وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله ما قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد را به شما معرفی کنیم. دعاوی این چنینی که در حوزه خانواده، طلاق و مهریه باشد، تقریبا در حوزه خدمات وکالتی اکثر وکلا می باشد. اما این که بتوانند به خوبی از پس آن بر بیایند مستلزم تجربه و سطح علمی و قدرت دفاع از موکل، توسط وکیل مورد نظر می باشد. پس کسی که درگیر دریافت و پرداخت مهریه و یا طلاق می باشد، باید به دنبال وکیلی باتجربه در این زمینه بگردد. برای شناخت چنین وکلایی در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در مشهد کیست؟

بهترین وکیل مهریه در مشهد کسی است که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترای حقوق باشد و همچنین در آزمون وکالت قوه قضائیه شرکت کرده باشد؛ بهترین وکیل در مشهد و یا وکلای دیگر نمونه ای از این وکلا می باشند؛ چنین فردی لازم است در مرحله کتبی و شفاهی آزمون وکالت پذیرفته شود و موفق به اخذ پروانه وکالت گردد زیرا بدون داشتن پروانه وکالت به طور قانونی نمی تواند موکلی را بپذیرد.

بهترین وکیل مهریه در مشهد باید پرونده های زیادی را در حوزه طلاق و مهریه به خصوص برای خانم ها در رزومه خود داشته باشد و در بسیاری از آن ها موفق شده باشد. چنین وکیلی باید با تمامی قوانین جدید مهریه و چگونگی دریافت آن آشنا باشد و بتواند در اولین فرصت جلوی فروش و واگذاری اموال مرد را برای عدم فرار از پرداخت مهریه بگیرد؛ بهترین وکیل زن در مشهد می داند که در ابتدا باید طرفین را به صلح دعوت کند و در صورت عدم سازش، برای دریافت حق موکل خود، تمام تلاش خود را کند.

چگونگی دریافت مهریه

زوجه می تواند برای دریافت مهریه خود، از طریق دادگاه اقدام نماید. اما باید شرایط آن را بداند و طبق اصول قانونی برای دریافت آن درخواست خود را به دادگاه اعلام کند. این شرایط به شرح زیر می باشند:

 • در مرحله اول، زن لازم است از طریق بهترین وکیل مهریه در ایران، درخواست خود را در سامانه قوه قضائیه یا همان ثنا جهت مطالبه مهریه ثبت نماید. برای مهریه هایی با مبلغ کم تر از 20 میلیون تومان، شورای حل اختلاف قادر به حل آن می باشد و برای مقادیر بیش تر از آن، از طریق دادگاه اقدام می شود.
 • طبق قانون جدید طلاق و مهریه، اگر زوج برای پرداخت مهریه اقدام نکند و به درخواست زن پاسخ ندهد، بهترین وکیل خانواده در مشهد که در حوزه مهریه متخصص است، به توقیف اموال مرد می پردازد.
 • در دادگاه به دادرسی زن رسیدگی می شود و قاضی به پرونده رسیدگی می کند. در صورت امکان، حکم پرداخت مهریه توسط مرد به زن صادر می شود و در صورت عدم استطاعت مالی مرد، از طرف دادگاه طبق درآمد او قسط بندی می شود.
 • حال مرد موظف است که مهریه را پرداخت نماید و در صورت سر باز زدن، بهترین وکیل مهریه در مشهد حکم جلب زوج را می گیرد.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد را بشناسید!

زهرا قنادی زاد

زهرا قنادی

زهرا قنادی زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و بهترین وکیل مهریه در مشهد است که مشغول به کار تخصصی وکالت می باشد؛ ایشان به تمام دعاوی های متنوع حقوقی تسلط بسیار زیادی دارد و تا کنون پرونده های بسیار زیادی را به موفقیت کامل رسانده است.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • تخصص در دعاوی های ملکی، بانکی، بازرگانی، خانواده، ارث، امور محجورین در امور کیفری هم قتل،کلاهبرداری، مواد مخدر،جعل و غیره
 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد، چهار طبقه داخل مدرس۸، ساختمان۱۲۱، نیم طبقه دوم

شماره تماس: 09153588230

فرشید سخایی

فرشید سخایی

فرشید سخایی وکیل پایه یک دادگستری است که در مرکز وکلا قوه قضایی در مشهد عضو می باشد؛ ایشان دارای 8 سال سابقه وکالت در پیگیری کردن پروندهای طلاق و مهریه را دارند و متناسب با تجربه و تبحری که وی در این حوزه کسب نموده اند پرونده های طلاق توافقی را کوتاه ترین زمان به نتیجه می رساند؛ وی بهترین وکیل مهریه در مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت
 • نماینده حقوقی دانشگاه فن آوری های نوین سبزوار
 • وکیل شرکت تعاونی اعتبار دانشگاه حکیم سبزواری

آدرس: مشهد، سبزوار، حاشیه میدان صاحب الزمان، کوچه انقلاب 6، پلاک 5، طبقه 1

شماره تماس: 09155721417

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر زیبا و بزرگ مشهد فعالیت می کند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد می باشد؛ وی در این شهر مشهد مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی است و رضایت هر یک از موکلین خود را جلب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد

یاسر برزنونی

یاسر برزنونی

یاسر برزنونی یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد و وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می باشد که دارای 10 سال سابقه وکالت در زمینه پرونده های خانواده و طلاق است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک سینا وصندوق انصار القائم

آدرس: مشهد، نیشابور، خیابان دارایی، نبش دارایی 7، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09151544608

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ و زیبا خراسان رضوی در شهر مذهبی مشهد می باشد که تاکنون به مدت چندین سال مشغول به فعالیت حقوقی است. وی شرایط موکلینش را به خوبی و به درستی درک می کند و مشاوره های کاملا تخصصی را در اختیار تمامی آن ها قرار می دهد و همه تلاش خود بر موفقیت پرونده ای است که بر عهده گرفته است.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد7

رضا طالبی

رضا طالبی

رضا طالبی بهترین وکیل‌ مهریه در مشهد می باشد که توانسته به نتایج کاملا مثبتی با دانش و تجربه بالا برسد؛ ایشان هرگز اجازه نمی دهد حق هیچ فردی ضایع گردد؛ ایشان از سال 1390 کار وکالت خود را آغاز کرده است و پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد؛ ایشان در دعاوی مختلف حقوقی، خانوادگی، شرکتی، کیفری و ثبتی، پرونده‌های موفق بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید به غیر از پرونده‌های ملکی، برای حل کردن پرونده‌های دیگر نیز از او کمک و راهنمایی بگیرید.

شماره تماس: 09155682014

آدرس: خراسان رضوی، مشهد

فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار بهترین وکیل مهریه در مشهد است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا و بزرگ مشهد می باشد که در حوزه های متنوع حقوقی از جمله کیفری، ملکی، مالی، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره تخصص دارد و با لقب بهترین وکیل زن در مشهد شناخته می شود؛ ایشان در حرفه وکالتی اش، صادق می باشد و تلاش خود را کرده است تا بهترین و تاثیرگذارترین راهکارهای حقوقی را به موکلینش ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09190744958

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، احمد آباد، مجتمع تجاری 21، طبقه 4، واحد 21

مهدی نیازی گرو

مهدی نیازی گرو

مهدی نیازی گرو وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد فعالیت تخصصی انجام می دهند؛ می کنند ایشان عضو مرکز وکلا قوه قضایی می باشند و 4 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل بانک تجارت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، کلات، خیابان امام خمینی، جنب دادگستری

شماره تماس: 09154041865

مجید شایسته خو

مجید شایسته خو

مجید شایسته خو یکی بهترین وکلا مهریه در مشهد می باشد که می‌تواند دفاع بسیار خوبی را در دعاوی ملکی از موکلین خود در دادگاه کند. وی وکیل پایه یک دادگستری است که دارای شماره پروانه 665 است و آن را از کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی اخذ کرده است؛ وی در حوزه پرونده‌های متفاوت مرتبط با تنظیم سند، تقسیم افراز املاک مشاع، اخذ پایان کار، سفته و خلع ید مهارت و تجربه بسیار زیادی دارد و می‌تواند مشاوره‌ای دقیق در چنین مواردی به موکلین خود بدهد.

شماره تماس: 09151135825

آدرس: مشهد، پنجراه سناباد، مقابل خیابان پاستور، طبقه چهارم ساختمان وکلا

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است؛ وی دارای بیش از بیست و پنج سال سابقه درخشان وکالتی در پرونده های بسیار مهم می باشد و یکی از بهترین وکلای مشهد محسوب می شوند؛ ایشان عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران است؛ جناب آقای قدیری یکی از بهترین وکیل مهریه در مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان
 • بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور
 • کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد
 • مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان

شماره تماس: 09151157669 – 09155909549

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، نبش سناباد ۴۲

مهریه بیش از 100 سکه چگونه پرداخت می شود؟

طبق ماده 22 قانون حمایت خانواده، اگر مهریه زنی بیش از 110 سکه باشد، باید دادگاه با توجه به وضع مالی مرد حکم صادر نماید. برای دریافت مهریه بیش از 110 سکه، حتی بهترین وکیل زن در مشهد نیز نمی تواند برای زوج حکم جلب و زندان بگیرد و باید بتواند وضعیت مالی مرد را در صورت خوب بودن به دادگاه با مدرک ثابت کند.

ماده 22 قانون حمایت خانواده به عناوین زیر اشاره می نماید:

 • اگر مهریه ثبت شده در عقدنامه تا میزان 110 سکه بهار آزادی باشد، اخذ آن شامل قانون ماده 2 محرومیت مالی می شود.
 • برای مهریه بیش از 110 سکه، برای مقدار اضافه استطاعت زوج ملاک است.
 • باید قوانین مربوط به محاسبه مهریه به نرخ روز رعایت شود.
مهریه بیش از 100 سکه چگونه پرداخت می شود؟

مهریه در طلاق توافقی چگونه پرداخت می شود؟

طلاق توافقی زمانی اتفاق می افتد که طرفین به طور مشترک از ادامه زندگی صرف نظر کنند و بخواهند بدون اختلاف از یک دیگر جدا شوند. طلاق توافقی مثل همان طلاق معمولی می باشد که پرونده آن زودتر به پایان می رسد. حتی بهترین وکیل در مشهد می تواند صرف مدت زمان 10 روز آن را به پایان برساند. زوجین برای این نوع طلاق بر سر تقسیم اموال، حضانت فرزندان بعد از طلاق، استرداد جهیزیه، نفقه بعد از طلاق، ملاقات فرزند و حتی چگونگی پرداخت و دریافت مهریه با یک دیگر به تفاهم می رسند.

گاهی اوقات زن ترجیح می دهد در قبال رضایت مرد برای طلاق، از مهریه خود بگذرد. این در صورتی است که تمایل زن نسبت به مرد برای طلاق بیش تر باشد. اما گاهی نیز مرد رضایت می دهد که به صورت توافقی آن را پرداخت کند.

مهریه در طلاق توافقی چگونه پرداخت می شود؟

کلام آخر

برای زوجینی که درگیر مساله مهریه هستند و برای رفع اختلافات موجود به دنبال وکیل می گردند، 10 تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد را در این مقاله معرفی نمودیم تا در صورت لزوم بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. این اسامی تنها به منزله معرفی می باشد و توصیه ما بر این است که در جلسه مشاوره در مورد مشکل خود با وکیل مورد نظر مشورت نمایید.

امکان تغییر مهریه بعد از ازدواج وجود دارد؟

در صورتی که با رضایت طرفین باشد می توان آن را در دفاتر اسناد رسمی تغییر داد.

آیا می توان در عقدنامه، مهریه را بیشتر از 110 سکه تعیین کرد؟

بله تعداد مهریه در هنگام عقد محدودیتی ندارد. اما برای پرداخت بستگی به وضع مالی مرد دارد.

در چه صورت مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

در هر شرایطی مهریه به زن تعلق می گیرد. تنها در صورتی که خود زن آن را ببخشد تعلق نمی گیرد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا