کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. اکثریت افراد در جامعه ممکن است با مشکلات حقوقی مواجه شوند که بایستی برای پیگیری و رسیدگی آن به مراجع قضایی مراجعه نمایند که این امر ممکن است برای برخی افراد که با قوانین حقوقی آشنایی ندارند نتیجه خوبی نداشته باشد و پرونده آن ها با شکست مواجه شده و متحمل خسارت و زیان شوند از این رو توصیه می شود که در چنین شرایطی حتما از بهترین وکیل پایه یک دادگستری کمک بگیرید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری کسی است که در رشته حقوق و یا علوم قضایی در دانشگاه تحصیل کرده و دارای حداقل مدرک کارشناسی در رشته های فوق الذکر باشد و سپس در آزمون وکلای دادگستری شرکت کرده و بعد از اتمام دوره کارآموزی به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران معرفی می شود.

به عبارتی دیگر فرد با طی کردن این مسیر می تواند به شغل وکالت ورود پیدا کرده و در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت کند و به افراد حقیقی یا حقوقی که در حوزه های مختلف حقوقی به وکیل و یا مشاوره حقوقی نیازمندند کمک کند. لازم است که بدانید بهترین وکیل در تهران که دارای پروانه وکالت پایه یک می باشد در مقایسه با دیگر مشاوران و دانش آموختگان حقوقی دانش و آگاهی بیشتری دارد و مراحل بسیار سختی را پشت سرگذاشته تا توانسته است عنوان وکیل پایه یک دادگستری را دریافت کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کیست؟

وظایف و مسئولیت های وکیل پایه یک دادگستری

مسئولیت و وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران به نوع پرونده و همچنین موکل او که می تواند حقیقی یا حقوقی باشد بستگی دارد اما در حالت کلی مهم ترین و اصلی ترین وظایف وکیل به قرار ذیل است:

 • پاسخ به تمامی سوالات موکل همراه با توضیحاتی که به زبان ساده بیان شود.
 • حل و فصل مشکلات پرونده و پیدا کردن بهترین راه حل برای رسیدن به نتیجه موفقیت آمیز
 • ارائه مشاوره و راه حل های مفید و قانونی به موکل
 • یادداشت برداری از جلسات دادرسی به منظور ثبت مشکلات و پیدا کردن راه حل های مناسب برای پرونده
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مراحل دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری

سوال بسیاری از افرادی که به شغل وکالت علاقه مند هستند این است که مراحل دریافت پروانه وکالت پایه یک کدام ها هستند؟ در این قسمت به این سوال شما پاسخ خواهیم داد.

در ابتدای امر لازم است که فرد در رشته های مرتبط با شغل وکالت یعنی یکی از رشته های حقوق، معارف و الهیات تحصیلات دانشگاهی داشته باشد. پس از اتمام این تحصیلات و دریافت مدرک تحصیلی می بایستی در آزمونی به نام آزمون وکالت شرکت نموده و نمره قبولی را دریافت کرد. این آزمون تا حدودی دشوار بوده و یکی از مراحل سخت برای علاقه مندان به شغل وکالت است. این آزمون هر ساله توسط کانون وکلا و قوه قضاییه برگزار می شود.

پس از قبولی در آزمون وکالت، برای کسب تجربه فرد باید مدت 18 ماه در دفتر وکالت وکلای دیگر به عنوان کارآموز فعالیت نماید. در طول این دوره کارآموز با پرونده های مختلف و نحوه پیگیری آن ها آشنا شده و برای انجام وکالت تجربه کسب می نماید. پس از این مرحله هم آزمون دیگری به نام آزمون اختبار وجود دارد که وکیل آینده باید در این آزمون قبول شود. با پشت سر گذاشتن تمام این مراحل، فرد می تواند پروانه وکالت دریافت نماید و به عنوان وکیل مشغول به کار شود.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را بشناسید!

دکتر علی اصغر احمدی

دکتر علی اصغر احمدی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

آقای دکتر علی اصغر احمدی از وکلای متخصص در تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق و بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 

09111773575

09101773575

برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری آقای دکتر احمدی، با شماره بالا تماس بگیرید.

محمدحسین احجاریان

محمدحسین احجاریان

محمدحسین احجاریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی
فارغ التحصیل ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات
از ویژگی های بارز کاری ایشان
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی محمدحسین احجاریان، سابقه وکالت در پرونده های ملکی و اقتصادی مشاهده می‌گردد

 • از جمله خدمات ایشان عبارتند از:
 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و…
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

برای اعطای وکالت به آقای محمدحسین احجاریان ، یکی از وکلای خوب تهران می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس هماهنگی برای مشاوره از وکیل:09123683257

آدرس: تهران بالاتر از میدان ولیعصر نرسیده به چهارراه فاطمی خیابان میرهادی پلاک ۸ واحد ۱۷

مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل و عضویت در کانون وکلای دادگستری تهران، عضویت در کمیسیون داوری کانون وکلای دادگستری، دارنده گواهینامه بین المللی وکالت (IBA)، دارنده گواهی داوری بین المللی از اتاق ایران. بازرگانی و دارنده گواهینامه فنون ارتباطی در مذاکرات بین المللی. نمونه هایی از سوابق کاری وی را می توان به شرح زیر نام برد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی

تماس: 09126095750 – 02144969001 – 02144969002
آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر) پلاک 41 واحد 4

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ساختمان دفتر خدمات قضایی پلاک 192 ، طبقه 5 واحد 12

آدرس دفتر وکالت: خیابان آزادی روبروی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران انتهای خیابان شهید زارع نیم فلکه فرمان فرما پلاک ۲۵۳ طبقه اول

مشاوره تلفنی از ساعت ۹ الی ۱۹ با وقت قبلی، مشاوره حضوری روزهای زوج از ساعت ۱۶ الی ۲۰ با وقت قبلی

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای ایران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند . در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

آدرس دفتروکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 02186129690

کرم حسین یاری فیروزآباد

کرم حسین یارفیروزآباد

کرم حسین یاری فیروزآباد وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که با 18 سال سابقه وکالت و تسلطی که بر قوانین حقوقی دارند در زمره یکی از مطرح ترین و باتجربه ترین وکلای پایه یک شناخته می شوند. ایشان همچنین در دعاوی ملکی نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل حقوق الکترونیک
 • موسس نرم افزارهای حقوقی حقو یا

آدرس: تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، پلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09123342781

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری با 19 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران معرفی می شوند که در حوزه های مختلف حقوقی مانند دعاوی خلع ید، تنظیم سند و تغییر کاربری اراضی زراعی و باغات فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان شهید صیاد شیرازی، خیابان تعاون، نبش تعاون 3، ساختمان سپید، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09122022906

بهجت مشفق

بهجت مشفق

بهجت مشفق با 15 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، قراردادها و امور ثبتی دارای سابقه می باشند و پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف حقوقی به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری تهران
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • وکالت در شرکت تاید واتر خاورمیانه
 • وکالت در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

آدرس: تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شمال غربی میدان، برج صدف، پلاک 2، طبقه 9، واحد 96

شماره تماس: 09124405140

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یکو کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را دارند و با تسلطی که بر قوانین دارند درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت نموده اند را به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • وکالت در شرکت بوژنه
 • وکالت در شرکت های اوریفلیم پرشیا
 • شهرکت سهامی خاص آجر  ماشینی رومان

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78، واحد

شماره تماس: 02144899341

نرگس رستمی

نرگس رستمی

نرگس رستمی یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری ر دارند. خانم رستمی با تسلط و استناد بر قوانین درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت نموده اند را به نتیجه موفقیت برسانند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند می توانند به صورت حضوری به آدرس دفتر ایشان مراجعه نموده و یا به صورت تلفنی و آنلاین با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • وکیل شرکت آواژنگ

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80، مجتمع گل ها، طبقه همکف

شماره تماس: 09125008288

محسن قنبری

محسن قنبری

محسن قنبری وکیل پایه یک دادگستری با 8 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را می توان به عنوان یکی از وکلای با تجربه در تهران  معرفی کرد. ایشان علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعال می باشند و به موکلین و مراجعه کنندگان خود کمک می کنند تا در جهت پیشبرد پرونده های حقوقی خود در مسیر صحیح قانونی بهترین و مناسب ترین راه حل را انتخاب کنند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان دکتر بهشتی، پلاک 19، برج زرین، واحد 2/5

شماره تماس: 09121719100

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با کارآموز وکالت چیست؟

کارآموز وکالت به فردی گفته ی شود که در آزمون وکالت پذیرفته شده و در حال طی کردن دوران کارآموزی باشد و به او پروانه کارآموزی اعطا شده است. کارآموز باداشتن اختیارات محدود می تواند برخی از پرونده های حقوقی را وکالت نماید اما بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران دوره کارآموزی را به اتمام رسانده و در آزمون نهایی وکالت نیز نمره قبولی را کسب نموده است و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شده است.

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با کارآموز وکالت چیست؟

افراد معاف از آزمون وکالت چه کسانی هستند؟

برخی از افراد با توجه به داشتن برخی شرایط می توانند بدون شرکت در آزمون وکالت، پروانه وکالت کسب نمایند. افرادی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های حقوق، معارف و الهیات بوده و همچنین 5 سال سابقه قضایی داشته باشند، درصورتی که سایر شرایط تعیین شده را دارا باشند از شرکت در آزمون وکالت معاف هستند و می توانند به کارآموزی بپردازند.

همچنین افرادی که عضو هیئت علمی دانشکده های حقوق مورد تایید آموزش عالی هستند، در صورتی که 15 سال سابقه تدریس دروس خصوصی و عمومی رشته حقوق را داشته باشند می توانند بدون شرکت در آزمون وکالت به دوران کارآموزی و پس از آن به دریافت پروانه وکالت برسند.

چرا حضور وکیل پایه یک دادگستری در پرونده های حقوقی ضرورت دارد؟

افرادی که درگیر پرونده های حقوقی می شوند برای این که بتوانند در مراجع قضایی به حق و حقوق خود برسند لازم است که فردی متخصص که تسلط کاملی بر امور حقوقی و قانونی دارد را در کنار خودداشته باشند. براساس اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران طرفین دعوا (متهم و شاکی) از این حق بهره مند هستند که برای پیگیری و رسیدگی به پرونده خود بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را انتخاب کنند و چنانچه هر کدام از طرفین به دلیل شرایط مالی توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد دادگاه امکانات لازم برای بهره مندی از وکیل را در اختیار او قرار می دهد. وکیل پایه یک دادگستری با داشتن دانش حقوقی بهتر می تواند مسائل حقوقی را حل و فصل کند و بهترین راهکارهای قانونی را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه مثبت ارائه می دهد.

چرا حضور وکیل پایه یک دادگستری در پرونده های حقوقی ضرورت دارد؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا