وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران❤️【سال1403】⚖️

بخشی از پرونده های حقوقی مربوط به حوزه جرایم اقتصادی می شوند. دعاوی این زمینه بسیار حساس بوده و دارای پیچیدگی های خاصی هستند. موکل دعاوی جرایم اقتصادی ممکن است متهم یا شاکی باشند. در چنین پرونده هایی نیاز به یک وکیل جرایم اقتصادی بیش تر احساس می شود. وکیل اقتصادی باید به کلیه قوانین مربوط به حوزه اقتصاد آگاهی و تسلط کامل داشته باشد. به دلیل حساسیت و اهمیت انتخاب یک وکیل خوب در این حوزه، در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران را به شما معرفی می نماییم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

برای پیگیری پرونده های حقوقی نیاز است که به وکیل متخصص در آن حوزه مراجعه نماییم. وکیل جرایم اقتصادی هم از این قاعده مستثنی نیست. بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران، باید قوانین حقوقی اقتصادی را به طور کامل بداند تا بتواند از موکل خود دفاع کند، زیرا جرایم این بخش بسیار گسترده هستند.

وکیلی که قرار است در بخش جرایم اقتصادی به وکالت بپردازد، باید دارای پروانه وکالت درجه یک باشد. وکیل باید قبلا پرونده های اقتصادی را وکالت کرده باشد تا در زمینه این پرونده ها و یافتن را حل برای آن ها تجربه کافی را داشته باشد. یک وکیل خوب، حق الوکاله منصفانه و متناسب با زحمات خود دارد. چنین وکیلی صرفا برای دریافت دست مزد وکالت نمی کند، بلکه ابتدا پرونده را با دقت مطالعه کرده و تمام جوانب آن را می سنجد.

بهترین وکیل تهران کسی است که اگر حقی از موکل وی ضایع شده باشد که قابل دفاع باشد وکالت پرونده را بپذیرد، در غیر این صورت شرایط و میزان موفقیت پرونده را به موکل توضیح می دهد و او را متقاعد می نماید که حق با وی نمی باشد.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

جرایم اقتصادی و انواع آن

متهمی که مرتکب جرمی شود و به اقتصاد کشور آسیب وارد کرده و در آن اختلال ایجاد کند متهم به انجام جرایم اقتصادی است. به همین سبب این جرایم تاثیر بسیار زیادی بر جامعه و اقتصاد کشور دارند. جرایم این بخش بسیار گسترده هستند که در این قسمت به بیان برخی از این جرایم می پردازیم.

پول شویی

به اقدامی گفته می شود که پول نامشروع به شکل مشروع درآورده می شود. یعنی شخصی مقدار زیادی پول را از راه نادرست مانند قاچاق مواد مخدر به دست می آورد، سپس آن پول را به صورت قانونی و از راه درست سرمایه گذاری می کند.

در واقع پول نامشروع را به شکل درست وارد چرخه اقتصادی می نمایند. این شکل از سرمایه گذاری را پول شویی می گویند که جزو جرایم اقتصادی محسوب می شود که باید توسط بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران پیگیری شود.

اختلاس

نوع دیگر از جرایم اقتصادی، اختلاس است. در واقع هنگامی که افراد شاغل در موسسات و ارگان های دولتی، از منابع مالی آن موسسه پولی را به شکل غیر قانونی برداشت نمایند مرتکب اختلاس شده اند. اختلاس جزو جرایم خیانت در امانت و یا تحصیل مال از راه نا مشروع هم دسته بندی می شود. این جرم را می توان کلاهبرداری نیز نامید.

رشوه

اگر کارمند و یا مدیر یک شرکت و یا موسسه، با دریافت پول و یا هر گونه انعام به انجام کاری که جزو وظایف آن ها نیست و یا غیر قانونی است اقدام کنند به این معنی است که رشوه گرفته اند. البته اگر افراد با همین شرایط از انجام کار قانونی خودداری کنند هم رشوه محسوب می شود. این اعمال جزو جرایم اقتصادی است و مرتکب شونده محکوم به مجازات است.

فرار مالیاتی

اشخاص حقیقی و حقوقی، ممکن است با هدف عدم پرداخت مالیات دست به اقدامات مختلفی بزنند، این عمل را فرار مالیاتی می گویند. در واقع این افراد ممکن است اظهار نامه مالیاتی را جعل نمایند و یا گزارش های مبنی بر درآمد خود را ارسال ننمایند تا بتوانند تمام یا بخشی از مالیات خود را پرداخت نکنند.

این عمل هم جزو جرایم اقتصادی است زیرا عده ای به شکل غیر قانونی مال اندوزی نموده و عده ای دیگر نمی توانند به درآمد کافی دست پیدا کنند. در چنین پرونده هایی نیاز ضروری به مراجعه به بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران است.

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران را بشناسید!

آقای موسی الرضا میر

آقای موسی الرضا میر

وکیل جناب آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها جرایم مالی و اقتصادی را پیگیری می‌نماید.

ایشان با توجه به تخصص خاص خود در خصوص جرایم مالی و اقتصادی از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها اقتصادی را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم اقتصادی وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در سازمان تعزیرات
 • حکومتی(قاچاق کالا و ارز ، دعاوی رفع تعهد‌ ارزی ، دعاوی تعزیرات در امور پزشکی ، بهداشتی ، دارویی‌ و دعاوی گمرکی‌ )
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

علی نیکجو

دکتر علی نیکجو بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای علی نیکجو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 20 سال سابقه کار در حرفه وکالت، دوره دکترای حقوق بین الملل دارند و یکی از وکلای متخصص در زعفرانیه می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در پرونده های حقوقی (ملکی و پولی بانکی و سرقفلی)
 • متخصص در پرونده های کیفری (جرایم اقتصادی و کلاهبرداری و قتل)
 • انجام کلیه خدمات امور حقوق داخلی و بین المللی
 • تنظیم قراردادهای تجاری و پیمانکاری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای علی نیکجو، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02191098920
تلفن همراه: 09123644247
آدرس دفتر: 
زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اول خیابان شاد آور، برج شاداور، طبقه ۲، واحد۵

وب سایت: alinikjou.com

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در جرائم اقتصادی است و پرونده های متعددی در دادسرای جرائم اقتصادی تهران ( ناحیه 32 ) و دادگاه ویژه جرائم اقتصادی در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

فاطمه‌ یاس جعفری

فاطمه‌یاس جعفری
قاضی بازنشسته با بیست سال خدمت قضایی در دادگستری استان تهران
دارای تجارب کیفری در تمام سمت‌های دادسرا و تجدیدنظرخواهی از آرای دادگاه بدوی با تفویض اختیار دادستانی،تجربه تدریس در دانشگاه و کارگاه‌های حقوقی کاربردی،دارای گواهینامه قراردادهای داخلی و بین المللی،دارای گواهینامه داوری داخلی و بین المللی،شرکت در سمینار بین المللی جوینت ونچر
و پژوهش در خصوص قرارداد‌های کنسرسیوم و جوینت ونچر
وکیل دادگستری
شماره پروانه ۶۵۵۴
فارغ التحصیل دانشگاه تهران
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
آشنایی به زبان انگلیسی و فرانسه

تخصص و فعالیت:

 • جرائم اقتصادی،دعاوی مالی کیفری/حقوقی،اجرای احکام کیفری/مدنی

آدرس: میدان ونک،خیابان ولیعصر،روبروی خ ۱۸ گاندی،ساختمان پزشکان ۲۵۸۸
ط دوم واحد ۵

شماره تماس: 09121182058

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

از وکلای پایه یک دادگستری استان تهران می توان خانم فاطمه عزیزی را نام برد. ایشان وکالت تمام پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی را می پذیرند. اما تخصص ایشان در امور قراردادها، دعاوی ملکی، وصول مطالبات و دعاوی اقتصادی است. مدیریت امور حقوقی و قراردادها شرکت بورس، مشاور حقوقی شرکت سرمایه لوتوس پارسیان و کارشناس ارشد امور حقوقی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در کارنامه کاری خانم عزیزی به چشم می خورد. تمام انگیزه ایشان در پرونده های مختلف گرفتن حق افراد محق است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها
 • تنظیم انواع شکوائیه

آدرس: تهران، پونک، بلوار همیلا، بلوار پارک، خیابان پارک، نبش خیابان استاد نظری شرقی، ساختمان 121، پلاک 2، واحد 6

حسین قهاری

حسین قهاری

آقای حسین قهاری دکترای حقوق هستند و به عنوان بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران به وکالت مشغول هستند. آقای دکتر قهاری پرونده های مختلف بسیاری را وکالت کرده اند که اکثریت آن ها با موفقیت ایشان همراه بوده است. دکتر حسین قهاری دوره های قرارداد نویسی را برگزار می کنند و اصول و قواعد قرارداد نویسی را به وکلای عزیز آموزش می دهند. همچنین برای استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های ایشان می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشید. هدف وکیل قهاری فقط و فقط احقاق حق بوده و طبق سوگند خود به این اصول پایبند هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی

آدرس: تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک 15، طبقه اول

منیره رشمی

منیره رشمی

خانم منیره رشمی وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت هستند که در حال حاضر در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص خانم رشمی در خصوص پرونده های اعسار، تملک آپارتمان ها، دعاوی خانوادگی مانند مهریه و طلاق و همچنین کلاهبرداری و جرایم اقتصادی است. وکیل منیره رشمی با تمام توان از موکل خود دفاع می کنند و به همین دلیل هم توانسته اند اعتماد مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم کلیه دادخواست ها، قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، میرداماد، خیابان شهید بهزاد حصاری، ساختمان راز، طبقه اول، واحد 4

امیر سعیدی افضل

امیر سعیدی افضل

آقای سعیدی افضل فارغ التحصیل حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان در حال حاضر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تهران به فعالیت مشغول می باشند. آقای امیر سعیدی افضل مدیریت موسسه حقوقی عدالت گستر افضل هستند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، اختلاس، کلاهبرداری و اقتصادی تخصص دارند. برای عزیزانی که قصد مراجعه به ایشان را دارند امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین و تلفنی هم وجود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

محمدرضا موسوی ایرائی

محمدرضا موسوی ایرائی

آقای موسوی از جمله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق هستند که اکنون در شغل وکالت به دفاع از موکلین می پردازند. آقای موسوی مدیریت یکی از موسسه های حقوقی را هم بر عهده دارند. وکیل موسوی در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت کرده و در دادگاه دفاعیه های کوبنده ای را برای دفاع از موکل خود ارائه کرده اند. ایشان در تمام دعاوی بر سوگند خود برای احقاق حق پایبند بوده اند و به همین دلیل رضایت موکلین خود را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم اوراق حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: تهران، خیابان شریعنی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک 11، واحد 3

هدی فرخی

هدی فرخی

خانم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری فعال در تهران می باشند که عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های حقوقی، ملکی و کیفری بسیاری را وکالت نموده اند و در زمینه جرایم اقتصادی تخصص داشته و پرونده های بسیاری را با موفقیت به نتیجه رسانده اند. خانم فرخی به دلیل تخصص، عدالت خواهی و حسن خلق خود میان مردم شتاخته شده و مورد اعتماد می باشند. ایشان برای مراجعه کنندگان خود امکان برقراری ارتباط آنلاین و تلفنی را هم فراهم نموده اند. وکیل هذی فرخی با سال ها تجربه بهترین مشاوره های حقوقی را به مراجعه کنندگان خود ارائه کرده تا در کمترین زمان مشکل آن ها حل شود. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست و لوایح
 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه
 • تخصص در دعاوی خانواده و ملکی 

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک46، واحد 9

علیرضا مرادی

علیرضا مرادی

آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در تهران به انجام وکالت و ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. آقای علیرضا مرادی دارای تحصیلات دکترا در رشته حقوق خصوصی بوده و در سابقه کاری خود همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان مشاور و وکیل حقوقی را ثبت نموده اند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی را می پذیرند و تمام توان خود را برای دفاع از موکل به کار می گیرند. بسیاری از موکلین با کمک مشاوره های حقوقی آقای مرادی توانسته اند مشکلات خود را حل نمایند.

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در وکالت دعاوی مالی و جرایم اقتصادی
 • وکالت دعاوی مربوط به آسیب به جال و مال مانند تصادفات، جرایم پزشکی، تخریب و نزاع 
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر، تخلیه و منابع طبیعی 

آدرس: تهران، فرمانیه، نبش شمشاد، برج ارغوان فرمانیه، نیم طبقه بالای لابی

ویژگی های بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

وکیل جرایم اقتصادی، شخصی است که با تکیه بر دانش و علم خود در زمینه قوانین اقتصادی به دفاع از متهمین به جرایم اقتصادی می پردازد. از مهم ترین ویژگی های چنین وکیلی داشتن هوش بالا است. دادگاه رسیدگی به پرونده های دسته جرایم اقتصادی به دلیل حساسیت بالا جزو جلسات دادرسی مهم و حساس می باشند، به همین دلیل وکیل این دعاوی باید توان بسیار بالایی در ارائه دفاعیه های خود داشته باشد. داشتن قدرت بیان بالا و سخنوری خوب در ارائه چنین دفاعیه تاثیر مستقیم دارد. وکیل چنین دعاوی باید به اصول سخنرانی مسلط باشد و همچنین جسور و زیرک تا بتواند از طریق سخنان خود تاثیرات لازم را ایجاد نماید.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران، باید همواره در جریان کلیه مصوبات جدید مربوط به بخش اقتصادی و همچنین تغییرات ایجاد شده در قوانین این حوزه باشد. جسارت و شجاعت یکی دیگر از ویژگی های مورد نیاز برای وکیل جرایم اقتصادی است، زیرا باید بتواند به شکل های مختلف مدارک لازم را برای اثبات حق موکل خود را گرد آوری کرده و به بهترین شکل و با قدرت بیان بالا آن ها را به قاضی پرونده ارائه دهد.

ویژگی های بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

نقش بهترین وکیل جرایم اقتصادی

در بعضی جرایم اقتصادی، میزان جرم از نظر مالی بسیار بالا است، به همین دلیل دفاع از چنین پرونده هایی بسیار دشوار است. حتی ممکن است قدرت های خاصی پشتوانه متهمین چنین پرونده هایی باشند. به دلیل وارد شدن آسیب به دیواره جامعه قانون هم نسبت به این جرایم سخت گیری های بیش تری دارد. در واقع نقش وکلای جرایم اقتصادی در این پرونده ها تعیین کننده است.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران، سعی می کند با قدرت بیان و استدلال خود، مسیر فکری دادگاه و قاضی را به سمتی که به سود موکل خود است هدایت کند. در واقع این وکیل می داند که موکل وی دارای چه مدارکی است و در کدام قسمت می تواند بیش تر مانور دهد تا بتواند از حق خود دفاع کند.

به توجه به این موارد می بینیم که وجود وکیل در پرونده های جرایم اقتصادی ضروری بوده است و پیگیری پرونده بدون وکیل غیر ممکن است. اما لازم است که یک وکیل جرایم اقتصادی متخصص و با تجربه، از همان مراحل اول دادرسی در دادگاه و حتی جلسات بازجویی حاضر باشد تا بتواند تمامی ادله را از جزئیات به دست آورد.     

نقش بهترین وکیل جرایم اقتصادی

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران را معرفی نمودیم. به زبان ساده جرم اقتصادی جرمی است که در سیستم اقتصادی کشور اختلال ایجاد کند. به همین دلیل قانون نسبت به آن توجه ویژه دارد. کلاهبرداری، پول شویی و بسیاری از فعالیت های اقتصادی دیگر جزو این دسته از جرم ها هستند. وجود یک وکیل خبره در حوزه اقتصاد در این پرونده ها لازم است. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم این مطالب برای شما آموزنده بوده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا