وکیلوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه ⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. پرونده های کیفری دارای حساسیت زیادی بوده و با توجه به این که موضوعات آن ممکن است برای طرفین خسارت های جبران ناپذیری در پی داشته باشد، از این رو پیگیری و رسیدگی آن ملزم به داشتن یک وکیل کیفری حرفه ای باتجربه است. بر اساس آنچه در ماده 35 قانون اساسی ذکر شده طرفین دعوی در پرونده های کیفری می توانند برای خود وکیل کیفری انتخاب نمایند و در صورت عدم توانایی در انتخاب وکیل، دادگاه این امکان را در اختیار آن ها قرار می دهد.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه کیست؟

وکیل کیفری به شخصی اطلاق می شود که دارای پروانه پایه یک وکالت باشد و تمام تمرکز خود را بر روی حل و فصل دعاوی کیفری گذاشته و در این زمینه ضمن کسب تجربه دارای تخصص نیز می باشد. قابل ذکر است که دعاوی کیفری گستردگی زیادی دارد و برای مثال دعاوی ملکی، تعدی به اشخاص ثالث و غیره نمونه هایی از دعاوی کیفری به شمار می آیند. بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه به تمام قوانین مربوط به پرونده های کیفری مسلط می باشد و با توجه به مهارتی که در این زمینه دارد، این پرونده ها را با کیفیت بالایی پیگیری و رسیدگی می کند.

اگر ساکن شهر تبریز هستید و می خواهید دعاوی کیفری خود را انجام دهید،

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه کیست؟

اهمیت بهره مندی از بهترین وکیل کیفری

در دعاوی حقوقی وکیل می تواند بدون حضور موکل در دادگاه به دفاع و پیگیری پرونده او بپردازد ولیکن در دعوی کیفری متهم بایستی در جلسات دادگاه حضور داشته و بهترین وکیل کیفری در ایران بعد از اتمام فرایند دادرسی و تحقیقات اولیه مربوط به جرم صورت گرفته، می تواند دفاع خود از موکل را در دادگاه شروع کند زیرا تنها فردی که متهم به انجام جرم است بایستی پاسخگو باشد و بر اساس قانون وکیل و یا هر شخص دیگری نمی تواند به جای او پاسخ دهد.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه شکایتی که بر علیه موکلش صورت گرفته و او را متهم اعلام کرده است را مورد بررسی قرار داده و جرم و مجازات در نظر گرفته شده برای او را مورد تجدید نظر قرار می دهد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که پرونده های کیفری را تنها یک مرتبه می توان در دادگاه مطرح نمود و امکان طرح مجدد برای آن وجود نخواهد داشت؛ از این رو نتیجه اشتباه آن می تواند خسارات زیادی را برای طرفین دعوی داشته باشد لذا بهره مندی از بهترین وکیل در کرمانشاه برای طرح دعوی و پیگیری آن به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب و کمتر نمودن مجازات متهم، می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

جرم انتقال مال غیر چیست؟

یکی از جرایمی که در حوزه دعاوی کیفری مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد انتقال مال غیر است. براساس ماده 1 قانون مجازات مصوب 5/1/1308 انتقال نامشروع و غیر قانونی اموال که متعلق به شخصی دیگر است به نام اشخاص دیگر تحت عنوان انتقال مال غیر شناخته شده و این جرم هم نسبت به مال و هم منفعت آن هر دو جرم تلقی می شود.

لذا اگر شخصی بدون در اختیار داشتن مجوز و یا وکالت از سوی صاحب اصلی مال اقدام به فروش آن کند مجرم شناخته شده و در زمره جرائم غیر قابل گذشت قرار دارد. همچنین قانونگذار به منظور ایجاد آرامش و جلوگیری از تکرار این جرم، آن را در دسته جرائم با جنبه عمومی قرارداده است لذا حتی با گذشت و رضایت شاکی، پرونده مختومه اعلام نشده و شخص مجرم به مجازات محکوم می شود.

قانونگذار جرم فروش مال غیر را در حکم کلاهبرداری دانسته لذا براساس مجازات های تعیین شده برای کلاهبرداری شخص مجرم به 1 الی 7 سال حبس و رد مال محکوم می گردد. قابل ذکر است که دادگاه رسیدگی کننده به جرم انتقال مال غیر، دادگاهی است که مال در آن حوزه قرار دارد.

افرادی که در پرونده های فروش مال غیر در جایگاه شاکی و یا متهم قرار می گیرند می توانند برای دفاع از حقوق خود از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه کمک بگیرند. این وکلا با تخصص و تجربه ای که در بررسی این دعاوی داشته اند بهترین دفاع از حقوق موکل خود را در دادگاه ارائه می دهند.

وکلای متخصص کیفری با تجربه بالایی که در بررسی و رسیدگی به جرائم کیفری دارند همواره سعی می کنند که بهترین نتیجه را برای موکل خود (متهم و یا شاکی) دریافت کنند.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه را بشناسید!

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

برخی از خدمات ایشان عبارتند از:

مشاوره حضوری و غیرحضوری مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

پذیرش پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص _ دعاوی ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی

پذیرش دعاوی خانواده، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح _ وکالت پرونده های تخلفات صنفی نظیر عدم ثبت ورود و خروج کالا در سامانه ثبتی

پذیرش دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی _ مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس دفتر: بلوار بنت الهدی روبروی دادگستری کل استان ساختمان وکلا

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09188555470

ناصر رمضانی

ناصر رمضانی

ناصررمضانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه

کارشناس ارشد حقوق کیفری و جرم شناسی

۱۲ سال سابقه وکالت

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت و مشاوره برای شرکتهای حقوقی و خصوصی وارگانهای دولتی
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی کیفری (کلاهبرداری ،سرقت؛خیانت در امانت؛ارتشا؛قتل ،تهدید وتخریب وچک بلامحل و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی (ملکی ،چک و سفته ،مطالبه طلب وخسارت ،تنظیم سند ملک و خودرو ، پیش فروش ساختمان و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی خانواده (مطالبه مهریه ونفقه واجرت المثل ؛طلاق یک طرفه و توافقی ،ثبت واقعه ازدواج وطلاق و..)
 • قبول وکالت در امور قراردادها و تنظیم انواع قرارداد

مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از شنبه تا چهارشنبه

آدرس: کرمانشاه،عباسیه،خیابان مصوری،خیابان دبیر اعظم،خیابان دارایی

شماره تماس:

۰۸۳۳۷۲۸۴۶۹۲

۰۹۱۸۴۲۴۴۴۶۱

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک دادگستری با 8 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند و با توجه به آشنایی با قوانین کیفری در این زمینه توانسته اند پرونده های زیادی را به موفقیت برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه شناخته شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمانشاه
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

آدرس: کرمانشاه، دبیراعظم، کوی صنایع دستی، طبقه دوم

شماره تماس: 09368998754

پدرام کرمی

پدرام کرمی

اقای کرمی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه دارای دکتری حقوق کیفری و جرم‌شناسی است و سالیان زیادی در این شهر به فعالیت می پردازد. سوابق بالای وکالتی او، سبب شده است تا مردم به او اعتماد در جهت واگذاری پرونده های کیفری و حقوقی خود داشته باشند. ایشان تخصص و دانش کافی را در علوم جنایی و جرم شناسی دارد به عنوان یکی از بهترین وکیل لزوما کیفری و ملکی در کرمانشاه شناخته شده است و کارشناس حقوقی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میباشند.

انواع قتل عمدی ‘ انواع کلاهبرداری ‘ فروش مال غیر ‘ اختلاس رشوه و ارتشا ‘ مشارکت در منازعات قومی ‘ مواد مخدر و سایر جرایم خاص در حیطه تخصص ایشان قرار دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • 16 سال تخصص و مهارت بالای وکالتی
 • 10 سال سابقه تدریس
 • مشاور حقوقی

ساعات مراجعه: همه روزه با تعیین وقت قبلی از ساعت ۴ لغایت ۸ شب
ضمنا ‘ انجام مشاوره صرفا در دفتر و محل کار صورت میگیرد .

آدرس: کرمانشاه ‘ پایین تر از میدان آزادی ‘ نرسیده به چهارراه بسیج ‘ جنب بانک پاسارگاد ‘ ساختمان اداری حنا ‘ طبقه ۳ واحد ۱۷

شماره تماس: 09126229567

همراه منشی: 09229432337

مریم مرادی

مریم مرادی

مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری با 11 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی و کیفری جزو یکی از بهترین وکلای کرمانشاه می باشند که تاکنون به توجه به فن بیان و نفوذ کلام و آشنایی کامل با قوانین توانسته اند پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده و موجب جلب رضایت آنان شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: کرمانشاه، کوچه ثبت، بالاتر از کلانتری، نبش کوچه حاج اسماعیل سرابی

شماره تماس: 09183391942

پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه می باشند ایشان 12 سال سابقه وکالت در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی را دارند و در زمینه دعاوی کیفری از تسلط و تخصص بالایی برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت
 • وکیل  و مشاور حقوقی بانک ملی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک سپه
 • وکیل شرکت جهاد نصر
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: کرمانشاه، ۲۲بهمن، چهارراه سی متری دوم، روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان برج کادوس، طبقه ۵، واحد۱۵

شماره تماس: 09183302676

علی غزاله

علی غزاله

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه ی باشند که در حوزه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و امور ثبتی 13 سال سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکیل متخصص دعاوی کیفری نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس: 09126276620

محمد ایزدی

محمد ایزدی

محمد ایزدی وکیل پایه یک دادگستری با مدرک دکتر حقوق خصوصی یکی از بهترین کیفری در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان دارای 18 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های کیفری می باشند قابل ذکر است که محمد ایزدی در دیگر حوزه های حقوقی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، میدان فردوسی، جنب بانک صادرات، طبقه سوم

شماره تماس: 09183396761

الهه حقی

الهه حقی

الهه حقی وکیل پایه یک دادگستری که در دعاوی مختلف حقوقی، خانواده، ملکی و غیره فعالیت می کنند ایشان 6 سال سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از پرونده های کیفری که به ایشان سپرده شده را به نتیجه مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی تعاونی مسکن دانشگاه رازی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های خصوصی به صورت موردی و تنظیم قراردادهای خصوصی
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: کرمانشاه، بلوارطاق بستان، سه راه مسکن، بلوارگلها، روبروی کلانتری ۱۹، جنب نمایشگاه ماشین رویال

شماره تماس: 09188896559

جمشید حاتم زاده

جمشید حاتم زاده

جمشید حاتم زاده وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشند ایشان در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت می کنند و پرونده های دعاوی کیفری را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزاو جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • وکیل مشاور حقوقی بانک انصار

آدرس: کرمانشاه، خیابان مدرس، پشت پاساژ سعید، طبقه اول، مجتمع اداری انصار، واحد یک

شماره تماس: 09188855171

دعاوی کیفری شامل چه دعاوی می شود؟

دعاوی کیفری به اعمال و رفتارهایی گفته می شود که براساس قانون جرم بوده و برای آن ها مجازات در نظر گرفته می شود در صورتی که دعاوی حقوقی به موضوعاتی می پردازند که جرم نبوده و مربوط به اختلافاتی میان طرفین دعوی می باشد. از مهم ترین دعاوی کیفری که در دادگاه های کیفری پیگیری و رسیدگی می شود می توان به جرائمی مانند سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر، ضرب و شتم و دعواهای خیابانی و غیره اشاره نمود.

دعاوی کیفری قبل از اینکه در دادگاه بررسی شوند در دادسرا به منظور انجام تحقیقات اولیه در خصوص تایید جرم صورت گرفته رسیدگی می شود، سپس برای صدور رأی به دادگاه کیفری ارجاع می گردد. دادگاه کیفری خود شامل دو دسته دادگاه کیفری 1 و دادگاه کیفری 2 است که جرائمی مانند قتل، زنا، تجاوز به عنف در دادگاه کیفری 1 و سایر جرائم در دادگاه کیفری 2 بررسی و رسیدگی خواهند شد.

 دعاوی کیفری شامل چه دعاوی می شود؟

هزینه بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

معمولا حق الزحمه وکیل کیفری بر اساس عرف تعیین می شود به عنوان مثال در دعاوی مالی برای مطالبات بیش از ده میلیون تومان حق الوکاله وکیل شش درصد می باشد و برای مطالبات بیشتر نیز درصدهایی از قبل تعیین و به وکلای کیفری اعلام شده است. البته دستمزد بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه به میزان پیچیدگی پرونده و همچنین تجربه و سابقه وکیل نیز ارتباط دارد که معمولا قبل از عقد قرارداد وکالت، جلسه مشاوره ای با موکل برگزار شده و ضمن بررسی پرونده کیفری تمامی شرایط برای موکل توضیح داده می شود و بعد از توافق میان طرفین قرارداد وکالت میان آن ها تنظیم و امضا خواهد شد.

هزینه بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

کلام آخر

وکیل کیفری با توجه به این که در زمینه پیگیری و تجزیه و تحلیل جرائم کیفری سابقه زیادی دارد لذا با تخصص و تجربه بالایی که در این زمینه کسب نموده قادر است پیچیده ترین پرونده های کیفری را در مسیر درست آن پیگیری، حل و فصل نماید و بهترین دفاعیه را برای موکل خود ارائه دهد.

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل کیفری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص پرونده های کیفری نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

وکیل کیفری در چه دعاوی دارای تخصص می باشد؟

در دعاوی که اقدامات صورت گرفته مطابق قانون جرم محسوب شده و در قانون برای آن مجازات تعیین شده است دارای تخصص می باشد.

صدور حکم در دادگاه کیفری چقدر زمان می‌برد؟

بعد از این‌که پرونده از دادسرا به دادگاه ارجاع داده شد، وقت رسیدگی به جرم تعیین می‌شود. در موعد مقرر جلسه دادرسی برگزار شده و یک الی دو هفته بعد حکم صادر می‌شود.

آیا می‌توان رابطه نامشروع را به کمک وکلای کیفری ثابت کرد؟

وکیل می‌تواند رابطه نامشروع را با شهادت شهود و همچنین علم قاضی ثابت کند. وجود ادله‌ای مثل هر گونه فیلم یا صوت که نشان دهنده روابط عاشقانه بین دو نفر باشد، همچنین پرینت مکالمات و اس‌ام‌اس نیز به اثبات جرم کمک می‌کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا