وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از خانواده ها در امور خانوادگی خود دچار مشکلات متعدد می شوند که تنها با کمک یک وکیل مجرب و متعهد می توانند از پس این مشکلات بربیایند؛ بسیاری از افراد هستند که از حل مشکلات خانوادگی خود از جمله طلاق، حضانت، ارثیه و غیره عاجز هستند که در این صورت از بهترین وکیل خانواده در کرج درخواست کمک می کنند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک وکیل خانواده خوب و کارکشته هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در کرج کیست؟

اخیرا کمتر کسی را خواهید دید که با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم نکند و به دنبال یافتن یک راه حل مناسب برای حل مشکل خود نباشد؛ از این رو تنها بهترین وکیل خانواده در کرج می تواند به خوبی به این دعاوی رسیدگی کند و مشکلات را حل نماید؛ بهترین وکیل کرج فردی است که به تمام دعاوی مرتبط با خانواده تسلط دارد و می تواند با دانش کافی که دارد مشکلات را برطرف نماید و درصدد حل شان بربیاید.

وکیل خانواده کسی است که می تواند در روند جریان پرونده، هر گونه اطلاعات مفید و سودمند در اختیار موکلین خود قرار دهد و بدون هیچ گونه مشکل، پرونده را به نفع موکل به پایان برساند؛ بهترین وکیل خانواده در کرج می تواند با موکلین خود ارتباط بسیار خوب برقرار کند و پاسخ تک تک سوالات آن ها در رابطه با پرونده را به خوبی و با احترام بدهد.

مهم ترین نقش یک وکیل خانواده برقراری آشتی میان طرفین دعوا است که همان زوجین هستند. با افزایش طلاق و پرونده های آن در دادگاه های خانواده، حل و فصل کردن چنین پرونده هایی از نظر قانونی و اخلاقی اهمیت بالایی دارد. زیرا بالا رفتن آمار طلاق تاثیر مستقیمی بر بنیان خانواده و افزایش بزه کاری دارد.

بهترین وکیل خانواده در کرج کیست؟

نفقه زن شامل چه مواردی است؟

هر مردی وظیفه دارد که موارد ضروری و مورد نیاز زن را تامین کند و هزینه های زندگی را بپردازد؛ زمانی که مرد این نفقه را نپردازد، دادگاه این حق را به زن می دهد که از وی شکایت کند و با کمک بهترین وکیل خانواده یا بهترین وکیل کرج، مبلغی که مناسب می باشد را از مرد دریافت کند؛ نفقه شامل موارد مختلفی از جمله خوراک، پوشاک، مسکن، هزینه های درمان می باشد.

نکته مهم این است که نمی توان مقدار نفقه را به میزان دقیق محاسبه کرد زیرا دادگاه با در نظر گرفتن شرایط و مطالبات زن، می تواند مقدار آن را بررسی کند و تعیین نماید؛ همچنین نفقه فرزند نیز بر عهده پدر است و ایشان باید تمام حق و حقوق فرزند خود را بپردازد. بهترین وکیل خانواده در کرج باید به قوانین نفقه هم تسلط داشته باشد تا بتواند حقوق موکل خود را تامین نماید.

البته لازم به ذکر است که وظایف وکیل در دعاوی طلاق، مهریه و نفقه با توجه به این موکل ایشان زوج یا زوجه باشد متفاوت خواهد بود.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده کرج:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل خانواده

وکلایی که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت می کنند با توجه به این که با یکی از مهم ترین رکن و نهاد های اجتماعی سرو کار دارند از این رو بایستی از ویژگی های شخصیتی خاصی برخوردار باشند تا موکلین بتوانند برای پیگیری امور حقوقی خود به آنان اعتماد کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در کرج به قرار ذیل است:

 • وکیل خانواده بایستی با صبوری به صحبت های موکل خود گوش دهد و با توجه به این که اکثریت مشکلاتی که به عنوان دعاوی خانواده مطرح می شوند با تنش و استرس همراه ست از این رو وکیل بایستی با موکل خود همدردی کرده و او را به صلح و آرامش دعوت کند.
 • بهترین وکیل خانواده در کرج در تمامی مراحل پیگیری و رسیدگی به پرونده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد.
 • وکیل خانواده به واسطه سابقه ای که در پیگیری دعاوی مختلف خانواده دارد از تجربه و تخصص لازم در این حوزه برخوردار می باشد.
 • دعاوی خانواده ممکن است دارای پیچیدگی های زیادی باشد که بهترین وکیل خانواده در کرج براساس مهارتی که در این زمینه دارد کلیه مسائل مربوط به این دعاوی را سنجیده و نتایج احتمالی آن را برای موکل خود بازگو می کند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را بشناسید!

مهری محمدی

محمدی

مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در ((امور خانواده)) می باشد.

خانم محمدی را میتوان به عنوان یک وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش دانست.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده ( طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

 • ایشان دارای تخصص و گواهی های زیر می باشد:
 • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
 • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با خانم محمدی یکی از وکلای خوب کرج می توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس وکیل مهری محمدی: ۰۹۱۲۴۵۰۹۸۰۰

ملاقات با ایشان جهت مشاوره و سپردن وکالت با تعیین وقت قبلی امکان دارد.

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر زیبا و بزرگ کرج مشغول به انجام دادن فعالیت حقوقی در حوزه های مختلف وکالت از جمله ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، کیفری و غیره است و به عنوان بهترین وکیل خانواده در کرج از دید مردم معرفی شده است؛ ایشان مشاوره تلفنی و حضوری را با بهترین روش های حقوقی به مردم ارائه می دهد. سابقه درخشان ایشان نشانه توانمندی این وکیل با تجربه در زمینه وکالت و همچنین تخصص و سواد حقوقی بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی
 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه

شماره تماس: 09121675896

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که در موسسه های بسیار معتبر به عنوان وکیل و مشاورحقوقی فعالیت می کند. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در زمینه های مختلف وکالتی می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانواده در کرج معرفی شده است. وکالت دعاوی طلاق، طلاق توافق، حضانت فرزندان، خیانت در امانت، کلاهبرداری، داوری، مناقصات و بسیاری از موارد دیگر در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و  فقه و حقوق
 • عضو کمیسیون وکلا استان البرز در سال 1397 تا 1399
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09123604875

آدرس: البرز، کرج، خیابان مظاهری، نرسیده به میدان توحید، ساختمان احمد، طبقه ۲

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرج فعالیتش در حوزه های متفاوت حقوقی است؛ ایشان مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی دارد و در زمینه دعاوی کیفری، ثبتی، حقوقی و خانواده متخصص می باشد. مشاور های حقوقی آقای منصوریان بسیار راه گشا بوده و سبب حل و فصل بسیاری از مشکلات حقوقی موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • 10 سال سابقه کار در زمینه های مختلف وکالت

شماره تماس: 09122633321

آدرس: کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری، جنب پل شهدای روحانی، ساختمان آریسمان، طبقه ۴، واحد ۱۵

اشکان حیدری

اشکان حیدری

اشکان حیدری وکیلی بسیار مجرب است؛ وی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دارای سابقه ای بسیار درخشان در حوزه وکالت است و سابقه بسیار درخشان موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی دارد و به عنوان بهترین وکیل خانواده در کرج شناخته شده است. جناب آقای حیدری در دعاوی مختلف از جمله خانواده، حقوقی، کیفری، جرائم مالی فعالیت می کند.

تخصص و مهارت :

 • 16 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126632141

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان سوم شرقی، ساختمان گلستان، پلاک ۱۲، واحد ۶۶

سجاد حجازی

سعید حجازی

سجاد حجازی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ البرز در شهر زیبا کرج است و با لقب بهترین وکیل خانواده در کرج شناخته می شود؛ در ضمن ایشان در دانشکده حقوق دانشگاه تهران دانش آموخته است و فعالیت کاملا تخصصی و ویژه در دعاوی های متفاوت حقوقی، کیفری، خانواده، املاک، معاملات، ارث، تجاری و غیره دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای مرکز
 • مشاور حقوقی
 • مسئول واحد حقوقی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

تماس: 09122985274

آدرس: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

فرانک فرنیا

فرانک فرنیا

فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که ایشان در رشته حقوق از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی فارغ التحصیل شده است؛ وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی است و تقریبا در زمینه های مختلف: ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی، شرکت ها و کمیسیون ماده صد شهرداری ها، آماده برای ارائه کلیه خدمات حقوقی، مشاوره و وکالت در مراجع قضایی و دادگستری، اداره ثبت اسناد و املاک و دیوان عدالت اداری 21 سال تجربه دارد؛ وی بهترین وکیل خانواده در کرج می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای گواهینامه پیشرفته داوری از مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران
 • پرونده های متعدد داوری
 • وکالت بانک‌ها
 • سابقه عضویت در کمیسیون‌های رفاه ؛ معاضدت و انتشارات کانون وکلای البرز
 • پذیرش پرونده های موکلین از خارج کشور
 • دارای تخصص در پرونده های خانواده

شماره تماس: 09123621794

آدرس: کرج میدان طالقانی، اول عظیمیه بعد از راهنمایی و رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک ۱۵۶، طبقه ۲، واحد ۴

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده

لیلا عیسی زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ البرز در شهر زیبا کرج می باشد؛ وی بین مردم با لقب بهترین وکیل خانواده در کرج معرفی شده و موجب اعتماد و اطمینان مردم و سایرین واقع گردیده است. تلاش، پشتکار، صداقت، رازداری و همچنین دانش حقوقی ایشان سبب کسب موفقیت های خانم عیسی زاده شده است. ایشان به تمام قوانین حقوقی و مدنی کشور و همچنین روال دادرسی پرونده های مختلف آشنا هستند و به همین دلیل هم موفق عمل می نمایند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • تسلط بر زبان انگلیسی بر انجام مذاکرات
 • مدرس دانشگاه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09122633643

آدرس: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک ۵۴، طبقه همکف

حمیدرضا کوهستانی

حمیدرضا کوهستانی

حمیدرضا کوهستانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که فعالیت تخصصی می کند. ایشان دارای 6 سال سابقه کاری وکالتی در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و غیره است اما بیشترین پرونده های وی مربوط به دعاوی ملکی می باشد و تخصص ایشان در زمینه ملکی بیشتر از سایر زمینه ها است؛ ایشان بهترین وکیل خانواده در کرج است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123609067

آدرس: کرج، چهار راه نبوت، برج نبوت، طبقه 6، واحد 10

فضل اله افخمی

فضل اله افخمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و جزو وکلای برتر و بهترین وکیل خانواده در کرج در بین مردم شناخته شده است. به دلیل سابقه و تجربه بالایی که در زمینه وکالتی خصوصا امور ملکی و اراضی دارند باعث اعتماد مردم شده است و قبول وکالت در زمینه امور حقوقی و مراجع قضایی دادگستری را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری در زمینه امور حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122179447

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

شرایط حضانت فرزند چیست؟

پس از این که زوجین طلاق می گیرند، حق حضانت فرزند تا سن 7 سالگی به عهده مادر می باشد و دختر و پسر بودن فرزند فرق ندارد؛ بعد از آن، تا زمانی که فرزند به بلوغ برسد، پدر می تواند از وی مراقبت کند؛ در صورتی که فرزند به بلوغ رسید و توانایی تصمیم گرفتن داشت، خودش می تواند انتخاب کند که با کدام یک از والدین خود زندگی را ادامه دهد؛ برخی از زوجین نمی توانند در این زمینه به تفاهم برسند و مشکلات متعدد در این باره دارند که در این صورت، دادگاه با کمک وکیل اقدام به صادر کردن یک حکم مناسب می کنند.

لازم به ذکر است که اگر پدر اعتیاد داشت یا به طور کلی نتوانست صلاحیت کافی برای نگهداری از فرزند خود را داشته باشد؛ حضانت کودک حتی تا سن بلوغ بر عهده مادر و اما زمانی که مادر نیز نتواند از کودک نگهداری کند، حضانت از وی سلب می گردد؛ نکته بسیار مهم در رابطه با حضانت فرزندان این است که پدر در بازه زمانی که نگهداری و حضانت با مادر می باشد، وظیفه دارد همه خرج و مخارج کودک خود را بپردازد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج

شرایط حضانت فرزند چیست؟

دعاوی خانوادگی چند نوع است؟

مهم ترین انواع دعاوی خانوادگی که بهترین وکیل خانواده در کرج می تواند به آن ها رسیدگی کند، شامل موارد زیر می باشد:

طلاق: طلاق جزو مهم ترین دعاوی خانوادگی است که مرد یا زن در صورت درخواست طلاق، می تواند از وکیل موردنظرش کمک بگیرد.

مطالبه و اجرای مهریه: مهریه به مالی گفته می شود که در عقد دائم یا موقت در حق زن تعیین می گردد و مرد وظیفه دارد آن را بپردازد؛ در صورتی که مرد به وظیفه خود عمل نکند، زن می تواند آن را با کمک بهترین وکیل در کرج اخذ کند.

اجازه ازدواج مجدد از طرف مرد: در صورتی که مرد با وجود همسر اول خود، قصد ازدواج مجدد دارد اما زن این اجازه را به او نمی دهد، مرد می تواند به دادگاه مراجعه کند و درخواست مجوز کند و از وکیل کمک بگیرد.

حضانت و ملاقات فرزندان: حضانت به معنی نگهداری از فرزندان است که تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن با پدر است؛ در صورتی که والدین برای گرفتن حق حضانت فرزندانشان به مشکل بخورند، می توانند از وکیل کمک بگیرند.

کلام آخر

خانواده های بسیاری وجود دارند که با مشکلات متعدد از جمله طلاق، حضانت، نفقه و … دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن یک وکیل مناسب در این زمینه هستند تا مشکلات شان را برطرف نمایند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با دعاوی خانواده در اختیارتان قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل موردنظر را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی خانوادگی و وکالت آن دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در مقاله در میان بگذارید.

چه زمانی قاضی بدون رضایت شوهر زن را طلاق می دهد؟

از نظر قانون طلاق در اختیار مرد است و نمی توان او را به طلاق مجبور کرد مگر در مواردی که قانون تعیین کرده باشد

اگر زنی در خانه شوهرش باشد و تمکین نکند می تواند تقاضای نفقه دهد یا خیر؟

چنانچه ثابت شود که تمکین نمی کند ناشزه می باشد که در بیشتر مواقع نمی توان ثابت کرد که مستحق نفقه نخواهد بود.

 تفاوت مهریه عندالمطالبه با عنداستطاعه؟

مهریه عندالمطالبه به مهریه ای گفته می شود که خانم هر وقت بخواهد از آقا بتواند دریافت کند اما مهریه عنداستطاعه زمانی که مرد از نظر مالی قادر به پرداخت آن باشد، آن را پرداخت می کند.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا