وکیل خانواده

10 از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد ⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در خرم آباد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. برای حل و فصل مشکلات خانوادگی و طرح دعوا از طریق مراجع قضایی مربوطه روش های رسیدگی متفاوتی وجود دارد از این رو پیگیری این دعاوی نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی کافی و تخصص می باشد که در چنین مواقعی توصیه می شود که حتما از بهترین وکیل خانواده بهره مند بوده و برای اطمینان از روند پرونده در مسیر قانون و جلوگیری از ضایع شدن از حقوق قانونی خود کلیه امور حقوقی مربوطه را به او بسپارید.

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد چه کسی است؟

وکیل خانواده فردی است که از مهارت های لازم برای حل پرونده های حقوقی حوزه خانواده برخوردار بوده و قادر به رسیدگی به دعاوی نظیر مطالبه و اجرای مهریه، حضانت فرزند، نفقه، طلاق و انحلال نکاح و غیره می باشد. بهترین وکیل خانواده در خرم آباد به عمده مسائل مربوط به این پرونده ها آگاهی داشته و با اتکا بر تجربیات خود و تسلط بر قوانین می تواند این مسائل را حل و رفع نماید.

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد به خوبی چالش ها و فرصت های قانونی در مشکلات خانوادگی را با زبانی ساده برای موکل خود شرح داده و به او کمک می کند با توجه به شرایط و موقعیتی که در آن قرار گرفته مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نماید.

وکیل خانواده تجربه بالایی در رسیدگی و به سرانجام رساندن پرونده های خانوادگی داشته و ضمن پیگیری این موضوع حقوقی قانونی با صبوری به تمام درد و دل های موکل گوش داده و با او همدردی می کند و با در اولویت قرار دادن مصلحت او در صورت امکان سازش میان طرفین، آنان را به صلح و آرامش دعوت می کند.

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد چه کسی است؟

چرا باید به بهترین وکیل خانواده متخصص مراجعه کنیم؟

به دلیل سرعت بالا در تغییرات زندگی مدرن امروزی و متفاوت بودن آداب و رسوم و فرهنگ افراد جامعه با یکدیگر توصیه می شود که افراد جامعه قبل از ازدواج با بهترین وکیل خانواده در خرم آباد ملاقات داشته باشند و اطلاعات لازم در مورد حقوق زوجین را کسب نمایند.

وکیل خانواده با تسلط کامل و کافی که بر قوانین خانواده و مسائل شرعی و فقهی آن دارند از طریق ارائه مشاوره های تخصصی به زوجین قبل از ازدواج کمک می کنند تا برای این امر مهم تصمیمی معقول و منطقی بگیرند.

از سوی دیگر در صورتی که زوجین در زندگی مشترک خود با مشکلاتی مواجه شوند بهترین وکیل خانواده در خرم آباد می تواند با اتکا بر تجربه و برخورداری از روحیه مسالمت آمیز طرفین را به آرامش دعوت نماید و با ارائه اطلاعات لازم در خصوص مشکلاتی که ممکن است در صورت جدایی در آینده با آن مواجه شوند صلح و سازش را میان آنان برقرار کند.

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد به دلیل تسلط و اشرافی که بر قوانین مربوط به پرونده های خانوادگی دارد از هر فرد دیگری برای طرح و رسیدگی به این دعاوی در مراجع قضایی مناسب تر بوده و با توجه به آگاهی از قوانین خانواده و حدود قانونی و استناد به قوانین فقهی از حقوق موکل خود برای دستیابی به نتیجه مطلوب دفاع می کند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد را بشناسید!

سهیلا بیرانوند

سهیلا بیرانوند

سهیلا بیرانوند یکی از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد می باشند. ایشان در آزمون کانون وکلای دادگستری رتبه دوم و رتبه 4 ارشد حقوق خصوصی را کسب نمودند و بیش از 7 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های قضایی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. خانم بیرانوند با تسلط بر قوانین و مقررات حقوقی پرونده های خانواده را در مدت زمانی کوتاه با دریافت نتیجه نهایی مطلوب و دلخواه موکلین به اتمام می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • قراردادها
 • امور ثبتی

آدرس دفتر: خیابان انقلاب. بین کوچه آراسته ۶ و آراسته ۷

شکوفه سپهوند

شکوفه سپهوند

شکوفه سپهوند یکی از وکلای پایه یک و متخصص در حوزه رسیدگی به دعاوی خانواده هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری با توجه به تسلطی که بر قوانین و مقررات دعاوی خانواده داشتند در این حوزه فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها با موضوعات مختلفی نظیر طلاق، مهریه، طلاق توافقی و غیره را به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده
 • وکالت دعاوی ملکی
 • وکالت پرونده های امور ثبتی
 • وکالت پرونده های کیفری

آدرس: خرم آباد

عباس مرادی

عباس مرادی

عباس مرادی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در خرم آباد می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، کیفری و غیره سابقه وکالت دارند و در حوزه دعاوی خانواده با توجه به جلب رضایت اکثریت موکلین خود به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده
 • وکالت دعاوی کیفری
 • پیگیری پرونده های امور ثبتی
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: خرم آباد، میدان امام خمینی، مجتمع تجاری هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی به دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. ایشان با اتکا بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند پرونده های زیادی را در این حوزه حقوقی وکالت و به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی خانواده (طلاق، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، حضانت فرزند و غیره )
 • رسیدگی به دعاوی ملکی (خلع ید، فروش مال غیر، خیانت در امانت، تصرف عدوانی و غیره)
 • دعاوی کیفری و امور ثبتی و قراردادها

آدرس: خرم آباد، میدان شهدا

علیرضا بستامی

بهزاد ماسوری

علیرضا بستامی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در خرم آباد هستند. ایشان در زمینه وکالت پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، امور حسبی، کیفری و غیره سابقه وکالت دارند و در پیگیری پرونده های خانواده با دقت بالا و در نظر گرفتن شرایط موکلین بهترین و مناسب ترین راهکار برای دستیابی به نتیجه موفق را برای آنان انتخاب می کنند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی خانواده
 • رسیدگی به دعاوی ملکی
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی، قراردادهای تجاری و مالی

آدرس: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان شاپور خواست، طبقه فوقانی بیمه آرمان

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در خرم آباد

انتخاب وکیل حقوقی مسلط به پرونده های خانوادگی در پیگیری مشکلات و مسائل قانونی در این حوزه بسیار حائز اهمیت می باشد. یک وکیل خانواده باتجربه و متبحر می تواند در حل دعاوی خانواده نقش و تاثیرات مثبت فراوانی داشته و از تضییع حقوق افراد در این حوزه جلوگیری به عمل آورد. به عنوان مثال در پرونده های طلاق و قبول وکالت زوجه، وکیل می تواند با آگاهی که در این حوزه دارد به موکل خود کمک کند تا کلیه حقوق مالی خود را از زوج دریافت کرده و از فرار از دین مرد برای پرداخت مهریه، نفقه و غیره جلوگیری کند.

نکته مهم در انتخاب بهترین وکیل خانواده در خرم آباد تجربه و دانش است و شما باید در این زمینه نهایت دقت خود را به کار ببرید که وکیلی باتجربه کاری و سابقه حرفه ای پیدا کنید.

نکته دیگر برای پیدا کردن وکیل خوب و حرفه ای در حوزه خانواده سوال از دوستان و آشنایانی است که در گذشته مشکل مشابه شما داشته اند، از این افراد بخواهید در صورتی که از عملکرد وکیل خود رضایت کاملی داشته اند او را به شما معرفی کنند. از این طریق اطمینان خواهید داشت که پرونده حقوقی خود را به بهترین وکیل خانواده در خرم آباد می سپارید.

اگر برای انتخاب وکیل خانواده حرفه ای هیچ فردی را نمی شناسید توصیه می کنیم که به مرکز کانون وکلا مراجعه کرده و لیستی از وکلای متخصص در حوزه خانواده را تهیه کنید و بعداز انجام تحقیق و بررسی های لازم در این زمینه با آگاهی بهترین وکیل خانواده در خرم آباد را انتخاب نمایید.

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در خرم آباد

مسئولیت های وکیل خانواده خوب و متخصص

قبل از این که پرونده حقوقی خانوادگی خود را به وکیل خانواده بسپارید لازم است که اطلاعاتی در مورد وظایف و مسئولیت های این وکلا در پیگیری و رسیدگی به پرونده های مطرح شده در زمینه خانواده را داشته باشید. برخی از این مسئولیت ها به قرار ذیل است:

 • جلوگیری از شدت پیدا کردن اختلافات میان طرفین و تلاش برای برقراری صلح و سازش میان آنان
 • تلاش برای کسب نتیجه موفق و مطلوب این دعوای حقوقی مطابق با اصول اخلاقی و قانونی
 • پیگیری مداوم پرونده تا زمان دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه
 • پاسخ دهی به تمام سوالات موکل و شفاف سازی قوانین برای او
 • ارائه اطلاعات دقیق در زمینه چگونگی روند پرونده در کلیه مراحل پیشبرد آن
 • حضور در جلسات دادرسی و رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی به عنوان نماینده موکل
 • جمع آوری مدارک و اسناد مورد نیاز جهت دفاع از موکل

کلام آخر

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد در چارچوب قانون خدمات خود را به موکلین در جهت دفاع از حقوق آنان در رسیدگی به هرکدام از انواع دعاوی خانوادگی قرار می دهد و با تمام اختیارات خود در رسیدگی به این پرونده های حقوقی در جهت اجرای احکام مطابق با قانون عمل می کند.

در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا