ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران⚖️【آپدیت 1401】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را به شما معرفی کنیم؛ وکیل ملکی متخصصی است که در زمینه املاک تخصص و تبحر بسیار زیاد دارد؛ انتخاب وکیل ملکی کار بسیار ساده ای نیست و نیاز به دقت فراوان دارد زیرا هر پرونده ملکی پیچیدگی های بسیار زیاد دارد که باید وکیل مجرب پیدا کرد؛ از این رو می خواهیم وکلای بسیار باتجربه و متبحر را در این مقاله به شما معرفی کنیم تا به راحتی مشکلات ملکی خود را برطرف کنید.

وکیل ملکی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همان طور که گفته شد، وکیل ملکی سعی بر این دارد که پرونده های پیچیده مربوط به املاک را بررسی نماید و مشکلاتشان را حل کند؛ وکیل ملکی این اختیار را دارد که به جای موکل خود، در برابر قانون دفاع کند و هر یک از مشکلات مرتبط با ملک و املاک را برطرف نماید؛ از این رو ایشان باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد؛ بهترین وکیل ملکی در تهران باید خصوصیات زیر را در بر داشته باشد :

 • آشنا به قوانین حقوقی: ویژگی بسیار مهم وکیل ملکی، داشتن اطلاعات کافی نسبت به مسائل کاملا جزئی ملک است؛ ایشان باید در این زمینه اطلاعات مورد نیاز را در دست داشته باشد.
 • باتجربه بودن : ویژگی بسیار مهم دیگری که می توان ذکر کرد مربوط به باتجربه بودن یک وکیل ملکی است؛ در صورت با تجربه بودن ایشان، پرونده به خوبی و با موفقیت پیش می رود.
 • آشنا با روند دادگاه : در صورتی که وکیل ملکی نسبت به روند دادگاه، اطلاعات کافی داشته باشد، می تواند به خوبی و با آگاهی کافی پرونده را به پایان برساند.
 • سرسخت بودن و سرعت عمل داشتن : هر یک از ویژگی های ذکر شده بسیار مهم هستند و می توانند تاثیر بسیار زیادی در نتایج حاصل از پرونده بگذارند؛ باید ایشان یک وکیل سرسخت و جسور باشد.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک وکیل ملکی خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در کرج مراجعه کنید.

وکیل ملکی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

دعاوی ملکی شامل چه مواردی می باشد؟

در واقع دعاوی ملکی شامل موارد مختلف بسیاری می شود که در ادامه قصد داریم برخی از آن ها را که بهترین وکیل در تهران تعیین می کنند را برای شما نام ببریم :

 • انجام دادن معاملات اموال غیرمنقول به نیابت از موکل، دعوای افراز املاک مشاع، الزام به فک رهن و رفع توقیف
 • تعدیل کردن اجاره بها، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، الزام به تنظیم سند رسمی
 • تقسیم کردن اموال مشاع، دعوای دستور و حکم تخلیه عین مستاجره، دعوای خلع ید
 • دعوای تصرف عدوانی، دعوای اثبات مالکیت ملک، دعوای مزاحمت و ممانعت کردن از حق
 • الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی ، مطالبه اجاره بهای معوقه ملک (اعم از مسکونی، اداری و تجاری)
 • مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع، دستور فروش ملک مشاع، تجویز انتقال منافع

ویژگی های بهترین وکیل ملکی:

⚖باتجربه بودنداشتن سابقه کاری بالا در زمینه وکالت
⭐آشنا به قوانین حقوقیداشتن اطلاعات کافی نسبت به مسائل حقوقی
⚖آشنا با روند دادگاهداشتن اطلاعات کافی نسبت به روند دادگاه
⭐سرسخت بودن و سرعت عمل داشتنداشتن جسارت و سرسخت بودن

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را بشناسید!

مونا ترابی

مونا ترابی یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند و شهرت بسیار زیادی بین موکلین خود دارند؛ ایشان تا به امروز توانسته اند 10 سال سابقه بسیار درخشان در عرصه وکالت در کارنامه شغلی شان به ثبت برسانند؛ لازم به ذکر است سرکار خانم مونا ترابی جزو وکلای بسیار موفق زن ایران می باشند؛ ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی اند و در موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی مدیر هستند.

تخصص و مهارت:

 • بررسی کردن پرونده های مربوط به جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، قتل
 • بررسی کردن دعاوی حقوقی مربوط به ، فسخ قرارداد،مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، ابطال قرارداد، خلع ید، املاک، سرقفلی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند
 • وکالت در دیوان عالی کشور، کمیسیون‌های ماده 100شهرداری، کمیسیون‌های مالیاتی

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک129، طبقه5، واحد505

تلفن تماس: 09121979750

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران است که در این زمینه 22 سال تجربه بسیار موفقیت آمیز برای خود رقم زده اند؛ ایشان در دادگستری به عنوان وکیل پایه یک فعالیت می کنند و در کانون وکلا، مشاور حقوقی هستند؛ جناب آقای اسلامی مهر در موسسه حقوقی و داوری صلح صدرا، رئیس هیئت مدیره هستند و به دلیل داشتن تجربه بسیار فراوان، پرونده های قضائی مختلفی را در این موسسه بررسی و حل می کنند؛ ایشان بین موکلین خود اعتبار بسیار زیادی دارند و افراد بسیاری برای رفع مشکلات خود به دفترشان مراجعه می کنند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی مختلف مرتبط با شرکت‌های تجاری داخلی و خارجی، ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث
 • وکالت در دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق(نفت) شمالی،خیابان دامغانی (یازدهم)پلاک 38، واحد2

تلفن تماس: 02122221867

سپهر نظری

سپهر نظری

سپهر نظری یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و مشاور حقوقی نیز می باشند؛ لازم به ذکر است که جناب آقای سپهری می توانند نظر موکلین خود را با صبر و حوصله و اطلاعات کافی شان جلب کنند، به گونه ای که بسیاری از افراد برای حل انواع مشکلات حقوقی خود از ایشان کمک می گیرند و پرونده هایشان را به وی می سپارند.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی حقوقی، کیفری جرائم
 • امور قراردادها، اسناد تجاری، خانواده، ملکی، ثبتی و …

آدرس: تهران، خیایان اندرزگو، بلوار کاوه، پلاک2

تلفن تماس: 02122613654

سید محمود علیزاده طباطبائی

سید محمود علیزاده طباطبائی

سید محمود علیزاده طباطبائی وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران شناخته می شوند؛ در ضمن جناب آقای علیزاده افتخارات بسیار زیادی برای خود کسب کرده اند که شامل عضو فعال سیاسی اصلاح طلب، عضویت در شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، عضویت هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، عضویت در دوره اول شورای شهر تهران می باشد؛ می توان گفت ایشان تا به امروز توانسته اند با موفقیت کامل پرونده های مختلف سیاسی را به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مدیر کل سابق امور عمومی و دفاعی سازمان برنامه و بودجه
 • معاون سابق طرح و برنامه سازمان تعزیرات
 • 28 سال سابقه وکالت در دادگستری

آدرس: تهران، ولنجک، م دانشگاه شهید بهشتی، اول خیابان کچوئی، پلاک131، واحد 2

تلفن تماس: 22408584

سمیه قبادی

سمیه قبادی

سمیه قبادی وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران است که در این زمینه سابقه و تجربه بسیار درخشانی دارند؛ وی مشاوره حقوقی اند و مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی وکالت تمام دعاوی را اخذ کرده اند؛ ایشان جزو وکلای بسیار باصبر و حوصله اند که تمام تلاش خود را برای گرفتن حق موکلین خود می کنند و سعی می کنند اطلاعات کافی را به آن ها در طول پرونده بدهند.

تخصص و مهارت:

 • بررسی پرونده های ملکی، خانواده، قصاص
 • بررسی پرونده های اسناد رسمی و تجاری
 • بررسی پرونده های موجر و مستاجر

آدرس: تهران، شهرری

تلفن تماس: 09124086279

محمد مقصودی

محمد مقصودی

محمد مقصودی وکیل پایه یک دادگستری هستند؛ ایشان در کانون وکلای دادگستری مرکز، عضو می باشند؛ لازم به ذکر است جناب آقای مقصودی تا به امروز چندین سال سابقه بسیار درخشان در زمینه بررسی و حل پرونده هایی با موضوع کیفری، مواد مخدر،ملکی، خانواده و غیره در کارنامه شغلی خود به ثبت رسانده اند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران هستند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد با رتبه 12
 • اخذ رتبه برتر قضاوت در سال 1392

آدرس: تهران، شهرقدس، خیابان 45انقلاب، جنب آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات

تلفن تماس: 09126147821

حمید میرزایی فرد

حمید میرزایی فرد

حمید میرزایی فرد یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران می باشند؛ ایشان توانستند در کانون وکلای دادگستری مرکز، رتبه 111 را اذان خود کنند؛ در ضمن جناب آقای میرزایی فرد آزمون قضاوت را با رتبه 18 قبول شدند؛ لازم به ذکر است ایشان جزو وکلای برتر شهر تهران اند که از تجربه و سابقه بسیار درخشانی دارند؛ هر یک از موکلینی که به دفتر ایشان مراجعه می کنند، از نحوه برخورد و رفتار و عملکردشان در طول جریان پرونده رضایت کافی دارند.

تخصص و مهارت:

 • فوق لیسانس جزا و جرم شناسی
 • متخصص در امور کیفری، ملکی، حقوقی، دعاوی خانوادگی

آدرس: تهران، بزرگراه شهید حقانی، دکتر مصدق جنوبی، بین میرداماد و تابان

تلفن تماس: 09120314480

حسین سماواتی

حسین سماواتی

حسین سماواتی وکیل پایه یک دادگستری هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران شناخته می شوند؛ ایشان در گذشته در دادگستری قاضی بوده اند و به بیش از 8 هزار پرونده رسیدگی کرده اند؛ لازم به ذکر است جناب آقای سماواتی استاد دانشگاه در رشته حقوق می باشند؛ بسیاری از افراد مراجعه کننده به دفتر وی، از نحوه بررسی انواع پرونده ها رضایت کافی دارند.

تخصص و مهارت:

 • نماينده حقوقی اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار
 • متخصص در پرونده های بورسی، حقوقی، كيفری، ملکی

آدرس: تهران، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، مجتمع ستین، واحد 309

تلفن تماس: 02186129550

مسعود منشدی

مسعود منشدی

مسعود منشدی یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران اند؛ ایشان پرونده ها و دعاوی مختلف را رسیدگی و بررسی می کنند که شامل دعاوی املاک و مستغلات، وصول مطالبات سنگین، داوری حقوقی و تجار است؛ در ضمن ایشان وکیل پایه یک دادگستری با سابقه قضائی می باشند.؛ وی بیش از 12 سال سابقه درخشان دارند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی پیمانکاری و ساخت
 • دعاوی ناشی از قراردادها
 • دعاوی علیه بانک ها،امور حقوقی شرکت های تجاری

آدرس: تهران، ستارخان، بین فلکه اول و دوم، پلاک749، طبقه همکف

تلفن تماس: 09121491159

علی خسروی

علی خسروی

علی خسروی وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران می باشند؛ وی پرونده های مختلفی در دعاوی کیفری، ملکی و اعاده دادرسی تقبل می کنند و تمام تلاش خود را برای موفقیت در پرونده به کار می گیرند؛ ایشان جزو وکلای بسیار مشهور و معتبر می باشند که افراد بسیاری جهت تکمیل پرونده حقوقی خود به دفتر ایشان مراجعه می کنند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی
 • دعاوی خانوادگی از قبیل طلاق، نفقه، مطالبه مهریه، تمکین
 • دعاوی ثبتی از قبیل: افراز، تفکیک، اختلافات ثبتی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو شریعتی، برج مینا، طبقه نهم، واحد۴

تلفن تماس: 09129634787

اهمیت انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران

بسیاری از افراد برای حل انواع مشکلات ملکی خود به مشکل بر می خورند و نیاز دارند که یک فرد حاذق و متخصص مشکل آن ها را با اطلاعات کافی برطرف کند؛ افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی در این زمینه، نمی توانند دعاوی ملکی را به درستی بررسی کنند، از این رو بهترین راه حل، کمک گرفتن از بهترین وکیل ملکی در تهران است.

بهترین وکیل ملکی در تهران، نسبت به قوانین دادگاه، اطلاعات کافی دارد و می تواند بدون هدر دادن وقت و سرمایه بسیار زیاد، مشکل موکل را حل کند؛ پس باید افراد سعی کنند که بدون برنامه ریزی اقدام به رفع مشکل ملکی خود نکنند.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران

هزینه وکیل ملکی در تهران چه مقدار است؟

در صورتی که افراد نتوانند مشکل ملکی خود را حل کنند، باید هزینه هایی را به بهترین وکیل ملکی خود بپردازند تا ایشان اقدام به بررسی پرونده نماید؛ البته موارد مختلف بسیاری در مقدار مبلغ پرداختی تاثیر گذار هستند، به عنوان مثال نوع پرونده موکل، موضوع پرونده، میزان سختی کار وکیل، زمان مورد نیاز برای بررسی و حل مشکل پرونده و … شامل این موارد اند؛ در صورتی که می خواهید از مقدار مبلغ حق الوکاله وکیل مورد نظر اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از وکیل های ذکر شده در سایت کمک بگیرید.

کلام آخر

افراد بسیاری هستند که در حل مشکلات ملکی خود دچار مشکل می شوند و اطلاعات کافی نسبت به این مسائل ندارند که در این صورت وکیل ملکی می تواند آن ها را راهنمایی کند و پرونده را به درستی بررسی نماید؛ از این رو ما در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با دعاوی ملکی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را به شما معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی ملکی دارید می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

 اگر فردی ملکی مشاع یا مشترک را بخرد چه کاری باید انجام دهد؟

در معامله ملک مشاع یا مشترک مثل مال به ارث رسیده باید تمام مالکان این انتقال را امضا بزنند و یا یکی از اینان به نمایندگی از بقیه این کار را انجام دهد.

 اگر خانه ای را که خرید کرده ایم دارای عیب و نقصی باشد تکلیف چیست؟

حال قانون گذار به شما می گوید در اینجا ۲ حق دارید یا این که معامله را فسخ نکنید و مابه التفاوت را تحت عنوان ارش بگیرید یا اینکه بدون دریافت مبلغ ارش قرارداد را به هم بزنید.

تصرف عدوانی به چه معناست؟

اگر کسی بدون اجازه و بدون مجوز در ملک کسی تصرف کند متصرّف عدوانی شناخته می شود و ضامن تمامی خسارات خواهد بود و در صورت وجود شرایطی مجرم محسوب خواهد شد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا