خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز ⭐【آپدیت1401】⚖️

خانواده یکی از ارکان مهم جامعه است که حفظ و نگهداری از آن وظیفه اصلی اعضای آن است. گاهی ممکن است اختلافات و مشکلاتی در این میان پیش بیاید و شدت آن به حدی باشد که طرفین مجبور به شکایت و حل از طریق مراجع قانونی شوند. بسیاری از افراد برای رسیدگی به پرونده و دفاع از حقوق شان، به دنبال یک وکیل خانواده خوب می گردند. در این مقاله ما برای کسانی که در شهر اهواز ساکن هستند و در آنجا به دنبال یک وکیل خبره هستند، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز را معرفی خواهیم کرد.

بهترین وکیل خانواده در اهواز کیست؟

گاهی اوقات مشکلاتی در محیط خانواده پیش می آِید که حل آن به دست اعضای خانواده غیر ممکن می شود و دیگر حتی با وساطت بزرگ تر ها نیز نمی توان از پس آن ها برآمد. در نتیجه بسیاری از این دعاوی به مراجع قانونی کشیده می شوند و در این میان فرد شکایت کننده به عنوان خواهان و شخصی که از او شکایت شده است در نقش خوانده حاضر می شود. با توجه به وضعیت پرونده و پیچیدگی آن، افراد ترجیح می دهند که از یک فرد متخصص در این حوزه کمک بگیرند و از او بخواهند که در جلسات دادگاه کنار آن ها باشد.

بهترین وکیل خانواده در اهواز کسی است که می تواند این مسئولیت را پذیرد. چرا که یک وکیل خانواده ماهر به خوبی می داند که پرونده را از چه مسیری پیش ببرد و چه راهکاری می تواند او را به موفقیت برساند. به طور کلی کسی که به عنوان بهترین وکیل در اهواز فعالیت می کند، تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی در رشته حقوق و یا فقه و حقوق اسلامی دارد و پس از آن توانسته است در آزمون وکالت پذیرفته شده و پس از پایان دوره کارآموزی به صورت حرفه ای وارد بازار کار شود. تعداد پرونده های موفق یک وکیل ماهر نسبت به تعداد پرونده های اخذ شده او درصد بالایی دارد و این یعنی توانسته است بیش تر پروند های خود را با موفقیت به پایان برساند.

اگر در شهر بزرگ تبریز با برخی مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم می کنید و به دنبال حل آن ها هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در تبریز مراجعه کنید و وکیل مورد نظر خود را بیابید.

انواع دعاوی مربوط به حوزه خانواده

مطابق با قانون حمایت خانواده که در سال 1391 به تصویب رسیده است، دعاوی و اختلافاتی هستند که در حوزه خانواده طبقه بندی می شوند و رسیدگی به آن ها نیز در دادگاه خانواده انجام می شود. یکی از دعاوی رایج در زمینه خانواده، مربوط به اختلافات زوجین بر سر جدایی می باشد. مهم ترین آن ها عبارتند از:

دعاوی مربوط به ازدواج و انحلال نکاح : پرونده های طلاق از موضوعات رایجی است که غالبا توسط بهترین وکیل خانواده در اهواز رسیدگی می شود. طلاق ممکن است از نظر نحوه درخواست انواع مختلفی داشته باشد مثلا:

دعاوی مربوط به مهریه: مهریه یکی دیگر از مواردی است که حل آن می‌ تواند بر عهده بهترین وکیل خانواده در اهواز قرار گیرد، چرا که در بسیاری از موارد بر سر دریافت و پرداخت آن بین زوجین مشکلاتی پیش میاد.

حضانت فرزندان بعد از طلاق: بعد از جدایی تعیین سرپرست فرزندان باعث بروز اختلاف بین پدران و مادران می شود و نیاز است که برای گرفتن حضانت دائمی کودکان از وکلا کمک گرفته شود.

نفقه: نفقه همان هزینه های خوراک، پوشاک، مسکن و بیماری زن است که پرداخت آن بر عهده مرد می باشد؛ نحوه پرداخت نفقه بعد از طلاق نیز جزو مواردی است که باید وکیل به آن توجه کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز را بشناسید!

شهره خدرلی

شهره خدرلی

شهره خدرلی، یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز است که با توجه به تجربیات بالا و مهارتی که دارد پرونده های بسیاری را اخذ کرده و آن ها را با موفقیت به پایان رسانده است. خانم خدرلی وکیل پایه یک دادگستری است که با توجه به علم و دانشی که دارد، به ارائه مشاوره حقوقی برای مراجعین و شرکت ها مشغول است و آن ها را به خوبی در خصوص مشکلات شان راهنمایی می نماید. وی با سطح علمی و دانش بالا و مطالعات کافی توانسته است به خوبی از پس پرونده هایی با موضوعات متفاوت بر بیاید.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده هایی با انواع موضوعات
 • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، جضانت و ملاقات فرزندان و…

آدرس: اهواز، خیابان نادری، جنب خیابان خوانساری، نبش بانک صادرات، ساختمان امیرالمومنین، طبقه سوم

شماره تماس: 09167904651

صادق دادک

صادق دادک

صادق دادک با شماره پروانه وکالت 12687 صادره از مرکز وکلای قوه قضاییه در سال 1386 به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، سال‌ هاست در استان خوزستان مشغول به فعالیت می باشد. وی با تخصصی که در دعاوی حقوقی و خانواده دارد، پرونده های بسیاری را در این زمینه اخذ کرده و با دفاع از موکلین خود آن ها را با موفقیت به پایان رسانده است. آقای دادک، دارای مدرک کارشناسی رشته علوم قضایی است و بیش از 14 سال است که مشغول به ارائه خدمات وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره به مراجعین، موکلین و سازمان ها
 • کارشناس علوم قضایی
 • دارای سابقه‌ی 14 ساله در وکالت

آدرس: اهواز، خیابان ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس09163002838

مژگان خدری

مژگان خدری

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز به شما معرفی می گردد، خانم مژگان خدری می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خوزستان است که در راهنمایی و مشاوره مردم شریف خوزستان کوتاهی نمی کند و همواره در تلاش است تا مشکلات آن ها را رفع و رجوع نماید. خانم خدری با سابقه 13 ساله در وکالت، پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • وکالت در بانک تجارت
 • کارمند دادگستری اهواز

آدرساهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه 3

شماره تماس06161333881

البرز حیدرپور

 البرز حیدرپور

البرز حیدرپور وکیل پایه یک دادگستری است که در استان خوزستان و شهر اهواز در دفتر وکالتی خود به پذیرش مراجعین می پردازد. وی تاکنون موفق شده است پرونده های بسیاری را با نتایج مثبت به پایان برساند. از جمله تخصص و مهارت آقای حیدرپور، وکالت انواع دعاوی با موضوعات خانواده می باشد و از این رو ایشان یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز محسوب می گردد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی در تمامی زمینه ها
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی،  ساختمان رامین، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: 09160730037

علی شریعتی مهر

علی شریعتی مهر

علی شریعتی مهر وکیل پایه یک دادگستری می باشد. وی یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز است که با استفاده از بیان قوی و تخصص کافی در انواع دعاوی به جز خانواده نیز به ارائه خدمات مشغول است. از ویژگی های آقای شریعتی مهر، ارائه راهکارهای مناسب و کوتاه مدت برای کم کردن هزینه موکل و نتیجه گیری زودتر است.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان
 • متخصص در دعاوی خانواده، ملکی و حقوقی

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، طبقه فوقانی بانک مسکن

شماره تماس: 09166169857

مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد

وکیل دیگری که می‌خواهیم در این بخش به شما معرفی نماییم، آقای مجتبی صالحی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز می باشد. پروانه وکالت ایشان به شماره 1760 به مدت 10 سال است که از کانون وکلای قوه قضاییه صادر گردیده و پس از آن ایشان به عنوان وکیل پایه یک مشغول به فعالیت می باشد. همچنین آقای صالحی نژاد سابقه 8 سال حضور در قوه قضاییه را در کارنامه‌ اش دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • 8 سال سابقه کار در قوه قضاییه

آدرس: اهواز، خیابان 24 متری، روبروی خیابان شهید شمع خانی، ساختمان نگین، طبقه 2، پلاک 8

شماره تماس: 09166001809

بهاره رستم زاده

بهاره رستم زاده

بهاره رستم زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خوزستان می باشد. وی دارای مدرک تحصیلی دکترای رشته حقوق خصوصی از دانشگاه های برتر کشور بوده و یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز محسوب می گردد. علت شناخته شدن ایشان به عنوان یک وکیل خانواده حرفه ای، تخصص و تعداد پرونده های موفق ایشان می باشد. شماره پروانه وکالت خانم رستم زاده 2898 با مرجع صدور مرکز وکلای قوه قضاییه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • سابقه 4 ساله در امور وکالتی
 • دکترای رشته حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و تلفنی

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین خیابان امام و خیابان کاوه، دفتر وکالت خانم بهاره رستم زاده

شماره تماس: 09161131636

امین احمدی

امین احمدی

امین احمدی یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز به شمار می رود. وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در دفتر وکالتی خود مشغول به ارائه خدمات می باشد. آقای احمدی با توجه به تعداد پرونده های موفق که در انواع دعاوی داشته، توانسته است مورد اعتماد مراجعین خود باشد. از جمله سوابق کاری ایشان علاوه بر وکالت پرونده های افراد حقیقی و حقوقی، سابقه همکاری با سازمان هایی هم چون پست بانک ایران، شرکت نفت ایرانول و بانک ملت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • سابقه همکاری با پست بانک ایران
 • فعالیت در شرکت نفت ایرانول
 • عضو شورای حل اختلاف
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری استان خوزستان

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، بین پارک و سنگر، نبش طهماسبی، مجتمع پردیسان، طبقه 4، واحد 2

شماره تماس: 09163186118

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد

دیگر وکیلی که قرار است به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز به شما معرفی شود، آقای عبدالحسین رضایی راد با سابقه سال‌ها وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده و ملکی می باشد . وی عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز بوده و با مدرک تحصیلی دکترای رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی به ارائه خدمات وکالتی و تدریس دروس تخصص در دانشگاه ها مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران
 • دکترای رشته فقه و مبانی حقوق
 • 14 سال سابقه وکالت و 26 سال سابقه تدریس

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، پلاک 24

شماره تماس: 09166064452

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده

محمد حسین اسماعیل زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اهواز می باشد. وی تاکنون 300 مشاوره حقوقی را در سایت بنیاد وکلا به ثبت رسانده است و رضایت موکلین را به دلیل نتایج قابل قبول و پیروزی در پرونده ها جلب نموده است. با توجه به تخصصی که آقای اسماعیل زاده در دعاوی خانواده دارد، می توان گفت یکی از بهترین وکیل خانواده در اهواز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کسب رتبه 15 کانون وکلا در استان خوزستان
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در دعاوی خانواده، ارث، طلاق و حضانت

آدرس: اهواز، خیابان آزادگان، نبش آهنگری، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول، واحد 9

شماره تماس: 09334374166

معیارهای انتخاب بهترین وکیل خانواده در اهواز

بهترین وکیل خانواده در اهواز باید ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد تا بتواند از سوی مراجعین برای پذیرفتن وکالت انتخاب شود. این ویژگی ها عبارتند از:

 • رازداری و حفظ اسرار موکلین
 • تلاش به نفع مصلحت موکل
 • داشتن علم و دانش کافی در خصوص دعاوی خانواده، طلاق و مهریه
 • داشتن اخلاق مناسب و حرفه‌ای و صبوری در رسیدگی به پرونده و القای حس همدردی به موکل
 • شرکت در تمام جلسات دادگاه و دفاع تمام قد از موکل
 • پیگیر بودن و داشتن پشتکار کافی
 • ارائه راهکارهای کوتاه و پرکاربرد برای به نتیجه رساندن پرونده

بهترین وکیل خانواده در بندرعباس نیز از این ویژگی های منحصر به فرد برخوردار است و می تواند به موکلین خود به خوبی کمک کند و آن ها را در شرایط سخت راهنمایی کند.

معیارهای انتخاب بهترین وکیل خانواده در اهواز

رایج ترین دعاوی خانواده

دعاوی خانواده ممکن است حوزه گسترده ای داشته باشد، اما رایج ترین موضوعات پرونده های مربوط به این بخش که بهترین وکیل خانواده در اهواز سابقه وکالت آن را دارد به شرح زیر می باشد:

مهریه: مهریه یکی از پر چالش ترین و رایج ترین دعاوی مربوط به حوزه خانواده است که افراد بسیاری روزانه به وکلای مطرح در سراسر کشور برای رسیدگی به پرونده های مربوط به آن مراجعه می نمایند. بهترین وکیل مهریه در ایران موظف است که با اقدام سریع در خصوص استعلام اموال مرد و توقیف آن ها تلاش خود را برای دریافت مهریه و مصادره اموال زوج به کار گیرد؛ وکیل باید طبق قانون جدید طلاق و مهریه، اقدام به اخذ مهریه زن از همسرش کند.

حضانت: دیگر موضوع مطرح در خصوص دعاوی خانواده، حضانت فرزندان است. با توجه به این که محدوده سنی برای حضانت در نظر گرفته می شود، ممکن است یکی از والدین در طول این مدت بخواهد حضانت را از طرف مقابل بگیرد. در این خصوص نیاز به مشورت با یک وکیل ماهر خواهد داشت.

نفقه فرزندان: تمام هزینه های فرزندان بر عهده پدر می باشد که موظف است در طول زندگی مشترک و بعد از جدایی آن را پرداخت نماید. در صورتی که از پرداخت آن ممانعت کند، فرزند و سرپرستش می توانند از پدر شکایت کنند.

رایج ترین دعاوی خانواده

کلام آخر

در این مقاله در مورد بهترین وکیل خانواده در اهواز صحبت کردیم. علت اختصاص این مقاله به این موضوع، کمک به ساکنین استان خوزستان است که برای پرونده های خود به دنبال یک وکیل خبره هستند. وکیل خانواده در دعاوی مربوط به طلاق، حضانت زن و فرزندان، ملاقات فرزندان، مهریه، ارث و میراث و وصیت نامه قبول پرونده می نماید.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود با سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

 تفاوت مهریه عندالمطالبه با عنداستطاعه؟

مهریه عندالمطالبه به مهریه ای گفته می شود که خانم هر وقت بخواهد از آقا بتواند دریافت کند اما مهریه عنداستطاعه زمانی که مرد از نظر مالی قادر به پرداخت آن باشد، آن را پرداخت می کند.

آیا امکان تغییر شروط ضمن عقد وجود دارد؟

بله. زوجین می توانند با مراجعه به دفترخانه، شروط مورد توافق خود را به ثبت برسانند.

حضانت فرزند تا چند سالگی با پدر است؟

حضانت فرزند تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن تا سن بلوغ با پدر است.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا