وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج⭐【سال1403】⚖️

در محاکم قضایی پرونده های بسیاری با مضمون های متفاوت طرح و پیگیری می شوند. برخی از این دعاوی مربوط به موارد اقتصادی هستند که جرایم اقتصادی نامیده می شوند. چنین پرونده هایی در اقتصاد کل کشور تاثیر می گذارند. البته ناگفته نماند که چنین دعاوی بسیار پیچیده هستند و پیگیری آن ها هم دشوار است. در همین راستا بهتر است برای حل و فصل آن ها از یک وکیل کمک بگیریم. در این مقاله، به معرفی بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج می پردازیم، پس تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

جرایم اقتصادی چیست؟

همان طور که از نام این جرایم پیدا است جرایم اقتصادی به جرم هایی گفته می شود که مربوط به حوزه اقتصاد بوده و باعث بر هم زدن سیستم اقتصادی کشور می شوند. اهمیت این دسته از جرایم به این خاطر است که هدف از انجام آن ها وارد کردن ضربه به اقتصاد کشور است. به همین دلیل هم هست که قاون توجه ویژه ای به این دسته از جرایم دارد. حتی ممکن است برخی از پرونده های این حوزه به مسائل امنیتی مربوط باشند.

حال ممکن است این سوال مطرح شود که آیا جرایم مالی و تجاری هم جزو جرایم اقتصادی است؟ باید بگوییم که که این جرایم با جرم های اقتصادی تفاوت دارند اما در برخی موارد از زیر مجموعه های جرایم اقتصادی به حساب می آیند. جرایم تجاری به آن دسته از جرایم گفته می شود که توسط تاجران انجام می شود. ممکن است تاجران با هدف دریافت سود بیشتر مرتکب جرم شوند. اما این موضوع در سطح تجارت های کوچک است، اگر این تخلفات در سطح بالاتری اتفاق بیفتد ممکن است باعث آسیب رسیدن به تنه اقتصادی کشور شود، در این شرایط جرایم تجاری از زیر مجموعه های جرایم اقتصادی محسوب می شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

جرایم اقتصادی چیست؟

بهترین وکیل جرایم اقتصادی چه کسی است؟

وکیل جرایم اقتصادی یک وکیل پایه یک دادگستری است که به مسائل و قوانین اقتصادی کشور آگاهی و تسلط کامل دارد. بنابراین می توانید در صورت داشتن پرونده های مربوط به حوزه اقتصادی، به وکیل مسلط و متبحر در این زمینه مراجعه کنید.
بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج، باید دارای قدرت بیان بالایی باشد. در واقع داشتن این توانایی در وکالت جرایم اقتصادی بسیار مهم تر از سایر جرایم می باشد. یک وکیل خوب باید بتواند دادگاه و قاضی را در خصوص بی گناهی موکل خود با ارائه دفاعیه های قوی قانع نماید.

تجربه وکیل جرایم اقتصادی در میزان موفقیت وی تاثیر مستقیم دارد. زیرا در پرونده های مختلف نکات مهم و قابل توجهی وجود دارد که باعث بالا رفتن توان وکیل در باز کردن گره های پرونده های اقتصادی می شود. لازم است که به این نکات دقت کنید تا بتوانید بهترین وکیل کرج در خصوص این جرایم را بشناسید و برای دعاوی خود از او کمک بگیرید.

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
صمد همدانیکرج، میدان توحید، برج دهقانی، طبقه 4
فردین مناییسه راه گوهردشت، نبش ده غربی، ساختمان گلدار
مسعود هاشمیانکرج، رجایی شهر، ابتدای خیابان مطهری، ساختمان پارس
مهشید مهدوی پناهکرج، گوهر دشت، بلوار مطهری
طاهره هورشیدکرج، میدان آزادگان، ابتدای 45 متری کاج، ساختمان یگانه

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج را بشناسید!

صمد همدانی

صمد همدانی

آقای همدانی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند. ایشان حدود 6 سال است که در کرج به وکالت مشغول می باشند. آقای صمد همدانی موفق شده اند در آزمون وکالت رتبه 35 را کسب نمایند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای مرکز می باشند. بیشتر از 90 در صد پرونده های تحت وکالت ایشان با موفقیت به پایان رسیده اند. ایشان در خصوص دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی دارای تخصص می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: استان البرز، کرج، میدان توحید، برج دهقانی، طبقه 4، واحد 8

فردین منایی

فردین منایی

آقای فردین منایی از جمله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج می باشند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی الهیات، کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شهرداری کرج و مشاور حقوقی سازمان نظام مهندسی استان تهران در پرونده کاری ایشان دیده می شود. ایشان سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه تویسرکان را نیز دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد
 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره حقوقی غیر حضوری
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: سه راه گوهردشت، نرسیده به سه باندی، نبش ده غربی، ساختمان گلدار، طبقه 5، واحد 10

مسعود هاشمیان

مسعود هاشمیان

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد می باشند. آقای هاشمیان دارای پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه به شماره 9116 می باشند. ایشان حدود 14 سال است که در حوزه وکالت و به خصوص در زمینه جرایم اقتصادی فعال هستند. تخصص آقای مسعود هاشمیان در دعاوی اعسار، تعزیرات، جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، حدود و خانواده است. این وکیل با تجربه پرونده های بسیاری را در دادگاه های کرج با موفقیت به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و دفاعیه
 • اخذ پرونده های مربوط به جرایم اقتصادی

آدرس: استان البرز، کرج، رجایی شهر، ابتدای خیابان مطهری، نبش خیابان 4 شرقی، ساختمان پارس، طبقه 3، واحد 8

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

خانم مهدوی پناه تحصیلات خود را در رشته حقوق خصوص تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. ایشان با کسب رتبه تک رقمی در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. وکیل مهشید مهدوی پناه جزو بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج هستند. ایشان سال ها است که به شغل وکالت مشغول می باشند و در طی این مدت پرونده ای زیادی را وکالت نموده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری اعم از خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی و دعاوی ملکی توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری متفاوت

آدرس: کرج، گوهر دشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد شماره 80

طاهره هورشید

طاهره هورشید

خانم هورشید پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق با شرکت در آزمون وکالت و پشت سر گذاشتن دوران کارآموزی موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک به شماره 2272 گشتند. ایشان در حال حاضر در کرج به وکالت مشغول می باشند. خانم طاهره هورشید وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را عهده دار می شوند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف نشانه دانش و تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای 45 متری کاج، ساختمان یگانه، طبقه 5، واحد 15

خدمات بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج

یک وکیل خوب در زمینه جرایم اقتصادی باید در زمینه تمامی پرونده های مربوط به مسائل اقتصادی توان وکالت داشته باشد. لازم است وی در تمام مراحل در کنار موکل حضور داشته باشد تا سبب آسودگی خاطر او شود. وکیل یک مجرم اقتصادی باید بتواند انواع اوراق قضایی برای پیشبرد پرونده را تهیه و تنظیم نماید. در واقع ارائه شکوائیه، دادخواست، لایحه و دفاعیه جزو اموری است که باید توسط وکیل انجام شود.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج باید باهوش باشد و با ذکاوت روال دادگاه را مورد بررسی قرار دهد. وی باید در جلسات بازجویی هم شرکت نموده تا بتواند شواهد و مدارک لازم برای دفاع از موکل خود را جمع آوری نماید. یک وکیل مسدولیت پذیر صادقانه به انجام وظایف خود پرداخته و به هیچ وجه در پیگیری پرونده کوتاهی نمی کند.

وکیل خوب رازدار است و اسرار پرونده را نزد خود نگه داشته و از فاش نمودن اسرار موکل خودداری می نماید. در صورت نیاز به ارائه دادخواست تجدید نظر و یا واخواهی، وکیل باید در چنین مراحلی دارای تجربه باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن دادخواست های خود را مطرح نماید.

خدمات بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج

مجازات جرایم اقتصادی

در قانون مدنی کشور مجازات افراد مجرم بر اساس میزان جرم و آثار آن تعیین می شود. در خصوص جرایم اقتصادی به دلیل دخیل بودن در نظم، امنیت و اقتصاد کشور مجازات های سنگینی برای مجرمان این دسته در نظر گرفته شده است. اما میزان مجازات متناسب با جرم خواهد بود، چه بسا در خصوص پرونده هایی که مربوط به فساد فی الارض و با هدف آسیب زدن به نظام و کشور انجام شده باشد، ممکن است حکم اعدام صادر گردد.
برای افرادی که مرتکب جرایم کوچیک تر شده اند هم متناسب با جرم حکم حبس، جریمه و مصادره اموالی که از طریق غیر قانونی به دست آمده است صادر خواهد شد.

کلام آخر

در این مقاله در خصوص بهترین وکیل جرایم اقتصادی در کرج صحبت نمودیم. جرایم اقتصادی به دعاوی مربوط به مسائل اقتصادی کشور گفته می شود. متهمان این پرونده ها با توجه به جرم انجام شده مجازات های مختلفی را خواهند داشت. یک وکیل خوب می تواند در اثبات بی گناهی موکل و یا تخفیف در مجازات به وی کمک نماید. تجربه، تخصص و قدرت بیان از ویژگی های مهم وکیل این دسته از جرایم است. امیدواریم این مطالب برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. اگر شما عزیزان در خصوص مطالب ما پیشنهاد و انتقادی دارید، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا