حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران ⭐【آپدیت 1401】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران را به شما معرفی کنیم؛ در شهر تهران موسسه های متعددی در حال حاضر فعالیت حقوقی انجام می دهند و خدمات تخصصی در این زمینه به مردم ارائه می دهند؛ تمام فعالیت های هر موسسه حقوقی، کاملا مطابق قانون می باشند و در ضمن حکومت و مقامات قضایی این موسسه ها را صددرصد تائید می کنند؛ در این موسسه ها، وکلای بسیار کاردان و متعهد مشغول وکالت هستند و به موکلین کمک شایانی می کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن موسسه حقوقی معتبر و سرشناس در تهران هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

موسسه حقوقی در شهر تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران یک نهاد کاملا رسمی و ثبت شده می باشد که از چند فرد حقوقدان از جمله اساتید دانشگاه، کارشناسان رسمی دادگستری، بارنشسته، وکلای دادگستری، مشاوران حرفه ای حقوقی و … تشکیل شده است؛ در این موسسه وکلای متعددی هستند که می توانند وکالت دعاوی مختلف را تقبل کنند، از این رو این موسسه پرونده های بسیاری را می تواند پوشش دهد؛ اخیرا علم حقوق بسیار گسترش یافته است و همین موضوع موجب شده که یک وکیل نتواند در همه زمینه ها تخصص داشته باشد و بتواند هر پرونده ای را با موفقیت به پایان برساند.

موسسه حقوقی در برابر دفاتر وکالت برتری هایی دارد که این مسئله خود باعث جلب نظر موکلین می شود، برخی از این برتری ها شامل استفاده از مشورت قضات بازنشسته، تعدد پرونده ها، استفاده از مشاوران، هم فکری حقوقدانان و … است؛ تجربه و مهارت وکلایی که در این موسسه فعالیت می کنند، تاثیر بسزایی در جلب موکلین دارد و در ضمن نتایج حاصل از پرونده ها می تواند بهتر باشد.

موسسه حقوقی در شهر تهران

ویژگی بهترین موسسه حقوقی در تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران باید از ویژگی های خاص و منحصر به فردی برخوردار باشد، در ادامه برخی از این ویژگی ها را برای شما شرح خواهیم داد:

موسسه حقوقی باید به صورت کاملا تخصصی و طبقه بندی شده، خدمات قضایی ارائه دهد؛ بدین معناست که یک موکل می تواند وکیل مورد نظر خود را مطابق با رشته فعالیت و تجربه انتخاب کند.

یک موسسه حقوقی باید مشاوره های حضوری را به صورت رایگان ارائه دهد؛ در این موسسه ها، به موکلین، مشاوره های بسیار حرفه ای ارائه داده می شود و آن ها از نظرات این مشاوران حرفه ای استفاده می کنند.

موسسه حقوقی باید بتواند امور داوری را انجام دهد و مشاوره های کاملا پی در پی و از تمام بعد به همه افراد و موسسات دیگر ارائه دهد و در ضمن برای آن ها قرارداد نویسی کند.

یک موسسه حقوقی خوب باید جلسات و سمینارهای مختلف آماده کند تا به پرسنل آموزش کافی بدهد و مشاوره های رایگان به ارگان ها و شرکت ها ارائه دهد.

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران را بشناسید!

موسسه حقوقی پدرام

موسسه حقوقی پدرام

موسسه حقوقی پدرام جزو موسسه های بسیار برتر شهر تهران می باشد؛ در این موسسه خدمات منحصر به فرد و خاص ارائه می گردد و البته این موسسه می تواند نیازهای قضایی مردم را برطرف کند؛ در موسسه پدرام وکلای متعددی فعالیت می کنند که این موسسه موجب به وجود
آمدن ارتباط بسیار قوی بین موکلین و وکلا می شود؛ این موسسه به موکلین خود این اجازه را می دهد که وکلا را مطابق با تجربیات و رشته حقوقی و اخلاق شان انتخاب نمایند؛ از این رو موسسه پدرام به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران شناخته می شود.

موسسه پدرام مشاوره های تخصصی به هر یک از موکلین خود ارائه می دهد و این مشاوره ها در زمینه امور کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی و … می باشند؛ موکلین باید با تعیین وقت قبلی، از این مشاوره ها بهره مند شوند؛ در این موسسه، مشاوران بسیار زبده و مجرب بهترین راه حل ها را به موکلین ارائه می دهند.

آدرس: تهران، عباس آباد، اندیشه، دکتر مفتح شمالی چهارم

موسسه حقوقی آساک

موسسه حقوقی آساک

موسسه حقوقی آساک یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران می باشد؛ این موسسه توسط وکلای پایه یک دادگستری در سال 1387 تاسیس گردید و پس از آن تا به امروز بهترین خدمات تخصصی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است؛ موسسه آساک تجربه بسیار زیادی در زمینه تقبل پرونده های بسیار سخت و سنگین دارد که این موضوع خود موجب جلب نظر بسیاری از افراد ساکن شهر تهران شده است؛ وکلایی که در موسسه فعالیت می کنند، از علم حقوقی به روز و مدرن برخوردار اند و اطلاعات کافی در این زمینه دارند.

موسسه حقوقی آساک توانسته تاکنون تاثیر کاملا مثبتی بر روی نظرات موکلین خود بگذارد و به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد، از موسسه های دیگر، برتر است و جزو موسسات بسیار خوب شهر تهران محسوب می شود؛ وکلایی که در این موسسه مشغول به کاراند، کاملا خبره و کارکشته اند.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بعد از خیابان نساء، پلاک 52، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد3

تلفن تماس: 09023589119

موسسه حقوقی دادگان

موسسه حقوقی دادگان

موسسه حقوقی دادگان جزو موسسات برتر شهر تهران می باشد؛ این موسسه تا به امروز با وکلای پایه یک دادگستری که از تجربه و مهارت بسیار زیادی برخوردارند، همکاری داشته است و مشاوران حقوقی مجرب و حاذق در این موسسه فعالیت دارند؛ این وکلا و مشاوران با موکلین در زمینه امور حقوقی، کیفری، تجارت بین الملل فعالیت می کنند؛ موسسه دادگان تاکنون با کمک پرسنل خود توانسته 98 درصد از پرونده های موکلین را با موفقیت به پایان برساند؛ مشاوره های این موسسه کاملا رایگان اند و تمامی این مزایا موجب شده که به عنوان بهترین موسسه حقوقی در تهران شناخته شود.

آدرس: تهران، چهارراه جهان کودک، جردن، پلاک72، ساختمان امیر پرویز، طبقه6، واحد61

تلفن تماس: 02188877898

موسسه حقوقی رنگین کمان حق

موسسه حقوقی رنگین کمان حق

موسسه حقوقی رنگین کمان حق جزو موسسات بسیار خوب شهر تهران است؛ این موسسه سال 1395 احداث شده و توانسته بر اصل صداقت تکیه کند و بهترین خدمات را به مردم عزیز این شهر ارائه دهد؛ در این موسسه مشاوره های کاملا حرفه ای و تخصصی به موکلین داده می شود و وکلا و مشاوران سعی می کنند که موکلین را در اصلی ترین و درست ترین راه، راهنمایی کنند؛ خدمات حقوقی این موسسه شامل مشاوره حقوقی، حضوری، تلفنی، وکالت در دعاوی مختلف، تنظیم قرارداد، نوشتن شکایت نامه و لایحه دفاعیه و … است؛ وکلایی که در این مرکزند می توانند پرونده هایی با دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده و … تقبل می کنند.

آدرس: تهران، نیاوران، قبل از سه راه مژده، خیابان علیرضا افشار، پلاک11، واحد3

تلفن تماس: 02171098000

موسسه حقوقی اندیشه

موسسه حقوقی اندیشه

موسسه حقوقی اندیشه یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است؛ این موسسه سال 1394 در شهر تهران احداث گردید تا به امروز با کمک وکلا و مشاوران بسیار حرفه ای و زبده، بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد؛ موسسه اندیشه جزو موسسات برتر شناخته می شود زیرا خدمات حقوقی منحصر به فرد و خاصی در اختیار موکلین خود قرار می دهد؛ خدمات خاص این مرکز شامل تنظیم و بررسی قراردادهای بین المللی و داخلی، حقوق رقابت ناعادلانه و انحصار، حقوق سرمایه گذاری، مشارکت، مالیات و حسابرسی و … است.

آدرس: تهران، پاسداران، میدان قبا، بن بست سروناز، شماره دو، طبقه اول

تلفن تماس: 02122890481

مزایای موسسه حقوقی نسبت به سایر مراکز

بهترین موسسه حقوقی در تهران در برابر سایر نهادها و مراکز و دفاتر، از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه می خواهیم برخی از آن ها را برای شما شرح دهیم:

 • در موسسه های حقوقی، امور متعدد مربوط به وکالت و مشاوره ها را به صورت تخصصی انجام می دهند؛ یک موسسه حقوقی می تواند از نمونه بین المللی الگوبرداری کند و توانمندی های وکلا را از یکدیگر تفکیک کند.
 • در این دسته از موسسات، بسیاری از امور به صورت گروهی انجام می گیرند؛ وکلا و بزرگان قانون بسیار زیادی در بهترین موسسه حقوقی در تهران فعالیت می کنند و با هم فکری و همکاری یکدیگر می توانند پرونده های بسیار سخت و سنگین را با موفقیت به پایان برسانند.
 • یک موسسه حقوقی می تواند آموزش بسیار خوب و حرفه ای در اختیار کارآموزان خود قرار دهد و آزمون های متعدد و سخت برگزار کند تا اعضای فعال موسسه را ارزیابی نماید.
 • به دلیل وجود وکلای زیاد در موسسه حقوقی، موکلین می توانند از چندین وکیل به صورت همزمان مشاوره بگیرند و پرونده شان را به این وکلا بسپارند.

اگر در شهر تهران به دنبال یافتن وکلای سرشناس و متبحر هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در تهران مراجعه نمایید.

مزایای موسسه حقوقی نسبت به سایر مراکز

خدمات بهترین موسسه حقوقی در تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران باید علاوه بر موارد ذکر شده در مقاله، خدمات دیگری را نیز به موکلین خود ارائه می دهد؛ در ادامه برخی از این خدمات را برای شما ذکر خواهیم کرد:

 • انجام کلیه امور ثبتی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
 • تنظیم کردن اظهارنامه رسمی برای ایفای تعهدات و پرداخت دیون
 • تهیه کردن چک لیست های انواع قراردادهای بین المللی و داخلی
 • اخذ کردن کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی
 • ثبت کردن علائم تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی
 • پاسخ دادن به سوالات حقوقی با روش های مختلف
 • ارائه مشاوره در مراحل مختلف

کلام آخر

در شهر تهران برای رسیدگی به امور قضایی، موسسات حقوقی مختلفی وجود دارند که می توانند بهترین خدمات را به موکلین این شهر ارائه دهند؛ در هر یک از این موسسه ها، وکلا و مشاوران کاملا حرفه ای مشغول کار اند و تمام تلاش خود را برای موفقیت پرونده موکل خود به کار می گیرند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در اختیارتان قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران را به شما معرفی کرد تا به راحتی موسسه مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکر هستیم، در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

پروسه طلاق در دادگاه چه قدر طول می کشد؟

بستگی به نوع طلاق دارد زیرا طلاق توافقی در بازه زمانی کمتر از یک ماه پایان می یابد اما برخی طلاق ها که یکی از زوجین رضایت ندارد، ممکن است بیش از یک سال زمان ببرد.

حق الوکاله وکیل در یک موسسه حقوقی چقدر است؟

نمی توان دقیق مبلغ حق الوکاله را تعیین کرد زیر به موارد مختلفی بستگی دارد.

فرق دادخواست و شکوائیه چیست؟

دادخواست یک فرم چاپی است که می توان از آن در دعاوی حقوقی استفاده کرد اما شکوائیه در دعاوی کیفری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا