وکیل

10 تا از بهترین وکیل اردبیل❤️【سال1403】⚖️

هر فردی ممکن است به دلایل مختلفی با مشکلات حقوقی مواجه شود که بایستی برای پیگیری آن به مراجع قضایی مراجعه کند. لذا با توجه به این که اغلب افراد جامعه با قوانین و مقررات حقوقی آشنایی ندارند از این رو در مسیر رسیدگی به موضوع حقوقی که درگیر آن شده اند با مشکلاتی روبه رو شده و حتی در مواردی منجر به شکست در نتیجه نهایی خواهد شد. از این رو توصیه می کنیم که این افراد به منظور جلوگیری از خسارات مالی و معنوی در دعاوی حقوقی قبل از هر گونه اقدامی با بهترین وکیل اردبیل مشاوره های لازم را داشته باشند.

بهترین وکیل اردبیل چه کسی است؟

فردی که به عنوان وکیل دادگستری در مراجع قضایی فعالیت دارد شخصی است که در رشته حقوق و یا یکی از زیر شاخه های آن تحصیل کرده و دارای حداقل مدرک کارشناسی حقوق می باشد و در آزمون وکالت که هر ساله توسط مراجع ذی صلاح برگزار می شود نمره قبولی را کسب نموده و بعد از گذراندن دوره کارآموزی و قبول شدن در آزمون نهایی پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ کرده است.

بهترین وکیل اردبیل با کلیه قوانین و مقررات پیچده حقوقی آشنایی کاملی دارد و با استناد به این قوانین و تکیه بر تجربه و مهارت خود از حقوق موکلین خود دفاع کرده و مانع از بروز هر گونه ضررر و زیان آنان می شود.

بهترین وکیل اردبیل چه کسی است؟

نکات مهم در انتخاب وکیل

برای این که در انتخاب بهترین وکیل اردبیل دچار سردرگمی نشوید لازم است که حتما اطلاعاتی د ر مورد خصوصیات بارز یک وکیل خوب را داشته باشید که برخی از مهمترین آن ها به قرار ذیل است:

 • یک وکیل خوب در وهله اول باید فارغ التحصیل رشته حقوق بوده و کلیه مراحل تحصیلی و دوره های کارآموزی وکالت را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.
 • بهترین وکیل اردبیل باید توانایی و مهارت کافی در تحلیل قوانین و مقررات حقوقی را داشته و از جدیدترین مواد قانونی که توسط قانونگذار برای موضوعات مختلف تعیین گردیده مطلع باشد تا از این طریق بتواند با استناد به قوانین و تبصره های آن موضوع حقوقی را به نحو احسن تحلیل کرده و به نتیجه مطلوب برساند.
 • یک وکیل خوب باید هموراه دلسوز باشد و مشکل موکل خود را به نوعی مشکل خود بداند و برای حل آن از هیچگونه تلاشی کوتاهی نکند.
 • امانت داری و راز داری از دیگر خصوصیات وکیل اردبیل محسوب می شود به این معنا که مشکلات موکل خود را نزد افراد دیگر بازگو نکرده و در صورتی که مدارک و اسنادی برای پیگیری پرونده به او سپرده می شود در جای امنی نگهداری کند.

10 تا از بهترین وکیل اردبیل را بشناسید!

سیده رباب آقازاده

سیده رباب آقازاده

سیده رباب آقازاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اردبیل هستند. ایشان در پیگیری و رسیدگی به پرونده مختلف حقوقی فعالیت دارند و باتسلط بر قوانین حقوقی توانسته اند پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف به نتیجه موفقیت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • وکیل دعاوی خانواده و ملکی و کیفری

آدرس: چهارراه امام خمینی روبروی بانک ملی مرکزی بن بست رسالت ساختمان ایرانیان طبقه پنجم دفتر وکالت واحد ۱۸

شماره تماس: 09141973876

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا یکی از وکلای پایه یک در اردبیل می باشند. ایشان سوابق زیادی در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و درصد بالایی از این دعاوی با اتکا بر تجربه و مهارتی که در این حوزه کسب نموده اند با دریافت نتیجه موفق به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه دفاعیه، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم دادخواست و شکوائیه
 • وکالت دعائی حقوقی و کیفری: طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، خیانت در امانت، کلاهبرداری، سرقت، درگیری های مسلحانه، الزام به تنظیم سند رسمی، تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر و غیره

آدرس: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه 2، واحد 5

ابوالفضل ابراهیمیان

ابوالفضل ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری ،۱۴ سال سابقه وکالت ،شماره پرونده ۱۷۱۷۷

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی(تنظیم سند،تحویل مبیع،افراز و تفکیک سند،خلع ید،دستور موقت،تامین دیل،تامین خواسته و …)
 • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب ،نظامی،خانواده(مهریه،طلاق،تمکین،نفقه و …)
 • دعاوی پرونده های حقوقی ،کیفری،ثبتی،دیوان عدالت اداری

آدرس: اردبیل،چهار راه امام (ره) اول کوچه سینما انقلاب ، مجتمع خدماتی مروارید سبلان طبقه اول ،واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۵۶۹۶۸۱

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در اردبیل می باشند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی سابقه فعالیت دارند و تاکنون دعاوی زیادی را در حوزه های مختلف به نتیجه موفق و موردنظر موکلین خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل اردبیل می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • وکالت پرونده های خانواده: حضانت فرزندان، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت و غیره
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، فروش مال غیر، تملک آپارتمان ها و غیره

آدرس: اردبیل، جعفرآباد، خیابان انقلاب، سه راهی دادگستری

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اردبیل می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در حوزه دعاوی خانواده، امور ثبتی، امور حسبی، ملکی، کیفری، مالیاتی، بیمه ای و غیره

آدرس: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3

جهان صدری

جهان صدری

جهان صدری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان بیش از 3 سال سابقه وکالت در رسیدگی پرونده های حقوقی و ارائه مشاوره تخصصی به آنان را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای صدری با اتکا بر دانش حقوقی و تجربه خود بهترین و مناسب ترین راهکارهای قانونی را به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در حوزهدعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی و حسبی، قراردادها تجاری و مدنی، بیمه ای و مالیاتی

آدرس: اردبیل، میدان ارتش، روبروی اداره آب

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند

محمدعلی جلیلی وند با 9 سال سابقه وکالت در پیگیری دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل اردبیل معرفی کرد. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مطلوب رسانده اند.

 از دیگر سوابق آقای جلیلی وند می توان به مشاور حقوقی سازمان تامین اجتماعی، مشاور حقوقی فرمانداری شهرستان سرعین، کارشناس ارشد حقوق خصوصی اشاره کرد.

 تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • تخصص در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری: طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، انحصار وراثت، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند رسمی، توهین و افترا، کلاهبرداری، شرب خمر، سرقت، مواد مخدر

آدرس: اردبیل، سرعین، میدان اول، جنب دادگستری

نسیم صبور

نسیم صبور

نسیم صبور  یکی از وکلای پایه یک در اردبیل می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به دعاوی  حقوقی در حوزه های مختلف شروع به فعالیت کردند و اکنون به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی خانواده، کیفری، امور ثبتی، ملکی، بیمه ای، شهرداری

آدرس: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور وکیل پایه یک و دکتری حقوق در اردبیل می باشند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه خدمات حقوقی سابقه فعالیت دارند و با اتکا به مهارت و تجربه خود پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف به نتیجه موفق و مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری: طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، الزام به تنظیم سند، قراردادهای تجاری و اداری، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، توهین و افترا، کلاهبرداری، شرب خمر و غیره

آدرس: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی وکیل پایه یک با 8 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مختلف قضایی در اردبیل می باشند. ایشان با بررسی پرونده هایی که وکالت آن را پذیرفته اند و در اولویت قرار دادن مصلحت موکل خود بهترین و مناسب ترین راهکار قانونی را به آنان پیشنهاد می دهند.

 تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، شهرداری، امور حسبی و مالیاتی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، روبروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه اول

مسئولیت های بهترین وکیل اردبیل

از مهم ترین مسئولیت هایی که بر عهده وکلای قضای در حوزه های مختلف قرار دارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وکلایی که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به افراد مختلف خدمات حقوقی ارائه می دهند باید همواره سعی در ایجاد صلح و سازش میان طرفین پرونده را داشته باشند و تلاش خود را برای ایجاد سازش میان آن ها به کار برد.
 • بهترین وکیل اردبیل باید در قبال مدارک و اسنادی که از موکل برای پیگیری پرونده دریافت می کند به او رسید تحویل دهد.
 • وکیل موظف است که بعد از قبول وکالت پرونده کلیه شرایط پیگیری پرونده و همچنین میزان حق الوکاله را با موکل در میان گذاشته و در صورت موافقت موکل حتما قرارداد وکالت را تنظیم کند.
 • در صورتی که هر گونه ابلاغیه ای از سوی مرجع قضایی برای وکیل ارسال می شود باید بلافاصله موکل خود را در جریان قرار دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در اردبیل

مسئولیت های بهترین وکیل در اردبیل

تفاوت وکیل پایه یک با مشاوران حقوقی

بهترین وکیل پایه یک علاوه بر ارائه خدمات حقوقی در مراجع قضایی می تواند به عنوان یک مشاور حقوقی نیز فعالیت کرده و در تنظیم قراردادهای بین المللی به مراجعین خود کمک کند ولیکن مشاورین حقوقی تنها در شرکت ها فعالت می کنند به این معنا که بعد از فارغ التحصیلی به عنوان مشاور در شرکت، موسسات و نهادها فعالیت می کنند و نیازی به اخذ پروانه وکالت پایه یک ندارد.

در حقیقت مشاوران حقوقی تنها وظیفه مشاوره را دارند و در بحث تنظیم قراردادهای مالی و تجاری با آشنایی که با قوانین و مقررات در این حوزه دارند توصیه های لازم را به طرفین قرارداد ارائه می دهند.

موضوعی که در این مورد باید به آن توجه کنید این است که اگر شرکتی از مشاور حقوقی بدون پروانه وکالت پایه یک استفاده کند در صورتی که با مشکل حقوقی که نیاز به پیگیری در مراجع قضایی داشته باشد مواجه شوند نمی تواند به عنوان نماینده قانونی شرکت برای طرح دعوا و پیگیری در دادسرا حاضر شود که در این مورد لازم است که به بهترین وکیل اردبیل مراجعه کنید.

سخن پایانی

بهترین وکیل اردبیل کسی است که با تمام وجود و دانش خود در دفاع از حقوق و عدالت موکلان خود تلاش کند. بهترین وکیل در اردبیل نه تنها از دانش حقوقی خوبی برخوردار است، بلکه اخلاق، صداقت و انصاف بالایی را در معاملات حرفه ای خود نشان می دهد. بهترین وکیل برای دفاع از حقوق موکلان خود عزم قوی دارد و با انگیزه و پشتکار به اهداف حرفه ای خود پایبند است.

در پایان باید بگوییم که نظر هر فرد درباره بهترین وکیل ممکن است تغییر کند و این نظر با معیارهای هر فرد متغیر است. خیلی ممنون که تا این بخش از مقاله وکیل چی همراه ما بودید و خواهشمندیم که نظرات و پیشنهادات خود را در کامنت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا