حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در اهواز ⭐【آپدیت 1401】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در اهواز را به شما معرفی کنیم؛ استان خوزستان به مرکزیت اهواز از لحاظ وسعت جغرافیایی و تراکم جمعیت جزو پنجمین استان در کشور محسوب می شود. بسیار واضح است که افراد ساکن در این شهر نیز همانند دیگر افراد در سایر نقاط کشور، به جهت مراودات خانوادگی، اجتماعی، مالی و تصمیم بر مهاجرت به خارج از کشور ممکن است با مشکلات احتمالی حقوقی روبرو شده باشند و برای حل این گونه مشکلات و یافتن بهترین راه حل، مراجعه به موسسات حقوقی را در اولویت کار خود قرار دهند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید و به دنبال بهترین موسسه حقوقی در اهواز برای یافتن راه حل منطقی و رفع نیاز های حقوقی خود می باشید، لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

موسسه حقوقی چیست؟

موسسه حقوقی یکی از زیر مجموعه های موسسات غیر تجاری است که توسط چندین وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس حقوقی تاسیس شده است. یک موسسه حقوقی برای ثبت خود، به مجوز رسمی که پروانه فعالیت نام دارد و از قوه قضاییه اخذ می شود نیازمند است و همچنین دو نفر که دارای مدرک حقوق بوده و یا این که وکیل پایه یک دادگستری باشند. موسسات حقوقی رابط بین وکیل و موکل هستند که با ارائه مشاوره های تخصصی درصدد آشنایی افراد با حقوق خود در مواجهه با بروز مشکل می باشند.

موسسه حقوقی چیست

مهم ترین خدمات بهترین موسسه حقوقی دراهواز

یک موسسه حقوقی معتبر ارائه دهنده خدمات حقوقی به صورت تخصصی است که توسط وکیل حرفه ای و تیم تخصصی آن صورت می گیرد. یکی از وظایف اصلی بهترین موسسه حقوقی دراهواز، ارائه مشاوره حقوقی و تفکیک موضوعات مختلف از یکدیگر و ارائه راه کارهای منطقی می باشد که توسط بهترین وکلا پایه یک دادگستری انجام می پذیرد. در ادامه به مهم ترین خدمات موسسات حقوقی از جمله دعاوی خانواده پرداخته ایم که تنها اشاره ای کوتاه به آن ها می کنیم:

 • طلاق( اطلاع از روند طلاق، مدارک، قوانین مربوط به طلاق)
 • نفقه( موضوع نفقه و حقوق مرتبط با آن)
 • مهریه( چگونگی وصول و مراحل مطالبه مهریه، اعسار مهریه، بخشش مهریه)
 • طلاق توافقی( مراحل و مدارک لازم به جهت سرعت بخشیدن به مراحل طلاق)
 • وصول مطالبات
 • طلاق خلع و مبارات
 • حضانت فرزندان بعد از طلاق والدین
 • اجرت المثل ایام زوجیت
 • مشاوره های کیفری

10 تا از بهترین موسسه حقوقی دراهواز را بشناسید!

موسسه حقوقی و داوری رهپویان عدل و میزان

موسسه حقوقی و داوری رهپویان عدل و میزان

موسسه حقوقی و داوری رهپویان عدل و میزان، جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به شمار می آید که با بهره مندی از وکلای مجرب و کارشناسان متخصص در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، اداره کار، بیمه و نیروهای مسلح توانسته وکالت موکلین خود را بر عهده گیرد و با ارائه خدمات قضایی سریع و ارزان در دسترس همه مردم باشد.

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، فلکه سنگر، نبش خیابان فردوسی، مجتمع تجاری ملی، طبقه اول، واحد 28

شماره تماس: 09166195886

موسسه حقوقی و داوری نیکداد دکترعطاشنه

موسسه حقوقی و داوری نیکداد دکترعطاشنه

موسسه حقوقی و داوری نیکداد دکتر عطاشنه، با همکاری وکلا پایه یک دادگستری، داوران و کارشناسان حرفه ای، در زمینه های حقوقی و کیفری و همچنین پیگیری پرونده های بین المللی توانسته در داخل و خارج از ایران، خدماتی نوین به هموطنان خود ارائه دهد و جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به شمار آید.

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان پهلوان شرقی، مجتمع بلاش آبادی، طبقه دوم

شماره تماس: 09161313403

موسسه حقوقی فرتاک مهاجراهواز

موسسه حقوقی فرتاک مهاجراهواز

موسسه حقوقی فرتاک مهاجر اهواز، با سال ها سابقه درخشان در امر مشاوره مهاجرت، اقامت و ویزا توانسته رضایت مراجعین خود را کسب نماید. همچنین با دسترسی به حضور وکلا حرفه ای در امر مهاجرت کاری، مهاجرت تخصصی ویژه پزشکان و پرستاران و کادر درمان، همچنین اعزام تخصصی کاری و تحصیلی افراد در رشته های هوانوردی با استفاده از به روز ترین امکانات در داخل و خارج از کشور، توانسته جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به شمار آید.

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، فلکه چیتا، خیابان حجت، نبش خیابان زیبا، ساختمان بنیتا، طبقه سه، واحد 7

شماره تماس: 09166096415

موسسه حقوقی و داوری داد فران عدالت حامی

موسسه حقوقی و داوری داد فران عدالت حامی

موسسه حقوقی و داوری داد فران عدالت حامی، با به کار گیری بهترین و حرفه ای ترین وکلا پایه یک دادگستری در جهت ارائه خدمات به موکلین گرانقدر گام بر می دارد و با تکریم مقام ارباب رجوع و احترام متقابل به آن ها، توانسته جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به شمار آید.

آدرس: اهواز، گلستان، بلوار فروردین، بین خیابان آذر و دی، حد فاصل بانک مسکن و بانک شهر، مجتمع رتاج، طبقه چهارم، واحد 12

شماره تماس: 09165099921

موسسه حقوقی طلوع عدالت

موسسه حقوقی طلوع عدالت

موسسه حقوقی طلوع عدالت، با ارائه جدید ترین روش های مشاوره در زمینه های دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی ثبتی و پیگیری پرونده های مالیاتی توانسته نام خود را جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به ثبت برساند. حضور وکلای حرفه ای و تثبیت راهکار های اساسی در جهت حل مشکلات موکلین، رضایت حداکثری آن ها را به همراه داشته است.

آدرس: اهواز، کیان آباد، بین خیابان 8 و 18 متری اول شرقی، مجتمع چهارباغ، پلاک 13، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 06133905152

موسسه مشاوره حقوقی و وکالت شاهین عدالت

موسسه مشاوره حقوقی و وکالت شاهین عدالت

موسسه مشاوره حقوقی و وکالت شاهین عدالت، دارای بهترین وکلای حرفه ای دادگستری با وجدان کاری بالا و رفتاری حرفه ای است. آن ها در پیگیری پرونده های موکلین بسیار موفق عمل کرده اند که این امر رضایت موکلین آن ها در پی داشته است. همین رضایت قلبی موکلین موجب شد که نام این موسسه جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به ثبت برسد.

آدرس: اهواز، خیابان مسلم جنوبی، بین نادری و کافی، ساختمان آریو برزن، طبقه 5، واحد 22

شماره تماس: 06132237297

موسسه حامی اهواز

موسسه حامی اهواز

موسسه حامی اهواز، با قبول کلیه پرونده های دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، شرکت ها و تنظیم کلیه قراردادهای حقوقی و تجاری توانسته رضایت موکلین خود را کسب کند و نام خود را جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به ثبت برساند.

آدرس: اهواز، نادری، خیابان مسلم، جنب کلیسا، مجتمع کسری، طبقه اول، واحد1

شماره تماس: 09165099921

موسسه حقوقی و داوری پیشداد داور پارسیان

موسسه حقوقی و داوری پیشداد داور پارسیان

موسسه حقوقی و داوری پیشداد داور پارسیان، با ارائه مشاوره حقوقی و با قبول داوری در دعاوی ملکی، خانوادگی، مالی و وصول مطالبات و همچنین قبول وکالت در انواع دعاوی ذکر شده، توسط وکلای با تجربه و پایه یک دادگستری و تنظیم قراردادهای حقوقی و تجاری توانسته جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به شمار آید.

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان ده شرقی، خیابان شهید چمران، پلاک 83، طبقه 4، واحد 16

شماره تماس: 06133924719

موسسه حقوقی افق عدالت میهن

موسسه حقوقی افق عدالت میهن

موسسه حقوقی افق عدالت میهن، با تنظیم کلیه قراردادهای رسمی با اشخاص حقوقی و حقیقی و مشاوره قبل از طرح دعوی در محاکم قضایی و قبول پرونده های پیچیده در دعاوی حقوقی و کیفری و همچنین مسائل مربوط به ثبت شرکت ها و ثبت برند آن ها توانسته جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به شمار آید.

آدرس: اهواز، محله نادری، خیابان مسلم، جنب کلیسا، مجتمع کسری، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 06132921400

موسسه مهاجرتی عدالت جویان

موسسه مهاجرتی عدالت جویان

موسسه مهاجرتی عدالت جویان، با ارائه مشاوره تخصصی در امور مهاجرت، اخذ ویزا های سرمایه گذاری، تحصیلی، پزشکی، کاری و توریستی در کشورهای کانادا، انگلیس، آلمان و استرالیا، توانسته رضایت موکلین و مراجعین را کسب کرده و جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در اهواز به شمار آید.

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، پلاک 9

شماره تماس: 09226788808

چند نوع موسسه مهاجرتی در ایران وجود دارد؟

مردم معمولا به دلایل مختلف مجبور به مهاجرت از کشور خود به سایر کشورها می شوند. گاهی این مهاجرت کوتاه و به صورت سفری چند ماهه و یا گاهی کمی فراتر رفته و به ترک کشور و مهاجرت دائم ختم می شود. موسسات مهاجرتی به دلیل اهمیت و وسعت فعالیت در حوزه های مختلف دارای اهمیت خاصی هستند. برای آشنایی بیشتر با موسسات مهاجرتی آن ها را در دسته بندی های کلی قرار داده ایم.

در این قسمت تنها به جهت آشنایی شما اشاره ای کوتاه به عناوین موسسات مهاجرتی می کنیم:

 • مهاجرت موقت یا توریستی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
چند نوع موسسه مهاجرتی در ایران وجود دارد؟

مزایای انتخاب بهترین موسسه حقوقی دراهواز

امروزه مردم در مراجعه به مراکز و موسسات حقوقی مسائل مختلفی را مورد سنجش و قیاس قرار می دهند. یکی از موارد بسیار مهم، اهمیت و شناخت مزایا و برتری هایی است که مرکز مورد نظر در مقایسه با مرکز های دیگر دارد. در حالت کلی اغلب مراجعه کنندگان به دفاتر حقوقی به دنبال یافتن مزایای بهترین موسسه حقوقی نسبت به دفاتر وکالت هستند.

همچنین گاهی در انتخاب بهترین وکیل در اهواز نیز سخت گیری های لازم را به خرج می دهند تا به خبره ترین آن ها مراجعه داشته و بهترین راه کار ها را از این طریق بیابند. در این مورد باید توجه داشت که موسسه حقوقی و دفتر وکالت دارای کاستی ها و برتری های خاص خود نسبت به یکدیگر هستند. در این قسمت به مزایای انتخاب بهترین موسسه حقوقی در اهواز پرداخته شده است:

ارائه خدمات قضایی به صورت طبقه بندی شده و تخصصی:

از مهم ترین مزایای موسسه حقوقی، می توان به انجام کلیه امور وکالتی و حقوقی اشاره کرد که به صورت کاملا تخصصی بررسی و پیگیری می شوند. حضور وکلای متبحر و کارشناسان حقوقی با تجربیات و تخصص های مختلف به ارائه بهتر خدمات و در نهایت دست یابی به نتیجه مطلوب حاصل می شود.

طرح موجود در دپارتمان های تخصصی و بررسی پرونده به صورت گروهی:

از دیگر مزایای یک موسسه حقوقی معتبر انجام کار پرونده مراجعین به صورت گروهی و دریافت مشاوره از مشاوران خبره و حرفه ای است. بر خلاف دفتر وکالت که تنها یک وکیل کار پیگیری و نظارت بر پرونده را دارد اما بررسی پرونده در موسسات حقوقی این مزیت را داراست که اساتید برجسته حقوق، اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر و کارشناسان رسمی دادگستری در امور مختلف بر روند آن پرونده نظارت داشته و پرونده از زوایای مختلف حقوقی مورد بررسی قرار می گیرد.

ارائه آموزش مستمر به کار حرفه ای افراد مجموعه:

یکی از بارز ترین موارد حائز اهمیت و موجود در موسسات حقوقی، توانمندی کادر حرفه ای این گونه موسسات در سالیان مختلف است. این موسسات با برگزاری کارگاه های علمی، برگزاری آزمون های تخصصی و حرفه ای، برگزاری سمینارها و ، به ارزیابی مستمر از اعضای خود می پردازند و افراد ناکارآمد از چرخه فعالیت در این موسسات کنار گذاشته می شوند و تنها نکته مهم این اتفاق، تضمینی است برای پیگیری دقیق پرونده موکلین.

امکان ارائه خدمات وکالتی توسط چند وکیل و به طور همزمان:

گستردگی مجموعه ها و موسسات حقوقی از این حیث مزیت به شمار می آید که با حضور تعداد زیادی وکیل خبره و کاربلد در زمینه های مختلف و به طور همزمان بر بررسی پرونده نظارت داشته و هر کدام با توانایی های مختص به خود، بر بهبود عملکرد و خروجی پرونده تاثیر مثبت می گذارند.

کلام آخر

در شهر اهواز نیز مردم با مشکلات حقوقی بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کنند و در ادامه طولانی شدن و نیافتن راهکاری مناسب، به دنبال یافتن موسسه معتبر حقوقی می گردند تا با مراجعه به آن ها بتوانند به راحتی از عهده حل مشکلات به وجود آمده بر آیند. بهترین موسسه حقوقی در اهواز می تواند به موکلین خود در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری کمک به سزایی کند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در اهواز اختیار شما قرار دهیم. اگر شما ساکن شهر اصفهان هستید و به دنبال بهترین موسسه حقوقی در اصفهان می گردید، می توانید به این مقاله مراجعه کرده و با نحوه خدمات دهی این موسسه نیز آشنا شوید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد سازنده در باره این مقاله می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

چه روش هایی برای مهاجرت وجود دارد؟

از جمله روش های مهاجرت می توان به مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اشاره کرد.

آیا می توان ویزای توریستی را به ویزای کاری تبدیل کرد؟

در صورتی که در مدت مجاز اقامت توریستی، بتوانید شغلی پیدا کنید و مجوز اشتغال به کار را بدست آورید در آن صورت می توانید ویزای توریستی را به ویزای کار تبدیل کنید.

آیا مهاجرت تحصیلی گزینه ای مناسب برای اقدام مهاجرتی است؟

بله، مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین روش های مهاجرت است.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا