وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در گیلان❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در گیلان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. طلاق، دادخواست مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان از مهم ترین دعاوی در حوزه دادگاه خانواده می باشند. قانونگذار برای رسیدگی به این مسائل و مشکلات خانوادگی که از طریق دادگاه پیگیری و رسیدگی می شود قوانینی را تعیین نموده تا فشارروحی و روانی کمتری بر افراد درگیر این پرونده ها وارد گردد. بهترین وکیل خانواده که در زمینه این دعاوی از تخصص کاملی برخوردار می باشد به موکلین خود در تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه مطلوب کمک می کند.

بهترین وکیل خانواده در گیلان کیست؟

وکیل خانواده فردی است که بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده تسلط کاملی دارد و علاوه بر وکالت پرونده و پیشبرد آن در مسیر صحیح قانونی، با درک شرایط موکل خود، به او کمک می کند تا کمترین آسیب روحی را متحمل شود. بهترین وکیل خانواده در گیلان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و در این حوزه مهارت ویژه ای دارد و در کمترین زمان ممکن این پرونده ها را به نتیجه مطلوب می رساند.

بهترین وکیل خانواده در رشت با آگاهی از پیچیدگی قوانین مربوطه و آشنایی با روند پیگیری این پرونده ها از بروز هرگونه مشکل که موجب پیچیده تر شده پرونده شده و روند پیگیری را با تاخیر مواجه کند جلوگیری به عمل می آورد و کماکان سعی می کند با توافق میان طرفین در مسائل مالی مربوط به این دعاوی خانوادگی از قبیل مهریه و نفقه از طولانی شدن روند دادرسی ممانعت کند.

بهترین وکیل خانواده در گیلان کیست؟

چرا به بهترین وکیل خانواده نیاز داریم؟

بهترین وکیل خانواده در گیلان از طریق ارائه مشاوره سعی می کند تا روند پرونده را براساس نظر موکل خود پیش برد و به او در دریافت نتیجه مطلوب کمک می کند. پس می توان گفت که وکیل قبل از هر گونه اقدامی ابتدا با موکل خود جلسه مشاوره ای را برگزار کرده و بعد از شنیدن سخنان او با در نظر گرفتن تمامی جوانب، راهنمایی های لازم را به موکل خود ارائه می دهد و مناسب ترین راه حل را برای دستیابی به موفقیت در پرونده برای او انتخاب می کند.

در اکثریت پرونده های خانوادگی تنها با مشاوره وکیل و نوع دفاعیه او نتیجه پرونده مسیر خود را به سمت موفقیت تغییر داده و مانع از بروز هر گونه ضرر و زیان موکل خواهد شد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در گیلان را بشناسید!

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

تخصص دعاوی ملکی وحقوقی : ۱- اثبات مالکیت ، خلع ید ، تخلیه ، اجرت المثل ایام تصرف ، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار ،اخذ صورتمجلس تفکیکی ، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی ، مطالبه سهم الارث ،تخلیه املاک تجاری ومسکونی ، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی وتعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .و.کالتایرانیان خارج ازکشور و…
۲- مطالبه اسنادتجاری چک ، سفته و رسیدعادی کتبی ،اثبات صلح سرقفلی ، مطالبه اجاره معوقه ، اعلام بطلان معامله وبطلان فروشنامه ، رجوع ازهبه ، بطلان صلح نامه عادی ، ابطال وکالت نامه ، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله وقراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی ،ابطال رای داور وموسسات داوری ، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی واثبات مالکیت وابطال سند ، اصلاح سند ،رفع تصرف ،ممانعت ازحق ومزاحمت ملکی ( دعاوی ثلاثه ) .و…
۳-قبول پرونده ها ودعاوی کیفری : جرایم قتل ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، انتقال مال غیر ،انتقال منافع مال غیر ( اجاره مال غیر ) ،خیانت درامانت اموال واسناد تجاری ، جعل واستفاده ازسند مجعول عادی ورسمی ، اختلاس ،ارتشاء و رباخواری ، رابطه نامشروع، مواد مخدر ، شرب خمر ( نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر ) ، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی ، اتهامات جرایم سیاسی وامنیتی ، تصرف عدوانی و …
جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد :
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان ، بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان ، عضو کمیسون های بازرسی ، معاضدت ووکالت تسخیری ، فرهنگی ادوارمختلف مرکزوکلا استان گیلان ومشاورحقوقی شرکتها وگروه صنعتی پارس خزر ، …

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی خانواده
 • دیوانعالی کشور
 • دیوان عدالت ادرای
 • جرایم پزشکی
 • جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس:

09119341944

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا یکی از بهترین وکیل خانواده در گیلان می باشند. ایشان بیش از 20 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و غیره را دارند. خانم باقرنیا علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی به موکلین و مراجعه کنندگان خود نیز سابقه فعالیت دارند.   

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

صادق نیک بخش شرفشاده

صادق نیک بخش شرفشاده

صادق نیک بخش شرفشاده وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در استان گیلان می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی خانواده را دارند و با تسلط برقوانین مربوط به این دعاوی توانسته اند پرونده های زیادی را در کوتاه ترین زمان به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود برسانند.

 از دیگر سوابق آقای نیک بخش شرفشاده می توان مشاور حقوقی طرح ساحلی جفرود، وکیل شرکت صنایع غذایی تی تی گل، مشاور حقوقی موسسات بیمه، وکیل شرکت رنگین کمان، مشاور حقوقی صنایع غذایی گیلدا، مشاور حقوقی شورای شهر رشت، مشاور حقوقی شرکت های ساختمانی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • مشاور حقوقی طرح ساحلی جفرود
 • وکیل شرکت صنایع غذایی تی تی گل
 • مشاور حقوقی موسسات بیمه
 • وکیل شرکت رنگین کمان
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: گیلان، سنگر، روبروی دادگستری

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در استان گیلان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده شروع به فعالیت کردند. آقای اسماعیلی با 11 سال سابقه وکالت را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در گیلان معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی شرکت چوب و کاغذ چوکاو

آدرس: گیلان، تالش، خیابان معین، ساختمان مهر 13، طبقه اول

علی ربیعی

علی ربیعی

علی ربیعی وکیل پایه یک و دکتری فقه حقوق و مبانی اسلامی در استان گیلان می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها را دارند و در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت می کنند. آقای ربیعی علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: گیلان، شهرک صبا، خیابان صباح، بن بست عباس حیدرزاده، طبقه همکف

سمیرا فرهادی نیا

سمیرا فرهادی نیا

سمیرا فرهادی نیا وکیل پایه یک با 14 سال سابقه وکالت در استان گیلان می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده و بررسی و پیگیری پرونده ها مهریه، نفقه، طلاق و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در حوزه دعاوی خانواده شناخته می شوند. خانم فرهادی نیا تاکنون درصد بالایی از پرونده های خانواده را که وکالت کرده اند به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق جزاو جرم شناسی

آدرس: گیلان، سبزه میدان، کوی مهتاب، ساختمان گلسار، طبقه سوم

کوثر پورصادق

کوثر پورصادق

کوثر پورصادق وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در گیلان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و به مدت 12سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی خانواده را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل خود رسانده اند. از دیگر سوابق خانم پورصادق می توان وکیل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، وکیل و مشاور حقوقی بانک رفاه کارگران، وکیل بانک ملت استان گیلان را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک رفاه کارگران
 •  وکیل بانک ملت استان گیلان

آدرس: گیلان، رودسر، خیابان انقلاب، جنب بانک پارسیان، ساختمان پزشکان ایستاتیس، طبقه چهارم

مجتبی سلیمانی قرابائی

مجتبی سلیمانی قرابائی

مجتبی سلیمانی قرابائی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در استان گیلان می باشند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، اسناد تجاری، شهرداری، املاک و اموال و غیره را دارند و در حوزه دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه شناخته می شوند. آقای سلیمانی قرابائی علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: گیلان، خیابان 17 شهریور، روبروی بیمارستان امیر المومنین، بالای مبل محمودی، ساختمان امیر پوریان، طبقه 2 شرقی

شرایط حضانت فرزند

حضانت به معنای سرپرستی و نگهداری است که براساس قانون نگهداری از فرزندان بر عهده والدین می باشد. در صورت جدایی زوجین حضانت فرزندان تا 7 سالگی بر عهده مادر بوده و پس از آن تا زمان بلوغ حضانت بر عهده پدر خواهد بود. فرزندان در زمان رسیدن به سن قانونی که برای دختر 9 سال و برای پسر 15 سال می باشد می توانند تصمیم بگیرند که با کدام یک از والدین خود می خواهند زندگی کنند.

اگر در طول مدتی که پدر و یا مادر حضانت فرزند به او نیست و قصد ملاقات فرزند خود را داشته باشد و دیگری مانع این امر شود می تواند با کمک بهترین وکیل خانواده در گیلان و مراجعه به دادگاه خانواده تقاضای ملاقات کرده و این موضوع را از طریق قانون پیگیری کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل گیلان

شرایط حضانت فرزند

وظایف بهترین وکیل خانواده در گیلان

 • اولین وظیفه یک وکیل که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارد ارائه مشاوره حقوقی در خصوص موضوع پرونده ای است که با موکل خود قرارداد وکالت تنظیم نموده است. بهترین وکیل خانواده در گیلان باید گزارش پیگیری پرونده و مراحل آن را به صورت دقیق به موکل خود ارائه دهد.
 • از دیگر وظایف وکیل خانواده رازداری و حفظ اسرار موکل است و از تبانی با طرف مقابل پرونده و پایمال کردن حقوق موکل خود خودداری کند. قابل اعتماد بودن و داشتن انصاف از دیگر تعهدات وکیل در قبال موکل می باشد.
 • بهترین وکیل خانواده در گیلان باید در زمان مقرر در جلسات دادرسی حضور داشته باشد و از حقوق موکل خود دفاع کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در گیلان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

در چه شرایطی والدین می توانند با فرزندان خود پس از طلاق ملاقات نمایند؟

ملاقات با فرزندان حق هر یک از والدین است و آن ها می توانند این حق خود را اعمال نمایند اما در شرایطی این زمان ملاقات با فرزند متفاوت خواهد بود .

آیا می توان والدین را از ملاقات با فرزندان محروم نمود؟

خیر ؛ امکان محروم نمودن والدین از ملاقات با کودک امکان پذیر نیست. حتی در صورت شرایط خاص با حضور ناظر از طرف دادگاه می‌توان با فرزندان ملاقات داشت.

تکلیف مهر زوجه پس از مرگ مرد چیست؟

مطالبه مهریه در صورت فوت شوهر وجود دارد. مهریه بعد مرگ شوهر نیز همچون که از زمان تحقق عقد نکاح بر ذمه‌ی شوهر آغاز شده تا پس از فوت نیز بر عهده او قرار دارد و زن مالک مهریه خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 6 =

دکمه بازگشت به بالا