وکیلوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را به شما معرفی کنیم؛ وکیل ملکی متخصصی است که در زمینه املاک تخصص و تبحر بسیار زیاد دارد؛ انتخاب وکیل ملکی کار بسیار ساده ای نیست و نیاز به دقت فراوان دارد زیرا هر پرونده ملکی پیچیدگی های بسیار زیاد دارد که باید وکیل مجرب پیدا کرد؛ از این رو می خواهیم وکلای بسیار باتجربه و متبحر را در این مقاله به شما معرفی کنیم تا به راحتی مشکلات ملکی خود را برطرف کنید.

وکیل ملکی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همان طور که گفته شد، وکیل سعی بر این دارد که پرونده های پیچیده مربوط به املاک را بررسی نماید و مشکلاتشان را حل کند؛ وکیل ملکی این اختیار را دارد که به جای موکل خود، در برابر قانون دفاع کند و هر یک از مشکلات مرتبط با ملک و املاک را برطرف نماید؛ از این رو ایشان باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد؛ بهترین وکیل ملکی در تهران باید خصوصیات زیر را در بر داشته باشد :

 • آشنا به قوانین حقوقی: ویژگی بسیار مهم وکیل ملکی، داشتن اطلاعات کافی نسبت به مسائل کاملا جزئی ملک است؛ ایشان باید در این زمینه اطلاعات مورد نیاز را در دست داشته باشد.
 • باتجربه بودن: ویژگی بسیار مهم دیگری که می توان ذکر کرد مربوط به باتجربه بودن یک وکیل ملکی است؛ در صورت با تجربه بودن ایشان، پرونده به خوبی و با موفقیت پیش می رود.
 • آشنا با روند دادگاه: در صورتی که وکیل ملکی نسبت به روند دادگاه، اطلاعات کافی داشته باشد، می تواند به خوبی و با آگاهی کافی پرونده را به پایان برساند.
 • سرسخت بودن و سرعت عمل داشتن: هر یک از ویژگی های ذکر شده بسیار مهم هستند و می توانند تاثیر بسیار زیادی در نتایج حاصل از پرونده بگذارند؛ باید ایشان یک وکیل سرسخت و جسور باشد.
وکیل ملکی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اهمیت انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران

بسیاری از افراد برای حل انواع مشکلات ملکی خود به مشکل بر می خورند و نیاز دارند که یک فرد حاذق و متخصص مشکل آن ها را با اطلاعات کافی برطرف کند؛ افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی در این زمینه، نمی توانند دعاوی ملکی را به درستی بررسی کنند، از این رو بهترین راه حل، کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در تهران است.

بهترین وکیل ملکی در تهران، نسبت به قوانین دادگاه، اطلاعات کافی دارد و می تواند بدون هدر دادن وقت و سرمایه بسیار زیاد، مشکل موکل را حل کند؛ پس باید افراد سعی کنند که بدون برنامه ریزی اقدام به رفع مشکل ملکی خود نکنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مزایای داشتن بهترین وکیل ملکی در تهران

اگرچه افراد می توانند پیگیری و روند دعاوی ملکی را خود در دادگاه بر عهده بگیرند اما ممکن است در مسیر پیشبرد پرونده مورد نظر با مسائل و مشکلاتی مواجه شوند و به دلیل عدم آگاهی از قوانین ملکی توانایی حل این مشکلات را نداشته و رای دادگاه برخلاف انتظار آن ها صادر گردد. لذا بهره مندی از بهترین وکیل ملکی در ایران در بررسی و رسیدگی به این دعاوی منفعت زیادی برای موکل در پی دارد. برخی از مهم ترین مزایای داشتن وکیل در دعاوی ملکی به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل ملکی با تکیه بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود در رسیدگی به پرونده های مشابه کسب نموده می تواند تمامی خسارات و زیان های وارده به موکل خود را از طرف دعوا مطالبه کند.
 • دردعاوی ملکی رهن و اجاره، بهترین وکیل ملکی در تهران امکان درخواست فک رهن را دارد و در این مورد با استناد به قوانین و ارائه مدارک و اسناد معتبر از موکل خود دفاع می کند.
 • در دعاوی ملکی انتقال سند، در صورتی که مالک برای انجام امور انتقال سند ممانعت کند بهترین وکیل می تواند اقدامات تنظیم سند را با یک مامور از طرف دادگاه انجام دهد.
 • بهترین وکیل ملکی در تهران با ارائه راه حل های قانونی مرتبط با موضوع پرونده موجب تسریع روند پرونده در دادگاه خواهد شد.
 • با وجود وکیل ملکی دیگر نیاز به حضور موکل در جلسات دادگاه نخواهد بود و هر گونه تنش که با حضور طرفین در دادگاه ممکن است رخ دهد وجود ندارد و مراحل رسیدگی به پرونده با آرامش بیشتری طی می شود.
 • بهترین وکیل ایران از وارد آمدن هرگونه خسارت مالی برای موکل خود جلوگیری به عمل می آورد و در تمامی مراحل پیگیری پرونده همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را بشناسید!

مونا ترابی

دکتر مونا مرادی

مونا ترابي وكيل پايه يك دادگستري ،عضو كانون وكلاي مركز با بيش از ١٠ سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت ،از موفق ترين وكلای ايراني،كارشناس ارشد حقوق خصوصي ومديريت موسسه حقوقي بين المللي عدالت آريايي با دراختيار داشتن مجموعه ايي قوي ومتبحر در پروند هاي متعدد كيفري وملكي…افتخار دارد با ارايه خدمات حقوقي وجزايي وتجاري به كليه اشخاص اعم از حقيقي وحقوقی

مهارت و تخصص:

 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

آدرس 1: سعادت آباد،سرو غربي،نرسيده به ميدان كتاب ،پ١٢٩ ط٥ واحد ٥٠٥

آدرس 2: ظفر-نفت (مصدق )شمالي،خيابان دامغاني(١١)پ٣٨ واحد٢

شماره تماس:

٠٩١٢١٩٧٩٧٥٠

٢٢٠٩٧٠٩٠

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری رییس موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا با بیش از 22 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری متخصص دعاوی ملکی و سرقفلی و زمین یکی از با تجربه ترین و موفق ترین وکلای تهران می باشد. ایشان از مجرب ترین مشهور ترین وکلا در دعاوی ملکی در تهران محسوب میشود .

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، ارث، دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی.
 • وکالت و مشاوره در دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
 • وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • داوری در دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت در کلیه امور حقوقی و کیفری

آدرس: تهران- خیابان ظفر- خیابان مصدق (نفت) شمالی- خیابان دامغانی (یازدهم)- ساختمان 38- طبقه همکف- واحد2

 شماره همراه: 09121932428

شماره های ثابت: 02122221867 – 02126413763 – 02126413766 – 02126413112

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

دكتر نصير عبادپور

دکتر نصیر عبادپور

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دكتری از دانشكده حقوق و علوم سياسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبايی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.
در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، كيفری، ملكی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.
نظر به تجربه و تخصص در حوزه امور شركتها و قراردادهای تجاری همچنين بيمه های بازرگانی نسبت به امر وكالت در اين حوزه به صورت ويژه و تخصصی پرداخته و همچنين باتوجه به مديريت و تحت نظر داشتن امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خيابان های مطهری شعبه1 (وزرا) شعبه2 (تهران) و فعاليت تخصصی در امور مربوطه به پرونده های ملكی و سرقفلی، اين دفتر را، جزء دفاتر ممتاز و برترين حوزه در امر وكالت قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری

تلفن همراه:  ۰۹۱۲۴۱۶۰۷۲۹۰۹۱۲۱۷۱۵۰۲۶
تلفن دفتر: ۰۲۱۸۸۹۰۲۸۴۳

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره دکتر نصیر عبادپور می توانید با شماره های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

آقای محمد حاجیلو یکی از بهترین وکلا، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد که با داشتن آموزش های کافی و درخشان در امور حقوقی و کیفری به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد و در امور تجاری و املاک تخصص دارد.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • متخصص در امور تجاری
 • وکیل متخصص شرکت ها
 • وکیل متخصص در قرارداد های تجاری
 • تنظیم انواع قرارداد ها ( داخلی و بین المللی)
 • متخصص در امور تجار و ورشکستگی
 • وکیل متخصص پرونده های ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • امور کیفری
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط به چک
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده، کلاهبرداری و جعل استاد، انحصار وراثت،مصادره و….

آدرس: دفتر آقای محمد حاجیلو: ظفر ، خیابان مصدق شمالی ، کوچه یتزدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

 – 02144969001 – 02144969002
آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر) پلاک 41 واحد 4

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس یکی از بهترین گروه وکلای تهران می‌باشد این گروه چند سال فعالیت تخصصی در حوزه مختلف وکالت مشاوره حقوقی
انجام می‌دهد این مرکز چندین سال تجربه تخصصی دارد و همین مسئله موجب شده که بین مردم شهرت بسیار زیادی داشته باشد افراد زیادی این گروه را به خوبی میشناسند و پرونده‌های سخت خود را به این مرکز میسپارند دعاوی مختلف کیفری ملکی خانواده و … در همه شهرها تهران و خارج تهران توسط این گروه پذیرفته می‌شود.

آدرس: کنار میدان هروی

شماره تماس: 09128350793

اینستاگرام: Vokalasprloous

محمدرضا کامیار

محمدرضا کامیار

یکی از بهترین وکلای ملکی در تهران آقای محمدرضا کامیار وکیل پایه یک دادگستری مرکز و عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری می باشد. وی دارای 15 سال سابقه درخشان در وکالت و دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • قاضی سابق دادگستری تهران
 • تخصص در دعاوی ملکی
 • عضو کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری
 • انتشار بیش از صد و بیست مقاله در زمینه ی حقوقی برای نشریات
 • عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مدیر مسئول مجله حقوق و اجتماع
 • برنده جایزه اول و دارنده‌ی قلم بلورین جشنواره ششم مطبوعات

تماس: ٠٩١٢١٢٧٣٧١٨
آدرس: تهران – خیابان افریقا – خیابان ظفر شرقی – پلاک ٢٨۵- طبقه اول

محمد مومن زاده

محمد مومن زاده

آقای محمد مومن زاده یکی از بهترین وکلای ملکی تهران، وکیل پایه یک دادگستری و عضویت در کانون وکلای مرکز و کارشناس امور مدنی، کیفری، ارث، خانواده، مواد مخدر، قراردادها و غیره

تخصص و مهارت:

 • بیش از هفت سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها
 • کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت ، ارشد
 • کارشناس ارشد جزا و جرمشناسی دانشگاه سراسری قم
 • ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری ، ملکی ، حقوقی و ارث و خانواده و …

تماس: 09124464865
آدرس: تهران – عباس آباد – خیابان علی اکبری- کوچه فرهاد- پلاک 24 – واحد 7

سوده حامد توسلی

سوده حامد توسلی

یکی از بهترین وکیل مکلی تهران خانم سوده حامد توسلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه ی 18 ساله در زمینه ی وکالت می باشد و وکالت پرونده های کیفری، حقوقی، امور ثبتی، دعاوی خانواده و غیره را عهده دار است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کمیسیون داوری کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مؤلف مقالات و کتب حقوقی
 • مشاوره حقوقی در سازمان میراث فرهنگی
 • مشاور حقوقی در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
 • نامزد سی و یکمین دوره انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
 • نماینده کانون وکلای دادگستری مرکز در هیأت حل اختلاف مالیاتی
 • مشاوره حقوقی وزارت مسکن و شهر سازی

تماس: ٠٩١٢٣۴۵۶٩۴٣
آدرس: تهران – سهروردی شمالی – کوچه کوروش – پلاک ۶۴ – طبقه ٢

حسین مروج

حسین مروج

یکی از بهترین وکلای ملکی در تهران، آقای حسین مروج، وکیل پایه یک دادگستری، آقای مروج بیش از 40 سال سابقه وکالت، دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی و تخصص و دعاوی در حوزه های مختلف می باشد. اموال، خانواده، انحصار اموال، داوری و قوانین جزایی. ، متولی جرایم رایانه ای، قراردادها، اعمال رسمی و وصول بدهی است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره ی حقوقی DBA
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح لز سال 1361
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • استاد دانشگاه آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال 1361
 • 40 سال سابقه تدریس در حوزه ی حقوق

تماس: 09374807447
آدرس: تهران، خیابان قزوین، دوراهی قپان، مرکز تجاری اداری علی آباد، طبقه دوم، واحد 2

دکتر امین گلریز

دکتر امین گلریز

دکتر امین گلریز یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران است؛ ایشان فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده اند و سوابق بسیار درخشانی در کارنامه شغلی خود به ثبت رسانده اند. ایشان جزو وکلای برتر شهر تهران محسوب می شوند که می توانند به مردم عزیز کمک شایانی می کنند؛ وی تا به امروز نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم را برعهده گرفته اند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در هیئت علمی دانشگاه
 • رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران
 • نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد

شماره تماس: 09120899917

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

دعاوی ملکی شامل چه مواردی می باشد؟

در واقع دعاوی ملکی شامل موارد مختلف بسیاری می شود که در ادامه قصد داریم برخی از آن ها را که بهترین وکیل تعیین می کنند را برای شما نام ببریم:

 • انجام دادن معاملات اموال غیرمنقول به نیابت از موکل، دعوای افراز املاک مشاع، الزام به فک رهن و رفع توقیف
 • تعدیل کردن اجاره بها، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، الزام به تنظیم سند رسمی
 • تقسیم کردن اموال مشاع، دعوای دستور و حکم تخلیه عین مستاجره، دعوای خلع ید
 • دعوای تصرف عدوانی، دعوای اثبات مالکیت ملک، دعوای مزاحمت و ممانعت کردن از حق
 • الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی ، مطالبه اجاره بهای معوقه ملک (اعم از مسکونی، اداری و تجاری)
 • مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع، دستور فروش ملک مشاع، تجویز انتقال منافع
اهمیت انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران

هزینه وکیل ملکی در تهران چه مقدار است؟

در صورتی که افراد نتوانند مشکل ملکی خود را حل کنند، باید هزینه هایی را به بهترین وکیل ملکی خود بپردازند تا ایشان اقدام به بررسی پرونده نماید؛ البته موارد مختلف بسیاری در مقدار مبلغ پرداختی تاثیر گذار هستند، به عنوان مثال نوع پرونده موکل، موضوع پرونده، میزان سختی کار وکیل، زمان مورد نیاز برای بررسی و حل مشکل پرونده و … شامل این موارد اند؛ در صورتی که می خواهید از مقدار مبلغ حق الوکاله وکیل مورد نظر اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از وکیل های ذکر شده در سایت کمک بگیرید.

هزینه وکیل ملکی در تهران چه مقدار است؟

کلام آخر

افراد بسیاری هستند که در حل مشکلات ملکی خود دچار مشکل می شوند و اطلاعات کافی نسبت به این مسائل ندارند که در این صورت وکیل ملکی می تواند آن ها را راهنمایی کند و پرونده را به درستی بررسی نماید؛ از این رو ما در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را به شما معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

 اگر فردی ملکی مشاع یا مشترک را بخرد چه کاری باید انجام دهد؟

در معامله ملک مشاع یا مشترک مثل مال به ارث رسیده باید تمام مالکان این انتقال را امضا بزنند و یا یکی از اینان به نمایندگی از بقیه این کار را انجام دهد.

 اگر خانه ای را که خرید کرده ایم دارای عیب و نقصی باشد تکلیف چیست؟

حال قانون گذار به شما می گوید در اینجا ۲ حق دارید یا این که معامله را فسخ نکنید و مابه التفاوت را تحت عنوان ارش بگیرید یا اینکه بدون دریافت مبلغ ارش قرارداد را به هم بزنید.

تصرف عدوانی به چه معناست؟

اگر کسی بدون اجازه و بدون مجوز در ملک کسی تصرف کند متصرّف عدوانی شناخته می شود و ضامن تمامی خسارات خواهد بود و در صورت وجود شرایطی مجرم محسوب خواهد شد.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا