خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ خانواده های بسیار زیادی در شهر وجود دارند که با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن یک وکیل مجرب و حاذق می باشند؛ وکیل خانواده در زمینه تمام دعاوی خانوادگی تجربه و سابقه بسیار زیاد دارد و می تواند مشکلات بین زوجین و خانواده ها را به خوبی حل کند و به آن ها کمک می کند تا از پس بسیاری از مشکلاتشان بربیایند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که برای حل مشکلات خود به دنبال یک وکیل باتجربه و متعهد و کارکشته هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

وکیل خانواده در تبریز کیست؟

تعداد افرادی که با مشکلات خانوادگی مواجه هستند، بسیار زیاد است و تنها بهترین وکیل خانواده در تبریز می تواند به مردم عزیز شهر تبریز در این زمینه کمک کند؛ وکیل خانواده با تجربیاتی که در این زمینه دارد می تواند به خوبی از عهده پرونده های بسیار سخت و سنگین خانوادگی بربیاید و تا حد امکان صلح را بین اعضای خانواده برقرار کند؛ بهترین وکیل خانواده در تبریز به درستی با موکلین خود در طول جریان پرونده برخورد می کند و سعی می کند تا علم و دانشی که دارد، سوالاتشان را در این زمینه به خوبی پاسخ دهد.

بهترین وکیل خانواده در تبریز برای این که پرونده با موفقیت و به نفع موکل به پایان برسد، تمام تلاش خود را به کار می گیرد و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی کند؛ بهترین وکیل خانواده در ایران سعی می کند ارتباط بسیار خوبی با طرفین داشته باشد تا بتواند از لحاظ کلامی، مشکل پرونده را برطرف کند.

اگر در شهر تهران ساکن هستید و برای حل بسیاری از مشکلات خانوادگی خود، به دنبال وکیل باتجربه و ماهر هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در تهران مراجعه کنید.

وکیل خانواده در تبریز کیست؟

نفقه چند نوع است؟

همانطور که می دانید نفقه به معنی تامین کردن تمام نیازهای مالی زن و فرزندان می باشد که در صورت عدم پرداخت، زن می تواند از بهترین وکیل در تبریز در این زمینه کمک بگیرد و شکایت کند؛ نفقه خود انواع مختلفی دارد که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

نفقه زن: هر مردی وظیفه دارد پس از عقد دائم، مبلغی را به عنوان نفقه به همسر خود بپردازد؛ نفقه زن شامل هزینه های مسکن، خوراک، پوشاک، اثاث خانه است.

نفقه اقارب:  به نفقه ای گفته می شود که گاهی اوقات تحت شرایط خاص، افراد ملزم می شوند که به برخی از خویشاوندانشان، نفقه ای بدهند یا حتی هزینه پوشاک، خوراک و از این قبیل هزینه های مربوط به زندگی را بپردازند؛ برای اخذ نفقه در شهر کرج می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در کرج مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را بشناسید!

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز می باشند؛ ایشان یک وکیل بسیار باتجربه و باسابقه ای هستند که می توانند بسیاری از مشکلات موکلین شان را برطرف کنند؛ ایشان در شهر بزرگ تبریز، وکیل پایه یک دادگستری هستند و می توانند در جلسات دادگاه با فن بیان بسیار قوی که دارند، از موکل شان به خوبی دفاع کنند و اجازه پایمال شدن حق و حقوق موکل شان را ندهند؛ وی با موکلین خود به درستی رفتار می کنند و با احترام با آن ها برخورد می کنند.

تخصص و مهارت:

  • بیش از 10 سال سابقه بسیار درخشان
  • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز،خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه3، واحد1

تلفن تماس: 09144120489

مصطفی آبادیان

مصطفی آبادیان

مصطفی آبادیان یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز اند و ایشان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک در دادگستری هستند؛ وی توانسته پرونده وکالت خود را با شماره 986 از کانون وکلای دادگستری تبریز اخذ نماید؛ ایشان در دانشگاه های آزاد مراغه بناب و تبریز و آذر شهر و دانشگاه پیام نور آذرشهر تدریس کرده اند؛ می توان گفت جناب آقای مصطفی آبادیان جزو وکلای برتر شهر تبریز هستند و بسیاری از مردم شهر تبریز ایشان را می شناسند و شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند.

تخصص و مهارت:

  • قاضی سابق دادگستری
  • کارشناس حقوق قضایی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، رشدیه، خیابان گلستان، کوچه دوازدهم، پلاک 15

تلفن تماس: 09143159949

محمد حسن طالعی خطیبی

محمد حسن طالعی خطیبی

محمد حسن طالعی خطیبی یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز می باشند؛ ایشان در این شهر بزرگ به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کنند و در ضمن مشاور حقوقی هستند؛ جناب آقای طالعی تا به امروز پرونده های بسیار زیادی تقبل کرده اند و با موفقیت کامل آن ها را به پایان رسانده اند؛ لازم به ذکر است ایشان اطلاعات کافی نسبت به تمام مواد قانونی دارند و می توانند به خوبی از موکل خود در دادگاه دفاع کنند و اجازه پایمال شدن حق فرد را به کسی ندهد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور سابق شهرداری تبریز
  • پذیرفتن دعاوی مختلف از جمله کیفری، خانواده، ملکی و …

آدرس: تبریز، خیابان آذربایجان، ساختمان آذربایجان طبقه 3

تلفن تماس: 09141166988

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز شناخته می شوند؛ ایشان شهرت و محبوبیت زیادی بین مردم عزیز در شهر بزرگ تبریز دارند زیرا از هیچ تلاشی برای به پایان رسیدن پرونده های مختلف دریغ نمی کنند و همچنین در زمینه دعاوی مختلف تجربه بسیار زیادی دارند؛ ایشان توانسته اند از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شوند و پروانه وکالت خود را با شماره 477 اخذ کنند؛ وی به موکلین شان کمک می کنند تا با کمترین هزینه و صرف زمان بسیار کوتاه، به نتیجه قابل قبول برسند.

تخصص و مهارت:

  •  بیش از 20 سال سابقه وکالت
  • حل انواع پرونده‌های خانوادگی 

آدرس: تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه4

تلفن تماس: 09143230071

پریسا بهشادی

پریسا بهشادی

پریسا بهشادی را به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز می شناسند و در زمینه شغلی خود از تجربه و سابقه بسیار خوبی برخوردار هستند؛ می توان گفت سرکار خانم بهشادی به موکلین خود مشاوره های حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند و به حل مشکلات بسیاری از پرونده ها می پردازند؛ وی به دعاوی مختلفی می پردازند اما بیشترین پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شوند مربوط به امور ملکی است.

آدرس: تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

تلفن تماس: 09143003412

ازدواج دائم و موقت چه تفاوت هایی دارند؟

ازدواج دائم و موقت تفاوت های بسیار زیادی در زمینه های مختلف دارند که همین موضوع موجب شده هر فردی برای ازدواج یکی از آن ها را متناسب با شرایط و علایقش انتخاب کند؛ در ادامه برخی از این تفاوت ها که توسط بهترین وکیل خانواده در تبریز مشخص شده اند را برای شما شرح خواهیم داد:

نفقه: در صورتی که زوجین عقد دائم کنند، نفقه بر عهده شوهر می باشد اما در عقد موقت بدین صورت نیست و در صورتی که نفقه در عقد ذکر شده باشد، مرد وظیفه دارد به زن نفقه بدهد.

ارث: در زمینه ارث و میراث نیز باید گفت که زن در عقد دائم می تواند از همسر خود ارث ببرد اما در عقد موقت بدین صورت نیست.

مهریه: در عقد دائم ممکن است مهریه ذکر نشده باشد یا این که نبود مهر شرط شده باشد که در این صورت ازدواج صورت گرفته صحیح می باشد؛ هر دو طرف می توانند که پس از عقد کردن، مهریه را به طور تراضی معین نمایند و در صورتی که پیش از تراضی کردن بر مهریه، بین زوجین نزدیکی صورت گرفته باشد، مرد مستحق مهرالمثل خواهد بود؛ در ازدواج موقت بدین صورت نیست زیرا اگر مهریه تعیین نشود، عقد باطل است. بهترین وکیل مهریه در تبریز می تواند مشکلات اخذ مهریه را حل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ مهریه و سایر عوامل به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل طلاق در تبریز مراجعه نمایید.

موجبات انحلال: در عقد دائم تنها می توان طلاق گرفت و در عقد موقت بدین صورت نیست زیرا در این روش، اصلی ترین راه بذل مدت است.

عده: خانم هایی که عادت ماهیانه دارند، مدت زمان عده عقد دائم آن ها، 3 مرتبه عادت ماهیانه داشتن است که در صورت دیدن مرحله سوم و پاک شدن، مدت زمان عده به پایان می رسد اما عده عقد موقت از 2 بار عادت ماهیانه بیشتر نیست؛ خانم هایی که عادت ماهیانه ندارند، مدت عده شان در ازدواج دائم تقریبا 3ماه و در ازدواج منقطع 45روز است.

بهترین وکیل در ایران می تواند مشکلات ازدواج دائم و موقت را برطرف کند.

نفقه چند نوع است؟

فسخ نکاح با کمک وکیل خانواده

زمانی که خانم یا آقا زمان عقد ویژگی یا مورد خاصی را شرط کرده باشد و پس از عقد، ویژگی ذکر شده را نداشته باشد، عقد از طرف مقابل می تواند فسخ شود؛ به عنوان مثال در صورتی که مرد پس از عقد متوجه شود، زن در گذشته دوشیزگی خود را از دست داده است، عقد از سوی مرد قابل فسخ است؛ حتی در مواردی که مرد یا زن متوجه شوند که همسرشان در گذشته بیماری خاصی داشته، نباید نزدیکی کنند تا نکاح فسخ شود؛ در صورتی که نزدیکی بین زوجین انجام گرفته باشد، مهریه تمام و کمال به زن تعلق می گیرد.

در هر دو نوع عقد دائم و موقت می توان فسخ نکاح کرد اما طلاق تنها مربوط به عقد دائم می باشد؛ به طور کلی عوامل مختلفی وجود دارند که زوجین را وادار به فسخ نکاح می کنند؛ آن ها می توانند با این دلایل و با پرس و جو از بهترین وکیل خانواده در تبریز، اقدام به فسخ نکاح کنند.

کلام آخر

بسیاری از خانواده ها بنا به دلایل متعددی، مشکلاتی در زندگی زناشویی یا خانواده خود دارند که با کمک وکیل از عهده حل کردن آن ها بر می آیند، از این رو در این مقاله مطالب بسیار ارزشمندی در رابطه با وکالت خانواده در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانواده دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید.

حضانت فرزند تا چند سالگی با پدر است؟

حضانت فرزند تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن تا سن بلوغ با پدر است.

مراحل طلاق توافقی بدون حضور خانم و آقا انجام می گیرد؟

در این نوع از طلاق، همه مراحل به موافقت خانم و شوهر بستگی دارد.

آیا طلاق از سمت زن نیز به آسانی انجام می گیرد؟

در صورتی که خانم 12 شرط اصلی را داشته باشد، از سمت آقا، وکیل خانواده است.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا