وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد⚡【سال1403】⚖️

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد کیست؟ اصلی ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در خرم آباد چیست؟ این ها سوالاتی هستند که ممکن است برای هر شخص به خصوص افرادی که درگیر پرونده های کیفری هستند، مطرح شود. در این مطلب سعی می کنیم به این سوالات پاسخ دهیم. یکی از بخش های اصلی دعاوی قضایی به پرونده های کیفری و شکایت های آن ها مربوط می شود. پیچیدگی و مجازات این دسته از تخلفات سبب حساسیت بیشتر آن ها و نیاز بیشتر به یک وکیل حاذق خواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد کیست؟

وکیل کیفری حقوق دانی است که در زمینه وکالت دعاوی کلاهبرداری، قتل، سرقت، خیانت در امانت و هر شرایطی که جرمی رخ داده باشد، تخصص دارد. این وکیل باید دارای پروانه وکالت پایه یک باشد و اجازه حضور در کلیه دادگاه ها و مراجع قضایی را داشته باشد. بهترین وکیل کیفری در خرم آباد، دارای روحیه جنگندگی می باشد، چرا که وکالت این پرونده ها، دشوار و پیچیده است.

برخی از پرونده های کیفری حاوی حوادث تلخ و ناگوار هستند، در نتیجه وکلای کیفری باید توانایی مقابله با این شرایط را داشته باشند. از آن جا که روال دادرسی دعاوی کیفری معمولا طولانی تر از پرونده های حقوقی است، وکیل کیفری می بایست صبور و شکیبا باشد. این وکیل باید در حوزه دریافت تخفیف و عفو در مجازات نیز توانمند باشد. وکیل کیفری موفق وکیلی است که از تمام توان خود برای دفاع از موکل استفاده نماید. می توانید مقاله بهترین وکیل طلاق در خرم آباد را مطالعه نمایید.

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد کیست؟

هزینه بهترین وکیل کیفری

یکی از مهم ترین مواردی که موکلین به آن توجه دارند بحث حق الزحمه وکیل است. برای کلیه دعاوی حقوقی و کیفری تعرفه مشخصی وجود دارد که با توجه به نوع پرونده متفاوت است. دعاوی کیفری نیز از نظر هزینه دارای دسته بندی خاصی می باشند. به عنوان مثال تعرفه ای که برای پرونده قتل در نظر گرفته می شود با هزینه دعاوی سرقت متفاوت است. پرونده هایی که در مرحله فرجام خواهی یا واخواهی هستند هم هزینه های مختص به خود را دارند.

اما در کنار این تعرفه مشخص، میزان تخصص و سابقه وکیل نیز در تعیین حق الوکاله موثر است. وکیلی با سابقه درخشان و موفقیت های چشم گیر هزینه ای برابر با یک وکیل تازه کار نخواهد داشت. بهترین وکیل کیفری در خرم آباد، با توجه به تمام موارد، با موکل خود در خصوص حق الوکاله به توافق خواهد رسید. در واقع اجباری برای پرداخت هزینه مطابق با تعرفه وجود دارد و در صورت توافق دو طرف، هر مبلغی می تواند به عنوان حق الوکاله وکیل در نظر گرفته شود.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
آقای حمید رحمانی پورخرم آباد، میدان شهدا، ساختمان گلستان
جواد منتیخرم آباد، گلدشت شرقی، رو به روی دادسرای عمومی و انقلاب
مهین آروانهخرم آباد، خیابان امام خمینی، چهار راه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم
بهنام حسن زادهخرم آباد، خیایان انقلاب، نبش آراسته دهم
فرانک رومیانیخرم آباد، نرسیده به چهار راه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه سوم

10 تا از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد را بشناسید!

آقای حمید رحمانی پور

آقای حمید رحمانی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری لرستان هستند. ایشان دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی تهران می باشند , قادر هستند با تسلط بالا بر قوانین و مقررات، مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات حقوقی وکیفری را در اختیار موکلان قرار دهند و جزو بهترین وکلای فعال حال حاضر محسوب می شوند.

برخی از تخصص وکیل رحمانی پور:

 • تخصص و پیگیری در دعاوی کیفری(قتل، مواد مخدر، ضرب و جرح، دیات، تهدید، مزاحمت، کلاهبرداری، سرقت، تخریب…)
 • پیگیری انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت در دعاوی ثبتی( اجرای ثبت…)
 • پذیرش انواع دعاوی ملکی(ابطال سند، اخذ سند، رفع تصرف، خلع ید، تصرف عدوانی و دعوی ارثی…)
 • دعاوی بیمه(تصافات، ساختمان و کار…)
 • دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، تمکین، حضانت…)
 • دعاوی اطفال( جرائم کیفری افراد زیر هجده سال…)
 • دعاوی پزشکی(قصور پزشکی و نظام پزشکی…)
 • دعاوی جرایم سایبری(پلیس فتا، کلاهبرداری اینترنتی، توهین، تهدید و مزاحمت مجازی…)

آدرس: خرم آباد، میدان شهدا، ساختمان گلستان

جهت اعطای وکالت به حمید رحمانی پور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09166617773

جواد منتی

جواد منتی

جناب آقای جواد منتی را می توان در دسته وکلای معروف خرم آباد قرار داد. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود، توانسته اند پروانه وکالت درجه یک دریافت نموده و فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. آقای منتی مشاور حقوقی بسیار کارآزموده ای هستند و موفق شده اند مشکلات بسیاری از موکلین را حل و فصل نمایند. کسب پیروزی های متععد در دعاوی کیفری توسط ایشان سبب شده است این وکیل به عنوان بهترین وکیل کیفری در خرم آباد شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • قبول پرونده های کیفری از جمله سرقت و کلاهبرداری
 • پذیرش پرونده های خانواده مانند حضانت فرزندان و اجرت المثل

آدرس: خرم آباد، گلدشت شرقی، رو به روی دادسرای عمومی و انقلاب

مهین آروانه

مهین آروانه

خانم آروانه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان لرستان است. ایشان چندین سال است که در خرم آباد وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند. سرکار خانم مهین آروانه با استناد به دانش حقوقی و تجربیات خود تعداد قابل قبولی از پرونده های کیفری را به نتایج مطلوب رسانده اند. در رزومه کاری ایشان همکاری با ارگان ها و سازمان های مختلف به عنوان مشاور و وکیل مشاهده می شود. این وکیل حاذق عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: لرستان، خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهار راه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم

بهنام حسن زاده

بهنام حسن زاده

بهنام حسن زاده کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که به عنوان بهترین وکیل کیفری در خرم آباد فعال هستند. پروانه وکالت درجه یک توسط ایشان اخذ شده و عضویت رسمی کانون وکلای استان را نیز به دست آورده اند. ایشان امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری و آنلاین را برای موکلین خود فراهم نموده اند.صداقت، تعهد، رازداری و انصاف این وکیل خبره سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است. مردم خرم آباد آقای حسن زاده را به عنوان بهترین وکیل کیفری در خرم آباد می شناسند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی مانند شکوائیه
 • پذیرش پرونده های ملکی، خانواده، حقوقی و ثبتی
 • وکالت دعاوی کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت و غیره

آدرس: خرم آباد، خیایان انقلاب، نبش آراسته دهم

فرانک رومیانی

فرانک رومیانی

سرکار خانم رومیانی فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که در حال حاضر در خرم آباد در حال وکالت هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان می باشند و تلاش می کنند به احیای حقوق افراد مظلوم کمک کنند. خانم فرانک رومیانی با استناد به قوانین و به کار گیری دانش و تجربه خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مثبت و مطلوب به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم در بیشتر موارد چاره گر بوده و منجر به حل برخی پرونده ها شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم لوایح، قراردادها و دادخواست ها
 • قبول وکالت پرونده های کیفری از جمله قتل     
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: خرم آباد، نرسیده به چهار راه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه سوم

احسان اله حیدری

احسان اله حیدری

جناب آقای احسان اله حیدری جزو وکلای شناخته شده و توانمند استان لرستان و شهرستان خرم آباد می باشند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که توانسته اند پروانه وکالت درجه یک را دریافت نمایند. آقای حیدری با تلاش های بسیار موفق به کسب پیروزی های زیادی شده اند و عنوان بهترین وکیل کیفری را نیز به دست آورده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل اختلافات بسیاری از پرونده ها شده است. از ویژگی های ایشان می توان به تجربه، دانش، صداقت و ذکاوت ایشان اشاره نمود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کیفری گوناگون
 • قبول پرونده های حقوقی، خانواده و ملکی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی و قراردادها

آدرس: لرستان، خرم آباد

فرشته بیرانوند

فرشته بیرانوند

از وکلای خوب استان لرستان می توان به خانم فرشته بیرانوند اشاره نمود. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. سرکار خانم بیرانوند در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص ویژه دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است. مردم خرم آباد به ایشان اعتماد دارند و پرونده های خود را به این وکیل می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: خرم آباد، خیابان معین، پاساژ علاءالدین

زهرا معتمدی

زهرا معتمدی

 خانم زهرا معتمدی از وکلای معروف و توانمند هستند که در شهرستان خرم آباد فعالیت دارند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 2300 و همچنین عضو کانون وکلا هستند. خانم معتمدی در عرصه مشاوره هم عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته اند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی
 • وکالت در اختلافات کارگر و کارفرما و دعاوی ملکی

آدرس: لرستان، خرم آباد، خیابان مطهری، رو به روی درمانگاه صدیق

اصلی ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در خرم آباد

کسی که برای پرونده کیفری خود به وکیل مراجعه می کند، انتظار دارد که حضور وکیل نتایج محسوسی را در احکام صادره داشته باشد. برای رسیدن به این مقصود، وکیل باید با وظایف خود آشنا بوده و آن ها را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند. از جمله وظایف وکیل کیفری عبارتند از:

 • بررسی اولیه پرونده: بهترین وکیل کیفری در خرم آباد، موظف است، پرونده موکل را مورد بررسی قرار داده و پیش بینی خود در خصوص نتیجه آن را صادقانه به موکل اعلام نماید.
 • تنظیم قرارداد وکالت: وکیل موظف است قرارداد وکالت متناسب را تنظیم نماید. این قرارداد باید توسط وکیل و موکل به امضا برسد.
 • تدوین اوراق قضایی: برای پیگیری پرونده های کیفری، باید اوراق قضایی مختلفی مانند شکوائیه، دفاعیه، لایحه و غیره تنظیم گردد. این وظیفه بر عهده وکیل می باشد.
 • دریافت تخفیف در مجازات: در برخی موارد با توجه به نوع جرم رخ داده، متهم پرونده کیفری می تواند از عفو و یا تخفیف در مجازات بهره مند شود. وکیل باید این موضوعات را نیز پیگیری کرده و به سرانجام برساند.
اصلی ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در خرم آباد

انواع جرایم کیفری

  جرایم کیفری بسیار گسترده و متنوع هستند و دارای دسته بندی های متفاوتی هستند. انواع دعاوی کیفری شامل:

 • جرایم کیفری شخصی: هر گونه جرمی که به روح و جسم دیگران آسیب وارد نماید در حوزه دعاوی کیفری شخصی قرار می گیرد. آدم ربایی، تجاوز، کودک آزاری و غیره جزو این جرایم هستند.
 • جرایم کیفری علیه اموال: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و غیره از مواردی هستند که منجر به از دست رفتن اموال فردی دیگر می شوند.
 • جرایم کیفری مالی: جرم هایی مانند سرقت، اختلاس و فرار مالیاتی که در دسته دعاوی کیفری مالی قرار می گیرند نیز توسط بهترین وکیل کیفری وکالت می شود.

جرایم کیفری رایانه ای مانند هک و جرایم سایبری هم از دیگر انواع جرم های کیفری هستند.

کلام آخر

وکیل کیفری فردی است که به نمایندگی از فردی دیگر وکالت پرونده های حوزه کیفری را به عهده می گیرد. بهتر است که بهترین وکیل کیفری در خرم آباد پروانه پایه یک داشته باشد تا بتواند بدون محدودیت در تمام بخش های این حوزه فعالیت نماید. دستمزدی که این وکیل دریافت می کند به نوع پرونده و مجازات آن، تعرفه، تخصص وکیل و توافق طرفین بستگی دارد. وکیل کیفری وظیفه دارد اوراق قضایی لازم را تنظیم کند و بتواند تخفیف های ممکن را برای موکل دریافت نماید. این دعاوی دارای جرایم شخصی، مالی، سایبری و غیره هستند. ما و همه همکاران در سایت وکیل چی تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات حقوقی جامعی را برای شما گردآوری نماییم. شما عزیزان می توانید نظرات ارزنده خود را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + نه =

دکمه بازگشت به بالا