وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در یزد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از پر چالش ترین پرونده های حقوقی که در مراجع قضایی به صورت کیفری و یا حقوقی مطرح می شود مربوط به دعاوی ملکی می باشد که با توجه به نوع ملک، اختلاف طرفین و ادعای شاکی دارای انواع مختلفی می باشد. پرونده های ملکی با مسائل مالی ارتباط داشته و افراد درگیر این دعاوی در صورت بروز هرگونه خطایی در مسیر پرونده ممکن است با خسارات مالی جبران ناپذیری مواجه شوند از این رو حضور بهترین وکیل ملکی در این دعاوی الزامی است.

بهترین وکیل ملکی در یزد چه کسی است؟

وکیل ملکی در واقع یکی از وکلای پایه یک دادگستری است که در زمینه تمامی امور و قوانین مربوط به ملک و املاک از تخصص لازم برخوردار بوده و تجربه و مهارت لازم در کلیه زمینه های مربوط به دعای ملکی را دارد. بهترین وکیل ملکی در یزد با آگاهی از مسائل و مشکلات پیش رو در پرونده های مربوط به اموال غیر منقول از وارد آمدن خسارت های مالی جبران ناپذیر جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل در یزد که در حوزه دعاوی ملکی فعال است به واسطه تجربه ای که در گذشته در پیگیری پرونده های مختلف ملکی داشته هر گونه مشکل در این مسیر را به راحتی شناسایی کرده و مانع از ایجاد اطاله دادرسی خواهد شد.

بهترین وکیل ملکی در یزد چه کسی است؟

زمان لازم برای به نتیجه رسیدن پرونده های ملکی

نمی توان زمان مشخصی برای پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی و مسائل مربوط به آن تعیین کرد. زیرا در مسیر هرکدام از این پرونده ها ممکن است چالش های مختلفی وجود داشته و موجب طولانی تر شدن روند دادرسی گردد. ولیکن بهترین وکیل ملکی در یزد با تجربه و مهارتی که در این حوزه کسب نموده می تواند تاثیر بسزایی در تسریع روند و مراحل پرونده داشته باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه مورد نظر و حکم دادگاه را به نفع موکل خود دریافت کند و از اطلاله دادرسی نیز جلوگیری کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یزد را بشناسید!

علی کریم بخشش

علی کریم بخشش

علی کریم بخشش وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در استان یزد هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور قراردادها، ارث و وصیت و غیره 9 سال سابقه وکالت دارند و تاکنون موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای بخشش در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت دارند و با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی دارند پرونده های ملکی زیادی را با موضوع خلع ید، تنظیم سند، فک رهن و غیره به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: یزد، چهار راه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، مجتمع تجاری اداری جعفر صادق، طبقه اول، واحد3

فاطمه یاوری

فاطمه یاوری

فاطمه یاوری یکی از وکلای پایه یک در یزد هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری در این استان اخذ نمودند و در پیگیری و رسیدگی به دعای ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. خانم یاوری علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعال می باشند و تاکنون پرونده های زیادی را با موضوع فک رهن، الزام به تنظیم سند، خلع ید و غیره به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: یزد، خیابان مطهری، جنب پارک علم و فناوری، ساختمان موسسه حقوقی ثناجویان عدالت

فاطمه بنادکیان

فاطمه بنادکیان

فاطمه بنادکیان یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در یزد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی در زمره یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلا قرار دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه وکالت و به نتیجه مطلوب رسانده اند. از دیگر سوابق خانم بنادکیان می توان وکیل خانه کارگر، وکیل بانک و دعاوی مربوط به آن، وکیل کانون بازنشستگان کشوری و دکتری حقوقی عمومی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • وکیل خانه کارگر
 • وکیل بانک و دعاوی مربوط به آن
 • وکیل کانون بازنشستگان کشوری
 • دکتری حقوقی عمومی

آدرس: یزد، خیابان فرخی،(کوچه روبروی دادگستری)، کوچه حسینیه نقشین

بهاره حلوانی

بهاره حلوانی

بهاره حلوانی یکی از بهترین وکیل خانواده در یزد با 11 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان پرونده های زیادی را با موضوعات الزام به تنظیم سند، فروش مال غیر، فک رهن و خلع ید پیگیری و رسیدگی نموده اند و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای با تجربه شناخته می شوند. از سوابق خانم حلوانی می توان به 5 سال سابقه در امور حقوقی بانک، مشاور حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران و بیمه دی، مشاور حقوقی شرکت پتروشیمی واقع در شهرک صنعتی یزد، دکتری حقوق خصوصی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سابقه وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • 5 سال سابقه در امور حقوقی بانک
 • مشاور حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران و بیمه دی
 • مشاور حقوقی شرکت پتروشیمی واقع در شهرک صنعتی یزد

آدرس: یزد، بلوار پاک ‌نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2

طاهره خدایی

طاهره خدایی

طاهره خدایی وکیل پایه یک و دکتری حقوق عمومی در یزد می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه قضایی در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و 18 سال سابقه وکالت در این حوزه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. خانم خدایی علاوه بر وکالت در ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • دکتر حقوق عمومی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: یزد، خیابان محمدی، کوچه جنت، کوچه طالقانی، پلاک 134

حمیدرضا ابویی

حمیدرضا ابویی

حمیدرضا ابویی با 17 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در یزد شناخته می شوند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سابقه وکالت دارند.  

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه نقشین

نجمه میرزایی

نجمه میرزایی

نجمه میرزایی یکی از وکلای پایه یک در یزد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی ملکی سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند. خانم میرزایی در دیگر حوزه های خانواده، ارث و میراث، دعاوی اموال منقول و غیر منقول، شهرداری، منابع طبیعی، بیمه ای، مالیاتی و ثبت اسناد و املاک نیز سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: یزد، خیابان فرخی، روبروی کوچه دادگستری، کوچه حسینیه نقشین، پلاک ۴، طبقه ۱

خصوصیات بهترین وکیل ملکی در یزد

وکلای ملکی برای این که بتوانند سخت ترین و پیچیده ترین دعاوی ملکی را به نتیجه مطلوب برسانند بایستی از برخی خصوصیات مانند تجربه و مهارت بالا در زمینه پرونده های ملکی برخوردار باشند. بهترین وکیل ملکی در یزد با تجربه ای که در رسیدگی به پرونده های مختلف در گذشته کسب نموده به راحتی می تواند دعاوی ملکی از قبیل رفع تصرف عدوانی، تقسیم ملک، الزام به سند رسمی، فک رهن و غیره که دارای پیچیده ترین قوانین هستند را به راحتی حل و فصل کنند. در حقیقت وکیل ملکی با سابقه ای که در این حوزه داشته با روند و مراحل پیگیری آشنا بوده و شانس موفقیت بیشتری در این پرونده ها دارد.

بهترین وکیل ملکی در یزد باید بر علوم و دانش حقوقی این دعاوی تسلط کاملی داشته باشد. لازم است بدانید که این وکلا باید با قوانین حقوقی و کیفری که توسط قانونوگذار برای پرونده های ملکی تعیین شده آشنا باشند و از جدیدترین تغییراتی که در این قوانین ایجاد می شود نیز مطلع گردند که لازمه این امر تحقیق و مطالعه مداوم در مورد دعاوی ملکی است.

بهترین وکیل ملکی با فراینده های دادرسی نیز آشنا بوده و در مورد هر کدام از پرونده های ملکی می تواند اظهار نظر کند و در جلسات مشاوره در مورد راه حل های انتخابی برای پیشبرد پرونده با موکل خود صحبت می کند.

 برخورداری از اخلاق حرفه ای از یگر ویژگی های وکلای ملکی به شمار می آید، وکیل باید با صبوری به سخنان موکل خود گوش دهد و با در نظر گرفتن شرایط او و جزئیات و جوانب پرونده برای مشکلات پیش رو در پیگیری پرونده راه حل مناسبی را پیدا کند.

خصوصیات بهترین وکیل ملکی در یزد

هزینه بهترین وکیل ملکی

حق الوکاله وکل ملکی براساس تعرفه ای که هر ساله از سوی سازمان قضایی کشور تعیین و اعلام می شود. ولیکن معمولا وکیل و موکل در این زمینه با هم به توافق می رسند و ممکن است برخی وکلا براساس نوع پرونده کمتر و یا حتی بیشتر از تعرفه تعیین شده را  به عنوان حق الوکاله خود تعیین می کنند.

در حالت کلی شرایطی از قبیل میزان حساسیت پرونده، پیچیدگی آن و همچنین ارزش ملک در تعیین هزینه بهترین وکیل ملکی در یزد تاثیرگذار خواهد بود و از سوی دیگر هرچقدر تجربه و مهارت وکیل در رسیدگی به این دعاوی بیشتر باشد بالطبع دستمزد او نیز به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در یزد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیلچی با ما در ارتباط باشید.

آیا خرید و فروش املاک وقفی ممکن است؟

خرید ملک وقفی مطابق با قانون غیر مجاز است اما بسیاری از املاک وقفی برای کارهای تجاری و مسکونی اجاره داده می شود.

وکیل ملکی چه خدماتی ارائه می کند؟

در پرونده های ملکی به دلیل پیچیدگی هایی که در پرونده ها وجود دارد و ابعاد مختلفی که نیاز است بررسی شود، همراهی وکیل ملکی میتواند بسیار راه گشا باشد، طرح دعوا، پیگیری پرونده بصورت مستمر و استناد به مواد قانونی مهم و تاثیر گذار در روال پرونده بخشی از تاثیرات وکیل ملکی در پیگیری پرونده است.

آیا قبل از تاریخ انقضا مدت اجاره امکان فسخ قرارداد وجود دارد؟

خیر این امکان وجود ندارد. زیرا در این نوع عقود طرفین به ادامه تا انتهای قرارداد متعهد می مانند.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا