وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه⭐【سال1403】⚖️

در دنیای پیچیده و پر از تنوع قوانین حقوقی، وکیل کیفری به عنوان یکی از مهم ترین ارکان سیستم قضایی می باشد. در این مقاله به طور واضح درباره مسائل کیفری، مطالب مهمی را ارائه کرده ایم. ما با ارائه اطلاعاتی درباره انواع دادگاه های کیفری، نحوه ارائه دادخواست کیفری و همچنین تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری، به شما کمک می کنیم تا بهترین وکیل کیفری در ارومیه را انتخاب کنید.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه کیست؟

بهترین وکیل کیفری در ارومیه وکیلی است که پس از گذراندن دوره های آموزشی و دریافت پروانه وکالت خود، محدودیتی برای حضور در دادگاه نداشته باشد. وکیل کیفری به عنوان نماینده افرادی که متهم به ارتکاب جرم هستند، در دادگاه حاضر می شود. او وظیفه دارد که با استفاده از دانش و تجربه خود، بهترین دفاع ممکن را برای موکل خود ارائه دهد. این وکلا نه تنها مسئولیت حفاظت از حقوق و منافع موکلان خود را بر عهده دارند، بلکه باید با عدالت باشند.

لازم به ذکر است از آن جا که در دعاوی کیفری علاوه بر نیاز به جبران خسارات مالی، متهم به گذراندن حبس و در برخی موارد اعدام محکوم می‌شود، نیاز است که از وکیل خبره و کاربلد که مسلط به تمام قوانین و ماده های مربوط به جرایم کیفری باشد، بهره ببرد. سرقت، آدم ربایی، گروگان گیری، کلاهبرداری، قتل، اختلاس و… دعاوی هستند که در گروه کیفری دسته بندی شده و در دادگاه های مخصوص به آن ها رسیدگی می شوند.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه کیست؟

نحوه ارائه دادخواست کیفری

برای رسیدگی به دعاوی کیفری در مراجع قضایی، در ابتدا باید توسط بهترین وکیل کیفری در ارومیه شکایت نامه ای را تنظیم نمود. شکایت نامه های کیفری همانند دعاوی حقوقی نیاز به برگه و فرمت خاصی ندارند و به هر نحوی می توان شکایت را تنظیم و به دادسرا ارائه داد.

پس از ارائه شکایت، رسیدگی به دعوای مطرح شده در دادگاه اولیه آغاز می گردد که به این دادگاه، دادگاه بدوی می گویند. پس از آن، ممکن است طرفین درخواست تجدید نظر را به دادگاه ارائه دهند و به کمک وکیل بخواهند در جرم قائل شده تخفیفی لحاظ کنند و یا کلا حکم وارده را نپذیرند و بخواهند برای رد آن اعتراض بزنند که به این موضوعات در دادگاه های تجدیدنظر رسیدگی می شود.

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری

 • در دعاوی حقوقی در صورت اثبات هر گونه خسارتی که خواهان با ادعای آن طرح شکایت کرده است، دادگاه خوانده را ملزم به جبران ضرر و زیان وارده می کند. ولیکن در دعاوی کیفری در صورتی که جرم متهم اثبات شود به عنوان مجرم شناخته شده و محکوم به مجازات تعیین شده در قانون خواهد شد.
 • دعاوی حقوقی با موضوعات مختلف، در برگه های مخصوص تنظیم شده و سپس برای رسیدگی به دادگاه ارائه می شود؛ در غیر این صورت مورد پذیرش مرجع قضایی مربوطه نبوده و به آن رسیدگی نخواهد شد. ولیکن شکایت های کیفری نیاز به به برگه مخصوص نداشته و شاکی می تواند از هر برگه ای برای ارائه شکوائیه خود به دادگاه کیفری استفاده کند.
 • در شکایات حقوقی، به فرد شاکی خواهان و به طرف دیگر دعوا، خوانده می گویند؛ ولیکن در شکایت کیفری، شکایت کننده را شاکی و طرف دیگر دعوا را متشاکی و یا متشکی عنه می نامند. شما عزیزان برای پیگیری دعاوی حقوقی می توانید به بهترین مشاور حقوقی در ارومیه مراجعه کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✅میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را بشناسید!

 نجات علی پور

علیپور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA(International Bar Association)  میباشند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

روزهای مراجعه شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰

آدرس:‌ ارومیه خیابان امین ۱۴ متری دوم کوی مهندسین پلاک ۲۳

شماره تماس ثابت:

09141412141

 ۰۴۴۳۳۳۷۲۷۵۰

وب سایت: nejatalipour.com

فاطمه ستاری

فاطمه ستاری

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

 • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
 • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
 • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

آدرس دفتر: ارومیه چهارراه مخابرات اول خیابان حسنی ساختمان انوشا طبقه چهار واحد ۱۴

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم فاطمه ستاری می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09143401627

عین الله ممی زاده

عین الله ممی زاده

عین الله ممی زاده در شهر ارومیه وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان مدرک کارشناسی حقوق اخذ کرده است و تجربیات و آگاهی بسیار زیادی در زمینه وکالت دارد. همین مسئله موجب هموار شدن مسیر پرونده های ملکی شده است و یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 21 سال حضور فعال در حوزه وکالت

آدرس : ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب، طبقه 1، واحد 103

حامد صادقی

حامد صادقی

حامد صادقی وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا ارومیه است؛ ایشان سال های بسیار زیادی مشغول به فعالیت وکالتی در این شهر می باشد. وی در زمینه کاری اش بسیار متعهد و با مسئولیت است و در حیطه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، ساختمان ارس4، طبقه 4،  واحد 10

 جمال حسینی

 جمال حسینی

جمال حسینی وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبای ارومیه است و در این شهر بزرگ به فعالیت مختلف در زمینه های متعدد حقوقی از جمله کیفری، ملکی، مالی، اداری، ثبتی، خانواده و غیره مشغول می باشد. ایشان بهترین وکیل کیفری در ارومیه است و خدمات بسیار حرفه ای را به هر یک از موکلین خود ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق و تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: ارومیه، خیابان دانش1، مجتمع الماس غرب، طبقه هفتم، واحد 708

نادر نظری

نادر نظری

نادر نظری در آذربایجان غربی وکیل پایه یک دادگستری است، در شهر ارومیه فعالیت می کند و با لقب بهترین وکیل کیفری در ارومیه معرفی شده است. وی سابقه بسیار درخشان و تجربه کاری بسیار زیادی در زمینه وکالت دارد و نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی را در کارنامه کاری اش ثبت کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تجربه وکالت
 • سابقه وکالت شهرداری ارومیه به مدت 10 سال
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دبیر کمیسیون و بازرسی در استان آذربایجان غربی
 • مشاور حقوقی

آدرس: ارومیه، خیابان امام، نبش کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه اول

رحیم دلائی میلان

رحیم دلائی میلان

رحیم دلائی در شهر بزرگ ارومیه وکیل پایه یک دادگستری است؛ ایشان مدرک دکترای حقوق خصوصی اخذ کرده است و حضور بسیار فعالی در زمینه مشاور حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال وکالت در حوزه های مختلف و تدریس در دانشگاه و موسسه های عالی

آدرس : ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

جواد فرازمهر

جواد فرازمهر

جواد فرازمهر وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ ارومیه است؛ ایشان مدرک دکترای حقوق خود را اخذ نموده اند و از این رو تسلط بر قوانین دارند. وی یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال حضور فعال در حوزه وکالت

آدرس: ارومیه، شیخ تپه، روبروی نمایندگی ایرانسل، مجتمع پاشا، طبقه 5، واحد 13

یعقوب داداش نژاد

یعقوب داداش نژاد

یعقوب داداش نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا و بزرگ ارومیه می باشد. ایشان در زمینه های متعدد حقوقی از جمله کیفری، وکیل حرفه ای اند و همواره سعی داشته اند که با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند. از این رو موفق به جلب رضایت موکلین خود شده و یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب

شیدا عبدالله پور

شیدا عبدالله پور

سرکار خانم عبدالله پور جزو وکلای مطرح ارومیه هستند که سال ها است به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. خانم شیدا عبدالله پور نشان داده اند که سواد وکالت کلیه دعاوی را دارند اما در زمینه پرونده های کیفری تسلط بیشتری دارند و موفقیت های بیشتری نیز کسب کرده اند. ایشان به دلیل پشتکار، تعهد و تلاش برای دفاع از موکل، اعتماد و رضایت موکلین را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها
 • وکالت دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، جعل، سرقت و قتل

آدرس: ارومیه، دفتر سعدی حضرت پور، خیابان سالار، خیابان جعفری، خیابان صمدی، پلاک 36

تنظیم شکوائیه توسط بهترین وکیل کیفری در ارومیه

برای تنظیم شکواییه باید چندین نکته را مورد بررسی قرار داد تا در مراجع قضایی، دادخواست ارسالی رد نشود. این نکات عبارتند از:

اهلیت: طبق گفته بهترین وکیل ارومیه وقتی که از جانب شخص زیان دیده، شکایت کیفری به دادگاه ارائه شود، باید فرد شاکی اهلیت جمهوری اسلامی داشته و در سن قانونی باشد. دختران بالای 9 سال و پسران بالای 15 سال می توانند ششکایت کنند. اگر سن آن ها در هنگام تنظیم شکایت نامه کم تر از 18 سال باشد، قیم فرد می تواند اقدام به شکایت کند.

نوع شکایت: ممکن است بعضی جرایم جنبه عمومی داشته باشند، اما جرایمی مثل توهین، فحاشی و افترا که شخصی می باشند فاقد جنبه عمومی هستند. لازمه رسیدگی به این دعاوی شکایت شخص شاکی می باشد.

اعلام جرم توسط ضابطین دادگستری: جرایمی که جنبه عمومی دارند نیازی به شکایت شاکی نیست و ماموران نیروی انتظامی می تواند اعلام جرم نماید. در برخی موارد، نیروی بسیج و سپاه نیز می توانند به عنوان ضابطین دادگستری عمل کنند.

تنظیم شکوائیه توسط بهترین وکیل کیفری در ارومیه

انواع دادگاه های کیفری

 • دادگاه کیفری اول: این دادگاه ها، مخصوص جرایم سنگینی همچون قاچاق مواد مخدر در حجم زیاد و یا تولید آن، قتل و دعاوی این چنینی است که مجازات آن حبس و یا اعدام می باشد.
 • دادگاه کیفری دوم: دادگاه دوم و یا همان دادگاه عمومی، مربوط به جرایم کیفری با مجازاتی غیر از حبس ابد و اعدام می باشد. این گونه دعاوی کیفری ممکن است به صورت روزمره افراد زیادی را به صورت عمدی و یا غیر عمدی با خود درگیر کند.
 • دادگاه انقلاب: این دعاوی، شاکی خصوصی نداشته و جرم آن اقدامات مربوط به نظام و قوانین کل کشور است. جرایمی مانند اقدام علیه امنیت، محاربه، فساد فی الارض، تجمع علیه نظام، همراه داشتن سلاح گرم و استفاده از آن، توهین به مقدسات و مقام بزرگ کشور یعنی مقام رهبری در این دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرند.
 • دادگاه نظامی و روحانیت: نظامیان و روحانیونی که از تعهدات و قوانین سرپیچی کرده و اقداماتی برخلاف آنچه که باید انجام می دادند را انجام دهند، در این دادگاه مجازات می‌شوند.

کلام آخر

دعاوی کیفری جزو موضوعات حساس و پیچیده ای هستند که پیگیری پرونده های مربوط به آن ها هم برای شاکی و هم متهم به تنهایی ممکن نیست و نیاز به کمک وکیل دارد. در این مقاله ما برای کسانی که در ارومیه ساکن بوده و نیاز به بهره مندی از یک وکیل کیفری دارند، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را معرفی نمودیم. همچنین چگونگی تنظیم شکوائیه را توضیح دادیم. اگر درباره تنظیم شکوائیه سوالی در ذهن خود دارید، می توانید در کامنت سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

هزینه هایی که یک پرونده ممکن است داشته باشد چیست؟

هزینه دفتر خدمات قضایی، دادرسی هر مرحله، کارشناسی، سفر وکیل، خسارات احتمالی، تمبر و مالیات وکیل و حق الوکاله وکیل برای هر مرحله

ایا موکل می تواند بدون حضور در دفتر ، به وکیل وکالت دهد؟

با الکترونیکی شدن قرارداد ها چنین چیزی متصور است و موکل به راحتی می تواند قرارداد بین خود و وکیل را مطالعه و ان را امضا نماید .

5/5 - (7 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا