کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. ممکن است برای شما و یا دوستان و اطرافیانتان این اتفاق رخ داده باشد که شخصی یا اشخاصی با ظاهرسازی و شیوه های متقلبانه مالتان را بربایند که متاسفانه زمانی متوجه این امر  خواهید شد که دیگر نمی توانید مانع آن شوید به این اقدام فریبکارانه کلاهبرداری می گویند که یکی از مهم ترین جرایم مالی محسوب می شود و هرساله پرونده های زیادی را در بخش کیفری به خود اختصاص داده و  مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرند و با توجه به پبچیدگی و حساسیت قوانین مربوط به این جرم که ثبات آن ممکن است در محاکم قضایی به سختی انجام گیرد لذا توصیه می شود در صورت مواجه شدن با آن حتما از بهترین وکیل کلاهبرداری کمک بگیرید.

کلاهبرداری چیست؟

کلاهبرداری به معنای تصرف مال دیگری با استفاده از ترفندهای فریبکارانه و متقلبانه است تفاوت این جرم با سرقت این است که شخص مال باخته خود با رضایت کامل مال خود را در اختیار مجرم قرار می دهد با توجه به اینکه امروزه کلاهبرداران از طریق های مختلفی اقدام به این جرم می کنند لذا قوانین مربوط به آن ها بسیار پیچیده بوده و فرد عادی نمی تواند خود به تنهایی به بررسی و پیگیری آن بپردازد و حضور بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران برای این پرونده ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

کلاه برداری در دسته جرم های مقید قرار دارد که شرط انجام آن بردن مال دیگری است که البته امروزه بیشترین موارد کلاهبرداری در قالب معاملات انجام می گیرد. با وجود پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ابزارهای پیشرفته اما باز هم افرادی هستند که با چشم پوشی از قوانین و حتی با استفاده از همین ابزاهای در اختیار اقدام به کلاهبرداری و فریب افراد می کنند، جعل یک سند کوچک و یا یک اختلاس بزرگ هردو در دسته جرم کلاهبرداری قرار دارند و از نظر قانون محکوم بوده و باید مجازات شوند.

کلاهبرداری چیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

وکیل کلاهبرداری به شخصی گفته می شودکه از تجربه و دانش حقوقی لازم در زمینه دعاوی کلاهبرداری برخوردار بوده و اقدامات قانونی لازم برای دفاع از حقوق موکل خود را انجام دهد. اگر موکل فردی باشد که به واسطه کلاهبرداری مال خود را از دست داده باشد برای باز پس گرفتن مال و حتی آبروی خود و شکایت از مجرم و پیگیری روند قانونی آن بایستی از بهترین وکیل در تهران که در حوزه دعاوی کلاهبرداری تخصص دارد کمک بگیرد.

در مورادی نیز ممکن است فردی متهم به کلاهبرداری شود و او توانایی دفاع و اثبات بی گناهی خود در مراجع قضایی را نداشته باشد که در چنین موردی نیز بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران می تواند با توجه به مهارتی که در این حوزه دارد و با بررسی دلایل و مدارک موجود در پرونده اتهام وارده را رد کرده و حتی برای موکل خود نیز اعاده حیثیت کند.با توجه به این که کلاهبرداری از جرایم کیفری محسوب می شود لذا اکثریت بهترین وکیل کیفری در تهران نیز در این حوزه فعالیت دارند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

دادگاه دارای صلاحیت برای رسیدگی به جرم کلاهبرداری

مطابق قوانین هر دادگاهی برای رسیدگی به برخی دعاوی صلاحیت دارد و برای پرونده های که صلاحیت رسیدگی به آن ها را ندارد، اجازه بررسی و صدور حکم را نیز ندارد. دادگاه ها از نظر صلاحیت به دو دسته دارای صلاحیت ذاتی و صلاحیت محلی تقسیم بندی می شوند. صلاحیت ذاتی دادگاه به معنی این است که دادگاه با توجه به اقتدار خود و نوع جرم زخ داده، صلاحیت رسیدگی به پرونده ها را داشته باشد. صلاحیت محلی نیز به این معنی است که یک دادگاه به جرائمی که در حوزه استحفاظی ان ها رخ می دهد رسیدگی می نمایند. با توجه به این که کلاهبرداری جزو جرائم کیفری است، دادگاه کیفری دو که صلاحیت ذاتی دارد برای بررسی این پرونده ها صلاحیت دارد.

یکی از سوالاتی که ممکن است برای افراد پیش بیاد این است که کلاهبرداری از عابر بانک ها باید توسط کدام دادگاه مورد بررسی قرار بگیرد؟

قاعده کلی این است که دادگاهی که در حوزه جرم رخ داده قرار دارد به جرم رسیدگی نماید. اما در شرایطی که جرم در یک محل ر داده باشد و نتیجه آن در محلی دیگر ظاهر شود، دادگاهی که در محل وقوع نتیجه جرم قرار دارد، مرجع رسیدگی به جرم خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را بشناسید!

مسعود احمدی پور

مسعود احمدی پور

مسعود احمدی پور وکیل پایه یک دادگستری می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران معرفی می شوند و پرونده های زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند. ایشان پس از اتمام تحصیلات و دریافت پروانه وکالت، فعالیت خود را آغاز کرده و خدمات حقوقی را به مردم تهران ارائه می نمایند.

تخصص ومهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • وکیل قرارگاه خاتم الانبیا
 • وکیل ایران خودرو

آدرس: تهران، بومهن، روبروی خیابان سپاه، ساختمان بخششی، پلاک 1202، طبقه سوم

شماره تماس: 0912994889

فرانک شبانی

فرانک شبانی

فرانک شبانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در دعاوی خانواده، ثبتی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای متخصص در حوزه پرونده های کلاهبرداری می باشند  و در این زمینه به عنوان یکی از وکلای باتجربه شناخته می شوند. خانم شبانی با به کار گیری دانش خود و آشنایی با نحوه دادرسی پرونده های مختلف، موفق به کسب تجارب بالایی شده اند.

 تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حقوقی شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران
 • وکیل پرونده های وصول مطالبات بانک ثامن الائمه
 • وکیل موسسه باران عدالت امید

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز2، بلوک 1، ورودی 1، طبقه پنجم، پلاک 69

شماره تماس: 09125079826

فاطمه ایزدی فیروزآباد

فاطمه ایزدی فیروزآباد

فاطمه ایزدی فیروزآباد وکیل پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی نظیر کیفری، ملکی، خانواده و غیره می باشند که بر قوانین حقوقی مربوط به پرونده های کلاهبرداری تسلط کاملی داشته به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران فعالیت می کنند. آمار بالای موفقیت های کسب شده توسط ایشان، گواه علم و تجربه خانم ایزدی می باشد که منجر به جلب رضایت و اعتماد مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • نماینده حقوقی ایثارگران رباط کریم
 • ریاست شورای حل اختلاف اسلامشهر
 • مسئول دبیرخانه شورای حل اختلاف رباط کریم

آدرس: تهران، رباط کریم، اول بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ نیکنام، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09124126383

حسین کریمی علویجه

حسین کریمی علویجه

حسین کریمی علویجه وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در زمینه پیگیری پرونده های کلاهبرداری نیز در زمره وکلای متخصص قرار دارد. ایشان همچنین در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و غیره فعالیت دارند و موفق به کسب پیروزی های زیادی شده اند. آقای کریمی در حوزه مشاوره حقوقی هم عملکرد مناسبی را از خود نشان داده و موفق عمل نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان هفتم تیر، خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند جنوبی، بن بست حقانی، پلاک 9، طبقه 3، واحد غربی

شماره تماس: 09123952148

محمد جعفری

محمد جعفری

محمد جعفری وکیل پایه یک دادگستری می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران شناخته می شوند. ایشان در دیگر حوزه های حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی نیز سابقه فعالیت دارند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت نشان تخصص و تجربه بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، نبش کوچه 18، پلاک 45، واحد 7

شماره تماس: 09124140738

صادق ملائی

صادق ملائی

صادق ملائی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی و پیگیری پرونده های کلاهبرداری 9 سال سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی
 • نماینده حقوقی مجتمع اقتصادی کمیته امداد

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان بوستان ششم، پلاک 107، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 09121394464

سمانه ملارمضانی

سمانه ملارمضانی

سمانه ملارمضانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری را دارند و درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفقیت رسانده و موجب تبرئه موکل خود شده و یا این که با تسلط بر قوانین مربوط به این دعاوی و ارائه دفاعیه موجب کاهش در مجازات او شده اند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات الهی، کوچه سلمان پاک، پلاک 10، واحد 1

شماره تماس: 09124966062

حامد معصومی

حامد معصومی

حامد معصومی یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهرا می باشند. ایشان بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کلاهبرداری تسلط کاملی دارند و در رسیدگی و پیگیری این پرونده ها 11 سال سابقه وکالت و تجربه را دارند. آقای معصومی همچنین در تنظیم انواع قراردادها و اوراق قضایی هم تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • مدرس دانشگاه

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، بلوار ابوذر، پل پنجم، نبش جنوب غربی پل، پلاک 372، طبقه اول

شماره تماس: 09123758544

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در پیگیری دعاوی مختلف خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی و غیره را دارند و پرونده های مربوط به کلاهبرداری را نیز می پذیرند. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های تهران با موفقیت به سرانجام رسانده اند.

تخصص ومهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09122276706

مجید ایرمان

مجید ایرمان

مجید ایرمان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری را دارند. آقای ایرمان در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز فعال می باشند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه در تهران معرفی می شوند. متقاضیان می توانند به صورت تلفنی و آنلاین هم با ایشان ارتباط برقرار کرده و از ایشان مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی سازمان های دولتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان مفتح، پایین تر از خیابان مطهری، خیابان زهره، پلاک 5، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 02188302027

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد وکیل در تهران است که در امور حقوقی بسیار مجرب و موفق است. وی به عنوان یکی از بهترین وکلای کلاهبرداری تهران انتخاب شده است و مردم به او اعتماد کامل دارند. آقای رضا عبدالمحمد در زمینه تجارت داخلی و بین المللی و همچنین قراردادها تخصص و تبحر بالایی دارد و در امور مهاجرتی در زمینه های مختلف بررسی های لازم را به بهترین نحو انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • عضو اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری IBA
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121574297

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

چرا باید برای پرونده های کلاهبرداری به وکیل مراجعه کنیم؟

کمک گرفتن از وکیل متخصص وکارشناس برای تمامی امور حقوقی می تواند در نتیجه و روند پرونده بسیار تاثیر گذار باشد بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران نیز به دلیل این که در حوزه این دعاوی از دانش حقوقی لازم برخوردار می باشد لذا می تواند با آگاهی و اطلاعات قانونی خود شما را در رسیدن به حقوقتان یاری کند و در جلسات دادرسی که برای این دعاوی در دادگاه برگزار می شود.

در صورتی که شما شاکی پرونده باشید بایستی بتوانید به درستی برای دفاع از حقوق خود صحبت کنید و معمولا  که در چنین موردی بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران از قبل شما را در این امر یاری خواهد کرد.

چرا باید برای پرونده های کلاهبرداری به وکیل مراجعه کنیم؟

انواع کلاهبرداری

کلاهبرداری یکی از جرایمی است که امروزه افزایش یافته و پرونده های بسیاری در این زمینه در محاکم قضایی مفتوح هستند. کلاهبرداری انواع مختلفی دارد که در این جا به بیان آن ها می پردازیم.

کلاهبرداری در شرکت های تجاری: یکی از انواع کلاهبرداری در شرکت های تجاری مختلف سهامی خاص، سهامی عام و مسئولیت محدود است. این کلاهبرداری ها به صورت قلمداد برخی افراد به عنوان اعضای شرکت، تعیین قیمت بالاتر برای سهام شرکت به صورت غیر واقعی و یا استناد به صورت دارایی های تقلبی انجام می شود.

کلاهبرداری در ثبت املاک: بخشی بزرگی از کلاهبرداری مربوط به آن دسته از جرایم کلاهبرداری است که در حوزه ملک و املاک اتفاق می افتد. برخی افراد ممکن است مال فرد دیگری را به فروش برسانند و یا خود را در خصوص مالی که در تصرف فرد دیگری است متصرف می دانند و همچنین افرادی که امانت دار ملکی هستن اما اقدام به ثبت ملک به نام خود نمایند کلاهبردار محسوب می شوند.

تبانی برای بردن مال غیر: برخی افراد با همکاری همدیگر با هدف بردن مال فرد دیگر نسبت به یکدیگر طرح دعوا می نمایند.

سوء استفاده از ضعف نفس: ممکن است فردی، شخص دیگری را به دلایل مختلف مانند نابالغ بودن مجبور نماید که چک، سفته و یا سند مالی را امضا نماید و باطبع آن شخص ملزم به انجام آن تعهد گردد، کلاهبرداری رخ داده است.

معرفی مال دیگری به جای مال خود: هر گاه فردی مالی که متعلق به شخص دیگری است را به جای مال خود معذفی نماید و اعمالی را نسبت به آن انجام دهد مانند این که ان را بفروشد، تخریب نماید و یا هر گوه عملیات دیگری را نسبت به ان مال انجام دهد کلاهبردار شناخته خواهد شد.

انواع کلاهبرداری

مجازات کلاهبرداری در قانون چیست؟

براساس قانون جدید مجازات اسلامی که برای کلاهبرداری به تصویب رسید اگر حداکثر مبلغ کلاهبرداری 100 میلیون تومان باشد مجازات حبس آن از شش ماه الی یکسال نیم بوده و جرم قابل گذشت است ولیکن کلاهبرداری بیش از 100 میلیون تومان دارای مجازات حبس از یک تا هفت سال می باشد  و همچنین همانگونه که در قانون جدید نیز ذکر شده دادگاه بایستی حداقل مجازات را اعمال نماید و در صورت صدور حکم بیش از حداقل لازم است که دلیل آن در حکم صادره به وضوح اعلام گردد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل کلاهبرداری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

دادگاه صالح به رسیدگی جرم کلاهبرداری چه دادگاهی است؟

مطابق قانون دادگاهی که اموال بزه دیده در آن توسط کلاهبردار تصاحب شده است .

حق الوکاله کلاهبرداری چه میزان است؟

حق الوکاله مطابق تعرفه وکلا مشخص گردیده که به آن هزینه های رفت و آمد و پیگیری پرونده در صورت ارجاع به شهرهای اطراف اضافه می گردد .

آیا فرد بدهکار را می توان به عنوان کلاه بردار مجازات کرد؟

مطابق قانون کلاهبردار فردی است که با فریب و نیرنگ موفق شده مالی را به دست بیاورد اگر شما بدون فریب مال خود را به فردی داده اید آن فرد کلاهبردار محسوب نمی شود .

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شش =

دکمه بازگشت به بالا