وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد برای امور ملکی خود ممکن است به برخی مشکلات بربخورند که با کمک یک وکیل حاذق و مجرب، این مشکلات برطرف می شوند؛ امور ملکی شامل موارد مختلفی از جمله تحویل املاک، فک رهن و سندهای ضمانتی، تنظیم سند رسمی برای املاک و … است که وکیل ملکی می تواند به درستی بهترین روش را برای حل مشکلات این نوع دعاوی ملکی در نظر بگیرد؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال وکیل ملکی مجرب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در کرج به کسی گفته می شود که می تواند انواع پرونده های دعاوی ملکی را به خوبی حل و فصل کند و مشکلات موکل خود را برطرف کند؛ وکیل می تواند به خوبی مشکلات پرونده را بررسی نماید و راه حل های مناسب برای پرونده را در نظر بگیرد و در دادگاه از موکل خود دفاع کند؛ بهترین وکیل ملکی در کرج در تمام جلسات دادگاه به نیابت از موکل خود حاضر می شود و تمام تلاش خود را می کند تا حق موکلش پایمال نشود.

وکیل ملکی اطلاعات کافی در زمینه انواع دعاوی ملکی دارد و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار موکل خود قرار می دهد و او را در جریان روند پرونده قرار می دهد؛ در صورتی که به پرونده موکل در دادگاه رسیدگی شود، یک رای صادر می شود که این رای اگر به نفع موکل نباشد، وکیل ملکی دادخواست تجدیدنظرخواهی را تنظیم می نماید و آن را تقدیم دادگاه می‌کند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک وکیل ملکی خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج مراجعه کنید؛ البته در سایر شهرهای ایران نیز افراد می توانند مشکل ملکی خود را با وکیل ملکی ساکن شهر خویش در میان بگذارید.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی خود به سه دسته تقسیم می شود و این سه قسمت خود شاخه های مختلفی دارد؛ این سه دسته شامل دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی ملکی کیفری، دعاوی ثبتی ملکی است؛ در ادامه برخی از شاخه های این سه نوع دعاوی ملکی را برای شما نام خواهیم برد:

دعاوی ملکی حقوقی: الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، تعدیل کردن اجاره‌بها، الزام تنظیم سند رسمی برای املاک مربوطه، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، دعاوی مربوط به الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، اخذ به شیعه، فسخ کردن قراردادهایی که از لحاظ قانونی نقص دارند، تعدیل( افزایش یا کاهش) مقدار اجاره بها بر اساس عرف جامعه

دعاوی ملکی کیفری: جعل سند، استفاده کردن از سند مجعول، مرتکب شدن به جرم کلاه برداری در زمینه خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، فروختن مال غیر، خیانت کردن در امانت در زمینه املاک، فروش غیر قانونی اموال افراد به یک یا چند فرد دیگر، انتقال دادن منافع ملک غیر به افراد دیگر یا خود

دعاوی ثبتی ملکی: باطل شدن سند رسمی به دلایل متفاوت، دعوی ثبت در زمینه باطل شدن اجرائیه‌‌ ثبتی برای املاک مربوطه، باطل شدن سند مالکیت معارض، باطل شدن ساز و کار و مراحل ثبتی کمسیون های گوناگون ثبتی، باطل شدن نظریه ای که هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور ارائه کرده است.

برای حل مشکلات دیگر خود از جمله دعاوی مختلف خانوادگی می توانید از بهترین وکیل خانواده در کرج کمک بگیرید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:موفقیت90 درصد پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی چه خصوصیاتی دارد؟

 • بهترین وکیل ملکی در کرج بایستی از دانش حقوقی کافی در حوزه دعاوی ملکی برخوردار باشد تا بتواند به پیچیده ترین پرونده های حقوقی در این حوزه رسیدگی نماید.
 • وکیل ملکی در زمینه پرونده مختلف ملکی از قبیل تقسیم ملک، تخلیه ملک، رفع تصرف عدوانی و غیره دارای سابقه بوده و با موفقیت هایی که در بررسی این پرونده ها کسب نموده از تجربه بالایی برخوردار است.
 • بهترین وکیل ملکی در کرج با روند و مراحل پیگیری پرونده های ملکی آشنایی کاملی دارد و در نتیجه شانس موفقیت این دسته از وکلا نیز بیشتر خواهد بود.
 • وکلای ملکی با تسلطی که بر آداب تقسیم ملک و اراضی دارد قادر خواهد بود در زمینه های ملکی اظهار نظر کرده و به موکل خود نیز مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه دهد.
 • دایره دعاوی ملکی بسیار گسترده می باشد و افراد عادی نمی توانند به تمامی این قوانین تسلط داشته باشد لذا وکیل ملکی با استناد به قوانین و دانش حقوقی که در این حوزه از آن بهره مند می باشد می تواند پیچیده ترین پرونده های ملکی را در مسیر صحیح قانونی و به نفع موکل خود پیش برد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در ایران

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را بشناسید!

1.حسین صیاد

صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای ملکی کرج، می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده متولد سال ۱۳۶۰ است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به عنوان وکیل دادگستری در شهر کرج به عنوان وکیل دادگستری ومدیر موسسه حقوقی صادقی زاده  آغاز کرده است . وی دارای دو مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد درگرایش حقوق کیفری وجرمشناسی و همچنین حقوق خصوصی از دانشگاه علوم وتحقیقات آزاد تهران است ودر حال حاضر رشته حقوق خصوصی را در مقطع دکتری تخصصی ادامه میدهد و در حال حاضر مشاور حقوقی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری کشور است و نیزدر کارنامه خود تالیف چندین جلد کتاب  ونگارش،مقاله علمی را دارد.
( کتاب مهارت وکالت ، هرگزها در وکالت ، عقد رهن و.‌‌.. )

برخی از سوابق حرفه ای  وی به شرح ذیل است:

 • مشاورحقوقی سازمان صدا وسیما
 • وکیل بانک‌های ملی و صادرات
 • مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران وابسته به شرکت ایران خودرو
 • وکیل در وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی شرکت فروش خودرو ایرانیان وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاورحقوقی پروژهای سینمایی ، تلویزیونی آنام ، زمانه،پریا ، روزهای بد به در…
 • وکیل وصول مطالبات شرکت رایان سایپا
 • مدیر حقوقی گروه سرمایه‌گذاری و صنعتی شمشال

آدرس : کرج ، طالقانی شمالی ، نرسیده به آزادگان ، برج یادمان ، بلوک بی ، طبقه ۴ واحد بی ۶

شماره تماس :

۰۹۱۲۸۸۸۹۱۸۹

اینستاگرام : amir.sadeghizadeh.vakil

وب سایت: amirsadeghizade.com

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری ، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند . ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند . ( این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است )

قبول انواع پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی :

دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397 دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017 دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397 عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرزعضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم عزیزی ، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید :

شماره تماس : 09124132941

آدرس دفتر : كرج ، محمدشهر، بلوار امام خمينی ، نبش بلوار دشت بهشت ، برج قائم ، طبقه ٣ ، واحد ١٩

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی و ملکی من الجمله: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک، اجاره املاک مسکونی و تجاری، تخلیه ی ملک، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد، رهن  ملک و انواع ضمانت و …)
دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، ارتشاء و اختلاس، ورود به عنف، تخریب، تهدید و توهین و کلیه ی جرائم رایانه ای …)

و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، گواهی حصر وراثت، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.
درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خ بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، مجتمع تخصصی البرز، بلوکb، طبقه 5 واحد 9

شماره تماس: 09129569170

اینستاگرام: vakil_faribateymouri

مرضیه رضا نژاد

بهترین وکیل زن کرج

مرضیه رضا نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که به عنوان بهترین وکیل ملکی در کرج شناخته شده است. وی با برگزار کردن مشاوره های مختلف حرفه ای، راهکارهای بسیار خوبی را به مراجعه کنندگانش ارائه می دهد و همه سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده موکلینش می کند؛ خانم مرضیه رضا نژاد، از بهترین استرانژی های قانونی در مراحل اجرایی پرونده استفاده می کند و دارای تجربه بسیار خوبی در زمینه های مختلف وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09123786268

آدرس: کرج، گوهردشت، میدان رستاخی، ساختمان دفتر اسناد رسمی 57، طبقه اول، واحد سمت چپ

محسن ابوفاضلی

بهترین وکیل ملکی کرج

محسن ابوفاضلی وکیل پایه یک دادگستری است که بیشترین فعالیت وی در حوزه دعاوی ملکی می باشد اما ایشان در زمینه های وکالتی از جمله حقوقی، ثبتی، کیفری و غیره فعالیت تخصصی دارد و اکثر پرونده هایی که ایشان پذیرفته اند با درصد بالایی با موفقیت انجام شده است؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • 10سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

شماره تماس: 09122643615

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، نبش پارک لادن، ساختمان تکسا 14، طبقه ۵

ولی اله تنهایی

بهترین وکیل ملکی کرج

ایشان جزو بهترین وکیل ملکی کرج می باشند وبا سابقه بالا و درخشانی  که در زمینه وکالتی دارند مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. در زمینه های مختلف دعاوی مشغول بکار هستند و تخصص ایشان بیشتر در دعاوی ملکی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو کانون وکلای دادگستری

تماس: 09121697041

آدرس: کرج، فردیس، سه راه حافظیه، ابتدای بلوار شهدا، بین داوری و ادریسی یکم، ساختمان حسینی، طبقه 1

فاطمه قنبری

بهترین وکیل خانم در کرج

فاطمه قنبری وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ کرج مشغول به فعالیت در حوزه وکالت می باشد. وی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی موسسات مالی و اعتباری و شرکت های بسیار معتبر در شهر کرج فعالیت می کند و سوابق بسیار درخشانی در زمینه های مختلف وکالتی دارد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرج می باشد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • تنها عضو حقوقدان شورای انتظامی اصناف رایانه ای در استان البرز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09121612869

آدرس: کرج، ابتدای 45 متری کاج عظیمیه، میدان آزادگان، نرسیده به بانک مسکن، ساختمان البرز، طبقه دوم و هشتم

چرا باید وکیل ملکی داشته باشیم؟

همانطور که می دانید وکیل می تواند به راحتی حق موکل خود را از طرف مقابل دریافت کند و اجازه پایمال شدن حق موکل خود را ندهد؛ از این رو بهتر است در برخی موارد، وکیل ملکی داشته باشیم و از ایشان کمک بگیریم؛ در شرایط زیر باید از یک وکیل ملکی کمک گرفت:

 • در صورتی که یک نفر ملکی را خریداری کرده باشد، نیاز نیست دیگر در صورت وجود بهترین وکیل در کرج، در دادگاه حضور داشته باشد.
 • با کمک وکیل، مدت زمان مورد نیاز برای دریافت پایان کار، کاهش می یابد.
 • این امکان وجود دارد که خسارت هایی برای فرد تعیین شود که با کمک وکیل این خسارت ها به سرعت به دست موکل می رسد.
 • در صورتی که ملک فرد در رهن باشد، وکیل با داشتن تجربه بالا می تواند از فرد فروشنده درخواست فک رهن داشته باشد.
 • در ضمن در صورتی که فرد فروشنده الزام پایان کار را زیر پا بگذارد، در آن صورت وکیل ملکی قادر است خسارت وارده را طلب کند و در نتیجه او را ملزم به پایان کار نماید.
چرا باید وکیل ملکی داشته باشیم؟

چه زمان وکیل ملکی درخواست تخلیه ملک را می دهد؟

بهترین وکیل ملکی در کرج زمانی که قوانین خرید و فروش و اجاره ملک زیر پا گذاشته شده باشد، می تواند با در دست داشتن پرونده مورد نظر، درخواست تخلیه ملک کند؛ این شرایط در ادامه ذکر شده اند:

 • در صورتی که مستاجر ملک اجاره شده را به فرد دیگر انتقال داده باشد.
 • هنگامی که هیچ قرار داد کتبی بین موجر و مستاجر وجود نداشته باشد.
 • مستاجر ملکی که اجاره کرده است را در موارد غیرمشروع استفاده کرده باشد.
 • زمانی که مدت زمان قرارداد به پایان رسیده باشد اما مستاجر همچنان در ملک زندگی کند و آن را تخلیه نکند.
 • طبق نظر بهترین وکیل ملک مشاع در کرج، در صورتی که سه ماه از موعد پرداخت اجاره بها گذشته باشد و مستاجر هیچ پولی به صاحب خانه پرداخت نکرده باشد.

کلام آخر

بسیاری از افراد در زمینه امور خرید و فروش و اجاره و غیره دچار مشکل می شوند که تنها وکیل ملکی می تواند بسیاری از این مشکلات را به خوبی حل کند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی بسیاری از مشکلات مرتبط با ملک و املاک را برطرف کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید.

در صورتی که فروشنده ملک برای تنظیم سند حاضر نشود چه باید کرد؟

زمانی که فروشنده یا به طور کلی انتقال دهنده ملک، سند رسمی را تنظیم ننماید، فردی که ملک به او منتقل شده بایدجهت تنظیم سند طرح دعوای “الزام به تنظیم سند ” کند.

دعوای فک رهن چیست؟

برخی مواقع ممکن است شخصی ملکی را نزد بانک یا فردی در رهن بگذارد و بعد از آن که دین خود را پرداخت کرد، آن کسی که مال نزد او به رهن گذاشته شده است اقدام به فک رهن نکند؛ در چنین شرایطی راهن باید علیه مرتهن اقامه دعوای ” الزام به فک رهن ” کند.

ملک مشاع چگونه به فروش می رسد؟

فروش ملک مشاع باید با رضایت همه مالکان انجام گیرد.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

دکمه بازگشت به بالا