وکیل

10 تا از بهترین وکیل در یزد ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در یزد را به کسانی که نیازمند انتخاب یک وکیل متبحر و متعهد در شهر یزد هستند، معرفی کنیم. همان طور که می دانیم وکلا به دلیل سر و کار داشتن با اقشار متفاوت جامعه و مسائل پیچیده حقوقی لازم است که از قدرت بیان و سطح آگاهی بالایی برخوردار باشند تا بتوانند مطالبات موکل خود را برآورده کنند و از حقوق او در برابر ظلم و بی عدالتی دفاع کنند. برای کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

به چه کسی وکیل می گویند؟

هر کسی که قراردادی به نام قرارداد وکالت یا همان وکالت نامه را امضا کرده باشد، به نحوی با مفهوم وکیل آشنایی دارد. مثلا می توان گفت وقتی مردی وکالت طلاق را به همسر خود می دهد که حق طلاق با او باشد، در این صورت زن، وکیل مرد می شود اما تنها در موضوع طلاق. کلمه وکیل در زندگی روزمره کاربرد دارد، اما اکثرا، اصطلاح وکیل در بهترین موسسه حقوقی در تهران و دادگاه ها و مراجع قضایی به کار برده می شود. زمانی که شخصی به فرد دیگری برای شرکت در دادگاه و دادسرا و رسیدگی به پرونده‌ها وکالت می دهد تا بتواند از او دفاع کند به شخص مدافع، وکیل می گویند.

پس می‌توانیم بگوییم وکیل کسی است که در آزمون وکالت کانون وکلا و یا آزمونی که از سوی قوه قضاییه برگزار شده است شرکت می‌کند و بعد از پایان و گذراندن دوره کار آموزی با دریافت پروانه وکالت، شغل و کار خود را آغاز می‌کند و پس از آن به عنوان بهترین وکیل در گرگان در جامعه حاضر می شود.

بهترین وکیل در کیش با امضای قرارداد الکترونیکی وکالتی که با موکل خود بسته است می تواند با اختیاراتی که دارد و طبق تعهداتی که به موکل داده است، از او دفاع کند و او را به حقوق قانونی خود برساند. بهترین وکیل در یزد نیز لازم است تمام این شرایط را داشته باشد و زمانی می تواند وکالت شخصی را بر عهده بگیرد که در محدوده اختیارات خود به طور کامل به وظایف خود عمل کند.

به چه کسی وکیل می گویند؟

وظایف بهترین وکیل در یزد چیست؟

بهترین وکیل در ایران باید از وظایف خود آگاه باشد. مراجعه کنندگان نیز باید سطح انتظارات خود از وکیل مورد نظر را بدانند. وظایفی که بهترین وکیل در یزد در برابر موکلین خود دارد به شرح زیر می باشد:

 • بهترین وکیل در یزد باید به مراجعین خود چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری در خصوص قوانین و انواع دعاوی مشاوره دهد.
 • در تمامی جلسات دادگاه حضور یابد و در کنار موکل خود باشد و از او دفاع کند.
 • باید تمامی اوراقی که برای رسیدگی به پرونده و ارائه اظهارات، شکایات، دفاعیات و توضیحات مورد نیاز است تنظیم کند و به دادگاه تحویل دهد.
 • یک وکیل موظف است به دنبال شواهد و مدارک باشد و تمامی ادله و مستندات را جمع آوری کند تا به وسیله آن ها بتواند از موکل خود دفاع کند و حق و حقوق او را پس بگیرد و یا بی گناهیش را ثابت کند.

اگر ساکن شهرهای دیگری مثل بندرعباس هستید و به دنبال یک وکیل خوش نام در زمینه خانواده در آن منطقه می گردید، می توانید به مقاله مرتبط با آن یعنی بهترین وکیل در بندرعباس یا بهترین وکیل خانواده در بندرعباس مراجعه کنید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در یزد را بشناسید!

معصومه قلیچ

معصومه قلیچ

معصومه قلیچ، وکیل پایه یک دادگستری، با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، یکی از بهترین وکیل در یزد می باشد. ایشان در سال 1387 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری شدند و از آن پس کار وکالت و خدمات مشاوره را به صورت رسمی و حرفه ای آغاز کردند. خانم قلیچ با 13 سال سابقه درخشانی که دارند و با تسلط به زبان انگلیسی، توانایی اخذ انواع پرونده ها و قراردادهای داخلی و بین المللی را دارند. وکیل قلیچ در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترای رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تسلط به زبان انگلیسی جهت مذاکرات و عقد قراردادها
 • 13 سال سابقه دفاع از پرونده هایی با موضوعات مختلف
 • دانشجوی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس: 09134520800

سید حسن موسوی

سید حسن موسوی

سید حسن موسوی یکی از وکلای برتر شهر یزد است که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. آقای موسوی جزو یکی از بهترین وکیل در یزد محسوب می شود که علت آن توانایی اخذ انواع پرونده های حقوقی، ملکی، خانواده، دعاوی کیفری و دعاوی مربوط به داوری، امور حسبی و مواد مخدر می باشد. آقای موسوی با بیان شیوا و قدرت بیان مفاهیم و استدلال قوی قادر است دلایل محکمه پسند را با جزئیات بیان کرده و رای دادگاه را به نفع موکل خود برگرداند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره به مراجعین به دو صورت حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 8 سال سابقه وکالت

آدرس: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه 3، واحد 15

شماره تماس: 09132584487 – 03536228852

مهدی رمضان زاده نوقی پور

مهدی رمضان زاده نوقی پور

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل در یزد به شما معرفی می شود، آقای مهدی رمضان زاده نوقی پور می باشد. وی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته حقوق قضایی در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه مفید قم به پایان رساند. وکیل رمضان زاده با شماره پروانه وکالت 2486010008 دارای 11 سال سابقه وکالت می باشد و در این مدت با انواع شرکت ها و موسسات به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همکاری نموده است.

تخصص و مهارت:

 • همکاری با سازمان بهزیستی یزد
 • وکیل شرکت بیمه کارآفرین
 • وکیل بانک ملت یزد
 • 11 سال سابقه درخشان

آدرس: یزد، بلوار امام جعفرصادق، کوچه 7، مجتمع زنبق، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 09133563727

بهاره حلوانی

بهاره حلوانی

دیگر وکیلی که در زمره بهترین وکیل در یزد قرار می گیرد، سرکار خانم بهاره حلوانی می باشد. وی دارای 11 سال سابقه در امور وکالتی و مشاوره ای است. بهاره حلوانی دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق خصوصی و در دانشگاه دولتی اصفهان گذرانده و در حال حاضر دانشجوی دکترای رشته حقوق خصوصی می باشد. از جمله سوابق کاری او، مشاور حقوقی سهامی بیمه عام، دی و پترو پالایش نیک می باشد. همچنین خانم حلوانی 5 سال است که در دعاوی مربوط به امور حقوقی بانک ها فعالیت می کند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت و 5 سال سابقه مشاور حقوقی بانک
 • دانشجوی دکترای حقوق خصوصی
 • اخذ انواع دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: یزد، بلوار پاک‌نژاد، سه راه آب نما، اول خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه دوم

شماره تماس: 09131949574

حسین آخوندی

حسین آخوندی

حسین آخوندی، وکیل پایه یک دادگستری باشماره پروانه وکالت 13378 صادره از کانون وکلای دادگستری استان یزد، یکی از بهترین وکیل در یزد به شمار می رود. ایشان در بسیاری از پرونده های خانواده از جمله: حضانت فرزندان، طلاق، مهریه، نفقه و اجرت المثل و یا دعاوی مربوط به اختلافات ملکی مثل فک رهن، الزام تنظیک سند و یا ابطال سند رسمی و بسیاری موضوعات دیگر توانسته است، موکلین خود را تبرئه و به حق شان برساند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری با پرداخت هزینه
 • تنظیم اوراق قضایی، شکوائیه، لایحه و دفاعیه
 • اخذ پرونده هایی با موضوعات خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی کیفری و انواع دعاوی ملکی

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09133567970

فاطمه بنادکیان

فاطمه بنادکیان

فاطمه بنادکیان، وکیل پایه یک دادگستری در یزد است که عضو کانون وکلای قوه قضاییه بوده و نزدیک به 20 سال سابقه وکالت به صورت مستمر و حرفه‌ای را در رزومه خود دارد. مدرک تحصیلی خانم بنادکیان کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و همچنین دکترای رشته حقوق عمومی می باشد. ایشان با استفاده از نتایج مطلوبی که در پرونده های اخذ شده به دست آورده است، جزو یکی از بهترین وکیل در یزد می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل خانه کارگر در بخش امور کار و کارفرمایی
 • وکیل کانون بازنشستگان کشوری
 • دارای 20 سال سابقه

آدرس: یزد، خیابان فرخی، کوچه حسینیه نقشین، دفتر وکالت خانم بنادکیان

شماره تماس: 09133582463

نجمه میرزایی

نجمه میرزایی

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل در یزد محسوب می شود، خانم نجمه میرزایی با پروانه وکالت به شماره 6314 است. وی دارای چندین سال سابقه وکالت و عضویت در کانون وکلای دادگستری استان یزد می باشد. خانم میرزایی در انواع دعاوی خانواده، طلاق، جهیزیه، نفقه، ارث و میراث و دعاوی حقوقی همچون خرید و فروش اموال منقول و غیرمنقول و دیگر دعاوی دارای تخصص است.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی، شهرداری، منابع طبیعی، موجر و مستاجر، خلع ید
 • دعاوی کیفری و حقوقی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: یزد،خیابان فرخی، کوچه حسینیه نقشین، پلاک 4، طبقه 1

شماره تماس: 09133530890

حسین والانیا

 حسین والانیا

حسین والانیا وکیل پایه یک دادگستری در استان یزد بوده و علاوه بر آن به عنوان مشاور حقوقی در این استان مشغول به فعالیت می باشد. با توجه به سابقه درخشان ایشان در وکالت انواع دعاوی می توان آقای والانیا را یکی از بهترین وکیل در یزد معرفی کرد. پروانه وکالت ایشان به شماره 45290 بوده که از کانون وکلای دادگستری یزد صادر شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکواییه، لایحه و تنظیم انواع دادخواست ها
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • اخذ انواع پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: یزد، جنب دادگستری، دفتر وکالت آقای والانیا

شماره تماس: 09133512680

علی کریم بخشش

 علی کریم بخشش

علی کریم بخشش وکیل پایه یک دادگستری است که نزدیک به 9 سال سابقه در زمینه وکالت و ارائه مشاوره در کارنامه خود دارد. ایشان در سال 1392 موفق به دریافت پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری استان یزد به شماره 45290 گردید و از آن پس به طور حرفه ای وارد دنیای وکالت شد و توانست در بین رقبا از شهرت مطلوبی برخوردار شود. با توجه به تعداد پرونده های موفق ایشان می‌توان گفت آقای کریم بخشش یکی از بهترین وکیل در یزد به شمار می رود.

نخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • ارائه دهنده مشاوره به افراد و سازمان ها
 • متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: یزد، چهارراه مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، مجتمع تجاری اداری جعفر صادق، طبقه 1، واحد3

شماره تماس: 09131546047

علی آدینه

 علی آدینه

علی آدینه با پروانه وکالت به شماره 15206 صادر شده از کانون وکلای دادگستری، یکی از بهترین وکیل در یزد است که از جزو وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری استان می باشد. آقای آدینه با قدرت بیان و سخنوری، اخلاق حرفه ای، صبوری و جلب اعتماد مراجعین خود توانسته است پرونده های بسیاری با نتیجه دلخواه موکلین دفاع نماید.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو کانون وکلای دادگستری استان یزد
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت پرونده های مختلف حقوقی

آدرس: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09153154598

ویژگی های بهترین وکیل در یزد چیست؟

برای این که یک وکیل انتخابی بتواند به تمامی وظایف خود به نحو احسنت عمل کند، باید از ویژگی هایی که نشانگر ایده آل بودن او است برخوردار باشد. بنابراین می توان ویژگی های بهترین وکیل در یزد را به صورت کلی به این صورت جمع آوری نمود:

 • بهترین وکیل در یزد باید در عمل صادق باشد و با وجدان و درستی به پیگیری پرونده مول خود بپردازد.
 • از اختیاراتی که به عنوان وکیل به او داده شده است تجاوز نکند.
 • در حفظ اسرار موکل خود کوشا باشد.
 • از خطا کردن پرهیز کند و سعی کند اشتباهی را که باعث پیچیدگی پرونده می شود انجام ندهد.
 • مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد.
 • به موکل خود حس اعتماد و وفاداری را انتقال دهد.

برای انتخاب یک وکیل خوب در شهری مثل رشت نیز لازم است این ویژگی ها مورد بررسی قرار گیرند تا بتوان از بین وکلای فعال، بهترین وکیل در رشت را انتخاب کرد.

ویژگی های بهترین وکیل در یزد چیست؟

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری

وکلایی که عنوان وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری را دارند، هر دو می توانند در امور وکالتی فعالیت کنند ولی تفاوت هایی با هم دارند. بهترین وکیل در یزد، که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کند این اجازه را دارد که در انواع دادگاه های حقوقی و کیفری بدون هیچ محدودیتی شرکت کند. وکیل پایه دو تنها مجاز است که در محکمه هایی از نوع کیفری که حبس کم تر از 10 سال دارند، شرکت کند. در مورد دعاوی حقوقی نیز پرونده هایی که جزای نقدی آن ها کم تر از 250 میلیون تومان باشد و یا در مورد دعاوی طلاق و خانواده باشد می تواند حضور یابد.

مراحل رسیدن به درجه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران، داشتن مدرک تحصیلی در رشته حقوق، شرکت در آزمون وکالت و قبولی در آن، گذراندن دو سال دوره کار آموزی و قبولی در آزمون اختیار و مصاحبه های شفاهی و کتبی است. کسانی که پس از آزمون وکالت و قبل از گذراندن دوره کار آموزی اقدام به ارائه امور وکالتی کنند، به عنوان وکیل پایه دو دادگستری می توانند فعالیت کنند.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد وکالت و ویژگی های یک وکیل ماهر صحبت کردیم. همچنین برای کسانی که درگیر دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند و به تنهایی نمی توانند پرونده را به نفع خود پیش ببرند، 10 تا از بهترین وکیل در یزد را معرفی نمودیم. شما می توانید به دفاتر وکلای معرفی شده به صورت حضوری مراجعه کنید تا از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان کسب کنید.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. برای ارائه نظرات و دریافت مشاوره با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

آیا پسر و دختر حق دخالت در حقوق خانواده را دارند؟

ریاست خانه طبق قانون برعهده مرد می باشد و لذا هیچ یک از اعضا حق اعمال نظر و مداخله در امور دیگر اعضا را ندارند مگر پدر خانواده.

آیا شیربها نیز در قانون ثبت شده است؟

خیر شیربها در قانون کشور ایران وجود ندارد.

رای غیابی به چه معناست؟

اگر شخصی محکوم در رای نه ابلاغ به دست وی رسیده باشد و نه در جلسه حاضر شود و نه دفاعیه بدهد، اصطلاحا می گویند رای غیابی است .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا