وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین⭐️【1403】❤️

هر فردی در طول زندگی خود حداقل یک بار با مشکلات گوناگونی که تنها از طریق محاکم قضایی حل می شوند، رو به رو شده است. به دلیل نداشتن سواد حقوقی، لازم است از فردی که در این زمینه توانمند است، کمک گرفته شود. وکلا افرادی هستند که می توانند با تکیه بر معلومات خود به موکلین کمک کنند. اما سوال اینجاست که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین کیست؟ و یا دریافت مشاوره ا وکیل پایه یک دادگستری چگونه است؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین کیست؟

وکیل فردی است که از نظر قانونی اجازه انجام امور معینی را از طرف فردی دیگر داشته باشد. حال اگر این فرد با گذراندن مراحل مختلف مانند تحصیل در رشته حقوق، قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوران کارآموزی، موفق به اخذ پروانه وکالت شود، وکیل دادگستری نامیده می شود. وکلای دادگستری دارای درجه بندی های مختلف هستند. وکیل پایه یک دادگستری، دارنده پروانه وکالت درجه یک می باشد. داشتن این پروانه به وکیل این امکان را می دهد که بتواند در تمام دعاوی حوزه های مختلف وکالت نموده و از موکلین دفاع نماید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین، در یک یا چند بخش از دعاوی قضایی، تجربه و تخصص بیشتری کسب نموده است. این وکلا در هنگام ورود به عرصه وکالت سوگند یاد می کنند که همواره در مسیر برقراری عدالت و احیا حق تلاش نمایند. وکیل خوب در تمام سعی خود را به کار می گیرد تا به این سوگند پایبند باشد. بهترین وکیل مهریه در قزوین و بهترین وکیل طلاق در قزوین از دیگر مقالات ما هستند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین کیست؟

خصوصیات بهترین وکیل پایه یک دادگستری

افرادی که به دنبال یک وکیل خبره برای وکالت دعاوی خود هستند باید با خصوصیات یک وکیل خوب آشنا باشند. در این شرایط شناسایی بهترین وکیل ساده تر شده و نتایج بهتری حاصل می گردد. وکیل موفق در همه حال به دنبال جلب اعتماد و رضایت موکلین می باشد. داشتن برخورد مناسب با موکل، القای حس آرامش به آن ها و به کارگیری تمام توان خود برای احقاق حق وی سبب ایجاد این اعتماد خواهد شد.

از طرف دیگر وکیل باید در زمینه کاری خود نیز متخصص باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین باید دارای دانش بالا و تجربیات موثر باشد تا بتواند نتایج مطلوبی کسب نماید. سابقه درخشان وکیل و کسب پیروزی در دعاوی گوناگون و به ویژه در دعاوی حوزه تخصصی خود، از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب است. توانمندی وکلا در تنظیم اوراق قضایی هم بسیار مهم بوده و منجر به نتایج قابل قبول خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین را بشناسید!

نگار نویسنده

نگار نویسنده

نگار نویسنده وکیل پایه یک دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از یکی از بهترین دانشگاه های تهران میباشند.
وی از رتبه های برتر آزمون اختبار وکالت بوده ومولف یک جلد کتاب با عنوان ماهیت و مقررات بازخرید سهام در ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند که مورد تایید بالاترین مدارج علمی قرار گرفته.
ایشان همچنین عضو کمیسیون پژوهش مرکز وکلای قوه قضائیه می‌باشند.
وی در خانواده ای خوش نام و حقوقی متولد شده که دو عضو دیگر از خانواده ایشان از وکلای به نام و باسابقه در تهران و قزوین می‌باشند ،که همین امر باعث شده ذاتا استعداد فوق العاده ای در فن بیان و شجاعت در دفاع را دارا باشند و موکلین با اعتمادبیشتری با ایشان همکاری کنند.
در سنوات اخیر سوابق درخشان در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری دارند،که همین امر سبب شده ، ایشان از نظر و نگاه کاربران یکی از چهره های برجسته و شاخص حوزه وکالت قلمداد شود.
دفتر وکالت تحت مدیریت نامبرده با تیمی مجرب در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی و ملکی و خانواده ، فعالیت دارند که هر یک از اعضای تیم ، در زمینه های فوق الذکر بصورت تخصصی به همشهریان عزیز خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

از جمله پرونده هایی که میتوانید به دفتر وکالت نگار نویسنده بسپارید عبارت اند از:

 • دعاوی :کیفری ،کلاهبرداری فروش مال ،غیر تصرف عدوانی خیانت در امانت تحصیل مال نامشروع و ….
 • . دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی املاک و اراضی ،سرقفلی خلع ید زمین ،شهری روابط موجر و مستاجر، رفع تصرف، اثبات مالکیت اراضی ملی حق کسب و پیشه و تجارت افراز و تفکیک و …
 • دعاوی خانواده مهریه، طلاق، انحصار وراثت، تقسیم ترکه
 • دعاوی مشارکت در ساخت
 • ابطال قراردادو آرای داوری

آدرس: قزوین،فردوسی جنوبی،نبش کوچه اخوان نوری فرد،طبقه دوم

اطلاعات تماس با سرکار خانم نگار نویسنده وکیل پایه یک دادگستری : ۰۹۱۲۰۵۵۴۵۲۶

اینستاگرام: Vakil_negar_nevisandeh

سعید بوکانیان

سعید بوکانیان

جناب آقای سعید بوکانیان را می توان در دسته وکلای معروف و توانمند استان قزوین قرار داد. ایشان با تکیه بر علم و آگاهی خود سال ها در دادگاه های این شهر فعالیت نموده و موفقیت ای بسیاری را نیز کسب نموده اند. آقای بوکانیان سابقه همکاری با سازمان ها و ادارت مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است. این وکیل با تجربه توانسته اند عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل
 •  وکالت در دعاوی ملکی از جماه شهرداری، اسناد رسمی و تخلیه

آدرس: قزوین، خیابان مولوی، بعد از چهار راه انصاری

نگار کاظم نیا

نگار کاظم نیا

خانم نگار کاظم نیا وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان قزوین هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و عضو کانون وکلای استان نیز می باشند. سرکار خانم کاظم نیا به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در زمره وکلای مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: قزوین، خیابان دانشگاه، کوچه 17، جنب تعاونی ثامن الائمه، شماره 4، طبقه اول

میلاد کیهانیان

میلاد کیهانیان

آقای میلاد کیهانیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که سال ها است در قزوین مشغول به فعالیت می باشند. ایشان به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند و به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین شناخته شده اند. جناب آقای میلاد کیهانیان با تکیه بر سواد حقوقی و تجربه بالای خود موفق به کسب نتیجه مطلوب در پرونده های تحت وکالت خود شده اند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار مورد رضایت موکلین قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • تنظیم قراردادهای تجاری، داخلی، خارجی و بین المللی
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت و دعاوی ملکی

آدرس: قزوین، محمدیه، خیابان مطهری، یاس 16، پلاک 1، طبقه دوم، واحد 4

محمد فیروزی نیا

محمد فیروزی نیا

آقای فیروزی نیا وکیل پایه یک دادگستری هستند که سال ها است در قزوین مشغول وکالت می باشند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. جناب آقای محمد فیروزی نیا به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • وکالت دعاوی خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: قزوین، خیابان هلال احمر، طبقه فوقانی داروخانه

فرزانه رضایی

فرزانه رضایی

خانم فرزانه رضایی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی هستند که سال ها است به مردم قزوین خدمات حقوقی ارائه می نمایند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و شروع به وکالت دعاوی مختلف نمودند. سرکار خانم رضایی سواد حقوقی بالایی دارند و با تکیه بر همین معلومات پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان بسیار با اخلاق بوده و در زمینه دریافت حق الوکاله هم منصف می باشند، به همین دلیل توانسته اند رضایت موکلین و مراجعین خود را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه دادخواست، شکوائیه و لایحه
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، بعد از تقاطع بلوار پاستور، طبقه فوقانی بستنی نعمت، پلاک 3، طبقه 2، واحد 4

مهدی جلوخانی

مهدی جلوخانی

جناب آقای مهدی جلوخانی فارغ التحصیل رشته حقوق می باشند که به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین شناخته شده اند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه هستند و همچنین در کانون وکلای دادگستری استان نیز عضو می باشند. آقای جلوخانی ثابت کرده اند که سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های مختلف را دارند اما در بخشی از حوزه ها تخصص ویژه  دارند. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی گوناگون

آدرس: قزوین، ابتدای خیابان فلسطین غربی، نبش کوچه سپهر، مجتمع فانوس، طبقه 2، واحد 16

بهزاد ملک محمدی

بهزاد ملک محمدی

جناب آقای بهزاد ملک محمدی جزو وکلای خوب و شناخته شده قزوین می باشند. ایشان در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت ایشان سبب ایجاد سابقه درخشان و جلب رضایت مردم قزوین شده است. مراجعین وکیل ملک محمدی از مشاوره های ایشان  رضایت داشته و آن ها را مسبب حل مشکلات حقوقی خود می دانند. همکاری با موسسات و شرکت های حقوقی مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. از ویژگی های ایشان می توان به مسئولیت پذیری، اخلاق خوب، تعهد و انصاف در دریافت حق الوکاله اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

قزوین، خیابان بوعلی، رو به روی بیمارستان بوعلی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 3

دریافت مشاوره از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین

بسیاری از مردم در هنگام رویارویی با مشکلات حقوقی گوناگون، به دلیل هزینه بالای وکلا، تصمیم می گیرند خود شخصا پیگیری پرونده را به عهده بگیرند. نبود یک فرد متخصص و نداشتن اطلاعات حقوقی کافی، منجر به ضایع شدن حقوق فرد می گردد. در چنین شرایطی، توصیه می شود راه حلی انتخاب شود که هم سبب قرار گرفتن پرونده در مسیر درست شود و هم هزینه کمتری را به دنبال داشته باشد.

افراد در این موقعیت می توانند به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین مراجعه نموده و از وی مشاوره دریافت نمایند. هزینه مشاوره بسیار کمتر از حق الوکاله خواهد بود. اما می توان از این طریق راه های قانونی برای پیگیری پرونده و به نتیجه رساندن آن را یافت. با دریافت مشاوره، فرد می تواند دادخواست ها و اوراق قضایی مطلوب تری تدوین نماید. همچنین اراده این اوراق هم در زمان و موقعیت درست انجام می پذیرد. نتیجه این امر کسب نتایج بهتر با صرف هزینه کمتر خواهد بود.

دریافت مشاوره از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین

انواع وکیل

عنوان وکیل برای افراد مختلف با مسئولیت های متفاوت تعریف خواهد شد. وکیل می تواند وکیل پایه یک و یا پایه دو باشد. وکیل پایه یک موفق به دریافت پروانه وکالت شده است. در واقع وکیل برای ورود رسمی به عرصه وکالت باید مدتی را به عنوان کارآموز وکالت مشغول فعالیت باشد. وی در این دوران تجربیات لازم برای حضور در دادگاه، استفاده از قوانین و دفاع از موکلین کسب می نماید. وکیل قبل از این دوران کارآموز وکالت و یا وکیل پایه دو می باشد.

پس از این که وکیل موفق به اتمام دوران کارآموزی گردید در آزمون اختبار شرکت نموده و با  قبولی در این آزمون، می تواند پروانه وکالت پایه یک را دریافت نماید. وکلای پایه دو در قبول دعاوی دارای محدودیت هستند، به همین دلیل لازم است در هنگام انتخاب وکیل با توجه به موضوع پرونده، به درجه وکیل دقت نمود.

کلام آخر

وکیل پایه یک دادگستری فردی است که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده باشد. چنین وکیلی باید دانش کافی برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری گوناگون را داشته باشد. اخلاق خوب، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل از دیگر ویژگی های وکیل خوب است. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین، می تواند به موکلین خود مشاوره داده و مسیر درست را به آن ها معرفی نماید. از این طریق موکل نیز هزینه کمتری را پرداخت می نماید. وکیل پایه دو همان کارآموز وکالت است که اجازه حضور در هر پرونده ای را ندارد. مجموعه وکیل چی در تلاش است تا اطلاعات حقوقی کاملی را در زمینه های گوناگون در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار دهد. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم و خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را برای ما کامنت نمایید.  

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا