طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران را به شما معرفی کنیم؛ در ایران زوج های بسیار زیادی وجود دارند که در مرحله ای از زندگی شان به مشکل برمی خورند و دیگر توان ادامه دادن به زندگی شان را ندارند، در این صورت تنها راه چاره ای که برایشان باقی می ماند طلاق و جدایی است؛ از این رو وکلای بسیار زیادی در ایران در زمینه دعاوی طلاق فعالیت تخصصی انجام می دهند و به موکلین شان کمک می کنند؛ وکیل طلاق می تواند با داشتن شناخت کافی نسبت به قوانین طلاق، این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند؛ اگر به دنبال وکیل طلاق مجرب و خبره در ایران هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در ایران کیست؟

در ایران وکلای مجرب بسیار زیادی هستند که به موکلین خود برای به جریان افتادن پرونده طلاق شان کمک می کنند؛ بهترین وکیل طلاق در ایران می تواند در زمینه تمام دعاوی خانواده به موکلین خود کمک کند که طلاق یکی از آن هاست؛ وکیلی که در حوزه طلاق فعالیت دارد، از تجربه و سابقه بسیار درخشانی برخوردار است و می تواند ابتدا زوجین را به زندگی مشترک ترغیب کند و آن ها را به زندگی بازگرداند، در غیر این صورت تمام تلاش خود را به کار می گیرد که آن ها را بدون دردسر و مشکل از یکدیگر جدا کند.

بهترین وکیل طلاق در ایران با موکلین خود با صبر کافی و برخورد بسیار محترمانه برخورد می کند و سوالاتی که در ذهن آن ها در رابطه با جریان پرونده نقش بسته را به درستی پاسخ می دهد و ابهامات ذهنشان را از بین می برد؛ وکیل دانش و اطلاعات کافی در زمینه قوانین و مواد مربوط به طلاق دارد و می تواند به بهترین روش موکل خود را راهنمایی کند و درست ترین راه حل را در اختیارش قرار دهد.

در شهرهای مختلف ایران از جمله تبریز، وکلای متعددی وجود دارند که می توانند به موکلین خود در زمینه طلاق کمک کنند، اگر ساکن شهر تبریز هستید، می توانید برای یافتن وکیل، به مقاله بهترین وکیل طلاق در تبریز و یا این که بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز مراجعه کنید.

طلاق توافقی چیست؟

در ایران راه های مختلفی برای طلاق در نظر گرفته شده است که مرد و زن می توانند اقدام به طلاق کنند؛ در قانون مدنی، مرد اجازه دارد که با در نظر گرفتن بسیاری از شرایط، همسر خود را طلاق دهد اما زن باید شروط 12 گانه را در نظر بگیرد و پس از اثبات کردن آن ها از همسر خود جدا شود؛ اما برخی مواقع ممکن است که زوجین به صورت توافقی برای طلاق اقدام کنند و تمام شرایط طلاق را کاملا توافقی تقبل کنند.

طلاق توافقی مزایای فراوانی دارد، زیرا کاملا در زمان صرفه جویی می شود و در بازه زمانی کوتاه زوجین از یکدیگر جدا می شوند؛ هر یک از حقوق و تکالیف در این طلاق، توافق می شوند و زوجین بدون به وجود آمدن بسیاری از مشکلات، از یکدیگر جدا می شوند؛ در صورتی که زوجین بهترین وکیل طلاق در ایران را برای پرونده خود انتخاب کرده باشند، نیازی نیست که در دادگاه حاضر شوند و نام همسر از شناسنامه شان حذف می گردد.

اگر در شهر اصفهان ساکن هستید و به دنبال طلاق توافقی می باشید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان مراجعه نمایید.

وظایف وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران یا هر شهری وظایف بسیار زیادی برعهده دارد و باید در صورت قبول کردن پرونده موکلش، به این وظایف عمل کند؛ در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

 • بهترین وکیل طلاق در ایران وظیفه دارد که احترام موکلین خود را در طول جریان پرونده حفظ کند و کاملا مودبانه با هر یک از آن ها برخورد کند.
 • وکیل طلاق باید پرونده های طلاق را به درستی بررسی کند و جزئیات آن ها را به خوبی زیر نظر داشته باشد تا به نتایج بسیار خوبی دست یابد.
 • وکیل وظیفه دارد که در جلسات دادگاه موکلش حاضر شود و از هیچ تلاشی برای دفاع از موکلش دریغ نکند.
 • وکیل طلاق باید به موکلش کمک کند که بتواند در پرونده موفق شود و هیچ حقی از او پایمال نشود.

انواع طلاق بائن:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + بررسی پرونده
✔️ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران را بشناسید!

الهام نصیری

الهام نصیری

الهام نصیری یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران می باشند؛ ایشان در شهر تهران فعالیت تخصصی انجام می دهند و بهترین خدمات را به مردم این شهر ارائه می دهند؛ وی جزو وکلای برتر ایران هستند و شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین موکلین شان دارند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و می توانند با تلاش و همت فراوان پرونده های در دسترس شان را با موفقیت به پایان برسانند؛ وی می توانند مشکلات پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را به خوبی حل کنند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی نفقه، طلاق، مزاحمت، حضانت، مهریه، آسیب جسمانی
 • چندین سال تجربه و سابقه درخشان

آدرس: سعادت آباد، کوچه35، ساختمان 10، طبقه سوم، واحد6

تلفن تماس: 02188687749

محمد هادی رادفر

محمد هادی رادفر

محمد هادی رادفر یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران هستند؛ ایشان تا به امروز در دادگاه های متعدد حضور داشته اند و می توانند پرونده های بسیار سنگین مربوط به امور حقوقی، کیفری، خانواده و … را به خوبی به پایان برسانند؛ در ضمن وی تا به حال در دادگاه تجدید نظر، دادگاه نظامی، دادسرا، دادگاه انقلاب، دیوان عدالت اداری و دیوان عالی کشور فعالیت تخصصی انجام داده اند؛ ایشان می توانند به طور تخصصی و فوری مشاوره های حرفه ای به موکلین خود ارائه دهند؛ وی دادخواست موکلین را به صورت علمی و فی تنظیم می کنند؛ وی وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند و مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا دارند.

تخصص و مهارت:

 • 28 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه وکالت
 • ارائه مشاوره به صورت تلفنی، اینترنتی، حضوری

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، جنب مجتمع تجاری طوبی

تلفن تماس: 09166679128

رسول ایزدی مهر

رسول ایزدی مهر

رسول ایزدی مهر به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران شناخته می شوند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری و جزو وکلای برتر در ایران می باشند؛ ایشان در کانون وکلای آذربایجان شرقی عضو هستند؛ وی مهارت بسیار زیادی در زمینه حل مشکلات پرونده های خانوادگی، کیفری، حقوقی و … دارند و می توانند خدمات بسیار منحصر به فرد حقوقی در اختیار موکلین خود قرار دهند؛ ایشان با هر یک از موکلین خود رفتار و برخورد بسیار محترمانه ای دارند و پاسخ سوالاتشان را به درستی می دهند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی حقوق
 • 15 سال سابقه وکالت
 • مشاور قضایی

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان2، طبقه4، واحدC

تلفن تماس: 04135534048

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران می باشند؛ ایشان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هستند؛ وی توانسته اند مدرک کارشناسی حقوق دریافت کنند و پس از آن در حیطه وکالت در شهر کرج فعالیت تخصصی انجام دهند؛ ایشان تا به امروز توانسته اند رضایت اکثر موکلین خود را اخذ کنند و پرونده هایشان را با موفقیت به پایان برسانند؛ وی جزو وکلای برتر کرج هستند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 8 غربی، مجتمع سبزواری، طبق2، واحد4

تلفن تماس: 09121400953

مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه

مهدی بهرامیه مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در ایران می باشند؛ وی پرونده های متعددی را تقبل می کنند و می توانند به موکلین خود کمک شایانی در این زمینه کنند؛ ایشان جزو وکلای برتر در شهر مشهد هستند و بهترین خدمات را در زمینه طلاق، حضانت، استرداد جهیزیه و … به موکلین خود ارائه می دهند؛ ایشان رفتار و برخورد بسیار محترمانه ای با افراد مراجعه کننده به دفترشان دارند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت پرونده های مختلف
 • مشاور و وکیل شرکت صنایع کاغذی خراسان گلریز، مشاور و وکیل شرکت الکترواستیل

آدرس: مشهد، احمد آباد، ابتدای بلوار ملاصدرا، ساختمان صدرا، طبقه 4، واحد 401

تلفن تماس: 09155194568

وظایف وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق در ایران وظایف بسیار زیادی برعهده دارد و باید در صورت قبول کردن پرونده موکلش، به این وظایف عمل کند؛ در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

 • بهترین وکیل طلاق در ایران وظیفه دارد که احترام موکلین خود را در طول جریان پرونده حفظ کند و کاملا مودبانه با هر یک از آن ها برخورد کند.
 • بهترین وکیل خانواده در ایران باید پرونده های طلاق را به درستی بررسی کند و جزئیات آن ها را به خوبی زیر نظر داشته باشد تا به نتایج بسیار خوبی دست یابد.
 • وکیل وظیفه دارد که در جلسات دادگاه موکلش حاضر شود و از هیچ تلاشی برای دفاع از موکلش دریغ نکند.
 • وکیل طلاق باید به موکلش کمک کند که بتواند در پرونده موفق شود و هیچ حقی از او پایمال نشود.

لازم به ذکر است؛ کلیه وظایف ذکر شده، در رابطه با بهترین وکیل طلاق در شهر کرمانشاه نیز صدق می کند و کسانی که ساکن شهر کرمانشاه هستند و با وظایف ایشان آشنا نیستند می توانند با مراجعه به مقاله بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کلیه اطلاعات موردنیاز را دریافت نمایند.

طلاق توافقی چیست؟

طلاق بائن با کمک بهترین وکیل طلاق در ایران

طلاق بائن یکی از انواع طلاق است که مرد پس از این طلاق دیگر نمی تواند به سمت همسر خود بازگردد و در صورتی که زوجین بخواهند زندگی مشترک شان را مجددا آغاز کنند، دادگاه به مرد این اجازه را نمی دهد و باید دوباره نکاح جاری شود؛ طلاق بائن خود انواع مختلفی دارد به عنوان مثال اگر زوجین پیش از آغاز زندگی زناشویی به این نتیجه برسند که نمی توانند به زندگی خود ادامه دهند، طلاق بائن می گیرند.

اگر زن پس از سن یائسگی اقدام به طلاق کند و بخواهد از همسر خود جدا شود، نوع طلاق بین آن ها بائن می باشد، زن تقریبا در سن 40 الی 50 سالگی یائسه می شود و می تواند از این نوع طلاق کمک بگیرد؛ همچنین 3 طلاقه شدن زن نیز می تواند جزو طلاق بائن در نظر گرفته شود، در این شرایط زن و مرد سه بار متوالی ازدواج می کنند و طلاق می گیرند و نمی توانند مجددا ازدواج کنند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و قصد دارید برای طلاق بائن از وکیل حاذق و با تجربه کمک بگیرید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق در تهران مراجعه کنید.

کلام آخر

بسیاری از زوجین پیش و پس از آغاز زندگی زناشویی ممکن است به برخی مشکلات برخورد کنند و تفاهم کافی برای ادامه زندگی نداشته باشند که در این صورت راه حل مناسب طلاق می باشد؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با طلاق در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی طلاق دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که ساکن شهر سمنان هستید و به دنبال وکیلی حاذق و ماهر در شهر خود می باشید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل طلاق در سمنان مراجعه نمایید.

طلاق رجعی چیست؟

در طلاق رجعی، مرد در مدت عده می تواند به همسر خود رجوع کند.

طلاق چند نوع است؟

دو نوع است؛ طلاق بائن و طلاق رجعی

عده در طلاق چیست؟

عده به مدت زمانی گفته می شود که زن پس از طلاق یا فوت همسر، در این بازه زمانی اجازه ازدواج مجدد ندارد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا