ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد برای امور ملکی خود ممکن است به برخی مشکلات بربخورند که با کمک یک وکیل حاذق و مجرب، این مشکلات برطرف می شوند؛ امور ملکی شامل موارد مختلفی از جمله تحویل املاک، فک رهن و سندهای ضمانتی، تنظیم سند رسمی برای املاک و … است که وکیل ملکی می تواند به درستی بهترین روش را برای حل مشکلات این نوع دعاوی ملکی در نظر بگیرد؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال وکیل ملکی مجرب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در کرج به کسی گفته می شود که می تواند انواع پرونده های دعاوی ملکی را به خوبی حل و فصل کند و مشکلات موکل خود را برطرف کند؛ وکیل می تواند به خوبی مشکلات پرونده را بررسی نماید و راه حل های مناسب برای پرونده را در نظر بگیرد و در دادگاه از موکل خود دفاع کند؛ بهترین وکیل ملکی در کرج در تمام جلسات دادگاه به نیابت از موکل خود حاضر می شود و تمام تلاش خود را می کند تا حق موکلش پایمال نشود.

وکیل ملکی اطلاعات کافی در زمینه انواع دعاوی ملکی دارد و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار موکل خود قرار می دهد و او را در جریان روند پرونده قرار می دهد؛ در صورتی که به پرونده موکل در دادگاه رسیدگی شود، یک رای صادر می شود که این رای اگر به نفع موکل نباشد، وکیل ملکی دادخواست تجدیدنظرخواهی را تنظیم می نماید و آن را تقدیم دادگاه می‌کند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال یک وکیل ملکی خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در تهران مراجعه کنید؛ البته در سایر شهرهای ایران نیز افراد می توانند مشکل ملکی خود را با بهترین وکیل ملکی در ایران در میان بگذارید.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی خود به سه دسته تقسیم می شود و این سه قسمت خود شاخه های مختلفی دارد؛ این سه دسته شامل دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی ملکی کیفری، دعاوی ثبتی ملکی است؛ در ادامه برخی از شاخه های این سه نوع دعاوی ملکی را برای شما نام خواهیم برد:

دعاوی ملکی حقوقی: الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، تعدیل کردن اجاره‌بها، الزام تنظیم سند رسمی برای املاک مربوطه، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، دعاوی مربوط به الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، اخذ به شیعه، فسخ کردن قراردادهایی که از لحاظ قانونی نقص دارند، تعدیل( افزایش یا کاهش) مقدار اجاره بها بر اساس عرف جامعه

دعاوی ملکی کیفری: جعل سند، استفاده کردن از سند مجعول، مرتکب شدن به جرم کلاه برداری در زمینه خرید و فروش و معاملات املاک و مسکن، فروختن مال غیر، خیانت کردن در امانت در زمینه املاک، فروش غیر قانونی اموال افراد به یک یا چند فرد دیگر، انتقال دادن منافع ملک غیر به افراد دیگر یا خود؛ افراد ساکن تهران برای حل مشکل کلاهبرداری ملکی، می توانند به طور مستقیم از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کمک بگیرند.

دعاوی ثبتی ملکی: باطل شدن سند رسمی به دلایل متفاوت، دعوی ثبت در زمینه باطل شدن اجرائیه‌‌ ثبتی برای املاک مربوطه، باطل شدن سند مالکیت معارض، باطل شدن ساز و کار و مراحل ثبتی کمسیون های گوناگون ثبتی، باطل شدن نظریه ای که هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور ارائه کرده است.

اگر ساکن اصفهان هستید و به دنبال وکیل مجرب برای امور ملکی خود می باشید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان کمک بگیرید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:موفقیت90 درصد پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را بشناسید!

محسن ابوفاضلی

محسن ابوفاضلی

محسن ابوفاضلی یکی از بهترین وکیل ملکی در کرج و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان پرونده های مختلفی انجام می دهند که مهم ترین و عمده ترین آن ها دعاوی ملکی می باشد؛ بیشتر پرونده هایی که توسط ایشان تقبل شده اند، با درصد موفقیت بسیار بالایی به پایان رسیده اند؛ ایشان جزو وکلای برتر در این شهر هستند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا به موکلین شان برای پایان یافتن پرونده کمک کنند؛ جناب آقای ابوفاضلی با موکلین خود با احترام برخورد می کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • 10سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، نبش پارک لادن، ساختمان تکسا 14، طبقه5

تلفن تماس: 09122643615

فضل الله افخمی

فضل الله افخمی

فضل الله افخمی وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرج شناخته می شوند و می توانند بهترین خدمات حقوقی را به موکلین عزیز ارائه دهند؛ وی سابقه بسیار زیاد و درخشانی در زمینه وکالت دارند و در ضمن از تجربه بسیار خوب در رابطه با وکالت امور ملکی برخوردار هستند؛ ایشان پرونده های مختلفی که در رابطه با اراضی و ملک هستند را تقبل می کنند و می توانند وکالت هر نوع پرونده حقوقی دیگر را نیز در دادگاه قبول کنند و به آن ها رسیدگی نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه امور حقوقی
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی در کرج

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

تلفن تماس: 09122179447

الهام نجف قلی زاده

الهام نجف قلی زاده بهترین وکیل ملکی در کرج می باشند؛ ایشان در شهر البرز، وکیل پایه یک دادگستری هستند؛ وی توانسته اند در زمینه حقوق مدارک تخصصی اخذ نمایند؛ ایشان فضای بسیار مناسب و کافی دارند تا بتوانند خدمات حقوقی متفاوت به موکلین خود ارائه دهند؛ ایشان وکالت و مشاوره حقوقی انجام می دهند و می توانند با تک تک موکلین خود، ارتباط بسیار قوی داشته باشند؛ سرکار خانم قلی زاده دعاوی متفاوت از جمله دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و … را تقبل می کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • 10 سال سابقه بسیار درخشان کاری
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا

آدرس: کرج، بلوارملاصدرا، جنب ساختمان حقوقی شماره 3، ساختمان صدرا، طبقه اول واحد 3

تلفن تماس: 09124601801

محمدرضا عطاری

محمدرضا عطاری

محمدرضا عطاری یکی از بهترین وکیل ملکی در کرج می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و به عنوان مشاور حقوقی نیز در شهر کرج فعالیت تخصصی انجام می دهند؛ ایشان در زمینه امور حقوقی، 5 سال سابقه بسیار درخشان دارند و در طول این چند سال، پرونده های مختلف را با موفقیت به پایان رسانده اند و حق موکل خود را از طرف مقابل گرفته اند؛ ایشان با موکلین خود به درستی برخورد می کنند و هر یک از سوالات شان را با صبر و حوصله پاسخ می دهند؛ وی دعاوی ملکی با موضوع های متفاوت را به درستی حل و فصل می کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل و مشاور بانک صادرات

آدرس: کرج، کرج، میدان مادر، بلوار دانش آموز، بین کوچه اول و دوم، مجتمع سارا، طبقه3، واحد9

تلفن تماس: 09129410655

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری یکی از بهترین وکیل ملکی در کرج است؛ ایشان توانستند سال 1394 شغل وکالت خود را آغاز کنند و پس از آن خدمات بسیار تخصصی به مردم عزیز ارائه دهند؛ ایشان هم اکنون در شهر کرج وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند؛ وی در زمینه هر یک از دعاوی از جمله خانواده، ملکی، اسناد رسمی، حقوقی، قراردادها، عدالت داری و روابط کاری پرونده تقبل می کنند و با موفقیت به آن ها خاتمه می دهند؛ ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای البرز اخذ کرده اند و تا به امروز توانسته اند موفقیت‌های بسیار زیادی در کار خود به دست بیاورند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه بسیار درخشان
 • پذیرفتن دعاوی مختلف

آدرس: کرج، خیابان امام خیابان خوئینی

تلفن تماس: 09120578277

چرا باید وکیل ملکی داشته باشیم؟

همانطور که می دانید بهترین وکیل ملکی در کرج می تواند به راحتی حق موکل خود را از طرف مقابل دریافت کند و اجازه پایمال شدن حق موکل خود را ندهد؛ از این رو بهتر است در برخی موارد، وکیل ملکی داشته باشیم و از ایشان کمک بگیریم؛ در شرایط زیر باید از یک وکیل ملکی کمک گرفت:

 • در صورتی که یک نفر ملکی را خریداری کرده باشد، نیاز نیست دیگر در صورت وجود بهترین وکیل در کرج، در دادگاه حضور داشته باشد.
 • با کمک وکیل، مدت زمان مورد نیاز برای دریافت پایان کار، کاهش می یابد.
 • این امکان وجود دارد که خسارت هایی برای فرد تعیین شود که با کمک وکیل این خسارت ها به سرعت به دست موکل می رسد.
 • در صورتی که ملک فرد در رهن باشد، وکیل با داشتن تجربه بالا می تواند از فرد فروشنده درخواست فک رهن داشته باشد.
 • در ضمن در صورتی که فرد فروشنده الزام پایان کار را زیر پا بگذارد، در آن صورت وکیل ملکی قادر است خسارت وارده را طلب کند و در نتیجه او را ملزم به پایان کار نماید.
چرا باید وکیل ملکی داشته باشیم؟

چه زمان وکیل ملکی درخواست تخلیه ملک را می دهد؟

بهترین وکیل ملکی در کرج زمانی که قوانین خرید و فروش و اجاره ملک زیر پا گذاشته شده باشد، می تواند با در دست داشتن پرونده مورد نظر، درخواست تخلیه ملک کند؛ این شرایط در ادامه ذکر شده اند:

 • در صورتی که مستاجر ملک اجاره شده را به فرد دیگر انتقال داده باشد.
 • هنگامی که هیچ قرار داد کتبی بین موجر و مستاجر وجود نداشته باشد.
 • مستاجر ملکی که اجاره کرده است را در موارد غیرمشروع استفاده کرده باشد.
 • زمانی که مدت زمان قرارداد به پایان رسیده باشد اما مستاجر همچنان در ملک زندگی کند و آن را تخلیه نکند.
 • طبق نظر بهترین وکیل ملکی در تبریز، در صورتی که سه ماه از موعد پرداخت اجاره بها گذشته باشد و مستاجر هیچ پولی به صاحب خانه پرداخت نکرده باشد.

اگر در شهر بزرگ اهواز با مشکلات ملکی متعدد دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال حل این مشکل هستید، می توانید از بهترین وکیل ملکی در اهواز کمک بگیرید.

کلام آخر

بسیاری از افراد در زمینه امور خرید و فروش و اجاره و غیره دچار مشکل می شوند که تنها وکیل ملکی می تواند بسیاری از این مشکلات را به خوبی حل کند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی بسیاری از مشکلات مرتبط با ملک و املاک را برطرف کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید.

در صورتی که فروشنده ملک برای تنظیم سند حاضر نشود چه باید کرد؟

زمانی که فروشنده یا به طور کلی انتقال دهنده ملک، سند رسمی را تنظیم ننماید، فردی که ملک به او منتقل شده بایدجهت تنظیم سند طرح دعوای “الزام به تنظیم سند ” کند.

دعوای فک رهن چیست؟

برخی مواقع ممکن است شخصی ملکی را نزد بانک یا فردی در رهن بگذارد و بعد از آن که دین خود را پرداخت کرد، آن کسی که مال نزد او به رهن گذاشته شده است اقدام به فک رهن نکند؛ در چنین شرایطی راهن باید علیه مرتهن اقامه دعوای ” الزام به فک رهن ” کند.

ملک مشاع چگونه به فروش می رسد؟

فروش ملک مشاع باید با رضایت همه مالکان انجام گیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا