وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان❤️【سال1403】⚖️

اگر چه هر شخصی می‌تواند در محاکم قضایی از حقوق خود دفاع کند، اما به علت عدم آگاهی از قوانین و رویه‌های قضایی؛ همچنین عدم تسلط به زبان حقوقی احتمالا پرونده او با شکست روبرو می‌شود، اما شهروندان همدانی، برای دعاوی حقوقی و کیفری خود به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان مراجعه می‌کنند که دارای دانش حقوقی، تجربه و فن بیان قوی برای دفاع از حقوق موکلش می‌باشد. ما در این مقاله علاوه بر معرفی این وکلای مجرب، اطلاعاتی درمورد وظایف وکیل پایه یک دادگستری و خدمات دفتر وکالت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری حقوقدانی است که به نمایندگی از اشخاص حقیقی و حقوقی در محاکم قضایی حضور می‌یابد و با استفاده از قوانین حقوقی و کیفری مرتبط با هر پرونده و شواهد و ادله کافی از موکلش دفاع می‌کند. حدود اختیارات و مشروعیت کار وکیل در وکالتنامه‌ای که بین او و موکلش تنظیم می‌شود، مشخص خواهد شد.

کلیه فارغ التحصیلان رشته حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و سطح دو حوزه با قبولی در آزمون وکلای دادگستری به عنوان کارآموز وکالت 18 ماه زیر نظر کانون وکلا در محاکم قضایی حضور می‌یابند و پس از قبولی در آزمون اختبار که به صورت کتبی و مصاحبه شفاهی برگزار می‌شود و ادای سوگند به عنوان وکیل پایه یک دادگستری خدمت می‌کنند.

هر ساله مرکز وکلای قوه قضاییه نیز آزمونی برگزار می‌کند و پذیرفته‌ شدگان آن پس از طی دوره کارآموزی، وکالت دعاوی کیفری را برای جرایم حبس تعزیری زیر 10 سال، جزای نقدی و شلاق و دعاوی مالی زیر 50 میلیون تومان را به عهده می‌گیرند. ما در این مقاله به شما 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان را معرفی می‌کنیم که در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری تخصص دارند.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان به همراه آدرس دفتر وکالت شامل لیست زیر است:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
علی اسدی حبیبهمدان، خیابان بوعلی، ابتدای کوچه دادگستری، مقابل اداره پست، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 3
مژگان قیاسیهمدان؛ فامنین، خیابان معلم، روبروی دادگستری
جواد صاحبیهمدان، خیابان خواجه رشید، پاساژ خواجه رشید، طبقه 1
علی شریفی آراهمدان، ابتدای سعیدیه، برج سعیدیه، طبقه چهارم، واحد 408
حمیدرضا شهسواریهمدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، ساختمان امین، طبقه سوم، واحد 7
ثریا اسدیهمدان، لالجین، جنب دادگستری، ساختمان وکلا
مهدی غلامیهمدان، برج سعیدیه، طبقه 8، واحد 804
ثامت سلطانیهمدان، خیابان بوعلی، بالاتر از شهرداری، مقابل سرپرستی بانک مسکن، ساختمان رز،طبقه اول، واحد 2
سعید روحیهمدان، خیابان بوعلی جنوبی، سیزده خانه، روبروی بانک مسکن مرکزی، مجتمع رز، طبقه دوم، واحد 7
مجید عزیزیهمدان، بلوار مدنی، ابتدای کوچه آقاجانی بیگ، بن بست سلیمی، ساختمان پارکه

خدمات دفتر وکالت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

وکیل پایه یک دادگستری با طی مراحل قانونی، مجوز تاسیس دفتر وکالت را اخذ می‌کند. یکی از خدمات این دفتر، مشاوره حقوقی با شرکت‌ها و اشخاص حقیقی است؛ زیرا بسیاری از افراد و شرکت‌ها به علت ناآگاهی از قوانین حقوقی و کیفری در هنگام تنظیم قراردادها دچار ضرر و زیان می‌شوند، در صورتی که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان به علت آشنایی با قوانین و رویه‌های قضایی از حقوق موکلش در دعاوی حقوقی از جمله: دعاوی خانواده، ملکی، قراردادها و… همچنین دعاوی کیفری از جمله: سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت دفاع می‌کند.

او ابتدا موضوع شکایت را با تنظیم شکواییه در دادسرا مطرح می‌کند تا مورد بررسی قرار گیرد و پس از ارسال پرونده به دادگاه با ارائه دادخواست و تنظیم لایحه دفاعیه از حقوق موکلش دفاع می‌کند؛ بنابراین از آن جایی که پیگیری پرونده در دادگاه کیفری امری پیچیده و زمان بر است، انتخاب وکیل پایه یک دادگستری با تجربه در حل و فصل سریع پرونده در محاکم قضایی تاثیر به سزایی دارد، در دعاوی ملکی نیز به خصوص هنگام تنظیم قرارداد خرید و اجاره املاک افراد نیاز به مشاوره حقوقی دارند و به این دلیل به دفتر وکالت مراجعه می‌کنند.

وکیل ملکی که خود وکیل پایه یک دادگستری است در مورد اخذ صورت مجلس تفکیکی، الزام به فک رهن، مطالبه سرقفلی و… به موکلین کمک می کند. برخی پرونده‌های ملکی نیز از نوع کیفری هستند نظیر: دعاوی مربوط به جعل سند و کلاهبرداری ملکی و وکیل پایه یک با تنظیم قراردادها و نگارش آن با استفاده از واژگان حقوقی مناسب، مانع از سوء استفاده طرف مقابل از نظر قانونی می‌شود؛ همچنین از دیگر خدمات دفاتر حقوقی رسیدگی به دعاوی خانواده نظیر مطالبه مهریه، حق حضانت فرزندان، اهدای جنین و… می‌باشد.

خدمات دفتر وکالت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان را بشناسید!

علی اسدی حبیب

علی اسدی حبیب

علی اسدی حبیب، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان هستند. ایشان وکالت دعاوی ملکی و ثبتی را می‌پذیرند و پرونده‌های موفق زیادی در زمینه دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه و حضانت فرزندان دارند. جناب اسدی حبیب مشاوره‌های حقوقی خود را در زمینه دعاوی خانواده به صورت حضوری ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در وکالت دعاوی ملکی، مالی و طلاق
 • مشاوره حقوقی در زمینه کلیه دعاوی خانواده
 • متبحر در حل دعاوی ملکی و ثبتی
 • پذیرش وکالت دعاوی اقتصادی و مالی

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، ابتدای کوچه دادگستری، مقابل اداره پست، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 3

مژگان قیاسی

مژگان قیاسی

مژگان قیاسی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و یکی از با تجربه‌ ترین وکلا در شهر همدان هستند. ایشان سابقه طولانی در وکالت دعاوی خانواده از جمله: طلاق توافقی، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزندان و… دارند. سرکار خانم قیاسی صداقت و حفظ اسرار موکلان را از اصول کاری خود قرار می‌دهند؛ همچنین به مشاوره‌های حضوری برای آشنایی و درک ابعاد پرونده مراجعین اهمیت ویژه‌ای قائل هستند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • دارای سابقه وکالت دعاوی خانواده و ملکی
 • توانایی پیگیری و رسیدگی مداوم دعاوی حقوقی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: همدان؛ فامنین، خیابان معلم، روبروی دادگستری

جواد صاحبی

جواد صاحبی

جواد صاحبی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان می‌باشند. جناب صاحبی پرونده‌های زیادی را در حوزه دعاوی کیفری به سرانجام رسانده‌اند؛ از طرفی مشاوره‌های حقوقی برای دعاوی خانواده را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه در حل انواع دعاوی حقوقی
 • متبحر در وکالت و پیگیری دعاوی ملکی و خانواده
 • پذیرش انواع دعاوی کیفری
 • مشاوره حقوقی در زمینه کلیه امور حقوقی به صورت آنلاین

آدرس: همدان، خیابان خواجه رشید، پاساژ خواجه رشید، طبقه 1

علی شریفی آرا

علی شریفی آرا

علی شریفی آرا، حقوقدانی با سابقه و کاردان هستند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری همدان می‌باشند. جناب شریفی آرا در تدوین دادخواست و لایحه دفاعیه برای موکلین خود تبحر ویژه‌ای دارند، به طوری که اکثر دفاعیه‌های ایشان در رای دادگاه تاثیر مثبت داشته است؛ از طرفی مشاوره‌های حقوقی ایشان با مراجعین به صورت حضوری می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای تسلط و سابقه طولانی در دعاوی کیفری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • پذیرش وکالت دعاوی کیفری نظیر: توهین فحاشی، تهدید به قتل
 • توانایی تدوین و نگارش دادخواست‌ها و شکواییه

آدرس: همدان، ابتدای سعیدیه، برج سعیدیه، طبقه 4، واحد 408

حمیدرضا شهسواری

حمیدرضا شهسواری

حمیدرضا شهسواری، کارشناس ارشد حقوق و یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان هستند. تخصص ایشان در دعاوی کیفری است؛ اگر چه پرونده‌های زیادی را در دعاوی خانواده به خصوص مطالبه مهریه و سرپرستی فرزند را نیز به سرانجام رسانده‌اند. جناب شهسواری در تنظیم وکالتنامه دقت زیادی دارند و همواره حق الوکاله‌ مناسبی را از موکلین خود دریافت می‌کنند.

تخصص و مهارت:

 • دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق
 • سابقه وکالت تعداد بیشماری دعاوی حقوقی
 • متخصص در دعاوی خانواده، کیفری و ثبتی
 • مشاوره حقوقی با تعیین وقت قبلی

آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، ساختمان امین، طبقه 3، واحد 7

ثریا اسدی

ثریا اسدی

ثریا اسدی، وکیل با تجربه و متخصص در امور ملکی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری می‌باشند. تعهد، حسن اخلاق و حق الوکاله مناسب از اصول کاری و ویژگی‌های ایشان می‌باشند. سرکار خانم اسدی در تنظیم قراردادهای ملکی تبحر دارند؛ از طرفی وکالت دعاوی ملکی از جمله: خلع ید و تصرف عدوانی، تغییر کاربری ارضی و.. را می‌پذیرند؛ همچنین پرونده‌های زیادی در طلاق توافقی و یک طرفه را به سرانجام رسانده‌اند.

تخصص و مهارت:

 • مسلط به وکالت دعاوی کیفری و خانواده
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری همدان
 • دارای بیش از 8 سال سابقه کاری و حقوقی
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده

آدرس: همدان، لالجین، جنب دادگستری، ساختمان وکلا

مهدی غلامی

مهدی غلامی

مهدی غلامی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان هستند. ایشان در وکالت دعاوی ملکی از جمله: دعاوی موجر و مستاجر، خلع ید و تصرف عدوانی، کلاهبرداری ملکی تخصص دارند. جناب غلامی مقالات متعدد حقوقی را به انتشار رسانده‌اند و در نگارش دادخواست و لایحه دفاعیه مهارت ویژه‌ای دارند؛ علاوه بر این صداقت، حسن اخلاق و حفظ اسرار موکلین از ویژگی‌های اخلاقی ایشان می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای تجربه فراوان در دعاوی خانواده و بانکی
 • متخصص در وکالت دعاوی ملکی مانند: کلاهبرداری‌های ملکی، دعاوی شهرداری
 • ارائه دهنده مقالات حقوقی مختلف
 • تنظیم و تدوین انواع دادخواست‌ها، لوایح و شکواییه

آدرس: همدان، برج سعیدیه، طبقه 8، واحد 804

ثامت سلطانی

ثامت سلطانی

ثامت سلطانی، وکیل با سابقه در زمینه دعاوی کیفری هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت می‌باشند. جناب سلطانی تدوین و تنظیم قراردادهای مالی و حقوقی چندین شرکت معروف را انجام می‌دهند؛ همچنین وکالت دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه، نفقه و حضانت فرزندان را می‌پذیرند؛ از طرفی ایشان به مشاوره‌های حضوری برای ارائه بهترین راهکار حقوقی اهمیت خاصی می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • دارای بیش از 5 سال سابقه کیفری
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری همدان
 • متخصص در تدوین و تنظیم اسناد مالی و حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی ملکی، خانواده و اقتصادی

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، بالاتر از شهرداری، مقابل سرپرستی بانک مسکن، ساختمان رز،طبقه اول، واحد 2

سعید روحی

سعید روحی

سعید روحی، عضو کانون وکلای دادگستری و یکی از حقوقدانان برجسته هستند. ایشان در رسیدگی به دعاوی کیفری تجربه زیادی دارند و یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان هستند. جناب روحی در زمینه دعاوی ملکی و ثبتی بسیار پیگیر هستند و تا حصول نتیجه و رای نهایی دادگاه تمام تلاش خود را انجام می‌دهند؛ علاوه بر این مشاوره‌های حقوقی تخصصی در زمینه امور خانواده را با دقت و تامل زیاد انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای تجربه و تعهد بالا در رسیدگی به دعاوی کیفری
 • پیگیری و رسیدگی مستمر دعاوی ملکی و ثبتی
 • مشاوره حقوقی حرفه‌ای به صورت حضوری و غیرحضوری

آدرس: همدان، خیابان بوعلی جنوبی، سیزده خانه، روبروی بانک مسکن مرکزی، مجتمع رز، طبقه 2، واحد 7

مجید عزیزی

مجید عزیزی

مجید عزیزی، حقوقدانی با سابقه و کاربلد در زمینه دعاوی ملکی می‌باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در تدوین و تنظیم اوراق قضایی تجربه و مهارت زیاد دارند. جناب عزیزی مشاوره‌های اختصاصی خود را در زمینه دعاوی خانواده به صورت حضوری ارائه می‌دهند و صداقت و حفظ اسرار موکلین حتی پس از اتمام دادرسی پرونده از اصول کاری ایشان به شمار می‌آید.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری همدان
 • دارای بیش از 9 سال سابقه در حل دعاوی ملکی
 • تجربه تدوین و تنظیم انواع اسناد حقوقی و قضایی
 • مشاوره اختصاصی در زمینه دعاوی خانواده به خصوص طلاق

آدرس: همدان، بلوار مدنی، ابتدای کوچه آقاجانی بیگ، بن بست سلیمی، ساختمان پارکه

هزینه تنظیم لایحه دفاعیه توسط وکیل پایه یک دادگستری

یکی از اوراق قضایی در دعاوی حقوقی و کیفری، لایحه است. بسیاری از دفاعیات وکیل از موکلش در لایحه به صورت مکتوب در زمان دادرسی تسلیم دادگاه می‌شود، بنابراین نحوه نگارش لایحه در رای نهایی دادگاه تاثیر زیادی دارد و توجه موکل به انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان که تسلط و تبحر کافی در تدوین لایحه دفاعیه دارد، بسیار مهم است.

اکثر اوقات دفاع بهترین وکیل همدان از خواهان یا خوانده در دعاوی حقوقی همانند دفاع از شاکی یا متهم در دعاوی کیفری در قضاوت قاضی بسیار تاثیرگذار است. از آن جایی که وکیل برای نگارش لایحه دفاعیه وقت زیاد را صرف می‌کند تا متن آن حاوی مطالبی باشد که موجب احقاق حقوق موکلش شود، هزینه‌ای از این بابت دریافت می‌کند که نرخ متغیری دارد و کاملا وابسته به فاکتورهای خاصی است، یکی از این فاکتورها سابقه و مهارت وکیل در نگارش لایحه است.

برخی از پرونده‌ها نیز به علت پیچیدگی و حساس بودن، نگارش لایحه آن‌ها نیازمند صرف وقت و دقت زیاد است؛ در نتیجه وکیل در این موارد هزینه بیشتری از موکل دریافت می‌کند؛ از طرفی هزینه تنظیم لایحه به نوع دادرسی بستگی دارد و برحسب این که پرونده در دادگاه بدوی (دادگاه ابتدایی) یا تجدید نظر بررسی شود، هزینه متفاوتی خواهد داشت؛ علاوه بر این کیفری یا حقوقی بودن دعاوی موجب دریافت هزینه متفاوتی برای تنظیم لایحه خواهد شد.

هزینه تنظیم لایحه دفاعیه توسط وکیل پایه یک دادگستری

وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

وکیل پایه یک دادگستری وظایف متعددی را بر عهده دارد، برخی از این وظایف شامل موارد زیر است:

 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان برای آگاهی از دعوی مراجعین، ابتدا با آن‌ها مشاوره می‌کند، یکی از ویژگی‌های بارز ایشان، خوب گوش دادن به مشکلات افراد و درک پرونده آن‌ها است.
 • او تمامی فرآیند دادرسی را برای موکلش توضیح می‌دهد و سپس به تنظیم وکالت نامه می‌پردازد و در آن حدود اختیاراتی را که موکل به او داده است و مقدار حق الوکاله خود را مشخص می‌کند.
 • وکیل پایه یک دادگستری با استناد به مدارک و شواهدی که فرد ارائه می‌دهد و قوانین مرتبط با پرونده، بهترین دادخواست و لایحه را برای ارائه به دادگاه آماده می‌کند، اما همواره در تمامی مراحل بررسی پرونده در ایجاد صلح و سازش بین طرفین دعوا تلاش می‌کند.
 • او وظیفه دارد در برابر هر سندی که از موکلش اخذ می‌کند، به او رسید تحویل دهد و از دریافت سند یا وجهی به غیر از آن چه در وکالتنامه قید شده است، خودداری کند.
 • تنظیم شکواییه، دادخواست و لوایح لازم برای ارائه به دادگاه  و همچنین حضور در تمامی جلسات دادگاه از وظایف او است؛ از طرفی او باید ابلاغیه‌های دادگاه و رای صادره را در موعد مقرر به اطلاع موکلش برساند.

سخن پایانی 

خدمات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان تنها به مشاوره امور حقوقی و کیفری محدود نمی‌شود؛ بلکه تنظیم انواع قراردادها، دفاع از موکل در پرونده‌های ملکی، خانواده، کیفری و ثبتی؛ همچنین تنظیم انواع شکواییه، دادخواست و لایحه برای تسلیم به دادگاه، بخشی دیگر از خدمات وکیل پایه یک دادگستری است.

از توجه شما به سایت وکیل چی بسیار متشکریم، هدف ما، آگاهی شما به نقش وکیل پایه یک دادگستری در احقاق حقوق موکلین می‌باشد و مشتاقانه منتظریم که نظرات خود را به صورت کامنت برای ما ارسال کنید.

4.4/5 - (10 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا