خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس آشنا کنیم. وکلای خانواده می توانند دعاوی مختلفی که در چارچوب خانواده پیش می آید را وکالت کنند. این افراد به دلیل داشتن پروانه وکالت و فعالیت به عنوان وکیل درجه یک دادگستری در موضوعاتی مثل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، ارثیه و ماترک وارد می شوند و وکالت پرونده را بر عهده می گیرند. شما نیز اگر در بندرعباس به دنبال وکیلی در حوزه خانواده هستید، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

دعاوی قانونی مربوط به حوزه خانواده

وکیلی که به عنوان بهترین وکیل خانواده در بندرعباس فعالیت می کند با وکیل خانوادگی متفاوت است و نباید این دو را با یکدیگر اشتباه گرفت. مطابق قانون حمایت از خانواده که در سال 1391 در مجلس به تصویب رسید، انواع مختلفی از دعاوی در حوزه خانواده وجود دارد که در دادگاه های مربوط به خانواده مورد بررسی قرار می گیرد و وکلای مخصوص به خود را نیز دارد. اگر بخواهیم رایج ترین نوع اختلافات موجود در این دسته را معرفی کنیم می توانیم به 4 مورد اشاره کنیم:

دعاوی مربوط به طلاق: دعاوی مربوط به این حوزه مربوط به مباحثی هم چون درخواست طلاق توسط مرد، طلاق به درخواست زن، طلاق های توافقی، بطلان عقد نکاح، ببذل مدت و فوت هر یک از زوجین می باشد. رسیدگی به همه این دعاوی در بندرعباس، توسط بهترین وکیل طلاق در بندرعباس انجام می شود.

حضانت و ملاقات فرزندان: دعوای دیگری که ممکن است در خانواده ها پیش بیاید و کار را به شکایت بکشاند، دعوای حضانت فرزندان در جدایی می باشد. مطابق با قانون، حضانت فرزندان تا 7 سالگی بر عهده مادر است و بعد از آن حضانت فرزندان بعد از طلاق در صورت داشتن صلاحیت مرد، بر عهده پدر خانواده می باشد. در هر صورت هزینه های فرزندان در تمام دوره ها بر عهده پدر خانواده است و بعد از بلوغ فرزند می تواند خود، برای زندگی اش تصمیم بگیرد.

مهریه: مهریه یکی از بحث برانگیزترین دعاوی موجود در خانواده می باشد که به دلایل مختلف، مرد از پرداخت آن خودداری می کند. رسیدگی به دعاوی مربوط به مهریه در حوزه پرونده های خانواده و بر عهده بهترین وکیل خانواده در ایران می باشد.

نفقه: در قانون کشور ما، مرد موظف است هزینه های زن را در صورت تمکین پرداخت نماید. نفقه ای که از جانب مرد باید تامین شود شامل: خوراک، پوشاک، مسکن و هزینه‌های درمانی است. در صورت عدم پرداخت نفقه توسط مرد، زن می تواند به مراجع قضایی شکایت نماید؛ مرد موظف به پرداخت نفقه بعد از طلاق است.

دعاوی قانونی مربوط به حوزه خانواده

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در بندرعباس چیست؟

بهترین وکیل خانواده در بندرعباس باید ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد تا بتواند از جانب مراجعین برای اخذ پرونده وکالتی انتخاب شود. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشند:

 • رازدار بودن و حفظ اسرار موکل
 • ارائه راهکارهای کوتاه و اثربخش و جلوگیری از به حاشیه کشیده شدن پرونده
 • حضور در دادگاه در تمامی جلسات و دفاع از موکل خود تحت هر شرایطی بدون درخواست مبلغ اضافی
 • تلاش برای کاهش اختلافات و تنش های موجود
 • داشتن تجربه های موفق در زمینه پرونده های مربوط به خانواده و دعاوی مربوط به آن

اگر نیاز به شناخت وکلای حرفه در زمینه خانواده در شهری مثل سمنان را دارید، به مقاله بهترین وکیل خانواده در سمنان مراجعه کنید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس را بشناسید!

سامان احمدی

سامان احمدی

سامان احمدی با مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس به ارائه خدمات وکالتی می پردازد. وی به دلیل پیروزی هایی که تاکنون در دعاوی خانواده به دست آورده است، به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس شناخته می شود. آقای احمدی با ویژگی هایی از جمله تمرکز روی کار، ارتباط مداوم با موکل، رسیدگی و پیگیری پرونده ها، جمع آوری ادله و رساندن آن ها به دادگاه در موعد مقرر و ارائه راهکار هایی کوتاه و بسیار تاثیرگذار، بین موکلین از محبوبیت بالایی برخوردار می‌ باشد.

تخصص و مهارت:

 • حق الوکاله اقساطی و منصفانه
 • رسیدگی به پرونده هایی در حوزه دعاوی مربوط به اداره کار، بیمه بیکاری، بازنشستگی و اختلافات بین کارفرما و کارکنان
 • متخصص در دعاوی خانواده، مهریه و طلاق

آدرس: بندرعباس، نرسیده به چهارراه داماهی، نبش املاک حامد، طبقه 1

شماره تماس: 09375359373

فروزان فلاح

فروزان فلاح

فروزان فلاح از دیگر وکلایی هستند که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس با توجه به تجربیاتی که دارند، فعالیت می کنند. شماره پروانه وکالت خانم فلاح 7818 بوده و ایشان سال هاست که دوره کارآموزی خود را به پایان رسانده و در حال حاضر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار می باشند .خانم فلاح برای موکلین خود احترام ویژه قائل اند و با اختصاص وقت کافی و پیگیری کامل پرونده ها برای کسب نتیجه مطلوب موکلین شان، تمام تلاش خود را می کنند.

تخصص و مهارت:

 • سابقه 12 سال وکالت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده و طلاق
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس:  بندرعباس، میدان شهربانی، ساختمان فرهمند، طبقه 4، واحد 11

شماره تماس: 09177613153

سام اسحقی

سام اسحقی

دیگر وکیلی که می تواند در لیست بهترین وکیل خانواده در بندرعباس قرار بگیرد و به حضور شما معرفی شود، آقای سام اسحقی می باشد. وی با شماره پروانه وکالت 23188 با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی، در بسیاری از پرونده های خود توانسته است پیروز دادگاه باشد. آقای اسحقی در کمک رساندن به موکلین و مراجعین خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و سعی می کند با راهنمایی هایی که می کند راه حل های خوبی را در اختیار آن ها قرار دهد.

تخصص و مهارت:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در انواع دعاوی ملکی و خانواده
 • ارائه مشاوره به مراجعین خود

آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه 13، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 09127745006

اسماعیل کهنمویی

اسماعیل کهنمویی

آقای اسماعیل کهنمویی، یکی از وکلای برتر در استان هرمزگان می باشد که علاوه بر ارائه خدمات وکالتی، به عنوان استاد دانشگاه در دانشگاه هرمزگان به تدریس دروس تخصصی رشته حقوق می پردازد. آقای کهنمویی با درجه استادیاری، عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد. شماره پروانه وکالت 10713 بوده و به صورت رسمی سال هاست که مشغول به وکالت انواع دعاوی می باشد. استاد کهنمویی تا کنون پرونده های موفق بسیاری در دعاوی خانواده در رزومه خود دارد و از این رو یکی از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه و تدریس در رشته حقوق
 • ارائه مشاوره در زمینه دعاوی خانواه، اعسار، حضانت، قیومیت فرزند و پذیرش وکالت آن ها

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، فلکه قدس، خیابان شهید جاهد، ساختمان الماس، طبقه اول

شماره تماس: 09173616708

علی افراسیابی

علی افراسیابی

آقای علی افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که عضو کانون وکلای دادگستری بوده و جز وکلای برتر استان هرمزگان می باشد. وی توانسته است با ممارستی که در رسیدگی به دعاوی دارد، نتایج اکثر پرونده ها را به نفع وکلای خود برگرداند و با استفاده از قدرت سخنوری بالای خود نظر هر مخاطبی را به خود جلب کرده و دلایل و شواهدی که جمع آوری کرده است، در چارچوب قوانین به دادگاه ارائه دهد و پیروز میدان شود.

تخصص و مهارت:

 • دارای تخصص در انواع دعاوی مربوط به خانواده
 • دعاوی ملکی و حقوقی
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: بندر عباس، خیابان آیت اله غفاری، بلوار شهید ناصر، کوچه ناصر، مجتمع شهید ناصر، طبقه چهارم، واحد 7

شماره تماس: 07633333253

نحوه شناخت بهترین وکیل خانواده در بندرعباس

پیدا کردن یک وکیل حرفه ای و مورد اعتماد نیاز به پرس و جو و تحقیق دارد. ما در این بخش راهکارهایی را برای کمک به کسانی که به دنبال یک وکیل خوب هستند، ارائه می دهیم.

 • در مرحله اول کسانی که به دنبال پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در بندرعباس هستند، باید از کسانی که تجربه بهره مندی از وکیل را به صورت شخصی و یا در نزدیکان خود دارند راهنمایی بخواهند.
 • میزان رضایت موکلین و مراجعین وکیل مورد نظر را ارزیابی قرار دهند.
 • در اینترنت به جست و جوی وکلای شهر بپردازند و نظرات کاربران را مطالعه کنند.
 • برای اطمینان بیش تر به صورت حضوری به دفتر موسسه مراجعه نمایند.
 • جلسه مشاوره با وکیل مورد نظر داشته باشند و در صورت رضایت، با پرداخت حق الوکاله وکالت نامه را تنظیم کنند.

تمامی این مراحل و روش های شناخت وکیل، در خصوص بهترین وکیل در تهران نیز صدق می کند.

نحوه شناخت بهترین وکیل خانواده در بندرعباس

انواع نفقه

مطابق با قانون حمایت از خانواده و طبق چیزی که در شرع و عرف در کشور ما حاکم است، پرداخت نفقه بر عهده مرد می باشد. مرد موظف است نیازهای مالی خانواده خود را برطرف کند و در صورت کوتاهی از پرداخت حقوق زن و فرزندان، می تواند از او شکایت شود. افراد واجد شرایط برای دریافت نفقه شامل دو گروه می شوند :

زن: در قانون، پرداخت نفقه زن یعنی تامین مسکن، خوراک، پوشاک و وسایل خانه و هزینه های درمانی است که همگی بر عهده مرد می باشد و در صورت تمکین زن، مرد موظف است که آن ها را به طور کامل پرداخت کند.

اقارب: این نفقه مخصوص خویشاوندان است. مثلا مرد موظف است تمامی هزینه های فرزند خود را تحت هر شرایطی پرداخت نماید.

بهترین وکیل نفقه در تهران نیز می تواند به خانم های ساکن شهر تهران در این زمینه کمک شایانی کند.

کلام آخر

خانواده جامعه کوچکی است که حفظ آن مستلزم تلاش اعضای آن می باشد. به دلیل اهمیت خانواده، قوانین مخصوصی در این حوزه وجود دارد و وکلای بسیاری رسیدگی به دعاوی خانواده را برای حرفه خود انتخاب کرده اند. در این مقاله ما برای کسانی که به دنبال یک نایب برای رسیدگی به دعاوی خانواده می باشند و ساکن بندرعباس هستند، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس را معرفی نمودیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. برای دریافت مشاوره می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

منظور از شرط تنصیف دارایی چیست؟

نصف کردن دارایی مرد بعد از طلاق زن.

آیا شوهر نیز می تواند با استناد به حق حبس خود، پرداخت مهریه را منوط به تمکین زوجه سازد؟

با توجه به قانون و رویه عملی دادگاه ها حق حبس به هیچ عنوان برای مرد به رسمیت شناخته نشده است و در حال تکلیف پرداخت مهریه اول با زوج است و زوجه می تواند تا پرداخت آخرین قسط مهریه از ایفای وظایف زناشویی نسبت به شوهر امتناع کند.

آیا امکان تغییر شروط ضمن عقد وجود دارد؟

بله. زوجین می توانند با مراجعه به دفترخانه، شروط مورد توافق خود را به ثبت برسانند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا