وکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. ممکن است برای شما و یا دوستان و اطرافیانتان این اتفاق رخ داده باشد که شخصی یا اشخاصی با ظاهرسازی و شیوه های متقلبانه مالتان را بربایند که متاسفانه زمانی متوجه این امر  خواهید شد که دیگر نمی توانید مانع آن شوید به این اقدام فریبکارانه کلاهبرداری می گویند که یکی از مهم ترین جرایم مالی محسوب می شود و هرساله پرونده های زیادی را در بخش کیفری به خود اختصاص داده و  مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرند و با توجه به پبچیدگی و حساسیت قوانین مربوط به این جرم که ثبات آن ممکن است در محاکم قضایی به سختی انجام گیرد لذا توصیه می شود در صورت مواجه شدن با آن حتما از بهترین وکیل کلاهبرداری کمک بگیرید.

کلاهبرداری چیست؟

کلاهبرداری به معنای تصرف مال دیگری با استفاده از ترفندهای فریبکارانه و متقلبانه است تفاوت این جرم با سرقت این است که شخص مال باخته خود با رضایت کامل مال خود را در اختیار مجرم قرار می دهد با توجه به اینکه امروزه کلاهبرداران از طریق های مختلفی اقدام به این جرم می کنند لذا قوانین مربوط به آن ها بسیار پیچیده بوده و فرد عادی نمی تواند خود به تنهایی به بررسی و پیگیری آن بپردازد و حضور بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران برای این پرونده ها بسیار حائز اهمیت می باشد. کلاه برداری در دسته جرم های مقید قرار دارد که شرط انجام آن بردن مال دیگری است که البته امروزه بیشترین موارد کلاهبرداری در قالب معاملات انجام می گیرد. با وجود پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ابزارهای پیشرفته اما باز هم افرادی هستند که با چشم پوشی از قوانین و حتی با استفاده از همین ابزاهای در اختیار اقدام به کلاهبرداری و فریب افراد می کنند، جعل یک سند کوچک و یا یک اختلاس بزرگ هردو در دسته جرم کلاهبرداری قرار دارند و از نظر قانون محکوم بوده و باید مجازات شوند.

کلاهبرداری چیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟

وکیل کلاهبرداری به شخصی گفته می شودکه از تجربه و دانش حقوقی لازم در زمینه دعاوی کلاهبرداری برخوردار بوده و اقدامات قانونی لازم برای دفاع از حقوق موکل خود را انجام دهد. اگر موکل فردی باشد که به واسطه کلاهبرداری مال خود را از دست داده باشد برای باز پس گرفتن مال و حتی آبروی خود و شکایت از مجرم و پیگیری روند قانونی آن بایستی از بهترین وکیل در تهران که در حوزه دعاوی کلاهبرداری تخصص دارد کمک بگیرد. در مورادی نیز ممکن است فردی متهم به کلاهبرداری شود و او توانایی دفاع و اثبات بی گناهی خود در مراجع قضایی را نداشته باشد که در چنین موردی نیز بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران می تواند با توجه به مهارتی که در این حوزه دارد و با بررسی دلایل و مدارک موجود در پرونده اتهام وارده را رد کرده و حتی برای موکل خود نیز اعاده حیثیت کند.با توجه به اینکه کلاهبرداری از جرایم کیفری محسوب می شود لذا اکثریت بهترین وکیل کیفری در تهران نیز در این حوزه فعالیت دارند.

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را بشناسید!

مسعود احمدی پور

مسعود احمدی پور

مسعود احمدی پور وکیل پایه یک دادگستری می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران معرفی می شوند و پرونده های زیادی را در این زمینه به وموفقیت رسانده اند.

تخصص ومهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • وکیل قرارگاه خاتم الانبیا
 • وکیل ایران خودرو

آدرس: تهران، بومهن، روبروی خیابان سپاه، ساختمان بخششی، پلاک 1202، طبقه سوم

شماره تماس: 0912994889

فرانک شبانی

فرانک شبانی

فرانک شبانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در دعاوی خانواده، ثبتی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای متخصص در حوزه پرونده های کلاهبرداری می باشند و در این زمینه به عنوان یکی از وکلای باتجربه شناخته می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حقوقی شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران
 • وکیل پرونده های وصول مطالبات بانک ثامن الائمه
 • وکیل موسسه باران عدالت امید

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز2، بلوک 1، ورودی 1، طبقه پنجم، پلاک 69

شماره تماس: 09125079826

فاطمه ایزدی فیروزآباد

فاطمه ایزدی فیروزآباد

فاطمه ایزدی فیروزآباد وکیل پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی نظیر کیفری، ملکی، خانواده و غیره می باشند که بر قوانین حقوقی مربوط به پرونده های کلاهبرداری تسلط کاملی داشته و به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران فعالیت می کنند.

حسین کریمی علویجه

حسین کریمی علویجه

حسین کریمی علویجه وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در زمینه پیگیری پرونده های کلاهبرداری 8 سال اسبقه وکالت دارند. ایشان همچنین در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و غیره فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان هفتم تیر، خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند جنوبی، بن بست حقانی، پلاک 9، طبقه 3، واحد غربی

شماره تماس: 09123952148

محمد جعفری

محمد جعفری

محمد جعفری وکیل پایه یک دادگستری می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران شناخته می شوند ایشان در دیگر حوزه های حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، نبش کوچه 18، پلاک 45، واحد 7

شماره تماس: 09124140738

چرا باید برای پرونده های کلاهبرداری به وکیل مراجعه کنیم؟

کمک گرفتن از وکیل متخصص وکارشناس برای تمامی امور حقوقی می تواند در نتیجه و روند پرونده بسیار تاثیر گذار باشد بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران نیز به دلیل این که در حوزه این دعاوی از دانش حقوقی لازم برخوردار می باشد لذا می تواند با آگاهی و اطلاعات قانونی خود شما را در رسیدن به حقوقتان یاری کند و در جلسات دادرسی که برای این دعاوی در دادگاه برگزار می شود در صورتی که شما شاکی پرونده باشید بایستی بتوانید به درستی برای دفاع از حقوق خود صحبت کنید و معمولا  که در چنین موردی بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران از قبل شما را در این امر یاری خواهد کرد.

چرا باید برای پرونده های کلاهبرداری به وکیل مراجعه کنیم؟

مجازات کلاهبرداری در قانون چیست؟

براساس قانون جدید مجازات اسلامی که برای کلاهبرداری به تصویب رسید اگر حداکثر مبلغ کلاهبرداری 100 میلیون تومان باشد مجازات حبس آن از شش ماه الی یکسال نیم بوده و جرم قابل گذشت است ولیکن کلاهبرداری بیش از 100 میلیون تومان دارای مجازات حبس از یک تا هفت سال می باشد  و همچنین همانگونه که در قانون جدید نیز ذکر شده دادگاه بایستی حداقل مجازات را اعمال نماید و در صورت صدور حکم بیش از حداقل لازم است که دلیل آن در حکم صادره به وضوح اعلام گردد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل کلاهبرداری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

دادگاه صالح به رسیدگی جرم کلاهبرداری چه دادگاهی است؟

مطابق قانون دادگاهی که اموال بزه دیده در آن توسط کلاهبردار تصاحب شده است .

حق الوکاله کلاهبرداری چه میزان است؟

حق الوکاله مطابق تعرفه وکلا مشخص گردیده که به آن هزینه های رفت و آمد و پیگیری پرونده در صورت ارجاع به شهرهای اطراف اضافه می گردد .

آیا فرد بدهکار را می توان به عنوان کلاه بردار مجازات کرد؟

مطابق قانون کلاهبردار فردی است که با فریب و نیرنگ موفق شده مالی را به دست بیاورد اگر شما بدون فریب مال خود را به فردی داده اید آن فرد کلاهبردار محسوب نمی شود .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا