کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را به شما معرفی کنیم . شما نیز اگر نیاز به کسب اطلاعاتی در زمینه دعاوی کیفری و نحوه رسیدگی به آن ها دارید، در ادامه مقاله همراه ما باشید. دعاوی کیفری حساسیت بیش تری نسبت به دعاوی حقوقی دارند و عموما پرونده های پیچیده ای را در مراجع قضایی دارند که نیاز به همکاری یک وکیل کارکشته و حرفه ای در مسیر رسیدگی به پرونده احساس می شود. وکلای کیفری لازم است که دوره کارآموزی خود را گذرانده باشند و وکیل درجه یک باشند.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه کیست؟

بهترین وکیل کیفری در ارومیه وکیلی است که دوره های آموزشی خود را در دانشگاه گذرانده و پروانه وکالت خود را دریافت کرده باشد و محدودیتی برای حضور در دادگاه نداشته باشد. وکیل کیفری به دلیل تجربیاتی که دارد، همانند متخصص دعاوی کیفری عمل می کند. او شناخت کامل راجع به انواع دعاوی کیفری و چگونگی برخورد با آن ها را دارد و می تواند از موکلین خود در برابر اتهامات وارده و جرایمی که به آن ها نسبت داده شده است به عنوان وکیل مدافع دفاع کند.

لازم به ذکر است از آن جا که در دعاوی کیفری علاوه بر نیاز به جبران خسارات مالی، متهم به گذراندن حبس و در برخی موارد اعدام محکوم می‌شود، نیاز است که از وکیل خبره و کاربلد که مسلط به تمام قوانین و ماده های مربوط به جرایم کیفری باشد، بهره برد. دعاوی ای که در گروه کیفری دسته بندی می شوند و در دادگاه های مخصوص به آن ها رسیدگی می شود عبارتند از، سرقت، آدم ربایی، گروگان گیری، کلاهبرداری، قتل، اختلاس و …

اگر ساکن یکی از کلان شهرهای کشور مثل اصفهان هستید و در آن جا به دنبال وکیلی برای پیگیری پرونده های کیفری می گردید، به مقاله بهترین وکیل کیفری در اصفهان مراجعه نمایید.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه کیست؟

نحوه ارائه دادخواست کیفری

برای رسیدگی به دعاوی کیفری در مراجع قضایی، در ابتدا باید توسط بهترین وکیل کیفری در ارومیه شکایت نامه ای را تنظیم نمود. شکایت نامه های کیفری همانند دعاوی حقوقی نیاز به برگه های خاص و فرمت مورد نظری ندارند و به هر نحوی می توان شکایت را تنظیم و به دادسرا ارائه داد.

در مرحله اول باید شکایت مطرح و تحقیقات آغاز شود. پس از ارائه شکایت، رسیدگی به دعوای مطرح شده در دادگاه اولیه آغاز می گردد که به این دادگاه، دادگاه بدوی می گویند. پس از آن، ممکن است طرفین درخواست تجدید نظر را به دادگاه ارائه دهند و به کمک بهترین وکیل در ایران بخواهند در جرم قائل شده تخفیفی لحاظ کنند و یا کلا حکم وارده را نپذیرند و بخواهند برای رد آن اعتراض بزنند که به این موضوعات در دادگاه های تجدیدنظر رسیدگی می شود.

در شهر تبریز برای ارائه درخواست کیفری می توان از بهترین وکیل کیفری در تبریز کمک گرفت تا مشکل را برطرف کرد.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را بشناسید!

 نجات علی پور

 نجات علی پور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه،‌ چهار راه‌ دانشکده، کوچه12، ساختمان‌ ۲۱، طبقه4، واحد ۸

تلفن همراه: 09141412141

وب سایت: nejatalipour.com

حامد عباسی حدیدی

حامد عباسی حدیدی

حامد عباسی حدیدی وکیلی که است که به دلیل تبحر و تسلطی که در خصوص دعاوی کیفری مثل جرایم کلاهبرداری، سرقت، جعل، اختلاس و … دارد، به عنوان بهترین وکیل کیفری در ارومیه فعالیت می کند. مدرک تحصیلی آقای عباسی، کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. وکیل عباسی، وکیل پایه یک دادگستری می باشد .

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی کیفری، مواد مخدر، سرقت، افترا و توهین، تجاوز و …
 • اخذ دعاوی مربوط به خانواده، طلاق . مهریه و…
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیان، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: 09144418734

ابراهیم پارسا مهر

ابراهیم پارسامهر

ابراهیم پارسا مهر دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه به شما معرفی می شود. آقای پارسا مهر وکیل پایه یک دادگستری می باشد که مشاور حقوقی نیز بوده و عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی در گرایش مالکیت فکری است. دانشگاه محل تحصیل آقای پارسا مهر، دانشگاه تربیت مدرس که یکی از دانشگاه های مطرح کشور در مقطع تحصیلات تکمیلی است، می باشد.

تخصص و مهارت:

 • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس
 • متخصص در دعاوی کیفری و خانواده
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیا، طبقه 5، واحد 17

شماره تماس: 09144390413

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در انواع دعاوی با موضوعات کیفری، حقوقی و خانواده قبول پرونده می نماید. وی وکیل پایه یک دادگستری بوده و با توجه به تجربیاتی که در سال های فعالیت خود به عنوان وکیل به دست آورده است، توانسته جزو وکلای به نام و یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه شناخته شود. علت موفقیت های خانم نوری در پرونده های موکلینش، رعایت عدالت و انصاف، شیوایی بیان و پیگیری و ممارست در رسیدگی به موضوع است.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی مثل قراردادهای تجاری، سفته، چک، فاکتور و اختلافات بانکی
 • اخذ دعاوی کیفری، جرایم علیه اموال و اسناد، جعل اسناد، سرقت و کلاهبرداری
 • ارائه مشاوره به مراجعین

آدرس: ارومیه، خیابان دستغیب، ساختمان مهدیس، طبقه 6، واحد 11

شماره تماس: 09907970711

مهدی فرجی زاده

مهدی فرج زاده

مهدی فرجی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان آذربایجان غربی می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق بوده و در دعاوی ملکی، کیفری و حقوقی موفقیت های بسیاری را کسب نموده است. با توجه به تجربه خوبی که ایشان در این حوزه ها دارند، می تواند به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه به شما معرفی شود. آقای فرجی زاده ارتباط خوبی با موکلین خود دارد و سعی می‌کند حس اعتماد را به آن ها منتقل کند تا آن ها با اطمینان خاطر و آرامش بیش تری بتوانند در مسیر پرونده ایشان را همراهی کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کمیسیون مرکز وکلای قوه قضاییه
 • کارشناس ارشد رشته حقوق
 • متخصص در دعاوی مربوط به اختلاس، سرقت، شرب خمر، ضرب و جرح و …

آدرس: ارومیه، پنجراه، خیابان امینی، جنب چهار راه دانشگاهی، ساختمان پرتو، طبقه 1، واحد 8

شماره تماس: 09123667503

یعقوب داداش نژاد

 یعقوب داداش نژاد

وکیل دیگر که می خواهیم به شما به عنوان بهترین وکیل کیفری در ارومیه معرفی کنیم، آقای یعقوب داداش نژاد است. ایشان سال ها تجربه و سابقه دفاع از موکلین و اخذ پرونده هایی با موضوعات متفاوت دارد، اما تخصص اصلی‌ ایشان دعاوی مربوط به سرقت، اختلاس، قتل های غیر عمد و عمد و هر آنچه که جزو جرایم کیفری محسوب می‌شود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد رشته حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب

شماره تماس: 09144811705

حامد صادقی

 حامد صادقی

حامد صادقی، وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان غربی، با تجربه و رزومه ای درخشان در وکالت دعاوی با موضوعات کیفری، حقوقی و ملکی می باشد. ایشان جزو وکلای متعهد و مسئولیت پذیر بوده که پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده است و اکثر آن ها در مورد دعاوی کیفری می باشد و از این رو آقای صادقی یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه محسوب می گردد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد رشته حقوق
 • متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی و تجاری
 • مشاور حقوقی

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، ساختمان ارس 4، طبقه 4،  واحد 10

شماره تماس: 09141862567

سید جمال حسینی

سید جمال حسینی

شماره پروانه وکالت آقای سید جمال حسینی، 43942 صادره از کانون وکلای قوه قضاییه می باشد. ایشان به طور حرفه ای سال هاست که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به ارائه خدمات وکالتی مشغول است. وی اغلب بهترین راهکارها را برای دفاع از موکلین خود به کار می‌گیرد و منجر به پیروزی در پرونده می شود. آقای حسینی یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالتی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری از روز شنبه تا چهارشنبه
 • تنظیم انواع دادخواست ها و لایحه ها

آدرس: ارومیه، خیابان دانش 1، مجتمع الماس غرب، طبقه 7، واحد 708

شماره تماس: 09149581370

نادر نظری

نادر نظری

آقای نادر نظری، وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان غربی می باشد و یکی از وکلای مورد اعتماد و مسئولیت پذیر محسوب می گردد. از جمله ویژگی‌های ایشان، اخلاق خوب، صبوری و پیگیری پرونده و همراهی با موکل در طول پرونده می باشد. آقای نظری یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • سابقه 13 ساله در وکالت
 • سابقه فعالیت در شهرداری ارومیه به مدت 3 سال
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی و دبیر کمیسیون بازرسی استان آذربایجان غربی

آدرس: ارومیه، خیابان امام، نبش کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه 1

شماره تماس: 09144453523

نکات لازم برای تنظیم شکوائیه

برای تنظیم شکواییه باید چندین نکته را مورد بررسی قرار داد و در هنگام ارائه شکایت نامه به آن ها توجه نمود تا در مراجع قضایی دادخواست ارسالی رد نشود. این نکات عبارتند از:

اهلیت: طبق گفته بهترین وکیل کیفری در تهران وقتی که از جانب شخص زیان دیده شکایت کیفری به دادگاه ارائه شود، باید فرد شاکی اهلیت جمهوری اسلامی داشته باشد و در سن قانونی باشد. دختران بالای 9 سال و پسران بالای 15 سال می توانند شاکی باشند ولی اگر سن آن ها در هنگام تنظیم شکایت نامه کم تر از ۱۸ سال باشد قیم فرد می تواند اقدام به شکایت کند.

نوع شکایت: ممکن است بعضی جرایم جنبه عمومی داشته باشند، اما جرایمی مثل توهین، فحاشی و افترا که شخصی می باشند فاقد جنبه عمومی هستند. بعد از این که در این موارد شکایت مطرح شده به دادسرا ارائه شود، تحقیقات آغاز می گردد. لازمه رسیدگی به این دعاوی شکایت شخص شاکی می باشد.

اعلام جرم توسط ضابطین دادگستری: جرایمی که جنبه عمومی دارند نیازی به شکایت شاکی نیست و ماموران نیروی انتظامی می تواند اعلام جرم نماید. در برخی موارد نیز نیروی بسیج و سپاه نیز می توانند به عنوان ضابطین دادگستری عمل کنند.

در ادامه لازم است که متهم به جرم انجام شده اعتراف کند و اظهار نامه خود را امضا نماید. سپس در دادگاه تمامی جرایم مشهود ارائه می شوند و حکم کیفر خواست صادر می گردد؛ بهترین وکیل کیفری در ایران می تواند به مراجعین خود در این زمینه کمک شایانی کند.

نکات لازم برای تنظیم شکوائیه

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در ارومیه

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در ارومیه که باعث موفقیت او در پرونده های در دست می شود، عبارتند از:

 • اختصاص وقت کافی به موکل و رسیدگی به پرونده
 • در میان گذاشتن تمامی مراحل پرونده با موکل
 • داشتن عدالت در جریان پرونده و طرفداری از موکل در صورت بی گناهی او و دوری از فریب دادن قانون
 • وقت شناسی و پیش بردن پرونده در موعد مقرر
 • داشتن اطلاعات لازم در مورد پزشکی قانونی
 • مشورت با بهترین وکیل ملکی در کرج و افزایش سطح دانش در صورت نیاز

کلام آخر

دعاوی کیفری جزو موضوعات حساس و پیچیده هستند که پیگیری پرونده های مربوط به آن ها هم برای شاکی و هم متهم به تنهایی ممکن نیست و نیاز به کمک وکیل دارد. در این مقاله ما برای کسانی که در استان آذربایجان غربی نیاز به بهره مندی از یک وکیل کیفری دارند، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را معرفی نمودیم؛ در شهر ارومیه وکلای برتر دیگری هستند که با لقب بهترین وکیل در ارومیه شناخته می شوند و می توانند به موکلین خود در زمینه دعاوی مختلف کمک کنند.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. در صورت نیاز به پاسخ دهی به سوالات تان در مورد جرایم و دعاوی کیفری می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

هزینه هایی که یک پرونده ممکن است داشته باشد چیست؟

هزینه دفتر خدمات قضایی، دادرسی هر مرحله، کارشناسی، سفر وکیل، خسارات احتمالی، تمبر و مالیات وکیل و حق الوکاله وکیل برای هر مرحله

رای غیابی به چه معنا است؟

اگر شخصی که در رای محکوم شده است نه ابلاغ وقت رسیدگی به دست وی رسیده باشد و نه در جلسه حاضر شود و نه لایحه دفاعیه بدهد اصطلاحا می گویند رای غیابی است .

ایا موکل می تواند بدون حضور در دفتر ، به وکیل وکالت دهد؟

با الکترونیکی شدن قرارداد ها چنین چیزی متصور است و موکل به راحتی می تواند قرارداد بین خود و وکیل را مطالعه و ان را امضا نماید .

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا