وکیلوکیل خانواده

لیست10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز را به شما معرفی کنیم پس دعوت می کنم با ما همراه باشید. دعاوی خانواده یکی از مهم ترین دعاوی است که در محاکم قضایی به آن پرداخته می شود که البته ثبت و پیگیری این پرونده ها به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد و اغلب افرادی که درگیر پرونده های حقوقی خانواده می شوند برای حصول نتیجه دلخواه به بهترین وکیل خانواده مراجعه می کنند و از این طریق مسیر قضایی را با مشاوره وکیل خانواده به درستی طی خواهند کرد.

بهترین وکیل خانواده در شیراز کیست؟

وکیل خانواده به فردی گفته می شود که تسلط کاملی بر قوانین مربوط به مباحث خانوادگی دارد و به صورت کاملا تخصصی در رسیدگی و پیگیری انواع دعاوی در این حوزه فعالیت می کند. با توجه به پیچیدگی پرونده های خانواده توصیه می شود که برای اقامه آن ها حتما به بهترین وکیل خانواده در شیراز مراجعه کنید.

بهره مندی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز در دعاوی خانواده می تواند به نفع خواهان و یا خوانده دعوا باشد و بهتر است که برای این منظور از وکیل خانواده که در این حوزه دارای تجربه و تخصص بالایی هستند استفاده نمایید. توجه داشته باشید که مهارت و تجربه بهترین وکیل خانواده در امر رسیدگی به این پرونده ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود زیرا با توجه به این که با پرونده های زیادی در این زمینه سر و کار داشته اند به راحتی می توانند اختلافات خانوادگی را حل و فصل نمایند.

اگر در سایر شهرهای ایران به دنبال یافتن وکیل مجرب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در ایران مراجعه نمایید.

وکیل خانواده کیست؟

وظایف بهترین وکیل خانواده در شیراز

 • مهم ترین و اصلی ترین وظیفه بهترین وکیل خانواده در شیراز دفاع از حق و حقوق موکل خود است در حقیقت آنچه که موجب شده تا موکل به وکیل برای رسیدگی و پیگیری پرونده مراجعه کند دفاع از حقوق او در دادگاه است.
 • از دیگر وظایف بهترین وکیل خانواده در شیراز پیگیری دقیق پرونده و کسب اطلاع از جزییات آن می باشد. با توجه به این که اعلام نتیجه قطعی در دعاوی خانواده ممکن است چند ماه به طول بیانجامد لذا وکیل خانواده در این شرایط با پیگیری پرونده در صورت وجود هرگونه مشکلی فورا آن را حل و فصل می کند.
 • بهترین وکیل در شیراز بایستی اسرار موکل خود را حفظ کند و رفتار صحیحی با او داشته باشد.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، ملکی، کیفری، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:موفقیت 90 % پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز را بشناسید!

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس :

۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

آقای جهانپور کرمی ارخلو

جناب آقای جهانپور کرمی یکی از وکلای سرشناش در شهر شیراز هستند. جناب کرمی آرخلو نفر اول ورودی آزمون وکالت سال 1391هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری شیراز با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق عمومی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

ایشان وکیل پایه برترکشوری در حوزه ی تصادفات اخذ دیه از بیت المال صندوق تامین خسارتهای بدنی،کلیه شرکتهای بیمه، راننده متواری، نداشتن بیمه نامه،سقف تعهدات بیمه ای هستند.

آدرس: شیراز

شماره تماس: 09374843954

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی

سید روح اله معزی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشند که در پیگیری دعاوی خانوادگی تخصص و تبحر بالایی دارند و در سایر دعاوی دیگر نظیر ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • بیش از 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان عربی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35

شماره تماس: 09177102389

سعید شبانی

سعید شبانی

سعید شبانی وکیل پایه یک دادگستری با سوابق درخشانی در حوزه پرونده های حقوقی خانواده می باشند که البته در زمینه های دیگر نظیر دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی نیز فعالیت دارند.

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم لایحه دفاعی

آدرس: شیراز، خیابان پارامونت، روبروی پمپ بنزین، طبقه چهارم، ساختمان بانک ملی

شماره تماس: 09177138728

محمد علی کرمی

محمد علی کرمی

محمد علی کرمی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشند که در حوزه پیگیری دعاوی خانوادگی با توجه به تسلطی که بر قوانین آن دارند به عنوان یکی از بهترین وکلای خانوادگی شناخته می شوند.

تخصص ومهارت:

 • بیش از 11 سال سابقه کار در امور وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • دکتری حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا وکیل پایه یک دادگستری در امور حقوقی و خانواده در شیراز می باشند ایشان  با 11 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل ومشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس
 • نماینده و وکیل حرم شاه چراغ
 • وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده
 • ·       11 سال سابقه وکالت

آدرس: شیراز، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

شماره تماس: 09171399905

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور وکیل پایه یک به عنوام یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز معرفی می شوند ایشان پرونده های خانواده در زمینه های مختلف نظیر طلاق، مهریه و غیره را با تسلطی که بر قوانین حقوقی دارند در سریع ترین زمان به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

شماره تماس: 09173175515 – 07132303505

کاظم قائدی

کاظم قائدی

کاظم قائدی یکی از وکلای پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در شیراز می باشند که در زمینه حقوقی، خانوادگی، ملکی و غیره در شیراز فعالیت می کنند و با توجه به تسلط و آشنایی کامل با قوانین، پرونده های متعددی را در حوزه خانواده پیگیری و به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی استان فارس
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • عضوکانون وکلای دادگستری فارس
 • عضو اتحادیه تشکل های سیاسی کشور

آدرس: شیراز، شهرک بزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09171014394

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوی خانواده می باشند و پرونده های متعدد زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در امر وکالت دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

رقیه قائدی

رقیه قائدی

رقیه قائدی وکیل پایه یک دادگستری دارای 11 سال سابقه وکالت در حوزه خانواده در شیراز می باشندکه می توان ایشان را به عنون یکی از وکلای متخصص و متبحر در حوزه خانواده معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سایقه در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی
 • وکیل موسسه های تجاری
 • مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهیدجمالی

شماره تماس: 09173228495

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز

از جمله ویژگی هایی که  وکیل خانواده باید از آن برخوردار باشد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دانش و مهارت بالا: یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز داشتن مهارت است که برای این امر بایستی از هر دو نظر علمی و تئوری دانش و تخصص کافی را دارا بوده و تسلط لازم بر مفاد و قوانین مرتبط با دعاوی خانواده را داشته باشد.
 • کارنامه کاری موفق: یکی از ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده داشتن کارنامه کاری موفق در دعاوی خانواده است که این امر بیانگر میزان مهارت و تجربه او در این حیطه می باشد.
 • قابل اعتماد بودن: با توجه به این که در دعاوی خانواده ممکن است لازم باشد موکل برخی از اسرار خود را در اختیار بهترین وکیل خانواده در تبریز قرار دهد لذا بهترین وکیل خانواده بایستی راز دار بوده و از فاش شدن مسائل خصوصی و اسرار موکل خود جلوگیری کند.

برای حل مشکلات ملکی خود می توانید به مقاله بهترین وکیل ملکی در شیراز مراجعه نمایید و از وکیل کمک بگیرید.

وظایف بهترین وکیل خانواده در شیراز

بهره مندی از وکیل خانواده چه مزایایی دارد؟

داشتن بهترین وکیل خانواده در شیراز در پرونده های خانواده برای موکلین  دارای مزیت های فراوانی می باشد زیرا این وکلا با توجه به مهارت و تجربه ای که در این حیطه کاری دارند می توانند امور مربوط به پرونده را به نتیجه دلخواه موکل برسانند. همچنین با وجود وکیل خانواده دیگر موکل نیاز نیست که در جلسات دادگاه حضور داشته باشد بلکه روال قانونی طرح دعوا در دادگاه توسط وکیل پیگیری و انجام می گیرد.

در شیراز وکلای موفقی هستند که می توانند در زمینه کیفری به مردم کمک کنند؛ برای یافتن آن ها به مقاله بهترین وکیل کیفری در شیراز مراجعه نمایید.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی ویژگی های وکیل خانواده خوب پرداختیم و سعی کردیم  مطالب مفیدی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی خانواده نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های خانواده ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

لازم به ذکر است؛ کسانی که در پی وکیلی حرفه ای در زمینه مهریه هستند، می توانند از مقاله ما با عنوان بهترین وکیل مهریه در شیراز دیدن فرمایند.

آیا شوهر نیز می تواند با استناد به حق حبس خود، پرداخت مهریه را منوط به تمکین زوجه سازد؟

با توجه به قانون و رویه عملی دادگاه ها حق حبس به هیچ عنوان برای مرد به رسمیت شناخته نشده است و در حال تکلیف پرداخت مهریه اول با زوج است و زوجه می تواند تا پرداخت آخرین قسط مهریه از ایفای وظایف زناشویی نسبت به شوهر امتناع کند.

آیا امکان تغییر شروط ضمن عقد وجود دارد؟

بله. زوجین می توانند با مراجعه به دفترخانه، شروط مورد توافق خود را به ثبت برسانند.

زن در چه مواردی می تواند درخواست طلاق نماید؟

در صورتی که شوهر از پرداخت نفقه خودداری نماید و امکان الزام وی به پرداخت نفقه از جانب دادگاه وجود نداشته باشد. زمانیکه زوجه در عسر و حرج که به معنای سختی و رنجی که عادتا قابل تحمل نمی باشد قرار داشته باشد که معیار تشخیص عسر و حرج دادگاه می باشد. در صورت غیبت شوهر بیش از چهارسال.

4.7/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا