وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل مهریه در ساری را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مهریه حقوق مالی زن است که در زمان ازدواج تعیین می شود و زوج موظف است هر زمان که زوجه بخواهد آن را پرداخت کند و قانون در این مورد از زوجه حمایت خواهد کرد البته برای دریافت مهریه قوانین مختلفی تعیین شده که افراد عادی به آن تسلط و آگاهی لازم را ندارند و تنها بهترین وکیل مهریه دانش لازم در مورد این قوانین را دارد و توصیه می شود در اقدام برای مطالبه مهریه حتما به وکیل متخصص در این زمینه مراجعه کنید.

بهترین وکیل مهریه در ساری کیست؟

وکیل مهریه به شخصی گفته می شود که ضمن این که دارای پروانه پایه یک دادگستری باشد بر علم حقوق و قوانین و مقررات مرتبط با مهریه تسلط کاملی داشته و همچنین در این زمینه تجربه کافی را کسب نموده باشد. بهترین وکیل مهریه در ساری با صبر و حوصله به تمامی سوالات موکل خود پاسخ می دهد و راهکار و مشاوره لازم را جهت سرعت در رسیدگی و پیگیری پرونده به او ارائه خواهد داد.

بهترین وکیل مهریه در ساری کیست؟

معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهریه در ساری

برای انتخاب بهترین وکیل مهریه لازم است حتما به موارد ذیل توجه لازم را داشته باشید:

 • بهترین وکیل ساری بایستی دارای تحصیلات حقوقی، شهرت، تجربه، وجدان کاری و سطح توانایی وتسلط کامل بر قوانین حقوقی مهریه را داشته باشد و حتما در زمان انتخاب وکیل برای این حوزه حتما موارد فوق الذکر را مدنظر قرار دهید.
 • از دیگر ملاک های انتخاب وکیل مهریه را می توانید براساس تبلیغات رسانه ای مانند سایت وکلا، فضای مجازی و غیره قرار دهید و بهترین گزینه برای تحقیق در مورد وکیل مورد نظرتان از طریق کانون وکلای دادگستری است.
 • هرگز جنس و سن را ملاکی برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در ساری قرار ندهید زیرا ممکن است وکیل جوانی که سابقه کمتری دارد آشنایی بیشتری با قوانین جدید داشته باشد لذا بهتر می تواند پرونده را رسیدگی و پیگیری کند.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
وحید سرپرستساری، خیابان قارن، کوچه قارن 6، ساختمان نیک
جواد حبیبیساری، بلوار طالقانی، روبروی شرکت گاز، ساختمان روزنامه بشیر
فاطمه احمدی خطیرساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا
ثمینه باباییساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان 15 خرداد، ساختمان برج سفید
محمد کلانتریساری، خیابان مازیار، ساختمان ونوس

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری را بشناسید!

وحید سرپرست

وحید سرپرست

جناب وحید سرپرست جز قبولی سال ۱۳۸۳ مرکزوکلاء و مشاوران حقوقی هستند کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در پرونده های حقوقی ، ملکی ، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها ، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته ،مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی ، امور مربوط به ورشکستگی و غیره ، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … می باشند. بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت داشته اند.

آدرس: مازندران شهرستان ساری خیابان قارن کوچه قارن ۶ ساختمان نیک طبقه دوم واحد۴ دفتر وکالت وحید سرپرست

شماره تماس:

09111295643

جواد حبیبی

جواد حبیبی

جواد حبیبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ساری می باشند که در حوزه وکالت در دعاوی حقوقی و خانواده دارای سابقه درخشانی بوده و بر قوانین این دعاوی تسلط کاملی دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: ساری، بلوار طالقانی، روبروی شرکت گاز، ساختمان روزنامه بشیر

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ساری می باشند که در زمینه دعاوی حقوقی و خانواده دارا سابقه درخشانی بوده و درصد بالایی از پرونده های خانواده در زمینه مهریه را به نتیجه مثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در ساری شناخته می شوند.

تخصص ومهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا

ثمینه بابایی

ثمینه بابایی

ثمینه بابایی وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت دارند و پرونده های متعددی را در خصوص مهریه به نتیجه مورد نظر موکل خود رسانده اند و در زمره بهترین وکیل مهریه در ساری معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان 15 خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه 4، واحد 8

محمد کلانتری

محمد کلانتری

محمد کلانتری وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت داشته و با پشتکار و فن و بیان رسا و شیوا و همچنین تسلط بر قوانین توانسته اند بهترین مسیر را به موکل خود نشان دهند و درصد بالایی از پرونده های مهریه که عهده دار بوده اند را به نتیجه موفقیت آمیزی برسانند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: ساری، خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه 5

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که پرونده های زیادی را در زمینه مهریه به موفقیت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در ساری شناخته می شوند.

 • عضوکانون وکلای ساری
 • ·       3 سال سابقه فعالیت در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان بیتا

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که در زمینه دعاوی مربوط به طلاق و مهریه از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های مهریه را به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی شرکت ساری ساروج
 • مشاور حقوقی شرکت عرفان طبرستان
 • مشاور حقوقی شرکت شن و ماسه 109

آدرس: ساری، ۱۵ خرداد، کوچه خالقی، ساختمان هلیا، طبقه ۵

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند ایشان 11 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و پرونده های متعددی در دعاوی مهریه را به نتیجه مورد نظر موکل خود رسانده اند،

تخصص ومهارت:

 • 11 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت
 • دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، خیابان امیرمازندرانی، نرسیده به سه راه شهبند، طبقه 3 داروخانه رنجبر

کتایون عسکری

کتایون عسکری

کتایون عسکری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در ساری می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در ساری شناخته می شوند ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی در پرونده های مهریه به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 11 سال سابقه وکالت

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار ٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢

الهه عسگری

الهه عسگری

الهه عسگری وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشند که پروانه وکالت خود را از کانون وکلای استان مازندران دریافت کردند و در زمینه های مختلف حقوقی در دادگاه خانواده نظیر پیگیری پرونده های مهریه فعالیت دارند و یکی از وکلای باتجربه و مسلط بر دانش حقوقی در این حوزه محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای استان مازندران
 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ساری، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان البرز، طبقه 2

انواع مهریه براساس نوع پرداخت

تقسیم بندی مهریه براساس نوع پرداخت را می توان در دو دسته قرار داد:

 • مهریه عندالمطالبه: این نوع مهریه به این معنا است که هر زمان زن مهریه خود را طلب کند مرد بایستی آن را پرداخت کند، قانون در این نوع مهریه بنا را بر آن قرار می دهد که مرد توانایی پرداخت تمام و کمال آن را دارد که البته شروطی نیز برای عدم پرداخت توسط مرد در قانون تعیین شده است. چنانچه مرد بتواند در دادگاه ثابت کند که توانایی مالی برای پرداخت مهریه را ندارد براساس شرایط درآمدی و مالی او مهریه را قسط بندی می کنند. لازم است که بدانید که برای اثبات این امر با توجه به پیچیدگی و دشواری قانون مهریه توصیه می شود حتما از بهترین وکیل مهریه در ساری کمک بگیرید.
 • مهریه عندالاستطاعه: در این نوع مهریه مرد تنها در صورتی که استطاعت مالی به اندازه مهریه تعیین شده را داشته باشد موظف به پرداخت خواهد بود و زوجه بایستی بتواند توانایی مالی زوج را به دادگاه ثابت کند که در این شرایط بهترین وکیل مهریه در ساری می تواند در موفقیت پرونده بسیار تاثیرگذار باشد در غیر این صورت مهریه به زوجه تعلق نخواهد گرفت. همچنین مرد نیزمی تواند عدم توانایی مالی خود را در دادگاه به اثبات برساند که در این مورد نیز جایگاه وکیل شاخص و پررنگ خواهد بود.
انواع مهریه براساس نوع پرداخت

مزایای مراجعه به وکیل مهریه

 • مهم ترین مزیت مراجعه به بهترین وکیل مهریه در ساری مطلع شدن از تمام جزییات قانونی پرونده است و وکیل در جلسه مشاوره به زبانی ساده، دقیق و جامع پاسخ تمام سوالات موکل خود را می دهد.
 • مزیت دیگر مراجعه به وکیل مهریه تسریع روند دادرسی پرونده است، به طور قطع افراد عادی با راهکارهای قانونی برای پیگیری پرونده مهریه و احقاق حق آشنا و آگاه نمی باشند زیرا مهریه دارای قانون های متعددی می باشد که تنها وکیل مهریه می داند برای دستیابی به موفقیت از چه راهکار قانونی استفاده کند.
 • شما با مراجعه به بهترین وکیل خانواده در ساری می توانید در پیگیری و پیش بردن روند پرونده احساس آرامش خاطر داشته باشید زیرا این اطمینان را دارید که شخصی که بر قوانین حقوقی تسلط کاملی دارد در حال رسیدگی به پرونده شما می باشد.
 • بهره مندی از وکیل مهریه نه تنها در تسریع روند پرونده تاثیرگذار می باشد بلکه موجب صرفه جویی در هزینه ها نیز خواهد شد زیرا وکلا با توجه به تجربه و آشنایی کامل با مراحل دادرسی در کمترین زمان ممکن برای اخذ حقوق موکل خود اقدام کرده و مانع از پرداخت هزینه های اضافی در روند دادرسی می شوند.

کلام آخر

قوانین مربوط به مهریه دارای پیچیدگی های زیادی می باشد لذا برای تسریع روند پرونده بهتر است به وکیل مهریه که تجربه و آگاهی کاملی در مورد قوانین مربوط به مهریه دارد مراجعه کنید ما در این مقاله  سعی کردیم  مطالب مفیدی را در مورد وکیل مهریه در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. همچنین اگر به دنبال بهترین وکیل طلاق در ساری هستید می توانید این مقاله را مطالعه کنید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در این رابطه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه چقدر است؟

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه بستگی به عوامل مختلفی دارد که در میزان هزینه ها و حق الوکاله وکیل مهریه تاثیر گذار خواهد بود.

راه های وصول مهریه چیست؟

از سه طریق می توان مهریه را وصول کرد : ارسال اظهار نامه از سوی زن به شوهر، از طریق اجرای ثبت و از طریق دادگاه ها

اگر در دوران عقد زن درخواست مهریه کند نصف خواهند شد؟

در صورتی که زن باکره باشد نصف مهریه به او تعلق می گیرد ولی در غیر این صورت تمام مهریه به او تعلق می گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا