وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بیرجند❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در بیرجند را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. بعد از دعاوی خانواده بیشترین تعداد پرونده هایی که در مراجع قضایی مطرح می شوند مربوط به ملک و املاک بوده و تحت عنوان پرونده های ملکی مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرند. با توجه به گستردگی و پیچیدگی قوانین مربوط به دعاوی ملکی و در نظر گرفتن شرایط و وضعیت کنونی جامعه بهتر است در صورت انجام هر گونه معامله در حوزه املاک حتما با بهترین وکیل ملکی مشورت کنید و بدین ترتیب از ایجاد هر گونه مشکل حقوقی در حوزه املاک جلوگیری به عمل آورید.

بهترین وکیل ملکی در بیرجند کیست؟

وکیل ملکی به شخصی اطلاق می شود که در حوزه مسائل مالی و اموال غیر منقول از دانش حقوقی کافی برخوردار بوده و بر کلیه قوانین مربوط به آن تسلط داشته باشد. بهترین وکیل ملکی در بیرجند تخصص بالایی در حوزه پرونده های ملکی دارد و در رسیدگی به این دعاوی از طریق هر کدام از جنبه های حقوقی و کیفری به بهترین نحو ممکن عمل کرده و از حقوق موکلش دفاع می کند.

در جهت حل و فصل پرونده های املاک و مستغلات و برای آگاهی از قوانین و مقررات پرونده ای که در این حوزه درگیر آن شده اید تنها می توانید از بهترین وکیل ملکی در خراسان رضوی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در بیرجند کیست؟

انواع دعاوی ملکی کدامند؟

در حالت کلی دعاوی ملکی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها دارای قوانین و مقررات مختص به خود می باشند. البته بیشترین تعداد پرونده های ملکی در بخش حقوقی مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد. ولیکن پرونده های ملکی که مشمول پرداخت جریمه می شوند در بخش کیفری رسیدگی می گردند که بهترین وکیل ملکی در بیرجند در بررسی و پیگیری تمامی این دعاوی نقش اساسی داشته و با وکالت پرونده و ارائه مشاوره های تخصصی می تواند از بروز هر گونه خسارت مالی جلوگیری به عمل آورد.

در واقع بهترین وکیل ملکی در بجنورد علاوه بر این که می تواند در مراجع قضایی به عنوان نماینده رسمی شما حضور پیدا کند به عنوان یک مشاور قانونی نیز در امور ملکی کاربری خواهد داشت. به عبارتی دیگر وکیل ملکی می تواند به عنوان یک مشاور شما را در مورد تصمیماتی که در خصوص املاک دارید راهنمایی کند و از اقدامات اشتباه و ضررهای مالی در معاملات ملکی ممانعت می کند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بیرجند را بشناسید!

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان در حوزه پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت کرده و پرونده های زیادی را در این زمینه حقوقی به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و اکنون نیز جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در بیرجند معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تخصص در حوزه دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، فک رهن، خلع ید و غیره)
 • تخصص در حوزه پرونده های خانواده (طلاق، حضانت فرزندان، نفقه، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه ۵ واحد ۱۸

مریم کمیلی

مریم کمیلی

مریم کمیلی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و سابقه درخشانی را در کارنامه کاری خود در این حوزه به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • متخصص در دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، تملک آپارتمان ها)، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، بین طالقانی ۱۶و۱۸، طبقه اول

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی یکی از بهترین وکیل ملکی در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی از قبیل الزام به تنطیم سند، مستاجر و موجر، خلع ید، فک رهن، تملک آپارتمان ها و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند و درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، ارث و وصیت و غیره)
 • تخصص در حوزه دعاوی کیفری (روابط نامشروع، خیانت در امانت، سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر)
 • تخصص در حوزه دعاوی ملکی (خلع ید، فک رهن، الزام به تنظیم سند، مستاجر و موجر)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک ۱۴

مهسا مودی

مهسا مودی

مهسا مودی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بیرجند می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند. خانم مودی در پیگیری پرونده های ملکی جزو یکی از وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی ملکی (فروش مال غیر، تملک آپارتمان ها، مستاجر و موجر، خلع ید، فک رهن و غیره)
 • متخصص در دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، مطالبه مهریه، ارث و وصیت و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه ۱۵، پلاک ۳

ناصر انوری

ناصر انوری

ناصر انوری یکی از وکلای پایه یک و متخصص در حوزه دعاوی ملکی در بیرجند می باشند. ایشان در پیگیری دعاوی ملکی، ابتدا پرونده را به صورت دقیق مورد مطالعه و بررسی قرار داده و با در اولویت قرار دادن مصلحت موکل خود و با استناد به قوانین مناسب ترین راهکار برای دستیابی به نتیجه موفق در زمانی کوتاه را انتخاب می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در بیرجند معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده (مطالبه مهریه، نفقه، طلاق، طلاق توافقی، ارث و وصیت)، ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، فک رهن)، کیفری (سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر، روابط نامشروع)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی سوپر سید

دعاوی خلع ید توسط وکیل ملکی

این دعاوی زمانی مطرح می شود که شخصی به عنوان شاکی از فرد دیگر به عنوان متصرف ملک خود شکایت دارد که در این پرونده ها بهترین وکیل ملکی در بیرجند دادخواست مربوطه را با عنوان خلع ید مطرح کرده و درخواست حکم دادگاه برای اخراج شخص متصرف از ملک را دارد.

به دلیل این که این دعاوی مربوط به اموال غیرمنقول می باشد لذا امکان طرح دعوا در شواری حل اختلاف میسر نخواهد بود و وکیل ملکی بعد از دریافت حکم قطعی برای بازپس گیری ملک مورد نظر باید برای اجرای آن به بخش اجرای احکام مدنی مراجعه کند. باتوجه به آن چه که در مورد دعاوی خلع ید بیان گردید می توان شروط لازم برای طرح این دعوا را موارد ذیل اعلام کرد:

 • شاکی دعوا صاحب ملک بوده و باید سند رسمی را به دادگاه ارائه دهد.
 • تصرف غیر مجاز توسط فردی که از او شکایت شده انجام گرفته باشد.

از مهم ترین مزیت های بهترین وکیل ملکی در بیرجند در بررسی پرونده های ملکی می توان به عدم نیاز به دستور حکم تخلیه از شورای حل اختلاف توسط مالک و تسریع در روند پرونده و غیره اشاره کرد. بدون حضور وکیل ملکی این پرونده مراحل طولانی و پیچیده ای خواهد داشت.

دعاوی خلع ید توسط وکیل ملکی

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بیرجند

از مهم ترین ویژگی های یک وکیل املاک که باید از آن برخوردار باشد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • امین بودن وکیل: موکل برای پیگیری و رسیدگی پرونده و در اختیار قراردادن هر گونه جزئیات پرونده اسرار و اطلاعاتی را در اختیار بهترین وکیل ملکی در بیرجند قرار می دهد و وکیل نباید تحت هیچگونه شرایطی این اسرار را افشا کند.
 • به روز بودن اطلاعات: با توجه به این که قوانین و مقررات املاک ممکن است براساس شرایط جامعه مدام در حال تغییر باشد از این رو وکلای ملکی باید به منظور پیگیری پرونده در مسیر صحیح قانونی از کلیه این تغییرات و تعیین هر گونه قانون جدید مطلع باشد.
 • داشتن صداقت: بهترین وکیل ملکی در بیرجند باید راهکارهای قانونی را به موکل خود پیشنهاد دهد و از انجام کارهای غیر قانونی برای رسیدگی به پرونده پرهیز کند زیرا این امر نه تنها موجب شکست در پرونده می شود بلکه موکل اعتماد خود را نسبت به وکیل از دست می دهد.
 • متخصص بودن: با توجه به این که پرونده های حقوقی دارای حوزه های مختلف و گسترده ای می باشد لذا بهتر است که برای پیگیری پرونده های املاک به وکیلی مراجعه کنید که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته و تمرکز خود را تنها بر دعاوی ملکی قرار داده باشد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در بیرجند را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا