وکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

بخشی از پرونده های حقوقی مربوط به حوزه جرایم اقتصادی می شوند. دعاوی این زمینه بسیار حساس بوده و دارای پیچیدگی های خاصی هستند. موکل دعاوی جرایم اقتصادی ممکن است متهم یا شاکی باشند. در چنین پرونده هایی نیاز به یک وکیل جرایم اقتصادی بیش تر احساس می شود. وکیل اقتصادی باید به کلیه قوانین مربوط به حوزه اقتصاد آگاهی و تسلط کامل داشته باشد. به دلیل حساسیت و اهمیت انتخاب یک وکیل خوب در این حوزه، در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران را به شما معرفی می نماییم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

برای پیگیری پرونده های حقوقی نیاز است که به وکیل متخصص در آن حوزه مراجعه نماییم. وکیل جرایم اقتصادی هم از این قاعده مستثنی نیست. بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران، باید قوانین حقوقی اقتصادی را به طور کامل بداند تا بتواند از موکل خود دفاع کند، زیرا جرایم این بخش بسیار گسترده هستند.

وکیلی که قرار است در بخش جرایم اقتصادی به وکالت بپردازد، باید دارای پروانه وکالت درجه یک باشد. وکیل باید قبلا پرونده های اقتصادی را وکالت کرده باشد تا در زمینه این پرونده ها و یافتن را حل برای آن ها تجربه کافی را داشته باشد. یک وکیل خوب، حق الوکاله منصفانه و متناسب با زحمات خود دارد. چنین وکیلی صرفا برای دریافت دست مزد وکالت نمی کند، بلکه ابتدا پرونده را با دقت مطالعه کرده و تمام جوانب آن را می سنجد. بهترین وکیل در تهران کسی است که اگر حقی از موکل وی ضایع شده باشد که قابل دفاع باشد وکالت پرونده را بپذیرد، در غیر این صورت شرایط و میزان موفقیت پرونده را به موکل توضیح می دهد و او را متقاعد می نماید که حق با وی نمی باشد.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران کیست؟

جرایم اقتصادی و انواع آن

متهمی که مرتکب جرمی شود و به اقتصاد کشور آسیب وارد کرده و در آن اختلال ایجاد کند متهم به انجام جرایم اقتصادی است. به همین سبب این جرایم تاثیر بسیار زیادی بر جامعه و اقتصاد کشور دارند. جرایم این بخش بسیار گسترده هستند که در این قسمت به بیان برخی از این جرایم می پردازیم.

پول شویی

به اقدامی گفته می شود که پول نامشروع به شکل مشروع درآورده می شود. یعنی شخصی مقدار زیادی پول را از راه نادرست مانند قاچاق مواد مخدر به دست می آورد، سپس آن پول را به صورت قانونی و از راه درست سرمایه گذاری می کند. در واقع پول نامشروع را به شکل درست وارد چرخه اقتصادی می نمایند. این شکل از سرمایه گذاری را پول شویی می گویند که جزو جرایم اقتصادی محسوب می شود که باید توسط بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران پیگیری شود.

اختلاس

نوع دیگر از جرایم اقتصادی، اختلاس است. در واقع هنگامی که افراد شاغل در موسسات و ارگان های دولتی، از منابع مالی آن موسسه پولی را به شکل غیر قانونی برداشت نمایند مرتکب اختلاس شده اند. اختلاس جزو جرایم خیانت در امانت و یا تحصیل مال از راه نا مشروع هم دسته بندی می شود. این جرم را می توان کلاهبرداری نیز نامید.

رشوه

اگر کارمند و یا مدیر یک شرکت و یا موسسه، با دریافت پول و یا هر گونه انعام به انجام کاری که جزو وظایف آن ها نیست و یا غیر قانونی است اقدام کنند به این معنی است که رشوه گرفته اند. البته اگر افراد با همین شرایط از انجام کار قانونی خودداری کنند هم رشوه محسوب می شود. این اعمال جزو جرایم اقتصادی است و مرتکب شونده محکوم به مجازات است.

فرار مالیاتی

اشخاص حقیقی و حقوقی، ممکن است با هدف عدم پرداخت مالیات دست به اقدامات مختلفی بزنند، این عمل را فرار مالیاتی می گویند. در واقع این افراد ممکن است اظهار نامه مالیاتی را جعل نمایند و یا گزارش های مبنی بر درآمد خود را ارسال ننمایند تا بتوانند تمام یا بخشی از مالیات خود را پرداخت نکنند. این عمل هم جزو جرایم اقتصادی است زیرا عده ای به شکل غیر قانونی مال اندوزی نموده و عده ای دیگر نمی توانند به درآمد کافی دست پیدا کنند. در چنین پرونده هایی نیاز ضروری به مراجعه به بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران را بشناسید!

حمیدرضا هادی

حمیدرضا هادی

آقای هادی از جمله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. آقای حمیدرضا هادی همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. آقای هادی حدود 15 سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و در این دوران پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند.

 وکالت و مشاوره حقوقی 8 شرکت در تهران و اصفهان، گواهینامه دوره جامع داوری داخلی و قبولی هم زمان در آزمون وکالت و قضاوت جزو افتخارات این وکیل با تجربه است. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما در حوزه دعاوی کلاهبرداری، اختلاس، قاچاق کالا و ارز و پول شویی تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداها

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از اسفندیار، کوچه سعیدی، پلاک 10، مجتمه آپادانا، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09122260498

فاطمه میر

فاطمه میر

از دیگر وکلای خوب پایه یک دادگستری استان تهران خانم میر هستند. ایشان عضو کانون وکلای مرکز هستند که در تهران فعالیت دارند. خانم میر در طول سال هایی که به وکالت مشغول بودند پرونده های بسیاری را در دادگاه های تهران با موفقیت مختومه کرده اند. تلاش خانم میر همواره برای احقاق حق بوده است. تخصص ایشان در زمینه پرونده های اقتصادی و کلاهبرداری است. 

دانش و تخصص این وکیل به همراه اخلاق نیکوی سبب شناخته شدن این وکیل در تهران شده است. کسانی که قصد اعطای وکالت پرونده های خود می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین با ایشان ارتباط برقرار کنند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح

آدرس: تهران، امانیه، بلوار نلسون ماندلا، خیابان ناهید غربی

شماره تماس: 09123829850

مینا نیسی

مینا نیسی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند، همچنین دارای تحصیلات کارشناس ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه تهران هستند. این وکیل ارزنده کشور، وکالت پرونده های حقوقی مختلف را می پذیرند. و در زمینه دعاوی کلاهبرداری، پول شویی و جرایم اقتصادی تخصص دارند. امکان مشاوره آنلاین و تلفنی در دفتر وکالت ایشان فراهم است. خانم مینا نیسی مشاوره حقوقی شرکت های مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. تلاش پیگیرانه این وکیل در کنار دانش و تخصص ایشان سبب رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، باهنر، پلاک 12، واحد 6

شماره تماس: 09120574228

 هوشیار منصوری

هوشیار منصوری

آقای هوشیار منصوری جزو بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران پایه یک دادگستری تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 7523 می باشد. ایشان تلاش می کنند در جهت احقاق حق حرکت کرده و حق موکل خود را بگیرند. سابقه درخشان این وکیل نشانه صداقت و اطلاعات حقوقی بالای آقای منصوری است. متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با وکیل هوشیار منصوری ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • قبول وکالت انواع دعاوی

آدرس: تهران، میدان ونک، بلوار حقانی،پلاک 61

شماره تماس: 09121251881

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

از وکلای پایه یک دادگستری استان تهران می توان خانم فاطمه عزیزی را نام برد. ایشان وکالت تمام پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی را می پذیرند. اما تخصص ایشان در امور قراردادها، دعاوی ملکی، وصول مطالبات و دعاوی اقتصادی است. مدیریت امور حقوقی و قراردادها شرکت بورس، مشاور حقوقی شرکت سرمایه لوتوس پارسیان و کارشناس ارشد امور حقوقی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در کارنامه کاری خانم عزیزی به چشم می خورد. تمام انگیزه ایشان در پرونده های مختلف گرفتن حق افراد محق است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها
 • تنظیم انواع شکوائیه

آدرس: تهران، پونک، بلوار همیلا، بلوار پارک، خیابان پارک، نبش خیابان استاد نظری شرقی، ساختمان 121، پلاک 2، واحد 6

شماره تماس: 09125405282

حسین قهاری

حسین قهاری

آقای حسین قهاری دکترای حقوق هستند و به عنوان بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران به وکالت مشغول هستند. آقای دکتر قهاری پرونده های مختلف بسیاری را وکالت کرده اند که اکثریت آن ها با موفقیت ایشان همراه بوده است. دکتر حسین قهاری دوره های قرارداد نویسی را برگزار می کنند و اصول و قواعد قرارداد نویسی را به وکلای عزیز آموزش می دهند. همچنین برای استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های ایشان می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشید. هدف وکیل قهاری فقط و فقط احقاق حق بوده و طبق سوگند خود به این اصول پایبند هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی

آدرس: تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک 15، طبقه اول

شماره تماس: 09121161346

منیره رشمی

منیره رشمی

خانم منیره رشمی وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت هستند که در حال حاضر در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص خانم رشمی در خصوص پرونده های اعسار، تملک آپارتمان ها، دعاوی خانوادگی مانند مهریه و طلاق و همچنین کلاهبرداری و جرایم اقتصادی است. وکیل منیره رشمی با تمام توان از موکل خود دفاع می کنند و به همین دلیل هم توانسته اند اعتماد مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم کلیه دادخواست ها، قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، میرداماد، خیابان شهید بهزاد حصاری، ساختمان راز، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09127312818

امیر سعیدی افضل

امیر سعیدی افضل

آقای سعیدی افضل فارغ التحصیل حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان در حال حاضر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تهران به فعالیت مشغول می باشند. آقای امیر سعیدی افضل مدیریت موسسه حقوقی عدالت گستر افضل هستند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، اختلاس، کلاهبرداری و اقتصادی تخصص دارند. برای عزیزانی که قصد مراجعه به ایشان را دارند امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین و تلفنی هم وجود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09120185753

محمدرضا موسوی ایرائی

محمدرضا موسوی ایرائی

آقای موسوی از جمله بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق هستند که اکنون در شغل وکالت به دفاع از موکلین می پردازند. آقای موسوی مدیریت یکی از موسسه های حقوقی را هم بر عهده دارند. وکیل موسوی در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت کرده و در دادگاه دفاعیه های کوبنده ای را برای دفاع از موکل خود ارائه کرده اند. ایشان در تمام دعاوی بر سوگند خود برای احقاق حق پایبند بوده اند و به همین دلیل رضایت موکلین خود را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم اوراق حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: تهران، خیابان شریعنی، بالاتر از میرداماد، بن بست شریفی، پلاک 11، واحد 3

شماره تماس: 09121959018

سمیه حبیبی

سمیه حبیبی

خانم سمیه حبیبی از دیگر وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت و عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. خانم حبیبی وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را به عهده می گیرند. تخصص ایشان دعاوی  خانواده، مطالبه وجه، اجراییات، اعسار، ارث و وصیت، اختلاس و کلاهبرداری است. متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با این وکیل با تجربه در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: تهران، خیابان کلاهدوز دولت، روبروی قلندری، پلاک 446، ساختمان بی تا، طبقه 3، واحد 304

شماره تماس: 09120282210

ویژگی های بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

وکیل جرایم اقتصادی، شخصی است که با تکیه بر دانش و علم خود در زمینه قوانین اقتصادی به دفاع از متهمین به جرایم اقتصادی می پردازد. از مهم ترین ویژگی های چنین وکیلی داشتن هوش بالا است. دادگاه رسیدگی به پرونده های دسته جرایم اقتصادی به دلیل حساسیت بالا جزو جلسات دادرسی مهم و حساس می باشند، به همین دلیل وکیل این دعاوی باید توان بسیار بالایی در ارائه دفاعیه های خود داشته باشد.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران، باید همواره در جریان کلیه مصوبات جدید مربوط به بخش اقتصادی و همچنین تغییرات ایجاد شده در قوانین این حوزه باشد. جسارت و شجاعت یکی دیگر از ویژگی های مورد نیاز برای وکیل جرایم اقتصادی است، زیرا باید بتواند به شکل های مختلف مدارک لازم را برای اثبات حق موکل خود را گرد آوری کرده و به بهترین شکل و با قدرت بیان بالا آن ها را به قاضی پرونده ارائه دهد.

ویژگی های بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

نقش بهترین وکیل جرایم اقتصادی

در بعضی جرایم اقتصادی، میزان جرم از نظر مالی بسیار بالا است، به همین دلیل دفاع از چنین پرونده هایی بسیار دشوار است. حتی ممکن است قدرت های خاصی پشتوانه متهمین چنین پرونده هایی باشند. به دلیل وارد شدن آسیب به دیواره جامعه قانون هم نسبت به این جرایم سخت گیری های بیش تری دارد. در واقع نقش وکلای جرایم اقتصادی در این پرونده ها تعیین کننده است.

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران، سعی می کند با قدرت بیان و استدلال خود، مسیر فکری دادگاه و قاضی را به سمتی که به سود موکل خود است هدایت کند. در واقع این وکیل می داند که موکل وی دارای چه مدارکی است و در کدام قسمت می تواند بیش تر مانور دهد تا بتواند از حق خود دفاع کند.

به توجه به این موارد می بینیم که وجود وکیل در پرونده های جرایم اقتصادی ضروری بوده است و پیگیری پرونده بدون وکیل غیر ممکن است. اما لازم است که یک وکیل جرایم اقتصادی متخصص و با تجربه، از همان مراحل اول دادرسی در دادگاه و حتی جلسات بازجویی حاضر باشد تا بتواند تمامی ادله را از جزئیات به دست آورد.     

نقش بهترین وکیل جرایم اقتصادی

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران را معرفی نمودیم. به زبان ساده جرم اقتصادی جرمی است که در سیستم اقتصادی کشور اختلال ایجاد کند. به همین دلیل قانون نسبت به آن توجه ویژه دارد. کلاهبرداری، پول شویی و بسیاری از فعالیت های اقتصادی دیگر جزو این دسته از جرم ها هستند. وجود یک وکیل خبره در حوزه اقتصاد در این پرونده ها لازم است. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم این مطالب برای شما آموزنده بوده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 6 =

دکمه بازگشت به بالا