وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بیرجند❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در بیرجند را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از بیشترین مراجعات به مراجع قضایی برای رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده می باشد. این پرونده ها موضوعات زیادی از قبیل طلاق، نفقه، حضانت فرزندان، مطالبه مهریه و غیره را در بر می گیرد که در دادگاه خانواده بررسی و حل و فصل می گردد. هر کدام از این دعاوی خانواده دارای قوانین مختص به خود می باشند که لازم است رسیدگی به پرونده های مربوطه با استناد به این قوانین صورت پذیرد از این رو توصیه می شود که در صورت مواجه با پرونده های خانوادگی حتما از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند کیست؟

وکیل خانواده شخصی است که با کلیه مباحث و موضوعاتی که در حیطه دعاوی خانواده مطرح می شود آشنا بوده و بر قوانین و مقررات مربوط به هر کدام از آن ها تسلط و اشراف کاملی دارد. بهترین وکیل خانواده در بیرجند با تخصص، دانش حرفه ای و تجربه ای که دارد رسیدگی به پرونده های خانواده نظیر طلاق، طلاق توافقی، حضانت، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه و غیره را بر عهده می گیرد و با صداقت و رعایت اصول اخلاقی روند پرونده در دادگاه خانواده را به نحو احسن انجام می دهد.

بهترین وکیل خانواده در خراسان رضوی به عنوان نماینده قانونی موکل خود در کلیه جلسات دادرسی شرکت کرده و از حقوق او دفاع می کند و علاوه بر این کلیه امورات قضایی و اداری مربوط به پرونده را نیز انجام می دهد.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند کیست؟

اهمیت بهره مندی از وکیل خانواده

موضوعاتی که در حوزه دعاوی خانواده مطرح می شوند ازپیچیدگی های خاص برخوردار است. علاوه بر این، قوانین مربوط به هر کدام از این پرونده ها بسیار گسترده بوده و دارای تبصره های فراوانی می باشد. لذا برای این که در مسیر پیگیری دعاوی خانواده به دلیل عدم آگاهی از این قوانین با مشکل مواجه نشوید توصیه می کنیم حتما قبل از هر گونه اقدامی با بهترین وکیل خانواده در بیرجند مشاوره داشته باشید.

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند در نتیجه نهایی پرونده های خانوادگی تاثیر گذار باشد چگونگی اقامه دعوا می باشد که بهتر است تنظیم و انجام مقدمات آن را به وکیل خانواده بسپارید.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند می تواند با قبول وکالت خواهان و یا خوانده دعوا به آن ها کمک کند تا پرونده را در مسیر قانونی پیش برده و در این حوزه با اتکا بر تخصص و تجربه خود از حقوق آنان دفاع می کند.

وکلای خانواده با تسلط کافی بر قوانین مربوط به این دعاوی راهکاری های مناسب را به موکلین خود پیشنهاد داده و به خوبی می تواند اختلافات میان زوجین را از طریق صلح و سازش و به دور از هر گونه تنشی حل و فصل کند.

در حقیقت پیگیری پرونده های خانوادگی و کلیه فرایند دادرسی آن توسط وکیل انجام می گیرد و نیاز به حضور موکل در هیچکدام از این مراحل نخواهد بود، وکیل خانواده به عنوان نماینده قانونی موکل کلیه مراحل قانونی لازم برای رسیدگی به شکایت مطروحه را به خوبی انجام می دهد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بیرجند را بشناسید!

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی

سیذ حسن هاشمی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانوده از قبیل طلاق، نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان وغیره سابقه وکالت دارند و با توجه موفقیت هایی که در پیگیری دعاوی مختلف در این حوزه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بیرجند شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک ۱۴

ناصر انوری

ناصر انوری

ناصر انوری یکی از وکلای پایه یک و با سوابق کاری درخشان در حوزه ها مختلف حقوقی و کیفری در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده نیز از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را که وکالت کرده اند با کسب نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی سوپر سید

مریم کمیلی

مریم کمیلی

مریم کمیلی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، امور ثبتی، کیفری، ملکی و بیمه ای سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بیرجند به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، بین طالقانی ۱۶و۱۸، طبقه اول

مهسا مودی

مهسا مودی

مهسا مودی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بیرجند می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و مجرب در این حوزه حقوقی معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه ۱۵، پلاک ۳

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون پرونده های زیادی با موضوعات طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه و غیره را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بیرجند شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه ۵ واحد ۱۸

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در بیرجند

همان طور که گفتیم مسائلی که در دادگاه خانواده مطرح و رسیدگی می شود بسیار پیچیده بوده و از حساسیت بالایی نیز برخوردار است که این امر موجب شده تا وظایف و نقش وکیل خانواده در پیگیری این پرونده ها نسبت به سایر وکلا متمایز باشد. به عبارتی دیگر بهترین وکیل خانواده در بیرجند از ویژگی های خاصی به قرار ذیل برخوردار است:

 • تخصص: وکلای خانواده بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی مسلط می باشند و با اتکا بر تخصص خود می توانند در موضوعات مختلف خانوادگی با استناد به این قوانین از حقوق موکلین خود دفاع کنند. البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که وکیل خانواده در کنار تخصص باید پروانه وکالت پایه یک را نیز اخذ نموده باشد.
 • تجربه: یکی از مهم ترین خصوصیات وکلایی که در حوزه خانواده فعالیت درند تجربه است، گاهی ممکن است برخی از پرونده های خانواده که در مرجع قضایی پیگیری می شوند با قوانین و مقرراتی که توسط قانونگذار برای آن تعیین شده تفاوت داشته باشند. وکیل متخصص با تجربه ای که در رسیدگی به پرونده های مشابه در گذشته کسب نموده با رویه های دادگاه آشنا بوده و به راحتی پرونده در دست اقدام را بررسی و حل و فصل می کند.
 • وقت شناسی: بهترین وکیل خانواده در بیرجند برای پیگیری پرونده های خانواده براساس برنامه ریزی های از قبل تعیین شده عمل کرده و در زمان مناسب در دادگاه و جلسات دادرسی حضور می یابد. توجه داشته باشید که فرصت ها و مواعد قانونی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و وکیل باید با وقت شناسی اقدامات را در زمان مناسب انجام دهد زیرا هر گونه تاخیر در مراحل پرونده به ضرر موکل خواهد بود.
ویژگی های بهترین وکیل خانواده در بیرجند

مهم ترین دعاوی خانواده

دعاوی خانوده دارای طیف گسترده ای می باشد که توصیه می کنیم برای دستیابی به نتیجه موفق و دلخواه در این دعاوی حتما به بهترین وکیل خانواده در بیرجند مراجعه کنید. برخی از مهم ترین دعاوی خانواده به قرار ذیل است:

 • طلاق: یکی از رایج ترین دعاوی که در دادگاه خانواده مطرح و رسیدگی می شود مربوط به پرونده های طلاق است. این دعاوی دارای مراحل پیچیده ای بوده و دادخواست آن در انواع مختلفی از طرف مرد و یا زن و یا به صورت توافقی به دادگاه ارائه می شود توصیه می شود که در پیگیری این پرونده از بهترین وکیل خانواده در بیرجند کمک بگیرید.
 • مطالبه مهریه: یکی دیگر از دعاوی در حوزه خانواده مطالبه مهریه است که از سوی زوجه مطرح می شود. مهریه یکی از حقوق مالی زن بوده و از نظر نوع پرداخت به دو دسته عنالمطالبه و عندالاستطاعه تقسیم می گردد. اگر چه مهریه حق قانونی زن بوده و قانون در این مورد از او حمایت می کند ولیکن توصیه می شود که قبل از هرگونه اقدامی در این زمینه با وکیل مشورت کنید.
 • حضانت فرزندان: زمانی که زوجین قصد طلاق دارند یکی از موضوعاتی که باید به آن رسیدگی شود حضانت فرزندان است. اگرچه قانونگذار برای این مورد قوانینی را تعیین نموده است اما برخی از والدین به دنبال حضانت دائم و یا سلب حضانت والد دیگر هستند که در این مورد نیز باید حتما با وکیل متخصص خانواده مشاوره داشته باشید.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در بیرجند را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا