خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از خانواده ها در امور خانوادگی خود دچار مشکلات متعدد می شوند که تنها با کمک یک وکیل مجرب و متعهد می توانند از پس این مشکلات بربیایند؛ بسیاری از افراد هستند که از حل مشکلات خانوادگی خود از جمله طلاق، حضانت، ارثیه و غیره عاجز هستند که در این صورت از بهترین وکیل خانواده در کرج درخواست کمک می کنند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک وکیل خانواده خوب و کارکشته هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در کرج کیست؟

اخیرا کمتر کسی را خواهید دید که با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم نکند و به دنبال یافتن یک راه حل مناسب برای حل مشکل خود نباشد؛ از این رو تنها بهترین وکیل خانواده در کرج می تواند به خوبی به این دعاوی رسیدگی کند و مشکلاتشان را حل نماید؛ بهترین وکیل طلاق در کرج فردیست که به تمام دعاوی مرتبط با خانواده تسلط دارد و می تواند با دانش و علم کافی که دارد مشکلات آن ها را برطرف نماید و درصدد حل شان بربیاید.

وکیل خانواده کسی است که می تواند در روند جریان پرونده، هر گونه اطلاعات مفید و سودمند در اختیار موکلین خود قرار دهد و بدون هیچ گونه مشکل، پرونده را به نفع موکل به پایان برساند؛ بهترین وکیل خانواده در کرج می تواند با موکلین خود ارتباط بسیار خوب برقرار کند و پاسخ تک تک سوالات آن ها در رابطه با پرونده را به خوبی و با احترام بدهد.

وکیل خانواده پرونده ای که به دستش رسیده را می تواند به خوبی بررسی نماید و با تیم وکلای مدنظرش آن را درمیان بگذارد تا بهترین تصمیم را برای در جریان انداختن پرونده بگیرند؛ بیشتر موکلین ایشان زوجینی اند که قصد طلاق دارند و وی سعی بر این دارند که در وهله اول، بین آن ها سازش ایجاد کند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال وکیل حاذق در زمینه ملکی می باشید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در کرج مراجعه کنید.

بهترین وکیل خانواده در کرج کیست؟

نفقه زن شامل چه مواردیست؟

هر مردی وظیفه دارد که موارد ضروری و مورد نیاز زن را تامین کند و هزینه های زندگی را بپردازد؛ زمانی که مرد این نفقه را نپردازد، دادگاه این حق را به زن می دهد که از وی شکایت کند و با کمک بهترین وکیل خانواده یا بهترین وکیل مهریه در کرج، مبلغی که مناسب می باشد را از مرد دریافت کند؛ نفقه شامل موارد مختلفی از جمله خوراک، پوشاک، مسکن، هزینه های درمان می باشد.

نکته مهم این است که نمی توان مقدار نفقه را به میزان دقیق محاسبه کرد زیرا دادگاه با در نظر گرفتن شرایط و مطالبات زن، می تواند مقدار آن را بررسی کند و تعیین نماید؛ همچنین نفقه فرزند نیز برعهده پدر است و ایشان باید تمام حق و حقوق فرزند خود را بپردازد؛ اگر در سایر شهرهای ایران به دنبال اخذ نفقه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در ایران مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را بشناسید!

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده یکی از بهترین وکیل خانواده در کرج می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در ضمن مشاور حقوقی اند؛ وی توانسته اند از سال 1384 فعالیت خود را در این زمینه به صورت تخصصی آغاز کنند؛ ایشان تا به امروز در این حیطه مدارک مختلفی اخذ کرده اند که شامل مدرک کارشناس ارشد حقوقی جزا و جرم شناسی، مدرک کارشناسی ارشد حقوقی خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است و البته در حال حاضر دانشجوی دکترای حقوقی خصوصی هستند.

تخصص و مهارت:

 • عضو و ریاست کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای البرز
 • وکیل در بانک‌های ملی و تجارت
 • وکیل وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی سازمان صدا و سیما، جام جم
 • مدیر حقوقی گروه شرکت صنعتی و سرمایه گذاری شمشال

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک B،طبقه 4، واحدB6

تلفن تماس: 09128889789

منوچهر سهرابی

منوچهر سهرابی

منوچهر سهرابی یکی از بهترین وکیل خانواده در کرج هستند و وکیل پایه یک دادگستری اند؛ ایشان تا به امروز سوابق درخشانی در زمینه وکالت در کارنامه شغلی شان به ثبت رسانده اند؛ وی کارشناس ارشد حقوق هستند و از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند؛ جناب آقای سهرابی شماره پروانه شان 565 است که از کانون قوه قضایی آن را دریافت کرده اند؛ ایشان تاکنون بیشتر پرونده هایشان در زمینه دعاوی خانوادگی( طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی زوج، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، نفقه، مهریه و غیره ) بوده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه درخشان
 • پذیرفتن دعوی مختلف

آدرس: کرج، حد فاصل میدان شهدا و میدان توحید، خیابان مهدیه(مظاهری)، روبروی پاساژ احمدی، پلاک 74، طبقه4، واحد 7

تلفن تماس: 09127082753

گلاره کلاشیان

گلاره کلاشیان

گلاره کلاشیان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرج شناخته می شوند؛ ایشان در دادگستری به عنوان وکیل پایه یک فعالیت تخصصی انجام می دهند و می توانند بسیاری از پرونده های مختلف طلاق و طلاق توافقی را با موفقیت به پایان برسانند؛ وی از تجربه و سابقه بسیار درخشانی در این زمینه برخوردار هستند و می توانند رضایت موکلین خود را جلب نمایند؛ شماره پروانه وی، 2470 است که از کانون وکلای دادگستری کرج دریافت کرده اند؛ آخرین رشته تحصیلی سرکار خانم کلاشیان، کارشناسی حقوق قضایی است.

تخصص و مهارت:

 • ابطال قراردادها و دعاوی موجر و مستاجر
 • تنظیم سند رسمی اخذ صورت مجلس تفکیکی

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، بالاتر از پل آزادگان، برج سایه، طبقه7

تلفن تماس: 09124484941

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیر عباس سوری وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل در کرج می باشند؛ ایشان موفق شدند که مدرک دکتری شان را از دانشگاه علوم و تحقیقات اخذ کنند؛ در ضمن وی در آزمون کانون وکلا دادگستری شرکت کردند و رتبه 4 را اذان خود کرده اند؛ می توان گفت ایشان جزو وکلای برتر شهر کرج محسوب می شوند که دلیل آن کارکشته و مجرب بودنشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان

آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی و تجاری البرز

تلفن تماس: 09128363507

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی یکی از بهترین وکیل خانواده در کرج است و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ وی تا به امروز توانسته اند 15 سال سابقه بسیار درخشان در کارنامه شغلی شان به ثبت برسانند و در طول این سال ها بهترین خدمات را به مردم عزیز شهر کرج ارائه داده اند؛ ایشان جزو وکلای برتر این شهر بزرگ هستند و تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به کار می گیرند.

تخصص و مهارت:

 • تسلط کامل بر قوانین جزایی، مدنی
 • اشراف کامل بر مباحث فقهی و اصولی

آدرس:  کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول واحد 1

تلفن تماس: 09121543655

شرایط حضانت فرزند چیست؟

پس از این که زوجین طلاق می گیرند، حق حضانت فرزند تا سن 7 سالگی به عهده مادر می باشد و دختر و پسر بودن فرزند فرق ندارد؛ بعد از آن، تا زمانی که فرزند به بلوغ برسد، پدر می تواند از وی مراقبت کند؛ در صورتی که فرزند به بلوغ رسید و توانایی تصمیم گرفتن داشت، خودش می تواند انتخاب کند که با کدام یک از والدین خود زندگی را ادامه دهد؛ برخی از زوجین نمی توانند در این زمینه به تفاهم برسند و مشکلات متعدد در این باره دارند که در این صورت، دادگاه با کمک وکیل خانواده اقدام به صادر کردن یک حکم مناسب می کنند.

لازم به ذکر است که اگر پدر اعتیاد داشت یا به طور کلی نتوانست صلاحیت کافی برای نگهداری از فرزند خود را داشته باشد؛ حضانت کودک حتی تا سن بلوغ بر عهده مادر و اما زمانی که مادر نیز نتواند از کودک نگهداری کند، حضانت از وی سلب می گردد؛ نکته بسیار مهم در رابطه با حضانت فرزندان این است که پدر در بازه زمانی که نگهداری و حضانت با مادر می باشد، وظیفه دارد همه خرج و مخارج کودک خود را بپردازد.

شرایط حضانت فرزند چیست؟

انواع دعاوی خانوادگی

مهم ترین انواع دعاوی خانوادگی که بهترین وکیل خانواده در کرج می تواند به آن ها رسیدگی کند، شامل موارد زیر می باشد:

طلاق: طلاق جزو مهم ترین دعاوی خانوادگی است که مرد یا زن در صورت درخواست طلاق، می تواند از وکیل موردنظرش یا بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج کمک بگیرد.

مطالبه و اجرای مهریه: مهریه به مالی گفته می شود که در عقد دائم یا موقت در حق زن تعیین می گردد و مرد وظیفه دارد آن را بپردازد؛ در صورتی که مرد به وظیفه خود عمل نکند، زن می تواند آن را با کمک بهترین وکیل در کرج اخذ کند.

اجازه ازدواج مجدد از طرف مرد: در صورتی که مرد با وجود همسر اول خود، قصد ازدواج مجدد دارد اما زن این اجازه را به او نمی دهد، مرد می تواند به دادگاه مراجعه کند و درخواست مجوز کند و از وکیل کمک بگیرد.

حضانت و ملاقات فرزندان: حضانت به معنی نگهداری از فرزندان است که تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن با پدر است؛ در صورتی که والدین برای گرفتن حق حضانت فرزندانشان به مشکل بخورند، می توانند از وکیل کمک بگیرند.

اگر در شهر تهران ساکن هستید و به دنبال حل این دعاوی خانواده هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در تهران مراجعه نمایید و وکیل مورد نظر را بیابید.

کلام آخر

خانواده های بسیاری وجود دارند که با مشکلات متعدد از جمله طلاق، حضانت، نفقه و … دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن یک وکیل مناسب در این زمینه هستند تا مشکلات شان را برطرف نمایند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با دعاوی خانواده در اختیارتان قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل موردنظر را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی خانوادگی و وکالت آن دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در مقاله در میان بگذارید. لازم به ذکر است، در صورتی که با مشکلات کیفری دست و پنجه نرم می کنید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل کیفری در کرج مراجعه نمایید.

چه زمانی قاضی بدون رضایت شوهر زن را طلاق می دهد؟

از نظر قانون طلاق در اختیار مرد است و نمی توان او را به طلاق مجبور کرد مگر در مواردی که قانون تعیین کرده باشد

اگر زنی در خانه شوهرش باشد و تمکین نکند می تواند تقاضای نفقه دهد یا خیر؟

چنانچه ثابت شود که تمکین نمی کند ناشزه می باشد که در بیشتر مواقع نمی توان ثابت کرد که مستحق نفقه نخواهد بود.

 تفاوت مهریه عندالمطالبه با عنداستطاعه؟

مهریه عندالمطالبه به مهریه ای گفته می شود که خانم هر وقت بخواهد از آقا بتواند دریافت کند اما مهریه عنداستطاعه زمانی که مرد از نظر مالی قادر به پرداخت آن باشد، آن را پرداخت می کند.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا