وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سمنان❤️【سال1403】✅

در این مقاله سعی بر این داریم تا شما همراهان همیشگی را با بهترین وکیل ملکی در سمنان آشنا کنیم، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید. مشکلات به وجود آمده در زمینه های حقوقی و ملکی، غالبا پیچیدگی های مختص به خود را دارند و به دلیل عدم آگاهی ما به قوانین، حضور یک وکیل ملکی متخصص در دعاوی ملکی می تواند با ارائه مشاوره مناسب راه کاری بی نظیر برای حل مشکل به همراه داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی کیست؟

بهترین وکیل ملکی، وکیلی است که در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد. دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است که به نوعی به موضوع اموال غیر منقول مرتبط می شوند.

وکلای دعاوی ملکی با چندین سال تخصص و تجربه موفق در امور وکالت، با ارائه مشاوره حقوقی توانسته اند در این زمینه بسیار موفق عمل کنند.این نوع وکیل هر چند توانایی حل سایر دعاوی از قبیل دعاوی خانواده و کیفری را دارد و می تواند همچون سایر وکلا همه امور را مدیریت کند، اما به پیگیری این نوع دعاوی وارد نشده و تمام تمرکز خود را معطوف به مشکلات به وجود آمده در امور ملکی می کند.

بهترین وکیل ملکی کیست؟

اموال غیر منقول چیست؟

تاکنون نام اموال منقول و غیر منقول را بارها و بارها شنیده اید. اموال غیر منقول که پیگیری دعاوی آن مربوط به حیطه فعالیت حرفه ای بهترین وکیل ملکی است، به اموالی گفته می شود که امکان جابه جایی و انتقال آن ها به مکانی دیگر وجود ندارد. در یک تقسیم بندی کلی اموال غیر منقول به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: املاک، اراضی

با شنیدن نام ملک، همواره به یاد سرپناه، خانه می افتیم. اما در بحث دعاوی حقوقی و در تقسیم بندی آن ها، املاک در دسته اموال غیر منقول هستند و به دو دسته عمده تقسیم می شوند:

 • املاک تجاری: املاک تجاری، به املاکی اطلاق می شود که برای فعالیت های تجاری مانند: فروشگاه های مواد غذایی، دفاتر، شهرک های صنعتی و مغازه های تولیدی و بانک ها، مورد استفاده قرار می گیرند.
 • املاک مسکونی: املاک مسکونی، به ساختمان هایی اطلاق می شوند که ممکن است یک خانواده(خانه های شخصی) و یا چند خانواده (آپارتمان ها)، در آن ها سکونت داشته باشند.
 • اراضی داخل محدوده شهری: اراضی داخل محدوده شهری، به عناوینی که در چهارچوب شهر بوده و اکثرا در دسته تجاری، اداری، اقامتی و یا مسکونی قرار می گیرند، اطلاق می شود.
 • اراضی خارج از محدوده شهری: اراضی خارج از محدوده شهری، به زمین های کشاورزی، زراعی، باغ، سوله که از شهر کمی دورتر هستند و فضایی بزرگتر را به خود اختصاص می دهند، اطلاق می شوند که اغلب به مشاغل مرتبط است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سمنان را بشناسید!

فریبرز رئیسیان

فریبرز رئیسیان

فربیرز رئیسیان یکی از بهترین وکیل ملکی در سمنان است؛ ایشان تخصصی ترین و دشوارترین پرونده های حقوقی را تقبل می کنند و به بهترین نتایج می رسانند؛ جناب آقای رئیسیان جزو وکلای برتر شهر سمنان محسوب می شوند که دارای شماره پروانه 16821 می باشند؛ بسیاری از مردم شهر سمنان وی را با لقب وکیل برتر می شناسند.

آدرس: سمنان، میدان معلم، مجتمع تجاری فردوس، طبقه اول، واحد ۵

اقدس رهائی

اقدس رهائی

اقدس رهائی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان است و چندین سال در این شهر مشغول به کار وکالتی می باشد. ایشان با راهنمایی های بسیار دقیق شان، موکلین خود را در راه درست هدایت می کند و بهترین روش ها را جهت حل کردن مشکل مراجعه کنندگان به آن ها می دهد.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 12 سال سابقه کار وکالت

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی در شهر بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در ضمن در این شهر زیبا، مشغول به فعالیت تخصصی حقوقی است. جناب آقای سلمان قدرتی تعهد اخلاقی بسیار بالا و صداقت زیادی در حیطه کاری اش می باشد و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، اسناد و مدارک، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت دارد.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک 2

مهدی برهانی

مهدی برهانی، وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، مشاورحقوقی در شهر بزرگ سمنان می باشد که در حیطه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری پرونده های بسیاری را قبول می کند؛ ایشان با راهنمایی های کامل و آشنا کردن هر یک از مراجعین با قوانین پرونده مربوطه شان را در ادامه یا عدم ادامه پرونده یاری می‌کند.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵، طبقه فوقانی، تزئینات آمود

زهرا صادقی

زهرا صادقی

زهرا صادقی وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در استان بزرگ سمنان مشغول به فعالیت های وکالتی در حوزه های مختلف می باشد. ایشان قدرت بیان بسیار خوبی دارد و به آسانی می تواند از موکلین خود دفاعیات بسیار خوبی را به عمل آورد. سرکار خانم زهرا صادقی سوابق کاری بسیار درخشانی در استان سمنان دارد و در دعاوی های متعدد مانند کیفری، ملکی، طلاق، خانوادگی، مالی و غیره تخصص داشته و به عنوان بهترین وکیل ملکی در سمنان هم معرفی گردیده است.

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، روبروی بانک مسکن، ساختمان خرمیان، طبقه اول

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان می باشد؛ ایشان در حیطه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره مشغول فعالیت است و تخصص و مهارت بالایی دار؛ ایشان دارای سوابق کاری بسیار درخشان وکالتی است و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است. سرکار خانم مطهره امیریان فر با لقب بهترین وکیل ملکی در سمنان از دید مردم شناخته شده است.

آدرس: سمنان، چهارراه ورزش، مجتمع نهضت، بلوکb، واحد 608

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی در استان بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری است؛ ایشان سابقه بسیار زیاد و تجربه کاری بسیار درخشانی در حیطه های خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره دارد؛ وی لایحه دفاعیات قوی از موکلینش ارائه می کند و بهترین دفاعیات را از آنان می کند و یکی از مهم ترین هدف های ایشان، موفقیت در پرونده هایی است که برعهده می گیرد.

آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6

علی بهرامی

جناب آقای علی بهرامی

علی بهرامی در سمنان وکیل پایه یک دادگستری است که سابقه فعال و درخشان در حوزه های حقوقی اعسار، خانواده، اجراییات دارد. تحصیلات وی شامل کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد مجموعه حقوق می باشد. از جمله خدماتی که آقای بهرامی ارائه می کنند شامل تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری است؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در سمنان است.

آدرس: سمنان، گرمسار، روبه روی دادگستری

حمیدرضا تبریزیان

حمیدرضا تبریزیان

حمیدرضا تبریزیان وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ سمنان می باشد؛ ایشان در امور مختلف از جمله زمین و مسکن، قبول وکالت در زمینه های حقوقی، چک، اراضی، ثبتی، خانواده، علائم تجارتی، دعاوی اصل 49 قانون اساسی و … تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. مدرک تحصیلی که ایشان اخذ کرده است شامل کارشناسی ارشد می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در سمنان است.

آدرس: سمنان، باغ فردوس (خیابان میرزا بزرگ شیرازی) نرسیده به سه راه ولیعصر، جنب کوچه شهید یحیایی، ساختمان نشاط، طبقه 4

پیمان منصوریان

جناب آقای پیمان منصوریان

پیمان منصوریان وکیل پایه یک دادگستری در سمنان می باشد و متخصص و متبحر در انجام دادن تمام امور خانوادگی است. ایشان یک وکیل متخصص است که در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده و شهرداری سابقه بسیار درخشانی دارد. از جمله سوابق کاری بسیار درخشان وی می توان به وکیل و مشاوره حقوقی بانک صادرات اشاره کرد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در سمنان است.

آدرس: سمنان، دامغان، خیابان پرستار، ساختمان امیر، طبقه 4، واحد 15

مهدی فامیلی

مهدی فامیلی

مهدی فامیلی در شهر بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی می باشد. ایشان با سابقه بالای خود در حیطه وکالت، پرونده های بسیار موفقی داشته است. تخصص های ایشان در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … است؛ وی یکی از بهترین وکیل ملکی در سمنان می باشد.

آدرس: سمنان، باغ فردوس، خیابان میرزای شیرازی پلاک ٤٤ طبقه ٤

تصرف عدوانی و مجازات متصرف چیست؟

یکی دیگر از انواع پرونده های حقوقی که امروزه گریبان اکثریت افراد در اجتماع را گرفته و در دادگاه های کیفری پیگیری می شود، تصرف عدوانی است. تصرف عدوانی، فقط شامل اموال غیر منقول شده و نوعی تصرف کیفری و حقوقی است که حوزه محوریت آن بسیار گسترده دارد.

تصرف عدوانی در واقع به این معنی است که شخص خاطی، با زور و اجبار و بدون رضایت اموال غیر منقول دیگری رابه تصرف خود در آورده و مشکلاتی را برای مالک ملک ایجادکند. در این نوع شکایت حضور  بهترین وکیل مهریه در سمنان می تواند بسیار موثر بوده و از رویارویی شما با چالش ها و نگرانی ها جلوگیری کند.

تصرف عدوانی و مجازات متصرف چیست؟

انواع تصرف عدوانی

طبق قانون، تصرف عدوانی به صورت کلی به دو دسته عمده تقسیم می شود که چگونگی مطرح کردن هر یک از آن عناوین در نزد وکیل ملکی دارای شرایط خاصی است که باید دقت لازم را در این مورد داشت. در تقسیم بندی کلی، این نوع تصرف، در دو دسته جای می گیرند که در این مقاله به اختصار به توضیح آن ها می پردازیم: تصرف عدوانی کیفری، تصرف عدوانی حقوقی

تصرف عدوانی کیفری: به لحاظ قانونی، این نوع تصرف، اموال غیر منقول را شامل می شود. در تصرف عدوانی کیفری شخص خاطی، با آگاهی و اطلاع از این که این مال تعلق به شخصی دیگری دارد، اقدام به این کار کرده که جرم محسوب می شود و در صورت اثبات جرم توسط بهترین وکیل، مجرم از یک ماه تا یک سال به حبس محکوم می شود. برای طرح تصرف عدوانی کیفری، نیازی به تقدیم دادخواست حقوقی نیست و صرفا با شکایت کیفری قابل پیگیری و برای صدور حکم رفع تصرف کافی است.

تصرف عدوانی حقوقی: در تصرف عدوانی حقوقی، رعایت چند نکته بسیار اهمیت دارد. در تصرف عدوانی حقوقی نیازی به احراز مالکیت مالک نیست. در مرحله بعد برای دادگاه خیلی مهم است که شخص متصرف، با آگاهی به این که این مال، مال غیر بوده است یا خیر، اقدام به چنین کاری کرده باشد یا خیر. تصرف عدوانی حقوقی با تقدیم دادخواست حقوقی قابل اجرا است.

محور فعالیت وکیل ملکی

وکیل ملکی به صورت تخصصی در امور مربوط به ملک ورود می کند. هر کدام از دعاوی ملکی، دارای حساسیت ها و پیچیدگی های مختص به خود می باشد، دایره دعاوی ملکی و حوزه کاری وکیل ملکی مواردی است در این جا به اختصار به توضیح آن ها پرداخته ایم:

 • الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم سند اعیانی
 • اخذ پایان کار
 • تقسیم و افراز املاک مشاع
 • خلع ید
 • فروش مال غیر
 • جعل سند
 • تصرف عدوانی

کلام آخر

چگونگی و نحوه مطرح کردن دعاوی ملکی دارای اهمیت زیادی است. روند دادرسی در این گونه دعاوی بسیار پیچیده و حضور یک وکیل ملکی خوب و با درایت از جمله بهترین وکیل کیفری در سمنان بسیار احساس می شود. حضور این گونه وکلا می تواند جلوی ضرر و زیان ناشی از بی تجربگی ما را بگیرد. بنابراین لازم است موضوع دعاوی ملکی را با متخصصین این امور مطرح کرده و به واقع دعاوی ملکی را حل کنیم .

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، بسیار متشکریم. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما سودمند بوده باشد و از آن نهایت بهره را برده باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال حقوقی و ملکی و کیفری به سایت وکیل چی مراجعه فرمایید و یا با وکلای ذکر شده در این مقاله ارتباط حاصل کنید.

چگونه می توان با میزان مهارت یک وکیل آشنا شویم؟

با مراجعه به سوابق کاری و رزومه او و همچنین پیگیری از موکلان همکار و موکلینی که به آن وکیل مراجعه کرده اند می توان از میزان مهارت یک وکیل باخبر شد.

آیا میزان تجربه یک وکیل ملکی تاثیری بر کیفیت کار او دارد؟

بله، گاهی تجربیات یک وکیل برای بر عهده گرفتن وکالت پرونده های خاص کافی نیست و نیاز به مهارت و دانش بیشتری در آن زمینه احساس می شود.

برای خرید ملک الزاما قولنامه باید تنظیم شود، یا انتقال سند در دفتر اسناد رسمی کافی است؟

می توانید با تنظیم یک قرارداد نقل و انتقال در دفترخانه، سند انتقال ملک را تنظیم کنید.

4.7/5 - (9 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا