وکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ خانواده های بسیار زیادی در شهر وجود دارند که با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن یک وکیل مجرب و حاذق می باشند؛ وکیل خانواده در زمینه تمام دعاوی خانوادگی تجربه و سابقه بسیار زیاد دارد و می تواند مشکلات بین زوجین و خانواده ها را به خوبی حل کند و به آن ها کمک می کند تا از پس بسیاری از مشکلاتشان بربیایند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که برای حل مشکلات خود به دنبال یک وکیل باتجربه و متعهد و کارکشته هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

تعداد افرادی که با مشکلات خانوادگی مواجه هستند، بسیار زیاد است و تنها بهترین وکیل خانواده در تبریز می تواند به مردم عزیز شهر تبریز در این زمینه کمک کند؛ وکیل خانواده با تجربیاتی که در این زمینه دارد می تواند به خوبی از عهده پرونده های بسیار سخت و سنگین خانوادگی بربیاید و تا حد امکان صلح را بین اعضای خانواده برقرار کند؛ بهترین وکیل خانواده در تبریز به درستی با موکلین خود در طول جریان پرونده برخورد می کند و سعی می کند تا علم و دانشی که دارد، سوالاتشان را در این زمینه به خوبی پاسخ دهد.

بهترین وکیل خانواده در تبریز برای این که پرونده با موفقیت و به نفع موکل به پایان برسد، تمام تلاش خود را به کار می گیرد و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نمی کند؛ بهترین وکیل خانواده در ایران سعی می کند ارتباط بسیار خوبی با طرفین داشته باشد تا بتواند از لحاظ کلامی، مشکل پرونده را برطرف کند.

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

نفقه چند نوع است؟

همانطور که می دانید نفقه به معنی تامین کردن تمام نیازهای مالی زن و فرزندان می باشد که در صورت عدم پرداخت، زن می تواند از بهترین وکیل در تبریز در این زمینه کمک بگیرد و شکایت کند؛ نفقه خود انواع مختلفی دارد که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

نفقه زن: هر مردی وظیفه دارد پس از عقد دائم، مبلغی را به عنوان نفقه به همسر خود بپردازد؛ نفقه زن شامل هزینه های مسکن، خوراک، پوشاک، اثاث خانه است.

نفقه اقارب:  به نفقه ای گفته می شود که گاهی اوقات تحت شرایط خاص، افراد ملزم می شوند که به برخی از خویشاوندانشان، نفقه ای بدهند یا حتی هزینه پوشاک، خوراک و از این قبیل هزینه های مربوط به زندگی را بپردازند؛ برای اخذ نفقه در شهر کرج می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در کرج مراجعه نمایید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

خصوصیات بهترین وکیل خانواده

وکلایی که در حوزه پرونده های خانواده فعالیت دارند باید  اطلاع دقیقی در مورد قوانین و مقررات مربوط به دعاوی که در این حوزه مطرح می شوند داشته باشد. در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در تبریز اشاره می کنیم:

  • وکیل خانواده باید به صورت تخصصی تنها در حوزه رسیدگی به پرونده های خانواده فعالیت کند و بر قوانین این دعاوی تمرکز داشته باشد و به منظور دریافت نتیجه بهتر در این حوزه، بهتر است که از فعالیت در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری خودداری کند.
  • بهترین وکیل خانواده در تبریز همواره شأن و منزلت وکالت و اخلاق حرفه ای خود را حفظ کرده و در زمان پذیرش پرونده های خانوادگی بعد از مطالعه و بررسی آن ها، همه جوانب و روند پیگیری پرونده را برای موکلین خود شرح می دهد و تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق آنان به کار می برد.
  • یکی دیگر از ویژگی های وکیل خانواده داشتن صداقت و امانت داری در انجام امور فعالیتی خود است. در واقع صادق و امین بودن موکل در کلیه مراحل پرونده موجب جلب رضایت موکل خواهد شد.
  • بهترین وکیل خانواده در تبریز در کلیه مراحل پرونده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد و در صورتی که صلاح موکل در سازش باشد او را از طرح دعوا با ذکر دلیل منطقی و قانونی منع می کند. لذا یک وکیل خوب همواره مسیر صحیح را به موکل خود نشان داده و از بیراهه رفتن او جلوگیری می کند.
  • وکلای خانواده همواره از طریق مطالعه اطلاعات خود را در مورد قوانین و مقررات مربوط به این حوزه به روز نگه می دارند و از جدیدترین قوانین مطلع می باشند و با ارائه مشاوره حقوقی درست و دقیق به موکل خود کمک می کنند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را بشناسید!

افسون آدم نژاد

افسون آدم نژاد-وکیل از ما

افسون آدم نژاد جزو وکلای بسیار باتجربه و متخصص ترین در شهر بزرگ تبریز است که شهرت بسیار زیادی بین مردم به دست آورده است؛ وی می تواند پرونده‌های مختلف ملکی و حقوقی اعم از مزاحمت، کلاهبرداری، خلع ید، تصرف عدوانی و التزام به تنظیم سند را به بهترین نتایج برساند؛ ایشان در همه حوزه ها تخصص بسیار ویژه‌ای دارد ولی تا به امروز در زمینه ملک و دعاوی که به آن مربوط هستند پرونده‌های بیشتری را قبول کرده است؛ وی یکی از بهترین وکیل تبریز است.

آدرس: تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106

شماره تماس: 09141035508  

خانم زهرا محمدی

خانم زهرا محمدی

خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری تبریز با شماره پروانه ۵۸۹۵۱
با چندین سال سابقه وکالت در زمینه‌های مختلف حقوقی کیفری ملکی ثبتی و علی الخصوص خانواده (طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن )فعالیت می‌کنند و تا به امروز پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده‌اند از این طریق توانسته‌اند در میان بهترین وکلای خانواده در تبریز جای پیدا کنند.از افتخارات علمی ایشان کسب رتبه سه رقمی در کنکور سراسری در مقطع کارشناسی حقوق ،اخذ مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می‌باشد.

خدمات ایشان :

۱_تنظیم دادخواست و لایحه و شکواییه و ارسال از طریق نرم‌افزار ارتباطی حتی بدون حضور شما .

۲ _مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی ارائه تکنیک‌های دفاعی.

۳_ دعاوی خانواده :طلاق به درخواست زوج یا زوجه ،طلاق توافقی،طلاق در صورت وجود وکالت در طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ،تمکین ،حضانت، ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه ،اجرت المثل.

۴_دعاوی حقوقی :مطالبه وجه چک و سفته ،خسارت تاخیر تادیه،جلب فوری چک ،مطالبه وجه ،الزام به تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات ،ابطال قرارداد، اثبات بیع ،اثبات مالکیت انحصار وراثت ،تقسیم ارث ،خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال مبایعه نامه، تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.

امور کیفری :کلاهبرداری ،رابطه نامشروع، خیانت در امانت، تصادفات، توهین و تهدید، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

آدرس: تبریز،نصف راه،روبروی ستاره باران،ساختمان نامدار،طبقه ۱،واحد ۶،دفتر وکالت زهرا محمدی

شماره تماس: 09143041822

علیرضا پورمحمد

قبول مشاوره و وکالت اعم از حضوری یا تلفنی با واریز حق مشاوره وتنظیم لوایح درکلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی و قراردادی وارث و ماترک و کلیه امور مربوط به تصادفات وکلاهبرداری وخیانت در امانت وپروندههای اصلاحات ارضی و منابع طبیعی در کلیه استانها

کلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی ومنابع طبیعی واوقاف وتصادفات

شماره تماس: 09144263884

آدرس سایت: Pourmohammad.com
ودرصورتیکه میخواهید بوسیله هریک از مسیریابها ویا اسنپ استفاده کنید اسم وکیل علیرضا پورمحمد را واردکنید کامل آدرس را میاره

آدرس دفتر: بارنج روبروی مسجد امام حسین ع  صدمتر به طرف  پاسداران نرسیده به فلکه سمت راست دفتر وکالت علیرضا پورمحمد

بابک اصلانی

اصلانی

پژوهشگر دوره دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی

مولف کتاب مطالعه جرم شناختی احزاب در جرايم سیاسی

مشاورحقوقی شرکت رویال پلاستیک آذر به مدت ۲سال

مشاورحقوقی تعاونی مسکن کارکنان بازرگانی استان آذربایجان شرقی به مدت ۱۰سال

مشاورحقوقی نمایندگی رسمی نوکیا ، زیمنس،آلکاتل ، اپل و سامسونگ دراستان آذربایجان شرقی به مدت ۱۵سال

وکیل و مشاور حقوقی شرکت مسافرتی Ardam Turizm ترکیه در ایران

آدرس: تبریز-کوی ولیعصر-خیابان پروین اعتصامی-لیدای قدیم(اکبر زمانی)-حافظ اول-پلاک 24-طبقه ی اول

شماره تماس: 09144149882

مهدی محمد علیزاده اصل

 مهدی محمد علیزاده اصل-وکیل از ما

مهدی محمد علیزاده اصل جزو وکلای برتر در آذربایجان شرقی در شهر تبریز می باشد؛ ایشان تخصص بسیار ویژه‌ای در حوزه کاری خود دارد و پرونده‌های مختلف خانوادگی را تقبل می‌کند. جناب آقای محمد علیزاده اصل تمام تلاش خود را می کند تا رضایت هر یک از موکلین خود را جلب نماید؛ ایشان بهترین وکیل خانواده در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شریعتی، ساختمان آلومینیوم، واحد 4

محمدعلی رامین

 محمدعلی رامین-وکیل از ما

محمد علی رامین وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پرونده‌های مختلف مربوط به دعاوی خانواده را تقبل می کند و آن‌ها را به بهترین نحو بررسی می‌نماید؛ ایشان دعاوی های مختلف در زمینه ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی را بررسی می نماید و مشکل شان را حل می کنند؛ وی یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 6، واحد 1

مینا علوی

 مینا علوی-وکیل از ما

مینا علوی در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو بوده است و به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار می باشد. ایشان راه کار های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می دهد؛ وی یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز است؛ سرکار خانم علوی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز می باشد.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

فهیمه گوگردچی

 فهیمه گوگردچی-وکیل از ما

فهیمه گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پروانه وکالت به شماره 21583 دارد و سابقه کار بسیار طولانی مدتی دارد. وی جهت حل کردن هر یک از دعاوی خانوادگی از راه‌های بسیار خوبی بهره می‌گیرد و می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع‌تر مشکلات‌تان را حل کنید. سرکار خانم گوگردچی یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز است.

آدرس : تبریز، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز است؛ ایشان توانسته از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شود و پی از آن پروانه وکالت به شماره 477 را اخذ نموده است. وی بیش از بیست سال سابقه وکالت در حل انواع پرونده‌های خانوادگی دارد؛ ایشان جزو وکلای بسیار باسابقه و معروف است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد.

آدرس : تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه چهارم

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که تخصص و مهارت زیادی در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، مطالبه مهریه و حضانت دارد و می‌تواند از حقوق هر یک از موکلین خود به بهترین نحو دفاع کند. سرکار خانم طهماسب نژاد پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کرده است؛ ایشان بهترین وکیل خانواده در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

ازدواج دائم و موقت چه تفاوت هایی دارند؟

ازدواج دائم و موقت تفاوت های بسیار زیادی در زمینه های مختلف دارند که همین موضوع موجب شده هر فردی برای ازدواج یکی از آن ها را متناسب با شرایط و علایقش انتخاب کند؛ در ادامه برخی از این تفاوت ها که توسط بهترین وکیل خانواده در تبریز مشخص شده اند را برای شما شرح خواهیم داد:

نفقه: در صورتی که زوجین عقد دائم کنند، نفقه بر عهده شوهر می باشد اما در عقد موقت بدین صورت نیست و در صورتی که نفقه در عقد ذکر شده باشد، مرد وظیفه دارد به زن نفقه بدهد.

ارث: در زمینه ارث و میراث نیز باید گفت که زن در عقد دائم می تواند از همسر خود ارث ببرد اما در عقد موقت بدین صورت نیست.

مهریه: در عقد دائم ممکن است مهریه ذکر نشده باشد یا این که نبود مهر شرط شده باشد که در این صورت ازدواج صورت گرفته صحیح می باشد؛ هر دو طرف می توانند که پس از عقد کردن، مهریه را به طور تراضی معین نمایند و در صورتی که پیش از تراضی کردن بر مهریه، بین زوجین نزدیکی صورت گرفته باشد، مرد مستحق مهرالمثل خواهد بود؛ در ازدواج موقت بدین صورت نیست زیرا اگر مهریه تعیین نشود، عقد باطل است. بهترین وکیل مهریه در تبریز می تواند مشکلات اخذ مهریه را حل کند.

موجبات انحلال: در عقد دائم تنها می توان طلاق گرفت و در عقد موقت بدین صورت نیست زیرا در این روش، اصلی ترین راه بذل مدت است.

عده: خانم هایی که عادت ماهیانه دارند، مدت زمان عده عقد دائم آن ها، 3 مرتبه عادت ماهیانه داشتن است که در صورت دیدن مرحله سوم و پاک شدن، مدت زمان عده به پایان می رسد اما عده عقد موقت از 2 بار عادت ماهیانه بیشتر نیست؛ خانم هایی که عادت ماهیانه ندارند، مدت عده شان در ازدواج دائم تقریبا 3ماه و در ازدواج منقطع 45روز است.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تبریز

نفقه چند نوع است؟

فسخ نکاح با کمک وکیل خانواده

زمانی که خانم یا آقا زمان عقد ویژگی یا مورد خاصی را شرط کرده باشد و پس از عقد، ویژگی ذکر شده را نداشته باشد، عقد از طرف مقابل می تواند فسخ شود؛ به عنوان مثال در صورتی که مرد پس از عقد متوجه شود، زن در گذشته دوشیزگی خود را از دست داده است، عقد از سوی مرد قابل فسخ است؛ حتی در مواردی که مرد یا زن متوجه شوند که همسرشان در گذشته بیماری خاصی داشته، نباید نزدیکی کنند تا نکاح فسخ شود؛ در صورتی که نزدیکی بین زوجین انجام گرفته باشد، مهریه تمام و کمال به زن تعلق می گیرد.

در هر دو نوع عقد دائم و موقت می توان فسخ نکاح کرد اما طلاق تنها مربوط به عقد دائم می باشد؛ به طور کلی عوامل مختلفی وجود دارند که زوجین را وادار به فسخ نکاح می کنند؛ آن ها می توانند با این دلایل و با پرس و جو از بهترین وکیل خانواده در تبریز، اقدام به فسخ نکاح کنند.

فسخ نکاح با کمک وکیل خانواده

کلام آخر

بسیاری از خانواده ها بنا به دلایل متعددی، مشکلاتی در زندگی زناشویی یا خانواده خود دارند که با کمک وکیل از عهده حل کردن آن ها بر می آیند، از این رو در این مقاله مطالب بسیار ارزشمندی در رابطه با وکالت خانواده در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانواده دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید.

حضانت فرزند تا چند سالگی با پدر است؟

حضانت فرزند تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن تا سن بلوغ با پدر است.

مراحل طلاق توافقی بدون حضور خانم و آقا انجام می گیرد؟

در این نوع از طلاق، همه مراحل به موافقت خانم و شوهر بستگی دارد.

آیا طلاق از سمت زن نیز به آسانی انجام می گیرد؟

در صورتی که خانم 12 شرط اصلی را داشته باشد، از سمت آقا، وکیل خانواده است.

4.7/5 - (7 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا