وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در گرگان❤️【سال1403】⚖️

جدایی و طلاق، قسمت غم انگیز زندگی مشترک است اما گاهی اوقات ادامه زندگی در کنار هم، سخت‌تر ازجدایی و طلاق است. بهترین وکیل طلاق در گرگان به یاری زوجینی می‌آید که اختلاف آن‌ها به مراتب بیشتر از نقاط مشترکشان است و برای حفظ آرامش خود و فرزندانشان چاره‌ای جز جدایی ندارند. در این راه پرپیچ و خم، وکیل طلاق، مسیر پیموندن فرآیند طلاق را آسان می‌کند تا زوجین با کمترین استرس و آسیب روحی از هم جدا شوند. ما در این مقاله سعی کرده ایم که به مبحث طلاق بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انواع طلاق به زبان ساده

طبق بیان بهترین وکیل طلاق در گرگان، یکی از انواع طلاق از نظر امکان رجوع، طلاق بائن است. در طلاق بائن، مرد نمی‌تواند در ایام عده یعنی حدود 3 ماه و 10 روز بعد از طلاق که زن حق ازدواج ندارد، به او رجوع کند. ولی در طلاق رجعی، مرد حق رجوع به زندگی مشترک را در ایام عده دارد.

در طلاق بائن، زن در زمان عده به مرد نامحرم است و تمکین از مرد لازم نیست؛ هم‌چنین ارث و نفقه به زن تعلق نمی‌گیرد. این نوع طلاق در موارد خاصی انجام می شود. طلاق زنی که بعد از ازدواج، رابطه زناشویی با او برقرار نشده است، دختری که نه سالش تمام نشده، زن یائسه و سومین طلاق بعد از سه عقد متوالی جزو طلاق بائن محسوب می شوند.

طبق نظر فقیهان، ازدواج مرد با زنی که سه بار او را طلاق داده است، حرام می‌باشد. مگر آن که زن با مرد دیگری ازدواج کند و پس از طلاق یا مرگ همسر دوم، او می‌تواند با همسر سابق خود ازدواج کند. نوع دیگری از طلاق بائن، طلاق خلع و مبارات است که در آن زن به علت کراهت و علاقه نداشتن به همسرش با بخشیدن مهریه طلاق می‌گیرد.

در طلاق مبارات هر دو حاضر به زندگی با هم نیستند و از هم کراهت دارند و مبارات به معنی بیزار شدن از یکدیگر است و چون این کراهت دوطرفه است، باید عین مهریه را به عنوان عوض طلاق به مرد بدهد تا مرد او را طلاق بدهد. هم‌چنین امکان رجوع وجود ندارد، یعنی در زمان عده، بدون عقد نمی‌تواند او را دوباره همسر خود کند و در صورتی رجوع امکان پذیر است که مالی را که زن به مرد بخشیده، بتواند پس بگیرد.

انواع طلاق به زبان ساده

بهترین وکیل طلاق در گرگان چه نقشی در پروسه دادرسی دارد؟

نقش وکیل طلاق در تنظیم توافق نامه طلاق بسیار اساسی می‌باشد؛ او می‌تواند با تسلطی که به قوانین و رویه‌های دادگاه دارد، جزئیات  دقیق مسائلی نظیر: مهریه، حضانت فرزندان، نفقه، تعیین زمان ملاقات با فرزندان و نحوه تصمیم گیری در مسائل مهم مربوط به فرزندان را در توافق نامه ثبت کند.

هم‌چنین بهترین وکیل گرگان می‌تواند شروط ضمن عقد را با دقت بررسی کند  و در صورت نیاز از آن‌ها در دادگاه برای احقاق حقوق موکلش استفاده کند؛ به طور مثال اگر در شروط ضمن عقد، حضانت فرزند به زوجه داده شده باشد، وکیل از این حق به نفع موکلش می‌تواند استفاده کند.

پیگیری مراحل قانونی طلاق توافقی با سرعت و کمترین مشکلات و موانع از وظایف وکیل طلاق  می‌باشد. تنظیم صحیح دادخواست طلاق توسط وکیل نقش زیادی در موفقیت و عدم موفقیت پرونده طلاق دارد. او باید علاوه بر نوشتن دادخواست طلاق، مدارک و شواهد لازم را به آن پیوست کند و در صورت وجود عسر و حرج در زندگی زوجه با جمع آوری مدارک و شواهد لازم و علت عسر و حرج، تقاضای طلاق موکلش را مطرح کند.

مدارک و شواهد لازم از طرف وکیل شامل: شهادت نامه‌ها، شهادت شهود، نظریه کارشناس دادگستری، فیلم‌ها یا تصاویر مربوط به موضوعاتی که در دعاوی طلاق مطرح شده، می‌باشد. نقش دیگر بهترین وکیل طلاق در گرگان دفاع محکمه پسند از حقوق زوجه می‌باشد. او با استفاده از قوانین مربوط به مهریه، نفقه و حضانت فرزندان می‌تواند قاضی را متقاعد کند که به نفع موکلش رای صادر کند.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در گرگان را بشناسید! 

هدیه زهرا عزیزی

سرکار خانم هدیه زهرا عزیزی وکیل و مشاور حقوقی در گرگان می باشد، ایشان دارای سال ها تجربه وکالت در تمامی زمینه های حقوقی وکالت می پذیرد، ایشان نه تنها یکی از بهترین وکیل حقوقی در گرگان می باشد بلکه به دلیل مشاوره های حقوقی موفقی که به موکلانش ارائه می دهد توانسته برای موکلینش بسیار مفید واقع شود و اشخاص زیادی را جذب خود کند.

حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)

آدرس: گرگان،عدالت ۱۷ ساختمان دفترخانه اسناد رسمی شماره ۵
دفتر وکالت هدیه عزیزی

شماره تماس:

09113778447

سید محمد نامنی

سید محمد نامنی

سید محمد نامنی، وکیل پایه دادگستری هستند. ایشان در زمینه وکالت، دعاوی ملکی و خانواده سابقه درخشانی دارند و با ارائه مشاوره حضوری و آنلاین در زمینه طلاق در خدمت موکلین می‌باشند. جناب نامنی در دعاوی مطالبه، وجه و سایر امور حقوقی نیز فعالیت می‌کنند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی و ثبتی
 • اخذ وکالت دعاوی ملکی و خانواده
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی مطالبه خسارت، وجه و….
 • امکان مشاوره حضوری و آنلاین در زمینه طلاق

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 15، ساختمان آفتاب، طبقه 3، ضلع شرقی

الهه باب الفتح

الهه باب الفتح

الهه باب الفتح، یکی از بهترین وکیل طلاق در گرگان می‌باشند. یکی از زمینه‌های کاری اصلی ایشان اخذ وکالت تخصصی دردعاوی طلاق است. خانم باب الفتح مسلط به تدوین و تنظیم انواع اوراق قضایی شامل: تهیه اسناد و اوراق مرتبط با دعاوی طلاق، تنظیم توافق نامه  و سایر مدارک مرتبط با امور حقوقی خانوادگی می‌باشند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در نگارش انواع اوراق اداری قضایی
 • اخذ وکالت تخصصی دعاوی طلاق
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی خانواده ازجمله طلاق
 •  مسلط به تدوین و تنظیم اوراق قضایی

آدرس:  گرگان، بلوار ناهار خوران، بین عدالت 75/2و 77، مجتمع خرم، طبقه اول، واحد 2

عبدالناصر بغدادی

عبدالناصر بغدادی

عبدالناصر بغدادی، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در وکالت پرونده‌های طلاق می‌باشند. ایبشان در زمینه دعاوی ثبت و احوال، سرپرستی و قیومت فعالیت می‌کنند و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشند، مشاوره‌های ایشان به صورت حضوری در دفتر وکالتشان نیز به صورت آنلاین انجام می‌شود.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در وکالت پرونده های طلاق
 • اخذ وکالت دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری در امور طلاق

آدرس:  گرگان، خیابان ولیعصر، جنب عدالت 22، برج مروارید، طبقه 7، واحد 10

مزدک تابان

مزدک تابان

مزدک تابان در دعاوی خانواده از جمله: طلاق و مهریه فعالیت می‌کنند و 10 سال سابقه کاری در زمینه حقوقی خانواده نشان از تجربه و تخصص ایشان در امور حقوقی می‌باشد. جناب تابان در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توانمندی بی‌نظیری دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص دعاوی خانواده نظیر طلاق و مهریه
 • مسلط بر تنظیم قرارداد ها، لوایح و اوراق قضایی
 • دارای 10 سال سابقه کاری
 • اخذ وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: گرگان، عدالت 29، مرکز تصویر برداری گلستان، طبقه 3

مهدی احمدی

مهدی احمدی

مهدی احمدی در زمینه حقوق خانواده تخصص دارند و مشاوره‌های حقوقی موثری را در زمینه دعاوی طلاق و مهریه ارائه می‌دهند. جناب احمدی؛ هم‌چنین عضو فعال کانون وکلای دادگستری می‌باشند و توانمندی بسیاری در تدوین دادخواست دعاوی طلاق دارند و مشاوره‌های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

تخصص و مهارت:

 • مهارت در تدوین و تنظیم دادخواست طلاق
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در رسیدگی به کلیه دعاوی خانواده
 • مشاوره تخصصی در زمینه طلاق از طرف زن

آدرس: گرگان، خیابان ولی عصر، مقابل مسجد امیر، مجتمع تجاری عادل، طبقه 3

مرضیه ملکی

مرضیه ملکی

مرضیه ملکی، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در اخذ دعاوی طلاق، حضانت فرزندان و مذاکرات مرتبط با نفقه می‌باشند. ایشان مشاوره‌های تخصصی خود را به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی انجام می‌دهند. خانم ملکی در تدوین و تنظیم لوایح و شکوائیه‌ها جهت دادخواست طلاق تبحر و تخصص ویژه‌ای دارند و با تکیه بر قوانین حقوقی مرتبط با خانواده دفاع محکم و محکمه پسندی را در دادگاه‌ها برای موکلان خود ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ دعاوی طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل و…
 • ارائه مشاوره تخصصی با تعیین وقت قبلی
 • مسلط به تنظیم و نگارش قراردادها، لوایح و شکوائیه‌ها
 • قبول وکالت دعاوی طلاق

آدرس: گرگان،خیابان ولیعصر، عدالت 16،مجتمع مرجان، طبقه 2، واحد 210

علیرضا حیدری

علیرضا حیدری

علیرضا حیدری وکیلی ماهر و با تجربه در دعاوی خانواده می‌باشند؛ هم‌چنین وکالت دعاوی ملکی را می‌پذیرند و سابقه طولانی در تدوین و تنظیم دادخواست طلاق و پرونده‌های مربوط به حضانت فرزندان را دارند.

تخصص و مهارت:

 • متبحر در انواع دعاوی حقوقی، خانواده و ملکی
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی ملکی بخصوص تملک آپارتمان‌ها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 21، مجتمع نعمایی، طبقه اول

بیتا هاشمی راد

بیتا هاشمی راد

بیتا هاشمی راد، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و سابقه طولانی در رسیدگی به دعاوی خانوادگی دارند. خانم هاشمی راد وکالت دعاوی ملکی را می‌پذیرند و در تنظیم انواع قراردادهای تجاری و حقوقی تبحر دارند؛ هم‌چنین مشاوره‌های خود را  به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در رسیدگی به دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و….
 • تنظیم انواع قراردادهای تجاری و حقوقی
 • توانایی در حل پرونده‌های پیچیده کیفری

آدرس: گرگان، عدالت 5، مجتمع آریا، واحد 100

هدیه عزیزی

هدیه عزیزی

هدیه عزیزی، یکی از بهترین وکیل طلاق در گرگان هستند. ایشان در وکالت پرونده‌های خانواده به خصوص دعاوی مربوط به طلاق و حضانت فرزندان، تجربه زیادی دارند و مشاوره‌های حقوقی موثری در زمینه دعاوی خانواده به مراجعین ارائه می‌دهند. علاوه بر این خانم عزیزی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند و دانش و تجربه زیادی در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در وکالت پرونده‌های خانواده، ملکی و ثبتی
 • مسلط به نگارش انواع اوراق حقوقی به صورت حرفه‌ای
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه طلاق توافقی و استرداد مهریه
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری

آدرس: گرگان، عدالت 73، مجتمع حافظیه، طبقه اول

معرفی موانع و مشکلات طلاق برای زن

در جوامع سنتی، علاوه بر موانع قانونی و اجتماعی، وابستگی‌های مالی و عاطفی بندهایی هستند که زنان را محدود می‌کند و در شرایط دشوار زندگی حق اعتراض را از آن‌ها می‌گیرد. این وابستگی‌ها و عدم استقلال مالی و عاطفی، ترس از طلاق و جدایی را به وجود می‌آورد و دلیل اصلی آن عدم کسب مهارت‌های شغلی و اجتماعی در دوران زندگی زناشویی به دلیل محدود شدن زن توسط همسرش می‌باشد. از طرفی گاهی اوقات زن به دلیل وابستگی‌های عاطفی شدید، نمی‌تواند با وجود تمام کشمکش‌ها در زندگی مشترک از همسرش جدا شود.

یکی دیگر از موانع طلاق، دید منفی جامعه به موضوع طلاق است که فشارهای اجتماعی زیادی را به زن تحمیل می‌کند. نگاه جامعه و محیط کاری به او به عنوان یک زن مطلقه او را آزار می‌دهد وهمچنین زمانی که او حضانت فرزندانش را به عهده می‌گیرد، مشکلات جدید ظاهر می‌شود. یکی از این مشکلات بر دوش کشیدن بار زندگی است که باید علاوه بر نگهداری فرزندان به مسائل روحی و تحصیلی آن‌ها نیز رسیدگی کند. مشاوره با بهترین وکیل طلاق در گرگان و راهنمایی‌های او می‌تواند زن را از این بن بست نجات دهد.

معرفی موانع و مشکلات طلاق برای زن

نکات مهم در هنگام ملاقات با بهترین وکیل طلاق در گرگان

هنگام ملاقات با وکیل طلاق لازم است، به نکات زیر توجه کنید:

 • قبل از دیدار با وکیل طلاق، تمامی اسناد و مدارک مرتبط با موضوع طلاق خود را آماده کنید تا او بتواند به بهترین نحو ممکن به حل و فصل مشکل شما بپردازد.
 • قبل از جلسه با وکیل طلاق، لیستی از سوالات خود را آماده کنید تا اطلاعات لازم را درمورد مسائل مالی، حضانت فرزندان، تقسیم دارایی و سایر امور قانونی بعد از طلاق را بدست آورید.
 • یکی از نکات مهم در هنگام ملاقات با وکیل طلاق، داشتن صداقت کامل در بیان مشکلات زندگی‌ و دلیل طلاق است. او نیز تمامی مسائل حقوقی در مورد پرونده طلاقتان را با صراحت برای شما بیان می‌کند، حتی اگر بعضی از این اطلاعات برایتان ناخوشایند باشد.
 • قبل از هرگونه همکاری با وکیل، در زمینه هزینه‌های پرونده طلاق با او گفتگو کنید که شامل هزینه تعرفه وکالت، هزینه‌های دادرسی و هرگونه هزینه اضافی می‌باشد و از او بپرسید امکان تخفیف و پرداخت اقساطی وجود دارد یا خیر؟
 • وکیل شما دارای تجربه و دانش لازم برای حل مشکلات حقوقی است؛ بنابراین با او ارتباط موثری داشته باشید تا فرآیند طلاق و یا احتمال سازش با همسر به خوبی امکان پذیر شود.

کلام آخر

بهترین وکیل طلاق در گرگان با برگزاری جلسه مشاوره با زوجین تلاش می‌کند تا حد امکان صلح و سازش را میان آن‌ها برقرار کند و در غیر این صورت با جمع آوری مدارک و شواهد لازم و ادله قوی از موکل خود در دادگاه دفاع می‌کند تا پرونده‌اش پیروز شود. ما در این مقاله موانع طلاق برای خانم ها را بیان کردیم؛ در کامنت بنویسید که شما با چه موانعی در روند اجرای طلاق رو به رو شده اید و یا چه تجربه ای از انتخاب وکیل طلاق دارید.

4.9/5 - (9 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا