وکیلوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد برای امور ملکی خود ممکن است به برخی مشکلات بربخورند که با کمک یک وکیل حاذق و مجرب، این مشکلات برطرف می شوند؛ امور ملکی شامل موارد مختلفی از جمله تحویل املاک، فک رهن و سندهای ضمانتی، تنظیم سند رسمی برای املاک و … است که وکیل ملکی می تواند به درستی بهترین روش را برای حل مشکلات این نوع دعاوی ملکی در نظر بگیرد؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال وکیل ملکی مجرب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در کرج به کسی گفته می شود که می تواند انواع پرونده های دعاوی ملکی را به خوبی حل و فصل کند و مشکلات موکل خود را برطرف کند؛ وکیل می تواند به خوبی مشکلات پرونده را بررسی نماید و راه حل های مناسب برای پرونده را در نظر بگیرد و در دادگاه از موکل خود دفاع کند؛ بهترین وکیل ملکی در کرج در تمام جلسات دادگاه به نیابت از موکل خود حاضر می شود و تمام تلاش خود را می کند تا حق موکلش پایمال نشود.

وکیل ملکی اطلاعات کافی در زمینه انواع دعاوی ملکی دارد و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار موکل خود قرار می دهد و او را در جریان روند پرونده قرار می دهد؛ در صورتی که به پرونده موکل در دادگاه رسیدگی شود، یک رای صادر می شود که این رای اگر به نفع موکل نباشد، وکیل ملکی دادخواست تجدیدنظرخواهی را تنظیم می نماید و آن را تقدیم دادگاه می‌کند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک وکیل ملکی خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج مراجعه کنید؛ البته در سایر شهرهای ایران نیز افراد می توانند مشکل ملکی خود را با بهترین وکیل ملکی در ایران در میان بگذارید.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی خود به سه دسته تقسیم می شود و این سه قسمت خود شاخه های مختلفی دارد؛ این سه دسته شامل دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی ملکی کیفری، دعاوی ثبتی ملکی است؛ در ادامه برخی از شاخه های این سه نوع دعاوی ملکی را برای شما نام خواهیم برد:

دعاوی ملکی حقوقی: الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، تعدیل کردن اجاره‌بها، الزام تنظیم سند رسمی برای املاک مربوطه، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، دعاوی مربوط به الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، اخذ به شیعه، فسخ کردن قراردادهایی که از لحاظ قانونی نقص دارند، تعدیل( افزایش یا کاهش) مقدار اجاره بها بر اساس عرف جامعه

دعاوی ملکی کیفری: جعل سند، استفاده کردن از سند مجعول، مرتکب شدن به جرم کلاه برداری در زمینه خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، فروختن مال غیر، خیانت کردن در امانت در زمینه املاک، فروش غیر قانونی اموال افراد به یک یا چند فرد دیگر، انتقال دادن منافع ملک غیر به افراد دیگر یا خود؛ افراد ساکن کرج برای حل مشکل ورشکستگی ، می توانند به طور مستقیم از بهترین وکیل ورشکستگی در کرج کمک بگیرند.

دعاوی ثبتی ملکی: باطل شدن سند رسمی به دلایل متفاوت، دعوی ثبت در زمینه باطل شدن اجرائیه‌‌ ثبتی برای املاک مربوطه، باطل شدن سند مالکیت معارض، باطل شدن ساز و کار و مراحل ثبتی کمسیون های گوناگون ثبتی، باطل شدن نظریه ای که هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور ارائه کرده است.

برای حل مشکلات دیگر خود از جمله دعاوی مختلف خانوادگی می توانید از بهترین وکیل خانواده در کرج کمک بگیرید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:موفقیت90 درصد پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را بشناسید!

حمیدرضا کوهستانی

بهترین وکیل ملکی کرج

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است که فعالیت تخصصی می کند. ایشان دارای 6 سال سابقه کاری وکالتی در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و غیره است اما بیشترین پرونده های وی مربوط به دعاوی ملکی می باشد و تخصص ایشان در زمینه ملکی بیشتر از سایر زمینه ها است؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در کرج است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣۶٠٩٠۶٧

آدرس: کرج، چهار راه نبوت، برج نبوت، طبقه ۶، واحد ١٠

لیلا زارعی

بهترین وکیل زن در کرج

لیلا زارعی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج می باشد که دارای سابقه بسیار زیاد و درخشانی در حوزه های متفاوت وکالتی می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در کرج معرفی شده است. سرکار خانم لیلا زارعی در زمینه های کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانوادگی و غیره در حال فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت :

 • 14 سال سابقه کاری  و تخصصی در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09126487265

آدرس: کرج، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه اول، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

فضل اله افخمی

بهترین وکیل ملکی کرج

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و جزو وکلای برتر و بهترین وکیل کرج در بین مردم شناخته شده است. به دلیل سابقه و تجربه بالایی که در زمینه وکالتی خصوصا امور ملکی و اراضی دارند باعث اعتماد مردم شده است و قبول وکالت در زمینه امور حقوقی و مراجع قضایی دادگستری را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری در زمینه امور حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122179447

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

علی رحیمی

بهترین وکیل ملکی کرج

علی رحیمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های متفاوت وکالت فعالیت تخصصی دارد. تخصص ایشان در زمینه دعاوی ملکی می باشد و اکثرا پرونده های تقبل شده توسط ایشان در خصوص امور ملکی بوده است؛ وی بهترین وکیل ملکی در مشهد می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122634074

آدرس: کرج، آزادگان، برج یادمان، طبقه 5

مرضیه رضا نژاد

بهترین وکیل زن کرج

مرضیه رضا نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که به عنوان بهترین وکیل ملکی در کرج شناخته شده است. وی با برگزار کردن مشاوره های مختلف حرفه ای، راهکارهای بسیار خوبی را به مراجعه کنندگانش ارائه می دهد و همه سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده موکلینش می کند؛ خانم مرضیه رضا نژاد، از بهترین استرانژی های قانونی در مراحل اجرایی پرونده استفاده می کند و دارای تجربه بسیار خوبی در زمینه های مختلف وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09123786268

آدرس: کرج، گوهردشت، میدان رستاخی، ساختمان دفتر اسناد رسمی 57، طبقه اول، واحد سمت چپ

محسن ابوفاضلی

بهترین وکیل ملکی کرج

محسن ابوفاضلی وکیل پایه یک دادگستری است که بیشترین فعالیت وی در حوزه دعاوی ملکی می باشد اما ایشان در زمینه های وکالتی از جمله حقوقی، ثبتی، کیفری و غیره فعالیت تخصصی دارد و اکثر پرونده هایی که ایشان پذیرفته اند با درصد بالایی با موفقیت انجام شده است؛ ایشان بهترین وکیل ملکی در مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • 10سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

شماره تماس: 09122643615

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، نبش پارک لادن، ساختمان تکسا 14، طبقه ۵

ولی اله تنهایی

بهترین وکیل ملکی کرج

ایشان جزو بهترین وکیل ملکی کرج می باشند وبا سابقه بالا و درخشانی  که در زمینه وکالتی دارند مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. در زمینه های مختلف دعاوی مشغول بکار هستند و تخصص ایشان بیشتر در دعاوی ملکی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو کانون وکلای دادگستری

تماس: 09121697041

آدرس: کرج، فردیس، سه راه حافظیه، ابتدای بلوار شهدا، بین داوری و ادریسی یکم، ساختمان حسینی، طبقه 1

فاطمه قنبری

بهترین وکیل خانم در کرج

فاطمه قنبری وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ کرج مشغول به فعالیت در حوزه وکالت می باشد. وی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی موسسات مالی و اعتباری و شرکت های بسیار معتبر در شهر کرج فعالیت می کند و سوابق بسیار درخشانی در زمینه های مختلف وکالتی دارد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرج می باشد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • تنها عضو حقوقدان شورای انتظامی اصناف رایانه ای در استان البرز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09121612869

آدرس: کرج، ابتدای 45 متری کاج عظیمیه، میدان آزادگان، نرسیده به بانک مسکن، ساختمان البرز، طبقه دوم و هشتم

حسین صیاد

حسین صیاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است؛ ایشان در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی فارغ التحصیل است و رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز اخذ کرده است. ایشان دارای تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های متفاوت است و دانشش در حوزه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است؛ وی بهترین وکیل ملکی در کرج است.

از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی ۱۳۹۶
 • دارای گواهی نامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017
 • دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی ۱۳۹۷
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر

شماره تماس: 09120084438

امیر صادقی زاده

بهترین وکیل ملکی کرج

وکیل پایه یک دادگستری با سابقه درخشان 17 ساله در وکالت است و کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و حقوق جزا می باشد. تخصص ایشان در حوزه دعاوی ملکی است ولی در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، اموربانکی و شرکت ها و غیره هم فعالیت دارد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در کرج شناخته شده است .

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی صدا و سیما
 • مشاور حقوقی توسعه مسکن تهران زیرنظر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • رییس کمیسیون مرکز وکلای البرز
 • عضو کمیسیون فرهنگی وکلای البرز
 • وکیل وصول مطالبات در شرکت ایران خودرو

شماره تماس: 09128889189

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک B،طبقه ۴

چرا باید وکیل ملکی داشته باشیم؟

همانطور که می دانید بهترین موسسه حقوقی در کرج می تواند به راحتی حق موکل خود را از طرف مقابل دریافت کند و اجازه پایمال شدن حق موکل خود را ندهد؛ از این رو بهتر است در برخی موارد، وکیل ملکی داشته باشیم و از ایشان کمک بگیریم؛ در شرایط زیر باید از یک وکیل ملکی کمک گرفت:

 • در صورتی که یک نفر ملکی را خریداری کرده باشد، نیاز نیست دیگر در صورت وجود بهترین وکیل در کرج، در دادگاه حضور داشته باشد.
 • با کمک وکیل، مدت زمان مورد نیاز برای دریافت پایان کار، کاهش می یابد.
 • این امکان وجود دارد که خسارت هایی برای فرد تعیین شود که با کمک وکیل این خسارت ها به سرعت به دست موکل می رسد.
 • در صورتی که ملک فرد در رهن باشد، وکیل با داشتن تجربه بالا می تواند از فرد فروشنده درخواست فک رهن داشته باشد.
 • در ضمن در صورتی که فرد فروشنده الزام پایان کار را زیر پا بگذارد، در آن صورت وکیل ملکی قادر است خسارت وارده را طلب کند و در نتیجه او را ملزم به پایان کار نماید.
چرا باید وکیل ملکی داشته باشیم؟

چه زمان وکیل ملکی درخواست تخلیه ملک را می دهد؟

بهترین وکیل ملکی در کرج زمانی که قوانین خرید و فروش و اجاره ملک زیر پا گذاشته شده باشد، می تواند با در دست داشتن پرونده مورد نظر، درخواست تخلیه ملک کند؛ این شرایط در ادامه ذکر شده اند:

 • در صورتی که مستاجر ملک اجاره شده را به فرد دیگر انتقال داده باشد.
 • هنگامی که هیچ قرار داد کتبی بین موجر و مستاجر وجود نداشته باشد.
 • مستاجر ملکی که اجاره کرده است را در موارد غیرمشروع استفاده کرده باشد.
 • زمانی که مدت زمان قرارداد به پایان رسیده باشد اما مستاجر همچنان در ملک زندگی کند و آن را تخلیه نکند.
 • طبق نظر بهترین وکیل ملک مشاع در کرج، در صورتی که سه ماه از موعد پرداخت اجاره بها گذشته باشد و مستاجر هیچ پولی به صاحب خانه پرداخت نکرده باشد.

کلام آخر

بسیاری از افراد در زمینه امور خرید و فروش و اجاره و غیره دچار مشکل می شوند که تنها وکیل ملکی می تواند بسیاری از این مشکلات را به خوبی حل کند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی بسیاری از مشکلات مرتبط با ملک و املاک را برطرف کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل جعل اسناد در کرج کلیک کنید.

در صورتی که فروشنده ملک برای تنظیم سند حاضر نشود چه باید کرد؟

زمانی که فروشنده یا به طور کلی انتقال دهنده ملک، سند رسمی را تنظیم ننماید، فردی که ملک به او منتقل شده بایدجهت تنظیم سند طرح دعوای “الزام به تنظیم سند ” کند.

دعوای فک رهن چیست؟

برخی مواقع ممکن است شخصی ملکی را نزد بانک یا فردی در رهن بگذارد و بعد از آن که دین خود را پرداخت کرد، آن کسی که مال نزد او به رهن گذاشته شده است اقدام به فک رهن نکند؛ در چنین شرایطی راهن باید علیه مرتهن اقامه دعوای ” الزام به فک رهن ” کند.

ملک مشاع چگونه به فروش می رسد؟

فروش ملک مشاع باید با رضایت همه مالکان انجام گیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا