقوقی باید مشاوره های حضوری را به صورت رایگان ارائه دهد؛ در این موسسه ها، به موکلین، مشاوره های بسیار حرفه ای ارائه داده می شود و آن ها از نظرات این مشاوران حرفه ای استفاده می کنند.

موسسه حقوقی باید بتواند امور داوری را انجام دهد و مشاوره های کاملا پی در پی و از تمام بعد به همه افراد و موسسات دیگر ارائه دهد و در ضمن برای آن ها قرارداد نویسی کند.

یک موسسه حقوقی خوب باید جلسات و سمینارهای مختلف آماده کند تا به پرسنل آموزش کافی بدهد و مشاوره های رایگان به ارگان ها و شرکت ها ارائه دهد.

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران به همراه آدرس عبارتند از:

نام موسسه حقوقیآدرس
دکتر مجتبی محمدیسعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان 12
موسسه حقوقی دادمهر عدالتفلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی
موسسه حقوقی اترسمیدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان شریفی
موسسه حقوقی مریم مرادیتهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، نبش 212 شرقی
موسسه حقیقت گسترفلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، ساختمان آمی‌تیس

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود. همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار شما قرار می دهد.
ضمنا موسسه دادمهر عدالت به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار موکلین قرار می دهد.

آدرس: فلکه اول تهرانپارس،خیابان امیری طائمه،نبش خیابان ملکی،پلاک ۶۱،واحد ۸

شماره تماس:

۷۷۷۶۲۳۱۴
۰۹۱۲۸۸۹۹۱۴۶
۰۹۱۲۸۳۰۸۴۹۷

وب سایت: dadmehredalat.com

موسسه حقوقی اترس

موسسه حقوقی اترس که بزرگترین موسسه حقوقی ایران به حساب می آید ، دارای مجوز و تحت نظارت کانون وکلای دادگستری مرکز است و تمامی خدمات حقوقی آن توسط وکلای دادگستری کانون وکلا ، ارائه می شود.
موسسه حقوقی اترس ، طرف قرارداد بسیاری از سازمان های بزرگ مانند ستاد مدیریت بحران کشور می باشد و با توجه به معیارهای خاصی که در جذب وکلای دادگستری دارد ، توانسته است ، بهترین وکلای کشور را در دپارتمان های تخصصی خود به کار بگیرد.
با توجه به حجم عظیم دعاوی در گردش موسسه و دوره های آموزشی ای که توسط اساتید ، وکلای پیشکسوت و قضات برای وکلای موسسه برگزار می شود ، این موسسه دارای سطح بسیار بالایی از دانش تخصصی می باشد و همچنین از آنجا که موضوعات حقوقی در شورای وکالت اترس که متشکل از حقوقدانان پیشکسوت می باشد ، مطرح و به شور گذاشته می شود ، بهترین راه حل های حقوقی برای پرونده ها انتخاب می شود.

خدمات موسسه حقوقی اترس :

 • قبول دعاوی و دفاع در مراجع قانونی : در صورتیکه پرونده ای در دادگاه یا مرجع شبه قضایی یا اداری دارید و یا قصد طرح دعوی دارید ، میتوانید از وکلای متخصص دعاوی اترس کمک بگیرید.
 • مشاوره حقوقی : با توجه به اینکه اترس ، متمرکز و متخصص بر دعاوی دادگاهی است ، تمامی مشاوره های حقوقی توسط وکلای متخصصی که تجربه کافی در دعاوی را دارند ، صورت می پذیرد . به دلیل همین تجربه بالای مشاوران حقوقی اترس در دعاوی دادگاهی است که گفته می شود وقتی از اترس مشاوره حقوقی گرفته می شود ، نیازی به مشورت مجدد نمی باشد.
 • تنظیم قرارداد : تجربه وکالت دعاوی قراردادی وکلای اترس ، در تنظیم قراردادها هم بسیار موثر است. با توجه به اینکه قراردادها ، در صورت اختلاف ، نهایتا در دادگاه تفسیر و اجرا خواهد شد ، رویکرد اترس در استفاده از وکلای دعاوی قرارداد ها ، باعث شده است ، قراردادهای تنظیم شود که یا به دادگاه نرسد و اگر هم به دادگاه رسید ، موکلین اترس ، دست بالا را داشته باشند.
 • تنظیم اوراق قضایی : یکی دیگر از خدمات اترس ، تنظیم دادخواست ، شکوائیه ، لایحه دفاعیه یا دادخواست و لایحه تجدیدنظرخواهی و اعتراضی هست.

آدرس وب سایت : www.atras.ir

آدرس موسسه : میدان ونک ، خیابان گاندی شمالی ، خیابان شریفی ، روبروی کلانتری گاندی ، پلاک 30 ، طبقه 11 جنوبی

شماره تماس : 02188679400

09125852466

موسسه حقوقی مریم مرادی

خانم مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری و یکی دیگر از بهترین وکیل تهرانپارس هستند . ایشان بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت دارند و دانش آموخته حقوق خصوصی می باشند . ایشان موفق به دریافت گواهینامه از دانشگاه یورک کانادا ، دریافت اعتبارنامه اهتمام به مشتری مداری ، اخذ نشان ملی ، اخذ تندیس چهره نامی بانوی ایرانی ، اخذ تندیس اجلاس چابک سازی بنگاه های اقتصادی ، دریافت لوح تقدیر جشنواره بانوی سرزمین من ، منتخب هیئت داوران جشنواره بانوی سرزمین من و همینطور تندیس مدیریت راهبردی کسب و کار را به دست آورده اند.

ارائه انواع خدمات حقوقی :

 • خدمات حقوقی و مشاوره توسط وکلای پایه یک دادگستری برای آگاهی از حقوق خود و روند پرونده می‌توانید از مشاوره ما استفاده کنید.
 • اگر در مناطق شمال ، شرق و غرب تهران زندگی می‌کنید و به دنبال موسسه‌ای حقوقی با وکلای متخصص مجرب هستید با ما تماس بگیرید.
 • برای طرح داد خواست و شکواییه و پیگیری پرونده و اخذ مطالبات شما ، در اسرع وقت در کنار شما هستیم
 • همکاران ما در موسسه حقوقی مریم مرادی آماده پاسخگویی به سؤالات حقوقی شما هستند.
 • مؤسسه حقوقی مریم مرادی به شما کمک می‌کند بهترین وکلا را در کنار خودتان داشته باشید.
 • مؤسسه حقوقی مریم مرادی در هر حوزه‌ای که نیاز داشته باشید وکیل مجرب در اختیارتان می‌گذارد
 • ارائه خدمات حقوقی و اداری با چندین سال سابقه کار و کارنامه درخشان
 • اگر به دنبال انجام مسائل حقوقی خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستید ، آن‌ها را به ما بسپارید.
 • انجام خدمات حقوقی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و توسط حرفه‌ای‌ ترین متخصصان حقوقی
 • انجام کلیه خدمات حقوقی و اداری به صورت حرفه‌ای در کلیه نقاط کشور
 • انجام کلیه امور حقوقی ، اداری با مجوز از ( نام نهاد ) باسابقه‌ای درخشان

ساعات پاسخگویی : هفت

ساعات حضور در دفتر روز های زوج ساعت ۱۶ الی ۲۰

با هناهنگی از قبل

شماره تماس :

09051040436

09125956749

آدرس موسسه حقوقی مریم مرادی : تهرانپارس بین فلکه سوم و چهارم نبش ۲۱۲ شرقی طبقه فوقانی بانک پاسارگاد پلاک ۴۳۳ طبقه سوم واحد ۸

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر متشکل از تیم وکلای متبحر و باتجربه در زمینه‌های حقوقی، خانواده، ملکی، ارث و کیفری تشکیل شده است. اعضای این تیم وکلای پایه یک دادگستری، دکترین حقوق و مشاورین و کارشناسان حرفه ای حقوق می‌باشند. در این موسسه، ضمن انجام پرونده توسط وکلای متخصص، پیگیری گام به گام امور پرونده توسط تیم حرفه ای واحد ارتباط با مراجعین (CRM) صورت می گیرد و گزارش منظم و مستمر به موکلین ارائه می شود.
تمام اعضای مجموعه در تلاش هستند تا با رعایت مصلحت و غبطه موکل، روند پرونده با پیگیری منظم و مستمر و در چارچوب قانون به بهترین شکل انجام گردد. (با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید).

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک ۵۳ (ساختمان آمی‌تیس) – طبقه پنجم، واحد ۱۸

شماره تماس:

09193756168

09193756169

021-91300023

وب سایت: iradl.com

موسسه حقوقی صاحب انديشه زرين

موسسه حقوقی صاحب انديشه زرين با شعار با ما گفتگو كنيد در سالهاى متمادى جهت رفاه حال شهروندان و رسيدگى تخصصى از ابتدا تا انتهاى پرونده با موضوعات مواد مخدر ، طلاق ، ملكى ، جرائم اقتصادى مالى با كادرى مجرب از وكلاى با سابقه و بازنشسته دادگاه ها همواره هميار شما براى رسيدن به حقوقتان مى باشد.

آدرس: تهران – فلکه دوم صادقیه -مجتمع اداری تجاری افق – واحد اداری – طبقه ۶ – واحد ۶۰۴

شماره تماس:

02144211414

02144234040

تلفن گویا: ۱۶۰۹

وب سایت: sahebandisheh

اینستاگرام: saheb_andisheh

موسسه حقوقی سفیر صلح

موسسه حقوقی سفیر صلح یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است؛ در صورت مراجعه به این موسسه می توانید با انتخاب بهترین وکلا و مشاوران متخصص،  از خدمات حقوقی متفاوتی بهره مند شوید؛ موسسه سفیر صلح تضمین می کند که با تلاش و پیگیری های منظم وکلای بسیار مجرب، نتیجه بسیار خوبی حاصل شود؛ موسسه حقوقی سفیر صلح جزو موسسات بسیار مشهور و معروف در تهران است که بسیاری از افراد ساکن تهران این موسسه را می شناسند.

آدرس: خیابان شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نرسیده به سه راه نشاط، پلاک ۴۶۰ (ساختمان اسکای)، طبقه سوم، واحد ۱۴

موسسه حقوقی آساک

موسسه حقوقی آساک یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است که در سال 1387 توسط وکلای پایه یک دادگستری بسیار حاذق و مجرب تاسیس شده است؛ این موسسه اعتماد تمامی مردم عزیز شهر با داشتن سوابق کاری بسیار درخشان در زمینه های متفاوت وکالت جلب کرده است و به مردم کمک می کند. این موسسه حقوقی توانسته در طول این سال ها استاندارهای وکالت را ارتقا دهد. از جمله مزایای این موسسه حقوقی، ارائه بهترین مشاوره های حقوقی تخصصی و پیگیری پرونده های موکلین می باشد.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر(شهید دستگردی)، بعد از خیابان نساء، پلاک ۵۲، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد ۳

موسسه حقوقی مبدا

موسسه حقوقی مبدا در سال 1394 تاسیس شده است که شماره ثبت آن 37676 است؛ این موسسه تیم حقوقی بسیار مجرب دارد که شامل حقوقدانان و وکلای بسیار آزموده و ماهر است؛ موسسه حقوقی مبدا دارای شرایط بسیار مناسب است که خدمات حقوقی را به بهترین نحو به موکلین ارائه می دهد و آن ها را جهت رسیدن به هدف نهایی یاری می کند. موسسه حقوقی مبدا یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران می باشد که تاکنون حدود صدها پرونده بسیار موفق در کارنامه خود دارد.

آدرس: خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان نهم، ساختمان مدائن، پلاک 602، طبقه همکف

مزایای موسسه حقوقی نسبت به سایر مراکز

بهترین موسسه حقوقی در کرج و تهران در برابر سایر نهادها و مراکز و دفاتر، از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه می خواهیم برخی از آن ها را برای شما شرح دهیم:

 • در موسسه های حقوقی، امور متعدد مربوط به وکالت و مشاوره ها را به صورت تخصصی انجام می دهند؛ یک موسسه حقوقی می تواند از نمونه بین المللی الگوبرداری کند و توانمندی های وکلا را از یکدیگر تفکیک کند.
 • در این دسته از موسسات، بسیاری از امور به صورت گروهی انجام می گیرند؛ وکلا و بزرگان قانون بسیار زیادی در بهترین موسسه حقوقی در تهران فعالیت می کنند و با هم فکری و همکاری یکدیگر می توانند پرونده های بسیار سخت و سنگین را با موفقیت به پایان برسانند.
 • یک موسسه حقوقی می تواند آموزش بسیار خوب و حرفه ای در اختیار کارآموزان خود قرار دهد و آزمون های متعدد و سخت برگزار کند تا اعضای فعال موسسه را ارزیابی نماید.
 • به دلیل وجود وکلای زیاد در موسسه حقوقی، موکلین می توانند از چندین وکیل به صورت همزمان مشاوره بگیرند و پرونده شان را به این وکلا بسپارند.
مزایای موسسه حقوقی نسبت به سایر مراکز

خدمات بهترین موسسه حقوقی در تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران باید علاوه بر موارد ذکر شده در مقاله، خدمات دیگری را نیز به موکلین خود ارائه می دهد؛ در ادامه برخی از این خدمات را برای شما ذکر خواهیم کرد:

 • انجام کلیه امور ثبتی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
 • تنظیم کردن اظهارنامه رسمی برای ایفای تعهدات و پرداخت دیون
 • تهیه کردن چک لیست های انواع قراردادهای بین المللی و داخلی
 • اخذ کردن کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی
 • ثبت کردن علائم تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی
 • پاسخ دادن به سوالات حقوقی با روش های مختلف
 • ارائه مشاوره در مراحل مختلف

کلام آخر

در شهر تهران برای رسیدگی به امور قضایی، موسسات حقوقی مختلفی وجود دارند که می توانند بهترین خدمات را به موکلین این شهر ارائه دهند؛ در هر یک از این موسسه ها، وکلا و مشاوران کاملا حرفه ای مشغول کار اند و تمام تلاش خود را برای موفقیت پرونده موکل خود به کار می گیرند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در اختیارتان قرار دهیم.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکر هستیم، در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

پروسه طلاق در دادگاه چه قدر طول می کشد؟

بستگی به نوع طلاق دارد زیرا طلاق توافقی در بازه زمانی کمتر از یک ماه پایان می یابد اما برخی طلاق ها که یکی از زوجین رضایت ندارد، ممکن است بیش از یک سال زمان ببرد.

حق الوکاله وکیل در یک موسسه حقوقی چقدر است؟

نمی توان دقیق مبلغ حق الوکاله را تعیین کرد زیر به موارد مختلفی بستگی دارد.

فرق دادخواست و شکوائیه چیست؟

دادخواست یک فرم چاپی است که می توان از آن در دعاوی حقوقی استفاده کرد اما شکوائیه در دعاوی کیفری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا