وکیل حقوقی

لیست10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران ⭐【آپدیت1402】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران را به شما معرفی کنیم؛ در شهر تهران موسسه های متعددی در حال حاضر فعالیت حقوقی انجام می دهند و خدمات تخصصی در این زمینه به مردم ارائه می دهند؛ تمام فعالیت های هر موسسه حقوقی، کاملا مطابق قانون می باشند و در ضمن حکومت و مقامات قضایی این موسسه ها را صددرصد تائید می کنند؛ در این موسسه ها، وکلای بسیار کاردان و متعهد مشغول وکالت هستند و به موکلین کمک شایانی می کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن موسسه حقوقی معتبر و سرشناس در تهران هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

موسسه حقوقی در شهر تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران یک نهاد کاملا رسمی و ثبت شده می باشد که از چند فرد حقوقدان از جمله اساتید دانشگاه، کارشناسان رسمی دادگستری، بارنشسته، وکلای دادگستری، مشاوران حرفه ای حقوقی و … تشکیل شده است؛ در این موسسه وکلای متعددی هستند که می توانند وکالت دعاوی مختلف را تقبل کنند، از این رو این موسسه پرونده های بسیاری را می تواند پوشش دهد؛ اخیرا علم حقوق بسیار گسترش یافته است و همین موضوع موجب شده که یک وکیل نتواند در همه زمینه ها تخصص داشته باشد و بتواند هر پرونده ای را با موفقیت به پایان برساند.

موسسه حقوقی در برابر دفاتر وکالت برتری هایی دارد که این مسئله خود باعث جلب نظر موکلین می شود، برخی از این برتری ها شامل استفاده از مشورت قضات بازنشسته، تعدد پرونده ها، استفاده از مشاوران، هم فکری حقوقدانان و … است؛ تجربه و مهارت وکلایی که در این موسسه فعالیت می کنند، تاثیر بسزایی در جلب موکلین دارد و در ضمن نتایج حاصل از پرونده ها می تواند بهتر باشد.

موسسه حقوقی در شهر تهران

ویژگی بهترین موسسه حقوقی در تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران باید از ویژگی های خاص و منحصر به فردی برخوردار باشد، در ادامه برخی از این ویژگی ها را برای شما شرح خواهیم داد:

موسسه حقوقی باید به صورت کاملا تخصصی و طبقه بندی شده، خدمات قضایی ارائه دهد؛ بدین معناست که یک موکل می تواند وکیل مورد نظر خود را مطابق با رشته فعالیت و تجربه انتخاب کند.

یک موسسه حقوقی باید مشاوره های حضوری را به صورت رایگان ارائه دهد؛ در این موسسه ها، به موکلین، مشاوره های بسیار حرفه ای ارائه داده می شود و آن ها از نظرات این مشاوران حرفه ای استفاده می کنند.

موسسه حقوقی باید بتواند امور داوری را انجام دهد و مشاوره های کاملا پی در پی و از تمام بعد به همه افراد و موسسات دیگر ارائه دهد و در ضمن برای آن ها قرارداد نویسی کند.

یک موسسه حقوقی خوب باید جلسات و سمینارهای مختلف آماده کند تا به پرسنل آموزش کافی بدهد و مشاوره های رایگان به ارگان ها و شرکت ها ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

موسسه حقوقی آسایش گستران

موسسه حقوقی آسایش گستران یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است که برای کمک به مردم با وکلای بسیار مجرب و متخصص همکاری می کند؛ هدف این موسسه تامین شدن آسایش حقوقی مردم است که سه کمیسیون خانواده، کیفری، حقوقی دارا می باشد و همه پرونده های مختلف مرتبط با هر کمیسیونی از طریق وکلای مربوطه برررسی و پیگیری می گردد و تمام مرحله های قضایی مربوط به پرونده توسط وکلای هر کمیسیون نظارت و اجرا می شود.

شماره تماس: 09124920000

آدرس: خیابان شهید مطهری، نرسیده خیابان شریعتی، روبروی بوستان شهید آوینی، پلاک11

موسسه حقوقی اندیشه

موسسه حقوقی اندیشه به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران شناخته شده است که سال 1394 با شماره ثبت 35893 تاسیس گردیده است؛ در این موسسه وکلا و مشاورین بسیار حرفه ای با سابقه فعالیت طولانی در زمینه های مختلف وکالت مشغول می باشند؛ موسسه اندیشه با شرکت های بین المللی در داخل ایران و خارج از کشور همکاری داشته است و در طول این چندین سال خدمات بسیار گسترده ای در اختیار شرکت های ایرانی و شرکت های بین المللی قرار داده است.

خدمات حقوقی موسسه اندیشه شامل :

 • حقوق گمرک و قاچاق
 • حقوق کار و استخدامی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • حقوق تصاحب شرکت ها، مشارکت و سرمایه گذاری
 • حقوق مالیات و حسابرسی
 • حل و فصل حقوقی، کیفری، تجاری و بین المللی

شماره تماس: 02122890481

آدرس: تهران، پاسداران، میدان قبا، بن بست سروناز، شماره دو، طبقه اول

موسسه حقوقی آراز فرتاک

موسسه حقوقی آراز جزو موسسات بسیار مشهور و معروف تهران است که می تواند به پرونده های حقوقی بسیار تخصصی تر توسط چندین وکیل پایه یک دادگستری رسیدگی نماید؛ موسسه آراز فرتاک نیز یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران می باشد که شماره ثبت آن 42395 است و در بخش های متفاوت از دعاوی وکالت از جمله داخلی، تجارت بین الملل، تجارت الکترونیک، قانون اموال و مالکیت معنوی، حقوق استارتاپ و  ارائه خدمات مشاوره به اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین خدمات حقوقی به شرکت های دانش بنیان می پردازد.

شماره تماس: 09197364035

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، تقاطع بلوار کشاورز، جنب بانک ملی، ساختمان 193، طبقه 7، واحد18

موسسه حقوقی  ثمین عدالت

موسسه حقوقی ثمین عدالت یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است که دارای شماره ثبت 39571 می باشد؛ این موسسه مزیت های بسیار زیادی دارد به عنوان مثال 60 وکیل متخصص و برجسته در آن فعالیت می کنند و در ضمن موسسه سیستم مدیریتی بسیار قوی دارد و برعملکرد های هر یک از وکلا در هر پرونده نظارت می کند؛ در موسسه ثمین عدالت کادری بسیار مجرب برای پیگیری کردن بسیار دقیق پرونده ها و اطلاع رسانی به طور منظم به موکلین مشغول به کار اند.

شماره تماس: 09125663636

آدرس: تهران، خیابان نجات اللهی (ویلا). نرسیده به پل کریمخان . کوچه امانی . پلاک ۲۲. ساختمان مظفر. طبقه اول ، واحد ۳

موسسه حقوقی دادگان

موسسه حقوقی دادگان یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است که دارای وکلای بسیار مجرب پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی تخصصی می باشد که آن ها می تواند در حوزه های مختلف امور تجارت بین الملل، حقوقی ، کیفری و غیره پرونده های حقوقی بسیار زیادی را بپذیرند؛ تمامی پرونده ها در این موسسه تا حدود 98 درصد با موفقیت به پایان می رسند؛ مشاوره ها در موسسه دادگان به سه صورت حضوری، تلفنی، آنلاین انجام می گیرد.

شماره تماس: 02188877898

آدرس: تهران، چهار راه جهان کودک، جردن، پلاک 72، ساختمان امیر پرویز، طبقه ۶، واحد ۶۱

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است؛ این موسسه فعالیت خود را در سال 1391در امور حقوقی آغاز کرده است و از وکلای بسیار زبده و کاربلد در امور متفاوت حقوقی مانند دعاوی کیفری، قراردادها، نفقه و مهریه، خانواده، قراردادهای بین المللی، ثبت برند و امور مربوط به مهاجرت، تشکیل شده است. دلایلی که موجب گشته موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد داشته باشد شامل مشاوره حقوقی رایگان برای عموم مردم، مشاوره حقوقی به صورت تلفنی از سراسر ایران با وکیل، امکان اعزام وکیل به شهرستان جهت بررسی و پیگیری پرونده و … است.

شماره تماس: 02122920562

آدرس: تهران، میرداماد، خیابان اطلسی، نبش خیابان تاج بخش، پلاک ۵، طبقه دوم، واحد ۴

موسسه حقوقی سفیر صلح

موسسه حقوقی سفیر صلح یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است؛ در صورت مراجعه به این موسسه می توانید با انتخاب بهترین وکلا و مشاوران متخصص،  از خدمات حقوقی متفاوتی بهره مند شوید؛ موسسه سفیر صلح تضمین می کند که با تلاش و پیگیری های منظم وکلای بسیار مجرب، نتیجه بسیار خوبی حاصل شود؛ موسسه حقوقی سفیر صلح جزو موسسات بسیار مشهور و معروف در تهران است که بسیاری از افراد ساکن تهران این موسسه را می شناسند.

شماره تماس: 02122646503

آدرس: خیابان شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نرسیده به سه راه نشاط، پلاک ۴۶۰ (ساختمان اسکای)، طبقه سوم، واحد ۱۴

موسسه حقوقی آساک

موسسه حقوقی آساک یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران است که در سال 1387 توسط وکلای پایه یک دادگستری بسیار حاذق و مجرب تاسیس شده است؛ این موسسه اعتماد تمامی مردم عزیز شهر با داشتن سوابق کاری بسیار درخشان در زمینه های متفاوت وکالت جلب کرده است و به مردم کمک می کند. این موسسه حقوقی توانسته در طول این سال ها استاندارهای وکالت را ارتقا دهد. از جمله مزایای این موسسه حقوقی، ارائه بهترین مشاوره های حقوقی تخصصی و پیگیری پرونده های موکلین می باشد.

شماره تماس: 09023589119

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر(شهید دستگردی)، بعد از خیابان نساء، پلاک ۵۲، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد ۳

موسسه حقوقی مبدا

موسسه حقوقی مبدا در سال 1394 تاسیس شده است که شماره ثبت آن 37676 است؛ این موسسه تیم حقوقی بسیار مجرب دارد که شامل حقوقدانان و وکلای بسیار آزموده و ماهر است؛ موسسه حقوقی مبدا دارای شرایط بسیار مناسب است که خدمات حقوقی را به بهترین نحو به موکلین ارائه می دهد و آن ها را جهت رسیدن به هدف نهایی یاری می کند. موسسه حقوقی مبدا یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران می باشد که تاکنون حدود صدها پرونده بسیار موفق در کارنامه خود دارد.

شماره تماس: 09122026828

آدرس: خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان نهم، ساختمان مدائن، پلاک 602، طبقه همکف

مزایای موسسه حقوقی نسبت به سایر مراکز

بهترین موسسه حقوقی در کرج و تهران در برابر سایر نهادها و مراکز و دفاتر، از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه می خواهیم برخی از آن ها را برای شما شرح دهیم:

 • در موسسه های حقوقی، امور متعدد مربوط به وکالت و مشاوره ها را به صورت تخصصی انجام می دهند؛ یک موسسه حقوقی می تواند از نمونه بین المللی الگوبرداری کند و توانمندی های وکلا را از یکدیگر تفکیک کند.
 • در این دسته از موسسات، بسیاری از امور به صورت گروهی انجام می گیرند؛ وکلا و بزرگان قانون بسیار زیادی در بهترین موسسه حقوقی در تهران فعالیت می کنند و با هم فکری و همکاری یکدیگر می توانند پرونده های بسیار سخت و سنگین را با موفقیت به پایان برسانند.
 • یک موسسه حقوقی می تواند آموزش بسیار خوب و حرفه ای در اختیار کارآموزان خود قرار دهد و آزمون های متعدد و سخت برگزار کند تا اعضای فعال موسسه را ارزیابی نماید.
 • به دلیل وجود وکلای زیاد در موسسه حقوقی، موکلین می توانند از چندین وکیل به صورت همزمان مشاوره بگیرند و پرونده شان را به این وکلا بسپارند.
مزایای موسسه حقوقی نسبت به سایر مراکز

خدمات بهترین موسسه حقوقی در تهران

بهترین موسسه حقوقی در تهران باید علاوه بر موارد ذکر شده در مقاله، خدمات دیگری را نیز به موکلین خود ارائه می دهد؛ در ادامه برخی از این خدمات را برای شما ذکر خواهیم کرد:

 • انجام کلیه امور ثبتی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری
 • تنظیم کردن اظهارنامه رسمی برای ایفای تعهدات و پرداخت دیون
 • تهیه کردن چک لیست های انواع قراردادهای بین المللی و داخلی
 • اخذ کردن کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی
 • ثبت کردن علائم تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی
 • پاسخ دادن به سوالات حقوقی با روش های مختلف
 • ارائه مشاوره در مراحل مختلف

کلام آخر

در شهر تهران برای رسیدگی به امور قضایی، موسسات حقوقی مختلفی وجود دارند که می توانند بهترین خدمات را به موکلین این شهر ارائه دهند؛ در هر یک از این موسسه ها، وکلا و مشاوران کاملا حرفه ای مشغول کار اند و تمام تلاش خود را برای موفقیت پرونده موکل خود به کار می گیرند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در اختیارتان قرار دهیم.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکر هستیم، در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق سایت با ما در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل جعل اسناد در تهران کلیک کنید.

پروسه طلاق در دادگاه چه قدر طول می کشد؟

بستگی به نوع طلاق دارد زیرا طلاق توافقی در بازه زمانی کمتر از یک ماه پایان می یابد اما برخی طلاق ها که یکی از زوجین رضایت ندارد، ممکن است بیش از یک سال زمان ببرد.

حق الوکاله وکیل در یک موسسه حقوقی چقدر است؟

نمی توان دقیق مبلغ حق الوکاله را تعیین کرد زیر به موارد مختلفی بستگی دارد.

فرق دادخواست و شکوائیه چیست؟

دادخواست یک فرم چاپی است که می توان از آن در دعاوی حقوقی استفاده کرد اما شکوائیه در دعاوی کیفری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا