وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اراک❤️【سال1403】⚖️

هر زمان که جرمی رخ بدهد، دعوای کیفری مطرح می شود و به دنبال آن مجازاتی تعیین می گردد. وکیل کیفری می تواند در چنین پرونده هایی به موکلین خود با تکیه بر مهارت ها و توانایی های خود کمک کند. موکل باید اطلاعات جامعی در مورد وظایف بهترین وکیل کیفری در اراک و مشخصات بارز بهترین وکیل کیفری در اراک داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در اراک چه کسی است؟

وکیل کیفری، شخصی است که می تواند در دعاوی کیفری، به عنوان وکیل حضور یافته و از طرف موکل به دفاع از او و حقوق وی بپردازد. این وکیل، پرونده های مشابه بسیاری را وکالت کرده است و راه حل های قانونی چنین دعاوی را نیز می شناسد. وکیل کیفری مطمئنا بهتر از وکلای حقوقی که در زمینه دعاوی خانواده و مالی، وکالت می کنند، از عهده پرونده های کیفری برمی آید.

بهترین وکیل کیفری در اراک، استراتژی های مشخصی را برای هر پرونده دارد و می تواند به نحو احسن به انجام وظایف خود بپردازد. این وکیل، در حوزه کیفری، شهرت و محبوبیت بالایی دارد و این موضوع خود نشانی از توانایی های وی می باشد. پرونده های کیفری به دلیل داشتن مجازات، حساسیت بالایی دارند و وکلای فعال در این حوزه هم مسئولیت های سنگینی را به دوش خواهند داشت. هر اشتباه این افراد ممکن است خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری را برای موکلین آن ها به دنبال داشته باشد. مطالعه مقاله بهترین وکیل ملکی در اراک می تواند در شناسایی سایر وکلای این شهر به شما کمک کند.

بهترین وکیل کیفری در اراک چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل کیفری در اراک

یک وکیل کیفری مجموعه وظایفی را به عنوان وکیل به عهده دارند. اولین وظیفه وکیل مطالعه و بررسی پرونده مراجعه کننده می باشد. پس از آن در صورتی که پرونده در حوزه فعالیت وی باشد، باید نظر خود را در خصوص پرونده و شانس پیروزی آن به موکل اعلام بدارد. لازم است که وکیل، حق الوکاله خود را نیز به مراجع، اعلام نماید تا وی بتواند در این خصوص، تصمیم گیری کند. در صورت برقراری توافق، تنظیم قرارداد وکالت، وظیفه بعدی وکیل کیفری می باشد.

بهترین وکیل کیفری در اراک، می بایست در تمام جلسات بازجویی، بازپرسی، دادسرا و دادگاه، موکل را همراهی نماید. از طرف دیگر، وکیل وظیفه دارد تا در جهت جمع آوری ادله، مستندات و شهود کافی، برای دفاع و یا دعوا اقدام نماید. وکیل کیفری، باید تمام اوراق قضایی مورد نیاز در مراحل مختلف دادرسی پرونده، از جمله لایحه، شکوائیه، تجدید نظر خواهی و غیره را نیز به صورت اصولی و در زمان مناسب، تدوین نماید.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اراک را بشناسید!

الهام مشهدی

الهام مشهدی

سرکار خانم الهام مشهدی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان مرکزی و شهر اراک  هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند که موفق شدند پروانه وکالت شماره 503 را دریافت نمایند. خانم مشهدی به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: اراک، ابتدای بلوار جهان پناه، طبقه فوقانی بستنی ملت، واحد 1

محمد نوروزیان

محمد نوروزیان

آقای نوروزیان را می توان جزو وکلای توانمند دادگستری اراک قرار داد. ایشان حدود یک دهه است که به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند و به مردم اراک خدمت می کنند. جناب آقای محمد نوروزیان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 3483 از قوه قضاییه شدند. وکالت پرونده های خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، مناقصات و چک توسط ایشان پذیرفته می شود. به دلیل کسب پیروزی در دعاوی کیفری ایشان عنوان بهترین وکیل کیفری در اراک  را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: اراک، خیابان محسنی، نبش کوچه امینی

رضوان نیکخواه

رضوان نیکخواه

رضوان نیکخواه دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و حدود یک دهه است که در اراک به وکالت می پردازد. ایشان از نظر اطلاعات حقوقی، توانایی وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند اما در برخی پرونده ها مانند سرقت، کلاهبرداری، فروش مال غیر و دعاوی کیفری تسلط بالاتری بر قوانین دارند. این وکیل بسیار امانت دار، صادق، رازدار و متعهد هستند و به همین سبب هم اعتماد موکلین خود را جلب کرده اند. پروانه وکالت شماره 438 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و قراردادها
 • تخصص در وکالت پرونده های مهریه
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: اراک

ایمان آهنگران

ایمان آهنگران

جناب آقای آهنگران وکیل توانا و شناخته شده در استان مرکزی هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم اراک مشغول هستند. ایشان موفقیت های بسیاری را در سال های وکالت خود کسب کرده اند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل کیفری در اراک را به خود اختصاص داده اند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 407 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. مشاوره های ایشان بسیار مطلوب بوده و متقاضیان بسیاری را به مقصود خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • پذیرش دعاوی کلاهبرداری، سرقت، جعل و تزویر
 • پذیرش انواع پرونده های اعمال منافی عفت مانند تجاوز

آدرس: اراک، خیابان عباس آباد، چهار راه هلال احمر، نبش خیابان عضد، ساختمان میراحمد، طبقه 2، واحد 2

منا حمیدی مجد

منا حمیدی مجد

سرکار خانم منا حمیدی مجد فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد هستند که در اراک  به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان پروانه وکالت درجه یک به شماره 335 را از کانون وکلا دریافت نموده و سپس شروع به وکالت نمودند. خانم حمیدی مجد حدود 10 سال سابقه وکالت دارندکه در این مدت موفق به کسب پیروزی های بسیاری در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری شده اند. همکاری با سازمان های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • وکالت دعاوی زمین شهری و اوقاف و کلاهبرداری

آدرس: مرکزی، اراک

حامد فراهانی

حامد فراهانی

جناب آقای حامد فراهانی کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که سال ها است به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در اراک فعال می باشند. تعداد پرونده های موفق بسیاری در حوزه های مختلف در رزومه ایشان به چشم می خورد اما به دلیل فعالیت و موفقیت بیشتر در حوزه کیفری، عنوان بهترین وکیل کیفری در اراک به این وکیل با تجربه اختصاص داده شده است. آقای فراهانی مشاور حقوقی موفقی هستند و در این زمینه موفقیت های چشم گیری را نیز کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در وکالت پرونده های ملکی مانند منابع طبیعی و شهرداری
 • پذیرش دعاوی حوزه خانواده مانند استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و مهریه
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: اراک، خیابان طالقانی، خیابان شریعتی، محله عباس آباد، مجتمع کیمیا، طبقه دوم

امین اکبری مقدم

امین اکبری مقدم

یکی دیگر از وکلای فعال در اراک جناب آقای امین اکبری مقدم می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. آقای اکبری مقدم چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. صداقت، صبر، شجاعت و وفاداری از ویژگی های بارز این وکیل مجرب می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: اراک، ابتدای خیابان 22 بهمن، جنب کوچه حاج رییس، ساختمان یگانه، طبقه اول

مجید عابدی

مجید عابدی

جناب آقای مجید عابدی پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت 29186 از کانون وکلا شدند. ایشان چندین سال است که در شهر اراک به فعالیت های حقوقی و وکالت مشغول هستند. این وکیل کارکشته موفقیت های بسیاری را به خصوص در زمینه دعاوی کیفری کسب نموده اند و موفق شده اند اعتماد و رضایت موکلین را جلب نمایند. بسیاری از مراجعین از مشاوره های ایشان رضایت زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی اجرای احکام مدنی و کیفری
 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت و سرقت
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی مختلف

آدرس: مرکزی، اراک

مینا مشایخی

مینا مشایخی

سرکار خانم مینا مشایخی  را می توان جزو وکلای خوب و شناخته شده اراک قرارداد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک دانشگاه تهران هستند که بهترین وکیل کیفری در اراک هستند. این وکیل مجرب در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. ایشان در خصوص پرونده های خانواده، حدود، مهاجرت، اعسار، تملک آپارتمان ها و قصاص تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: مرکزی، اراک، خنداب، بلوار یادگار، خیابان راضی خرسند

عابد غلامی

عابد غلامی

آقای غلامی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اراک به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. پروانه وکالت شماره 62043 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای عابد غلامی با به کارگیری دانش و تخصص خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع و سرقت

آدرس: اراک، خیابان 12 متری، پایین تر از چهار راه پرند، ساختمان سینا، طبقه 2 

مشخصات بارز بهترین وکیل کیفری در اراک

پرونده های کیفری، بسیار حساس و پیچیده هستند، خصوصا در برخی موارد که جرایمی مانند قتل، کلاهبرداری های بزرگ و دیگر موارد این چنینی رخ داده باشد. به همین دلیل، هر وکیلی نمی تواند در این زمینه فعالیت نموده و به موفقیت دست یابد. لازم است وکیلی که در این حوزه فعالیت می کند، بسیار شجاع و جسور باشد، تا از مشکلاتی که ممکن است در مسیر پرونده به وجود آید، نهراسد.

وفاداری از ویژگی های مهم وکلای کیفری است. در چنین پرونده هایی امکان تبانی وجود دارد که وفاداری وکیل مانع از این موضوع خواهد شد. بهترین وکیل کیفری در اراک، باید بسیار سخت کوش باشد و تا آخرین لحظه دست از تلاش برندارد. صداقت وکیل هم از دیگر خصایل برجسته او می باشد، وکیل نباید امیدواری و یا تضمین واهی در خصوص نتیجه پرونده به موکل بدهد.

مشخصات بارز بهترین وکیل کیفری در اراک

مرجع صالح رسیدگی به دعاوی کیفری

 همان گونه که کار وکلا، تخصصی می باشد، قضات نیز به صورت تخصصی به قضاوت پرونده ها می پردازند. به همین دلیل هم، هر پرونده ای در دادگاه مخصوص به خود که صلاحیت رسیدگی به دعاوی مربوطه را داشته باشد، بررسی می شود. دادگاه های کیفری یک و دو به صورت تخصصی به پرونده های کیفری رسیدگی می نمایند.

خود این دو دادگاه هم، فعالیت های تخصصی تر دارند و مسئول صدور حکم در خصوص دعاوی تحت صلاحیت خود می باشند. رای صادره توسط دادگاهی که فاقد صلاحیت باشد، ابطال گشته و پرونده دوباره مورد بررسی قرار می گیرد. از این رو، دادگاه موظف است پرونده هایی را که در حیطه اختیارات آن ها قرار ندارند را، مرجوع نمایند.

کلام آخر

دعاوی کیفری به دسته ای از پرونده ها گفته می شود که حاوی جرم می باشند. وکلای کیفری هم افرادی هستند که تمرکز خود را بر وکالت پرونده های کیفری قرار داده اند. بهترین وکیل کیفری در اراک موظف است هر اقدامی که به احیای حقوق موکل کمک می کند را انجام دهد. این فرد باید صادق، مسئولیت پذیر، وفادار و مورد اعتماد باشد تا بتواند بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد. من و تمامی همکارانم در مجموعه وکیل چی، در تلاش هستیم تا اطلاعات حقوقی را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار دهیم. از این که به جمع همراهان ما اضافه شدید، سپاسگزاریم. تجربیات خود را در زمینه مراجعه به وکلای کیفری را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا