وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند ⭐【سال1403】⚖️

پرونده های حقوقی که در دادگاه رسیدگی و پیگیری می شوند به دلیل پیچیدگی قوانین با روندی طولانی همراه بوده و افراد درگیر این دعاوی باید مسیری طولانی را در پیچ و خم دادگاه طی کنند؛ لذا مردم جامعه می توانند با کمک گرفتن از افراد متخصص و استفاده از خدمات حقوقی آنان هرگونه مشکل در این مسیر پرونده های قضایی را شناسایی و حل و فصل نمایند. وکیل چی در این مطلب علاوه بر معرفی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند اطلاعاتی در ارتباط با نکات مهم در استخدام این وکلا و مزایای مشاوره با آنان را در اختیار شما قرار می دهد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری کجاست؟

وکیل پایه یک بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق با مدرک لیسانس و بالاتر در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا مرکز وکلای قوه قضایی شرکت کرده و بعد از کسب نمره قبولی و گذراندن دوره کارآموزی به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند در حوزه های مختلف قضایی شروع به فعالیت می کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند تجربه و مهارت لازم در حل مشکلات قضایی را داشته و برای کسب نتیجه موفق و مطلوب در پرونده های قضایی حضور این افراد الزامی خواهد بود.

وکیل پایه یک دادگستری در تمامی مراحل رسیدگی پرونده های قضایی در حوزه های مختلف در دادسراها و دادگاه ها اعم از کیفری، خانواده، دیوان عالی کشور، تجدیدنظر و دادگاه های خاص تجربه لازم را کسب نموده و با اتکا بر مهارت خود به موکلین در جهت احقاق حقوقشان کمک می کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند به موجب وکالتنامه دادگستری که در دفتر اسناد رسمی تنظیم و به امضای طرفین (وکیل و موکل) می رسد مامور انجام امور حقوقی، کیفری و یا اداری (متناسب با موضوع پرونده) اشخاص حقیقی و حقوقی خواهد شد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری کجاست؟

نکات مهم برای استخدام بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند

وکلای پایه یک دادگستری بعد از گذراندن دوره های آموزشی و کارآموزی تبحر و تسلط لازم برای بررسی و پیگیری دعاوی و پرونده های مختلف قضایی را پیدا می کنند. لذا برای پیگیری پرونده های حقوقی بایستی وکیلی انتخاب شود که ضمن تبحر و تسلط بر قوانین تجربه کافی را نیز برای روند پیگیری این پرونده کسب نموده باشد بدین ترتیب پروسه دادرسی با سرعت بالایی در مراجع قضایی پیش خواهد رفت.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند علاوه بر برخورداری از دانش حقوقی و قضایی باید از قوانین و لایحه هایی که هر روزه در قوه قضایی مطرح و تصویب می شود نیز مطلع بوده و اطلاعات کافی و وافی در این زمینه داشته باشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند باید پرونده هایی را که برای وکالت پذیرفته شخصا رسیدگی و پیگیری کرده و در جلسات دادگاه نیز حضور یابد.

داشتن تخصص یکی دیگر از نکات مهم در استخدام وکیل پایه یک محسوب می شود. توجه داشته باشید که هرکدام از وکلای پایه یک در یکی از حوزه های حقوقی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و این وکلا در مقایسه با سایر وکلا از نظر تجربه و مهارت ارجحیت داشته و پرونده را با کسب نتیجه مطلوب به اتمام می رسانند.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند را بشناسید!

ناصر انوری

ناصر انوری

ناصر انوری یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان در رسیدگی پرونده های حقوقی و کیفری سابقه طولانی دارند و در پیگیری کلیه دعاوی قضایی با در نظر گرفتن شرایط و منافع موکل بهترین و مناسب ترین تصمیم را برای روند پرونده اتخاذ می کنند و موفق به جلب رضایت درصد بالایی از موکلین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده (مطالبه مهریه، نفقه، طلاق، طلق توافقی، ارث و وصیت)،
 • دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، فک رهن)
 • دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر، روابط نامشروع)
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی و قراردادهای مالی و تجاری

آدرس: بیرجند، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی سوپر سید

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان با فن بیان و نفوذ کلام پرونده های قضایی را در مسیر قانونی و به نفع موکلین خود پیش برده و با تسلط بر قوانین موفق به کسب نتیجه موفق در اکثریت این پرونده ها شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، ارث و وصیت و غیره)
 • تخصص در حوزه دعاوی کیفری (روابط نامشروع، خیانت در امانت، سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر، شرب خمر، ضرب و جرح)
 • تخصص در حوزه دعاوی ملکی (خلع ید، فک رهن، الزام به تنظیم سند، مستاجر و موجر، تخلیه ملک تجاری و مسکونی)
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکوائیه

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک ۱۴

مریم کمیلی

مریم کمیلی

مریم کمیلی یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در بیرجند می باشند. ایشان سابقه طولانی و درخشانی در پیگیری پرونده های قضایی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود دارند و بعد از قبول وکالت هر کدام از این دعاوی تمام تلاش خود را برای جلب رضایت موکلین خود به کار می برند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، تملک آپارتمان ها)
 • خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان و غیره)
 • پرونده های مالی و تجاری

آدرس: بیرجند، بین طالقانی ۱۶و۱۸، طبقه اول

مهسا مودی

مهسا مودی

مهسا مودی پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند. ایشان در رسیدگی به پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای و مالیاتی سابقه فعالیت دارند. خانم مودی علاوه بر وکالت به موکلین خود در جهت پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی و دریافت نتیجه موفق مشاوره های حقوقی تخصصی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده و حقوقی (مهریه، طلاق از طرف زن، طلاق توافقی، نفقه، حضانت فرزند، انحصار وراثت و غیره)
 • تخصص در دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، تخلیه ملک تجاری و مسکونی)
 • رسیدگی به پرونده های امور ثبتی و بیمه ای

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه ۱۵، پلاک ۳

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی جزو بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان سوابق درخشانی را در حوزه های مختلف حقوقی در کارنامه کاری خود دارند و از طریق ارائه مشاوره های حقوقی به موکلین خود در تصمیم گیری برای پیگیری پرونده کمک می کنند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی کیفری

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه ۵ واحد ۱۸

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

دریافت مشاوره از وکلای پایه یک یکی از خدمات حقوقی است که اکثریت افراد جامعه حداقل یک مرتبه برای حل مشکل حقوقی خود از آن استفاده کرده اند. مشاوره با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند به دلایل متنوعی ممکن است صورت پذیرد که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • برخی افراد که درگیر دعاوی حقوقی شده اند ولی توانایی پرداخت حق الوکاله را ندارند می توانند به جای گرفتن وکیل از مشاوره بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند استفاده کرده و از مسائل حقوقی مربوط به پرونده خود آگاهی پیدا کنند.
 • برخی دیگر نیز جهت انتخاب وکیل متخصص، به مشاوره با وکیل پایه یک می پردازند و از این طریق آگاهی لازم با روال حقوقی پرونده خود را کسب نموده و در صورت توافق با وکیل برای عقد قرارداد وکالت اقدام می کنند.
 • در این میان افراد دیگری نیز وجود دارند که بدون آن که پرونده حقوقی در دادگاه داشته باشند صرفا جهت کسب اطلاع و جلوگیری از ایجاد دعاوی و مسائل حقوقی برای دریافت مشاوره های تخصصی حقوقی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند مراجعه می کنند.
مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

نقش بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند در روند دادرسی

وکلای پایه یک نقش اساسی در روند دادرسی دارند که برخی از مهم ترین وظایف آن ها در این زمینه به قرار ذیل است:

 • مشاوره حقوقی: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند مسئولیت ارائه مشاوره های تخصصی به مراجعه کنندگان و متقاضیان در ارتباط با موضوع مورد درخواست آنان را بر عهده دارد.
 • نمایندگی حقوقی: وکیل پایه یک نمایندگی قانونی متهمان و مخاطبان را در مراجع قضایی عهده دار بوده و دستورالعمل های مربوط به موکلین خود را به صورت دقیق در دادگاه اجرا کرده و ادله قابل اثبات را نیز به صورت شفاهی و کتبی در جلسات دادرسی به قاضی پرونده ارائه می دهد.
 • مدافعه: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند بر اساس قوانین و مقررات قضایی و به صورت کاملا حرفه ای مدافعه ای را برای موکل تدوین کرده و هرگونه مزیت و یا ضعف پرونده را به مرجع قضایی ارائه خواهد داد.
 • جمع آوری شواهد: وکیل پایه یک قبل از شروع جلسه دادرسی مدارک و شواهد مربوط به پرونده را با دقت جمع آوری کرده و از صحت و منفعت ارائه آن در دادگاه اطمینان حاصل می کند.

کلام آخر

وکیل پایه یک در کنار علاقه و استعداد در حوزه وکالت و همچنین تجربه و دانش حقوقی بالایی که دارند گزینه ای مناسب برای رسیدگی به دعاوی حقوقی محسوب شده و تمام تلاش خود را برای حل و فصل پرونده های قضایی موکلین خود به کار می برد.

از این که برای پیدا کردن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند، وکیل چی را انتخاب کرده اید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا