وکیلوکیل طلاق

لیست10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران را به شما معرفی کنیم؛ در ایران زوج های بسیار زیادی وجود دارند که در مرحله ای از زندگی شان به مشکل برمی خورند و دیگر توان ادامه دادن به زندگی شان را ندارند، در این صورت تنها راه چاره ای که برایشان باقی می ماند طلاق و جدایی است؛ از این رو وکلای بسیار زیادی در ایران در زمینه دعاوی طلاق فعالیت تخصصی انجام می دهند و به موکلین شان کمک می کنند؛ وکیل طلاق می تواند با داشتن شناخت کافی نسبت به قوانین طلاق، این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند؛ اگر به دنبال وکیل طلاق مجرب و خبره در ایران هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در ایران کیست؟

در ایران وکلای مجرب بسیار زیادی هستند که به موکلین خود برای به جریان افتادن پرونده طلاق شان کمک می کنند؛ بهترین وکیل طلاق در ایران می تواند در زمینه تمام دعاوی خانواده به موکلین خود کمک کند که طلاق یکی از آن هاست؛ وکیلی که در حوزه طلاق فعالیت دارد، از تجربه و سابقه بسیار درخشانی برخوردار است و می تواند ابتدا زوجین را به زندگی مشترک ترغیب کند و آن ها را به زندگی بازگرداند، در غیر این صورت تمام تلاش خود را به کار می گیرد که آن ها را بدون دردسر و مشکل از یکدیگر جدا کند.

بهترین وکیل طلاق در ایران با موکلین خود با صبر کافی و برخورد بسیار محترمانه برخورد می کند و سوالاتی که در ذهن آن ها در رابطه با جریان پرونده نقش بسته را به درستی پاسخ می دهد و ابهامات ذهنشان را از بین می برد؛ وکیل دانش و اطلاعات کافی در زمینه قوانین و مواد مربوط به طلاق دارد و می تواند به بهترین روش موکل خود را راهنمایی کند و درست ترین راه حل را در اختیارش قرار دهد.

طلاق توافقی چیست؟

در ایران راه های مختلفی برای طلاق در نظر گرفته شده است که مرد و زن می توانند اقدام به طلاق کنند؛ در قانون مدنی، مرد اجازه دارد که با در نظر گرفتن بسیاری از شرایط، همسر خود را طلاق دهد اما زن باید شروط 12 گانه را در نظر بگیرد و پس از اثبات کردن آن ها از همسر خود جدا شود؛ اما برخی مواقع ممکن است که زوجین به صورت توافقی برای طلاق اقدام کنند و تمام شرایط طلاق را کاملا توافقی تقبل کنند.

طلاق توافقی مزایای فراوانی دارد، زیرا کاملا در زمان صرفه جویی می شود و در بازه زمانی کوتاه زوجین از یکدیگر جدا می شوند؛ هر یک از حقوق و تکالیف در این طلاق، توافق می شوند و زوجین بدون به وجود آمدن بسیاری از مشکلات، از یکدیگر جدا می شوند؛ در صورتی که زوجین بهترین وکیل را برای پرونده خود انتخاب کرده باشند، نیازی نیست که در دادگاه حاضر شوند و نام همسر از شناسنامه شان حذف می گردد.

وظایف وکیل طلاق

 • بهترین وکیل طلاق در ایران وظیفه دارد که احترام موکلین خود را در طول جریان پرونده حفظ کند و کاملا مودبانه با هر یک از آن ها برخورد کند.
 • وکیل طلاق باید پرونده های طلاق را به درستی بررسی کند و جزئیات آن ها را به خوبی زیر نظر داشته باشد تا به نتایج بسیار خوبی دست یابد.
 • وکیل وظیفه دارد که در جلسات دادگاه موکلش حاضر شود و از هیچ تلاشی برای دفاع از موکلش دریغ نکند.
 • وکیل طلاق باید به موکلش کمک کند که بتواند در پرونده موفق شود و هیچ حقی از او پایمال نشود.

انواع طلاق بائن:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + بررسی پرونده
✔️ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران را بشناسید!

احمد زهره وند

احمد زهره وند

احمد زهره وند یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران است؛ ایشان یک تیم بسیار باتجربه دارد که چند سال فعالیت در حوزه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده انجام می دهد و انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور تقب می کند؛ جناب آقای زهره وند جزو وکلای مشهور شهر تهران اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی
 • تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک
 • تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت
 • مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف

آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

تلفن تماس: 09121305919

محمد باقر مهدیون

محمد باقر مهدیون

محمد باقر مهدیون وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ زنجان است که مشغول به فعالیت در زمینه حقوق نیز می باشد. وی بهترین وکیل طلاق در ایران معرفی شده است و در شغل و حرفه اش بسیار حرفه ای عمل می کند. جناب آقا مهدیون راهکارهای کاملا تخصصی و بسیار عالی به موکلین خود ارائه داده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان زنجان
 • بازرس و عضو اصلی هیات مدیره کانون وکلا استان زنجان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122418488

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

 علی پزشکی

علی پزشکی

علی پزشکی وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ زنجان به فعالیت های کاملا حقوقی می پردازد. وی بهترین و تخصصی ترین راه و روش های مناسب را جهت از بین بردن مشکلات حقوقی به هر یک از مردم ارائه می دهد و در حوزه های خانواده، کیفری، ملکی، مالی، تجاری، طلاق و غیره فعالیت تخصصی دارد. وی در ضمن به عنوان بهترین وکیل طلاق در ایران انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • رییس کانون وکلا دادگستری زنجان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١۴١۵٧۴۶

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان شهریار طبقه 3 واحد 11

مهین آروانه

مهین آروانه

مهین آروانه وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ خرم آباد سال های بسیار زیادی به کار وکالتی مشغول می باشد. وی با لقب بهترین وکیل طلاق در ایران مشغول به انجام امور وکالتی است و با ارائه مشاوره های بسیار مفید و آگاهانه، خدمات حرفه ای را به هر یک از موکلین و مراجعینش در شهر خرم آباد ارائه می دهد.

 •  12 سال سابقه و تخصص وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166637380

آدرس: خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهار راه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم

عباس مرادی

عباس مرادی

عباس مرادی وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ خرم آباد به همه دعاوی ها تسلط بسیار زیادی دارد. وی موجب جلب اعتماد مردم عزیز شهر زیبا خرم آباد شده است که با لقب بهترین وکیل طلاق در ایران مشغول به انجام کار است. جناب آقای عباس مرادی تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های موکلین و مراجعینش دارد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09165046708

آدرس: خرم آباد، خیابان علوی، بالاتر از میدان امام، مجتمع هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

ام البنین فریدونی

ام البنین فریدونی

ام البنین فریدونی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که مشاور حقوقی است و در شهر بزرگ و قدیمی کاشان به فعالیت های متنوع حقوقی می پردازد. وی با لقب بهترین وکیل طلاق در ایران معرفی و شناخته شده است و مشاوره های کاملا حقوقی اش را به طور حضوری و غیرحضوری ارائه می دهد. سرکار خانم فریدونی به زمینه وکالت به طور تخصصی می پردازد و برای گرفتن حق و حقوق موکلش تلاش زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131635128

آدرس: کاشان، میدان امام حسن، به طرف میدان جهاد، نبش بلوار کشاورز

 زهرا امیری

زهرا امیری

زهرا امیری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر بزرگ کاشان سال هاست به شغل وکالت مشغول می باشد. وی یک وکیل کاملا موفق در انجام هر یک از دعاوی های متنوع وکالتی می باشد و کاملا حرفه ای عمل می کند. خانم زهرا امیری یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09136894414

آدرس: کاشان، بلوار خاندائی، جنب امداد حوادث سازمان آب

حمیده طاهائی

حمیده طاهائی

حمیده طاهائی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ سنندج است و به انجام فعالیت حقوقی می پردازد. وی با لقب بهترین وکیل طلاق در ایران معرفی گردیده و در انجام امور شغلی خود و حل مسائل موکلین، تخصص بالایی دارد. خانم حمیده طاهائی مشاوره هایی را در جهت رفع مشکلات حقوقی مردم استان کردستان انجام می دهد تا در مدت زمان کمتری بتوانند مشکلات خود را حل کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۶۶۴۰۰

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان فلسطین، کوچه حکمت سوم

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ کرمانشاه در حوزه وکالت فعالیت می کند؛ وی با بهره گرفتن از دانش حقوقی اش، دفاعیات کاملا خوبی را از هر یک از موکلین خود می کند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران از دید مردم شناخته شده است. سرکار خانم ستایش نیا مشاوره های بسیار خوبی با بازدهی بالا را در اختیار هر یک از مردم عزیز کرمانشاه قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • 8 سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، دبیر اعظم، کوی صنایع دستی، طبقه 2

سعید سالاری

سعید سالاری

سعید سالاری وکیل پایه یک دادگستری در شهر تاریخی و بزرگ کرمان است که به فعالیت های حقوقی دیگر مشغولمی باشد؛ ایشان با لقب بهترین وکیل طلاق در ایران به مردم معرفی گردیده است و در شغل خود کاملا اخلاق مدار است و سعی دارد بهترین و تخصصی ترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133877646

آدرس : کرمان، خیابان هزار و یک شب، کنار کوچه 8، ساختمان هزار و یک شب، طبقه دوم، واحد سوم

محسن امامی قشلاق

محسن امامی قشلاق

محسن امامی قشلاق وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر بزرگ ارومیه مشغول به فعالیت تخصصی در زمینه وکالت می باشد و در حوزه های متعدد خانواده، ملکی، مالی، تجاری، اسناد، طلاق، کیفری و غیره فعالیت می کند. وی با لقب بهترین وکیل طلاق در ایران معرفی شده است و همچنان در شهر ارومیه مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • عضو هیئت علمی دانشگاه در ارومیه
 • دکتری حقوق خصوصی و عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09143461751

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، جنب بانک سپه، پلاک 61

وظایف وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق در ایران وظایف بسیار زیادی برعهده دارد و باید در صورت قبول کردن پرونده موکلش، به این وظایف عمل کند؛ در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

 • بهترین وکیل طلاق در ایران وظیفه دارد که احترام موکلین خود را در طول جریان پرونده حفظ کند و کاملا مودبانه با هر یک از آن ها برخورد کند.
 • بهترین وکیل باید پرونده های طلاق را به درستی بررسی کند و جزئیات آن ها را به خوبی زیر نظر داشته باشد تا به نتایج بسیار خوبی دست یابد.
 • وکیل وظیفه دارد که در جلسات دادگاه موکلش حاضر شود و از هیچ تلاشی برای دفاع از موکلش دریغ نکند.
 • وکیل طلاق باید به موکلش کمک کند که بتواند در پرونده موفق شود و هیچ حقی از او پایمال نشود.

کلیه وظایف ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل خانواده در ایران نیر صادق می باشد.

طلاق توافقی چیست؟

طلاق بائن با کمک بهترین وکیل طلاق در ایران

طلاق بائن یکی از انواع طلاق است که مرد پس از این طلاق دیگر نمی تواند به سمت همسر خود بازگردد و در صورتی که زوجین بخواهند زندگی مشترک شان را مجددا آغاز کنند، دادگاه به مرد این اجازه را نمی دهد و باید دوباره نکاح جاری شود؛ طلاق بائن خود انواع مختلفی دارد به عنوان مثال اگر زوجین پیش از آغاز زندگی زناشویی به این نتیجه برسند که نمی توانند به زندگی خود ادامه دهند، طلاق بائن می گیرند.

اگر زن پس از سن یائسگی اقدام به طلاق کند و بخواهد از همسر خود جدا شود، نوع طلاق بین آن ها بائن می باشد، زن تقریبا در سن 40 الی 50 سالگی یائسه می شود و می تواند از این نوع طلاق کمک بگیرد؛ همچنین 3 طلاقه شدن زن نیز می تواند جزو طلاق بائن در نظر گرفته شود، در این شرایط زن و مرد سه بار متوالی ازدواج می کنند و طلاق می گیرند و نمی توانند مجددا ازدواج کنند..

کلام آخر

بسیاری از زوجین پیش و پس از آغاز زندگی زناشویی ممکن است به برخی مشکلات برخورد کنند و تفاهم کافی برای ادامه زندگی نداشته باشند که در این صورت راه حل مناسب طلاق می باشد؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با طلاق در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی طلاق دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل طلاق در تهران کلیک کنید.

طلاق رجعی چیست؟

در طلاق رجعی، مرد در مدت عده می تواند به همسر خود رجوع کند.

طلاق چند نوع است؟

دو نوع است؛ طلاق بائن و طلاق رجعی

عده در طلاق چیست؟

عده به مدت زمانی گفته می شود که زن پس از طلاق یا فوت همسر، در این بازه زمانی اجازه ازدواج مجدد ندارد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا