وکیل حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در اهواز⭐【سال1403】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در اهواز را به شما معرفی کنیم؛ استان خوزستان به مرکزیت اهواز از لحاظ وسعت جغرافیایی و تراکم جمعیت جزو پنجمین استان در کشور محسوب می شود. بسیار واضح است که افراد ساکن در این شهر نیز همانند دیگر افراد در سایر نقاط کشور، به جهت مراودات خانوادگی، اجتماعی، مالی و تصمیم بر مهاجرت به خارج از کشور ممکن است با مشکلات احتمالی حقوقی روبرو شده باشند و برای حل این گونه مشکلات و یافتن بهترین راه حل، مراجعه به موسسات حقوقی را در اولویت کار خود قرار دهند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید و به دنبال بهترین موسسه حقوقی در اهواز برای یافتن راه حل منطقی و رفع نیاز های حقوقی خود می باشید، لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

موسسه حقوقی چیست؟

موسسه حقوقی یکی از زیر مجموعه های موسسات غیر تجاری است که توسط چندین وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس حقوقی تاسیس شده است. یک موسسه حقوقی برای ثبت خود، به مجوز رسمی که پروانه فعالیت نام دارد و از قوه قضاییه اخذ می شود نیازمند است و همچنین دو نفر که دارای مدرک حقوق بوده و یا این که وکیل پایه یک دادگستری باشند. موسسات حقوقی رابط بین وکیل و موکل هستند که با ارائه مشاوره های تخصصی درصدد آشنایی افراد با حقوق خود در مواجهه با بروز مشکل می باشند.

موسسه حقوقی چیست

مهم ترین خدمات بهترین موسسه حقوقی دراهواز

یک موسسه حقوقی معتبر ارائه دهنده خدمات حقوقی به صورت تخصصی است که توسط وکیل حرفه ای و تیم تخصصی آن صورت می گیرد. یکی از وظایف اصلی بهترین موسسه حقوقی دراهواز، ارائه مشاوره حقوقی و تفکیک موضوعات مختلف از یکدیگر و ارائه راه کارهای منطقی می باشد که توسط بهترین وکلا پایه یک دادگستری انجام می پذیرد. در ادامه به مهم ترین خدمات موسسات حقوقی از جمله دعاوی خانواده پرداخته ایم که تنها اشاره ای کوتاه به آن ها می کنیم:

 • طلاق( اطلاع از روند طلاق، مدارک، قوانین مربوط به طلاق)
 • نفقه( موضوع نفقه و حقوق مرتبط با آن)
 • مهریه( چگونگی وصول و مراحل مطالبه مهریه، اعسار مهریه، بخشش مهریه)
 • طلاق توافقی( مراحل و مدارک لازم به جهت سرعت بخشیدن به مراحل طلاق)
 • وصول مطالبات
 • طلاق خلع و مبارات
 • حضانت فرزندان بعد از طلاق والدین
 • اجرت المثل ایام زوجیت
 • مشاوره های کیفری

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در اهواز را بشناسید!

دکتر سید ایمان موسوی

سید ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

آدرس: اهواز، امانیه، خیابان شهید پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴، واحد 8

“جهت رزرو ملاقات مشاوره با وقت قبلی به شماره 09163138751 پیامک بدهید”

موسسه حقوقی طلوع عدالت

موسسه حقوقی طلوع عدالت

موسسه حقوقی طلوع عدالت یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز می باشد که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم عزیز این شهر دارد؛ در این موسسه خدمات وکالتی توسط بهترین وکلا و مجرب ترین مشاوران حقوقی ارائه می گردد؛ با کمک وکلای مجرب مشکلات مردم در زمینه دعاوی مختلف از جمله خانواده، کیفری، ملکی و … حل می شوند.

آدرس: اهواز، کیان آباد، بین خیابان 8 و 18 متری اول شرقی، مجتمع چهارباغ، پلاک 13، طبقه 2، واحد 4

موسسه حقوقی حامی

موسسه حقوقی حامی

موسسه حقوقی حامی یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز می باشد که بین مردم بسیار مشهور است؛ در این موسسه خدمات وکالتی به بهترین نحو توسط وکلای مجرب در اختیار مردم قرار گرفته می شود؛ مردم عزیز شهر اهواز به خوبی این موسسه را می شناسند و برای حل مشکلات متعدد خود از جمله خانواده، ملکی، کیفری و … به آن جا مراجعه می کنند و از وکلا درخواست کمک می کنند؛ کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، شهرداری و … توسط این موسسه تقبل می شود.

آدرس: اهواز، نادری، خیابان مسلم جنب کلیسا مجتمع کسری طبقه اول واحد 1

موسسه حقوقی و داوری دادفران عدالت حامی

موسسه حقوقی و داوری دادفران عدالت حامی

موسسه حقوقی و داوری دادفران عدالت حامی یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز است؛ در این موسسه چندین وکیل پایه یک دادگستری در حال فعالیت اند که کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی و داوری توسط این وکلا تقبل می شوند و مشکلاتشان حل می گردد؛ بسیاری از مشاوران حقوقی مجرب در این موسسه بهترین و تخصصی ترین مشاوره ها را به موکلین ارائه می دهند.

آدرس: اهواز، گلستان، بلوار فروردین بین خیابان آذر و خیابان دی مجتمع رتاج طبقه 4 واحد 12 جنب بانک مسکن و بانک شهر

موسسه حقوقی و داوری پیشداد داور پارسیان

موسسه حقوقی و داوری پیشداد داور پارسیان

موسسه حقوقی و داوری پیشداد داور پارسیان در شهر بزرگ اهواز در منطقه کیانپارس احداث شده است که بسیاری از افراد ساکن این شهر این موسسه را می شناسند؛ از این رو با لقب بهترین موسسه حقوقی در اهواز شناخته شده است؛ از جمله خدمات تخصصی این موسسه شامل مشاوره حقوقی، قبول داوری در دعاوی امور ملکی، امور خانوادگی، امور مالی، وصول مطالبات، قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، نیروهای مسلح، اداره کار، دیوان عدالت اداری توسط وکلای با تجربه و پایه یک، تنظیم کلیه قراردادهای حقوقی و تجاری است.

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان شهید چمران، نبش خیابان 10 شرقی، مجتمع سپهر، پلاک 83، طبقه 4، واحد 16

موسسه حقوقی عدل پرور آراد

موسسه حقوقی عدل پرور آراد

موسسه حقوقی عدل پرور آراد یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز می باشد؛ این موسسه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، امور حسبی، خانواده ، دپارتمان های بین المللی ، دپارتمان های پیمانکاری، مالی و چک، امور ثبتی و … را تقبل می کند و به بهترین نتایج می رساند؛ وکالت در امور مهاجرت و ثبت و انحلال شرکت ها، کد اقتصادی، لیست بیمه، کارت بازرگانی تقبل می شود.

آدرس: اهواز، سی متری، نبش خیابان وکیلی، روبرو بانک مسکن، طبقه فوقانی فروشگاه نخل آفتاب، طبقه دوم، واحد ۹

موسسه حقوقی برهان اکسین اروند اهواز

موسسه حقوقی برهان اکسین اروند اهواز

موسسه حقوقی برهان اکسین اروند یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز می باشد؛ در این موسسه بهترین و تخصصی ترین خدمات وکالتی در اختیار تمامی موکلین قرار می گیرد؛ در این موسسه چندین وکیل متخصص در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، چک و … در حال فعالیت اند و سعی بر این دارند که رضایت تمامی موکلین را جلب نمایند.

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان میهن شرقی روبروی آزمایشگاه نرگس ساختمان رویال

موسسه حقوقی افق عدالت میهن

موسسه حقوقی افق عدالت میهن

موسسه حقوقی افق عدالت میهن یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز می باشد؛ در این موسسه وکلا و مشاوران حقوقی بسیار مجرب در حال فعالیت می باشند و سعی بر این دارند که به تمامی موکلین مشاوره های بسیار تخصصی ارائه دهد؛ کلیه قراردادها، مشاوره و دعاوی مختلف از جمله حقوقی و کیفری، داوری، ثبت شرکت، ثبت برند، اخذ نمایندگی در اداره کار و تامین اجتماعی در این موسسه تقبل می شود.

آدرس: اهواز، نادری، خیابان مسلم جنب کلیسا مجتمع کسری طبقه دوم واحد 6

موسسه حقوقی شاهین عدالت

موسسه حقوقی شاهین عدالت

موسسه حقوقی شاهین عدالت یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز است که تا به امروز با چندین وکیل مجرب و مشاوران حرفه ای در حال فعالیت می باشد؛ این موسسه سعی بر این دارد که مشکل هر یک از موکلین را حل کند و به موکلین کمک کند که دعاوی مختلف کیفری، ملکی، خانواده، حقوقی و … برعهده می گیرد.

آدرس: اهواز، خیابان مسلم جنوبی، بین نادری و کافی، ساختمان آریوبرزن، طبقه 5، واحد 22

چند نوع موسسه مهاجرتی در ایران وجود دارد؟

مردم معمولا به دلایل مختلف مجبور به مهاجرت از کشور خود به سایر کشورها می شوند. گاهی این مهاجرت کوتاه و به صورت سفری چند ماهه و یا گاهی کمی فراتر رفته و به ترک کشور و مهاجرت دائم ختم می شود. موسسات مهاجرتی به دلیل اهمیت و وسعت فعالیت در حوزه های مختلف دارای اهمیت خاصی هستند. برای آشنایی بیشتر با موسسات مهاجرتی آن ها را در دسته بندی های کلی قرار داده ایم.

در این قسمت تنها به جهت آشنایی شما اشاره ای کوتاه به عناوین موسسات مهاجرتی می کنیم:

 • مهاجرت موقت یا توریستی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
چند نوع موسسه مهاجرتی در ایران وجود دارد؟

مزایای انتخاب بهترین موسسه حقوقی دراهواز

امروزه مردم در مراجعه به مراکز و موسسات حقوقی مسائل مختلفی را مورد سنجش و قیاس قرار می دهند. یکی از موارد بسیار مهم، اهمیت و شناخت مزایا و برتری هایی است که مرکز مورد نظر در مقایسه با مرکز های دیگر دارد. در حالت کلی اغلب مراجعه کنندگان به دفاتر حقوقی به دنبال یافتن مزایای بهترین موسسه حقوقی نسبت به دفاتر وکالت هستند.

همچنین گاهی در انتخاب بهترین وکیل در اهواز نیز سخت گیری های لازم را به خرج می دهند تا به خبره ترین آن ها مراجعه داشته و بهترین راه کار ها را از این طریق بیابند. در این مورد باید توجه داشت که موسسه حقوقی و دفتر وکالت دارای کاستی ها و برتری های خاص خود نسبت به یکدیگر هستند. در این قسمت به مزایای انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اهواز پرداخته شده است:

ارائه خدمات قضایی به صورت طبقه بندی شده و تخصصی:

از مهم ترین مزایای موسسه حقوقی، می توان به انجام کلیه امور وکالتی و حقوقی اشاره کرد که به صورت کاملا تخصصی بررسی و پیگیری می شوند. حضور وکلای متبحر و کارشناسان حقوقی با تجربیات و تخصص های مختلف به ارائه بهتر خدمات و در نهایت دست یابی به نتیجه مطلوب حاصل می شود.

طرح موجود در دپارتمان های تخصصی و بررسی پرونده به صورت گروهی:

از دیگر مزایای یک موسسه حقوقی معتبر انجام کار پرونده مراجعین به صورت گروهی و دریافت مشاوره از مشاوران خبره و حرفه ای است. بر خلاف دفتر وکالت که تنها یک وکیل کار پیگیری و نظارت بر پرونده را دارد اما بررسی پرونده در موسسات حقوقی این مزیت را داراست که اساتید برجسته حقوق، اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر و کارشناسان رسمی دادگستری در امور مختلف بر روند آن پرونده نظارت داشته و پرونده از زوایای مختلف حقوقی مورد بررسی قرار می گیرد.

ارائه آموزش مستمر به کار حرفه ای افراد مجموعه:

یکی از بارز ترین موارد حائز اهمیت و موجود در موسسات حقوقی، توانمندی کادر حرفه ای این گونه موسسات در سالیان مختلف است. این موسسات با برگزاری کارگاه های علمی، برگزاری آزمون های تخصصی و حرفه ای، برگزاری سمینارها و ، به ارزیابی مستمر از اعضای خود می پردازند و افراد ناکارآمد از چرخه فعالیت در این موسسات کنار گذاشته می شوند و تنها نکته مهم این اتفاق، تضمینی است برای پیگیری دقیق پرونده موکلین.

امکان ارائه خدمات وکالتی توسط چند وکیل و به طور همزمان:

گستردگی مجموعه ها و موسسات حقوقی از این حیث مزیت به شمار می آید که با حضور تعداد زیادی وکیل خبره و کاربلد در زمینه های مختلف مانند بهترین وکیل ملکی در اهواز و به طور همزمان بر بررسی پرونده نظارت داشته و هر کدام با توانایی های مختص به خود، بر بهبود عملکرد و خروجی پرونده تاثیر مثبت می گذارند.

کلام آخر

در شهر اهواز نیز مردم با مشکلات حقوقی بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کنند و در ادامه طولانی شدن و نیافتن راهکاری مناسب، به دنبال یافتن موسسه معتبر حقوقی می گردند تا با مراجعه به آن ها بتوانند به راحتی از عهده حل مشکلات به وجود آمده بر آیند. بهترین موسسه حقوقی در اهواز می تواند به موکلین خود در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری کمک به سزایی کند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در اهواز اختیار شما قرار دهیم. اگر شما به دنبال بهترین وکیل زن در اهواز می گردید، می توانید به این مقاله مراجعه کرده و با نحوه خدمات دهی این موسسه نیز آشنا شوید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد سازنده در باره این مقاله می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

چه روش هایی برای مهاجرت وجود دارد؟

از جمله روش های مهاجرت می توان به مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اشاره کرد.

آیا می توان ویزای توریستی را به ویزای کاری تبدیل کرد؟

در صورتی که در مدت مجاز اقامت توریستی، بتوانید شغلی پیدا کنید و مجوز اشتغال به کار را بدست آورید در آن صورت می توانید ویزای توریستی را به ویزای کار تبدیل کنید.

آیا مهاجرت تحصیلی گزینه ای مناسب برای اقدام مهاجرتی است؟

بله، مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین روش های مهاجرت است.

5/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یک =

دکمه بازگشت به بالا