وکیل طلاق

 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سمنان❤️【سال1403】✅

زندگی مشترک زوجین، همواره تحت تاثیر عوامل محیطی مهم مانند: مشکلات مالی، ناباروری زوجه، خیانت، اعتیادزوج، و هزاران مشکل دیگر هر روزه تهدید به جدایی و طلاق می شود. گاهی تحمل این گونه شرایط برای طرفین سخت و طلاق به عنوان بهترین و آخرین راه کار به ذهن آن ها می رسد. غالبا این گونه دعاوی به راحتی قابل حل نیستند و آگاهانه ما را به سوی انتخاب یک وکیل طلاق مجرب و شناخت سوابق او می کشاند؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل طلاق خوب در سمنان می گردید در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سمنان را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

وظایف بهترین وکیل طلاق در سمنان

بهترین وکیل طلاق در سمنان، وکیلی است که بر قانون و پرونده های خانواده و طلاق تسلط کافی داشته و اولویت های کار خود را خوب می شناسد. مهم ترین اولویت در کار وکالت و اصلی ترین وظیفه وکیل، ارائه راه کاری مناسب در جهت ایجاد سازش و تفاهم زوجین و در نهایت ایجاد صلح و صرف نظر کردن آن ها از پیگیری پرونده طلاق است.

در قدم بعدی و با اصرار زوجین بر جدایی، وکیل طلاق موظف است قوانین و مقررات طلاق و همچنین حق و حقوق زوجین را نسبت به یکدیگر یادآور شده و آن را شفاف سازی کند تا آن ها با اشراف کامل به این موضوع و عواقب آن، تصمیم قطعی خود را بگیرند. همچنین وی با داشتن اطلاعات کافی در مورد حقوق موکل خود می تواند در محاکم قضایی از وی دفاع به جا داشته و سرانجام او به خواسته خود برسد.

وظایف بهترین وکیل طلاق در سمنان

مزایای استفاده از وکیل در پرونده طلاق

به طور کلی انتخاب وکیل طلاق جهت حضور در محاکم قضایی و پیگیری پرونده مستلزم پرداخت هزینه است اما با توجه به محاسن حضور وکیل طلاق که متخصص در این امر است، صرف هزینه های مالی بسیار مقرون به صرفه بوده و باعث صرفه جویی در وقت می شود. به طور خلاصه مزایای استفاده از وکیل در پرونده های طلاق به چند دسته عمده تقسیم شده که در این جا به آن ها اشاره ای کوتاه می کنیم:

 • پیگیری پرونده به صورت تخصصی و حرفه ای
 • عدم مواجهه زوجین با یکدیگر و کاهش تنش های احتمالی و بالا گرفتن اختلاف
 • جلوگیری از اتلاف وقت موکلین
 • جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مالی
 • انتخاب بهترین راه حل در کوتاه ترین زمان ممکن
 • کسب نتیجه دلخواه برای وکیل و موکل
 • تضمین حقوق مالی و غیر مالی موکل به دلیل آگاهی وکیل از قوانین حقوقی

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سمنان را بشناسید!

علی بهرامی

جناب آقای علی بهرامی

علی در سمنان بهرامی وکیل پایه یک دادگستری است که سابقه فعال و درخشان در حوزه های حقوقی اعسار، خانواده، اجراییات دارد. تحصیلات وی شامل کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد مجموعه حقوق می باشد. از جمله خدماتی که آقای بهرامی ارائه می کنند شامل تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری است؛ ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در سمنان است.

آدرس: سمنان، گرمسار، روبه روی دادگستری

حمیدرضا تبریزیان

حمیدرضا تبریزیان

حمیدرضا تبریزیان وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ سمنان می باشد؛ ایشان در امور مختلف از جمله زمین و مسکن، قبول وکالت در زمینه های حقوقی، چک، اراضی، ثبتی، خانواده، علائم تجارتی، دعاوی اصل 49 قانون اساسی و … تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. مدرک تحصیلی که ایشان اخذ کرده است شامل کارشناسی ارشد می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در سمنان است.

آدرس: سمنان، باغ فردوس (خیابان میرزا بزرگ شیرازی) نرسیده به سه راه ولیعصر، جنب کوچه شهید یحیایی، ساختمان نشاط، طبقه 4

پیمان منصوریان

جناب آقای پیمان منصوریان

پیمان منصوریان وکیل پایه یک دادگستری در سمنان می باشد و متخصص و متبحر در انجام دادن تمام امور خانوادگی است. ایشان یک وکیل متخصص است که در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده و شهرداری سابقه بسیار درخشانی دارد. از جمله سوابق کاری بسیار درخشان وی می توان به وکیل و مشاوره حقوقی بانک صادرات اشاره کرد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در سمنان است.

آدرس: سمنان، دامغان، خیابان پرستار، ساختمان امیر، طبقه 4، واحد 15

مهدی فامیلی

مهدی فامیلی

مهدی فامیلی در شهر بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی می باشد. ایشان با سابقه بالای خود در حیطه وکالت، پرونده های بسیار موفقی داشته است. تخصص های ایشان در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … است؛ وی یکی از بهترین وکیل طلاق در سمنان می باشد.

آدرس: سمنان، باغ فردوس، خیابان میرزای شیرازی پلاک ٤٤ طبقه ٤

اقدس رهائی

اقدس رهائی

اقدس رهائی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان است و چندین سال در این شهر مشغول به کار وکالتی می باشد. ایشان با راهنمایی های بسیار دقیق شان، موکلین خود را در راه درست هدایت می کند و بهترین روش ها را جهت حل کردن مشکل مراجعه کنندگان به آن ها می دهد. سرکار خانم اقدس رهائی مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری در سمنان ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در سمنان نیز معرفی شده است. ایشان بیش از 12 سال سابقه کار وکالت دارد.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی در شهر بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در ضمن در این شهر زیبا، مشغول به فعالیت تخصصی حقوقی است. ایشان با لقب بهترین وکیل طلاق در سمنان معرفی شده است که همین مسئله سبب جلب اعتماد مردم شده است. جناب آقای سلمان قدرتی تعهد اخلاقی بسیار بالا و صداقت زیادی در حیطه کاری اش می باشد و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، اسناد و مدارک، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت دارد.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک 2

مهدی برهانی

مهدی برهانی، وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، مشاورحقوقی در شهر بزرگ سمنان می باشد که در حیطه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری پرونده های بسیاری را قبول می کند؛ ایشان با راهنمایی های کامل و آشنا کردن هر یک از مراجعین با قوانین پرونده مربوطه شان را در ادامه یا عدم ادامه پرونده یاری می‌کند.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵، طبقه فوقانی، تزئینات آمود

زهرا صادقی

زهرا صادقی

زهرا صادقی وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در استان بزرگ سمنان مشغول به فعالیت های وکالتی در حوزه های مختلف می باشد. ایشان قدرت بیان بسیار خوبی دارد و به آسانی می تواند از موکلین خود دفاعیات بسیار خوبی را به عمل آورد. سرکار خانم زهرا صادقی سوابق کاری بسیار درخشانی در استان سمنان دارد و در دعاوی های متعدد مانند کیفری، ملکی، طلاق، خانوادگی، مالی و غیره تخصص داشته و به عنوان بهترین وکیل طلاق در سمنان هم معرفی گردیده است.

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، روبروی بانک مسکن، ساختمان خرمیان، طبقه اول

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان می باشد؛ ایشان در حیطه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره مشغول فعالیت است و تخصص و مهارت بالایی دار؛ ایشان دارای سوابق کاری بسیار درخشان وکالتی است و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است. سرکار خانم مطهره امیریان فر با لقب بهترین وکیل طلاق در سمنان از دید مردم شناخته شده است.

آدرس: سمنان، چهارراه ورزش، مجتمع نهضت، بلوکb، واحد 608

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی در استان بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری است؛ ایشان سابقه بسیار زیاد و تجربه کاری بسیار درخشانی در حیطه های خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره دارد؛ وی لایحه دفاعیات قوی از موکلینش ارائه می کند و بهترین دفاعیات را از آنان می کند و یکی از مهم ترین هدف های ایشان، موفقیت در پرونده هایی است که برعهده می گیرد.

آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6

فریبرز رئیسیان

فریبرز رئیسیان

فربیرز رئیسیان یکی از بهترین وکیل طلاق در سمنان است؛ ایشان تخصصی ترین و دشوارترین پرونده های حقوقی را تقبل می کنند و به بهترین نتایج می رسانند؛ جناب آقای رئیسیان جزو وکلای برتر شهر سمنان محسوب می شوند که دارای شماره پروانه 16821 می باشند؛ بسیاری از مردم شهر سمنان وی را با لقب وکیل برتر می شناسند.

آدرس: سمنان، میدان معلم، مجتمع تجاری فردوس، طبقه اول، واحد ۵

انواع طلاق و نقش بهترین وکیل طلاق در سمنان

درخواست طلاق به طرفیت زوجین ممکن است به صورت توافقی و یا از طرف یکی از زوجین مطرح شود. طرح این گونه دعاوی در دادگاه خانواده و پیگیری آن ها، توسط بهترین وکیل خانواده در سمنان یا به صورت خصوصی و یا انفرادی و یا از طریق مراجعه به وکیل طلاق میسر می شود. در هر کدام از شرایط مطرح شده نحوه رسیدگی به پرونده طلاق کمی متفاوت است؛ بنابراین حضور بهترین وکیل طلاق در سمنان می تواند بسیار موثر واقع شود. در ادامه به توضیح مختصر این موضوع می پردازیم.

طلاق توافقی: همان طور که از نام این نوع طلاق مشخص است زوجین می توانند بر سر موضوعات مشترک از جمله مهریه، جهیزیه و حتی حضانت فرزندان به توافق رسیده و اقدام به جدایی نمایند. اما نکته مهم و نقش بهترین وکیل طلاق در این نوع طلاق انجام توافقات صحیح مابین زوجین است به طوری که حق و حقوق هیچ کدام از طرفین ضایع نشود.

درخواست طلاق از طرف زن: این گونه درخواست که از طرف زن مطرح می شود مشکلات زیادی را به همراه دارد، زیرا اثبات عدم توانایی مرد برای مدیریت زندگی مشترک و ادامه زندگی با او بسیار مشکل بوده و ممکن است در مراحل دادرسی رد شود.

درخواست طلاق از طرف مرد: طرح شکایت و درخواست طلاق از طرف مرد شرایط ساده تری دارد. اما پرداخت مهریه که جزو حقوق اصلی زن می باشد، باید به طور کامل انجام شود. حضور بهترین وکیل طلاق در سمنان به زن کمک می کند تا با جمع آوری مدارک معتبر برای ارائه به دادگاه بتواند تمامی حق و حقوق خود را از مرد دریافت کند.

انواع طلاق و نقش بهترین وکیل طلاق در سمنان

دلایل طرح دادخواست طلاق از طرف زن

 • عسر و حرج زن
 • داشتن وکالت طلاق از طرف مرد
 • غیبت و عدم مراجعه زوج به مدت 4 سال متوالی
 • اعتیاد شدید زوج و وارد کردن زیان مالی و جانی به خانواده
 • بدخلقی و رفتار نامناسب زوج با زوجه و فرزندان مشترک
 • ازدواج مجدد زوج بدون اطلاع و رضایت زن اول
 • داشتن شغلی نامتعارف و خلاف قانون که باعث بی آبرویی خانواده شود.
 • عدم پرداخت نفقه زن به مدت 6 ماه و یا بیشتر

کلام آخر

گاهی در زندگی مشترک زوجین اتفاقاتی رقم می خورد که ادامه زندگی برای آن ها مقدور نیست و سرانجام تصمیم بر جدایی می گیرند. پرونده طلاق از پراکندگی جنبه های گوناگون برخوردار بوده و از این رو اهمیت زیادی دارد. حضور بهترین وکیل طلاق در سمنان برای دفاع از حقوق موکل در دادگاه ضروری بسیار است.

در پایان از این که با ما همراه بودید، متشکریم. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده و رضایت شما را کسب کرده باشد. اگر شما به دنبال بهترین وکیل در سمنان هستید می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در سمنان مراجعه کرده و اطلاعات کافی را کسب نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال حقوقی و طلاق با وکلای ذکر شده در این مقاله ارتباط حاصل فرمایید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا