وکیل

10 تا از بهترین وکیل در مشهد⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی ما بر این است که 10 تا از بهترین وکیل در مشهد را برای اهالی خراسان رضوی که درگیر اختلافات حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی شده اند، معرفی کنیم. بهره بردن از یک وکیل حرفه ای زمانی که در پرونده های دادگاهی گره ایجاد شده باشد، می تواند پیچیدگی آن را کاهش دهد و هرچه سریع تر به نتیجه برساند. وکلا موظف اند که در چارچوب قانون اساسی و با وجدان کاری و حس مسئولیت خود، به حمایت از موکل بپردازند. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با وکلای معروف در شهر مشهد آشنا شوید.

به چه کسی وکیل پایه یک دادگستری می گویند؟

وکیل پایه یک دادگستری کسی است که بتواند در مقطع کارشناسی، کارشناس ارشد و دکترا در رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی تحصیل کند و با موفقیت از دانشگاه فارغ التحصیل شود. همچنین کسانی که در حوزه های علمیه، دروس هم تراز این رشته ها را گذرانده باشند، می توانند برای شغل آِینده خود وکالت را انتخاب کنند. سالانه در سطح کشور آزمونی مثل کنکور با عنوان آزمون وکالت برگزار می شود و فارغ التحصیلان رشته حقوق و مبانی فقه می توانند در این آزمون شرکت کنند.

آزمون وکالت مثل یک ماراتون قوی و نفس گیر می باشد که تنها افرادی با نمره و تراز بالا می توانند در آن قبول شوند. پذیرفته شدگان این آزمون در نهایت موفق به دریافت پروانه وکالت می شوند. قبولی در این آزمون کتبی به تنهایی کافی نیست و پذیرفته شدگان باید در آزمون شفاهی و مصاحبه نیز قبول شوند و دوره 18 ماه کارآموزی را نیز گذرانده باشند.

فرد پذیرفته شده پس از پایان آزمون های برگزار شده، در مراسم تحلیف و با گذراندن تشریفات و مراسم سوگند، عنوان وکیل پایه یک دادگستری را از آن خود می کند. کسانی که به عنوان بهترین وکیل در مشهد و بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد معرفی می شوند، همگی از این آزمون ها با سربلندی بیرون آمده و موفق به دریافت پروانه وکالت شده اند.

به چه کسی وکیل پایه یک دادگستری می گویند؟

بهترین وکیل در مشهد چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد در قبال موکل خود وظایفی را بر عهده دارد. در تنظیم قرارداد بین وکیل و موکل، بندهایی قید می شود که وکیل موظف است به تک تک آن ها تمام و کمال عمل کند. وظایف بهترین وکیل در مشهد عبارتند از:

 • رسیدگی به موضوع پرونده که مهم ترین وظیفه وکیل می باشد.
 • راز دار بودن و حفظ اسرار موکل
 • عمل به مصلحت موکل و عدم خیانت به او که اگر این خیانت ثابت شود وکیل علاوه بر پرداخت خسارت، برای همیشه از پروانه وکالت او باطل می شود.
 • از دیگر وظایف بهترین وکیل ملکی در مشهد برگرداندن تمامی مدارک موجود در دست به موکل بعد از اتمام پرونده می باشد.

این وظایف برای تمامی وکلا اعم از بهترین وکیل زن در مشهد و … مشترک است و همگی موظف اند به آن ها عمل کنند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در مشهد را بشناسید!

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر، وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی است که به وکالت دعاوی کیفری و حقوقی می‌ پردازد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد مشهد هستند که در سال 1393 پروانه وکالت خود را از قوه قضاییه دریافت نمودند. با توجه به سطح اطلاعات این وکیل و تسلط بر موضوعات و موفقیت های کسب شده، ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در مشهد به شمار می روند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به پرونده های حقوقی مثل تنظیم اسناد رسمی، فسخ قراردادها، تغییر رای داور و دادگاه
 • تقسیم ارث و اموال مشترک، مطالبه خسارات، چک و سفته
 • پرونده های کیفری، قتل، سرقت، آدم ربایی ،خیانت در امانت
 • پذیرش دعاوی خانواده، طلاق، نفقه و مهریه

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 05137602838 – 09151186862

سید عاطفه مجیدی طهران

سید عاطفه مجیدی طهران

یکی دیگر از وکلایی که جزو بهترین وکیل در مشهد به شمار می رود، خانم مجیدی می باشد که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی بوده و توانسته با کسب پروانه وکالت، به صورت رسمی کار خود را در شهرهای تهران و مشهد آغاز کند. ایشان از دانشجویان نخبه با رتبه بالا بوده و در آزمون وکالت سال 1395، رتبه 1 کانون وکلای دادگستری استان یزد را به دست آورده است. ایشان در حال حاضر در دفتر وکالت خود واقع در شهر مشهد، مشغول به فعالیت هستند.

تخصص و مهارت:

 • توانایی و تبحر بالا در استفاده از تبصره و ماده های قانون برای تغییر رای دادگاه
 • پذیرش پرونده های خانواده مثل طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند و ملاقات
 • اخذ پرونده های حقوقی مثل اجرت المثل، ایام تصرف، سرقفلی، دعاوی بانکی، پیش فروش آپارتمان
 • پرونده های کیفری مثل کلاه برداری، مواد مخدر، رابطه نامشروع و تجاوز به عنف

آدرس: مشهد، بلوار احمدآباد، بلوار ابوذر غفاری، نبش بلوار ابوذر غفاری 16، پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09153787748 – 09129331647

ابوالفضل علی زاده مقدم

ابوالفضل علی زاده مقدم

ابوالفضل علی زاده مقدم، از جمله وکلای معروف در شهر مشهد می باشد که با 14 سال سابقه در این حوزه توانسته است به عنوان یکی از بهترین وکیل در مشهد شناخته شود. مدرک تحصیلی ایشان، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و به عنوان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت می باشد. تا کنون ایشان بیش از 8000 پرونده موفق در رزومه خود دارد و در تمامی حوزه های وکالتی دارای تخصص می باشد.

تخصص و مهارت:

 • طرح دعاوی صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه‌های کیفری
 • رسیدگی به امور ثبتی شرکت ها
 • رسیدگی به امور مرتبط با ایرانیان خارج از کشور
 • پذیرش پرونده های خانواده که مربوط به نفقه، طلاق و مهریه می باشد.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، خیابان بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09151170211

مجید شادمان

مجید شادمان

از جمله وکلای دیگری که برای معرفی به عنوان یکی از بهترین وکیل در مشهد در این لیست قرار می‌ گیرد، آقای شادمان می باشد. ایشان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق و مدیر عامل موسسه حقوقی در استان خراسان رضوی، جزء وکلای خوش نام در مشهد به شمار می رود. آقای شادمان بیش از 15 سال سابقه فعالیت در امور حقوقی و قضایی دارد که 10 سال آن را به عنوان وکیل دادگستری با مجوزهای لازم و پروانه وکالت به فعالیت پرداخته است. در رزومه ایشان 1000 پرونده موفق به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های حقوقی، دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع
 • تنظیم اسناد و ابطال آن ها
 • خسارات و چک های برگشتی و سفته
 • دارای 1000 پرونده با نتیجه مثبت در رزومه خود

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09155681810 – 05137608882

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه مشهد، به صورت حرفه ای فعالیت خود را از 10 سال پیش آغاز کرده است. ایشان، تبحر خاصی در یافتن راهکارهایی برای پیش برد پرونده جهت دریافت نتیجه مطلوب دارند. آقای حسینی بیش از 7000 پرونده با نتیجه مثبت در سابقه سال ها وکالت خود به ثبت رسانده است. رضایت از روند کاری توسط موکلین باعث شده است، آقای رضا حسینی به عنوان یکی از بهترین وکیل در مشهد شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • پرونده های خانوادگی مثل مهریه، طلاق توافقی و حضانت فرزند
 • پرونده های کیفری مثل توهین، تهدید، افترا، دعوا و آدم ربایی
 • دعاوی ملکی

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 1، پلاک 17، طبقه 2، واحد 20

شماره تماس: 09156024004 – 051376300011

فرهاد حسینی مقدم

فرهاد حسینی مقدم

فرهاد حسینی مقدم، از وکلای برجسته و باتجربه در استان خراسان می باشد که پرونده های بسیاری را توانسته است با موفقیت به نفع موکل خود به پایان برساند. آقای حسینی مقدم با تجربه 8 ساله خود بیش از هزار پرونده موفق در دعاوی مختلف از جمله حقوقی، کیفری و خانواده در رزومه خود دارد. ایشان با استفاده از تمامی تلاش و پشتکاری که دارند، سعی می کنند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را برای موکل خود رقم بزنند و از این رو بسیاری از مراجعین و موکلین، پس از پایان کار از ایشان رضایت کامل دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در مشهد از ایشان نام می برند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 8 سال سابقه مفید
 • کسب موفقیت در 1000 پرونده وکالتی
 • متخصص در انواع دعاوی کیفری و حقوقی
 • مهارت در رسیدگی به موضوعات خانواده و طلاق

آدرس: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم ، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند ابراهیمی

وکیل دیگری که می تواند به عنوان یکی از بهترین وکیل در مشهد به انتخاب کسانی که در جستجوی یک وکیل ماهر هستند درآید، خانم برومند می باشد. وی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه اصفهان و داشتن پروانه وکالت بیش از 8 سال است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به ارائه خدمات وکالتی مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره به مراجعین و تنظیم قراردادها
 • رسیدگی به دعاوی حقوقی، انواع خسارت مالی
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: مشهد، انتهای فلسطین 19، جنب کوچه شهیدان قادری 4، پلاک 48، واحد 2

شماره تماس: 09153187422

عباس شهروان

عباس شهروان

عباس شهروان، یکی از بهترین وکیل در مشهد می باشد که سال هاست در دفتر حقوقی خود پس از داشتن جلسه مشاوره با مراجعین، با توافقات انجام شده پرونده های آن ها را اخذ کرده و بسیار دلسوزانه و با مسئولیت پذیری بالا با بهترین نتیجه به پایان می رساند. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی بوده و علاوه بر ارائه خدمات وکالتی، عضو هیئت علمی دانشگاه نیز می باشد. آقای شهروان به دلیل حفظ مصلحت موکلین خود هیچ گاه مسائل مالی را به وجدان کاری خود ترجیح نمی دهند و از این نظر اولویت بسیاری از ساکنین مشهد و شهرهای اطراف برای وکالت می باشند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی حقوقی، چک و سفته، خسارت مالی
 • دعاوی ملکی، تملک اراضی، پیش فروش آپارتمان
 • دعاوی خانواده، حضانت فرزندان، طلاق توافقی و طلاق غیابی، استرداد جهیزیه

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان مدرس، طبقه 4، واحد 3

شماره تماس: 09153139822

محمدرضا کمالی

محمدرضا کمالی

آقای محمدرضا کمالی، وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 25861 که صادره از قوه قضاییه می باشد، چندین سال است که به طور مستمر در استان خراسان رضوی به کار وکالت مشغول است. وی کارشناس ارشد رشته حقوق قضایی یکی از بهترین وکیل در مشهد می باشد. آقای کمالی با توجه به آشنایی که با مراجع قضایی استان خراسان رضوی و شهر مشهد دارند، به خوبی از چگونگی پیشبرد و روند پرونده آگاه هستند و می‌توانند در اسرع وقت پرونده را با موفقیت به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مهارت در انواع موضوعات کلاهبرداری، فروش و انتقال مال غیر
 • انواع دعاوی حقوقی و موضوعات مربوط به املاک، اختلافات اراضی، موجر و مستاجر
 • مشاورحقوقی

آدرس: مشهد، چناران، میدان بسیج، طبقه بالای دفترخانه اسناد رسمی

شماره تماس: 09153113943

سید مرتضی موسوی

سید مرتضی موسوی

سید مرتضی موسوی، وکیل دیگری است که می تواند به عنوان بهترین وکیل در مشهد معرف حضور شما ساکنین محترم استان خراسان رضوی گردد. وی وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت 1248 که مرجع صدور آن کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی است، می باشد. آقای موسوی با فن بیان و قدرت سخنوری خوبی که دارند به خوبی می توانند مخاطبین خود را مجاب و ادله و مستندات خود را به آن ها ثابت کنند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی
 • عضو کانون وکلای استان خراسان رضوی
 • سابقه فعالیت در شورای حل اختلاف و دادگستری شهر مشهد

آدرس: مشهد، چهارراه فرامرز عباسی، مجتمع دهقان، پلاک 72، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 05136048996

انواع وکالت

وکالت را می توان در 4 دسته طبقه بندی کرد که انتخاب بهترین وکیل در مشهد می تواند از هر یک از این گروه ها باشد. این گروه ها عبارتند از:

وکیل انتخابی

اگر شخصی وکیلش را به صورت فردی و با تحقیق و شناخت انتخاب کند و با تنظیم قرارداد و تعیین حقوق طرفین از او بخواهد که پرونده را در دست بگیرد از وکیل انتخابی استفاده کرده است.

وکیل تسخیری

وکیل تسخیری به وکیلی گفته می شود که در اختیار متهم کیفری قرار می گیرد. اگر شخصی به دلیل دعاوی کیفری در دادگاه ها حضور داشته باشد و توانایی بهره بردن از بهترین وکیل در مشهد را نداشته باشد، دادگاه به صورت اجبار و طبق صلاح دید خود برای متهم از بین وکلای دادگستری رایگان، وکیلی را انتخاب می کند.

وکیل معاضدتی

وکیل معاضدتی مخصوص پرونده های حقوقی می باشد. مواقعی پیش می آید که نوع دعاوی پرونده، حقوقی است و نیاز است که از یک وکیل برای پیگیری پرونده استفاده شود، ولی موکل توانایی کمک گرفتن از بهترین وکیل در مشهد را ندارد. در این صورت دادگاه با تعیین عسر و حرج موکل و کمیسیون معاضدت کانون وکلا، وکیلی را به صورت رایگان در اختیار فرد قرار می دهد.

وکیل اتفاقی

وکیل اتفاقی به وکیلی گفته می شود که فارغ التحصیل رشته حقوق باشد، ولی وکیل پایه یک دادگستری نباشد و بخواهد به صورت موردی به دفاع از حقوق یکی از بستگان نزدیک خود در دادگاه بپردازد. چنین شخصی می تواند با پرداخت هزینه ای به دادگاه و طی مراحل قانونی، پرونده مورد نظر را اخذ و از موکل در دادگاه دفاع کند. به این وکیل، وکیل اتفاقی می گویند.

انواع وکالت

اگر شما در شهر تهران زندگی می کنید و به دنبال یافتن وکیل کیفری هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در تهران مراجعه نمایید.

ویژگی های بهترین وکیل در مشهد

ویژگی هایی که نمایانگر بهترین وکیل در مشهد است و باعث انتخاب او از بین وکلای دیگر می شود، به شرح زیر می باشد:

 • باید سطح علمی بالایی داشته باشد و مسلط به قوانین کشور باشد.
 • اطلاعات خود را به روز کند.
 • تجربه و سابقه وکالت در پرونده مورد نظر را داشته باشد.
 • بهترین وکیل درایران باید تعهد و وجدان کاری داشته باشد.
 • باید درخواست مالی خود به صورت شفاف بیان کند و انصاف را رعایت کند.

لازم به ذکر است، کلیه ویژگی های ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل خانواده در مشهد نیز صدق می کند.

کلام آخر

در این مقاله ما مطالبی را در مورد انواع وکالت و ویژگی های یک وکیل خوب بیان کردیم. کسانی که در پرونده های خود به بن بست می خورند، می توانند با استفاده از یک وکیل خوب گره از پرونده خود باز کنند و حتی نتیجه آن را تغییر دهند. از این رو، تعدادی از بهترین وکیل در مشهد را برای کسانی که به دنبال یک وکیل زبده می گردند، معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. لطفا برای پاسخ سوالات مورد نظرتان، با شماره تماس وکلایی که در سایت وکیل چی معرفی شده اند، تماس بگیرید. لازم به ذکر است، افرادی که با مشکلات کیفری دست و پنجه نرم می کنند و در جستجوی بهترین وکیل کیفری در مشهد هستند نیز می توانند از طریق سایت ما با بهترین وکلای کیفری در شهر خویش آشنا شوند.

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

اگر شخصی هزینه گرفتن وکیل را نداشته باشد می تواند درخواست وکیل معاضدتی دهد.

حق الوکاله چقدر است؟

یا طبق تعرفه آیین نامه مصوب 1399 و یا به صورت توافقی

رای غیابی به چه معناست؟

اگر شخصی محکوم در رای نه ابلاغ به دست وی رسیده باشد و نه در جلسه حاضر شود و نه دفاعیه بدهد، اصطلاحا می گویند رای غیابی است .

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا