وکیل

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مرجع قضایی که وظیفه رسیدگی به شکایات اشخاص حقیقی و حقوقی علیه سازمان ها و ماموران دولتی را دارد دیوان عدالت اداری نام دارد که زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می کند لذا طرح دادخواست شکایت در این مرجع نیازمند دانش و تخصص بالایی می باشد که برای این منظور توصیه می کنیم که حتما از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری کمک بگیرید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان کیست؟

در مراجعه به دادگاه و مراجع قضایی عمومی ممکن است شخص بدون نیاز به وکیل بتواند طرح شکایت کرده و  اقدامات لازم برای پیگیری پرونده خود را بر عهده بگیرد ولیکن در مرجع دیوان عدالت اداری با توجه به این که بالاترین مرجع دادرسی می باشد لذا برای طرح شکایت و رسیدگی و پیگیری آن نیازمند شخصی با دانش و تخصص کافی در حوزه حقوق دیوان عدالت اداری خوهد بود که بر مباحث قانونی کلیه سازمان های اداری و شهرداری ها و غیره تسلط کامل داشته باشد و از سوی دیگر به رویه قضایی که در دیوان عدالت اداری به تصویب رسیده و صادر می شود آگاه باشد که این شخص با عنوان بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در ایران شناخته می شود.

وکیل دیوان عدالت اداری کیست؟

تنظیم دادخواست توسط بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان

با توجه به این که روند پیگیری و رسیدگی پرونده در دیوان عدالت اداری بدون حضور طرفین در جلسات دادرسی خواهد بود از این رو بایستی تمامی دفاعیات در قالب لایحه تنظیم و به دیوان ارائه گردد و از این طریق قاضی دعاوی مورد نظر را مورد بررسی دقیق قرار داده و رای را صادر خواهد کرد لذا لوایح بایستی با دقت و حساسیت بالای تدوین و تنظیم شود به گونه ای که قاضی  در زمان بررسی آن بتواند به صورت واضح و دقیق متوجه مقصود شما از طرح شکایت، اعتراض و یا دفاعیه گردد با توجه به این که افراد عادی و حقیقی در انجام چنین کاری مهارت و تخصص لازم را ندارند لذا بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان بر اساس تخصص وتجربه ای که در این حوزه دارد می تواند لایحه ای اصولی را با رعایت قوانین مربوطه تنظیم و به دیوان تقدیم کند.

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان را بشناسید!

دکتر سید ناصر شجاعی

دکترسیدناصرشجاعی

دکتر سید ناصر شجاعی با ده سال سابقه وکالت ، داور دادگستری و استاد دانشگاه میباشند.

تخصص در زمینه امور داوری و حل مسالمت آمیز اختلافات و دکترای امور حقوقی شامل حقوق خانواده و شرکتهای تجاری.

تخصص و مهارت:

 • حل اختلافات حقوقی در کمتر از یکماه
 • ازطریق مسالمت آمیز شامل دعوت به مذاکره و سازش ٫ صدور رای داوری ٫ ابطال رای داور ٫ اجرای رای داور  تحت نظارت دادگستری
 • وکالت از امور شرکتهای تجاری ٫ مطالبات ٫ اختلافات قراردادی ٫ مشارکت در امور تجاری ٫ انعقاد قرارداد های حرفه ای و …
 • امور خانواده شامل امور طلاق ٫ مهریه ٫ فسخ نکاح ٫ امور خانوادگی

آدرس: اصفهان شیخ مفید جنب کوچه شماره پنج ساختمان ۵۷ طبقه اول

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۱۲۶۴۵۴

وبسایت: hamfekran24.ir

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

علی اکبر خسروی

علی اکبر خسروی

علی اکبر خسروی وکیل پایه یک با 24 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی اسنادرسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، خانواده و ملکی می باشند ایشان همچنین به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان نیز شناخته می شوند و در این زمینه پرونده های زیادی را با تنظیم لایحه براساس قوانین این دیوان به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 24 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، روبروی پمپ بنزین، خیابان کاخ سعادت آباد غربی، پلاک 11

شماره تماس: 09131192506

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که در حوزه مسائل خانواده، ملکی، کیفری و دیوان عدالت اداری فعالیت دارند و به دلیل تخصص و تسلط بر قوانین دیوان عدالت اداری به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، جنب ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه2، واحد4

شماره تماس: 09132000186

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر عضو کانون وکلای دادگستری با سابقه درخشانی که در حوزه وکالت پرونده های دیوان عدالت اداری دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان معرفی می شوند ایشان در زمینه دعاوی ملکی و تجاری، خانواده، کیفری، اوراق تجاری نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به چهارراه امین، جنب بانک انصار، پلاک ۷۸۱

شماره تماس: 09131053509

سیما علوی

سیما علوی

سیما علوی جزو یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان می باشند که پرونده های متعددی را در این حوزه پیگیری و به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب، واحد ۱۴

شماره تماس: 09133032612

حمید بابایی

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری دارای 18 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت در دعاوی حقوقی، خانواده و ملکی و دیوان عدالت اداری می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان معرفی می شوند و در این زمینه از تخصص و دانش بالایی برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • دکتری جرم شناسی
 • مشاور و وکیل قرارگاه فرماندهی ارتش نزاجا تهران
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09131170407

حسین یاوری

حسین یاوری

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری که به عنوان یکی از وکلای متخصص در پیگیری و رسیدگی به پرونده های دیوان عدالت اداری شناخته می شوند ایشان درصد بالایی از پرونده هایی که در این حوزه وکالت نموده اند را به نتیجه دلخواه موکل خودرسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال وکیل یانک انصار
 • عضوکانون وکلای اصفهان
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • وکیل شرکت دربند تهران در اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، کوچه 16 شهید صادقی، اولین بن بست سمت راست، ساختمان دادگستری، واحد1

شماره تماس: 09133940430

علی شیرزاده

علی شیرزاده

علی شیرزاده وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان می باشند که پرونده های موفق زیادی در این زمینه را به نام خود ثبت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

شماره تماس: 09131800200

وظایف وکیل دیوان عدالت اداری

پیگیری شکایات در دیوان عدالت اداری را بایستی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان بسپارید زیرا از تخصص لازم در دعاوی دیوان عدالت اداری برخوردار است و از این طریق نه تنها به نتیجه مطلوب دست پیدا می کنید بلکه با توجه به مهارتی که در پیگیری پرونده در دیوان دارد از نظر هزینه و زمان نیز صرفه جویی خواهد شد. بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان تسلط کافی در تنظیم انواع لایحه و دادخوست دارد و بدون حاشیه پردازی اصل مطلب را به قاضی پرونده انتقال می دهد.

وکیل باتجربه ای که در زمینه دعاوی دیوان عدالت اداری فعالیت می کند به درستی می داند که با هر کدام از دعاوی که وکالت می کند چگونه دادخواست و لایحه را آغاز کرده و در چه مسیری برای دستیابی به نتیجه دلخواه آن را پیگیری کند.

وظایف وکیل دیوان عدالت اداری

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

همانگونه که پیشتر نیز گفتیم بدون بهره مندی از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری نمی توان پرونده ای را در این مرجع قضایی پیگیری کرد و تنها با کمک و راهنمایی وکیل باتجربه می توان این مسیر را به نتیجه دلخواه رساند.

برخی از مهمترین مزایای بهره مندی از وکیل دیوان عدالت اداری به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل در اصفهان که به صورت تخصصی در رسیدگی به این دعاوی فعالیت دارد از علم و دانش کافی برای کمک کردن و ارائه مشاوره برخوردار می باشد.
 • با کمک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری احتمال دریافت بهترین نتیجه بیشتر خواهد بود.
 • استفاده از وکیل برای دعاوی دیوان عدالت اداری موجب کاهش هزینه ها خواهد شد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل دیوان عدالت اداری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در اصفهان را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

نحوه طرح شکایت در دیوان عدالت اداری چگونه است؟

طرح شکایت در دیوان عدالت اداری مستلزم تقدیم داد خواست است. دادخواست فرم چاپی و رسمی است که متن شکایت و مشخصات مورد ن یاز بایستی به زبان فارسی و خط خوانا باشد.

چه کسانی می توانند به عنوان اعتراض ثالث در دیوان عدالت اداری طرح شکایت نمایند؟

طبق ماده 57 قانون دیوان عدالت اداری: آرا صادره از شعب دیوان که بدون دخالت فرد ثالث ذینفع در مرحله دادرسی صادر شده، در صورتی که به حقوق شخص ثالث خلل وارد نموده باشد، ظرف دو ماه از اطلاع از حکم، قابل اعتراض است.

در دیوان عدالت از بخش های خصوصی شکایت می‌توان کرد؟

خیر صرفاً از مؤسسات و بخش های دولتی در دیوان می‌توان شکایت نمود و در صورت شکایت از بخش و واحدهای خصوصی قرار عدم استماع دعوا صادر خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا