وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد⭐【سال1403】⚖️

ما در این مقاله قصد داریم، بهترین وکیل مهریه در شهرکرد را به شما معرفی کنیم. مهریه از حقوق مالی زن است که در زمان عقد درمورد مقدار آن با همسر توافق می‌شود. زن می‌تواند مهریه را به صورت عندالمطالبه هر زمان که اراده کند یا به صورت عندالاستطاعه یعنی در زمانی که مرد توانایی مالی دارد، مطالبه نماید. معمولا مطالبه مهریه بعد از طلاق مطرح می‌شود و برای دریافت آن احاطه به قوانین حقوقی خانواده و مهریه لازم و ضروری می‌باشد؛ بنابراین برای تسهیل در دریافت آن بهتر است که زوج به وکیل مهریه مراجعه کند.

نقش وکیل مهریه در مطالبه مهریه

وکیل مهریه حقوقدانی است که در زمینه مسائل خانواده و مهریه تخصص و مهارت دارد. تجربه او در پرونده‌های مهریه و آشنایی با فرآیند این نوع پرونده‌ها و پیچیدگی‌های آن‌ موجب خواهد شد که به خوبی از منافع موکلش دفاع کند؛ هم‌چنین تسلط او به جدیدترین قوانین حقوق خانواده موجب ارائه ادله‌ای محکم به دادگاه و مقامات قضایی می‌شود؛ برای دریافت مهریه امروزه ابتدا زوجه باید از طریق اجرای ثبت اسناد اقدام به دریافت مهریه کند و در صورت عدم موفقیت به دادگاه خانواده مراجعه کند.

اجرای این کار علاوه بر صرف وقت و هزینه، موجب بروز فشارهای روانی به زن می‌شود؛ از طرفی به علت آگاه نبودن او از قوانین حاکم بر دادگاه‌های خانواده امکان دارد، پرونده مسیر اشتباهی را طی کند و زن موفق به گرفتن مهریه نشود؛ در صورتی که با انتخاب بهترین وکیل مهریه در شهرکرد نیازی به حضور او نیست و وکیل مهریه می تواند، فرآیند مطالبه مهریه را با موفقیت به ثمر برساند.

وکیل مهریه با جلساتی که با موکلش برگزار می‌کند با مشکلات و چالش‌های مسیر پرونده آشنا می‌شود و بهترین استراتژی را برای موفقیت پرونده انتخاب می‌کند؛ هم‌چنین به علت بالا بودن مهارت‌های ارتباطی، قدرت مذاکره با طرف مقابل و محاکم قضایی و توانایی ارائه دلایل محکم به دادگاه، در وصول مهریه موفق خواهد شد و منافع موکلش را تامین خواهد کرد.

نقش وکیل مهریه در مطالبه مهریه

اعتراض به حکم مهریه توسط بهترین وکیل مهریه در شهرکرد

واخواهی: معمولا مرد در دادگاه حضور می‌یابد یا بهترین وکیل مهریه در شهرکرد لایحه را برای او ارسال می‌کند، در صورت عدم حضور او در دادگاه و عدم پاسخ به اخطاریه دادگاه، حکم به صورت غیابی صادر می‌شود و قانون گذار برای حمایت از این شخص که نتوانسته در فرآیند دادرسی شرکت کند، امکان اعتراض واخواهی از حکم غیابی را صادر می‌کند؛ هم‌چنین مدت واخواهی برای حکم غیابی مهریه برای افراد مقیم ایران 20 روز و برای افراد مقیم خارج 2 ماه از تاریخ ابلاغ آن است.

تجدید نطر خواهی: یکی از روش‌های اعتراض به حکم مهریه تجدید نظر خواهی است که می‌تواند از طرف زوجه یا زوج مطرح شود و در صورتی که یکی از موارد فانون 348 آیین دادرسی شامل: ادعای عدم اعتبار مستندات دادگاه، ادعای فقدان شرایط قانونی شهادت شهود، ادعای عدم صلاحیت قاضی یا دادگاه صادر کننده رای و مخالفت بودن رای با موازین شرعی یا مقررات قانونی مطرح شود، دادگاه تجدید نظر باید تشکیل شود و به پرونده مهریه رسیدگی کند.

فرجام خواهی: در صورتی که مهریه وجه نقد باشد و مقدار آن بیش از 20 میلیون تومان باشد و رای مهریه از دادگاه بدوی یا ابتدایی صادر شده باشد، اعتراض به حکم مهریه از طریق فرجام خواهی صورت می‌گیرد؛ زیرا به علت عدم اعتراض به حکم آن دادگاه و قطعی شدن رای، زوج یا زوجه نمی‌تواند در خواست تجدید نظر خواهی داشته باشد.

اعاده دادرسی: یکی از روش‌های اعتراض به حکمی که به صورت قطعی توسط دادگاه مهریه صادر شده، اعاده دادرسی است، به این ترتیب که در صورت درخواست زوج یا زوجه پرونده مجددا نزد همان دادگاه صادرکننده حکم مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و شاکی با پرداخت هزینه و ارائه مدارک از جمله کپی رای صادره از طرف دادگاه، برای ثبت دادخواست خود به یکی از دفاتر خدمات قضایی مراجعه می‌کند.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد را بشناسید!

مرجان غفاری فارسانی

مرجان غفاری فارسانی

مرجان غفاری فارسانی، یکی از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد هستند. ایشان متخصص حقوقی با تمرکز بر دعاوی ملکی، ارث، اختلافات در مالکیت، دعاوی مهریه و طلاق می‌باشند؛ هم‌چنین در زمینه وکالت دعاوی طلاق سابقه درخشانی دارند، خانم غفاری فارسانی همواره در تلاش هستند که دانش خود را بروز کنند و به تمامی تبصره‌ها و قوانین جدید تسلط دارند. مشاوره‌های حقوقی ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی، ارث، اختلاف در مالکیت
 • ارائه دهنده راهکارهای ارتقا دادرسی عادلانه
 • پذیرش وکالت دعاوی مهریه و طلاق
 • مشاوره تخصصی در امور حقوقی

آدرس:  شهرکرد، بلوار حافظ، روبروی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه 2

همایون شاهینی

همایون شاهینی

همایون شاهینی، وکیلا پایه یک دادگستری هستند و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می‌باشند. ایشان در دعاوی خانوادگی مانند: طلاق و مهریه سابقه طولانی و موفقی دارند؛ از طرفی مشاوره تخصصی حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین حود ارائه می‌دهند؛ هم‌چنین عضویت ایشان در کانون وکلای دادگستری نشان از تجربه و مهارت ایشان در وکالت است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری و غیرحضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده نظیر طلاق و مهریه

آدرس: شهرکرد، خیابان حافظ، مجتمع مفید، طبقه 4، واحد 2

تیمور خدادوستان

تیمور خدادوستان

تیمور خدادوستان، یکی از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد هستند. ایشان حقوق دانی برجسته و با تجربه می‌باشند؛ از طرفی مسلط به نگارش اوراق قضایی هستند. جناب خدادوستان در امور حقوق خانواده سابقه درخشانی دارند و در وکالت پرونده‌های خانواده نظیر: مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزندان تبحر ویژه‌ای دارند؛ هم‌چنین ایشان جلسه مشاوره‌های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری را برای موکلین خود برگزار می‌کنند تا به طور دقیق با جزئیات پرونده موکل خود آشنا شوند.

تخصص و مهارت:

 • مسلط به نوشتن اوراق قضایی
 • دارای سابقه درخشان در امور خانواده
 • اخذ وکالت پرونده‌های خانواده از جمله: مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند
 • مشاور حقوقی در امور طلاق

آدرس: شهرکرد، فلکه آبی، روبروی بانک ملی، مرکز تجاری قائم، طبقه 3

علیرضا رییسی

علیرضا رییسی

علیرضا رییسی، وکیل متخصص در دعاوی خانواده و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان دارای سابقه درخشان در امور بانکی، چک و سفته می‌باشند. جناب رییسی مشاوره و وکالت در پرونده‌های طلاق، نفقه، مهریه را برعهده می‌گیرند؛ هم‌چنین مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دارای سابقه درخشان امور بانکی، چک و سفته
 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری

آدرس:  شهرکرد، محله شریعتی، بلوار کاشانی، بین خیابان پنجاه و پنجم و خیابان پنجاه و سوم

رامین مردانی

رامین مردانی

رامین مردانی، یکی از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد هستند. تخصص ایشان در انواع دعاوی خانواده نظیر: مهریه ، طلاق و انحصار وراثت می‌باشد. جناب مردانی در زمینه دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی و اجرت المثل نیز تخصص ویژه‌ای دارند؛ از طرفی با تخصص در زمنیه حقوق خانواده، به دفاع از موکلین خود در پرونده‌های مهریه می‌پردازند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • اخذ وکالت در انواع دعاوی خانواده نظیر: مهریه، طلاق و انحصار وراثت
 • متخصص در دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی و اجرت المثل
 • ارائه مشاوره تخصصی در امور مهریه

آدرس:  شهرکرد، حد فاصل فلکه آبی و چهار راه فصیحی، ساختمان سیمرغ، طبقه 3

پوران کاویانی

پوران کاویانی

پوران کاویانی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده از جمله: استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه و حضانت فرزندان و… پرونده‌های بسیاری را حل و فصل نموده‌اند. خانم کاویانی وکالت دعاوی ملکی و ثبتی را نیز می‌پذیرند و ارائه مشاوره حقوقی حرفه‌ای در زمینه دعاوی خانواده را یکی از خدمات اصلی خود می‌دانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در رسیدگی به دعاوی جهیزیه، نفقه، ارث و وصیت و…
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی خانواده
 • دارای سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی ملکی و ثبتی

آدرس: شهرکرد، خیابان کاشانی، میدان آیت الله دهکردی، ساختمان کهکشان، طبقه 2

مجتبی نادری

مجتبی نادری

مجتبی نادری، یکی از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد هستند. ایشان پرونده‌های موفقی در زمینه دعاوی خانواده از جمله: حضانت فرزندان، مطالبه نفقه و مهریه و… دارند. جناب نادری در تنظیم و تدوین شکوائیه، لایحه و اسناد حقوقی تبحر و تخصص دارند و در دعاوی ملکی نیز مشاوره‌های لازم را به مراجعین ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین تلفنی و حضوری
 • متخصص در تنظیم و نگارش اوراق قضایی، قراردادها و…
 • دارای سابقه وکالت دعاوی مالی و تجاری
 • متبحر در حل و فصل پرونده هایی نظیر حضانت فرزندان، مطالبه مهریه و…

آدرس: شهرکرد، خیابان 12 محرم، نرسیده به فلکه آبی، روبروی بانک کشاورزی، طبقه فوقانی پوشاک ارمغان

حمزه امیدی

حمزه امیدی

حمزه امیدی، حقوقدانی با سابقه هستند و با تخصص در زمینه دعاوی خانواده و رسیدگی به مسائل مرتبط با طلاق و مهریه در خدمت مراجعین محترم می‌باشند. ایشان وکالت در زمینه دعاوی مالی را نیز می‌پذیرند. جناب امیدی مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری ارائه می‌دهند تا با مشاهده مدارک و شواهد پرونده‌ها، بهترین راهکار را برای دعاوی مراجعین بیابند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های دعاوی خانواده و دریافت مهریه
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه مطالبه مهریه
 • اخذ وکالت دعاوی مالی نظیر: قراردادها و اختلافات مالی
 • متخصص در رسیدگی به دعاوی خانواده، طلاق و مهریه

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی، حد فاصل چهار راه فصیحی، نبش کوچه 48، طبقه 3، واحد 7

مهرنوش میرزاییان

مهرنوش میرزاییان

مهرنوش میرزاییان، یکی از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد هستند. ایشان با قبول وکالت در زمینه دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه، نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت و تهیه شکوائیه و لایحه جهت دادخواست دعاوی مرتبط با خانواده، دفاع محکم و محکمه پسندی از موکلین خود ارائه می‌دهند. خانم میرزاییان کارشناس ارشد حقوق هستند و همواره در مشاوره‌های حقوقی با موکلین، بهترین راهکار را پیشنهاد می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • قبول وکالت دعاوی مختلف از جمله دعاوی خانواده
 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرخضوری
 • کارشناسی ارشد حقوق

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی شرقی، نبش کوچه 43، جنب کلانتری 11

امین امانی بابادی

امین امانی بابادی

امین امانی بابادی، حقوق‌دان و عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند. ایشان با تمرکز بر روی پذیرش وکالت پرونده‌های مرتبط با دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه و حضانت فرزندان در خدمت مراجعین عزیز می‌باشند. جناب امانی بابادی در تنظیم و تدوین اوراق حقوقی تخصص و مهارت ویژه‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت پرونده‌های طلاق، مهریه، حضانت فرزند و…
 • دارای سابقه کار در امور وکالت دعاوی خانواده
 • متخصص در دعاوی خانواده، مهریه، عدم تمکین و…
 • مسلط به تدوین اوراق قضایی و حقوقی

آدرس: شهرکرد، خیابان شریعتی، نبش کوچه 44

مدارک مورد نیاز برای دریافت مهریه

برای اجرا گذاشتن مهریه ابتدا باید مدارک لازم را آماده کرد که شامل: سند ازدواج است که امروزه به صورت سند ازدواج الکترونیکی در سامانه ثبت من در دفتر الکترونیک تنظیم می‌شود و می‌توان آن را به صورت الکترونیکی استعلام کرد، دیگر مدارک شامل: شناسنامه زوجین و کپی برابر اصل آن ها، کارت ملی زوجین و کپی برابر اصل آن و دادخواست دریافت مهریه می‌باشد.

مهریه باید دارای ارزش مالی بوده و مقدار معینی باشد تا زن بتواند آن را به اجرا بگذارد. این مهریه باید قابل انتقال باشد و از طریق عقد ازدواج مشروع و قانونی تعیین شده باشد. اجرا گذاشتن مهریه از طریق اجرای ثبت و دادگاه صورت می‌گیرد.

در صورتی که مهریه زیر 20000000 تومان باشد از طریق شورای حل اختلاف قابل اجرا می‌باشد، برای به اجرا گذاشتن مهریه بهترین اقدام انتخاب بهترین وکیل مهریه در شهرکرد است تا تمامی مراحل اجرا و دریافت مهریه بدون حضور شما و با وکالت ایشان به نحو احسن انجام شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت مهریه

فاکتورهای مهم انتخاب بهترین وکیل مهریه در شهرکرد

هنگام انتخاب وکیل مهریه توجه به نکاتی لازم و ضروری است، برخی از این نکات شامل موارد زیر می‌باشد:

 • وکیل مهریه باید پروانه وکالت داشته و در امور خانواده و مهریه تخصص و تجربه کافی داشته باشد. لازم است، که او به اسرار و حریم خصوصی موکلش احترام بگذارد و امین او باشد.
 • توجه به پرونده‌های موفق بهترین وکیل مهریه در شهرکرد و ارتباط موثر او با موکلش و مراجع قضایی بسیار حائز اهمیت است.
 • توانایی تهیه دادخواست، لوایح و… برای ارائه به دادگاه از ویژگی‌های مهم وکیل مهریه موفق است؛ هم‌چنین او باید با موکلش صادق باشد و بدون پرده پوشی نتایج مثبت یا منفی روند دادرسی را به اطلاع او برساند.
 • بهترین وکیل در شهرکرد باید قدرت مذاکره و فن بیان مناسبی برای دفاع از حقوق موکلش داشته باشد و اطلاعات خود را بروز کند و از تبصر‌ه‌های جدید و تغییراتی که در قانون ایجاد می‌شود، آگاه باشد.

کلام آخر

بهترین وکیل مهریه در شهرکرد دارای دانش حقوقی لازم برای دفاع از زوجه در دادگاه‌های خانواده می‌باشد. او مدارک و مستندات لازم را جمع آوری می‌کند و با مذاکره با طرفین تلاش می‌کند که مطالبه مهریه را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

از شما بسیار ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا